:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Polskie Radio 24: Pierwsza debata kandydatów na prezydenta Łomży [AUDIO]

Łomża, Polskie Radio Pierwsza debata kandydatów prezydenta Łomży [AUDIO] - zdjęcie, fotografia
20/09/2018 10:14

Agnieszka Muzyk z Mariuszem Chrzanowskim przy wspólnej kawie, jezioro Narew rozciągające się od Drozdowa po Nowogród? Czego dowiedzieliśmy się z debaty zorganizowanej przez Polskie Radio 24 od kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta miasta?

Wczoraj w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży odbyła się pierwsza debata kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta Łomży. Dyskusja została zorganizowana przez Polskie Radio 24, a udział w niej wzięło pięć osób startujących w przyszłych wyborach prezydenckich: Agnieszka Muzyk – ze Zjednoczonej Prawicy, Maciej Borysewicz - z Koalicji Obywatelskiej, Dariusz Janicki – z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Mariusz Chrzanowski – startujący z KWW Mariusza Chrzanowskiego oraz Mirosław Derewońko z KWW Reatusz Mirosława Derewońko.

Debata prowadzona była przez redaktora Krzysztofa Świątka, który na wstępie zaznaczył, iż kolejność w jakiej wypowiadali się poszczególni mówcy w „autoprezentacji i podsumowaniu” przypadła im na zasadach losowania. Chętni do objęcia fotela prezydenta Łomży mieli także ograniczony czas na swoje wypowiedzi – 2 minuty.

Zaczęła Agnieszka Muzyk, która podkreśliła, że chce stawiać na nowoczesną gospodarkę i organizację miasta. - Nasze miasto jakie widzę za pięć lat, to Łomża otwarta, aktywna, nowoczesna i silna – mówi dla PR24 Agnieszka Muzyk. Kandydatka Zjednoczonej Prawicy.

Drugim, który się prezentował w pierwszej części debaty był Mirosław Derewońko, który wskazał na temat zadłużenia miasta, a w szczególności na brak wpływów do budżetu miejskiego. Kandydat ten podzielił się swoją wizją stworzenia jeziora o nazwie Narew rozciągającego się od Drozdowa po Nowogród.

Z kolei Dariusz Janicki oszczędnie w słowach opowiadał o tym, że chciałby rozwiązywać problemy ludzi żyjących w mieście, poprawiając ich jakość życia. – Chcielibyśmy przeznaczyć środki, jeśli takie się znajdą na zajęcia pozalekcyjne – mówi dla PR24 kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Obecny prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski poinformował, że chciałby dokończyć rozpoczęte w tej kadencji inwestycje takie jak centrum przesiadkowe czy hala kultury. W kolejnej kadencji chciałby wybudować hale sportowe przy szkołach. – Uważam, że mieszkańcy Łomży zasługują na to, żeby wydarzenia kulturalno-rozrywkowe były w naszym mieście – mówi dla PR24 Mariusz Chrzanowski. Ku zaskoczeniu wszystkich zaprosił on Agnieszkę Muzyk na wspólną kawę, aby wyjaśnić kilka niedomówień.

Maciej Borysewicz poinformował, że swój program opiera na edukacji, bloku gospodarki komunalnej i finansów miasta oraz kontaktu z mieszkańcami Łomży. - Problem zadłużenia jest problemem wielu miast tej wielkości co Łomża. Przy reformie samorządowej i  likwidacji województw, nie przewidziano do końca skutków regresji gospodarczej tych miast. Ten problem odbija się w Łomży jak w soczewce – mówi dla PR24 kandydat Maciej Borysewicz. Kandydat Koalicji Obywatelskiej w dalszej części debaty wyraził także swoje ubolewanie nad absencją kandydatów z innych komitetów wyborczych.

Your browser does not support the audio element.

POLSKIE RADIO 24: Wybory samorządowe. Zadłużenie Łomży osią sporu

Polskie Radio 24: Pierwsza debata kandydatów na prezydenta Łomży [AUDIO] komentarze opinie

  • drrozwad - niezalogowany 2018-09-28 20:17:51

    MUZYK ZJADŁA CHRZANOWSKIEGO HEHEH

  • drrozwad - niezalogowany 2018-09-28 20:17:17

    MUZYK ZJADŁA CHRZANOWSKIEGO hehehe

  • drrozwad - niezalogowany 2018-09-28 20:16:31

    MUZYK ZJADŁA CHRZANOWSKIEGO hehehe

  • Przeciw obłudzie - niezalogowany 2018-09-22 12:45:02

    To zupełnie nie chodzi o to, że Chrzanowski się nie sprawdził. To chodzi o to, że duchovny z panną zapragneli władzy wyrzekając się podstawowych cech godnego chrześcijanina.

  • Zaremba - niezalogowany 2018-09-22 12:41:20

    Dobrze, ze Zaremba wrócił do gry, mądrze gada na sesjach

  • Niepewny - niezalogowany 2018-09-22 12:39:12

    Ta pani nie ma nic wspólnego z lojalnością, o czym przekonał się Chrzanowski. Jaka jest gwarancja, że niedługo nie zdradzi PISu???

  • Niepewny - niezalogowany 2018-09-22 12:39:12

    Ta pani nie ma nic wspólnego z lojalnością, o czym przekonał się Chrzanowski. Jaka jest gwarancja, że niedługo nie zdradzi PISu???

  • przeciw obłudzie - niezalogowany 2018-09-22 12:36:21

    Przecież ta pani pracowała w ratuszu 3,5 roku, o co teraz te pretensje???

  • Łomsza he he he - niezalogowany 2018-09-22 12:30:12

    Ta pani nawet nie wie gdzie mieszka, "Łomszy", porażka, proszę wracać do Śniadowa, może będzie łatwiej wymówić nazwę tego miasta.

  • Pisowiec - niezalogowany 2018-09-22 09:06:06

    Kiepska ta Serenada... PIS jako jedyna partia spełnia obietnice, do tego nie boi sie usuwac ze swoich szeregów ludzi którzy sie nie sprawdzili , sa niekompetentni i nielojalni. W Łomży wygra PIS i jego kandydatka A.Muzyk.

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-22 07:53:55

    Jest motto na wybory: Pan już podziękował tej Pani a my teraz dziękujemy już obojgu.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-22 07:52:15

    Lata 2015 - 2017 z oświadczeń majątkowych kandydatów. On: 143485,93 i 38998,91. 133894,32 i 44020,47. 144254,20 i 38055,81. Ona: 156853,35 i 60671,02. 141210,55 i 44253,90. 163684,99 i 62741,43. Pierwsze cyfry to oczywiście urząd a drugie to kasa z uczelni. Przed tymi stołkami on zarabiał 49560,95 z uczelni i 16022,34 plus 5545,17 z urzędowych a ona 56013,31 z uczelni i 70895,22 z innej pracy. Jeszcze się łudzicie że to o dobro mieszkańców chodzi?

  • Serenada - niezalogowany 2018-09-22 05:37:58

    Również uważam, że pan Chrzanowski i Borysewicz powinni spotkac sie w drugiej turze. Pan Janicki skoro potrafi się zawiescić na debacie, oznacza, że nawet kartki sobie nie przygotował, nie spisał 5 slów? Żenująca po wielokroć cisza. Natomiast Pana Derewońko slyszalam po raz pierwszy... i mam nadzieje, że ostatni. Pojęcia nie mam, jak pan wyglądasz. Ale jakbym wariata uslyszal?! Co pan tam mowil? Skończyłem to i to, widać zresztą jak zdania buduje? Czy Pan sie dobrze czuł? Przechwałki jak w podstawówce? :))) Buduj Pan zdania w Bezcennej, pisz pan co tam chcesz, ale blagam nie startuj Pan do wyborów. Wogóle unikaj pan słowa mówionego, pisaniw to pana domena! A pani Muzyk - cienko. Pani obowiazkiem bylo to co pani robila, jako viceprezydent miasta i to osobiście. Miala Pani realizować to co wyznaczył prezydent miasta i to było pani obowiązkiem. Po to pani pełniła ten urzad, prezydent to nie viceprezydent, wiec nie stawia się pani na równi z panem Chrzanowakim pytając o zaangażowanie osobiste, od tego miał panią. Zero planu, Łomża jest juź otwarta i aktywna, czcze mówienie. To co pani mówiła można powiedzieć jednym zdaniem: będę kontynuować dotychczasową politykę pana Chrzanowskiego. To ja poproszę w oryginale, glosuję na pana Chrzanowskiego. Nie zapamiętałam, ale któryś kandydat chce Piątnicę "zalać"? Glowa boli od takich pomysłów!!

  • Ttrzy razy stop - niezalogowany 2018-09-21 19:11:54

    STOP AGRESJI STOP AROGANCJI STOP ANGELI MUZYK

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-21 17:03:47

    Co z budynkiem przy Wesołej? Gdzie te mieszkania dla potrzebujących? Panie Chrzanowski wyrzucił pan pieniądze podatników w błoto.

  • dhl - niezalogowany 2018-09-21 16:57:55

    Łomża to nie plac zabaw dla dużego Mariuszka

  • koala - niezalogowany 2018-09-21 16:40:58

    W sumie to ma, impreza goni imprezę. Pan prezydent się bawi a dług rośnie.

  • pisowiec - niezalogowany 2018-09-21 16:37:03

    najsłabiej w debacie wypadł obecny prezydent. Po 4 latach nie ma nawet się czym pochwalić,PORAŻKA! Nie dziwne że go wyrzucili z partii.

  • wyborca666 - niezalogowany 2018-09-21 16:32:20

    Panie prezydencie Chrzanowski mieszkańcy Łomży rozumiejo że pan nie chce odejść od koryta,ale więcej nie dadzo sie nabrać i już nie zagłosujo bo wiedzo że się pan nie nadaje.

  • trzy razy "A" - trzy razy Stop - niezalogowany 2018-09-21 15:10:54

    STOP AGRESJI STOP AROGANCJI STOP ANGELI MUZYK

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-21 14:58:29

    a słyszeliście że Oliwka tak się wazelinuje bo chce na starcie wszystkim wejść w ty......i aby tylko fotelik dostać jakikolwiek?

  • tomek1 - niezalogowany 2018-09-21 14:57:14

    ludzie jak skopiować link...to dowody będą!!!!!!

  • Młotek i przecinak - niezalogowany 2018-09-21 14:02:08

    Podobno zamówili już temu cyganowi od sportu i rekreacji palnik z butla acetylenowa aby go wyciac z fotela bo tak się zabezpieczyl cwaniaczek!!!

  • biskup z komisarzem King - niezalogowany 2018-09-21 13:01:51

    A kto zgłosił Panią Agnieszkę jako kandydata PiS na Prezydenta Łomży? Nie był to ani łomżyński ani podlaski PiS. I w Łomży i w Białymstoku Chrzanowski miał pełne poparcie bez głosu sprzeciwu.

  • NARA chrzan - niezalogowany 2018-09-21 12:41:27

    Maniek zabieraj się z fotela raz! Mieszkańcy się brzedza twym kolesiostwem

  • Kajak - niezalogowany 2018-09-21 12:40:04

    Dlaczego niby w lomzy rządzi biskup? Jakieś dowody?

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-09-21 12:33:05

    Na prezydenta "Łomszy" Muzyk może startować i nawet wygrać i tam sobie rządzić razem z biskupem. Ale Łomżą już nie :)

  • bambo - niezalogowany 2018-09-21 12:29:48

    Impreza za imprezą, a dług 150 milionów. Chrzanowski to powinien na dyrektora domu kultury kandydować, taki imprezowy...

  • a idź Pan z tą Muzyk - niezalogowany 2018-09-21 12:29:34

    Przecież ona startuje na Prezydenta nieistniejącego miasta "Łomsza", więc z czym do ludzi. Niech lepiej startuje na sołtysa rodzinnej wsi pod Śniadowem, a Łomżę zostawi w spokoju.

  • adam11 - niezalogowany 2018-09-21 12:20:33

    Na postępowaniach przetargowych też Muzykalna się nie zna, co pokazała przy kompromitacji w sprawie pomnika Księcia Janusza I

  • adam11 - niezalogowany 2018-09-21 12:19:31

    Na postępowaniach przetargowych też Muzykalna się nie zna, co pokazała przy kompromitacji w sprawie pomnika Księcia Janusza I

  • iks - niezalogowany 2018-09-21 12:18:22

    Co wszyscy ciągle o tych godzinach pracy prezydenta? Naprawdę pracuje 10-14 jak się mówi?

  • adam11 - niezalogowany 2018-09-21 12:15:36

    Nikt nie zagłosuje na osobę która dopuściła się zdrady i nie ma kompetencji do bycia Prezydentem, co udowodniła umarzając Edukatorowi dług wobec Miasta.

  • wyborca - niezalogowany 2018-09-21 12:15:10

    Z 4lomza wypowiedź Zielińskiego o Chrzanowskim: „nie można piastować tej funkcji (prezydenta Łomży – dop. red.) od godzin dość późnych rano do dość wczesnych po południu” Po wyborach będzie mógł sobie w domu poleżeć do póżnych godzin popołudniowych :DDD

  • adam11 - niezalogowany 2018-09-21 12:15:10

    Nikt nie zagłosuje na osobę która dopuściła się zdrady i nie ma kompetencji do bycia Prezydentem, co udowodniła umarzając Edukatorowi dług wobec Miasta.

  • ewa11 - niezalogowany 2018-09-21 12:08:53

    nikt specjalisty od długów nie będzie chciał w tym mieście

  • ewa11 - niezalogowany 2018-09-21 12:08:52

    nikt specjalisty od długów nie będzie chciał w tym mieście

  • kto zgłosił Agnieszkę M.? - niezalogowany 2018-09-21 12:07:48

    Tylko 8 na 10 z Sezamkowej będzie głosować na Agniechę? Co tak słabo? Jak się Bronek z Rydzem dowiedzą to będzie dym.

  • enter - niezalogowany 2018-09-21 12:04:37

    8% może mieć w wyborach, a nie II tura. W życiu ona nie wejdzie do 2, jeśli już to Borysewicz

  • jan.tar - niezalogowany 2018-09-21 12:01:48

    Najśmieszniejsze są te wasze wpisy typu: "rozmawiałem ze znajomymi, większość (wszyscy) będą glosować na ...." Też rozmawiałem ze znajomymi, na 10 znajomych 12 nie chce głosować na Muzyk :))))))

  • ZENON.S - niezalogowany 2018-09-21 11:56:08

    ROZMAWIALEM ZE ZNAJOMYMI NA 10 OSOB 8 CHCE GLOSOWAC NA MUZYK, 2 NA BORYSEWICZA. I TAK PEWNIE BEDZIE WYGLADAC 2 TURA.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-21 11:42:44

    Muzyk zadłużała miasto,oświata to 150 mln koszt utrzymania,kasa na luksusowe remonty np.kamienie w szkole na sezamkowej i całym pałacu,przerost zatrudnienia po kilku dyrektorów w szkołach......

  • bankier - niezalogowany 2018-09-21 11:29:32

    Pan Chrzanowski już niedługo po wyborach będzie mógł sobie zadłużać swój dom, jak zapuka komornik do jego drzwi to wtedy moze się nauczy oszczędzać, a nie wydawać pieniadze mieszkanców na głupie imprezy jak to robi teraz.

  • kolegakolegi - niezalogowany 2018-09-21 11:22:38

    Forever PIS tzn. że są tak samo lojalni jak Chrzanowski ktorego wyrzucili z partii

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-21 11:18:15

    poparcie koscioła? to znaczy poparcie biskupa ktorego nie toleruje wielu księzy. sami przychodzili do Chrzanowskiego i mówili ze im wstyd za takiego przelozonego. ale oni nic nie mogą bo wysle ich jak ksiedza dyrektora do usa....

  • Lew - niezalogowany 2018-09-21 11:09:06

    Będę głosował na Pana Chrzanowskiego. Pani dr Muzyk nigdy nie miała czasu dla interesantów, z pewnym wyjątkiem tylko dla duszpasterzy. Rzadko bywała w gabinecie, była zawsze poza Urzędem, nie z pracowitości ale ze wzgledu na kumoterstwo

  • Wiesław T. - niezalogowany 2018-09-21 11:06:03

    Muzyk najgorzej wypadła

  • rami - niezalogowany 2018-09-21 10:53:33

    Ja za partiami nie głosuje głosuje na człowieka i jestem za Pan B

  • taka prawda - niezalogowany 2018-09-21 10:42:50

    Poparcie Mariusza Chrzanowskiego w wewnętrznym sondażu PiS to 63 %, a Agnieszki Muzyk tylko 13%. Z czym do ludzi Pani Agnieszko? Nawet Maciej Borysewicz w tym sondażu jest przed Panią bo ma 14%. W sondzie organizowanej przez mylomza.pl poparcie Chrzanowskiego było jeszcze wyższe i wyniosło 74%, a Muzykowej tylko 26%. Te wybory to będzie totalna klęska nie tylko kandydatki PiS, ale i samej partii...

