:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Plebiscyt Terra Flower Power 2018 - Głosuj na Łomżę

Newsy, Plebiscyt Terra Flower Power Głosuj Łomżę - zdjęcie, fotografia
06/08/2018 13:49

Można zagłosować na Łomżę w plebiscycie na najlepiej udekorowane miasto „Terra Flower Power”. Łomża może wygrać aż w trzech kategoriach konkursowych – największa liczba oddanych głosów, zdjęcie niestandardowego ukwiecenia produktów firmy Terra Group i najciekawszy film z ukwieconymi produktami Terra Group. Swój głos oddać można co 24 godziny. 

To już siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power mającego na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by nasza miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Do tej pory w konkursie wzięło udział już przeszło 500 miejscowości z całej Polski, a łącznie oddano dziesiątki tysięcy głosów!

Konkurs trwa przez trzy tygodnie od 01.08 – 22.08.

W maju pracownicy Zakładu Dróg i Zieleni Miejskiej MPGKiM obsadzili kwietników sezonowe na Pl. Niepodległości, Rondach Hanki Bielickiej oraz w Parku Jakuba Wagi. W sumie około 27 tysięcy kwiatów jednorocznych: aksamitek, begonii, mrozów, szałwii, żeniszków.

W centrum miasta pojawiły się donice wiszące z pelargoniami. Nowością jest pięć kompletów trójelementowych donic stojących w barwach miasta. Znajdują się one na Starym Rynku, u zbiegu ulic Farnej i Długiej, w rejonie Pl. Kościuszki i dworca autobusowego. Rosną w nich surfinie oraz canna. Jest także kobierzec kwiatowy na Muszli Koncernowej przy ul. Zjazd, o powierzchni około 600 m.kw. Ponad 30 tysięcy aksamitek, begonii, mrozów i szałwii utworzyło napis „600-lecie Łomża” oraz herb miasta. Dokonanych zostało także 11 tysięcy nasadzeń stałych róż, m.in. przy witaczach na drogach wylotowych z miasta. Wysadzono także 124 drzewa, 1800 sztuk krzewów oraz 3500 sztuk bylin i traw.

Nagrody główne dla miast:
1. Wieża kwiatowa H2000 + pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy + nawóz i podłoże od marki Substral
2. Donica kwiatowa Gianto 180 Sito (lub Gianto 180 Tablo) + pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy + nawóz i podłoże od marki Substral
3. Donica kwiatowa Gianto 120 Classic + pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy + nawóz i podłoże od marki Substral

Nagroda specjalna:
– prezentacja zwycięskiego miasta na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na 2019 rok
– prezentacja zwycięskiego miasta w magazynie branżowym Lider Biznesu
– zaproszenie do udziału w gali wręczenia nagród dla trzech zwycięskich miast

Nagrody dla uczestników:
1. Doniczka ziołowa Brussels Herbs + nawóz marki Substral dla 10 uczestników, których prace zostaną wyróżnione przez Organizatora Konkursu, w tym:
– dla 5 autorów zdjęć wyselekcjonowanych przez Organizatora
– dla 5 autorów zdjęć z niestandardowym ukwieceniem produktów firmy Terra Group
2. Warzywnik Green Basics Allin 1 Growkit dla autora najciekawszego filmu z produktami firmy Terra Group

 

Plebiscyt Terra Flower Power 2018 - Głosuj na Łomżę komentarze opinie

  • Seler - niezalogowany 2018-08-07 04:15:32

    A kiedy puszczą ciepłą wodę?

  • CSSL - niezalogowany 2018-08-06 16:36:50

    Polecam :) https://plebiscyt.inspirowaninatura.pl/lomza/

  • IDIOTA NA FORUM - niezalogowany 2018-08-06 16:34:48

    Janusz Cebula@ ty jestes jakis niedorobiony ,bo normalna osoba nie piesze tego samego cały czas

  • hej - niezalogowany 2018-08-06 16:29:25

    Nie dla peło! Muzyk też nie jest lepsza

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 16:13:55

    a za co mamy głosować ? za esemesy wysłane? za kumpli zatrudnionych? za ogromny dług Łomży ???? jaja sobie robie klakierze ????

