Pijany kierowca zabił własną matkę [FOTO]

Region, Pijany kierowca zabił własną matkę [FOTO] - zdjęcie, fotografia
04/08/2018 18:31

Śmiercią własnej matki zakończył sobotnią przejażdżkę kompletnie pijany kierowca. Auto, którym kierował, rozbiło się na przydrożnym drzewie. 49-letniej kobiety, pomimo długiej reanimacji, nie udało się uratować. Sprawca zaś trafił do łomżyńskiego szpitala.

Kompletnie pijany mężczyzna kierujący toyotą prius na numerach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego zabił własną matkę, która była pasażerką.

Do zdarzenia doszło dziś po południu w miejscowości Łyse.

- Kierujący toyotą po pokonaniu łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w przydrożne drzewo. Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia rozpoczęli reanimację 49-letniej mieszkanki powiatu ostrołęckiego. Z uwagi na poważne obrażenia wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo długiej reanimacji, kobiety nie udało się uratować - poinformował portal www.moja-ostroleka.pl asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Kierowcą pojazdu był 30-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Jak udało się ustalić reporterom z portalu moja-ostroleka.pl, prywatnie to syn zmarłej w wypadku kobiety. Prawdopodobnie nie odniósł on poważnych obrażeń, ale przez ratowników medycznych został przetransportowany do szpitala w Łomży, gdzie policjanci poddali go badaniu na zawartość alkoholu.

- Badanie alkomatem potwierdziło wcześniejsze podejrzenia mundurowych. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który kierował toyotą, miał w organizmie około 1,9 promila alkoholu - poinformował asp. Żerański.

Przód auta został doszczętnie zniszczony. Zderzenie z drzewem nastąpiło z prawej strony pojazdu, w miejscu, gdzie siedziała 49-letnia pasażerka. Pomimo prawidłowo działających poduszek powietrznych, kobieta nie przeżyła wypadku.

Pijany kierowca zabił własną matkę [FOTO] komentarze opinie

  • ... - niezalogowany 2018-08-06 14:50:01

    @ Kasa biskup się modli tak samo jak poganie dlatego też jego modlitwy o trzeźwość dobijają się z jego nadzieją jak echo w pustym kuble

  • alfa plus koniec - niezalogowany 2018-08-06 11:47:00

    @ algaiomega gdzie diabeł nie pomoże tam matkę pośle gdyż od wieków wiadomo że gdzie diabeł nie może tam babę ... pośle i to by się zgadzało gdyż Kościół Matka jako "Ciało Boże" upadł nisko można by powiedzieć upad jak upadłe anioły podczas gdy zwracał się do "matki" a nawet wielu matek boskich w samej katedrze Łomżyńskiej jest ich kila zaś ks.Pedofile kiwając nie jedną parafialną rodzinę zawsze odwoływali się do matki Ojca dyktatora bardziej niż do Ojca Jezusa

  • algaiomega - niezalogowany 2018-08-06 09:10:27

    Jehowy tobie już sam diabeł nie pomoże.

  • algaiomega - niezalogowany 2018-08-06 09:10:26

    Jehowy tobie już sam diabeł nie pomoże.

  • Krócjata wyzwolenia opętanych - niezalogowany 2018-08-06 05:50:23

    kanonicznie uczeni w piśmie "poprawcie mnie jak się mylę" ;/

  • Krócjata wyzwolenia opętanych - niezalogowany 2018-08-06 05:49:30

    @ annn ks.Bronakowski mógłby to wyjaśnić lepiej ale musiałby się zrzec pracy w apostolstwie trzeźwości i rozpocząć pracę JAK BÓG PRZYKAZAŁ (Dekalog § 8) przy apostolstwie podążających drogą Jezusa - drogą prawdy na temat przyczyn nie tylko samych skutków

  • PaT - niezalogowany 2018-08-06 05:44:50

    @ annnn nie bójcie się tych co zabijają rozum(ciało) bójcie się raczej tych którzy zabijają ducha(inteligencję) czyniąc ją inteligencją umartwionych na modlitwie

  • annnn - niezalogowany 2018-08-06 05:40:52

    @Profilaktyka a Ty Boga każdy czci na swój sposób i to każdego indywidualna sprawa natomiast tu za Panów uważają się mieszczuchy i na siłe próbują się wywyższyć. Ciekawe czy mając większy zasób gotówki dalej by się kisili w blokowiskach.... hehe.... zobaczcie jak się rozbudowują pobliskie wsie, jakie piękne domy powstają, dlaczego lekarze, nauczyciele itd. należą do tej grupy blmów??? kto ma trochę gotówki i ceni sobie ciszę i spokój ucieka z miasta. I nieprawdą jest że każdy blm jezdzić nie umie tak samo jak każdy bl umie heheeh...zakompleksieni ludzie siedzą na forum i dogryzają a to blm a bo baba a to.... zawsze coś