  • pawel28 - niezalogowany 2018-09-21 10:38:11

    Derewońko oraz Muzyk przedstawili konkrety. Tylko na nich warto głosować!

  • wyborca - niezalogowany 2018-09-21 10:30:45

    A czyje poparcie ma Chrzanowski??? Wychodzi na to że NIKOGO! Partia go nie popiera(wyrzucili go z PIS), Kościół go nie popiera(podobno popiera A. Muzyk), mieszkańcy tez nie(z kim nie rozmawiam to nawet nie chce słyszec tego nazwiska).

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-21 10:24:14

    WSZYSCY TYLKO NIE MUZYK BO W ŁOMŻY BEDZIE TORUŃ Z SIEDZIBĄ NA SEZAMKOWEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ŁOMŻY NIE ZMIENI ŻADEN KANDYDAT BO TO BARDZO BIEDNE MIASTO A MUZYK DOPROWADZI DO KATASTROFY W MIEŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • maxx - niezalogowany 2018-09-21 10:20:50

    antyleft jak chcesz, żeby Łomżą rządził biskup to sobie głosuj na Muzyk, ja nie zamierzam

  • prezes - niezalogowany 2018-09-21 09:56:09

    I co, odpisał mu już Kaczyński dlaczego go partia nie chce? A może nawet go nie kojarzy? Bo w Warszawie ponoć wszyscy myśleli, że Muzykowa jest prezydentem.

  • antyleft - niezalogowany 2018-09-21 09:53:48

    Co to za nagonka na Panią A. Muzyk że ma poparcie Kościoła? Jeśli tak to brawo dla tej Pani! Widać że to prawa osoba i obce są jej lewackie i zboczone poglady.

  • stary wyborca - niezalogowany 2018-09-21 09:44:58

    Muzyk słabiutko, tylko ataki i kłótnie oraz wodolejstwo, zero merytoryki. Kiepskiego PiS ma kandydata. Nawet na drugą turę nie ma szans.

  • łomża nasza - niezalogowany 2018-09-21 09:34:25

    1 Debata bezapelacyjnie dla MUzyk, plus dla Derewońko za swobodę wypowiedzi(pomijając głupoty o jeziorze), Borysewicz o niczym, Chrzanowski największa porażka.

  • darius - niezalogowany 2018-09-21 09:25:38

    Chrzanowski był taki lojalny że go pogonili z PIS"u hahaha

  • darius - niezalogowany 2018-09-21 09:25:37

    Chrzanowski był taki lojalny że go pogonili z PIS"u hahaha

  • lol - niezalogowany 2018-09-21 09:20:03

    Muzyk zadzwoń do Rydzyka

  • stop agresji i arogancjiffg - niezalogowany 2018-09-21 09:17:21

    STOP AGRESJI STOP AROGANCJI STOP ANGELI MUZYK

  • kaczysta - niezalogowany 2018-09-21 09:16:24

    Chrzanowski, wyślij sms-a do Kaczyńskiego

  • antyPO - niezalogowany 2018-09-21 09:07:45

    Pan Borysewicz co pan tam plecie o via baltica, przeciez PO nic dla Lomzy nie zrobila w przez tyle lat rzadow

  • parodia - niezalogowany 2018-09-21 08:49:37

    Muzyk to może pracować w radio maryja co najwyżej, a nie jako prezydent Łomży

  • Gość - niezalogowany 2018-09-21 08:41:54

    Chrzan to chrzan wiadomo co to. Różą nie waniajet a piss w wolnym tłumaczeniu z ang. też wiadomo czym zalatuje. I wszystko jasne gonić dojną zmianę bo przez pięć lat - pięć lat ludzie ! to nam z Łomży jesień średniowiecza zrobią. Młody pokazała na co go stać a właściwie do czego nie dorósł a ta jego zastępczyni to też lala nie jest. Panicz podziękował paniusi a my podziękujmy już obojgu. Zaprawde piękne to i sprawiedliwe.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-21 08:38:58

    Muzyk idz spiewac falszujac lepiej niz na prezydenta

  • kaja.b - niezalogowany 2018-09-21 08:34:27

    Czy już wszyscy z listy Chrzanowskiego są zatrudnieni w ratuszu i podległych jednostkach?

  • zwolennik - niezalogowany 2018-09-21 08:30:36

    TAK DLA A. MUZYK!!! Kobieta z klasą. Łomża potrzebuje osoby ktora włoży serce, skupi się na pracy i będzie w pelni zaangażowana na rzecz rozwoju naszego miasta- kogos kto wyciągnie je z zapaści. A. Muzyk na Prezydenta!!!

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-21 08:29:55

    Najgorsze te płatne trole. Zamulają opinie. Tak to jest jak do koryt dopuszcza się prosiaczki co to za lochy i wieprze się uważają. Dosyć dojnej zmiany w mieście gnać wszystko co było i jest powiązane z tymi nielotami kaczymi.

  • gość 2018-09-21 08:20:34

    Jaki brak lojalności Pani Muzyk??? Chrzanowski działa wbrew własnej partii(juz go wyrzucili z PIS;u), ktora widząc jego niudolność w zarzadzaniu miastem nie dala mu dalszego poparcia.

  • Sadomaao - niezalogowany 2018-09-21 07:20:52

    Na dodatek duet Muzyk z Wilkołakiem przypieczętuje ich porażkę. Wilkołak 2 razy przegrał te wybory, także przegra i teraz. Na pani miejscu poszukałbym szczęśliwszej propozycji

  • krajan5 - niezalogowany 2018-09-21 07:16:06

    A o dalszej gazyfikacji Łomży cicho od czasu Czerniawskiego ,tylko potem jak będzie smog to się zacznie !!!!

  • kto pod kim dołki kopie teen s - niezalogowany 2018-09-21 07:14:29

    Jezeli Muzykowa zdradziła swojego pracodawce wbijając mu przysłowiowy noż w plecy, to jaka jest pewność, że w niedługim czasie nie zdradzi PISu??????? ? Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada Angelo

  • Łomżynianka - niezalogowany 2018-09-21 07:12:42

    Debatę wygrał Maciej Borysewicz, nawet Pani Muzyk w jednej z wypowiedzi odwołała się do Pana Borysewicza jako autorytetu. Obecny Prezydent na II miejscu.

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-21 07:12:02

    NIECH WYCIEKNĄŁ TE ROZMOWY BISKUPA Z CHRZANOWSKIM I ICH ARGUMENTY!!!! PODOBNO JEST LISTA POD KTÓRĄ PODPISALI SIĘ LUDZIE KTÓRZY POTWIERDZAJĄ PIELGRZYMKI HIERARCHY ZA SWOJĄ PANIA W RÓŻNYCH MIEJSCACH POLSKI. BYŁA LISTA BISKUPA GDZIE PROBOSZCZOWIE CHCIELI ODWOLAC CHRZANOWSKIEGO? TERAZ KRĄZY LISTA ŻEBY PRZENIEŚĆ BISKUPA DO INNEGO MIASTA?

  • omen - niezalogowany 2018-09-21 07:11:15

    annnna4 chyba innej debaty słuchałaś haha

  • annnna4 - niezalogowany 2018-09-21 07:05:37

    pierwsza debata dla Muzyk, merytorycznie miała najwięcej do powiedzenia.

  • omen - niezalogowany 2018-09-21 06:53:11

    wyborca ty tak na serio? To ma być argument, żeby głosować na Muzyk? Nie ma żadnego takiego argumentu, aby na nią głosować. Na pis już nigdy nie zagłosuję

  • wyborca - niezalogowany 2018-09-21 06:47:45

    Z sondaży wynika, że PiS bierze sejmik wojewódzki i wygrywa następne wybory parlamentarne. Łomża potrzebuje prezydenta z PiS. Takie jest życie. Inaczej Białystok i Warszawa znów się na nas wypną, jak zwykle

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-21 06:46:14

    NIECH ZWYCIESZY LOMSZA NASZ KOCHANA LOMSZA

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-21 06:41:05

    Kiedyś głosowałem na pis, ale czasy się zmieniają. Nie będę głosował na kogoś takiego jak Muzyk

  • Dobro zawsze zwycieży - niezalogowany 2018-09-21 06:28:14

    Na tle kandydatow najlepiej zaprezentowal sie obecny prezydent. Czy wygra? Szanse na wygrana ma na prawde duze. Dobro zawsze zwycieży !

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-21 06:24:26

    Chrzan i Borys na plusie, Janicki na minusie, Muzyk i Derewońko na dużym minusie

  • vova - niezalogowany 2018-09-21 05:44:26

    Chrzanowski i Borysewicz najlepsi w tej debacie

  • xvf - niezalogowany 2018-09-21 05:38:02

    muzyka nie dosc ze falszywa to jeszcze sie zacina jak mowi

  • szook w trampkach - niezalogowany 2018-09-20 23:13:08

    ale ktos na fejsie napisał: "O ile wiem została Pani zwolniona za aferę z edukatorem i aferę z pomnikiem. Natomiast brak lojalności dotyczy takich kwestii jak spotykanie się z politykami partii rządzącej bez wiedzy Prezydenta i nachalne promowanie własnej osoby, co pozwala domniemywać, iż zaczynała Pani swoją kampanię w okresie pełnienia funkcji zastępcy prezydenta. To wszystko wskazuje, że planowała Pani start od dawna. To wszytko jest tak grubymi nićmi szyte, że wszyscy to wiedzą. Poza tym na mieście, aż huczy od plotek obyczajowych na Pani temat. Wystarczy pójść do fryzjera i zapytać o Panią. Oczywiście nie będę ich tutaj przytaczała, bo po prostu się nie godzi." dobrze powiedziane

  • mieszko - niezalogowany 2018-09-20 23:03:00

    Głosowałem na Chrzanowskiego w poprzednich wyborach bo to miała być świeża krew.Moi znajomi twierdzili że On się nie nadaje, śmiali ze sposobu jego wypowiedzi że robi eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeee jakby sie zawieszał, a polszczyzna w wymowie w jego wykonaniu to np :"robio, wezmo, pojdo" ,ale ja uparcie twierdziłem że to niewazne że liczy się chęć zapał, świeża krew no i to co mowil,a roztaczał wizje Łomży pieknej ,rozwijajacej się, do której przyciągnie inwestorów itp banialuki (jak się okazalo). Niestety muszę przyznać rację znajomym, bo ani z niego mówca ani umiejetności do zarządzania miastem(kupa długów) nie posiada, a zapał i obietnice pojawily się na nowo teraz przed wyborami . n Nigdy więcej mojego glosu!

  • sszok w trampkach - niezalogowany 2018-09-20 23:01:24

    ale ktos na fejsie napisał: "O ile wiem została Pani zwolniona za aferę z edukatorem i aferę z pomnikiem. Natomiast brak lojalności dotyczy takich kwestii jak spotykanie się z politykami partii rządzącej bez wiedzy Prezydenta i nachalne promowanie własnej osoby, co pozwala domniemywać, iż zaczynała Pani swoją kampanię w okresie pełnienia funkcji zastępcy prezydenta. To wszystko wskazuje, że planowała Pani start od dawna. To wszytko jest tak grubymi nićmi szyte, że wszyscy to wiedzą. Poza tym na mieście, aż huczy od plotek obyczajowych na Pani temat. Wystarczy pójść do fryzjera i zapytać o Panią. Oczywiście nie będę ich tutaj przytaczała, bo po prostu się nie godzi." dobrze powiedziane

  • mieszko - niezalogowany 2018-09-20 22:57:00

    Głosowałem na Chrzanowskiego w poprzednich wyborach bo to miała być świeża krew.Moi znajomi twierdzili że On się nie nadaje, śmiali ze sposobu jego wypowiedzi że robi eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeee jakby sie zawieszał, a polszczyzna w wymowie w jego wykonaniu to np :"robio, wezmo, pojdo" ,ale ja uparcie twierdziłem że to niewazne że liczy się chęć zapał, świeża krew no i to co mowil,a roztaczał wizje Łomży pieknej ,rozwijajacej się, do której przyciągnie inwestorów itp banialuki (jak się okazalo). Niestety muszę przyznać rację znajomym, bo ani z niego mówca ani umiejetności do zarządzania miastem(kupa długów) nie posiada, a zapał i obietnice pojawily się na nowo teraz przed wyborami . n Nigdy więcej mojego glosu!

  • szok w trampkach - niezalogowany 2018-09-20 22:47:41

    ale ktos na fejsie napisał: "O ile wiem została Pani zwolniona za aferę z edukatorem i aferę z pomnikiem. Natomiast brak lojalności dotyczy takich kwestii jak spotykanie się z politykami partii rządzącej bez wiedzy Prezydenta i nachalne promowanie własnej osoby, co pozwala domniemywać, iż zaczynała Pani swoją kampanię w okresie pełnienia funkcji zastępcy prezydenta. To wszystko wskazuje, że planowała Pani start od dawna. To wszytko jest tak grubymi nićmi szyte, że wszyscy to wiedzą. Poza tym na mieście, aż huczy od plotek obyczajowych na Pani temat. Wystarczy pójść do fryzjera i zapytać o Panią. Oczywiście nie będę ich tutaj przytaczała, bo po prostu się nie godzi." dobrze powiedziane

  • nowwy film smarzowskiego - niezalogowany 2018-09-20 22:34:56

    tytuł filmu KLLERR smutne lecz prawdziwe

  • nowy film smarzowskiego - niezalogowany 2018-09-20 22:33:12

    wczoraj była premiera filmu Smarzowskiego o duchovvnych Smutne lecz prawdziwe ciekawe czy oparli się na tych chorych akcjach rodem z Łomży? Film z pewnością obejrzę wkrótce

  • Robson - niezalogowany 2018-09-20 22:31:14

    Muzyk idz do domu, Bronek skoncz już z tą obłuda z ambony.

  • Robson - niezalogowany 2018-09-20 22:31:14

    Muzyk idz do domu, Bronek skoncz już z tą obłuda z ambony.

  • Agnieszka Muzyk out - niezalogowany 2018-09-20 22:28:12

    Kompletne nieporozunienie, śmiałem się jak słuchałem jej żenująch wypowiedzi. Porażka, to najczęściej słyszalne słowo w światku dziennikarskim i nie tylko, podsumowujące jej debatę.

  • hunter - niezalogowany 2018-09-20 22:27:03

    Straszna nagonka jest tutaj na Pania A. Muzyk. Mówią że pies najglośniej szczeka kiedy się boi... Tyle w temacie.

  • hunter - niezalogowany 2018-09-20 22:24:42

    Straszna nagonka jest tutaj na Pania A. Muzyk. Mówią że pies najglośniej szczeka kiedy się boi... Tyle w temacie.

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-20 22:23:35

    Aga pokaż nam program, bo jak narazie to tylko krzyczysz, zrzucasz swoje winy na inne osoby i przypisujesz zasługi innym sobie

  • john - niezalogowany 2018-09-20 22:21:29

    Muzyk się ośmieszyła tą debatą. Ma łatkę konfliktowej i na tylko to się potwierdziło

  • giani - niezalogowany 2018-09-20 22:17:24

    Szczerze i obiektywnie, Muzykowa skompromitowala się w tej debacie.

  • brat - niezalogowany 2018-09-20 22:16:36

    Pani Muzyk, kolej w Łomży jest mżonką. Proszę ludziom nie mydlić oczu. Ta inwestycja jest całkowicie nieopłacalna. Proszę sobie sprawdzć jakie obłożenie jest np. na linii Warszawa-Olsztyn. Poza okresem wakacyjnym - Żadne!

  • gallanonim - niezalogowany 2018-09-20 22:15:39

    Kadencja Chrzanowskiego upłynęła nam pod hasłem bawmy się, weselmy, imprezujmy, a dług niech sobie rośnie... Tylko kto go spłaci? A gdzie inwestorzy ,nowe miejsca pracy??? Panie prezydencie ile zorganizował pan imprez a ile udało się stworzyc nowych miejsc pracy/ściągnąc inwestorow??? Pana osiągnięcia chetnie posłuchają mieszkańcy.

  • to jest materiał na film - niezalogowany 2018-09-20 22:13:00

    ALE TVN BĘDZIE MIAŁ UBAW PO PACHY będzie filmm, a na pewno jakiś reportaż o tych cudach w łomzy, jak to Muzykalną przywieźli w teczce z Wawy razem z piernikami w prezencie od Tadeusza R

  • u sowy - niezalogowany 2018-09-20 22:10:27

    ciekawe co bedzie jak chrzanowski zaniesie nagrania ,ktore sa podobno w necie???pogrąży cala ulice sezamkową..do kina nie trzeba bedzie isc na film tylko wlaczyc telewizje...co oni dawali bo ludzie roznie mowią,moze na tym nagraniu jest ..jakie stolki????? zeby nie startowal

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-20 22:06:29

    o matko i corko lepiej z kancelari korzystac niz potem pomnik pokazywac albo umarzać edukatora. albo jeszcze lepsze wykorzystywać tło z logiem 600lecia Łomży a potem udawać ze go wogole nie bylo ---dobrze ze jest zdjecie. wogole takie czasy nastały jak dowodow nie masz nie ma bata. a tak wszystko jest --Chrzanowski spokojnie spij, to nie ty obiecałeś jednym telefonem ze coś przekręcisz. przezorny zawsze ubezpieczony. a nasz swiety niedługo będzie najsłynniejszy w Polsce razem ze swoja panią. widzicie sami sobie nawarzyli piwa teraz musza wypić. no ale nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo. jaka reklama, na cala polskę....

