:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

PiS w Podlaskiem poparło 52,5%!

Partie polityczne, Podlaskiem poparło - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 13/10/2019 21:00

Punktualnie o godz. 21:00 zakończyła się cisza wyborcza. W dzisiejszych wyborach wybraliśmy 460 posłów i 100 senatorów. Ogólnopolskie media podały już szacunkowe wyniki wyborów oparte na badaniu exit poll, czyli na odpowiedziach udzielanych przez wyborców, którzy wyszli z lokalu wyborczego.

Wyniki sondażowe exit poll: 

PiS - 43,6 proc.

Koalicja Obywatelska - 27,4 proc.

Lewica - 11,9 proc.

PSL - 9,6 proc.

Konfederacja - 6,4 proc. 

W województwie podlaskim:

  • Prawo i Sprawiedliwość 52,5 procent
  •  Koalicję Obywatelską - 19,1 procent
  • Polskie Stronnictwo Ludowe - 12,6 procent
  • Sojusz Lewicy Demokratycznej - 7,9 procent
  • Konfederacja 6,4 procent.

Źródło: TVP

Jak przekazuje TVP INFO, w dzisiejszych wyborach frekwencja wyniosła aż 61,1 proc. i jest ona wyższa niż 4 lata temu.

Oficjalną informację o tym, które komitety przekroczyły próg wyborczy, poznamy w poniedziałek. Ostateczne wyniki mogą być jednak znane dopiero we wtorek, gdy spłyną i zostaną podliczone ostatnie protokoły wyborcze. Według zapowiedzi KBW, nie będzie to tak szybko, jak w przypadku wyborów do Parlamentu Europejskiego.

W wyborach parlamentarnych 2019, wybraliśmy 460 posłów i 100 senatorów, którzy będą zasiadać w parlamencie przez najbliższe cztery lata. Zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej posłowie i senatorowie są przedstawicielami Narodu i nie wiążą ich instrukcje wyborców.

lomza

PiS w Podlaskiem poparło 52,5%! komentarze opinie

  • PIS - niezalogowany 2019-10-13 21:04:58

    JAROSŁAW,JAROSŁAW PROWADZ NAS,WODZU

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:11:27

    Super ;)))))

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:14:32

    Polska krajem debili i ciemnogrodu. Brak słów.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:15:31

    Dam jesteś debil i masz rozum psiej kupy

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:18:30

    Nie musisz mieszkać w tym ciemnogrodzie...nie podoba się? do widzenia. ..do Afryki

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:24:03

    Brawo. Pięknie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:25:45

    Brawo Polacy ale słychać jak KO wyje

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:25:55

    Nie musisz mieszkać w tym ciemnogrodzie...nie podoba się? do widzenia. ..do Afryki

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:26:19

    Brawo PIS. Piękna frekwencja . Ponad 61 %

  • Elektryk Bolek - niezalogowany 2019-10-13 21:26:46

    Jakże łatwo było przekupić wyborców.

  • gość młody - niezalogowany 2019-10-13 21:27:12

    Jarek jest naszym Wodzem Brawo

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:28:51

    Jednak PIS nie ma szacunku dla ludzi,ktorzy myślą chodź trochę inaczej niż oni, automatycznie są to wrogowie, stojacy po jakiejś drugej stronie, wymyślonej przez nich. Tylko oni mają rację,każdy inny to wróg i zdrajca narodu.Zero tolerancji.

  • gość 2019-10-13 21:29:11

    Narodowi polscy idioci, z wsiokami z bkl na czele...

  • gość 2019-10-13 21:31:55

    wyborcy 500+ zadowoleni

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:33:06

    Dalej na kolanach...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:34:38

    Dalej Minister Zieliński będzie remizy otwierał...