  • Ojcowie - patriarchowie duchow - niezalogowany 2018-08-06 05:39:52

    @ Ludek jak wyglądają stosunki rodzinne w moherowym plemieniu w plemiennej rodzinie Ojca Dyktatora i Matki wiernej totalitarnemu wyznaniu wiary w sacrum "moherowego" "matriarchatu" w całości nie do przyjęcia na trzeźwy rozum przez kogoś kto nie jest psychopatą wyrachowanym skurwysynem potomstwem ojca diabła kultury anty Chrysta szatana por. J 8 44-32 vide protoewangelia Rdz. 3, 15 BOGU DZIĘKUJCIE SPIRITUS"a (sanctus"a) zażywajcie zamiast go gasić religijnym wodolejstwem

  • Ojcowie, nie rozdrażniajcie wa - niezalogowany 2018-08-06 05:31:20

    @ Ludek mama z tatą wypaczyli wymowę przykazania "CZCIJ OJCA I MATKĘ"

  • Profilaktyka a TY - niezalogowany 2018-08-06 05:25:46

    @ annnn Bóg też nie jest "pan" za jakiego uważają Go wyznawcy feudalnej formacji duchowej biorąc sobie takiego "pana" za szczyt ciasnej ale własnej Hierarchii ... wartości wyższej inteligencji upadłych jak sam diabeł ks.Bronakowski mógłby to wyjaśnić lepiej ale musiałby się zrzec pracy w apostolstwie trzeźwości i rozpocząć pracę JAK BÓG PRZYKAZAŁ (Dekalog § 8) przy apostolstwie podążających drogą Jezusa - drogą prawdy na temat przyczyn nie tylko samych skutkó

  • Profilaktyka a TY - niezalogowany 2018-08-06 05:22:13

    @ miastowy ze wsi Unia jest Bliżej raju BOGA niż narodowcy albowiem mężczyzną i niewiastą stworzył ich nie POLAKIEM I RUSKIM dlatego też dzięki dusz_pasterstwu narod_owców raj utracony nadal nie jest rajem odzyskanym na wieki wieków amen a przecież od 2000LAT apostolstwo narodowców prowadzi swoją ewangelizacje narodów ... ... a dzięki takim ks.bronakowskim krucjata wyzwolenia człowieka sprowadza się do walki o cel inny niż cel zbawienia narodów owiec którym w religijnym obłędzie odebrano godność Dzieci Bożych a z Boga Ojca Jezusa uczyniono Pana Boga "Ojca" Dyktatora paśnika pasterzy własnej chwały ks.Bronakowski mógłby to wyjaśnić lepiej ale musiałby się zrzec pracy w apostolstwie trzeźwości i rozpocząć pracę JAK BÓG PRZYKAZAŁ (Dekalog § 8) przy apostolstwie podążających drogą Jezusa - drogą prawdy na temat przyczyn nie tylko samych skutków

  • annnn - niezalogowany 2018-08-06 05:20:29

    masakra..... nie jeden blm jest bardziej wyuczony jak co drugi bl, zwróćcie uwagę że coraz więcej osób którym się lepiej powodzi ucieka z miasta na wieś żeby zaznać trochę ciszy i spokoju, codziennie dojeżdża do pracy a zakompeksieni bl nie potrafią tego pojąć. Nie każdy mieszczuch jest panem i nie każdy mieszkaniec wsi jest wieśniakiem za jakiego typowy "pan" jego uważa, czasy się zmieniają!!!!!

  • miastowy ze wsi - niezalogowany 2018-08-06 04:59:00

    Gdy Unia sie rozpierdoli chłop na wsi z głodu nie umrze a miastowy będzie grzebać w śmietnikach by przeżyć.

  • beka - niezalogowany 2018-08-05 22:48:23

    Skończcie wszystkie buraki. Czym się szczycicie skoro chamstwo prezentujecie. Zamknąć te niewyparzone jadaczki.

  • Ludek - niezalogowany 2018-08-05 21:03:52

    Dokładnie sie zgadzam dofinansowania dostajo blmy i mama i tata samochody kupujo zobaczymy kur. ...jak sie kiedyś unia rozpie. ...to suchy chleb będzieta dziady ze smalcem jeść oj przyjdo takie czasy jeszcze.A ja jeszcze napluje na gębe i nasram na głowe

  • Białostoczanin - niezalogowany 2018-08-05 19:30:45

    Zawsze twierdziłem, że Łomża to średniowieczna osada, mylnie nazywana miastem, z mieszkańcami pełnymi kompleksów. Wasze komentarze tylko to potwierdzają.

