:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Podwójna ciągła to nie drut kolczasty [WIDEOREJESTRATOR]

Portal mylomza.pl 13/08/2019 11:14

Zdecydowana większość kierowców wie, że linii podwójnej ciągłej przekraczać nie wolno. Podpowiada nam to nie tylko taryfikator mandatów, ale i zdrowy rozsądek. Niestety, na drodze spotykamy też kierujących, którzy najwyraźniej mylą tego typu oznakowanie z linią przerywaną, nawet jeśli "podwójna" namalowana jest w rejonie przejścia dla pieszych i na wziesieniu. Nagranie zostało zarejestrowane na odcinku Janczewo - Jeziorko (DW668).

Już na samym początku nagrania widzimy, że kierowca osobowej skody zdecydował się rozpocząć manewr wyprzedzania w miejscu niedozwolonym - auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, przecinając linię podwójną ciągłą, a na prawym znalazło się dopiero za przejściem dla pieszych. Niedługo później, aby ułatwić sobie pokonanie zakrętu, kierowca ponownie zignorował podwójną ciągłą i cały jego pojazd znalazł się na pasie do jazdy przeciwnej. Prawdziwie niebezpiecznym manewrem było jednak rozpoczęcie wyprzedzania zaraz przed Jeziorkiem. Kierujący zignorował po raz kolejny... linię podwójną ciągłą. Skoda na tablicach z powiatu łomżyńskiego przez kilkaset metrów poruszała się nie swoim pasem i to w miejscu, gdzie widoczność z uwagi na wzniesienia jest bardzo ograniczona. Wszystko po to, aby wyprzedzić dwa prawidłowo jadące pojazdy. Całość zarejestrowała samochodowa kamerka.

Artykuł ma na celu zwrócenie uwagi na szeroko rozumianą kulturę jazdy po naszych drogach i przeciwdziałanie brawurze. Warto mieć na uwadze, że niewłaściwe zachowania uczestników ruchu drogowego przyczyniają się bezpośrednio do zaistnienia wypadków drogowych.

lomza

Podwójna ciągła to nie drut kolczasty [WIDEOREJESTRATOR] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 11:34:17

    Ojejku ... przecież nic się nie stało......polecam wybrać się do Kolna i wrócić

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 11:34:51

    Mistrzowie prostej jeszcze nie opluli "konfidenta"? A z drugiej strony, co na to policjanci w białych czapkach?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 11:36:02

    Dlaczego wykasowaliscie resztę mojej wypowiedzi?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 11:38:56

    Ojejku ... przecież nic się nie stało......polecam wybrać się do Kolna i wrócić

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 11:39:39

    Ojejku ... przecież nic się nie stało......polecam wybrać się do Kolna i wrócić okazuje się że przepisy ruchu drogowego na tej trasie nie obowiązują. Dziwne że policja nie wysyła nieoznakowanych .... Zarobili by krocie....

  • bekael - niezalogowany 2019-08-13 11:48:45

    Ojejku ... przecież nic się nie stało......polecam wybrać się do Kolna i wrócić

  • Radca drogowy - niezalogowany 2019-08-13 13:26:24

    Używał kierunkowskazów. Na przejsciu nikogo nie było. Wyjeżdżanie na lewą stronę jezdni by upewnić się co do bezpieczeństwa i możliwości
    kontynuowania jazdy, wyprzedzanie dwóch pojazdów gdy nic nie jedzie z przeciwnego kierunku. Co tu jest nie tak?

  • Anty bkl - niezalogowany 2019-08-13 13:45:53

    No to teraz na tej trasie trzeba się spodziewac czestrzych kontroli naszech kochanej policji

  • gość 2019-08-13 14:02:52

    ORMO już nie ma a i tak nie brakuje donosicieli i konfidentów skąd wiecie z jakiego powodu człowiek się spieszył ? nie należy czyimś kosztem wspierać finansowo urzędów państwowych P

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 14:28:11

    Teraz w modzie nagrywać i donosic. Brak słów.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 14:34:20

    Ja tu widzę wycieczkę do WORD...i lekko ponad 1000 lżej po wyroku na Polowej

  • gość 2019-08-13 14:48:45

    artykuł bez sensu, szukajcie dalej sensacji

  • gość 2019-08-13 15:56:35

    Te wyprzedzanie pod górkę to naprawdę wolniej się nie dało ? już jak się bierze za takie manewry to trzeba mieć w co depnąć debil.

