:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Piknik i wyścig miejskimi rowerami ŁoKeR

Rowery, Piknik wyścig miejskimi rowerami ŁoKeR - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 25/09/2018 11:59

Mimo niezbyt zachęcającej do wyjścia na zewnątrz aury za oknem, śmiałkowie niebojący się jesieni w niedzielę, będą mogli wystartować w wyścigu miejskimi rowerami ŁoKeR. Zawody połączone zostaną z rodzinnym piknikiem, który odbędzie się 30 września w godz. 11.00-15.00 przy nowym odcinku ul. Zawadzkiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Przykoszarową.

Wyścig miejskim ŁoKeRami na dystansie półtora kilometra nadzorować będzie MOSiR Łomża. Na rowerach Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej ścigać się będzie 40 pań oraz 40 panów w formule eliminacyjnej.

Przeprowadzony zostanie też finał w kategorii „open”, w którym udział weźmie 20 najlepszych zawodniczek i tyle samo zawodników z najlepszymi wynikami w eliminacjach. Zdobywcy miejsc I-III otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy wyścigu mogą liczyć na pamiątkowe upominki.

Zgłoszenia do udziału w zawodach będą przyjmowane pod adresem mosir@mosir.lomza.pl oraz osobiście w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, ul. Zjazd 18. Karta zgłoszenia oraz szczegółowy regulamin dostępne są na stronie internetowej: http://www.lomza.pl/index.php?wiad=8361
Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy na wyścig trwają od 20 – 26 września.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, animacji dla dzieci, rodzinnych konkursów z nagrodami, czy jedzenia z grilla. Przewidziano także pokaz baniek mydlanych, zabawy konstrukcyjne, malowanie buzi, balony, popcorn, wata cukrowa, żywa maskotka.

lomza

Piknik i wyścig miejskimi rowerami ŁoKeR komentarze opinie

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-26 05:46:31

    "Urząd i jednostki podległe miastu powinny funkcjonować jak sprawne firmy. Mam nadzieję, że nasz zespół będzie to gwarantował. Panie prezydencie utożsamiam się z Pańską wizją rozwoju miasta. Ta wizja jest jedyną możliwą dla miasta Łomży - dodawała. (Muzyk)".

    Hipokryzja na najwyższym poziomie

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-09-25 19:12:36

    POCZYTAJCIE SOBIE BLOG ŁOMŻA-TUITERAZ

    BARDZO CIEKAWE TEKSTY O OBECNEJ SYTUACJI W MIEśCIE

  • johny deepp - niezalogowany 2018-09-25 17:59:24

    ja czekam aż światło dzienne ujrzą taśmy, w których prominentni politycy PiSu próbowali przekonać Chrzanowskiego żeby nie startował!!!! to dopiero wtedy ludzie zobaczą co wyrabia się w Łomży i jak próbuje niszczyć się Prezydenta, tylko po to żeby Muzyk mogła spełnić swoje chore ambicje.....

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-25 17:56:14

    Ten list to kompromitacja PiS. Czy oni myślą, że ludzie są aż tak głupi???? Najpierw partyjne struktury w województwie podlaskim jednogłośnie wskazały Chrzanowskiego jako kandydata na prezydenta, później PiS próbował przekonać Chrzanowskiego do wzięcia 1 do sejmiku, a teraz w liście piszą, że jest "leniwy" buhahahahhaha
    czy wy myślicie że MY Łomżanie jesteśmy aż tak głupi???? kto w to uwierzy??? i myślicie że po takiej ktoś zagłosuje na Muzyk????
    jedna rada, zmieńcie szefa kampanii Muzyk....

