:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Policyjne jednoślady na ulicach Łomży

Rowery, Policyjne jednoślady ulicach Łomży - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal mylomza.pl 13/08/2018 06:31

Policyjne patrole rowerowe w Łomży po raz pierwszy wyjechały w lipcu 2016 r. W ubiegły czwartek funkcjonariusze pełniący służbę w patrolu rowerowym zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn w wieku 40 i 45 lat.

Patrole rowerowe funkcjonują na terenie Łomży od lipca 2016 roku. Komenda Miejska Policji w Łomży posiada dwa takie jednoślady. Policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego na rowerach patrolują rejony parków, skwerów, osiedlowych uliczek, a także miejsca wskazywane przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Tego typu służba pozwala na bezpośredni kontakt funkcjonariuszy Policji z mieszkańcami. Osoby zainteresowane, które spotkają na swojej drodze patrol rowerowy mogą podejść, poprosić o pomoc czy interwencję lub przekazać swoje sugestie na temat bezpieczeństwa w danym rejonie miasta.

Policjanci swoją obecnością działają przede wszystkim prewencyjnie, ale są również przygotowani do podejmowania interwencji.

W czwartek patrol rowerowy zatrzymał dwóch mężczyzn w wieku 40 i 45 lat, którzy byli poszukiwani na podstawie wydanych w ich sprawie zarządzeń sądu i prokuratury. Oprócz rowerów, łomżyńska jednostka dysponuje również dwoma skuterami. Są one wykorzystywane są w codziennej służbie dzielnicowych.

lomza

Policyjne jednoślady na ulicach Łomży komentarze opinie

  • roma fodboldtrøje børn - niezalogowany 2019-01-03 07:05:38



    maglie calcio




    maglie calcio bambino




    fotballdrakter barn


  • fußballtrikots - niezalogowany 2018-12-06 01:28:08



    fotbollströjor




    Fodboldtrøjer




    fotbollströjor


  • fotballdrakter barn - niezalogowany 2018-12-04 17:21:24



    fotballdrakter




    fotballdrakter




    maglie calcio poco prezzo


  • billige fotballdrakter - niezalogowany 2018-12-03 14:47:49

    wykzrf4l y58afqrwn fotbollströjor barn 1fq43y d2pbsoniqf
    pe5gh71j6 gcvkuef1ar Billige Fodboldtrøjer Børn gevqja bo9hqfdyk
    2rb0a9pyqt cn20kx4z9 maglie calcio a poco prezzo dju915 n73utyp65

  • darekch - niezalogowany 2018-08-14 06:00:20

    Wypad stąd śmieciarzu!

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 20:07:39

    Przepraszam, czasami mnie ponosi.
    PRZYZNAJĘ CHRZANOWSKIEMU, ŻE JEST BARDZO SKUTECZNYM PREZYDENTEM, dlatego nie mogę tego znieść.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-13 12:03:07

    Niech się gryzą o to koryto. Ciekawe kiedy skumają że to puste już korytko i naprawy totalnej wymaga tak jak i cały nasz kraj biedny niszczony każdego dnia przez tych nielotów.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 11:03:43

    Człowiek honoru, to na drugi dzień po oficjalnym ogłoszeniu A. Muzyk kandydatką PiSu na urząd prezydenta Łomży - powinien złożyć legitymację partyjną !

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 11:03:21

    Człowiek honoru, to na drugi dzień po oficjalnym ogłoszeniu A. Muzyk kandydatką PiSu na urząd prezydenta Łomży - powinien złożyć legitymację partyjną !

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 11:03:21

    Człowiek honoru, to na drugi dzień po oficjalnym ogłoszeniu A. Muzyk kandydatką PiSu na urząd prezydenta Łomży - powinien złożyć legitymację partyjną !

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 11:03:21

    Człowiek honoru, to na drugi dzień po oficjalnym ogłoszeniu A. Muzyk kandydatką PiSu na urząd prezydenta Łomży - powinien złożyć legitymację partyjną !

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 11:03:21

    Człowiek honoru, to na drugi dzień po oficjalnym ogłoszeniu A. Muzyk kandydatką PiSu na urząd prezydenta Łomży - powinien złożyć legitymację partyjną !

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 11:03:21

    Człowiek honoru, to na drugi dzień po oficjalnym ogłoszeniu A. Muzyk kandydatką PiSu na urząd prezydenta Łomży - powinien złożyć legitymację partyjną !

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 11:03:07

    Człowiek honoru, to na drugi dzień po oficjalnym ogłoszeniu A. Muzyk kandydatką PiSu na urząd prezydenta Łomży - powinien złożyć legitymację partyjną !

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 11:03:06

    Człowiek honoru, to na drugi dzień po oficjalnym ogłoszeniu A. Muzyk kandydatką PiSu na urząd prezydenta Łomży - powinien złożyć legitymację partyjną !

