Pogoda dopisała, publiczność nie zawiodła [VIDEO i FOTO]

Łomża, Pogoda dopisała publiczność zawiodła [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
18/06/2018 05:45

Niedzielna gala muzyki rozrywkowej zakończyła główne obchody jubileuszu 600-lecia nadania Łomży praw miejskich. Na muszli koncertowej wystąpili: zespół Moment, Wojciech Trawiński, Marcin Siegieńczuk, Exaited, Piękni i Młodzi oraz grupa BOYS. Jak zwykle nie zawiodła publiczność. Koncerty gwiazd disco odbyły się przy pełnej widowni.

Imprezę poprowadził kabaret Łowcy.B.

Mimo upału na koncertowej muszli Łomżanie gromadzili się już od godziny 17.00. Występy na niedzielnej gali rozrywkowej rozpoczęły się od popisów muzycznych zespołu Moment pochodzącego z Białegostoku. Następnie występy pochodzących z Łomży artystów przeplatały się z show przyjezdnych gości.

Im było później, tym upalna aura mniej dawała się we znaki. Muszla przy ul. Zjazd wypełniła się po same brzegi na koncerty głównych gwiazd, czyli zespołu Piękni i Młodzi oraz zespołu Boys.

- Dla mnie Łomża jest takim oddechem od tego wszystkiego, co my na co dzień w trasie. Jak ja wracam do domu, jak widzę znak Łomża, to wiem, że już mogę być spokojna, że za chwilę położę się do swojego łóżka, że za chwilę zobaczę swoją córkę i chyba to jest najpiękniejsze, że właśnie Łomżę, pomimo że może to jest mała miejscowość, ale jeżeli ktoś tu nie był, to uwierzcie, że nasza Łomża jest bardzo piękna, czysta. Tutaj po prostu się chce żyć. Jakbyście zobaczyli nasze bulwary… nasz rynek… jest naprawdę bardzo pięknie – do Łomży zaprasza Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi

Tuż, po wyjściu na scenę lidera zespołu Boys Marcina Millera tłum ludzi zgromadzonych na muszli oszalał. Wszyscy zebrani wspólnie odśpiewali wszystkie hity boysbandu.

Zapraszamy do obejrzenia naszej obszernej wideo- i fotorelacji z wczorajszego świętowania na łomżyńskiej muszli koncertowej.

Pogoda dopisała, publiczność nie zawiodła [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-19 12:05:43

    Taa. Dobrze że Mazury blisko. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia z tych tzw. obchodów święta naszego miasta żeby ani chwili nie żałować absencji w te dni i przyjemności gdzie indziej. Jaki pan taki kram i takie imprezowanie i świętowanie. Kiedyś 1 maja było ładniej i ciekawiej.

  • no nie mogę - niezalogowany 2018-06-18 16:40:07

    A od kiedy kur... pis to prawica?Przecież to czysty socjalizm i rozdawnictwo pieniędzy.Pis to lewaki i narodowy socjalizm tylko ciemnota łyka jak pelikany o pisie jako prawicy

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-06-18 15:24:44

    Enej poszukaj siebie na zdjeciach z imprezy. Niezła ściema z tym zniczem w oknie. Pokazuje to jak wiarygodny jesteś. Hehehheh

  • Takijaki - niezalogowany 2018-06-18 13:40:00

    O i ta panna z expited, co niejedno w sobie miała to moze uczyć Jule spiewu... czy odwrotnie?

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 12:57:25

    "W Łomży nie jest tak z!e jak ci się wydaje"hahah powiedziała świnka pomiędzy jednym a drugim kęsem z koryta.

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 12:54:26

    hhahahh nie ruszają ? Bez przesady. Za cienki jesteś czyli króta marynaryna waści. Poza tym fakty , fakty są miażdżące.