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-25 17:53:30

    SZTAB MUZYK PO OSTATNIM SONDARZU PANIKUJE I CHWYTA SIĘ JUŻ NABARDZIEJ PODŁYCH SZTUCZEK

    Po ostatnim sondażu w którym Chrzanowski zdobył 63% poparcia (Borysewicz 13%, Muzyk 12%) i sondażu na facebooku portalu mylomża, w którym Chrzanowski zmiażdżył Muzyk proporcją głosów Chrzanowski – 73%, Muzyk – 27% , sztab Muzyk wpadł w panikę i chwyta się najbardziej niemoralnych i podłych sztuczek. List Kaczyńskiego który opublikowała 4lomza to ohydna manipulacja. W mojej ocenie ten list napisała sama Muzyk, co widać po niektórych określeniach. Współpracowałem z tą kobietą przez pewien czas i wiem jak się wysławia i jakich określeń używa. Fragmenty o „kontaktach w Warszawie” są zaprzeczeniem polityki PiSu, bo sam Morawiecki powiedział, że będzie wspierał każdy samorząd, który będzie chciał współpracować z rządem. Brudziński mówi to samo. Kolej w Łomży to temat który zaczął się za Czerniawskiego, tak więc bzdury opisane w tym liście wskazują, że ktoś nie zna faktów albo celowo kłamie. W mojej ocenia Kaczyński nigdy nie widział Muzyk i nigdy nie czytał tego listu. Podpisał to, co mu przyniósł na biurko pewien pan, którego imienia, ze względu na szacunek do kościoła nie wymienię.
    Dla mnie te Goebbelsowiekie i Stalinowskie metody manipulacji i kłamstw są żenujące. Ale całość pokazuje po 1 panikę w sztabie Muzyk, po 2 to że znów kłamała mówiąc że nie planowała wcześniejszego startu, po 3 PiS strzelił sobie w kolano nominując Muzyk, która podzieli los Kołakowskiego, który przegrał wybory w Łomży 2 razy. Łomżanie mają swój rozum i głosują na sprawdzonych i lojalnych kandydatów, którzy dotrzymują słowa, a nie a zdrajców….

  • 9 tysięcy seniorów popiera Chr - niezalogowany 2018-09-25 17:10:22

    Tylko dobroć i uczciwość zwycięży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Jarosław K - niezalogowany 2018-09-25 16:59:39

    Jeszcze miesiąc temu PiS proponował Prezydentowi Chrzanowskiemu pierwsze miejsce na liście PiS do Sejmiku Województwa Podlaskiego i miejsce w Zarządzie województwa.

    Słowa jakie padają w liście są niemal żywcem wyjęte z wcześniejszych wypowiedzi Agnieszki Muzyk i ministra Zielińskiego.

    Przypadek? Nie sądzę. To próba rozpaczliwego ratowania kampanii Agnieszki Muzyk, która jest juz na dnie

  • KACZOR PEWNIE TEGO NAWET NIE - niezalogowany 2018-09-25 16:21:48

    KACZoR PEWNIE TEGO NAWET NIE CZYTAŁ

  • ZenekMMM - niezalogowany 2018-09-25 15:56:35

    Skoro Kaczor nawet nie zważa na brata i bratową to co tam będzie mu zależało na obcym facecie..

  • Kaczor boi się o. Rydzyka? - niezalogowany 2018-09-25 15:33:54

    "Redemptorysta liczy, ze po wygranych wyborach Jarosław Kaczyński spłaci dług wobec Radia Maryja"

  • Kaczor boi się Rydzyka - niezalogowany 2018-09-25 15:28:15

    "Dlatego nie może sobie pozwolić na drażnienie szefa tych mediów, bo zakończyłoby się to dla niego klęską. I to jest powód, dla którego przeciąga sprawę senatorów słuchających u Kobylańskiego antysemickich głupot i ataków na ś. p. Lecha Kaczyńskiego. Bo to ludzie "toruńscy" są.... Ot i cała banalna i żałosna prawda....

    cyt. znanego politologa Marka Migalskiego

  • Kaczor boi się Rydzyka - niezalogowany 2018-09-25 15:26:41

    " Dlatego Kaczyński nie może sobie pozwolić na drażnienie szefa tych toruńskich mediów, bo zakończyłoby się to dla niego klęską. I to jest powód, dla którego przeciąga sprawę senatorów słuchających u Kobylańskiego antysemickich głupot

    i ataków na ś. p. Lecha Kaczyńskiego.

    Bo to ludzie "toruńscy" są.... Ot i cała banalna i żałosna prawda...."

  • Kaczor bez etyki - niezalogowany 2018-09-25 15:21:02

    " powodem jest strach przed Radiem Maryja i polityczna kalkulacja. Może więc moralizm szefa PiS jednak jest podszyty cynizmem i wyrachowaniem?

    Jeśli tak jest, to warto, by Jarosław Kaczyński i jego akolici zrezygnowali z etycznego szantażowania wszystkich i wyznaczania uniwersalnych wzorców moralnych "

    cyt. znanego politologa Marka Migalskiego

  • Kaczor bez etyki - niezalogowany 2018-09-25 15:20:37

    " powodem jest strach przed Radiem Maryja i polityczna kalkulacja. Może więc moralizm szefa PiS jednak jest podszyty cynizmem i wyrachowaniem?

    Jeśli tak jest, to warto, by Jarosław Kaczyński i jego akolici zrezygnowali z etycznego szantażowania wszystkich i wyznaczania uniwersalnych wzorców moralnych "

    cyt. znanego politologa Marka Migalskiego

  • Kaczor boi sięRydzyka - niezalogowany 2018-09-25 15:17:27

    "Kto się boi o. Rydzyka i dlaczego najbardziej J. Kaczyński?