  • Wieśniak - niezalogowany 2018-08-05 19:14:27

    Hahaha BL to tylko zapalić jakieś ziółko potrafi i dlatego dalej myślą że na wsi to zacofanie :) a tam mają lepszy dobrobyt niż u was MIASTACZKI

  • jazda polska - niezalogowany 2018-08-05 17:24:33

    @ kierowca odrzutowca kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada matka przejechała się na minie którą sama uzbroiła ks.Bronakowski mógłby to wyjaśnić lepiej ale musiałby się zrzec pracy w apostolstwie trzeźwości i rozpocząć pracę JAK BÓG PRZYKAZAŁ (Dekalog § 8) przy apostolstwie podążających drogą Jezusa - drogą prawdy na temat przyczyn nie tylko samych skutków ps wypadki trafiają się ludziom w okularach ale to nie powód by za jazdę i powodowanie wypadków w okularach karać okularników alkohol nie zabija gdyby tak było to Bóg wpisał by to do DEKALOGU "nie pij alkoholu" zamiast "nie zabijaj" czy zatem KS.Bronakowski prowodyr nagonki anty alkoholowej to TW.kultury antychrysta ??????????????????????????????????? przecież alkoholizm ZAGŁOBY nie był powodem "ewangelizacji" czytam "religii" do szkół wprowadzonej "ogniem i mieczem"

  • Wariat - niezalogowany 2018-08-05 16:42:59

    Z miasta Ty kur.... baranie. Nie oceniaj wszystkich blm według jednej miary Ty pod...

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-05 12:50:09

    100 dni abstynencji nie przestrzegał a biskup zalecił ,do wypadku by nie doszło...Słuchajcie zaleceń biskupa ......

  • Ktosik - niezalogowany 2018-08-05 11:52:52

    Hej cudaku :Z Miasta; nie obrazaj innych taki mieszczuch z Ciebie moze twoi rodzice lub dziadkowie pochodza wlasnie ze wsi to Ty uwazasz ze wszyscy tak jezdza zastanow sie co piszesz i nie obrazaj innych bo tylko taki HAM jak Ty moze wypisywac takie glupoty

  • xxxx - niezalogowany 2018-08-05 07:59:41

    Do z miasta. A twojego ojca żeby dziadek na wsi nie zrobił to i ciebie by nie było debilu dużo chamów jest w mieśćie takich jak ty BL włuczycie się nocami i ludzi zaczepiacie miałem takie spodkanko jak mi debil drogę zaszedł to ja wiem i on jak dostał w ryja a reszta z buta spier,,,,dal,,ali cwaniaczki miastowe jak na wieś na zabawe przyjerzdzacie to wracacie w szmatach porwanych.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-08-05 07:04:16

    Święta prawda Dadi.

  • Dadi - niezalogowany 2018-08-05 05:28:53

    Blm blmem łachu ale ty z tej obory żeby nie gówno które wyrzucają to byś zdechł na biedronkowych pomidorach dziadu

  • kierowca odrzutowca - niezalogowany 2018-08-05 04:56:33

    Powinni to zdarzenie zakwalifikować jako umyślne zabójstwo. A pijakowi dożywocie!

  • z miasta... - niezalogowany 2018-08-05 04:56:33

    BLMy jeździć nie umieją najbardziej. wyjadą chamy ze wsi i w miescie sie nie umieja zachowac. DO OBORY CHAMY :D

  • Dadi - niezalogowany 2018-08-05 03:19:30

    Te na bgr bkl i bwm tak jeżdżą i Na trzeźwo więc nikogo to nie powinno dziwić szkoda że się nie zabil

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-04 20:10:45

    re;kierowca bombowca Może i trzy rodziny ! nie słyszałeś o takich wypadkach, mało tego już było ? Ludzie idą poboczem, lub stoją przy drodze a pijak wjeżdża w grupę . Były i przypadki staranowania konduktu żałobników, jak i osób oczekujących na przystankach autobusowych. Jak myślisz, gdy na czołówkę jedzie ci taki pijaczyna a kilka osób jedzie busem lub i autobusem, gdy kierowca próbuje się ratować i ucieka do rowu - ile osób może być zagrożonych, ile może poszkodowanych bądź i zginąć ?

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-08-04 19:36:37

    Do "wolny strzelec" - no pewnie, albo i dwie rodziny a może i trzy...Czytałeś to, co napisałeś? Jak masz pisać takie bzdury, to nie pisz nic...

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-04 18:57:21

    Smutne , ale dobrze że tylko tak się to skończyło, mógłby i do tego zabić jakąś niewinną rodzinę innych uczestników ruchu drogowego

  • Lolo - niezalogowany 2018-08-04 18:54:11

    Zgadzam sie w 100%

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-08-04 18:45:01

    Takiego debila powinno się od razu na miejscu dobić bo nie zasługuje na to aby żyć.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-04 18:43:19

    To ona nie czuła, nie widziała, że synalek był nawalony jak dzika świnia ?

Dodajesz jako: |