  • chcwd - niezalogowany 2018-06-18 11:52:16

    "Ale dla naszego miasta nic nie grozi" - chyba wyraźnie widać skąd pochodzi autor? hahaha

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-06-18 11:31:25

    Hehhhehhe Enej. Nie ruszają mnie twoje rozprawy. Zatwardzenia umysłu dostąpiłes. Wyjdź z ciemności i do ludzi. W Łomży nie jest tak z!e jak ci się wydaje. Za dużo 4 czytasz. Tam pranie mózgu robią...metody manipulacji stosują a ty taki uczony i dajesz się nabierać jak dziecko na cukierek .

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 11:21:48

    prawicowy dziubek ci się zaciska ze strachu i trwogi bo zbliża sie dzień w którym wyborcy powiedza sprawdzam. Takoż i treści zbliżone do syku żmiji gotowej ukąsić niż popisac się profesjonalnym komentarzem Tak ci się zaciska ,że nawet prawdy która się wyłoni z odpowiedzi na konkretnie postawione pytania nie jesteś w stanie przez niego przepuścic bez obawy ,że się nia nie udławisz. Wpadnij do prawicowego kościoła w tej prawicowej Łomzy i przepłukaj dziubek święconą wodą to może i się troszku dziubek rozlużni i będzie więcej swobody przy operowaniu jęzorem wokół wiesz czego kolejnej panującej władzy.

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-06-18 11:21:36

    Enej Weź się do roboty w tej dziedzinie na jakiej się znasz. Zobacz...idź przykładem pani Agnieszki ona zna się na statystykach spożywania alkoholu w Polsce orientuje się w tym temacie i wreszcie robi to co umie. w sobotę była z biskupem Bronakowskim w tej sprawie na Jasnej Górze. Widzisz? Można? MOZNA. Grunt to znaleźć swój grunt do działania, najgorzej jak ktoś znajduje inny grunt do swoich działań i wtedy jest niewypał. Byliśmy tego świadkami .

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-06-18 11:15:49

    Oj Enej widzę że się nie znasz a łatwo ci ocena przychodzi. Więc może tam gdzie nie jesteś pewien to się. Jest wypowiadaj. Albo znajdź godnego kontrkandydata który rozwiaze twoje problemy. Ale wymigujesz się od odpowiedzi... czy byłeś na uroczystościach i imprezach na 600 lecie? Czy świeczka w oknie i zalosliwy lament że jest tak ale ale nie znasz się i nie wiesz dlaczego jest tak ale ale się wypowiem ale wiem że nic nie wiem..na takiej zasadzie.

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 10:45:52

    poza tym przyjdż na rynek we wtorek i piątek i posłuchaj jak ludzie którzy usiłują dojechać i coś kupić dziękują ratuszowej ekipie za tak fenomenalny pomysł dokonania błyskotliwej transakcji sprzedazy połowy działki starego dworca.

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 10:30:43

    prawicowy dziubek ci się zaciska ze strachu i trwogi bo zbliża sie dzień w którym wyborcy powiedza sprawdzam. Takoż i treści zbliżone do syku żmiji gotowej ukąsić niż popisac się profesjonalnym komentarzem. Poza tym zmień środwisko bo słyszysz tylko to co ci zaśpiewaja pod muzyukę którą sam grasz. "A kim ty jesteś żeby mówić że wszyscy mają myśleć jak ty???" a kim ty jesteś ,że to robisz?

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 10:24:13

    "Pozal się Boże ty nic nie kumasz i nic nie wiesz na temat zarządzania miastem" - faktycznie nie znam i nie zabieram się za to i nie udaje ,że się znam.