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 10:41:57

    Przepraszam, czasami mnie ponosi.
    PRZYZNAJĘ CHRZANOWSKIEMU, ŻE JEST BARDZO SKUTECZNYM PREZYDENTEM, dlatego nie mogę tego znieść.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 10:41:18

    Przepraszam, czasami mnie ponosi.
    PRZYZNAJĘ CHRZANOWSKIEMU, ŻE JEST BARDZO SKUTECZNYM PREZYDENTEM, dlatego nie mogę tego znieść.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 10:40:50

    Przepraszam, czasami mnie ponosi.
    PRZYZNAJĘ CHRZANOWSKIEMU, ŻE JEST BARDZO SKUTECZNYM PREZYDENTEM, dlatego nie mogę tego znieść.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 10:40:37

    Przepraszam, czasami mnie ponosi.
    PRZYZNAJĘ CHRZANOWSKIEMU, ŻE JEST BARDZO SKUTECZNYM PREZYDENTEM, dlatego nie mogę tego znieść.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 10:40:23

    Przepraszam, czasami mnie ponosi.
    PRZYZNAJĘ CHRZANOWSKIEMU, ŻE JEST BARDZO SKUTECZNYM PREZYDENTEM, dlatego nie mogę tego znieść.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 10:02:28

    @stasio f. sraczki dostałeś z tego powodu,
    artykuł o piracie drogowym, a ty wrzucasz tu jakieś propagandowe brednie,

    Człowiek już nie może normalnie poczytać informacji z terenu - tylko na każdym kroku agitacja polityczna za Chrzanowskim.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 09:46:33

    stasio
    masz rację, ta kobieta to jakieś nieporozumienie. To co ona zrobiła człowiekowi, który wyrwał ją z niebytu publicznego jest straszne. Mówienie o niej że jest dobrym człowiekiem to okłamywanie ludzi!!!
    Jako katolik jestem zasmucony, że niektórzy przedstawiciele kościoła promują takie osoby....są albo ślepi, albo mają w tym jakiś interes. Jako katolik nie życzę sobie żeby księżą promowali tą panią. Tęskno mi do prawdziwych kapłanów, a nie polityków!!!!
    Poza tym nie może być tak że ktoś z poza Łomży, ktoś nie ma pojęcia o Łomży chce decydować o jej losach?!?!?!?!?
    PiS w podlaskim wybrał Chrzanowskiego, ludzie w Łomży wybierają Chrzanowskiego (ponad 60% poparcia) a wciska się nam kogoś takiego jak Muzyk?!?!?!?!?!?
    MAM JUŻ DOŚĆ NACHALNEGO WCISKANIA MI TEJ KOBIETY

  • stasio f. - niezalogowany 2018-08-13 09:11:53

    To co wyrabia nasz lokalny kościół jest zatrważające. Człowiek już nie może normalnie iść do kościoła i sie pomodlić tylko na każdym kroku agitacja polityczna za pewną kobietą ubiegającą się o fotel prezydenta.
    Przepraszam bardzo DLACZEGO KAŻDY WIERNY NIE JEST WITANY NA MSZY ŚWIĘTEJ -TYLKO PEWNA KOBIETA.
    ILE TO MOZNA WYSŁUCHIWAĆ JAKIM DOBRYM CZŁOWIEKIEM JEST TA KOBIETA - SWOJĄ DROGĄ GDYBY BYŁA DOBRĄ KOBIETĄ TO NIE WBIŁA BY PRZYSŁOWIOWEGO NOŻA W PLECY SWOJEMU PRZYJACIELOWI.

    Szanowni duchowni opamiętajcie się. Mieszkańcy nie są grupą ludzi z których możecie robić idiotów.

  • stasio f. - niezalogowany 2018-08-13 09:11:53

    To co wyrabia nasz lokalny kościół jest zatrważające. Człowiek już nie może normalnie iść do kościoła i sie pomodlić tylko na każdym kroku agitacja polityczna za pewną kobietą ubiegającą się o fotel prezydenta.
    Przepraszam bardzo DLACZEGO KAŻDY WIERNY NIE JEST WITANY NA MSZY ŚWIĘTEJ -TYLKO PEWNA KOBIETA.
    ILE TO MOZNA WYSŁUCHIWAĆ JAKIM DOBRYM CZŁOWIEKIEM JEST TA KOBIETA - SWOJĄ DROGĄ GDYBY BYŁA DOBRĄ KOBIETĄ TO NIE WBIŁA BY PRZYSŁOWIOWEGO NOŻA W PLECY SWOJEMU PRZYJACIELOWI.

    Szanowni duchowni opamiętajcie się. Mieszkańcy nie są grupą ludzi z których możecie robić idiotów.

  • Kolek - niezalogowany 2018-08-13 07:41:34

    Ten śmietnik spamuje pod prawie każdym postem z reguły o polityce też proppnuje go zgłosić żeby dostal jakąś blokadę na ip żeby nie mógł tu w ogóle wchodzić

  • darekk - niezalogowany 2018-08-13 06:44:47

    co za gnojek spamuje tutaj takimi śmieciami????
    i to jeszcze z mojego nicku?!?!?!
    wzywam administratora to usunięcia tego, to miejsce to nie śmietnisko

Dodajesz jako: |