  • gość 2019-10-13 21:35:46

    chamy z wioski wybrali

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:36:37

    Ty nie zadowolony na kogo glosowales sam widzialem ze na Muzyk a teraz jenczysz

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:41:54

    Zobaczycie po wyborach wyborcy PiS jak będziecie płakać dobra zmiana !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:43:55

    I w miejsce gdzie powinien być X 3serduszka a teraz pretensje i wyzywanie ludzi od ciemnogrodu najpierw naucz czytac sie instrukcje ze zrozumieniem

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:44:40

    Paliwo do góry.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:53:07

    Jak to przekupić....ta tym to polega, rząd ma służyć dla narodu i spełniać to co się zmienia i obiecuje widziales czlowieku lepsze rządzenie kiedykolwiek niż ostatnie 4 lata bo ja nie 8 letnia parodia w wykonaniu PO

  • gość 2019-10-13 21:56:15

    tu sama ciemnota pisowska

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 21:58:00

    Paliwo tanieje

  • gość 2019-10-13 21:58:48

    postawcie pomnik kaczora i sie modlic do wodza

  • gość 2019-10-13 21:59:45

    Treść komentarza...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:03:43

    Niech PiS wywali religię ze szkół.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:06:14

    Coś Ci się hamie nie podobają ludzie ze wsi . Widać jako ty masz kulturę mieszczuchu

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:07:30

    Muniek Staszczyk - ,,Pola,, ...b

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:09:17

    No wlasnie co PO zrobilo dla Polski jak rzadzili nic pis sporo i to ze zmienili nazwe to im nie pomoze Polacy nie zapomna a teraz takie zdziwienie rozczarowanie a na co oni liczyli ze jak zmienia nazwe to wszystko niestety te same geby to samo wszystko i tak uwazam ze za te rzady ktore byly na czele z nimi i tak maja niesamowicie wysokie poparcie to az ponad20%wyborcow ktorych nic nie nauczylo wczesniejsze ich rzady moim zdaniem mandat zaufania juz dla nich minął

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:10:08

    No wlasnie co PO zrobilo dla Polski jak rzadzili nic pis sporo i to ze zmienili nazwe to im nie pomoze Polacy nie zapomna a teraz takie zdziwienie rozczarowanie a na co oni liczyli ze jak zmienia nazwe to wszystko niestety te same geby to samo wszystko i tak uwazam ze za te rzady ktore byly na czele z nimi i tak maja niesamowicie wysokie poparcie to az ponad20%wyborcow ktorych nic nie nauczylo wczesniejsze ich rzady moim zdaniem mandat zaufania juz dla nich minął

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:20:07

    Nie musisz dzieciaka posylac na religie jak nie chcesz twoja sprawa w Polsce jednak jest przewaga wyznania katolickiego wiec sory dzieci nie chodzace na ten przedmiot maja okienko to jest preferowane w kazdej szkole nikt dla 1 dupy ktorej to sie nie podoba zmieniac tego nie bedzie

  • gość 2019-10-13 22:23:15

    I wracamy do czasów, jedna słuszna partia, jeden wódz, czy się stoi czy leży 500+ się należy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:35:17

    Ciemnota to twoja stara i ty wieśniaku

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:45:34

    Kto zostanie posłem?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:47:48

    Widać tu tyle płaczków jaki to PiS jest zły, pewnie nawet głosować nie poszliscie pajace a ty kolego odpierdol się od Kolna gwarantuje że dowiem się skąd piszesz te bzdury i zrobię Ci nie miła niespodziankę.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 23:26:21

    CIEMNOGRÓD

  • Gosciu - niezalogowany 2019-10-13 23:26:45

    I brawo jeb. AC powcow

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 23:35:08

    Tu się nie ma z czego cieszyć, tu trzeba płakać nad głupotą ludzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 23:48:35

    Kolno? A co to

  • gość 2019-10-13 23:49:53

    podlaskei zawsze było mentalnie i jest zadupiem. O ile duże miasta podlasia powoli się z tego otrzasają poza Łomżą która na wieki będzie walić smrodem krowiego gówna o tyle podlaska wieś całkowicie jest zauroczona PiS dzięki niemu ,żyje z 500+ jak na kroplówce.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 23:49:56

    Hmm czytam i czytam nic tu o kolnie nie ma gościu coś się tematy pomyliły

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 23:54:15

  • gość 2019-10-14 00:18:46

    ale z was karakany

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 00:32:12

    14 województw dla PiS czyli nie taki ciemnogrod na tym Podlasiu, co? Wyniki mówią same za siebie. Zeby nie PiS dawno bylibyśmy sprzedani do podziału Niemcom i Rosjanom, LOT byłby już Lufthansą, a złodzieje i aferzysci z dawnego rządu dalej by grabili ten kraj. Brawo dla Polaków, w końcu jest demokracja.

