Policyjny pościg przez dwa powiaty za pijanym kierowcą

Region, Policyjny pościg przez powiaty pijanym kierowcą - zdjęcie, fotografia
07/03/2018 06:59

Pijanego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, zatrzymali w poniedziałek w nocy policjanci. Zanim do tego doszło 38-letni kierowca seicento uciekał przez teren dwóch powiatów, stwarzając przy tym realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. 

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, w poniedziałek około godziny 00.20 w miejscowości Jabłonka Kościelna próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę seicento. Mimo wyraźnych sygnałów świetlnych, kierujący nie reagował i zamiast zatrzymać się, kontynuował dalszą jazdę, drogą nr 66 w kierunku Zambrowa.

Policjanci natychmiast ruszyli za nim. Kierowca nie reagował na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy. Uciekając przed policyjnym patrolem, wykonywał niebezpieczne manewry, czym stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

W Zambrowie do pościgu dołączył radiowóz z miejscowej jednostki. Próba zatrzymania pirata drogowego, jaką wspólnie podjęli mundurowi, okazała się bezskuteczna. Kierujący seicento kontynuował dalszą jazdę ulicami Zambrowa ignorując znaki drogowe.

Policjanci drogą radiową ustalili, że jeden radiowóz wyprzedzi fiata i będzie wyhamowywał, a drugi zablokuje go od tyłu. Na ulicy Łomżyńskiej 38-letni kierowca seicento został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Policyjny pościg przez dwa powiaty za pijanym kierowcą komentarze opinie

  • bezrobotny kowal - niezalogowany 2018-03-08 05:29:11

    Biedny ten Andrzej oj biedny. Wszystkie myśli świata w głowie jednego wariata.

  • bacan - niezalogowany 2018-03-07 19:06:25

    TRABANTEM.

  • anna kowalska - niezalogowany 2018-03-07 18:55:43

    To czym policja go gonila?

  • o cenzurze : konsekwencją abor - niezalogowany 2018-03-07 12:12:28

    środa, 07 marca 2018 08:55 Umieszczone przez: Profilaktyka a Ty plus ks.pedofile i inni ks.***file ks. Bronakowski całe środowisko "psich psychologów" skupił na jednym problemie wokół którego kręcą się z innymi problemami sprytne ks.chłopaczki teraz ks.stare wygi przekazujące dalej spiritus movens dominacji nad "psimi psychologami" oderwanymi od "żyjących inaczej"

  • Z Kręgu Pierścienia Dobrego Ry - niezalogowany 2018-03-07 11:59:21

    Apostolstwem Jezusa w Apostolstwo liścia figowego za jakim tło absurdu - piedestału pomnika PASTERZY ks.hipokryzji TRZEŹWYCH JAK ORWELLOWSKA ŚWINIA

  • no no - niezalogowany 2018-03-07 11:26:27

    Mr Andrzeja znowu dopada choroba.Psychiatra nie przyjmuje w tym miesiącu?

  • Apostolstwem Jezusa w Apostols - niezalogowany 2018-03-07 10:55:02

    Jeszcze kilku takich inteligentnych inaczej trzeźwych ks. Bronakowskich a księży będzie brakować do grzebania nadziei dzieci utraconych ... ojców utraconych ... razem z grzebaniem rozwoju (demograficznego) kościelnego miasta cofającego się w rozwoju do czasów wsi kościelnej około 50 lat uwstecznienia piękny prezent na 600 lecie przygotowała władza "obrońców życia" !!!!!!!!!!!!!!! jedyne co pewne to szyki wzrost kościołów na w przeliczeniu na rodzinę nawet tą chodzącą do kościoła przed telewizorem... w obcym mieście i tą na wieki wieków amen przed kościołem uciekającą donikąd

  • BLM83 - niezalogowany 2018-03-07 10:28:21

    Jeszcze kilka powiatów i zdążył by wytrzeźwieć.

  • Big Cyc - niezalogowany 2018-03-07 09:53:11

    Kolejny debil poczuł instynkt zwierza.

  • szarik - niezalogowany 2018-03-07 09:15:01

    Pol promila to żaden pijany,jak popatrzeć na te policyjne interceptors to na smiech człowieka ogarnia nic dziwnego ze przez dwa powiaty dognać czinkoszento nie mogli.Zenada.

  • ghg - niezalogowany 2018-03-07 08:51:31

    Teraz biedy mu nie zabraknie, lepiej by się zatrzymał.

  • BLM83 - niezalogowany 2018-03-07 08:48:05

    Co wy chceta łon tylko jechał swoim pasem.

  • spiritus bierzcie i pijcie to - niezalogowany 2018-03-07 08:06:27

    Czy czuje pani +cza-czę+, czy cza+czę pani zna? Ja pani wytłumaczę, co znaczy cza+cza+cza, Ma cza+cza wiele znaczeń i tylko słowa dwa: Cza+cza+cza!

  • Mr. Andrzej Rosiewicz - niezalogowany 2018-03-07 08:02:29

    Wbrew temu, co się teraz mówi, cenzorzy to byli kulturalni, oczytani ludzie. Po polonistyce, dziennikarstwie (...). głównie po kumoterstwie

  • PaT - skąd ta nagonka na pijak - niezalogowany 2018-03-07 07:33:32

    @ Driver nie każdego stać na wyścigówkę przyznaną z urzędu żeby pijakom żyło sięlepiej

  • Driver - niezalogowany 2018-03-07 07:25:32

    Mały, ale wariat.

  • pierwszy - niezalogowany 2018-03-07 07:17:39

    Bo to seicento turbo było

Dodajesz jako: |