    Ale pewien jestem, jakie środowisko boi się ojca Rydzyka najbardziej - to PiS. Jego lider, podobno nieustraszony i mężny człek, drży na samą myśl o utracie sympatii redemptorysty z Torunia. Nawet wypowiadanie obrzydliwych słów pod adresem jego ś. p. Brata nie likwiduje tego strachu. Nawet obrażanie jego ś. p. Bratowej i wyzywanie Jej od czarownic nie powoduje żadnej reakcji. Cicho sza..."

  • Kaczor boi się Rydzyka - niezalogowany 2018-09-25 15:16:44

    "Kto się boi o. Rydzyka i dlaczego najbardziej J. Kaczyński?

    Ale pewien jestem, jakie środowisko boi się ojca Rydzyka najbardziej - to PiS. Jego lider, podobno nieustraszony i mężny człek, drży na samą myśl o utracie sympatii redemptorysty z Torunia. Nawet wypowiadanie obrzydliwych słów pod adresem jego ś. p. Brata nie likwiduje tego strachu. Nawet obrażanie jego ś. p. Bratowej i wyzywanie Jej od czarownic nie powoduje żadnej reakcji. Cicho sza..."

  • Kaczor boi się Rydzyka - niezalogowany 2018-09-25 15:14:14

    Kaczyński boi się Rydzyka i dlatego wypisuje takie frazesy, aby wzmocnić swoją kandydatkę. Nie ma wyboru chłop. Rydzyk to jest jedyna osoba, która ma nad nim władzę.

  • Kaczor boi się Rydzyka - niezalogowany 2018-09-25 15:13:52

    Kaczyński boi się Rydzyka i dlatego wypisuje takie frazesy, aby wzmocnić swoją kandydatkę. Nie ma wyboru chłop. Rydzyk to jest jedyna osoba, która ma nad nim władzę.

  • CZŁONEK PiS Z ŁOMŻY - niezalogowany 2018-09-25 14:57:32

    Jednocześnie Jarosław Kaczyński zachwala pracowitość i zaangażowanie Agnieszki Muzyk. W liście do mieszkańców Łomży napisał, że to „lider”, że „to dzięki niej Łomża jest już uwzględniana w planach rządowych, np. rozbudowy kolei”, że „swoją wartość pokazała w konkretnych, skutecznych działaniach na rzecz mieszkańców Łomży i ziemi łomżyńskiej”.
    - „Łomża potrzebuje dziś pracowitego, kompetentnego, oddanego mieszkańcom Prezydenta. Takim Prezydentem będzie Agnieszka Muzyk: sprawdzona w działaniu, przygotowana do pracy w samorządzie, gotowa na ciężką pracę dla miasta” - czytamy w liście Jarosława Kaczyńskiego, który też „podkreśla z całą mocą”, że jedynym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta Łomży jest Agnieszka Barbara Muzyk.

  • CZŁONEK PiS Z ŁOMŻY - niezalogowany 2018-09-25 14:56:45

    Podpisany przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego list ma datę 20. września 2018 r. Jeśli ktokolwiek miał jeszcze wątpliwość, dlaczego partia nie wystawiła obecnego prezydenta miasta Mariusza Chrzanowskiego, jako swego kandydata w październikowych wyborach do samorządu, to po jego przeczytaniu nie będzie ich miał. Prezes PiS wystawił Chrzanowskiemu bardzo surową ocenę. Napisał o niedojrzałości i nielojalność, braku aktywności, a nawet... lenistwie - „brak aktywności i zwykłej ciężkiej codziennej pracy”.
    „Podejmujemy działania ogólnopolskie i chcemy wzmacniać Polskę lokalną, dlatego nie będziemy chronili osób, które się nie sprawdziły, które zawiodły” - czytamy w liście Jarosława Kaczyńskiego.

  • CZŁONEK PiS Z ŁOMŻY - niezalogowany 2018-09-25 14:56:22

    Kaczyński o Chrzanowskim: „To bolesny zawód”

    - Zmieniamy Polskę, ale i ludzi, którzy nie wytrzymali tempa i nie sprostali wyzwaniom, osiedli na laurach. Tak stało się w Łomży – napisał Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości. W liście do mieszkańców Łomży tłumaczy „dlaczego PiS wystawia nowego kandydata”. - Stawialiśmy na młodość, a okazało się, że otrzymaliśmy w zamian niedojrzałość i nielojalność, brak aktywności i zwykłej ciężkiej codziennej pracy. To bolesny zawód – dodał. Jednocześnie Kaczyński zachwala Agnieszkę Muzyk i twierdzi, że „to najlepszy wybór dla Łomży”.

  • Darekk - niezalogowany 2018-09-25 14:38:28

    To była kolejna udana decyzja prezydenta