  • Grześiek - niezalogowany 2019-10-14 00:42:33

    jedzmy gówna miliony much nie mogą się mylić....

  • Karol - niezalogowany 2019-10-14 01:05:35

    Kiedy ktoś pyta jaka jest Łomża, odpowiadam, że można ją opisać dwoma słowami "Bernadeta Krynicka" Doskonale opisuje poziom przeciętnego Łomżanina...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 01:06:35

    Ruda nie weszła . Pakuj się.

  • gość 2019-10-14 01:22:28

    Ogłupione społeczeństwo kościołem i telewizją przez 30 lat głosuje na tych samych PoPisowskich degeneratów.

  • Zaproszenie - niezalogowany 2019-10-14 05:06:56

    Zbigniewa Z. do Łomżyńskiego Sądu Rejonowego , żeby była Sprawiedliwość !!!

  • gość 2019-10-14 05:41:04

    Polski naród jest jednak jak lawa... niezależnie od sytuacji i etapów rozwoju kupić go może każdy. Nawet za jego własne pieniądze. Śmiech przez łzy. Wyzucie z rozumu postępuje, przyzwoitość to abstrakcja. Liczy się butna, chamska arogancja i samouwielbienie pozbawione refleksji bo bezrozumne.

  • gość 2019-10-14 06:39:36

    ciemnogród wygrał ale zobaczymy jak inflacja wystrzeli

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 06:39:40

    Ja czegoś nie rozumiem. Kodziarze wieszczą i mają pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Jakby im zabrano coś co według ich mniemania im się z góry należy. Weźcie się że robotę od podstaw a nie jątrzenie. Zamiast planów na Polskę potraficie tylko skarżyć i oczerniać. Co polecacie do Brukseli znowu żale wylewać? Przegrywacie bo nie jesteście wstanie nic zaproponowac poza próba podziałów społeczeństwa. Mam nadzieję że ta czerwona kartka od społeczeństwa przywróci wam umiejętność trzeźwego myślenia.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 06:52:58

    Powiem tak nie jestem z PiSem.
    Gratuluję jednak wyniku.
    Są rzeczy dobre które zrobili dla Polski, ale też nie podoba mi ta ich uległość do Kościoła i panów w porpurze. Dalej pieniądze będą szły do Torunia, a księża którzy zamiast skupić się na tym do czego mają powołanie będą zabierać pracę uczciwie pracującym Polakom. A nawet powiem macki ich rozszerzą się i zagarną inne miasta. Mieszkańcy Podlasia wiedzą o jaki biznes tych panów chodzi.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 07:50:31

    Tez nie jestem za pis nie wsystko mi sie podoba na 100% z tego wyboru partii nie bylo inego wyboru i glosowalem e sie niezmiernie Polakom ze PO ma dalej takie poparcie zmiana nazwy tej partii nic nic nie pomoże a pani prezydent Warszawy powinna byc sadzona za to co zrobila tacy ludzie w partii i później zdziwienie ze Polacy nie glisuja na nich

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 07:54:50

    Brawo PiS, precz z PO!

  • Ewa - niezalogowany 2019-10-14 08:10:56

    Krynicka nie będzie już robić kabaretu w Łomży. Nie będzie już tak śmiesznie. Szkoda

  • Kaczor + - niezalogowany 2019-10-14 08:15:08

    Kolejny raz naród dał się przekupić :D
    Te PLN.rozdwnicze będzie spłacać 2-3 pokolenia!!! Jeb* psis i jarosławe kaczyńsko!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 08:18:08

    A wiadomo już co za kwiat poselstwa lomza wybrała?

