Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Łomży! Konkurs dla głodnych

Łomża, pierwszy Festiwal Smaków Trucków Łomży! Konkurs głodnych - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
15/05/2018 09:45

Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe! Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z pierwszych i największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2013 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych składników, na „oczach” klienta.

Organizatorzy zaprosili do Łomży 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w festiwalu. 

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:

strefa dla dzieci, strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy, zawody kulinarne z nagrodami, gra terenowa z nagrodami, oraz wiele więcej. 


Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Łomży. 

Już teraz planujcie smaczny weekend majowy z food truckami.

Data: 26-27 maja
Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20
Miejsce: Stary Rynek w Łomży
Wstęp bezpłatny. 

Więcej informacji na stronie wydarzenia:

www.facebook.com/events/2039469139652284/

Współorganizator: Miasto Łomża

Partner: Dobre Moce Baltica

Spotkajmy się na Rynku!


 

Konkurs dla głodnych!

Z okazji Festiwalu Smaków Food Trucków w Łomży przygotowaliśmy dla Was prosty konkurs! Do wygrania 4  kupony na darmowe porcje z menu Food Trucka.

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie:

Za co najbardziej lubisz jedzenie z food trucków?

Cztery najciekawsze odpowiedzi zostanie nagrodzonych  voucherami obejmującymi jedną dowolną pozycję w menu wybranego food trucka. Odpowiedzi prosimy przysyłać na na [email protected]

Konkurs trwa do dnia 21.05.2018 r. (poniedziałek)  do godz. 12:00. 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję portalu.

Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Łomży! Konkurs dla głodnych komentarze opinie

  • Zniesmaczony - niezalogowany 2018-05-16 17:35:39

    Ja po ostatniej imprezie food z budy nabawilem sie sraki. Cala niedziela wyjeta z zyciorysu. Spedzilem na klopie. Wiec juz nie skorzystam wiecej z tej przyjemnosci i nic juz niezamowie z budy. Tylko food sraki mozna sie nabawic. :/

  • Żona rolnika - niezalogowany 2018-05-16 08:17:21

    Ostatnim razem skusiłam się na pad thaia z kurczakiem i zupę ramen. Niestety jedzenie kupiłam na wynos, a że mieszkam na wsi,to żałuję, że nie pofatygowałam się odwieźć tych wyszukanych dań dla pana, który je przygotował i zmusić go do zjedzenia tego czegoś,bo ja i moja rodzina nie byliśmy w stanie. Dla mnie oczywistym jest kryterium doboru wystawców i nie sądze, żeby była to staranna selekcja pod kątem jakości. Organizator żeby zarobić, a pewnie taki jest cel, musi ściągnąć jak najwięcej wystawców i jedynym kryterium jest zgoda na przyjazd do Łomży.

  • kumpel Rafonixa - niezalogowany 2018-05-16 06:13:45

  • Jop - niezalogowany 2018-05-15 21:29:29

    Food sraka gwarantowana.

  • anka123 - niezalogowany 2018-05-15 19:29:18

    Nie wiedziałam ze chrzanowski ma budę z hot dogami, czy hamburgerami , kiedyś robił w kapciach

  • Jozinz bazin - niezalogowany 2018-05-15 18:05:41

    Food sraki zawitają ponownie w Łomży, sraczka gwarantem sukcesu

  • jedyny prawdziwy kandydat - niezalogowany 2018-05-15 17:28:44

    dzięki komu ten festiwal? oczywiście dzięki najlepszemu prezydentowi Chrzanowskiemu nie to że jestem z PiS s ale cała rodzina i znajomi będziemy na niego głosować

  • jedyny prawdziwy kandydat - niezalogowany 2018-05-15 17:28:44

    dzięki komu ten festiwal? oczywiście dzięki najlepszemu prezydentowi Chrzanowskiemu nie to że jestem z PiS s ale cała rodzina i znajomi będziemy na niego głosować

  • jedyny prawdziwy kandydat - niezalogowany 2018-05-15 17:28:44

    dzięki komu ten festiwal? oczywiście dzięki najlepszemu prezydentowi Chrzanowskiemu nie to że jestem z PiS s ale cała rodzina i znajomi będziemy na niego głosować

  • prezesa_zarządu - niezalogowany 2018-05-15 16:51:53

    -->kebab Łomża Masz z tym jakiś problem? Jak ktoś ma kasę fisk. to paragon MUSI być. Co do tego NIE MA żadnych wątpliowści.

  • kebab Łomża - niezalogowany 2018-05-15 13:05:42

    Buda na kołach to jest jeszcze dobra jak ma stałe stacjonarne miejsce gdzie dbają o renomę i jakość, ale jak to raz tu, drugim razem gdzie indziej, to i tak klient nie wie co kupuje i nikt się nie martwi, ze niezadowolony klient więcej tam nie kupi.

  • Ekspert - niezalogowany 2018-05-15 12:58:03

    Raz poszedłem na taka imprezę foodtruck. Ładne nazwy, relatywnie wysokie ceny, a jedzenie nie robi szału. Nic szczególnego, lepiej zjeść w restauracji normalne danie niż z budy na kołach o niewiadomych warunkach sanitarnych.

  • stako - niezalogowany 2018-05-15 12:31:13

    Żaden czarny weekend :). Ceny na tych festiwalach są zaporowe i lokalne lokale nie obawiają się konkurencji.

  • kebab Łomża - niezalogowany 2018-05-15 12:13:26

    Czarny weekend dla łomżyńskich lokali gastronomicznych. Sraczka dla łomżan.

  • Kassia - niezalogowany 2018-05-15 12:07:01

    czy wy zawsze musicie marudzić?

  • kebab Łomża - niezalogowany 2018-05-15 11:37:55

    Świeże, starannie dobrane składniki przygotują wcześniej na trzy dni tj. już w piątek i dowiozą z drugiego końca Polski, czy zaopatrzenie zrobią w Łomży ?

  • kebab Łomża - niezalogowany 2018-05-15 11:28:09

    Kontrolerzy z US mają sprawdzać czy zawsze wystawiane są paragony fiskalne.

Dodajesz jako: |