:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pijany kierowca szarżował autem po wsi [FOTO]

Region, Pijany kierowca szarżował autem [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
05/10/2018 17:33

Około godziny 16 w miejscowości Wyk na terenie gminy Zbójna doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. Wcześniej swoim autem „kosił” słupki ogrodzeniowe, a także zajeżdżał drogę innym kierowcom.

Mieszkańcy wsi Wyk uniemożliwili dalszą jazdę samochodem nietrzeźwemu kierowcy. Kierujący fordem został przekazany policjantom. Nie wiemy, ile promili miał mieszkaniec wsi szalejący po drodze gruntowej, jednak po jego zachowaniu możemy sadzić, że wypił więcej niż przysłowiowe piwo.

Prawdopodobnie teraz pijany kierowca za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Pijany kierowca szarżował autem po wsi [FOTO] komentarze opinie

  • Czerepach - niezalogowany 2018-10-08 09:01:25

    Debile to nie miejsce na wasze chore polityczne dywagacje. Mam dość tego co tu się na tym portalu wyrabia. Czy jest tu jakiś administrator?!

  • Jakie to przysłowie - niezalogowany 2018-10-08 06:14:43

    A z jakiego to przysłowia - "przysłowiowe piwo"?

  • antyPiSlamista - niezalogowany 2018-10-07 12:23:07

    POwiedział kilka bardziej istotnych kwestii..., o interesach na słupów, o nielegalnym wsparciu POlityków z PO, krytykował OFE, oczekiwania socjalne młodzieży, chwalił się koneksjami środowiska pejsoliberałów... POziom twojej frustracji jest wprost proporcjonalny do obłudy i zakłamania takich PiSlamistów jakim dziś Matołuszek Kłamczuszek jest..

  • flickr - niezalogowany 2018-10-07 09:33:09

    Morawiecki powiedział na taśmach, że nie jest za imigrantami afrykańskimi :) I przez to drobny pijaczek szarżował zdaniem lewaka o pseudonimie antyPiSlamista.

  • antyPiSlamista - niezalogowany 2018-10-06 16:54:55

    wściekł się na taśmy Morawieckiego...

  • Żona rolnika - niezalogowany 2018-10-06 15:18:43

    Szalał, bo to był międzynarodowy dzień pijanego chama (wieśniaka).

  • Oolllaaj - niezalogowany 2018-10-06 13:25:51

    Dobrze że ktoś zatrzymał takiego kierowce.a jakby kogoś przejechał to wtedy tragedia była by.

  • Pjoter - niezalogowany 2018-10-06 13:01:21

    I który to tam taki mądry? Młody Szalony?

  • Stefan Burczymucha - niezalogowany 2018-10-06 07:42:11

    4lomza to dno i wodorosty i gówno zmieszane z błotem. Zajmują się krytyką a sami zachowują się jak gówniarze. Olać ich!

  • wyborca - niezalogowany 2018-10-06 07:36:29

    Jesli na 4komza pisza klamliwe paszkwile, to w trybie wyborczym i Chrzanowski i Modzelewski moga to szybko "wyprostowac". Nie zrobili tego do tej pory... ciekawe

  • Lomzii - niezalogowany 2018-10-06 06:37:24

    a co to jest ten muzyk ?

  • emka - niezalogowany 2018-10-06 05:26:40

    niech Pan Chrzanowski i Muzyk wytłumaczą ludziom, którzy składali wnioski o bony szkoleniowe dlaczego nie dostali się do programu - bo nie ten wiek i wykształcenie wyższe - a inni niespełniający również wymagań bon dostali... hmmmmmm kuriozalne

  • Radoooll - niezalogowany 2018-10-05 21:32:52

    Co za pasztet. Kompromitacja Muzykowej i jej sztabu haha

  • giani - niezalogowany 2018-10-05 21:31:59

    https://xlomza.pl/wiadomosci/9886-kandydatka-pis-uzyla-znaku-graficznego-miasta-do-celow-wyborczych/

  • giani - niezalogowany 2018-10-05 21:31:42

    https://xlomza.pl/wiadomosci/9886-kandydatka-pis-uzyla-znaku-graficznego-miasta-do-celow-wyborczych/

  • darekk - niezalogowany 2018-10-05 19:52:07

    Te paszkwile, które piszą dziennikarze portalu 4lomza są tak ohydne, że mam nadzieję, że Prezydent podejmie kroki prawne, aby powstrzymać ten zalew hejtu jaki płynie z tego portalu. Kłamstwa i pomówienia znajdują się niemal we wszystkich tekstach tego portalu, a które w jakikolwiek sposób dotykają Prezydenta lub osoby z nim współpracujące. Zachęcam Prezydenta do tego, aby wytoczył proces cywilny przeciwko temu portalowi, bo to co tam się wyrabia to nie tylko hańba dla dziennikarstwa jako takiego, ale zorganizowana podła działalność mająca na celu zniesławianie i pomawianie Prezydenta. Wskażcie mi chociaż jeden artykuł tego portalu który nie byłby wymierzone w Prezydenta a który dotyczyłby jego osoby!!!! Mam nadzieję że ktoś zajmie się tym usystematyzowanym niszczeniem ludzi jaki jest uprawiany na portalu 4lomza!!!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-05 19:52:07

    Te paszkwile, które piszą dziennikarze portalu 4lomza są tak ohydne, że mam nadzieję, że Prezydent podejmie kroki prawne, aby powstrzymać ten zalew hejtu jaki płynie z tego portalu. Kłamstwa i pomówienia znajdują się niemal we wszystkich tekstach tego portalu, a które w jakikolwiek sposób dotykają Prezydenta lub osoby z nim współpracujące. Zachęcam Prezydenta do tego, aby wytoczył proces cywilny przeciwko temu portalowi, bo to co tam się wyrabia to nie tylko hańba dla dziennikarstwa jako takiego, ale zorganizowana podła działalność mająca na celu zniesławianie i pomawianie Prezydenta. Wskażcie mi chociaż jeden artykuł tego portalu który nie byłby wymierzone w Prezydenta a który dotyczyłby jego osoby!!!! Mam nadzieję że ktoś zajmie się tym usystematyzowanym niszczeniem ludzi jaki jest uprawiany na portalu 4lomza!!!!!!

  • Aahaaa - niezalogowany 2018-10-05 18:55:57

    Yhm....

  • Paweł. - niezalogowany 2018-10-05 18:32:51

    Wy kur*wy zakłamane! Jaki kur*wa właściciel. Ten co to napisał ma jakieś niedojebanie mózgowe. Ale sensacja musi kur*wa być bo inaczej nikt by o tym nie czytał. Sram na tego co to napisał.

  • Mieszkaniec wsi - niezalogowany 2018-10-05 18:16:08

    Przed napisaniem artykułu powinno się dokładnie sprawdzić informację. Te podane nie są prawdziwe. Samochód został skradziony a w artykule oczerniany jest właściciel auta.

  • tobiasz - niezalogowany 2018-10-05 18:03:13

    Może chciał się bryką pochwalić na wsi

Dodajesz jako: |