  • trzy razy stopp - niezalogowany 2018-09-20 22:03:41

    STOP AGRESJI STOP AROGANCJI STOP ANGELI MUZYK

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-20 22:00:51

    Łomża nie chce słuchać fałszywej Muzyk(i)!!!!!!!

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-20 22:00:51

    Łomża nie chce słuchać fałszywej Muzyk(i)!!!!!!!

  • doowidzenia - niezalogowany 2018-09-20 21:59:06

    Mówią na mieście, że Angela to tylko cały czas kawka kawka i kawka. Albo na zakupach. Może dlatego teraz taka nerwowa i kłótliwa. Ciśnienie wreszcie skoczyło

  • agata .ms - niezalogowany 2018-09-20 21:57:29

    edziu adziu jak chrzanowskiemu sie nic nie udalo to tym bardziej agniesi bo byla 3.5 roku....

  • dowidzenia - niezalogowany 2018-09-20 21:56:57

    Mówią na mieście, że Angela to tylko cały czas kawka kawka i kawka. Albo na zakupach. Może dlatego teraz taka nerwowa i kłótliwa. Ciśnienie wreszcie skoczyło.

  • aneczka 123 - niezalogowany 2018-09-20 21:55:08

    nie dokonca muzyk ale muzyk nie dopelnila nadzoru...zawadzka sie buduje i bardzo dobrze dla dobra lomzy!!!nie wiem jak urzednicy ale chrzanowski wielokrotnie w swojej pracy bazuje na wiedzy kancelarii!i tylko mu malo zyczliwi ludzie moga zyczyc zeby taka inwestycja sie nie wydarzyla..jajos ludzie z polowej skarza sie na byla zastepce ze nie mieli szans na dostanie lokalu...i teraz 3 rodziny sa na polowej

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 21:54:39

    edek a raczej Aga opowiadasz bzdury, Chrzanowski zrealizował swój program wyborczy sprzed 4 lat w pełni. Pokaż mi punkt jego programu którego nie zrobił????? Kłamiesz ale to jest twoje jedyne oręże bo nie masz innych argumentów. Ja wierzę Chrzanowskiemu bo zrealizował to co powiedział 4 lata temu, więc wierzę że zrobi to również teraz. Natomiast wiem że zdradziłaś Prezydenta, więc obawiam się że możesz zdradzić również Łomżę i jej mieszkańców, wszystko zależy od ceny

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 21:54:39

    edek a raczej Aga opowiadasz bzdury, Chrzanowski zrealizował swój program wyborczy sprzed 4 lat w pełni. Pokaż mi punkt jego programu którego nie zrobił????? Kłamiesz ale to jest twoje jedyne oręże bo nie masz innych argumentów. Ja wierzę Chrzanowskiemu bo zrealizował to co powiedział 4 lata temu, więc wierzę że zrobi to również teraz. Natomiast wiem że zdradziłaś Prezydenta, więc obawiam się że możesz zdradzić również Łomżę i jej mieszkańców, wszystko zależy od ceny

  • prrecz toruńskie pierniki - niezalogowany 2018-09-20 21:53:47

    Alojzy, odpowiedź jest inna: Kaczyński rządzi w Pisie, ale jest jedno "ale" Kaczor ma krokodyla, którego musi raz na jakiś czas nakarmić i oto złożył ofiarę w postaci Chrzana, który ma wygraną w kieszeni nawet w I turze. Za dobry układ z Rydzykiem zapłacił porażką Muzykalnej i brakiem wygranej prezydenta z Pisu w Łomzy. Cała filozofia.

  • precz toruńskie pierniki - niezalogowany 2018-09-20 21:51:51

    Alojzy, odpowiedź jest inna: Kaczyński rządzi w Pisie, ale jest jedno "ale" Kaczor ma krokodyla, którego musi raz na jakiś czas nakarmić i oto złożył ofiarę w postaci Chrzana, który ma wygraną w kieszeni nawet w I turze. Za dobry układ z Rydzykiem zapłacił porażką Muzykalnej i brakiem wygranej prezydenta z Pisu w Łomzy. Cała filozofia.

  • ciekawy - niezalogowany 2018-09-20 21:50:43

    Mówia na mieście, a i sam minister zaznaczył że prezydentowi "zdarza" sie zacząć pracę w póżnych godzinach porannych, ciekawe czy jest tutaj na mylomza.pl. Może spać nie może???

  • jan z lomzy - niezalogowany 2018-09-20 21:49:04

    Agniesia moze w sniadowie by wygrala..tam proboszczu tez walczy a procentami i zakazuje ludziom pic

  • Edek - niezalogowany 2018-09-20 21:46:25

    Darekk Borysewicz był ciekawą propozycją. Chrzanowski się nie sprawdził. Porozmawiaj z którymkolwiek prawnikiem. A w naszej Prokuraturze to już ostatnio na papierosie słyszałem że to kwestia czasu kiedy sprawa trafi do nich za zawadzką. Nie wiem co tam jest i czy są to żarty i co mają na myśli, i czy mieli na myśli Chrzanowskiego czy urzędnika jakiegoś ale niewiele się rzeczy udało Chrzanowskiemu. chyba nic. A żeby chodniki robić z budżetu obywatelskiego ... matko kochana. Faktycznie są imprezy mordobicia a nie ma na remonty lokali ( art dot błagania ludzi o remont na 4 lomza) brak pieniędzy na zajęcia dodatkowe dla dzieci. No i ucichła jakoś sprawa edukatora? Coś cicho się zrobiło!!!!!!!!!!! Jak wyszło że jednak to nie do końca wina Muzyk.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 21:46:00

    taaaa, już dwa razy postawili na Kołka, który przegrał nawet z komunistą Czerniawskim, Muzyk to taki Kołek tylko w spódnicy

  • alojzy - niezalogowany 2018-09-20 21:42:34

    Nie stawia się na konia który biegać nie potrafi. W PiS wiedzą o tym doskonale ,dlatego podziękowali Chrzanowskiemu.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 21:42:23

    widzę Aguś że sumienie nie pozwala ci zasnąć....

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-20 21:39:34

    Borysek jest bardzo przyjemny w głosie stylu bycia a Pani kandydatka dla mnie to pufa teściowej....

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-20 21:37:40

    kandydatka ma jaja? o kurr..... to dopiero patologia. nie chce wiedziec wiecej. zostaw edek to dla siebie.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-20 21:37:33

    Pragnę zauważyć na koniec że w całej tej niby dyskusji brak jest jakichkolwiek argumentów mam na myśli rzeczowych, oprócz histerii agresji. Agresja to często występuje w wypowiedziach Pani B. krynickiej. Aczkolwiek mam do niej ogromny szacun co robi dla osób niepełnosprawnych. Ale jest agresywna w swoich wypowiedziach praktycznie wszystkich. No kobiety tak mają że jak coś mówią to w to wierzą i angażują się w to co mówią. Moja żona tak ma i widzę że praktycznie wszystkie kobiety. wystarczy obejrzeć sesję RM. Jestem za Agnieszką bo uważam że to mądra kobieta i ona z garlickim ciągnęła to bagno.Ale Garlicki jest strachliwy. A nam potrzeba odważnego Prezydenta. Myślałem że Borysewicz ale on jest mdły z typu: może to a może to

  • loll - niezalogowany 2018-09-20 21:37:08

    A ja przypomnę jak wygrał w poprzedniej kadencji polityk lewicy, gdzie mieszkańcy Łomży nie kierowali się przy jego wyborze samą polityką. Niech obecni działacze myślący, że ich partia wyniesie na plecach nie wierzą,że ludzie są idiotami.

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-20 21:32:41

    Edek piszesz że muzykowa miała jaja. To ja się pytam gdzie miała te jaja i czyje???

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 21:31:06

    Borysewicz to całkiem ciekawa propozycja, chociaż Chrzanowski jest już sprawdzony i przede wszystkim realizuje to co mówi. To dotrzymywanie słowa w polityce jest najważniejsze

  • koń - niezalogowany 2018-09-20 21:29:52

    podobno najbardziej s.a w gacie taki mały cygan że straci posadę, dzwoni biega po mieście oka zmrużyć nie moze...

  • Edek - niezalogowany 2018-09-20 21:29:43

    Forever PIS. Ja słuchałem tej audycji wraz ze znajomymi i to nie jest tylko moja opinia. i dziś warzywniaku Pani sprzedawczyni dosłownie stwierdziła " że Pan Prezydent Chrzanowski źle był przygotowany. Mówił ogólnie a przecież on miał dostęp do informacji. Bardzo wszyscy chwalą Derewońko. Bardzo dużo opinii takich słyszałem i w pracy też. Muzykowa i Derewońko oni mieli "jaja". Reszty nie pamiętam co mówili. Tzn zostali niezauważeni. Ja nie pamiętam co powiedział Chrzanowski Borysewicz bo byli bardzo mdli. W polityce i zarządzaniu trzeba mieć " jaja" i co by nie było. Każdy przedsiębiorca, który osiągnął sukces to powie.Nie jestem Pisiorem. Ale staram się bardzo obiektywnie spojrzeć na sprawę. Bo drażni mnie brak kultury w dyskusji. A jeśli ktoś ma inne zdanie to już jest nazywany przez większość fomurowiczów " idiotą lub jeszcze gorzej.

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 21:29:23

    kwestia czasu kiedy uderzy huragan tadeo . pozamiatane bedzie i kariery sie skończą. co powiedział tadeo to powiedział....trudno.

  • qdgy - niezalogowany 2018-09-20 21:29:00

    2 tura z mirkiem....muzyk dostanie nagrode pocieslzenia u rafalskiej tadeusz pomoze

  • johny deep - niezalogowany 2018-09-20 21:28:36

    baby to jednak są zawistne i kłótliwe

  • Trzy razy STOP - niezalogowany 2018-09-20 21:28:34

    STOP AGRESJI STOP AROGANCJI STOP AGNIESZCE MUZYK

  • wsciekly pies - niezalogowany 2018-09-20 21:28:07

    juz i tak czesto lomze pokazuja wiec suwalk w lomzy wiecej lomzy w tvn!!!!borys do przodu muzyk na wojta swojego sniadowa

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-20 21:28:05

    myślę że sondaże nie kłamią, na pewno nie przy takiej ogromnej różnicy. Chrzanowski jak nie w I turze, to w II na luzie. Pytanie tylko z kim w II turze??

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-20 21:24:10

    ja czekam aż TVN wejdzie do akcji, dopiero wtedy będzie naprawdę głośno o patologii która jest w Łomży i kulisach powołania Muzyk

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-20 21:22:47

    na debacie najwięcej zyskał Chrzanowski i Borysewicz, a najwięcej stracili Muzyk i Janicki

  • Wierzę w kościółł, ale nie w k - niezalogowany 2018-09-20 21:21:52

    Biskupi to tylko ludzie, na dodatek grzeszni. Ja wierzę w kościoół, a nie w ksęży.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 21:21:38

    widzę Aga że spać nie możesz, jak sumienie dręczy to ciężko zasnąć???? hahahahahh

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 21:21:37

    widzę Aga że spać nie możesz, jak sumienie dręczy to ciężko zasnąć???? hahahahahh

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-20 21:19:12

    ZAPOMNIALES DODAC NA SWIECIE. NAJLEPSZY WYBOR NA SWIECIE.

  • lomżynski - niezalogowany 2018-09-20 21:17:38

    TAK DLA AGNIESZKI MUZYK!!! NAJLEPSZY WYBÓR DLA ŁOMŻY!!!

  • lomzynski - niezalogowany 2018-09-20 21:17:08

    TAK DLA AGNIESZKI MUZYK!!! NAJLEPSZY WYBÓR DLA ŁOMŻY!!!

  • lomżynski - niezalogowany 2018-09-20 21:16:37

    TAK DLA AGNIESZKI MUZYK!!! NAJLEPSZY WYBÓR DLA ŁOMŻY!!!

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-20 21:13:08

    Edek Prezydent musiał sprostowywać histeryczne żale pani kandydatki. Nie lepiej jakby umowili sie na kawe ? Gdyby pani kandydatka była rezolutna nie sprowadziłaby swojego monologu do tego poziomu. Dziś slyszymy ze agresywnie się wypowiadała...i to sa fakty chyba ze pani tez sluchu nie ma i tylko falsz dobrze brzmi w odsluchu. stąd dzis tyle komentarzy na Chrzanowskiego...chcecie przycmic nieudolnosc swojej kandydatki

  • ilja - niezalogowany 2018-09-20 21:12:04

    Chrzanowski pochwal się jak możesz ilu inwestorów ściągnąłeś do Łomży. Ta prezydentura to porażka dla Łomży. Następnej to miasto nie wytrzyma!

  • Magda S. - niezalogowany 2018-09-20 21:11:59

    Muzyk bardzo agresywnie, widać że kłótliwa. Derewońko trochę popajacował. Chrzanowski dobrze, ale ja kibicuję Borysewiczowi

  • filar - niezalogowany 2018-09-20 21:10:50

    Mam wrażenie, że na tym portalu jest prowadzona kampania dezaprobaty przeciwko jedynej i tak wygranej kandydatce Pani Agnieszce Muzyk...

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 21:10:40

    "miałaś babo złoty róg, a został ci się ino sznur...." ile mądrości jest w tych powiedzeniach ludowych. Do Agi pasuje idealnie...

  • Edek - niezalogowany 2018-09-20 21:10:01

    Pan Borysewicz też tak mówił na okrętkę i tak nic konkretnego. Wypadł źle. Janicki milczący. Moim zdaniem brylowali tam Muzykowa i Dereweńko. Nim zostałem mile zaskoczony.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-20 21:05:44

    A Prezydent będąc szefem Miasta nie był przygotowany merytorycznie. Nie miał żadnej wiedzy szczegółowej np dot kosztów eksploatacji Filharmonii. Prezydent prowadząc robiąc inwestycje powinien mieć taką wiedzę. Mam wrażenie że Prezydent robi bo robi tylko nie wie po co i ile będzie kosztowało. Nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie Derewońko. Pozostali kandydaci mogli nie wiedzieć ... ale Prezydent. Uważam że oprócz Muzyk i Derewońko nikt się na nią nie przygotował. M. chrzanowski wypadł źle dlatego taki hejt w stosunku do Muzykowej. To zrozumiałe i zgodne z zasadą że jeśli się po 200 razy coś powtarza to samo to ludzie w to wierzą. Zobacznie że na fejsie wypowiadają się wciąż te same 3 osoby bez historii, a w treści są same zdjęcia M. Chrzanowskiego. Czyli mówimy o klakierach hejterach M. Chrzanowskiego. To takie logiczne. Prezydent się nie przygotował

  • Malik - niezalogowany 2018-09-20 20:59:15

    Ja napiszę tak jeżeli ktoś jest symbolem nielojalności i zdrady dla mnie jest spalony. Pani Agnieszko nie ma pani szans. Nawet starsze babcie będą głosowały na Chrzana, bo bronakowski stracił u nich autorytet.

  • zwolennik - niezalogowany 2018-09-20 20:58:55

    Chrzanowski kiedy przestaniesz sie promowac na fb, banerach itp. że zapraszasz na jakąs impreze,wydarzenie pisząc :"prezydent mariusz chrzanowski zaprasza..." wystarczy samo prezydent. Placisz pieniedzmi mieszkańców ,a nie swoimi. No chyba że swoimi to nie ma problemu.

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-20 20:56:58

    ....dajcie spokój wilk w owczej skórze ta pani.. i tyle . Z dala od takich toksycznych ludzi.

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 20:49:40

    jestem za tym edek czas wyjasnic cala sprawę. Niech Biskup powie jak bardzo był zaangażowany w pomoc tej pani... kobiety slynal tez z dwulicowosci czego mamy idealny przyklad. ja na miejscu tej pani naprawde bym nie byl taki pewny siebie....to co krazy w internecie ukaze cala prawde. tylko czy lomza musi byc slynna przez biskupow nieudolnych? ktorzy myla swoje powolania. petz juz byl i lomza byla slynna teraz na kogo kolej???

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 20:46:19

    edek no rzeczywiście, tak sie angażowała że zapraszała posłów partii rządzącej bez wiedzy Prezydenta, rozpoczęła kampanię prezydencką 2 lata temu za plecami Chrzanowskiego. Rok temu zamawiała miejsce na bilbordach.....rzeczywiście zaangażowana....

