:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Ostrzeżenia meteo, Pogoda zaskoczyła ślisko - zdjęcie, fotografia
04/02/2019 07:13

W Żelechach samochód znalazł się w przydrożnym rowie, a w Łomży na ul. Zawadzkiej doszło do potrącenia młodej dziewczyny. Chociaż jedynym aktualnym ostrzeżeniem meteorologicznym dla naszego regionu jest to o roztopach, poniedziałek rozpoczął się od intensywnych opadów śniegu.

Pogoda zaskoczyła. Synoptycy IMGW ostrzegali przed roztopami, a poniedziałkowy poranek rozpoczął się od intensywnych opadów śniegu. W Żelechach samochód znalazł się w przydrożnym rowie, w Łomży na ul. Zawadzkiej doszło do potrącenia młodej dziewczyny. Kierowcom zalecamy ostrożność.

Jest szansa, że śnieg nie poleży jednak zbyt długo. Według zapowiedzi synoptyków, najbliższe noce mogą przynieść przymrozki, ale temperatura powietrza w ciągu dnia nie powinna spaść poniżej zera. W poniedziałek możemy spodziewać się 2 stopni Celsjusza.

We wtorek temperatura w ciągu dnia będzie oscylowała wokół zera, przy dużym zachmurzeniu i północnym wietrze o prędkości 4m/s. W środę i czwartek termometry powinny pokazać około 2 stopnie Celsjusza. Słaby wiatr będzie wiał początkowo z zachodu, a następnie z południa.

Piątek może przynieść słabe opady śniegu. Słupki rtęci spadną do poziomu jednej kreski powyżej zera. Wiatr południowo-zachodni o prędkości 3 m/s. W weekend również możemy spodziewać się dodatniej temperatury.

Pogoda zaskoczyła. Jest ślisko komentarze opinie

  • ŁAPÓWKARZ ... biorę ile dają . - niezalogowany 2019-02-05 04:39:03

    @ prezydent Mariusz Chrzanowski bierz 2 łopaty i odśnieżaj chodniki i bierz ze sobą beneficjentów NAGRÓD prezydenckich bo śnieg zalega na wielu kilometrach

  • rysiu - niezalogowany 2019-02-04 20:50:24

    real Nie masz racji, każda rozbudowa infrastruktury transportu przyczynia się do rozwoju regionu. Czy to będą samochody, samoloty, statki lub pociągi. Ważne żeby ta komunikacja była real - na, a nie na niby.

  • real - niezalogowany 2019-02-04 13:56:08

    enej, nie pisz w imieniu wszystkich, bo nikt cię do tego nie upoważnił. Masz jakąś obsesję więc walcz do upadłego, bo masz do tego prawo, ale nie mieszaj do tego wszystkich. Reaktywacja połączeń kolejowych z Łomży w kierunku Śniadowa i dalej do Białegostoku czy Ostrołęki nie ma najmniejszego sensu i nie jest żadnym warunkiem rozwoju miasta.

  • enej - niezalogowany 2019-02-04 12:03:26

    czy lokalni politycy i posłowie oraz samorządowcy z prezydentem na czele robią coś w sprawie niedopuszczenia do zaniechania rewitalizacji linii kolejowej Łomża Śniadowo?. Powodzenie i obrona tej inwestycji to taki test na ich zaangażowanie w sprawie rozwoju naszego miasta i regionu oraz skuteczność. Dla nas i dla miasta to być albo nie być pisząc w wielkim uproszczeniu!!!!!!!!!!!!!

  • abcd... - niezalogowany 2019-02-04 10:40:54

    No proszę a ten świr nie czai w czym rzecz i znów o torach pisze niedorozwój

  • kierowca Audicy - niezalogowany 2019-02-04 10:38:37

    Zima niedobra zima zła. Dziura mi się w progu zrobiła i wieje po nogach.

  • enej - niezalogowany 2019-02-04 10:09:24

    czy lokalni politycy i posłowie oraz samorządowcy z prezydentem na czele robią coś w sprawie niedopuszczenia do zaniechania rewitalizacji linii kolejowej Łomża Śniadowo?. Powodzenie i obrona tej inwestycji to taki test na ich zaangażowanie w sprawie rozwoju naszego miasta i regionu oraz skuteczność. Dla nas i dla miasta to być albo nie być pisząc w wielkim uproszczeniu!!!!!!!!!!!!!

  • ccc - niezalogowany 2019-02-04 10:01:50

    jak przy takich prognozach drogowcy mają się przygotować do działania????? w Łomży jest naprawdę dobrze ale poz miastem jest tragicznie. Nie mówię o Białymstoku bo tam to jest rozpacz ale trasa do Ostrołęki to bieda

  • z jak zenon - niezalogowany 2019-02-04 09:59:12

    prognozy mówią o roztopach a przyszły opady. Tak to wierzyć tym pogodynkom

  • Ohbkb - niezalogowany 2019-02-04 09:37:53

    Pogoda zaskoczyła... chyba drogowców

  • rajdowiec? - niezalogowany 2019-02-04 09:07:02

    Niektórym kozakom się wydaje że jak mają zimowe opony, esp i abs, to już mogą wszystko. A potem tylko jest płacz i zgrzytanie zębów...

  • uważacz - niezalogowany 2019-02-04 08:52:51

    @ostrzegacz Kierowcy niech też zachowają ostrożność. Jazda ze zbyt dużą prędkością uniemożliwiającą zatrzymanie się przed przejściem dla pieszych świadczy o ich głupocie.

  • lkspsy - niezalogowany 2019-02-04 08:26:53

    To nie średniowiecze , że opady śniegu mogą zaskoczyć.

  • ostrzegacz - niezalogowany 2019-02-04 07:53:03

    Piesi też niech zachowają ostrożność. Wchodzenie bezpośrednio przed maskę w sytuacji gdy mamy znacznie wydłużoną drogę hamowania świadczy o ich głupocie.

  • karateka - niezalogowany 2019-02-04 07:52:08

    Zima zaskoczyła - każdy myślał że będzie wiecznie lato.

Dodajesz jako: |