:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pijany wjechał w restaurację McDonald"s [FOTO]

Wypadki drogowe, Pijany wjechał restaurację McDonald [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
09/08/2018 07:08

55-latek wjechał w ścianę budynku restauracji McDonald"s. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca forda był pijany. Prowadził auto mając ponad promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 7. na Al. Legionów. Sprawca uszkodził elewację budynku.

Informację o zdarzeniu potwierdziła  Urszula Brulińska z zespołu komunikacji społecznej KMP w Łomży. W tej chwili 55-latek jest zatrzymany i trwają czynności policyjne.

Pijany wjechał w restaurację McDonald"s [FOTO] komentarze opinie

  • Czebu - niezalogowany 2018-08-11 18:28:20

    Od pracy zdalnej się tyje... :-(

  • filip z konopi - niezalogowany 2018-08-09 19:54:36

    "beka" - czytam te twoje wypociny i w głowę zachodzę...ile toż to może mieć lat ten/ta "beka"?Po pierwsze : nie zakazaj- tylko zakaSaj(!) rękawy a po drugie - używaj więcej znaków przestankowych.

  • beka - niezalogowany 2018-08-09 13:44:42

    Wiesio krasnalowaty, niezaradny karzeł co go sms em skrzywdzili ha ha! Zakazaj rękawy i do roboty. Bezrobocie niskie to może coś znajdziesz bez sms a. Oh bidok skrzywdzony, co mu siedząca robota przeszła koło nosa. Oooo hu hu hu!

  • juwen - niezalogowany 2018-08-09 09:56:21

    wiesio od Pani M.?

  • obserwator - niezalogowany 2018-08-09 09:40:52

    Pojebany wiesio sie zawiesił haha

  • kamil 4 - niezalogowany 2018-08-09 09:28:26

    po co mieszkańcy mają pracować zdalnie(z resztą nie każda branża na to pozwala) są zaradni - dlatego się wyprowadzają z Łomży. Tylko pytanie co z tej Łomży zostanie?

  • Krasnal999 - niezalogowany 2018-08-09 09:24:20

    jedni są zaradni i dostają pracę a inni dostają ją esemesem ;) Problem tkwi własnie w tej niesprawiedliwosci nie jestes kolega i nie ma roboty ???????? co to ma byc

  • krytyk - niezalogowany 2018-08-09 09:06:14

    @up Zapomniałem dopisać, że istnieje coś takiego jak praca zdalna i pracując w ten sposób więcej trzepie hajsu niż kasjer na etacie. Dlaczego nikt jeszcze tutaj na to nie wpadł w Łomży tylko narzekacie? Zero zaradności, umiejętności i wiedzy na jakikolwiek temat.

  • krytyk - niezalogowany 2018-08-09 09:03:50

    Mieszkańcy Łomży są jacyś ograniczeni umysłowo i mało inteligentni, skoro nie wiedzą jak zarobić pieniądze. Każdy tutaj osobnik, który zrzuca winę na brak miejsc pracy i na politykę nie ma chyba nawet średniej szkoły, bo to jest nie do pojęcia co Wy cymbaly piszecie ;o

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:36

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:35

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:35

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:35

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:35

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:35

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:35

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:35

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:34

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:34

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:34

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:34

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:34

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:34

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:34

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:33

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:33

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:33

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:33

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:33

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:33

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 09:02:33

    nie sciemniaj PRowcu za dyche ;) wszyscy wiedza, że wam placą za komentarze - wasze działania były juz tematem interpelacji jednego z radnych ;) Polecam się zapoznać ze sprawą PANA ASYSTENTA :P

  • Janusz kiss me - niezalogowany 2018-08-09 08:57:36

    Mnie przekonuje polityka Chrzanowskiego, jego praca ba rzecz miasta i mieszkancow. Jeśli będzie kandydatem w wyborach, oddam na niego głos. Natomiast pani Muzyk straciła wszystko w moich oczach.

  • beka - niezalogowany 2018-08-09 08:53:57

    Znowu Janusz od sms ów zamula powielajac idiotycznie swoje wpisy. Powinno się banować debilny elektorat.

  • lazy 2 - niezalogowany 2018-08-09 08:43:23

    ktokolwiek wygra - bedzie lepszy niz chrzanowski, a co ? następcą palonego jana jesteś ?

  • jony bravo - niezalogowany 2018-08-09 08:35:03

    spamuj dalej.. Myślisz, że Muzyk wygra? Haha

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:35

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:35

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:35

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:35

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:35

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:35

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:34

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:34

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:34

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:34

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:34

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 08:22:34

    Chrzanowski co ty chcesz pokazać ? esemesy hahaha ?

  • Brick - niezalogowany 2018-08-09 08:08:58

    Chrzanowski pokaż wszystkim i wygraj te wybory. Nie chce, żeby Łomżą rządzili peowcy i pewna kobieta z polecenia biskupa

  • Andrzej Mazur - niezalogowany 2018-08-09 08:01:52

    dobrze prawisz kolego, na wsi zle się dzieje, że muszą takie zamachy robić, w miescie też dobrze nie jest jak juz esemesami zatrudniają, jak ma byc dobrze ? dług ogromny! nawet dworca miasto nie ma na wlasnosc, korzysta z łaski prywatnego przedsiębiorcy ! Wstyd ! NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

  • Andrzej Mazur - niezalogowany 2018-08-09 08:01:52

    dobrze prawisz kolego, na wsi zle się dzieje, że muszą takie zamachy robić, w miescie też dobrze nie jest jak juz esemesami zatrudniają, jak ma byc dobrze ? dług ogromny! nawet dworca miasto nie ma na wlasnosc, korzysta z łaski prywatnego przedsiębiorcy ! Wstyd ! NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

  • Andrzej Mazur - niezalogowany 2018-08-09 08:01:52

    dobrze prawisz kolego, na wsi zle się dzieje, że muszą takie zamachy robić, w miescie też dobrze nie jest jak juz esemesami zatrudniają, jak ma byc dobrze ? dług ogromny! nawet dworca miasto nie ma na wlasnosc, korzysta z łaski prywatnego przedsiębiorcy ! Wstyd ! NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

  • Nudzi mi się - niezalogowany 2018-08-09 07:49:06

    To był zamach na zlecenie miejscowych hodowców trzody chlewnej, którzy bezskutecznie walczą z menu "restauracji" zmonopolizowanym przez wołowinę. Ich dzieci zajadając się specjałami rodem z Ameryki, patrzą z wyższością na swych przodków zajadających się schabowym. Taki długotrwały stan rzeczy prowadzi do nieodwracalnych zmian w głowie potencjalnego dziedzica lub dziedziczki. Oni nie chcą już zostać na wsi i pracować w polu, Oni chcą do mniasta. A biedny rodzic niestety dalej musi giąć karku, bo dziecię trzeba i wykształcić w prestiżowym Agrobiznesie czy innym Pewuisipie, mieszkanie trzeba kupić, golfa, co majętniejszy, pasata, no i na te hamburgiery też trzeba co miesiąc dać, bo inaczej dziedzice z głodu poumierają. No i miarka się przebrała, upili jednego samogonem, wsadzili do samochodu, bo samolotu nie mieli, odmówili zdrowaśkę i przywalił.

Dodajesz jako: |