:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Komunikaty policji , Policja szuka zaginionej latki - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 10/05/2019 08:49

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kolnie poszukują 32-letniej kobiety, która w dniu 20 kwietnia 2019 roku ok. godz. 16:00 udała się do kościoła w swojej miejscowości i dotąd nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona to 32-letnia Monika Jagielska, zamieszkała w Grabowie (gmina Grabowo, powiat kolneński)

Rysopis: wzrost 158 cm., budowa ciała szczupła, oczy niebieskie, włosy długie, proste, koloru czerwonego.

Ubrana była w czarną ortalionową kurtkę do pasa, spodnie jasne jeansowe, różowe buty, posiadała przy sobie skórzaną torebkę na pasku

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kolnie pod numerem tel. 112.

zdj. KPP Kolno

lomza

Policja szuka zaginionej 32-latki komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 10:19:33

    Macie refleks:)

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 13:14:35

    Kochana mam nadzieję że się odezwiesz cała i zdrowa czekamy na twoją wiadomość.

  • gość 2019-05-10 13:26:18

    Nie "macie refleks", tylko zapewne dopiero teraz Policja podjęła decyzję o przekazaniu informacji mediom

  • gość 2019-05-10 14:06:04

    Według mnie ucieka od czegoś czego już nie może znieść tylko boi się rozmawiać o tym z kimkolwiek

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 14:18:10

    Od problemu się nie ucieka ale się rozwiązuje lub szuka się pomocy u obcych.

  • Gość 0099 - niezalogowany 2019-05-10 14:40:02

    Ona już nie raz "znikala", zostawiając męża i dzieci i wracala po paru dniach, czy tygodniu, albo policja przywoziła.Nie bez powodu nazywają Ją podróżniczka. Szkoda tylko dzieci, mąż też do świętych nie należy. Niech odnajdzie się w końcu i mądrze zacznie do życia podchodzić, zwłaszcza jako MATKA!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 15:30:39

    Zapewne nowe love na horyzoncie się pojawiło..... Biedne dzieci

  • gość 2019-05-10 16:12:38

    Tatusiem tzw powinna się policja zainteresować bo nie jest święty...wtedy i ona byłaby spokojniejsza...najlepiej ocenić gówno wiedząc....

  • gość 2019-05-10 17:12:18

    Z tego co wiem do kobiet nie wolno wyciagać łap..napewno nie chciałbyś by ktos je wyciągnął do Ciebie...i zamiatał to pod dywan własnego domu...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 17:36:11

    Ciekawe kiedy teraz znów zaginie bo to nie pierwszy raz bylo jaka matka może zostawić swoje dzieci wyjść z domu i nie dawać oznak życia przez 3 tyg dla mnie ona nie jest matka !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 17:43:38

    Tak masz rację przemoc domowa to już jest chora sytuacjia.... Ale skoro ma tak źle to czemu go nie zostawi tylko nadal z nim ....a piątym co to za matka ona se zwiała i w dupie ma a gdzie w tym wszystkim są dzieciaki. Pomyślała chociaż przez chwilę o nich? I poczytaj komentarze wyzej no nie jest jej pierwsze nie spodziewane wyjście, wycieczka . . I kilka słów do Szanownej Pani Moniki (mam nadzieję, że to czytasz) jesteś żałosna matka najgorsza... Może te dzieci płaczą dzień w dzień bo chcą do mamy a ty grom wie gdzie się super bawisz..... Baw się baw i pamiętaj karma wraca

  • gość 2019-05-10 17:50:44

    Aktualne zdjęcie ściągnijcie z jej facebooka

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 17:55:16

    Tak też tak uważam nie zasługujesz na te dzieci skoro tak postapilas najlepiej było by gdyby odebrali by je tobie może gdzieś w innej rodzinie ktoś by je pokochal!!!!

  • Gość0099 - niezalogowany 2019-05-10 18:09:42

    Do gościa który pisze tylko o mężu A Jej spokojnosci .... właśnie nie gowno A dużo wiem i każdy wie jak potrafi Ona zdjęciami pokazywać się jako wzorowa matka o wyjściu do ludzi nie wspomnę A w domu te dzieci tylko lanie dostaja że przy zamkniętych oknach słychać ich płacz bylo na podworku i to nazywasz że gowno wiem ??!!! Z rodziny jej jesteś to bronisz i nast razem czytaj że zrozumieniem posty bo o mężu też jest napisane Oni obydwoje nie zasługują na określenie Rodzice nie mowa o tym że NIBY nimi są!!!! Patologia !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 19:09:22

    Ludzie odnakazła zguba. Jeśli chodzi o ich sytuację to takie rodziny nie powinno mieć dzieci. Po druge jej mąż nie jest święty jak i ona ale on nie zostawia dzieci ( ciekawe czy to jego dzieciaki pewności nie na ) i ucieka żeby sie po bzzzzzzz z innymi. Kobieta lubi ten sport albo jest seksoholiczko. To sprawo to powinna zająć się opieka społeczna.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 19:16:56

    Już się odnalazła nonoNo ładnie po miesiącu mamusia Wróciła na kwadrat zrobi że 3 na fb i spowrotem wyruszy zaspokajać łaknienie . ...juz ja na tego męża miejscu bym jej do domu nie wpuścił...

  • gość 2019-05-11 00:04:00

    Mąż w pracy tirami jeździ a ona szuka chłopów i do nich jeździ jak ostatnio.

  • gość 2019-05-11 00:05:07

    Mąż jej pracuje daleko a ona wchodzi na czaty poznaje facetów i do nich jeździ jak kiedyś ,już raz zagineła

  • gość 2019-05-11 00:59:00

    Zabrac jej 500+

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 07:44:37

    Do Pana wyżej. Jeśli nie mozesz Pan słychać jak dzieci są bite to dlaczego jeszcze nie zawiadomiles GOPSU ? Bo nie rozumiem.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 15:09:35

    Z tego co wiem to jej mąż nie jeździ tirem hehehe

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 21:20:06

    Widać jej sąsiedzi komentują :)

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 03:41:43

    Do kościoła w: różowych sandałach, jeansach z plastiku i ortalionie do pasa bo trochu piździi i rodzyneczka :D ->->-> gucci na pasku :D żeby smartfuna śnieg nie przysypał

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 11:07:14

    Teraz to dobrze jest komentować bo każdy anonimowy. Gdzie wy byliście, gdzie wy jesteście jak dzieciom krzywda się dzieje!!? Jesteście tak samo winni jak oni, że nie reagujecie(mowa tu o osobach z bliskiego otoczenia widzących krzywde dzieci i o tych co wiedzą ale milczą). Gdzie jest szkoła, gdzie jest mops, gdzie rodzina? Tylko czekać aż tragedia się stanie i wtedy każdy każdego będzie obwiniać każdego. To rodzina patologiczna jak i całe otoczenie które nic z tym nie robi.... Szkoda mi tylko dzieci bo one niczemu nie są winne.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-13 02:39:25

    Dokladnie! Wszyscy wszystko wiedza ale nic nie robia. Jesli slyszycie ze dzieci placza i podejrzewacie przemoc tam to dzwonic na policje. A odnosnie rodzicow tych biednych dzieciakow to po co ludzie sprowadzaja na swiat dzieci jesli chca sie bawic bez zobowiazan. Tylko te dzieci na tym cierpia

Dodajesz jako: |