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-06-18 10:23:33

    A kim ty jesteś żeby mówić że wszyscy mają myśleć jak ty??? Misja oświecenie? To najpierw okulary załóż, zdejmie zalobne i zalosliwe czarne a załóż normalne przezroczyste. Ludzie sami umieją ocenić stan rzeczywistości, twoje kwilenie naprawdę nic nie zmieni. A nawet moje. Ale popatrz na ludzi i posłuchaj ich co mówią. Ja spotykam się z pozytywną opinią , zadko słyszę opinie negatywna. A jeżeli słyszę to nie wynika to z tego że dworca nie ma tylko dlatego że ktoś jest z innej opcji politycznej. I zagłosuje na kogoś z po bo on ma takie poglądy a nie dlatego że dworca nie ma.....nawet jakby był to taka osoba też zagłosuje na po. Tu nie ma co rozkminiac. Łomża jest prawicowa. Prezydent jest prawicowy. A dług odziedziczył w spadku po poprzednikach. To jak warstwy tortu. Czerniawski najwięcej placków przełożył. Naturalną rzeczą jest że rośnie podawany dalej. Ale dla naszego miasta nic nie grozi, każde miasto zaciąga kredyty tak się zarządza. Byłbyś szczęśliwy gdyby nic nie robiono i tylko splacali wszystko?? Nie !!!! byś wtedy narzekał że nic się nie dzieje to twoja kaszana umysłu. Jak już w kulinariach jesteśmy.

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 10:21:15

    jeżeli masz trudnosci to odpowiedz na pytania. - czy środki ze sprzedazy Dworca miały w całości pokryć budowę nowego dworca? - czy nowy dworzec wybudowano z tych środków na rocznicę 600 lecia miasta? -czy termin wybudowania dworca jaki prezydent podawał to rocznica 600 lecia miasta czy tez to ktoś wyssał sobie z palca? czy to prawda ,że od lipca dworzec nie bedzie funkcjonował w takim stanie jak obecnie z powodu tak zawatrtej umowy sprzedazy? - czy to prawda ,że budowa ulicy Zawadzkiej spotkała się z trudnościami z powodu sprzeciwu mieszkańców którzy zaskarzyli ja do sądu?

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 10:11:23

    zaraz zaraz konkretnie co to niby wyssane? W którym miejscu mijam się z faktami. Prosze o konkrety. Daruj sobie populistyczne uwagi i zejdz na ziemię. Ja pisze to co widzę a ty wszystko starasz się ugotowac w swoim smaku i podsuwasz ta kwasna zupę wszystkim twierdząc ,że jest dobra i mamy to wszyscy jeśc. Jak ci pasuje to smacznego bo większośc lubi co innego.

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-06-18 09:59:41

    A wracając do tematu Zapaliłes świeczkę i trzy dni w zalobie siedziałeś, gdy całe miasto świetnie się bawilo na imprezach??

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-06-18 09:56:42

    Enej. Pozal się Boże ty nic nie kumasz i nic nie wiesz na temat zarządzania miastem. Jak odkurzacz wciągasz wszystkie informacje zasłyszane na winklu, potem miksujesz wszystko i do gara. Od siebie dosypiesz pieprzu i myślisz że wrzątek wykipi. Brak słów. jedziesz na propagandzie nie bo nie. Bez żadnych konstruktywnych dowodów oskarżeń czy faktów. Wszystko wyssane z twojego malutkiego paluszka. Startuj na prezydenta. Albo podaj swojego IDEALNEGO kandydata który wreszcie cię zaspokoi. Bo najgorzej jak ktoś jest nieszczęśliwy w rodzinie i potem przedkłada to na pracę a w następnej kolejności na inne osoby. ...a znamy takie przypadki