  • bekael - niezalogowany 2019-08-13 16:36:02

    Ojejku ... przecież nic się nie stało......polecam wybrać się do Kolna i wrócić

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 16:50:03

    Za taką jazdę zabrać prawko. Bez różnicy skąd jest kierowca z jakiego miasta wioski czy miejscowosci, ma cos z głową. masakra spotkać go na drodze jadąc z naprzeciwka.

  • gośćiu - niezalogowany 2019-08-13 16:54:18

    tak januszku

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 17:54:59

    Nagrywajta, wysyłajta, podpie*d**ajta, to takie fajne, takie trendy, typowa zawiść i uciecha. Kupujta kamery najlepiej full spectrum na pół szyby, rejestrujta wykroczenia tych lobuzow, drani, piratów drogowych, hultaji. A tak serio to trzeba by było być głupim żeby przyjąć mandat z takiego czegoś. Ciaoooo

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 17:58:19

    I jeszcze mobilny router do internetu i laptop mieć się winno w aucie ażeby ku ucieszy na gorąco zjeżdżać na pobocze i słać nagrania, i melodowac, sprawozdania zdawać z trasy by później nie zapomnieć przypadkiem o czymś istotnym donieść.

  • kebak - niezalogowany 2019-08-13 18:26:33

    Ojejku ... przecież nic się nie stało......polecam wybrać się do Kolna i wrócić

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 20:07:07

    Już gościu jestes na milicji. A wy ludzie dobrze, nagrywajta, bo chodzi o nasze bezpieczenstwo. Gimbaza tego nie rozumie...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 20:32:51

    Tak z pewnością większość donosow jest dla poprawy bezpieczeństwa a nie swojego humoru i samopoczucia. Dlaczego ja w to nie wierzę..

  • Gośćna102 - niezalogowany 2019-08-13 21:36:30

    Tam tak się jeździ np na tym zakręcie gdzie przekracza linie widać czy coś jedzie z przeciwka z kilku set metrów na gorce tez jest taki moment ze można być pewnym ze nic nie wyjedzie kto jeździ ta droga to wie ale lepiej szukać byle sensacji nagrywać i robić gownoburze najwiecej wypadków jest na drodze w stronę Ostrołęki i dalej na rozan co chwile jakiś śmiertelny

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 21:42:01

    Pewnie że trzeba nagrywać i donosić co ma frajerstwo do eliminowania potencjalnych morderców.....tylko kosę wsadzić i obrócić o 180 stopni wszystko w temacie.

  • gość 2019-08-13 22:06:20

    Co nie wiecie ze takie wyprzedzanie moze byc nieszczesciem dla tego wariata i jak dla innych kierowcow?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 22:07:30

    Na kose To Ty przysiad robisz prymitywie
    Taki prostak to się nie powinien wypowiadać publicznie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 22:10:11

    Yyyy nie wiemy heh Trzeba sobie samochód ustroic na wzór samochodu Google z kamerami dookoła i nagrywać haha

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 22:12:52

    Trzeba donosic, trzeba donosic. Ja czytam i nie wierzę aż w to. Co z tym społeczeństwem się dzieje. Od pilnowania porządku to są odpowiednie służby. Może zaluzcie 3ki społeczne i latajcie po mieście. Masakra

  • Ma sakra - niezalogowany 2019-08-13 23:03:43

    JPII tonie drut kolczasty \"poprawcie mnie jak się hylę\"

  • II - niezalogowany 2019-08-13 23:09:38

    jpii tak a im presja na dwie ciągłe i dwie przerywane z drutem kolczastym na drodze zbawienia bez granic

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 05:29:20

    Weź pedale jeden z drugim sbku skończ chcesz nagrywać to nagrywaj ale nie lataj po komisariatach jak szmata. Chcesz lepszy film to idź do sąsiada tam ma fil m jak twoją żonę rznie w kakaowe

  • córka rydzyka - niezalogowany 2019-08-14 08:37:03

    Nagrywać, nagrywać i jeszcze raz nagrywać i nagranie na Policję. Debila rozumu nikt nie nauczy ale przynajmniej odczuje po kieszeni. Taki niedorozwój stwarza ogromne zagrożenie na drodze i trzeba to tępić.

