:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Komunikaty policji , Pijany przyjechał zrobić zakupy - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 22/10/2019 11:01

Ponad 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 55-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego, który podjechał pod sklep i poszedł robić zakupy. Jadące od krawędzi do krawędzi jezdni auto zauważył policjant, który udał się za kierowcą do sklepu.

Z relacji kolneńskiej policji wynika, że policjant z posterunku w Stawiskach, w sobotę w nocy, wracając do domu po służbie, zauważył  jadący przed nim od krawędzi do krawędzi jezdni pojazd. Mężczyzna podjechał samochodem pod sklep i poszedł robić zakupy. Policjant udał się za kierowcą do sklepu, a jego uwagę zwróciło nietypowe zachowanie mężczyzny. W podejrzeniu, że jest nietrzeźwy utwierdziła go silna woń alkoholu.

" Kiedy 55-latek wyszedł ze sklepu i chciał wsiąść do pojazdu mundurowy, nie zastanawiając się długo, podbiegł do niego, uniemożliwił mu dalszą jazdę, zatrzymując pojazd oraz wyjmując kluczyki ze stacyjki. Następnie wezwał patrol policji, któremu przekazał mężczyznę." - przekazuje policja.

Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie 55-latka. Mieszkaniec powiatu stracił prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Kolno

lomza

Pijany przyjechał zrobić zakupy komentarze opinie

  • Ma te usza 2/13 - niezalogowany 2019-10-22 11:28:22

    ks. Brona kowski walczy z wiatrakami jak JPII z ks.pedofilami ... taki kórwa posiew zauważalnych skutków bez zauważalnej przyczyny ....w sobotę idąc "ciemną doliną" przez czarnego rowa , wracając do domu po służbie, zauważył ... i w ciemno poszedł za nim ... po zakupy ... Twoje zdrowie ks.Tadeusz ... Profilaktyka a Ty

  • to tus tus - niezalogowany 2019-10-22 11:39:27

    Twoje zdrowie ks.Tadeusz ... Profilaktyka a Ty ... nie mam akurat pod ręką puszki jabłecznika bo bym Ci tej bandory gruzińskim toastem zaśpiewał wasze czytam twoje tadeu "poprawcie mnie jak się mylę" szukając w swoim śpiewie poprawności kanonicznej w czasie rzeczywistym jak nienadążanie to zwolnijcie organistę w wolniejszym tempie będzie łatwiej wam kontemplować w jak wielkim jesteście o/błędzie nie rozumiejąc swego pisma ani mocy bożej swojej świętej ...pamięci (Łukasza 11/44 do Mateusza 27/52 - porządek kolędy)

  • Aklamacja po - niezalogowany 2019-10-22 11:42:49

    Twoje zdrowie ks.Tadeusz ... Profilaktyka a Ty ... nie mam akurat pod ręką puszki jabłecznika bo bym Ci z Jabłka Adama z tej bandory gruzińskim toastem ot śpiewał wasze czytam twoje Te Deum ... zakąszając swoim Magnificat

  • Jana 1/6 - niezalogowany 2019-10-22 11:52:01

    ks. janusz pierwszy pójdź za ... rozumem do głowy jak "żywy pomnik" istoty rozumnej ... w koronie rodzaju ludzkiego z jakiego zeszła gadzina do ziemi tej ziemi wlokąc ogona z najdalszych gałęzi ... zaplutych wydzieliną jej konfensjo na łów

  • Tak Tak - niezalogowany 2019-10-22 11:55:03

    jej konfensjo na łów "czystych" tak jak jej ta siła nieczysta szczęśliwi co nie klęczeli przy tym kórwa jej konfesjonale ze świadomością co w tej kórwa świątyni jest grane

  • gość 2019-10-22 12:13:29

    jak w Kolnie to golnie

  • gość 2019-10-22 13:28:58

    bekaele

  • gość 2019-10-22 14:40:13

    oho typowy przedstawiciel bkl się popisał.

  • ZOMO - niezalogowany 2019-10-22 14:48:31

    czy fikcjonariusz po służbie jako osoba prywatna dokonując bezprawnego śledzenie złamał Prawa Konstytucyjne śledzonego i parę art z KK ?

  • Jana 18/3 - niezalogowany 2019-10-22 16:53:02

    @ ZOMO - niezalogowany 2019-10-22 14:48:31 to się nazywa obywatelskie zatrzymanie ...a menel im nie pasował do obrazu ojca poprawność kulturowej burząc porządek w poukładanym cymbale brzmiącym tak jak jego duszpasterze ... są kraje na świecie gdzie policja pijanego odwozi do domu czasem nawet samochód odprowadza na posesję z troski o dobro obywatela niedysponowanego z okazji ... która nawet nie obchodzi policjantów bo oni nie są koronerami szukającym kto komu zrobił krzywdę jaki był motyw naruszenia przestrzeni określonej ... prawem bożym