  • edek - niezalogowany 2018-09-20 20:43:39

    Słuchałem uważnie debaty i nie wiem o czym piszą ludzie. O jakiej agresji Agnieszki Muzyk. Głos jej był pełen zaangażowania jak cała jej osoba. Do tej pory nie atakowała praktycznie Chrzanowskiego i słów nieprawdziwych w stosunku do jej osoby. Ale w końcu czas wyjaśnić całą sprawę.Kobiety tak mają, że jak coś robią to z sercem i zaangażowaniem, a nie po łebkach.

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-20 20:41:45

    to modl sie wiecej. pycha w wierze prowadzi do czegos gorszego niz upadku.

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 20:40:42

    a ja oczekuje jako sympatyk pani rafalskiej ze prezydenci podpisza zobowiazanie ze nie beda od wczesnych godzin rannych do poznych nocnych pracowac kosztem utraty relacji ze swoją rodziną, dziecmi i żoną bądż mężem. wszak rodzina to azyl, piorunochron .. tylko po co piorunochron jak w domu pusto????

  • katolik - niezalogowany 2018-09-20 20:39:52

    moja wiara mocna jest.Na pilegrzymki nie dowożą mnie do Czestochowy samochodem jak co niektorych, zarliwie tutaj wspomagających Chrzanowskiego

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-20 20:37:55

    boi sie zapisac bo boi sie ze nie da rady wytrzymac jak pis spadnie na psy co ona wtedy zrobi? a tak spokojnie bedzie sympatie miala gdzie indziej

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 20:37:10

    mnie zastawiania to co wydarzy się po 21 października. Przecież aga i bronek będą skończeni. O takiej kompromitacji szybko się nie zapomni. Bronek załatwi coś adze w ministerstwie u gowina ale gdzie ucieknie Bronislao????

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-20 20:35:59

    sa ludzie ktorzy wierza w swoje klamstwa ja uwazam ze ta pani jest tego pokroju. powtorzy sobie sto razy cos i zaraz w to uwierzy..a nie daj Boze powie to biskup.. to juz rozgrzeszenie i dalej brniemy w zaklamanie. cel uswieca srodki...

  • alicja ratu - niezalogowany 2018-09-20 20:34:47

    Oczekuje od wszystkich kandydatów na prezydenta Łomży zobowiązania na pismie, że będa pracowali minimum po 8 godz dziennie, żeby nie bylo tak jak jest teraz.

  • qdgy - niezalogowany 2018-09-20 20:33:56

    muzyk jawet nie raczyla do pisu sie boi zapisac...zenasa a chrzanowski to chlop ktory ma swoj honor....i h jurgiel mu mocno kibicuje i jego ekipa..

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-20 20:33:55

    Katolik słabą wiarę chyba masz.

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 20:32:47

    dzieki kopaniu dołków przez panią wywalili młodego uczciwego człowieka bo w zyciu wygrywaja zawsze kanalie.

  • katolik - niezalogowany 2018-09-20 20:31:12

    tzn. wyrzucili go z PIS...

  • katolik - niezalogowany 2018-09-20 20:29:57

    Chrzanowskiego nie chca nawet w jego partii. To chyba cos znaczy

  • www - niezalogowany 2018-09-20 20:29:57

    raz zdradziła, zdradzi po raz kolejny. To karierowiczka...

  • Mohery za Chrzanowskim - niezalogowany 2018-09-20 20:26:56

    Slyszał dzisiaj u fryzjera: Muzykalna już raz zradziła swojego pracodawcę, jaką mamy pewnosć, że teraz nie zdradzi PISuuuu?? Poważnie, dzisiaj jedma moherowa pani rozwazala taką sytuacjju

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-20 20:19:05

    głosowanie na zdrajców jest niemoralne....

  • boy - niezalogowany 2018-09-20 20:18:00

    jaką mamy pewność że Muzykalna nie zdradzi interesów Łomży??? Prezydenta już zdradziła....

  • zborowsky - niezalogowany 2018-09-20 20:15:15

    p. Derewońko trzymał dobry, merytoryczny poziom w przeciwieństwie do p. Muzyk która szła na konfrontację z Prezydentem. Źle się tego słuchało. W moich oczach straciła

  • Licealista - niezalogowany 2018-09-20 20:14:36

    Też się wypowiem. Jestem za Chrzanem. Podoba mi się facet. Moim zdaniem będzie jeszcze musiał powalczyć z Borysewiczem w drugiej turze, ale chłop wygra, i będzie git.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 20:13:44

    dla mnie tylko Chrzanowski pokazał się z dobrej strony, no i może Borysewicz całkiem nie najgorzej, reszta bardziej bądź mniej kiepsko

  • zborowsky - niezalogowany 2018-09-20 20:12:14

    Bardzo dobrze wypadł p. Derewońko oraz p. Borysewicz. Kandydatury godne rozważenia.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 20:11:11

    szkoda mi ludzi z którymi Muzyk współpracuje, ich praca nie ma znaczenia bo wszystko przypisuje sobie Muzyk. tylko ja, ja, ja, ja,ja....

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 20:11:11

    szkoda mi ludzi z którymi Muzyk współpracuje, ich praca nie ma znaczenia bo wszystko przypisuje sobie Muzyk. tylko ja, ja, ja, ja,ja....

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-20 20:10:03

    to tekście Derewońko "jestem wykształcony, co widać po tym jak się wypowiadam" swój głos oddam na niego hahahahahahahahaha

  • stopp Agresji - stopp Angelii - niezalogowany 2018-09-20 20:09:15

    STOP AGRESJI STOP AGRESJI STOP ANGELI MUZYK

  • roksinka - niezalogowany 2018-09-20 20:08:38

    muzyk chciala zaznaczyc swoje ja...co wypadlo tragicznie juz lepiej oddac llswoj glos na tego janickiego zero merytoryki ale sympatyczby z glosu

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 20:08:18

    slowo "zbrodniarze" nabierze innego znaczenia po opadnieciu kurtyny. czy oni mysleli ze Chrzanowski głupi chłop???

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 20:07:59

    Muzyk to typowa krzykaczka, zero merytorycznej dyskusji, jej zadaniem było tylko naskoczyć na Prezydenta i wszystkich zalać potokiem słów. Nic nie wniosła do dyskusji...

  • van - niezalogowany 2018-09-20 20:07:16

    Borys jakby byl z muzyk w 2 turze to wygrana paczka zdecydowana,nie ma kandydata w drugiej turze z ktorym by wygrala moze jedynie janicki?,dlatego ze ludzie beda zawsze glosowac przeciwko muzyk!!!!nawet redaktor 4 lomza mialby szanse

  • enej - niezalogowany 2018-09-20 20:06:32

    ona jest jakaś pełna nienawiści do ludzi, ja osobiście się jej boję

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 20:06:26

    te nagranie jak wypłynie to bedzie niezla uwertura do slynnego filmu na ktory czekaja wszyscy Łomżyniacy.....

  • jadwiga - niezalogowany 2018-09-20 20:05:31

    dokładnie, ja nic nie usłyszałam na temat tego co chce zrobić Muzyk

  • johny deep - niezalogowany 2018-09-20 20:04:41

    widać że Muzyk przyszła się kłócić, po co program?? po co rzeczowa dyskusja?? po co merytoryka?? jak można pokrzyczeć i poobrażać innch.....dla mnie ona jest straszna

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-20 20:03:36

    zdrada i takie swinstwo wobec swojego szefa ktory pania wylonil z otchłani z pustki zeby stala sie pani osoba polityczna teraz.... to swinstwo po prostu nie ma na to slów ani wytlumaczenia to zachwianie podstawowych relacji spolecznych miedzy ludzmi. jest pani dla mnie skreslona na calej lini, no chyba ze publicznie przeprosi i naprawi swoje szkody

  • boy - niezalogowany 2018-09-20 20:02:55

    najśmieszniejsze jest to że podobno u muzykalnej jest już gabinet cieni hahahahahahah a najśmieszniejsze jest to że niejaki oliwka i szczyl będą robić czystki w spółkach hahhahahaahah śmiech na sali, chorzy ludzie

  • igors - niezalogowany 2018-09-20 20:01:38

    Enej widać wyraźnie, że kandydatce puszczają nerwy. Czyżby świadomość nieuchronnej klęski kandydatki.

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-20 20:01:17

    bo to techniki pani socjolog... dobra mina do zlej gry. juz sie poznali na pani i pracownicy urzedu i prezydent i nauczyciele i duchowni. dziekujemy nie chcemy wiecej pani . idzie pani w ministranty zapewne nagroda pocieszenia juz dawno gdzies czeka.....

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 19:59:59

    w tej debacie to jedynie Muzyk nie potrafiła utrzymać podstawowego poziomu kultury, reszta spoko

  • statystyk - niezalogowany 2018-09-20 19:59:50

    2. Szanowni Państwo te wszystkie oskarżenia wypisywane pod adresem Prezydenta Chrzanowskiego zaintrygowały mnie i postanowiłem sprawdzić samodzielnie czy te oskarżenia mają oparcie w faktach. W tym celu posłużyłem się danymi jednego z najbardziej prestiżowych czasopism o tematyce samorządowej i publikowanym na jego łamach rankingom samorządowym. Porównując dokonania Prezydenta Chrzanowskiego z dokonaniami poprzednich prezydentów należy stwierdzić, że Nasze Miasto w tym rankingach awansowało. I tak np.: Wydatki inwestycyjne (wśród miast na prawach powiatu)– Czerniawski (2010-2014) 22 miejsce, Chrzanowski (2014-2017) 16 miejsce Zdolność kredytowa Miasta wśród kilkudziesięciu miast na prawach powiatu w Polsce 2015-2016 – 17 miejsce 2012-2014 – 28 2011-2013 – 28 2010 – 2012 – 22 2009-2011 – 17 miejsce To są tylko dwa, ale jakże ważne aspekty funkcjonowania samorządu. Przytoczone dane pokazują, że Chrzanowski podjął właściwe działania. W czasie jego rządów poprawiła się zdolność kredytowa Miasta przy jednoczesnym zwiększeniu wydatków inwestycyjnych. Przytoczone liczby w odróżnieniu od niektórych udzielających się na różnorakich forach hejterów nie kłamią. Mam nadzieję, że osoby krytykujące tutaj tak zaciekle obecnego Prezydenta też przedstawią twarde dane tj. liczby na potwierdzenie stawianych przez siebie tez. Chociaż wątpie czy dane potwierdzające ich tezy istnieją.

  • enej - niezalogowany 2018-09-20 19:58:30

    Agnes nie trzyma ciśnienia. Ostatnio widziałem na fb że zaczęła straszyć jakąś nastolatkę bo ta napisała że słabo wypadła w debacie

  • kjkggjh - niezalogowany 2018-09-20 19:57:06

    Muzyk z czym do ludzi

  • Edward z Podleśnej - niezalogowany 2018-09-20 19:55:52

    Wraz z otwarciem ulic Piaski i Podleśnej spełniły się marzenia i oczekiwania mieszkańców tej części Łomży, która przez długi czas była zaniedbywana.- Ile razy chodziliśmy do poprzednich władz miejskich, zbieraliśmy podpisy, założyliśmy nawet komitet budowy ulic. Niestety wszystkie te nasze starania spełzały na niczym – Dopiero obecny prezydent Łomży, Pan Mariusz Chrzanowski wysłuchał nas i powziął odpowiednie kroki i w poprzednim roku spełnił nasze marzenia. Panie Mariuszu nie zapomnimy o tym i już na jesieni mieszkańcy tych ulic poprą Pana w wyborach. Jestem o tym przekonany z kim nie rozmawiam mówi że odda głos na Pana. Jest Pan naszym najlepszym Prezydentem

  • www - niezalogowany 2018-09-20 19:55:51

    jako studentka mam o Muzyk fatalne zdanie i jak na razie wszystko mnie w nim utwierdza

  • nnnn - niezalogowany 2018-09-20 19:54:48

    1. Znowu okazało się że mamy w Łomży garstkę malkontentów, którzy tylko potrafią narzekać. Te osoby wypowiadają się w tematach o których nie maja zielonego pojęcia. Potrafią tylko pisać bzdury bez pokrycia. Żal mi takich ludzi, jak smutne i żałosne jest życie takiego człowieka ze musi swoja frustrację wyładowywać w internecie szkalując dobre imię innych ludzi.

  • alice - niezalogowany 2018-09-20 19:49:41

    Co wszyscy ciągle o tych godzinach pracy prezydenta? Naprawdę pracuje 10-14 jak się mówi?

  • alice - niezalogowany 2018-09-20 19:48:57

    Co wszyscy ciągle o tych godzinach pracy prezydenta? Naprawdę pracuje 10-14 jak się mówi?

  • alice - niezalogowany 2018-09-20 19:47:52

    Co wszyscy ciągle o tych godzinach pracy prezydenta? Naprawdę pracuje 10-14 jak się mówi?

  • enej - niezalogowany 2018-09-20 19:47:19

    ja na zdrajczynię nie głosuję

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-20 19:46:18

    jeżeli kampanię Agnes prowadzi Kołek który juz dwa razy przegrał w Łomży, to widać że ona podzieli jego los

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-20 19:46:08

    posluchaj siebie w radio i pomysl kto panikuje i sraczki dostaje. zrzuta na pampersy

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-20 19:45:28

    to prawda. nawet biskup próbował namawiać prezydenta żeby nie stratował tylko do sejmiku szedł?

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-20 19:45:00

    ten sondaż was przeraził, dlatego zaczęliście tak panikować!!!

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-09-20 19:44:14

    doskonale Aga wiesz że ten sondaż jest prawdziwy i doskonale wiesz że po nim senator Romaniuk próbował namawiać Chrzanowskiego do rezygnacji ze startu, próbowali to nawet robić przez burmistrza Kolna Dudę

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 19:40:03

    panie i panowie dla mnie wybory skonczone po tym co dzis w sieci znalazlem. tylko linku nie dam rady wkleic.

  • agata .m - niezalogowany 2018-09-20 19:39:48

    a kim sie otaczala muzyk????czarno to widzę!!wystarczylo byc wiernym a nie sie lansowac i gadac na szefa na uroczystosciach ludzie od dawna o tym mowili

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-20 19:37:52

    podowanie nieprawdziwych sondazy w trakcie kampani podlega k .k.??!!!!

  • mysle ze wystarczyloby normaln - niezalogowany 2018-09-20 19:36:40

    mysle ze wystarczyloby normalnie pracowac a nie sie lansowac, ludzie nie sa glupi i modzelami nie wygrywa sie wyborow, młody i głupi.... i wszystko w temacie

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 19:36:21

    skandal...... tvn tylko czeka na znak.

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 19:32:16

    myslę że Biskup powinien zaprosić Prezydenta na rozmowę i przeprosić go za to że dzieki jego polityce mamy nową kandydatkę a jego wyrzucili przy tym z pisu i wypowiedzieli umowę w swoim diecezjalnym radio nadzieja co absolutnie im nie przeszkadzalo do momentu zwrotu akcji...

  • dora - niezalogowany 2018-09-20 19:30:49

    Powiem tak: tyle kłamstw ile powiedziała kandydatka na Prezydenta Łomży w przeszłości nie padło nigdy z ust wszystkich poprzednich kandydatów razem wziętych! masakra!!!

  • atom - niezalogowany 2018-09-20 19:29:50

    #rektor2000 wewnętrzny sondaz PIS 63 % -Muzyk 14 % -Borysewicz 0 % Chrzanowski

  • za chwilę skandal będzie, ale - niezalogowany 2018-09-20 19:28:04

    za chwilę skandal będzie, ale dookola pryncypala i ............. proszę o dlaszy hejt, czekam na wasze numery ip :)))))))))

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-20 19:24:32

    BORYSIEWICZ energiczny mężczyzna i wygadany,miło go się słucha.Gorzej nie będzie a może być tylko lepiej........

  • życzliwy - niezalogowany 2018-09-20 19:23:18

    Chrzanowski w debacie stwierdził że mieszkańcy Łomzy nie chca słuchać ja ja ja... czyli o osobistych dokonaniach Pani A. Muzyk, tylko chcą słuchac debaty. Jak się nie ma dokonań to próbuje się wlasnie wytrącic takie mocne agrumenty w postaci zaangażowania i dokonań .Mieszkańcy właśnie chcą słyszeć kto i co dokonł bo to podstawa do oceny panie Chrzanowski niech pan posprząta biurko przed odejsciem nie tylko ze swoich zabawek ,ale i kurzu. Czas na osobe pracowitą i zaangazowana , czyli Pania A. Muzyk.