  • fader rydzyk II - niezalogowany 2019-08-14 09:55:44

    córka rydzyka - niezalogowany 2019-08-14 08:37:03 córko moja ... gadasz jak córka faryzeusza dla którego prawo jest chomątem daj rektora na ludzi nie podporą w służbie dla sprawniejszego życia Córko moja ... w godzinę miłosierdzia pomódl się za swoje duś pasterstwo \"uczonych w prawie\" dla których nie ma miłosierdzia na ziemi tej ziemi tak samo jak w niebie i to jest obiecane w dekalogu gdzieś na początku jego stworzenia

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 10:14:31

    Na ponowny egzamin

  • gość 2019-08-14 10:36:39

    @ Gość - niezalogowany 2019-08-14 10:14:31 tak tak za prawdę powiadam wam córko moja ... pokolenie jp2 na powtórny egzamin z dojrzałości z Matką swoją gdyż Matka i Córka dwa w jednym uległa pokusie kultu kultury uczonych w piśmie lobbujących miłosierdzie w duchu dzienniczka nienagannej kanonicznej poprawności tak bardzo odległej od tego prawa wyrzeźbionego w opoce skale z którym Ojciec Jezusa staraniem Mojżesza przychodzi do córki swojej matki Kościoła zarazem od nienaturalnego poczęcia do usranej śmierci grzeszącego grzechem śmiertelnym umacnianym w duchu uczonych w piśmie OPĘTANYCH PRZYWIĄZANIEM do celebrowania języka - mowy ciała - spętanego \"drutem kolczastym\" swej kanonicznej poprawności ... i ten \"drut kolczasty\" jest koroną cierniową króla lewackiego wy eksponowaną na królu żydowskim ... na przy kład

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 11:14:15

    Takich debili karać wysokimi mandatami

  • gość 2019-08-14 11:21:54

    @ Gość - niezalogowany 2019-08-14 11:14:15 nawracajcie się \"prostujcie drogę pańską\" ... prostujcie ścieżki dla pana ... karać morze tych co żyją jeszcze tymi nieżyciowymi przepisami albowiem cywilizacja wskoczyła już na poziom wyższy na którym możliwe jest rozdawanie za darmo systemów wczesnego ostrzegania ... o tym co JEST ... za horyzontem \"ociemniałych\" jak krótkowidz w parku krajobrazowym ... doliny Narwi na przy k ład

  • gość 2019-08-14 11:35:04

    uczonym w prawie kórwom co dwom panom służą staraniem swoich uczonych w piśmie lobbującym na rzecz ładu na ziemi tej ziemi w głowie się nie mieści że przy sejmie swoim można być szafarzem czegoś za darmo ... Takich debili karać utratą autorytetu ... kościoła

  • gość 2019-08-14 11:49:02

    Gość - niezalogowany 2019-08-14 11:14:15 mandatami ... zaufania ... publicznego do autorytetu swego oczy wiście to taka forma ładu bożego na ziemi tej ziemi opętanej staraniem osób duchownych stojących ponad prawem swoim w duchu szafarzy miłości bliźniego swego do siebie samego jak immunitetu swego

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 11:52:41

    Ooooo wielki uczony wyzywa od debili. Jedź do Warszawy pokaż jak z klasą i bezbłędnie będziesz się poruszał autem najlepiej w godzinach szczytu, o ile masz pj geniuszu. Wielcy kierowcy a do innego miasta wjeżdżaja i nie wie czy w lewo czy w prawo. Śmiać się chce z was mistrzowie prostej.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 13:05:58

    BGR Boże Gdzie Rozum

  • im presja - niezalogowany 2019-08-14 13:55:43

    JP II ... sztywny ... jak drut ... kolczasty ECCE im presja na dwa baty dla tych co dwom panom służą a nie można dwom panom służyć jak dwulicowa menda Św.Pedofilska Matka Kościoła Jana Pawła Wielkiego ... jak wieża bąbel

  • im presja - niezalogowany 2019-08-14 14:07:34

    Jana Pawła Wielkiego ... jak wierza babel - oczy wiście - \"poprawcie mnie jak się hylę\"

  • Gośćc - niezalogowany 2019-08-14 17:41:40

    A ten co nagrywał skoro ciągle za nim jechał to też nie jechał przepisów... Więc jemu też dowalić mandat

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 18:32:13

    Był w takim amoku filmowania że sam nie respektowal przepisów haha nie myślał o niczym innym jak tylko o wysłaniu filmu jak najszybciej hehe