  • gość 2019-10-14 08:19:49

    Brawo mieszkańcy, czerwona kartka dla Krynickiej.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 08:23:45

    Myślałem, że się porzygam, jak wczoraj Kidawa bredziła cynicznie i bezczelnie o tym, jak to oni będą zasypywać rowy podziałów między Polakami. I jak im zależy na wspólnocie. Polityczni kastraci i zbieranina tłuków.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 08:24:39

    Nie rozumiem o co Wam chodzi. Mamy demokrację i każdy głosuje jak uważa. Jak wygrał PIS to wielkie halo bo tacy i tacy poszli głosować. A gdyby wygrała KO to wtedy to ? Lepiej bo wybrali jak Wy ? Każdy ma swój głos i oddaje go na kogo chce. Na tym polega demokracja. Większość wybrała PIS i tyle. Czy PO przez 8 kat zrobiła dla nas aż tak dużo? Co takiego zrobili ? Oczywiście jestem zdania że 500+ powinno być dla rodzin gdzie chociaż jedno z rodziców pracuje i nie dla patologii Ale nie wkładajmy wszystkich do jednego worka. Tylu ludzi korzysta z tego i nie widzę żeby te pieniądze marnowali na alkohol itd. Dlaczego od razu porownujecie tez ludzi ze wsi jako gorszych. Przypominam że to ludzie ze wsi zasiedlili miasta. Poza tym wielu z miast przeprowadza się na wieś. I gwarantuje Ci że nie ma tam samych zacofanych ludzi jak uważasz. Mówicie że dla PISu ten co myśli inaczej to wróg. A Wy co pokazujecie ? Ponizacie tych którzy głosowali inaczej niż Wy. To jest tolerancja ? Swoim zachowaniem pokazujecie że to właśnie Wy jesteście Ciemnogrodem. Przypomnijcie sobie debaty polityczne. Pan Budka zamiast przedstawić program swojej partii jedyne co robił to atakował obecny rząd. Czy na tym to polega ? Może żeby bardziej skupili się na swoim programie niż klotniami i atakami na PIS to by wygrali. Więcej szacunku do siebie nawzajem. Politycy mają Was gdzieś A wy tutaj gotowi jesteście się za nich dac pokroić. Za cztery lata rozliczymy obecny rząd przy kolejnych wyborach i tyle.

  • gość 2019-10-14 08:36:14

    Krynicka jak nie wejdzie to będzie dyr wety.

  • gość 2019-10-14 08:37:53

    Blondina porażka podobno. Ambona nie pomogła.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 08:58:00

    Ciekawe czy analfabeńce prześlą wiadomosc glosową z wynikiem wyborów? Bo gdyby to była pisemna wiadomość byłby problem.

  • gość 2019-10-14 09:03:38

    Krynicka kulturo osobista, nalezało ci sie.

  • gość 2019-10-14 09:15:53

    Pani Bernadeta jako kobieta zdobyła więcej głosów od innych, więc kulturę jak widać ma i większą. Smutne są kolejne porażki tych co pchają się usilnie różnymi drzwiami, może do rozumu coś przemówi żeby nie pchać się na afisz jak nie potrafisz - SAM / SAMA. Pani Krynicka sama zapracowała na swój wynik, Biskup jej nie pomagał. :)

  • gość 2019-10-14 09:19:28

    za wynikami niektórych stoją cienie, pomocnicy o wysokim społecznym zaufaniu. Wczoraj w KOsciele nawet ktoś mówił zeby głsować na tych którzy Boga w sercu mają. Ale rebus - dla matoła.

  • gośćXXX - niezalogowany 2019-10-14 09:23:32

    Gość - niezalogowany 2019-10-13 22:09:17
    Człowieku, uczył cię ktoś interpunkcji? Nic z tego nie rozumiem. Czasem warto postawić kropkę - zazwyczaj na koniec zdania. No tak, typowy wyborca PiS.
    Interpunkcja robi różnicę, ale pewnie tego nie zrozumiesz.
    Dobra zmiana!
    Dobra, zmiana.

  • Ewa - niezalogowany 2019-10-14 10:30:40

    Kto teraz będzie wstążki przecinal na łomżyńskich imprezach, jak Beni nie będzie. Nikt nie zaśpiewa tak jak Ona rudego rydza. Tyle zasług dla miasta. I taka sława przez konia i mikrofon. Polityka stanie się nudna.