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 19:17:04

    skandal już jest tylko nie jest nagłośniony....ludzie jak linka wstawić????? nie chce się kopiować.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 19:16:50

    niby dlaczego ma wygrać Muzyk??? ona ma tak potężny negatywny elektorat, że nie ma szans na wygraną. To taki drugi Kołakowski, który przegrał nawet z kandydatem lewicy w prawicowej Łomży

  • Justin bieber - niezalogowany 2018-09-20 19:16:45

    Rektor, nie plec głupot Chrzanowski 96% poparcia ma przecież ...

  • enej - niezalogowany 2018-09-20 19:14:57

    dodam tylko że w sondażu na fb: Chrzanowski 74% Muzyk 26%

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-20 19:14:03

    wewnętrzny sondaż PiSu: 63% Chrzanowski 14% Borysewicz 13% Muzyk

  • www - niezalogowany 2018-09-20 19:12:54

    @serik napisz do admina strony

  • heheheh ale cienkie wpisy, jak - niezalogowany 2018-09-20 19:12:39

    heheheh ale cienkie wpisy, jak cos jest to się o tym nie mówi tylko publikuje, cienkie to strasznie, ludzie tego nie kupią, pozegnianie z korytem :) pozdrowienia dla modzela i kolegów :))) tonący brzytwy się chwyta....

  • boy - niezalogowany 2018-09-20 19:12:13

    serik no właśnie nie wiem......

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 19:10:46

    jak wstawić linka to każdy usłyszy!!!!!!!!!!

  • enej - niezalogowany 2018-09-20 19:10:00

    gdzie można zobaczyć to nagranie???

  • www - niezalogowany 2018-09-20 19:09:42

    Łomża nie ma szczęścia do biskupów.....

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 19:09:12

    gdyby to nagranie wyszło na jaw to mamy skandal na całą Polskę!!!!!!!!!!

  • agata .m - niezalogowany 2018-09-20 19:08:56

    notis a skad czlowiek z suwalk wie co w lomzy!!!!!!nie kompronituj sie..liczy sie skutecznosc a prezydent duzo zrobil

  • forever - niezalogowany 2018-09-20 19:07:46

    slyszalem o tym nagraniu...nawet podobno sa jakies zdjecia ??!!

  • łubu dubu............ - niezalogowany 2018-09-20 19:07:35

    łubu dubu............

  • boris - niezalogowany 2018-09-20 19:06:53

    Z 4lomza wypowiedz Zielińskiego o Chrzanowskim: "nie mozna piastowac tej funkcji(prezydenta Łomzy-dop. red) od godzin póżnych rano do dość wczesnych po południu". Ładnie go podsumowala własna partia :D

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-20 19:06:05

    zobaczycie że albo Chrzanowski w I turze albo II tura, a w niej Chrzanowski i Borysewicz, przy czym i tak wygrywa Chrzan

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-20 19:06:04

    prezydebt jest tak mocny ze nie nusi sie reklamowac....muzyk tez nie na

  • Kasa - niezalogowany 2018-09-20 19:03:31

    Borysiewicz to też da się omotać przez biskupa? Ciekawe bo jak piszą,że oni każdego,nowego omotają na swoją korzyść.POTRZEBNY TAKI JAK JEST W POZNANIU!!!Łomża też marzy o takim prezydencie z jajami!

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-20 19:00:36

    serik no to Aga ma wybory w plecy!!!!!!! hahahahahahaha

  • oooooooooo bilboardow brakuje - niezalogowany 2018-09-20 19:00:15

    oooooooooo bilboardow brakuje pryncypalowi, to pokazuje jak zarządza ten pan, nawet kampanii swojej nie potrafi ogarnąć... bez komentarza...

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 19:00:03

    serik wow!!!!!!!!!!!!!!!!!! pokaż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • zaborosky - niezalogowany 2018-09-20 18:59:22

    mnie osobiście przekonał Borysewicz, Muzyk najsłabiej

  • serik - niezalogowany 2018-09-20 18:59:00

    O JA CIE KRĘCE CO WIDZIAŁEM W SIECI!!!!! nie mogę tylko linka wstawić....ludziska totalna kompromitacja Biskupa. Ale mieszają się w politykę i to z buciorami, perfidnie....o ja pier.... jak się wstawia linki szybko podpowiadać!!!!!jest sensacja!!!!! co to za nagranie wypłynęło cała rozmowa Chrzanowskiego z Biskupem?

  • john - niezalogowany 2018-09-20 18:58:45

    Chrzanowski merytorycznie, Borysewicz też dawał radę, Janicki spanikował, Derewońko to jajcarz, a Muzyk przyszła się kłócić. Tak można skrócić całą debatę

  • john - niezalogowany 2018-09-20 18:58:45

    Chrzanowski merytorycznie, Borysewicz też dawał radę, Janicki spanikował, Derewońko to jajcarz, a Muzyk przyszła się kłócić. Tak można skrócić całą debatę

  • john - niezalogowany 2018-09-20 18:58:45

    Chrzanowski merytorycznie, Borysewicz też dawał radę, Janicki spanikował, Derewońko to jajcarz, a Muzyk przyszła się kłócić. Tak można skrócić całą debatę

  • www - niezalogowany 2018-09-20 18:56:52

    dla mnie też Chrzan był górą w tym starciu

  • johny deep - niezalogowany 2018-09-20 18:56:32

    Prezydent Chrzanowski spokojnie wygrał

  • boy - niezalogowany 2018-09-20 18:55:49

    Chrzanowski zdeklasował resztę kandydatów

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-20 18:54:13

    BZDURA!!!! PRZECIEŻ AGA REZERWOWAŁA BILBORDY ROK TEMU JAK JESZCZE BYŁA ZASTĘPCZYNIĄ PREZYDENTA. TO POKAZUJE JEJ LOJALNOŚĆ I TO ŻE OD DAWNA TO PLANOWAŁA

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-20 18:53:07

    JAKBY MI KTOS POWIEDZIAŁ ZE SIĘ ZABIJE, TO BYM NA GŁOWIE STANĄŁ ŻEBY POMÓC. A 4LOMŻA WYKORZYSTAŁA TO DO SWOICH CELÓW A TERAZ MIREK PISZE SAM O SOBIE ZE WYGRAŁ DEBATE...TO DOPIERO NADAJE SIE DO PROGRAMU NA TEMAT. DOIGRAJA SIE WRESZCIE

  • Magda S. - niezalogowany 2018-09-20 18:51:00

    a Janickiemu również dałabym drugą szansę, to chyba jego początki w polityce więc należy być bardziej wyrozumiałym. Rzeczywiście Chrzanowski zdystansował resztę rozmówców. Do pewnego momentu Borysewicz próbował dotrzymać mu kroku ale tylko przez chwilę, Chrzanowski celnie ripostował i był przede wszystkim merytoryczny. Mirek to stary kabareciarz, to jego nie oceniam na serio, a Muzyk nie przyszła na debatę żeby przedstawić swój program, tylko przyszła się kłócić. Jakieś pokrzykiwanie, przerywanie, oszczerstwa, mówienie nie na temat. Dla mnie to jakaś porażka. Dziś absolutnie najgorsza.

  • Jakbyś jej nie zwolnił, byś by - niezalogowany 2018-09-20 18:50:34

    Jakbyś jej nie zwolnił, byś był jedynym kandydatem na te stanowisko, ale kolesie nie wytrzymali, jestes słaby i mierny, wystawili cię koledzy bo bez ciebie ich nie ma.... powodzenia

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-20 18:50:27

    CZLOWIEKU ZMIANA PREZYDENTA NIC NIE POMOŻE BISKUPA TRZEBA ZMIENIC I BEDZIE W MIESCIE SPOKOJ. RUINE ROBI Z KOSCIOŁA I MA LUDZI ZA CYMBAŁÓW. DOŚĆ TEGO!!!!!!!! NOWY PRZYJDZIE I GO OMOTAJA.

  • fałszywy goniec - niezalogowany 2018-09-20 18:50:15

    JAKBY CI KTOŚ POWIEDZIAŁ, ŻE NIE MA ZA CO ŻYĆ I SIĘ ZABIJE, TO BYŚ TEŻ ZMIĘKŁA PREZYDENT MA DOBRE SERCE I TYLE

  • KARA ZA GOŃCAA - niezalogowany 2018-09-20 18:49:39

    JAKBY CI KTOŚ POWIEDZIAŁ, ŻE NIE MA ZA CO ŻYĆ I SIĘ ZABIJE, TO BYŚ TEŻ ZMIĘKŁA PREZYDENT MA DOBRE SERCE I TYLE

  • enej - niezalogowany 2018-09-20 18:49:15

    ktoś niezwykle trafnie napisał na fb pani Muzyk, zacytuję: "O ile wiem została Pani zwolniona za aferę z edukatorem i aferę z pomnikiem. Natomiast brak lojalności dotyczy takich kwestii jak spotykanie się z politykami partii rządzącej bez wiedzy Prezydenta i nachalne promowanie własnej osoby, co pozwala domniemywać, iż zaczynała Pani swoją kampanię w okresie pełnienia funkcji zastępcy prezydenta. To wszystko wskazuje, że planowała Pani start od dawna. To wszytko jest tak grubymi nićmi szyte, że wszyscy to wiedzą. Poza tym na mieście, aż huczy od plotek obyczajowych na Pani temat. Wystarczy pójść do fryzjera i zapytać o Panią. Oczywiście nie będę ich tutaj przytaczała, bo po prostu się nie godzi." dobrze powiedziane

  • enej - niezalogowany 2018-09-20 18:49:03

    ktoś niezwykle trafnie napisał na fb pani Muzyk, zacytuję: "O ile wiem została Pani zwolniona za aferę z edukatorem i aferę z pomnikiem. Natomiast brak lojalności dotyczy takich kwestii jak spotykanie się z politykami partii rządzącej bez wiedzy Prezydenta i nachalne promowanie własnej osoby, co pozwala domniemywać, iż zaczynała Pani swoją kampanię w okresie pełnienia funkcji zastępcy prezydenta. To wszystko wskazuje, że planowała Pani start od dawna. To wszytko jest tak grubymi nićmi szyte, że wszyscy to wiedzą. Poza tym na mieście, aż huczy od plotek obyczajowych na Pani temat. Wystarczy pójść do fryzjera i zapytać o Panią. Oczywiście nie będę ich tutaj przytaczała, bo po prostu się nie godzi." dobrze powiedziane

  • KARA ZA GOŃCA - niezalogowany 2018-09-20 18:48:37

    JAKBY CI KTOŚ POWIEDZIAŁ, ŻE NIE MA ZA CO ŻYĆ I SIĘ ZABIJE, TO BYŚ TEŻ ZMIĘKŁA PREZYDENT MA DOBRE SERCE I TYLE

  • UZALEŻNIENIE OD KORYTA I PARCI - niezalogowany 2018-09-20 18:47:48

    Aga i Mariusz to to samo.Oni już rządzili i zasłużyli sukcesami oboje.Przychodzi czas na zmianę prezydenta!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-20 18:47:27

    BET co zapytasz o BISKUPA???? czy ten chodził na spowiedź do niego jak ta pani???? zobaczysz jeszcze Chrzanowski napisze książkę o tym co się wydarzyło. to bedzie najlepsza promocja dla miasta.

  • serce miasta - niezalogowany 2018-09-20 18:46:46

    Najbardziej merytoryczne u Derewońki było "jestem wykształcony, co widać po tym jak się wypowiadam"

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-20 18:45:46

    KORYTO ty myslisz ze to koryto trzyma??? KOBIETO JAKBYS POWIEDZIALA NORMALNIE ZE CHCESZ KANDYDOWAC A NIE ZA PLECAMI KNUŁAŚ...WSZYSTKO BY SIE INACZEJ POTOCZYŁO. GDYBYS BYŁA CHOC TROCHĘ PRZYZWOITA I SZCZERA. TERAZ NIE MOZNA POZWOLIĆ NA TO ZEBY ŁOMŻA RZĄDZIŁO ZAKŁAMANIE, DUCHOWNI I BRAK ZASAD.

  • bet - niezalogowany 2018-09-20 18:44:59

    Czekam na debatę w której bedzie publika i bedzie mozna zadawac pytania kandydatom. Jest kilka do Chrzanowskiego, idę o zakład że będzie eeeeeeeee yyyyyyyyyyyy eeeeeeeeee .... ten z sld okaże się krsomówcą przy prezydęcie.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 18:44:57

    chodzi o to że w atakach na Chrzanowskiego nie ma argumentów i przy ich braku wymyślane są takie bzdury że trudno to komentować, wałkowanie jak mantra smsów, gdzie ten kurier przegrał sprawę w sądzie pokazuje że Chrzanowski w tej sytuacji jest niewinny, Prezydent merytorycznie broni każdej swojej decyzji, tak więc przy braku argumentów zarzuca się go takimi bzdurami że słabo się to czyta

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-20 18:42:17

    KATE czy Ty rozumiesz że osoba którą popierasz jest iluzją, mamidłem który nie raz na manowce sprowadził człowieka? chcesz być następna za wszelką cenę? elegancja i damulstwo z głową powyżej brody nie świadczy o człowieku....ale jego dobroć. zapytaj swojej pani dlaczego zataiła przyjazd Andersowej przed prezydentem? dlaczego kłamamła ze nie była na kawie u biskupa podczas gdy była sesja rady miejskiej???? zapytaj swojej Pani dlaczego tak czesto spotykała się z Biskupem i w jakim celu??? Moze nam wszystkim to wyjaśni ... a szczegolnie kto ja zglosił??

  • Magda S. - niezalogowany 2018-09-20 18:41:44

    Debaty to kwintesencja każdej kampanii wyborczej. Świetnie wypadł Prezydent Mariusz Chrzanowski, Borysewicz też niczego sobie. Mirek trochę niepoważnie, zresztą jak zawsze, a Muzyk straszna agresorka.

  • Magda S. - niezalogowany 2018-09-20 18:41:44

    Debaty to kwintesencja każdej kampanii wyborczej. Świetnie wypadł Prezydent Mariusz Chrzanowski, Borysewicz też niczego sobie. Mirek trochę niepoważnie, zresztą jak zawsze, a Muzyk straszna agresorka.

  • Magda S. - niezalogowany 2018-09-20 18:41:44

    Debaty to kwintesencja każdej kampanii wyborczej. Świetnie wypadł Prezydent Mariusz Chrzanowski, Borysewicz też niczego sobie. Mirek trochę niepoważnie, zresztą jak zawsze, a Muzyk straszna agresorka.

  • od koryta cięzko oderwać, :))) - niezalogowany 2018-09-20 18:37:49

    czyli jak jest hejt na Agę( ponad 150 wpisow) to jest ok, ale jak tykają pryncypala to juz beeeeeeeeeee, buahahah, tak się nie wygrywa wyborów, rozsądny człowiek ma swoje zdanie, ale widzę ze od koryta cięzko oderwać, :))))))))))) heheheheheh

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-20 18:37:38

    ta brygada to jej radni????? trzeba przyznac ze pomimo ze emeryci to dobrze obsluguja internet moze się szkolą u jana.

  • Święta trójca - niezalogowany 2018-09-20 18:37:21

    Podziękować całej świętej trójcy za kadencję i wybrać kogoś nowego.Efekty trójki widać i słychać w mieście.

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-20 18:36:02

    kate lepiej załóż czeroną kiecę i jak twoja mentorka rób zapasy na kawkę dla biskupa. bo jak dostaniesz sie do rady to bedziesz nosiła filiżanki to bedzie twoje zajecie a największe osiągniecie to że otworzysz drzwi biskupowi gdy ten bedzie szedł do twojej damy na poranna kawę.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 18:33:00

    widzę że Aga załatwiła sobie webb brygadę, takiej ilości bzdur nie czytałem na tych komentarzach już dawno

  • łomża to nie zabawka dla jedne - niezalogowany 2018-09-20 18:32:18

    łomża to nie zabawka dla jednego dziecka

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-20 18:31:57

    Pamiętacie jak Mariusz chwalił się , że załatwił OSA dla Łomży ? Miasto Łomża miało zbudować w tym roku pięć obiektów „OSA” czyli Otwartych Stref Aktywności; siłownie plenerowe, strefy relaksu, sprawnościowe place zabaw. PO CO BYŁO CHWALIĆ DZIEŃ PRZED ZACHODEM SŁOŃCA :))) Póki co nie wiadomo, czy ostatecznie miasto będzie budowało te „osy”. Na każdą z nich chciano wydać po 100 tys. zł, ale oferty zainteresowanych firm są znacznie droższe. W pierwszym przetargu wynosiły one - w zależności od obiektu – od 108 tys. do 138 tys. zł. Teraz otwierano oferty w drugim przetargu i wychodzi, że są znacznie droższe. Za najtańszy z obiektów, który miałby stanąć przy ul. Jędrzeja Śniadeckiego jedyna firma, która złożyła ofertę chce ponad 140 tys. zł, a za najdroższy – przy ul. Kazańskiej – aż 178 tys. zł. Na razie nie wiadomo czy władze miasta zdecydują się na rozstrzygnięcie przetargu i wyłonienie wykonawcy. To oznaczałoby, że do ministerialnych 250 tys. zł z kasy miasta należałoby dołożyć jeszcze ponad 550 tys. zł. Ministerialny program zakłada, że przyznane dotacje będą wykorzystane jeszcze w tym roku, co oznacza, że obiekty powstaną przed końcem roku. W miejskim przetargu w ramach którego zbierano teraz oferty od zainteresowanych firm termin ukończenia prac wskazywano na 14 grudnia 2018 roku.