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 00:58:05

    Przysiad to robisz jak kolegom czapeczkę ogarniasz

  • M. - niezalogowany 2019-08-15 07:59:55

    Większość kierowców tam tak jeździ.
    Wieksze niebezpieczeństwo stwarzają Ci co KIERUNKOWSKAZOW w Jeziorku nie włączają!!! Albo przed samym zamiarem skrętu- i to nagminnie! Przy okazji pozdrawiam skrecajacych w ul. ZDROJOWĄ w Łomży po 15.00 w dni powszednie! Kierunek dopiero wlaczaja wjezdzajac w ulice ZDROJOWĄ! Zapewne lepiej też jechać za kierowcą, co nagminnie jedzie po trasie ledwo 60 i hamuje co chwila bez przyczyny - super bezpieczne - pozdrawiam kierowcę z ciemnego małego bączka !
    Ps. Czy ludzie naprawdę nie mają zajecia i swojego życia by nagrywać i wrzucać do sieci zachowania innych? A może ktoś źle się czuł za kółkiem stad tak dziwnie jechał. Latwo z góry oceniać. Proponuję spojrzeć na siebie najpierw.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 09:38:48

    Ogarniasz to Ty 2 złote pod Lidlem

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 09:46:27

    Dobrze napisane powyżej, ale najwidoczniej swoje życie maja na tyle nudne że interesują się czyims. Sam mam rejestrator ale nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło chodź dużo sytuacji widziałem aby gdzieś wysłać nagranie. Rejestrator pierwotnie miał służyć jako dowód w sprawie kolizji, tym czasem służy jak widać.. Brak słów.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 13:26:22

    Sprawa jest jasna Ci co krzyczą na nagrywanie i tempienie takich zachowań to BKL i BLM i tym podobne sprawa prosta dla nich to normalne zachowanie. Ile razy BL BI WE itd się zatrzymuje na pasach puścić dzieci ludzi to tamci jadą jak swiete krowy ja dużo jeżdżę codzienny widok. Więc co nagrywać zanim komuś dzieciaka przyjedzie proste i galy wywala taki taka o Jezu A co się stało

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 15:12:26

    A ja widzę często jak BL jeździ po Białymstoku lub po Warszawie to są gorsi niż te BLm i BKL bo nie wiedzą co i jak. A tutaj w strefie komentarzy kierowcy roku. W Wawie Warszawiak zatrzymuje się przepuścić rowerzyste na ścieżce a BL jedzie nie patrzy. Jak widzicie tramwaje to macie łzy w oczach. Nie wspomnę o braku umiejętności jazdy na autostradach i drogach ekspresowych. Jeździćie po Zawadzkiej i się uważacie że kierowcy nad kierowcami. Skończ jeden z drugim pisać na BLM i BKL bo niejeden Rodowity Lomzyniak w cudzyslowiu mógł by się od tych BLMow nauczyć kultury. A poza tym Łomża w większości składa się z ludzi którzy się przeprowadzili z okolic. I co może teraz ktoś ze wsi przyjechał pomieszkal rok i się czuję miastowym.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 15:17:58

    A poza Tym to czym się szczycic że ma się tablice BL? Aż taka metropolia wielka? Kilka ulic na krzyż a większą połowę mieszkańców stanowią ludzie którzy się przeprowadzili z okolicznych wsi. Tak że skaczcie z tą wasza miastowoscia bo to nudne i żałosne jest.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 15:47:23

    Ale ja piszę na BLM BKL i tym podobnych A sam jestem BLM haha kolego to nie jest tak jak myślisz po prostu jeżdżę dużo prawie non stop i jak jest chora sytuacja to zazwyczaj trzyliterowa tablica dlaczego. Ost jadę Piłsudskiego na Szosa Zambrowska i BLM wjeżdża pod prąd ja mu światłami a on macha łapami kiego. Wiadomo że wielu kierowców spoza miast są lepszymi kierowcami jak mieszczuchy ale są niedzieli kierowcy wiek i co walą lipe i ich nie broń bo jesteś też BLM ja też jestem

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 16:34:17

    Cham na drodze i bandyta to bez różnicy czy miastowy czy ze wsi nie ważne trzeba neutralizowac po co się spieracie kapowanie to nie jest jak ktoś może odebrać komuś cenne życie i zdrowie A jak tobie co tutaj krzyczysz że kapowanie jest fuuj itd zabiorę samochód telefon to co oddasz czy na policję podasz to po co się spinac takich trzeba tepic i tyle zanim pozabijaja nasze dzieci sam nie zatrzymasz i nie wpierdolisz bo sam pójdziesz siedzieć