  • finally - niezalogowany 2018-06-18 09:49:36

    ja też zagłosuję na Chrzanowskiego

  • Omen - niezalogowany 2018-06-18 09:32:54

    Chrzanowski to dla mnie dobry prezydent. Zagłosuję na niego

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 08:41:58

    na horyzoncie zdarzeń naszgo miasta pojawia się kolejna burza z piorunami i nadciąga od ulicy Zawadzkiej. Miała to być jak zwykle byskotliwa decyzja inwetycyjna z równie byskotliwym i szybkim wykonaniem. Życie pokazuje ,że będzie kolejna kompromitacja ratuszowej druzyny w kwesti realizacji tak ważnej dla miasta inwestycji podobniez jak budowa nowego dworca PkS ze środków uzyskanych ze sprzedaży połowy starego dworca. Takze budową wydmanego parku , oczka w głowie pana prezydenta ustawicznie boryka się z problemami wcale nie wynikającymi z winy wykonawców. Więc obiektywnie co jest jak to się mówi grane? Czy nad panem prezdentem zawisło jakies fatum a on sam biedaczyna atakowany jest przez podłych zawistników czy tez zwyczajnie po prostu on sam i jego ekipa nie jest w stanie podołać zadaniom które sam przed sobą stawia? Jak podaje portal 4lomza.pl burza nadciągająca od Zawadzkiej jest brdzo grożna bo doprowadzi do powaznego zachwiania sytuacji finansowej miast aktóra już w tej chwili nie jet zbyt dobra.

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 08:25:42

    rzecz jasna,że hejtująca brygada ratuszowych za wszelką cenę te igrzyska pod hasłem 600 lecie miasta Łomży będzie starała się wykorzystać dla podreperowania negatywnego wizerunku pana prezydenta po to aby go troszku ocieplic i pokazać jako wyjątkowego dobroczyńce i pomysłowego organizatora zycia kutluralnego miasta adresowanego szczególnie do ludzi młodych. Natomiast realnie całokształ tej prezeydentury według mnie jest fatalny a świadomość ,że po 600 latach kolejne stulecie miasat obchodzimy za pozyczone pieniądze nie jest dla nikogo myślącego o przyszłości miasta budująca. Więc zanim poddacię się tej sztucznie wykreowanej na potrzeby zbliżającej się kampanii wyborczej efori i uniesieniu jakoby tak było fajnie to zastanówcie się drodzy łomzyniacy co dalej i gdzie to nas zaprowadzi.

  • Jastar - niezalogowany 2018-06-18 08:18:35

    Ten portal 4 to na prawdę szkoda słów. Z normalnym dziennikarstwem mają mało wspólnego

  • enej - niezalogowany 2018-06-18 08:16:11

    to fakt pani Magda ma rację że Łomża jest miastem wyjątkowo czystym i zadbanym ale to nie sukces obecnego prezydenta a ludzi którzy kazdego dnia w pocie czoła od wielu wielu lat sadza kwiaty , dbają o parki, czyszczą ulice itp i im sie nalezy za to szacunek. Sam pan prezydent natomiast jest całkowitym przeciwienstwem w tej materii czego dowodem jest błyskotliwa sprzedaż połowy dworca tak ,ze miasto z tradycją i ambicjami zostało na jego 600 lecia bez dworca autobusowego i kolejowego. No a to jest tylko jeden z większej liczby takich gospodarskich posunięć pana prezydenta. I bardzo prosze o nie pisanie tu o jakimś hejcie wobec tego prezydenta bo to sa same fakty .

  • Obywatel - niezalogowany 2018-06-18 08:13:26

    Jak widać frekwencja dopisała. Ludziom się podobało

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-06-18 07:57:19

    Współczuję prezydentowi. Zaglądam zawsze do dwóch portali my Łomża i 4 Łomża. Co wyprawiają na 4 przechodzi pojęcie rzetelnego dziennikarstwa. Jak można nie dostrzegać nawet najmniejszych plusów z obecnej kadencji??? Trzeba być ślepym i głuchym. LUDZIE SZKODA CZASU NA CZYTANIE 4. LEPIEJ WZIAC DO REKI KSIAZKE SINSCE FICTION, to przynajmniej prawdziwa kulturę wesprzecie.