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 16:13:55

    a za co mamy głosować ? za esemesy wysłane? za kumpli zatrudnionych? za ogromny dług Łomży ???? jaja sobie robie klakierze ????

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 16:13:55

    a za co mamy głosować ? za esemesy wysłane? za kumpli zatrudnionych? za ogromny dług Łomży ???? jaja sobie robie klakierze ????

  • Ze Sniadowa - niezalogowany 2018-08-06 16:11:20

    Nie pisać pierdoł tylko głosować na piękną Łomżę !!!a jesienią na obecnego prezydenta Chrzanowskiego !!!!!

  • @ i Ja - niezalogowany 2018-08-06 16:05:48

    Chrzanowskiego uważam za bardzo dobrego gospodarza,człowieka znającego się na zarządzaniu Łomżą.Widać gołym okiem

  • CAŁA ŁOMŻA GŁOSUJE NA CHRZANOW - niezalogowany 2018-08-06 16:04:23

    Chrzanowskiego uważam za bardzo dobrego gospodarza,człowieka znającego się na zarządzaniu Łomżą.Widać gołym okiem

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 16:00:01

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 16:00:00

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 16:00:00

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 16:00:00

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 16:00:00

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 16:00:00

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 16:00:00

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:59

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:59

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:59

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:59

    a co chrzanu ? esemesem dalej roboty będzie ogarniał ? no zastanów się ! esemesem się robote oferuje kumplowi ?

  • euros - niezalogowany 2018-08-06 15:56:15

    Muzyk lepsza? Dobre hehe. Ta Pani pokazała już swoje oblicze i jak można jej zaufać.. Muzyk nie wygra

  • POkemonek - niezalogowany 2018-08-06 15:54:08

    Uwaga!!! wszawica z 4 na forum !!!

  • Zbyszek. D. - niezalogowany 2018-08-06 15:31:30

    ja też już oddałem głos na CHRZANOWSKIEGO ale więcej tego błędu nie popełnie, Muzyk albo Borysek będą lepsi, esemesami zatrudniac nie będą

  • euros - niezalogowany 2018-08-06 15:17:29

    Ja już oddałem głos :)

  • Woda - niezalogowany 2018-08-06 15:11:52

    Najpiękniejsze miasto bez ciepłej wody. Wiwat!

  • finally - niezalogowany 2018-08-06 14:44:32

    Głosujemy!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 14:26:14

    w Chrzanowskim najbardziej imponująca jest jego wszechstronność. On działa we wszystkich aspektach funkcjonowania miasta począwszy od inwestycji w mieście, przez infrastrukturę, mieszkalnictwo, kwestie socjalne po kulturę, rozrywkę i estetykę miasta. Już trochę żyję na świecie i bezsprzecznie Chrzanowski jest najlepszym Prezydentem Łomży!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 14:26:14

    w Chrzanowskim najbardziej imponująca jest jego wszechstronność. On działa we wszystkich aspektach funkcjonowania miasta począwszy od inwestycji w mieście, przez infrastrukturę, mieszkalnictwo, kwestie socjalne po kulturę, rozrywkę i estetykę miasta. Już trochę żyję na świecie i bezsprzecznie Chrzanowski jest najlepszym Prezydentem Łomży!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-06 14:26:13

    w Chrzanowskim najbardziej imponująca jest jego wszechstronność. On działa we wszystkich aspektach funkcjonowania miasta począwszy od inwestycji w mieście, przez infrastrukturę, mieszkalnictwo, kwestie socjalne po kulturę, rozrywkę i estetykę miasta. Już trochę żyję na świecie i bezsprzecznie Chrzanowski jest najlepszym Prezydentem Łomży!!!

  • ciki - niezalogowany 2018-08-06 14:15:58

    tadeusz tez dba o swoj kwiat.....