  • gość 2019-10-14 10:51:07

    Lepiej powiedz jak tam Piotruś co "na pewno się dostanie". Kasa w kampanię wrzucona a rezultaty gorzej niż marne. Być asystentem, występować w czyimś imieniu nie jest popularne. Czytając listy Piątkowskiego robił mu kampanię, a siebie pokazał w świetle że jest drugim planem.

  • gość 2019-10-14 10:54:01

    Mój wniosek. Nie opłaca się juz być popieranym przez Biskupa. Ciekawe co teraz ekscelencja zrobi i Kołak. Jeden się wypiął bo swoją kandydatkę miał, a drugi liczył na lojalność. Udało mu się idąc tropem poprzednich wyborów samorządowych. A na Sadowej wielkiej klapy cześć druga. Ktoś powie że dużo głosów, ale jak to ma sie do ilosci głosów Krynickiej, która podobno jest tak nielubiana? To co powiedzieć o tym przypadku ????

  • gość 2019-10-14 12:13:37

    Krynicka prawdopodobnie jednak dostanie się do sejmu pomimo faktu ,ze zdobyła mało głosów i jest ogólnie nie lubiana. Stanie się to za pomocą tak skonstruowanej ordynacji wyborczej gdzie decyduje głownie liczba głosów oddanych na dana listę. Znowu trafi się jej to jak ślepej kurze ziarno a zamętu ta osoba jak zwykle narobi co nie miara.

  • gość 2019-10-14 12:15:48

    generalnie nikt z podlaskiego nie ma prawa wypowiadać się o demokracji bo o demokracji większość z tego regionu wie tyle ile im partia do koryta wrzuci i nic więcej.

  • KNUJCE WON - niezalogowany 2019-10-14 12:24:01

    Benia super !!!! Jak się dostanie to będzie dalej pomagała prezydentowi w działaniach na rzecz Łomży. Elegancko. Cieszę się ze knujce i donosiciele się nie dostali, to najważniejsze. Jednak sprawiedliwość jakaś na tym świecie jest.

  • gość 2019-10-14 12:29:45

    o la boga. Piotrusiu gdzie jesteś ????

  • anach - niezalogowany 2019-10-14 12:59:01

    Najlepiej zrobili ci co zostali w domu, pokazali środkowy palec wszystkim tym politykom, którzy łaszczą się jak celebryci, aby tylko zdobyć głosy.

  • gość 2019-10-14 12:59:44

    Ależ prymitywne pisomatołki na tym forum.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 13:20:28

    Brawo brawo. Wygrali najlepsi! A nie zlodzieje z peoooo i lewica lgbt pedały jedne. A Ty jeden z drugim sam pewnie bierzesz 500+ tylko się nie przyznasz wsioku. Każdy może być pewny gdyby peooo to 500+ by zabrali i byś sral pod siebie i dzieciaka nie utrzymał

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 13:29:47

    Brawo cieszę się bardzo każda inna partia aby nie PO ZŁODZIEJE KTÓRZY WYPRZEDAWALI POLKI MAJĄTEK Z RUDYM NA CZELE

  • gość 2019-10-14 15:47:48

    Rolnicy i Emeryci urządzają nam Polskę. To jest elektorat PIS i ten elektorat decyduje o przyszłości polski. To się nie mieści w głowie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-14 15:58:06

    Szacowny, Mądregy, Wyjątkowy, Niezrównany Przywódco, Ojca Narodu, Komunistycznej Przyszłości, Wskazującego Drogę Promienia Słońca, Przywódcy Partii, Kraju i Armii, Ukochanego Ojca, Jaśniejącego Słońca XXI wieku, Wielkiego Człowieka, Który Zstąpił z Nieba, Zbawiciela czy Wielkiego Obrońcy Jarosław Kaczyński

  • gość 2019-10-14 17:08:53

    KTOKOLWIEK ABY NIE POpaprancy

  • gość 2019-10-14 20:28:35

    Gratulacje dla Konfederacji,czas patrzeć Popisowskim złodziejom i zdrajcom na ręce!!

Dodajesz jako: |