  • Kasiorek - niezalogowany 2018-06-18 07:51:02

    Jakby mnie hejtowano 4 lata. To bym zrezygnował z takiej roboty. Ani to wybitną kasa, odpowiedzialnosc horendalna i parszywi ludzie jak ta była dookoła. A za jakie grzechy pchać się do takiej roboty? Ja tam bym wolał w stolarce spokojnie obrabiać drewno niż żeby mnie obrabiali d..e na każdym kroku.

  • cesario - niezalogowany 2018-06-18 07:49:25

    Znakomita zabawa i atmosfera, godna jubileuszu – zgodnie powtarzali wszyscy uczestnicy.

  • Frakcja 9 - niezalogowany 2018-06-18 07:46:57

    Weźcie wy juz nie trujcie. Tak jedziecie na Chrzanowskiego ...macie swój portal 4 tam go opluwajcie jak macie w zwyczaju a nie na my Łomża wchodzicie. Chrzanowski to człowiek przedewszystkim. Jakbyś TY się czuł gdyby ciągle cię hejtowano, chciano przypisać nieprawdę i stosowano wobec ciebie techniki manipulacji?? I to wszystko bez przerwy 4 lata.

  • jureka - niezalogowany 2018-06-18 07:46:03

    Było mega.Takie dźwięki są wyjątkowo przez Polaków lubiane. Miało to odbicie we frekwencji

  • Jin - niezalogowany 2018-06-18 07:40:20

    600lecie Łomży na plus. Wszystko zorganizowane tak jak powinno być.

  • Ericho34993 - niezalogowany 2018-06-18 07:38:39

    Najgorsza prezydentura jaką pamiętam !!!! CHRZNAOWSKI SIĘ NIE NADAJE NA NASTPENA KADENCJE !

  • Dzień dobry - niezalogowany 2018-06-18 07:36:56

    To był fajny weekend. Wiele ciekawych atrakcji. Chrzanowski się postarał

  • narwianin - niezalogowany 2018-06-18 07:30:19

    Nic więc dziwnego, że nie jednemu popłynęły łzy wzruszenia, a muzycy musieli kilkukrotnie powtarzać ukłony i nakłaniani okrzykami – jeszcze jeden, wracali na scenę. Powrót zespołu do Łomży po 9 latach, okazał się doskonałym jubileuszowym prezentem.

  • Tomasz R. - niezalogowany 2018-06-18 07:28:23

    W końcu coś się dzieje w tej Łomży. Oby tak dalej!

  • Majlena - niezalogowany 2018-06-18 07:26:56

    Świetnie się bawiłam

  • hołek - niezalogowany 2018-06-18 07:23:56

    W innych miastach takie koncerty na dni miasta to sprawa oczywista. W Łomży dopiero od 2-3 lat jest normalnie i to należy docenić.

  • Hrabia John blood - niezalogowany 2018-06-18 07:09:34

    Święta i po świętach.....ale przyznać trzeba że władza miasta zatroszczyła się o każdego. Gdyby nie decyzję Chrzanowskiego to by nikt wam zespołu nie ściągnął ZADNEGO Pytają dlaczego tak prezydenta tu chwała?? Bo to z jego decyzji z jego podpisu w mieście dzieja się takie rzeczy. Gdyby miał! Kaprys nic nie robić i obrażony styl jak za Czerniawskiego że ani dni miasta a nie sylwestra gdzie nawet w każdej wiosce gra DJ to byście nie mieli żadnych imprez. Może stąd ta wdzięczność???

  • navoo - niezalogowany 2018-06-18 07:02:36

    co za Idiota ciągle i w kółko o tym chrzanowskim ? zablokować Trolla albo mordę Obić co za pała nie myta...

  • jolaa - niezalogowany 2018-06-18 06:42:39

    Wczorajszy koncert był bardzo dobry. Super, nie pamiętam kiedy ostatnio się tak bawiłam. Super. Dziękujemy i prosimy za rok o podobne atrakcje.