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 16:45:53

    BKL: Buraki, Kolniaki, Lepaki.
    BL: Boscy Lordowie.
    Dziękuję, dobranoc.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 16:49:34

    Nie ma gorszego, od Kolniaka drogowego. Jak wam się nie podoba, że po was jeździmy to poszli migiem do siebie snopki układać. Nic na siłę uchodźcy kolneńscy:D

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 16:57:38

    Ponadto be, spiny. Jesteście dla nas tym czym my dla Białegostoku. Musicie też znaleźć sobie jakichś chłopków do dojeżdżania na internetach, proporcjonalnie do możliwości rzecz jasna np ( Stawiski) Pozdrawiam i udanych dożynek Kolniaczki i inne takie:D

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 17:38:49

    Wyjeżdżasz z Bud Czarnockich podwójna ciągła dwa pasy przeciwnego ruchu ludzie jadą A tu bkl i wos pod prąd na ludzi A jak

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 21:04:24

    Kilka ulic na krzyż? Haha co za buraki u mnie na osiedlu jest 10 ulic na krzyż A gdzie w całym mieście chyba u Ciebie jest kilka ulic ogółem i to jeszcze Łomża je tobie remontuje haha

  • im presja - niezalogowany 2019-08-15 22:06:04

    Gość - niezalogowany 2019-08-15 21:04:24 ......... 10 ulic na krzyż .... to zaprawdę na krzyż jerozolimski ... nie ma się z czego śmiać wieśniaki papież F. zachęca by porzucić światowość żeby z jej powodu nie było burdelu jak w metropolii ... jerozolimskiej oczy wiście ... przed naszą erą bo potem nastało chrześcijaństwo i wszędzie zapanowała miłość bliźniego a wartości katolickie na których zbudowano to miasto ... na guże \"poprawcie mnie jak się hyle\" stały się wzorem cnót ... kultu kultury twórców i strażników \"pasa\" cnoty ... której wszystkie drogi prowadzą do (jakiegoś) Krzyża ... cierpienia \"...na wieki wieków amen\" ... oddających krew z Chrystusem ... jak dziewica niewyczerpane źródło niepokalanego poczęcia \"ściany płaczu\" \" córek jerozolimskich\" którym zostało ... 10 ulic na krzyż i jak w tych warunkach zachować cnotę ... nieposzlakowany wizerunek w opinii publicznej i nie narazić się na utratę zaufania potrzebnego dla sprawowania urzędu ...(np. papieża JP II ) niepokalanego (jakimś) świętym - jak duch święty niewidzialnym - nietykalnym kurestwem

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 22:22:56

    Im presja musi być jakimś Bklem

  • II - niezalogowany 2019-08-15 23:00:50

    Gość - niezalogowany 2019-08-15 22:22:56\n\nIm presja musi być jakimś Bklem ... gdyż nie sra się we własne gniazdo najlepiej nasrać w cudze np. w lewackie ptfu kolniackie gdyż nawet JPII z obrazkiem matki idąc do domu Ojca korkiem dupy nie zatykał kiedy Kościół jego z gęby dupę robił na drodze zbawienia a JPII w Łomży będąc osobiście roztrząsał pytanie co stało się 6-ustym przykazaniem ...\"...na wieki wieków amen\" i ten Ojciec święty jak święty obrazek ... dewotom nie wyjaśnił sprawy do końca \"...nie będzie pochwalony\" ... ksiądz popier... co się temu przyglądał \"i jeszcze\" przyklaskiwał w duchu tego kurewskiego patriotyzmu lansowanego na najwyższe dobro ... lobbowanego przez członków ... organizacji ... dobrze zorganizowanej ... jak prawo drogowe i sprawiedliwość w kościele zhierarchizowanym jak biblijna jaskinia zbójców ... co pojadą na dwa baty ale chroni ich autorytet dlatego w Kościele kara spotka nie tego co II-wie ciągłe przerżnie ale tego co widzi rżnięcie po II-uch ciągłych gdyż gdyż jedna ręka np. za pedofilię rozgrzesza a droga za samą myśl o naruszaniu tajemnicy spowiedzi nie odpuszcza i przywala w drugi ... pośladek ... gdyż po gębie byłoby widać a to wpływa na wizerunek ... Św. Matki i (jej) Św.Ojca

  • Glosuj na PIS - niezalogowany 2019-08-16 00:03:19

    Wina Tuska

  • Gość - niezalogowany 2019-08-16 09:15:01

    Gimbaza rządzi w komentarzach.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-16 09:18:55