  • 4 lata pana kadencji to czas p - niezalogowany 2018-09-20 18:31:03

    4 lata pana kadencji to czas psucia łomży

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-20 18:31:03

    Cała trójka prezydentów żle rządziła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • imprezowicz - niezalogowany 2018-09-20 18:29:42

    Pańcio prezydent moglby powiedziec ile kasy wylozyl na te wszystkie potancowki?

  • acetiii - niezalogowany 2018-09-20 18:27:49

    pana kadencja to klapa polityczna i gospodarcza festiwal jednej osoby

  • UZALEŻNIENIE OD KORYTA I PARCI - niezalogowany 2018-09-20 18:27:27

    Imprezy Chrzanowskiego to pikuś według kasy na sezamkową,to dopiero są sumy dlaczego Chrzanowski nie poda ile tam przelano.

  • wpisz rozczarowany - niezalogowany 2018-09-20 18:26:05

    panie Mariuszu zdradził pan marzenia naszych mieszkańców

  • qdgy - niezalogowany 2018-09-20 18:25:24

    chrzanowski to dobry prezydent wesola to pomysl czosnka moim zdaniem dobry nie many problemu ze znowu wyliby uchodzcy...!!!

  • masssssakra - niezalogowany 2018-09-20 18:24:34

    panie Mariuszu pana pomysły są jak lawa wulkaniczna - wypalają nasze miasto

  • agata .m - niezalogowany 2018-09-20 18:24:05

    szok!!!widac ze jestes laikiem w prawie jak pani agresyena radny nie noze byc zatrudniony w ratuszu..zenada ten wasz hejt...pani aga to byla czesto z rana widywana jak pila kawke poranna z tadeuszem

  • Zenobiusz - niezalogowany 2018-09-20 18:22:28

    Panie Chrzanowski skończ pan i wstydu oszczędź, nawet partia uznała że się pan nie nadaje żeby zarządzać miastem, to czas odejść i nie trzymać się za wszelką cenę koryta.

  • Kasa - niezalogowany 2018-09-20 18:21:45

    BRAK PROGRAMU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO ZA RZĄDÓW CHRZANOWSKIEGO I MUZYK!MUZYK NIE OSZCZĘDZAŁA KASY PO KILKU DYREKTORÓW W SZKOŁACH NP.4 W JEDNEJ SZKOLE,KASA LAŁA SIĘ STRUMIENIAMI NA SEZAMKOWĄ,WYBIERZCIE SIĘ DO SZKOŁY NA SEZAMKOWEJ TO ZOBACZYCIE STRUMIENIE KASY Z RATUSZA I TAK RZĄDZI SIĘ W ŁOMŻY TO PO PROSTU SZOK !!!!!!!!!!!!!!!

  • szok!!!!!!! - niezalogowany 2018-09-20 18:17:10

    Czy już wszyscy z listy Chrzanowskiego są zatrudnieni w ratuszu i podległych jednostkach?

  • masz racje - niezalogowany 2018-09-20 18:15:16

    No bez przesady. W końcu pracuje po godzinach - tu koncert, tam mecz charytatywny. To wyczerpuje...

  • sączy pącze - niezalogowany 2018-09-20 18:14:49

    Chrzanowski - geniusz ekonomii. Wydał 1,2 mln na hotel przy Wesołej, a teraz co roku płaci za utrzymanie pustego budynku 175 tysięcy, bo nie ma szans na jego remont.

  • pracoholik - niezalogowany 2018-09-20 18:14:34

    Gdzie te czasy Brzezińskiego, który codziennie po 7 wychodził z domu do pracy. Pierwszy przychodził, ostatni wychodził. A teraz?

  • robin - niezalogowany 2018-09-20 18:13:42

    Nie żartujcie sobie! Podobno dwa razy w kadencji przyszedł przed 8 rano!

  • polak - niezalogowany 2018-09-20 18:12:44

    Może on nie wiedział, że to praca na pełen etat :D :D :D

  • UZALEŻNIENIE OD KORYTA I PARCI - niezalogowany 2018-09-20 18:12:29

    Przez 5 lat słuchać agresywnej pani to cała Łomża zachoruje.......................

  • bezpartyjny - niezalogowany 2018-09-20 18:11:09

    Śmieszy mnie, kiedy czytam, że Łomża rozwija się dzięki imprezom. Oszaleliście? To potężny transfer kasy do kieszeni artystów i firm zapewniających obsługę techniczną. Wielka kasa z moich podatków płynie do Warszawy i innych większych miast. Ktoś policzył ile nas kosztuje ta fiesta? Zestawił z wydatkami na rozwój przedsiębiorczości? Brawo Chrzanowski!!!! Więcej imprez! Jeszcze więcej! Na Titanicu tez grała orkiestra. Może jak Łomża zbankrutuje, to w końcu pozbędziemy się tych, którzy trwonią nasze pieniądze na zabawę, bo zamkniemy ratusz na kłódkę. Łomża zasługuje na więcej niż chłopczyka w krótkich majtkach, który bawi się nie swoimi zabawkami. Bawmy się dalej. A dług rośnie. Na każdym plakacie jest napis Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza. To co się czepiacie chłopa, że tak mało pracuje. Z napisów wynika, że wszystkie impry w mieście są jego :D Juz dawno powiedziano: chleba i igrzysk. Igrzyska już mamy. Panie prezydencie, a gdzie ten chleb? Młodzież ucieka z Łomży, bo z bywania na koncertach trudno wyżyć.

  • joanna b. - niezalogowany 2018-09-20 18:04:44

    Nie bądźmy naiwni nie głosujmy na tą kobietę. Dość agresji w polityce.

  • joanna b. - niezalogowany 2018-09-20 18:03:09

    Kate co ty pleciesz? Może powiedzieć ile godzin musiałam czekać na wizytę do tej Pani gdy była wiceprezydentem. I to odprawiła mnie z kwitkiem. Ona w żadnym wypadku nie jest uprzejma. Tylko zgrywa taką a na wczorajszej debacie pokazała swoją prawdziwą twarz.

  • Alex. - niezalogowany 2018-09-20 17:59:32

    Edmundzik nie bierz przykładu z Pani Muzyk. Myślisz, że taki agresywny język komukolwiek w czymś pomoże.

  • Kate - niezalogowany 2018-09-20 17:46:56

    Moim zadaniem funkcję prezydenta podczas nowej kadencji powinna sprawować Pani Muzyk. Jest ona kobietą, która potrafi pięknie się wypowiadać o mieście i jego mieszkańcach. Stała się już prawdziwą damą. Dobrze pasuję na stanowisko reprezentacyjne. W dodatku jest dobrym człowiekiem, jeśli ktoś patrzył w jej oczy na pewno wie. Natomiast Panowie mieli już swoje szanse i się wykazali, osiągnęli swoje.

  • wasyl - niezalogowany 2018-09-20 17:46:46

    Muzyk nie potrafi spokojnie mówić. Ta kobieta nie powiedziała nic merytorycznego. Jeżeli ktoś opiera swoją kampanię na atakach kontrkandydatów, nie przedstawiając żadnego programu to musi ponieść wyborczą klęskę. W sumie czego innego spodziewać się po kandydatce, której kampanię prowadzi poseł Kołakowski.

  • edmundzik - niezalogowany 2018-09-20 17:44:14

    Impreza za imprezą, a dług 150 milionów. Przeżremy tę Łomżę, jak tak dalej pójdzie. Jedyne, co Chrzanowskiemu wychodzi, to imprezy. Ale to może w domu kultury by się zatrudnił, bo prezydent raczej gospodarką powinien się zajmować Łomża zadłużona po uszy, a ten Szpaki i inne szarpidruty ściąg. Czy on myśli o przyszłości miasta czy tylko o wyborach?

  • edmundzik - niezalogowany 2018-09-20 17:44:07

    Impreza za imprezą, a dług 150 milionów. Przeżremy tę Łomżę, jak tak dalej pójdzie. Jedyne, co Chrzanowskiemu wychodzi, to imprezy. Ale to może w domu kultury by się zatrudnił, bo prezydent raczej gospodarką powinien się zajmować Łomża zadłużona po uszy, a ten Szpaki i inne szarpidruty ściąg. Czy on myśli o przyszłości miasta czy tylko o wyborach?

  • merty - niezalogowany 2018-09-20 17:32:43

    Kate chyba słuchaliśmy różnych debat. Gdzie ty słyszałaś te niby piękne wywody Muzyk. Ja słyszałem tylko nerwowe ataki tej Pani na obecnego prezydenta. Mam dość kłótliwych polityków w Warszawie i nie chcę tego oglądać w Łomży. Debata tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że Chrzanowski jest najlepszym kandydatem.

  • Hanna - niezalogowany 2018-09-20 17:20:03

    Maciek, masz głosy całej mojej rodziny. gratuluję. Pani Agnieszko porażka

  • Kate - niezalogowany 2018-09-20 17:15:16

    Moim zadaniem funkcję prezydenta podczas nowej kadencji powinna sprawować Pani Muzyk. Jest ona kobietą, która potrafi pięknie się wypowiadać o mieście i jego mieszkańcach. Stała się już prawdziwą damą. Dobrze pasuję na stanowisko reprezentacyjne. W dodatku jest dobrym człowiekiem, jeśli ktoś patrzył w jej oczy na pewno wie. Natomiast Panowie mieli już swoje szanse i się wykazali, osiągnęli swoje.

  • fama - niezalogowany 2018-09-20 16:52:19

    Z tego co widzę P Chrzanowski zatrudnił TROLI.P Chrzanowski jest nieodpowiedzialny.Sprzedał dworzec,tereny gazowni,wykształcił swojego pupilka za publiczne pieniądze.Pytałam o mieszkania dla młodych,Prezydent był nieosiągalny,jego sekretarka powiedziała że to wina rządu,Bzdury,to wina Chrzanowskiego.Co Chrzanowski zrobił dla Hospicjum ?dla ludzi cierpiących? Ile kasy wyrzucił na koncert Szpaka? Czy było to konieczne ?

  • jan.tar - niezalogowany 2018-09-20 15:57:07

    a na swoim portalu Derewońko pisze, że debatę wygrał Derewońko - naprawdę

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-20 15:36:09

    tadeusz zawiezie ja i zostanie wiceministre. u rafalskiej...taka decyzje przyjme z ulga nigdy dla tej kobiety w lomzy

  • UZALEŻNIENIE OD KORYTA I PARCI - niezalogowany 2018-09-20 15:33:31

    Muzyk nie stabilna emocjonalnie.Taka osoba nie poradzi sobie na tym stanowisku bo trzeba mieć dobre zdrowie psychiczne.Prezydent 60 tys. miasta to bardzo stresujący etat.

  • Superior - niezalogowany 2018-09-20 15:29:10

    KRĄŻY JAKAŚ TAKA HISTORIA PO RATUSZU, ŻE ODKĄD ANGELA NIE PRACUJE, TO JAKBY WIĘCEJ KAWY MAJĄ W SOCJALNYCH TO MOŻE BYĆ PRAWDA.... CO PANI ROBIŁA PRZEZ 3,5 ROKU???? KAWKA KAWKA KAWKA KASKA KASKA KASKA

  • [email protected] - niezalogowany 2018-09-20 15:26:11

    A GDZIE ANGELA PODZIEWAŁA SIĘ PRZEZ 3,5 ROKU. NA ZAKUPY CHODZIŁA, KAWKĘ PIŁA ZA KAWKĄ, NO GDZIE ???? PYTAM SIĘ, GDZIE ONA BYŁA ??? PO CO TERAZ TE PRETENSJE ??? KASA, KASA, WŁADZA, WŁADZA, WŁADZA UDERZYŁA DO GŁOWY PO CO TA AGRESJA?????

  • misza - niezalogowany 2018-09-20 14:43:38

    Ten Janicki, jak będzie traktował ludzi, jak traktuje swoich pacjentów to kompletna porażka

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-20 14:41:58

    pan Mirek jest po prostu współczesnym Wokulskim

  • Ala84 - niezalogowany 2018-09-20 14:39:33

    Chrzanowski tez kończył łomżyńską sorbonę czyli 1 L.O., razem na jednym " roczniku" byliśmy. Jedno można o nim powiedzieć. Spokojny, mądry chłopak. Ale tego Janickiego trema zmasakrowała.....Borys - brak konkretów, Derewońko - pismak bez wyobraźni, Muzyk - brak konkretów, dużyyyy minus za agresywną postawę.

  • Remi - niezalogowany 2018-09-20 14:36:11

    Darewońko to jakiś debil ?

  • BOBO - niezalogowany 2018-09-20 14:27:31

    Rozbawiła mnie wypowiedż p. polonisty o jeziorze,że z 1 l.o taki talent się przez tyle lat gdzieś w lokalnej gazetce marnował,może do min. ochrony środowiska,może tam sie dowie jakie to dopiero koszty,ŻE CH,CHO,POZDRO.

  • Premiera filmu - niezalogowany 2018-09-20 14:26:02

    28.09. premiera filmu KLLER warto obejrzeć, ta nasza sytuacja z bbisskupen tez sie nadaje na film

  • bobo - niezalogowany 2018-09-20 13:58:22

    Szanowna p Muzyk co ,robiła pani przez 3,5 roku.GDZIE INFORMACJA Z P.STRONY dopiero teraz sie obudziłam?

  • Franek - niezalogowany 2018-09-20 13:51:34

    Dereweńko to ogólnie harcerzyk pamiętam jak aktywnie uczestniczył w co poniedziałkowych apelach podczas stanu wojennego.Pismak i to mało obiektywny.

  • bobo - niezalogowany 2018-09-20 13:43:19

    Żenada,że tacy ludzie jak ten pan z sld pchają się na to stanowisko,a p.Muzyk ,no cóż każdy słyszał wypowiedż,masakra.

  • Stop Angeli - niezalogowany 2018-09-20 13:41:28

    STOP AGRESJI STOP AGRESJI STOP ANGELI MUZYK

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-20 13:33:36

    Edek urwałeś się z choinki Muzyk czy jesteś pastuszkiem w jej szopce??? Muzyk jedyne co pokazała to zarozumialstwo i arogancje , bezczelnie atakowała i rozliczała każdą godzinę jak goniec gdzie to nie była, co nie robiła... dobrze...pracowała nie ZA DARMO. a teraz kwiczy bo oderwana od koryta. ale żeby rzucać się do osoby która ja do tego koryta zaprosiła?? i mówić że te koryto to właściwie sama zbudowała??? na takiej zasadzie nie lubie świń.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-20 13:24:59

    A mi się wydaje ze Muzyk dokopala Chrzanowskiemu.Debaty to wlaśnie miejsce na zwrocenie uwagi na rózne rzeczy.Nie slyszalem agresji tylko rEcOwe uwagi.Derewenko dokopał Chrzanowskiemu i jeszcze bardziej podkreślil niekompetencję Prezydenta.Janicki to jakby wyjęty z innej rzeczywistoàci zaś Borysewicz vrak pomysłu na Miasto.źadnych konkretów.

  • bryndal - niezalogowany 2018-09-20 13:21:18

    pis obyście przegrali. tego wam życzę

  • jurys - niezalogowany 2018-09-20 13:18:35

    Dlaczego pani Agnieszka Muzyk przekupuje kandydatów na radnych z innych partii i dziennikarzy??? Jednemu naobiecywała, że jak ona wygra będzie on rzecznikiem prasowym w UM, jednej radnej obiecała, że będzie zastępcą prezydenta.Każdemu obiecuje różne stanowiska. Tylko gubi sie przy tym i nie wie, że 3 osobom obiecała, że wsadzi ich na jedno to samo stanowisko. Nielojalność i symbol zdrady już zawsze będzie przyklejony do tej fałszywej twarzy.

  • zas45 - niezalogowany 2018-09-20 13:16:36

    jezioro dla warsiawiaków

  • zas45 - niezalogowany 2018-09-20 13:15:01

    Startuje jezioro zrobić

  • lol - niezalogowany 2018-09-20 13:13:34

    Ten Derewońko to po co startuje? Bo chyba nie po to, żeby wygrać

  • zas45 - niezalogowany 2018-09-20 13:11:35

    Boże chroń nas od Derewońko

  • Karolina W. - niezalogowany 2018-09-20 13:01:24

    Pis chyba polegnie w tych wyborach. Bardzo dobrze!