  • ania89 - niezalogowany 2018-06-18 06:26:53

    Naprawdę miła atmosfera. Popieram takie imprezy pod chmurką.

  • bercik - niezalogowany 2018-06-18 06:14:34

    Dawno takich tłumów nie było. To chyba dużo mówi i nie trzeba żadnego komentarza

  • niner - niezalogowany 2018-06-18 06:11:23

    Bardzo fajny pomysł. Widać wyraźnie, że obecny prezydent wie jak powinno wyglądać świętowanie takich jubileuszy.

  • Karolcia - niezalogowany 2018-06-18 06:08:51

    Zdjęcie nr 7 jest boskie.

  • waldi - niezalogowany 2018-06-18 06:06:52

    Ludzie byli zadowoleni, co zreszta doskonale widać na zdjęciach. Zawsze znajdzie się garstka malkontentów, jednak trzeba przyznać, że tegoroczne Dni Miasta były zorganizowane Perfekcyjnie. Brawo dla Prezydenta !!!!!!!!!!

  • waldi - niezalogowany 2018-06-18 06:06:43

    Ludzie byli zadowoleni, co zreszta doskonale widać na zdjęciach. Zawsze znajdzie się garstka malkontentów, jednak trzeba przyznać, że tegoroczne Dni Miasta były zorganizowane Perfekcyjnie. Brawo dla Prezydenta !!!!!!!!!!

  • waldi - niezalogowany 2018-06-18 06:06:16

    Ludzie byli zadowoleni, co zreszta doskonale widać na zdjęciach. Zawsze znajdzie się garstka malkontentów, jednak trzeba przyznać, że tegoroczne Dni Miasta były zorganizowane Perfekcyjnie. Brawo dla Prezydenta !!!!!!!!!!

  • MI-MI. - niezalogowany 2018-06-18 06:03:52

    bYŁO SUPER. zGADZAM SIĘ W 100 %

  • lion - niezalogowany 2018-06-18 06:03:11

    Jesteś szalona....

  • Ardian - niezalogowany 2018-06-18 06:02:41

    No impreza fajna. Igrzyska dla biedaków się odbyły, teraz można spokojnie budować fabryki i redukować bezrobocie w Łomży. Dług sam się spłaci, także śpijcie spokojnie. Fajnie się czyta komentarze propagandzistów Prezydenta :)

  • wiedźmin discopolo - niezalogowany 2018-06-18 06:02:15

    "trafiły w gust każdego mieszkańca bez względu na wiek czy inne kryteria" ?

  • fisher - niezalogowany 2018-06-18 06:01:54

    Obecny prezydent doskonale wie że takie święto jak dni miasta muszą być obchodzone we własciwy sposób. Plus dla niego że potrafi pogodzić gusty wszystkich.

  • fisher - niezalogowany 2018-06-18 05:59:59

    Co tu dużo mówić dni miasta w tym roku okazały się sukcesem. Wykonawcy dobrani wspaniale, trafiły w gust każdego mieszkańca bez względu na wiek czy inne kryteria. Fajne były imprezy towarzyszące jak to grillowanie itp. Co ważne pogoda również dopisała. Ludzie bawili się doskonale i chwalili organizację.

  • romet1989 - niezalogowany 2018-06-18 05:57:08

    Bawilismy się super. Myslałem że nie mozna powtórzyć sukcesu Zenka ale jednak boys i pozostali wykonawcy dali radę. Mam nadzieję że w przyszłym roku Chrzanowski zorganizuje dni miasta na podobnym poziomie.

  • za mlodymi - niezalogowany 2018-06-18 05:53:27

    brawo wrescie w Lomzy sie cos dzieje..w tamtym roku po raz pierwszy w historii byly dni miasta organizowane jako koncert!!!ba kiedys nawet sylwka nie bylo Chrzanowski to zauwazyl poprzednikom to nie przeszkadzalo

Dodajesz jako: |