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-20 13:01:09

    Nie cierpię chrzani a jak już muzyczka to musi być fajna. Dwoje z partii dojnej zmiany .Potrafią tylko ściemniać a jak już dorwą się do koryta to tylko swoi za wszelką cenę i kasa kasa a robota leży. Gonić piśćnietych i to gonić zdecydowanie. Pan zwolnił panią a my zwalniamy pana.

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-09-20 12:54:38

    Muzyk najgorzej się zaprezentowała, takie są fakty

  • jurys - niezalogowany 2018-09-20 12:48:40

    Dlaczego pani Agnieszka Muzyk przekupuje kandydatów na radnych z innych partii i dziennikarzy??? Jednemu naobiecywała, że jak ona wygra będzie on rzecznikiem prasowym w UM, jednej radnej obiecała, że będzie zastępcą prezydenta.Każdemu obiecuje różne stanowiska. Tylko gubi sie przy tym i nie wie, że 3 osobom obiecała, że wsadzi ich na jedno to samo stanowisko. Nielojalność i symbol zdrady już zawsze będzie przyklejony do tej fałszywej twarzy.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-20 12:46:53

    jedyne co moze zrobic zeby uratowac swoja twarz to nie brac udzialu juz w zadnej debacie.

  • beka - niezalogowany 2018-09-20 12:46:42

    Jezioro Narew ... czyżby dziś był 1 kwietnia? Weźcie opowiedzcie mi, jak zorganizujecie loty na Marsa.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-20 12:46:00

    Muzyk przegrał z kretesem te debate.

  • jurys - niezalogowany 2018-09-20 12:41:44

    Dlaczego pani Agnieszka Muzyk przekupuje kandydatów na radnych z innych partii i dziennikarzy??? Jednemu naobiecywała, że jak ona wygra będzie on rzecznikiem prasowym w UM, jednej radnej obiecała, że będzie zastępcą prezydenta.Każdemu obiecuje różne stanowiska. Tylko gubi sie przy tym i nie wie, że 3 osobom obiecała, że wsadzi ich na jedno to samo stanowisko. Nielojalność i symbol zdrady już zawsze będzie przyklejony do tej fałszywej twarzy.

  • favi - niezalogowany 2018-09-20 12:39:25

    Chrzanowski wygra

  • enej - niezalogowany 2018-09-20 12:32:32

    Najlepszy był Chrzanowski z tym pójściem na kawkę HAHAHA

  • rektor2000 - niezalogowany 2018-09-20 12:31:47

    Chyba derewońko najwięcej mówił. Ale mi to przypominało raczej szczekanie a nie mówienie. Bez wątpienia najgorzej wypadła P. Muzyk, ale kto najlepiej- nie wiem.

  • enej - niezalogowany 2018-09-20 12:30:02

    Prezydent Chrzanowski mógłby się chwalić przez cały wywiad ile on zrobił( a zrobił bardzo dużo), ale tak nie było. To mi się w nim podoba. Jednak szkoda, że dziennikarz nie dał mu dojść do głosu i dał się zmanipulować panu Derewońko. Wielka szkoda.

  • dzieci z bullerbyn - niezalogowany 2018-09-20 12:27:31

    NA 4lomza piszą, że Derewońko wygrał debatę...4lomża to jego portal.... załamka

  • koty - niezalogowany 2018-09-20 12:26:28

    Pani Muzyk kwicze jak Szczerba. Broniła się mimo, że nie było ataku. HA HA HA

  • koty - niezalogowany 2018-09-20 12:26:27

    Pani Muzyk kwicze jak Szczerba. Broniła się mimo, że nie było ataku. HA HA HA

  • koty - niezalogowany 2018-09-20 12:26:27

    Pani Muzyk kwicze jak Szczerba. Broniła się mimo, że nie było ataku. HA HA HA

  • jan.tar - niezalogowany 2018-09-20 12:25:09

    na innym portalu (każdy wie o jaki chodzi) piszą, że Derewońko wygrał debatę :)

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 12:25:07

    Prezydent Chrzanowski wypadł bardzo dobrze. Tylko on i Borysewicz umieli opanować emocje, nie kłócić się i przedstawiać swoje poglądy. Reszta niestety bardzo słabo, wystąpienie M. Derewońko i B. Muzyk polegało na obrażaniu prezydenta. Ich sposób wypowiedzi przypominał mi sposób wypowiedzi polityków PO

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 12:25:07

    Prezydent Chrzanowski wypadł bardzo dobrze. Tylko on i Borysewicz umieli opanować emocje, nie kłócić się i przedstawiać swoje poglądy. Reszta niestety bardzo słabo, wystąpienie M. Derewońko i B. Muzyk polegało na obrażaniu prezydenta. Ich sposób wypowiedzi przypominał mi sposób wypowiedzi polityków PO

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 12:25:07

    Prezydent Chrzanowski wypadł bardzo dobrze. Tylko on i Borysewicz umieli opanować emocje, nie kłócić się i przedstawiać swoje poglądy. Reszta niestety bardzo słabo, wystąpienie M. Derewońko i B. Muzyk polegało na obrażaniu prezydenta. Ich sposób wypowiedzi przypominał mi sposób wypowiedzi polityków PO

  • Zniesmaczony - niezalogowany 2018-09-20 12:24:01

    Ta pani poza własną "krzywdą" nie potrafiła o niczym innym mówić. Beznadziejna. Mądrość w ocenie posła i Bronakowskiego powalająca i jakoby ma tytuł naukowy chyba z jakiejś stodółówki.Albo ma się klasę albo poza własne ja nie potrafi się wyjść. Jeśli zostanie włodarzem (mam nadzieję że nie) to dopiero będzie "ja, ja, ja". Bronakowski powinien to przewidzieć.

  • Kim - niezalogowany 2018-09-20 12:15:46

    Mam nadzieje ze Borysewicz wejdzie do 2 tury :)

  • Kasa - niezalogowany 2018-09-20 12:14:00

    Muzyk nie ma kompetencji do bycia prezydentem ,jest agresywna a i nie ma doświadczenia w samorządzie jakie ma Borysiewicz i Chrzanowski a po drugie są oni lepiej wykształceni bo są prawnikami a taki zawód pomaga w pracy a Muzyk to tylko socjolog to za słabe...

  • Niech wygra najlepszy - niezalogowany 2018-09-20 12:13:33

    PANOWIE BORYSEWICZ I CHRZANOWSKI NAJLEPSI ..................................................................................... SPOKÓJ, POWAGA, MERYTORYCZNY WYWÓD.

  • Niech wygra najlepszy - niezalogowany 2018-09-20 12:12:20

    PANOWIE BORYSEWICZ I CHRZANOWSKI NAJLEPSI ..................................................................................... SPOKÓJ, POWAGA, MERYTORYCZNY WYWÓD.

  • obiektywny - niezalogowany 2018-09-20 12:10:30

    Moja klasyfikacja po debacie: 1.Chrzanowski merytoryczny, spokojny, zrównoważony podczas debaty. 2. Borysewicz wypadł nieźle, ale brakowało mu konkretów. 3. Derewońko snuł wizje nie z tej ziemi, ale to wystarczyło na zajęcie miejsca na podium. 4. Janicki był tak zestresowany, że na początku debaty zapomniał języka, ale jakiś program przedstawił. 5. Muzyk skupiła się na atakach personalnych, w zasadzie bez przedstawienia programu, poza nic nie znaczącymi hasłami.

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-20 12:07:42

    A tu jakby się ktoś pytał o inwestycje : Inwestycje miejskie w latach 2011 - 2014 , kadencja Czerniawskiego . Około 200 różnego rodzaju inwestycji zostało zrealizowanych przez Miasto Łomża w minionej kadencji. Wybudowanych i zmodernizowanych zostało 26 kilometrów ulic, 36 kilometrów chodników i 20 kilometrów ścieżek rowerowych. Każdego roku remontowane były placówki oświatowe. Powstaje Park Przemysłowy z inkubatorem dla młodych przedsiębiorców i miejskim centrum informatyki i cyfryzacji. Na inwestorów czekają uzbrojone w niezbędną infrastrukturę tereny inwestycyjne. Rewitalizacja i modernizacja objęła m.in. budynki komunalne. Rozwijała się infrastruktura rekreacyjna i sportowa. Swoje inwestycje realizowały również miejskie spółki. W sumie w latach 2011 – 2014 na inwestycje miejskie przeznaczonych zostało 276 milionów złotych, z czego 156 mln zł, dzięki staraniom Prezydenta Mieczysława Czerniawskiego, pozyskano ze środków zewnętrznych. Również dzięki zabiegom Prezydenta Łomży kilka dużych inwestycji drogowych uzyskało dodatkowo podwyższone dotacje do 90% kosztów. Dzięki temu na inwestycjach drogowych Miasto zaoszczędziło prawie 18 mln zł, zaś na innych obiektach ponad 4 mln zł. Czekam na zestawienie co będzie na koniec kadencji Chrzanowskiego.

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-20 12:02:54

    No to teraz podsumujmy : - ok. ok. 63,5 miliona zł. dług "wypracowany" za Czerniawskiego w latach 2011-2014 od tego ODEJMIEMY OSZCZĘDNOŚCI , tak ok. 8 mil. WYCHODZI ok. 55,5 mln zł. DŁUGU za kadencji Czerniawskiego - teraz Chrzanowski prognozowany dług na 600lecie o. 150 mln zł. - a zaczynał z pułapu 111,5 mln - JUŻ mamy ok. 38,5 mln DODAJMY DO TEGO PREZENT tj. 9,7 mln zł. daje nam TO ok. 48,2 mln zł. 48,2 mln zł . to nie wszystko BO TRZEBA BĘDZIE JESZCZE DOPŁACIĆ DO ZACZĘTYCH, LUB ROZBABRANYCH INWESTYCJI takich jak ; niedoszacowana Hala Targowa, remont placu na Starym Rynku, dokładka wkładu własnego w budowę dworca autobusowego, dokończenie parku JPII , dokończenie bulwarów , wkład własny w program Mieszkanie +, oraz kilka miliomów dołożyć do remontu i adaptacji dawnego hotelu robotniczego przy ul. Wesołej . RAZEM PEWNIE I WYJDZIE KILKANAŚCIE DODATKOWYCH MILIONÓW ZŁOTYCH , jak nie więcej ? Czyli 48,2 + ILE JESZCZE do końca kadencji ?

  • dlaczego PiS strzelił sobie w - niezalogowany 2018-09-20 12:01:59

    Agnieszka Muzyk ewidentnie nie wytrzymała ciśnienia debaty i skoczyła do gardła Chrzanowskiego. Zabawne bo to on stworzył ją politycznie. Przecież ta Pani wcześniej nie miała żadnego doświadczenia samorządowego. Nie dziwota, że potem wychodzą takie kwiatki jak umorzenie długo dla Edukatora czy sprawa pomnika Księcia Janusza I. Czy ta Pani ma kompetencje do bycia Prezydentem? Śmiem wątpić.

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-20 12:01:35

    Zauważmy, że jak wynika z powyższego to w trakcie kadencji Czerniawskiego miasto spłaciło i ok. 40 mln zł wcześniejszych zobowiązań z kadencji poprzednika . a i ciekawostka : JAKOŚ ok. maja 2016 roku, OBECNA WŁADZA DOSTAŁA PREZENT OD MIETKA , tak jakby w spadku - tj. ok. 10 mln zł. ZWROTU DO KASY MIEJSKIEJ W ZWIĄZKU Z ROZLICZENIEM I POCZYNIONYMI INWESTYCJAMI ZA KADENCJI CZERNIAWSKIEGO i poprzednika. o tu : www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/133568 Niespodziewany zastrzyk gotówki dla ... Łomży. Łomża 9,7 mln zł - \"To pieniądze zaoszczędzone na inwestycjach drogowych, ale samorządowcy mogą przeznaczyć je na dowolne cele. Samorządy deklarują wstępnie, że część pieniędzy, które nie były zaplanowane ani oczekiwane, będzie przeznaczona na zmniejszenie deficytów budżetowych miast oraz inne inwestycje. - Kwota, jaką dostaniemy, jest w naszym budżecie bardzo znacząca - podkreślał zastępca prezydenta Łomży Andrzej Garlicki. Łomża chce spożytkować te pieniądze ... na zmniejszenie deficytu oraz drogi osiedlowe. Pieniądze są zwrotem wkładów własnych do inwestycji drogowych zrealizowanych dzięki dotacjom z RPO 2007-2013.\" Jak , to liczyć, odjąć 10 mln zł. od całkowitego długu Mietka , czy , jak to będziemy liczyć na koniec obecnej kadencji - skoro Chrzanowski dostał ekstra 10 mln zł. - miał niespodziewany wpływ do budżetu i to poszło w jeden kocioł, to znaczy że realnie te pieniądze wykorzystał i GDYBY ICH NIE MIAŁ, TO JEGO DŁUG NA KONIEC KADENCJI , BYŁBY WYŻSZY O TE 10 MILIONÓW - trzeba i o tym pamiętać , rozliczając Chrzanowskiego .

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-20 11:59:33

    Na początek może obalmy lansowany przez zwolenników obecnego włodarza mit o niebotycznym długu miasta za kadencji poprzednika i oszczędnościowej polityce p.Chrzanowskiego. Według raportu sporządzonego na koniec poprzedniej kadencji samorządu, zadłużenie Łomży z końcem 2014 roku wyniosło ponad 111,5 mln złotych. Zadłużenie miasta rosło za Mietka i wcześniej. Jeszcze w 2009 r. wynosiło niecałe 30 mln zł. Po latach inwestowania na kredyt powiększyło się o prawie sto milionów. Od 2009 r. miasto zaciągnęło 79 mln zł kredytu na realizację inwestycji i aż 50 mln zł na spłatę wcześniejszych zobowiązań. Oto jak rosło zadłużenie budżetu miasta Łomża w okresie historycznym 2009 r. - 29 453 561,79 zł, 2010 r. - 48 115 929,49 zł - Brzeziński ______________ 2011 r. - 77 893 939,07 zł - to Mietka 2012 r. - 83 195 182,97 zł - to Mietka 2013 r. - 103 127 751,97zł - to Mietka 2014 r. - ok. 111,5 mln. zł - to Mietka _______________ Czyli jak Mietek zaczynał dług wynosił ok. 48 mln złotych jak skończył -wynosił ok. 111, 5 mln Daje nam to ok. 63,5 miliona zł.

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-09-20 11:56:16

    Każdy widzi jaki dług Łomża miała pod koniec prezydentury Czerniawskiego a jaki będzie po Chrzanowskim. Liczby nie kłamią - dług jest zdecydowanie wyższy.

  • UZALEŻNIENIE OD KORYTA I PARCI - niezalogowany 2018-09-20 11:47:07

    Najbardziej agresywna była Muzyk! Osoba agresywna na prezydenta 60 tys. miasta ...................................................................................

  • były student - niezalogowany 2018-09-20 11:43:58

    Czego oczekuję po tych wyborach? Tylko tego, żeby Muzyk nie wygrała

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-20 11:36:39

    Najlepszy Borysiewicz i Chrzanowski!

  • jarek d. - niezalogowany 2018-09-20 11:33:38

    Czyżby 2 tura wyborów miała się rozegrać między Chrzanowskim a Borysewiczem?

  • True - niezalogowany 2018-09-20 11:27:54

    Od Muzyk to każdy lepszy. Pis niech spada, koniec już tego. Mój głos stracili

  • Nie dla toruńskich pierników w - niezalogowany 2018-09-20 11:23:46

    Agnieszka Muzyk jest przegraną tej debaty. Była kłótliwa, podnosiła głos, uciekała od zadanego tematu. Jej celem był atak na Prezydenta Chrzanowskiego, który jej pomógł i dał pracę, a ona tak mu się odpłaciła, że mimo braku poparcia PiS-u łomżyńskiego i podlaskiego jest kandydatem PiS na Prezydenta Łomży. Bo tak chciał Rydzyk i Bronakowski? Bo tak chciał Zieliński? Jak długo trzeba było dołki kopać pod Prezydentem Chrzanowskim, żeby dojść do takiej pozycji?

  • parodia - niezalogowany 2018-09-20 11:22:50

    Agnieszka Muzyk - kandydatka biskupa i ojca Tadeusza

  • Nie głosuj na PO - niezalogowany 2018-09-20 11:21:43

    Kto zadłużył Miasto? Brzeziński, Sroczyński - założyciele PO w Łomży Czerniawski - Koalicja z PO, popierany przez PO A teraz Borysewicz opowiada o tym, że on jest przeciwko zadłużaniu... Daj Pan spokój!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 11:19:50

    Dariusz Janicki, kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej szans na poprawę sytuacji finansowej miasta upatruje w programie pozyskania nowych podmiotów gospodarczych. - Uważam, że należy zwiększyć dochody miasta, ściągając nowych inwestorów. Trzeba też wyjść do lokalnych przedsiębiorców. Wykorzystać Park Przemysłowy jako inkubatora przedsiębiorczości. W wielu miastach funkcjonuje to doskonale. Trzeba wyjść do przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia podatkowego, inwestycyjnego, żeby mieli tu swoje miejsce do rozpoczynania działalności.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 11:18:59

    Mirosław Derewońko z kolei wskazywał na błędy popełnione przy dotychczasowych inwestycjach. - Jeśli obecny prezydent uważa za swój sukces centrum przesiadkowe lub Halę Kultury, czy Park Jana Pawła II to są to ewidentne gole strzelone do własnej bramki. Miasto pozbyło się wielkiej działki w centrum, prawie za bezcen po to, żeby zbudować coś, co przypomina kurnik w okolicach Targowicy. Będzie to nieproporcjonalnie małe dla wielu osób, które wyjeżdżają w kierunku Białegostoku, Warszawy, czy Olsztyna. Hala Kultury to problem tego, czy miasto stać na kolejne instytucje kulturalne. Nie dowiedziałem się ile to kosztuje ta hala, ilu będzie zatrudniać pracowników, kto będzie tym zarządzał, ogrzewał, remontował i czy Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego będzie w tym partycypować. Park jest olbrzymi i mógłby być pięknym miejsce, ale został zabetonowany, a precyzyjniej mówiąc zagranitowany. Ogromna przestrzeń tego parku została zniszczona narzuconym tam kamieniem. Ten, kto organizował konkurs nie pomyślał, by puścić tam wodze fantazji i stworzyć w mieście naturalną enklawę. Z kolei remont filharmonii obróci się przeciwko jego pomysłodawcom, bo to generowanie kolejnych kosztów. Obecny prezydent nie mówi mieszkańcom jak bardzo miasto jest zadłużone i że za 5 -6 lat stanie się bankrutem.

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 11:17:25

    Zdaniem Macieja Borysewicza z Koalicji Obywatelskiej mieszkańców Łomży interesują ważniejsze dla miasta inwestycje niż zaangażowanie w dofinansowanie przedsięwzięć kulturalnych. - Problem zadłużenia jest problemem wielu miast tej wielkości co Łomża. Przy reformie samorządowej i likwidacji województw, nie przewidziano do końca skutków regresji gospodarczej tych miast. Ten problem odbija się w Łomży jak w soczewce. Nie byłoby kłopotu, gdyby to zadłużanie było ukierunkowane tylko i wyłącznie na inwestycje. Odnoszę jednak wrażenie, że pieniądze gdzieś bokiem umykają na sprawy miłe dla oka, czy ucha i wywołujące zadowolenie mieszkańców, ale przy braku odpowiedzialności. Nie powinno tak być, że skupiamy się na sponsoringu, a odchodzimy od zadań głównych. Inwestycja ma wymiar trwały, natomiast koncert czy zabawa umyka. Musimy podjąć zdecydowane działania związane z przyszłym budżetem. Nie można rolować tego długu w nieskończoność, bo dojdziemy w końcu do maksymalnego poziomu zadłużenia miasta. Trzeba ograniczyć wydatki. Jeśli nie będzie równowagi między wydatkami, a dochodami to dług będzie narastał. Trzeba zachęcić przedsiębiorców do masowego korzystania z programów proinwestycyjnych.

  • zawiedziony - niezalogowany 2018-09-20 11:17:18

    Muzyk mogła już się nie odwracać do tego zdjęcia hehe. O wiele lepiej by było

  • darekk - niezalogowany 2018-09-20 11:16:17

    Agnieszka Muzyk, kandydatka Zjednoczonej Prawicy, była wiceprezydent miasta podkreślała, że inwestycje w Łomży były realizowane dzięki jej osobistemu zaangażowaniu. - Istotnie inwestycje powstały, ale mam pytania do obecnego prezydenta jaki był jego osobisty udział w pozyskaniu środków np. na Filharmonię i na Halę Kultury? Mieszkańców nie cieszy park przesiadkowy i sprzedaż dworca. Osobiście zabiegałam o środki na remont filharmonii, podczas wizyty w Łomży premiera Glińskiego. Pieniądze na tę inwestycję zostały pozyskane dzięki mojemu, osobistemu zaangażowaniu. To był świetny pomysł i jest to zasługa całego zespołu pracującego nad przekształceniem Hali Targowej w Halę Kultury. Zakończenie inwestycji remontu Filharmonii planowaliśmy na 15 czerwca, czyli obchody 600-lecia, ale wciąż czekamy na jej dokończenie.

  • za Chrzanowskim - niezalogowany 2018-09-20 11:13:47

    Osiedle Poludnie za Chrzanowskim

  • Brick - niezalogowany 2018-09-20 11:12:19

    Debata jak debata. Borysewicz i Chrzanowski wypadli najlepiej według mnie

  • Alexandra - niezalogowany 2018-09-20 11:09:14

    Na wojska polskiego np sporo osób zamierza głosować na Chrzanowskiego, on ma duże poparcie

  • STOP AGRESJI - Stop Angeli - niezalogowany 2018-09-20 11:04:47

    STOP AGRESJI STOP AGRESJI STOP AGRESJI STOP Angeli Muzyk

  • Roman33 - niezalogowany 2018-09-20 11:04:24

    Chrzanowski obyś wygrał te wybory, nie można dopuścić do takiej sytuacji, że to kościół będzie rządzić.

  • Marcin i Wiola - niezalogowany 2018-09-20 11:04:04

    W zeszłym roku przyszło na świat nasze pierwsze dziecko i bardzo miłym gestem było to że otrzymaliśmy wyprawkę oraz becikowe od prezydenta. Niby niewiele ale na podstawowe rzeczy się przydało. Dziekujemy ma Pan nasz głos

  • Marcin i Wiola - niezalogowany 2018-09-20 11:04:04

    W zeszłym roku przyszło na świat nasze pierwsze dziecko i bardzo miłym gestem było to że otrzymaliśmy wyprawkę oraz becikowe od prezydenta. Niby niewiele ale na podstawowe rzeczy się przydało. Dziekujemy ma Pan nasz głos

  • stoper - niezalogowany 2018-09-20 11:02:50

    No to teraz PiS musi mieć zagwozdkę. Postawiło nie na tego konia co trzeba

  • nikodem - niezalogowany 2018-09-20 11:02:26

    Muzyk się nie nadaje na pełnienie jakiegokolwiek urzędu. Jest do niczego

  • west - niezalogowany 2018-09-20 11:02:00

    Chrzanowski masz mój głos jesteś najlepszy

  • Martin - niezalogowany 2018-09-20 11:01:35

    Bardzo dobry prezydent. Druga kadencja się należy

  • euros - niezalogowany 2018-09-20 11:01:30

    Liczę w tych wyborach na sromotną klęskę pis. Tego im życzę

  • PanTadek - niezalogowany 2018-09-20 11:00:54

    Muzyk będąc jeszcze wiceprezydentem miała bardzo dużo negatywnych opinii za to w jaki sposób traktuje swoich interesantów. Moim zdaniem ta baba nie ma żadnych szans

  • Jadwiga71 - niezalogowany 2018-09-20 11:00:41

    Moja sasiadka wybrala sie do ratusza w zeszlym roku do pani zastepcy Muzyk i powiedziala, ze nigdy w zyciu sie do niej nie wybierze bo szkoda jej nerwow i czasu. Potraktowano ja z gory i zwyczajnie bez szacunku. Nerwy opadly, uderzyla po raz drugi do obecnego prezydenta i jakos prezydent pomogl. Jak sie chce, to sie da cos zrobic. Pisze o tym, zeby przestrzec ludzi

  • Merq - niezalogowany 2018-09-20 11:00:38

    kościół niech się nie miesza w politykę. przecież wiadomo, że dzięki niemu Muzyk wybrali na kandydatkę

  • idzik - niezalogowany 2018-09-20 11:00:03

    Chrzanowski bezapelacyjnie znokautował Muzyk. I to pokazuje, że szyld partyjny to jeszcze nie wszystko, liczy się jeszcze jakim się jest człowiekiem. Chrzanowski jest dobrym człowiekiem, który potrafi z każdym porozmawiać, wysłuchać i jeżeli jest tylko możliwość to pomóc. Natomiast Muzyk pokazała, że dla niej liczy się tylko kariera i jej własny interes. Bo niby czy każdy normalny człowiek zdradziłby wbijając nóż w plecy osobę, która wyciągnęła pomocną dłoń, dzięki której mogła pracować jako zastępca prezydenta. Po trupach do celu to jest powiedzenie , które najbardziej oddaje osobę Pani Muzyk, tylko trzeba jeszcze dodać jej prywatnego celu, bo jak dba o dobro ogółu pokazała umarzając blisko 600 tysięcy złotych dla Edukatora, tego samego stowarzyszenia, który sądził się z miastem o swoje należności.

  • grecky - niezalogowany 2018-09-20 10:59:27

    Chrzanowski jest osobą lubianą, która jest doceniana za swoją dotychczasową pracę na fotelu Prezydenta Miasta.

  • Ariana - niezalogowany 2018-09-20 10:59:13

    Przynajmniej Borysewicz nie pisze smsow do kolegów jak obecny prezydent i nie przepuszcza kilkaset tysięcy na edukatora jak obecny duet Muzyk-Chrzan Poza tym, coz z tego ze z PO? Pani Anders była z pisu i jakos wyborów uzupełniających nie wygrała :)

  • hugo - niezalogowany 2018-09-20 10:59:02

    Najważniejsze w tych wyborach jest to, aby ta Muzyk nie wygrała... NIE DLA KOŚCIOŁA W POLITYCE

  • komi - niezalogowany 2018-09-20 10:58:34

    - Decyzja o poparciu tej osoby zapadła w Warszawie i nie mieli na nią wpływu ani łomżyńscy, ani podlascy działacze partii – komentuje wieloletni członek PiS.

  • jajay - niezalogowany 2018-09-20 10:58:06

    Ona nie wygra! Nigdy w życiu. Ktoś taki nie zasługuje na bycie prezydentem. No way

  • Maciej Z. - niezalogowany 2018-09-20 10:57:31

    Po tej debacie wiem jedno Nie widzę Muzyk w roli prezydenta. Zbyt arogancka kobieta

  • sprzedawca - niezalogowany 2018-09-20 10:56:57

    Nigdy w życiu nie zagłosuję już na pis. Po tej akcji z Muzyk pokazali swoją "siłę". Głosuję na obecnego prezydenta teraz

  • jony bravo - niezalogowany 2018-09-20 10:55:35

    nagle PO taka oszczędna haha. beczka śmiechu normalnie

  • hołek - niezalogowany 2018-09-20 10:54:55

    Nie jeden człowiek został zwolniony i mimo to umiał zachować się z klasą i do końca był lojalny. A jaką gwarancję mamy że za pół roku Muzyk nie obrazi się na mieszkańców Miasta tak jak obraziła się na swojego szefa i nie będzie wobec nich lojalna

  • STOP AGRESJI - stop agresji - niezalogowany 2018-09-20 10:54:17

    STOP AGRESJI STOP AGRESJI STOP AGRESJI STOP Agnieszce Muzyk

  • Merq - niezalogowany 2018-09-20 10:54:02

    Sporo inwestycji za Chrzanowskiego. Niech kontynuuje to w następnej kadencji

  • Maciek jak spokój - niezalogowany 2018-09-20 10:53:32

    HAhaha!!!! PO teraz będzie oszczędzała!!! A kto popierał Mieczysława Czerniawskiego w 2010 roku!!! Zapomniała Platforma??

  • Antoni44 - niezalogowany 2018-09-20 10:52:58

    Jak dla mnie bardzo dobrze zaprezentował się obecny prezydent. Jak zwykle merytorycznie i na plus.

  • Chrzanowski - niezalogowany 2018-09-20 10:51:08

    Chrzanowski

  • Stop PO - niezalogowany 2018-09-20 10:51:07

    Największe zadłużenie za SLD i PO. A teraz Borysewicz opowiada, że będzie oszczędzał!!! Borysewicz w koalicji z Czerniawskim rządził Miastem!!! Panie Maćku byłeś Przewodniczącym Rady i co? Wtedy trzeba było oszczędzać!!!

  • Easy men - niezalogowany 2018-09-20 10:50:24

    Muzyk chociażby przegrała w głosowaniu na fb z kandydatem PO. Nawet z nim nie potrafi wygrać, więc z czym do ludzi..

  • dfg - niezalogowany 2018-09-20 10:49:16

    Borysewicz moze i cos fajnie gadol, ale nie ma szans ze wzgledu na to z jakiej partii sie wywodzi. Ja z zona jestesmy za obecnym preziem.

  • za chrzanem - niezalogowany 2018-09-20 10:46:58

    Najlepiej wypadl Chrzanowski w mojej ocenie. Wielki minus dla pani, nie pamietam jej nazwiska.....

  • Stop Agresji - Stop dla Agnies - niezalogowany 2018-09-20 10:43:32

    STOP AGRESJI STOP AGRESJI STOP AGRESJI STOP dla Agnieszki (albo po psychotropy do apteki)

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-20 10:42:54

    Jak na razie wszystko jasne. Pan M.Borysewicz myśli o swojej pracy po wygranej i wie jak się zorganizować i na czym skupić. Pozostali to ciężkie przypadki a jeżeli obecny potrafi tylko o rozgrzebanych robotach gadać co to z bólem pozaczynał wespół zespół z drugą panią kandydatką to niech się goni. Pan podziękował pani a my dziękujemy też panu. I jesteś frii. Dość dojnej zmianie w każdym wydaniu, obecnym popieranym i opuszczonym w wyniku dąsów.Nigdy już piśściu piściu w naszej Łomży.

  • Danuta J. - niezalogowany 2018-09-20 10:42:22

    Będę głosować tylko na prezydenta Mariusza Chrzanowskiego na sto procent całą moją rodziną

  • Ewaa - niezalogowany 2018-09-20 10:40:17

    Też myślę, że Chrzanowski i Borysewicz będą w II turze. Muzyk w ogóle mnie nie przekonuje

  • Stop agresji, Stop agresji - niezalogowany 2018-09-20 10:39:35

    Mariusz Chrzanowski, glosowalam 4 lata temu, zaglosuje i teraz bo sie nie zawiodlam. Merytorycznie, na spokojnie, facet sie nieźle wyrobil. Najgorzej wypadla ta pani, przede wszystkim za duzo agresji. Juz predzej bym zaglosowala na Janickiego. Stop agresji !!!!!!!

  • lion - niezalogowany 2018-09-20 10:39:30

    Zawiodłem się na Pani Agnieszce Muzyk. Naiwny myślałem, że prosto z debaty pojedzie załatwiać dla Łomży szybkie połączenie kolejowe a tymczasem podobno udzielała się na fb krytykując swoich oponentów. To tak wygląda ta słynna tytaniczna praca?

  • merkury - niezalogowany 2018-09-20 10:39:14

    Za halę kultury Chrzanowski ma u mnie plusa. Wiele inwestycji zostało zrobionych za Chrzanowskiego

  • kONESERT - niezalogowany 2018-09-20 10:37:39

    Moim zdaniem zwycięzcą debaty Chrzanowski. Pokazał, że ma wizję rozwoju miasta jest merytoryczny i opanowany. Fajnie wypadł Borysewicz, który wyraźnie był lepszy od Muzyk. Jak dla mnie druga tura: Chrzanowski - Borysewicz. Muzyk z tak agresywnym nastawieniem nie ma co szukać poparcia mieszkańców. Pani Agnieszko nauczy się Pani kultury a później wychodzi do ludzi.

  • speech - niezalogowany 2018-09-20 10:37:12

    Kto najgorzej wypadł? Muzyk?

  • qwerty - niezalogowany 2018-09-20 10:36:36

    Chrzanowski wygrał! Brawo

  • jan.tar - niezalogowany 2018-09-20 10:36:23

    Muzyk to nadawałaby się do przedszkola dzieciom bajki czytać

  • Lark - niezalogowany 2018-09-20 10:36:18

    Miałem okazję być pacjentem na SOR doktora Janickiego kandydata SLD na prezydenta. Jest to człowiek pozbawiony empatii, bezduszny, przetrzymujących godzinami ludzi na korytarzu. Hasło, które głosi, że chce być bliżej ludzi to jedna wielka kpina

  • Zaskoczony - tylko nie Angela - niezalogowany 2018-09-20 10:33:05

    Co za klotliwa babka, nie znalem jej z tej strony, choc nie raz slyszalem, ze lepiej od niej z daleka

  • xyz - niezalogowany 2018-09-20 10:32:18

    Co wy pier%$ ? Gościu się zawiesił ze stresu :D Najlepiej wypadł moim zdaniem P. Borysewicz, który podawał konkretne pomysły, najgorszy z kandydatów ? Derewieńko . . . Co ten facet ma we łbie ?

  • 92 explorer - niezalogowany 2018-09-20 10:22:28

    Panie Maćku, ma pan mój głos! :)

  • romik - niezalogowany 2018-09-20 10:20:42

    Marian Nieciecki z Kukiza 15 najlepszy!

Dodajesz jako: |