:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Poseł Agnieszka Ścigaj na prezentacji kandydatów Kukiz"15 [FOTO i VIDEO]

Partie polityczne, Poseł Agnieszka Ścigaj prezentacji kandydatów Kukiz [FOTO VIDEO] - zdjęcie, fotografia
11/10/2018 06:25

- Proszę państwa, tej siły już nie powstrzymacie, musimy działać i musimy coś zrobić dla dobra Łomży. Potrafisz Łomżo - mówił Marian Nieciecki podczas konferencji, na której KWW Kukiz"15 zaprezentował swoich kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych. Gościem specjalnym, była Poseł na Sejm RP Agnieszka Ścigaj, która odwiedziła tego dnia gród nad Narwią

KWW Kukiz"15 zwołał konferencję w trakcie której zaprezentowani zostali kandydaci komitetu w najbliższych wyborach. Marian Nieciecki - lokalny działacz Kukiz"15 opowiadał o sukcesie, który do tej pory udało się osiągnąć.

- Zebraliśmy największą ilość podpisów ze wszystkich komitetów wyborczych jakie startują w tych wyborach. - mówił Nieciecki. - Udało nam się, proszę państwa, zarejestrować listy do wszystkich szczebli samorządu - do sejmiku, do miasta, do powiatu, a także mamy kilkoro radnych w okolicznych gminach. Proszę państwa, ta sztuka nie udała się żadnej organizacji non-profit - jaką my jesteśmy, bo my nie bierzemy za to pieniędzy, jak doskonale wszyscy wiedzą nie jesteśmy partią i udało się to tylko jednej partii. Tylko PiS ma taki sam wynik jak my, że zarejestrował wszędzie kandydatów - opowiadał.

Komitet oficjalnie oświadczył, że nie wystawił w tegorocznych wyborach kandydata na urząd prezydenta Łomży ale zdecydował się poprzeć obecnego włodarza miasta - Mariusza Chrzanowskiego. Według zapewnień Niecieckiego, Chrzanowski zgadza się z większością ich programu.

Obecna na spotkaniu poseł z ramenia Kukiz"15 Agnieszka Ścigaj, wyraziła aprobatę dla kandydatów, którzy przyłączyli się do głównych trzech priorytetów programowych, kluczowych z punktu widzenia ruchu obywatelskiego: transparentność w kwestiach zarządzania miastem i finansami, udział mieszkańców w decydowaniu o wydatkach publicznych i inwestycjach oraz koniec zadłużania zarówno samorządu jak i państwa. Kredyt powinien być zaciągany tylko na to, co przyniesie miastu profity.

- Nawet jedna osoba, która z tymi priorytetami znajdzie się w radzie miasta, radzie powiatu, ma szanse zmienić bieg rzeki - mówiła na wczorajszym spotkaniu poseł.

Agnieszka Ścigaj stwierdziła, że wierzy w demokrację i nawet jeśli nie będzie coś zgodne z jej prywatnymi przekonaniami, to obywatele mają rację i ona musi to szanować.

- I tak też was o to proszę, nieście tą misję - dodała.

Poseł Agnieszka Ścigaj na prezentacji kandydatów Kukiz"15 [FOTO i VIDEO] komentarze opinie

  • Ewunia - niezalogowany 2018-10-11 22:38:36

    Pani A.Ścigaj tak, p. Modzelewski nie. W co ten facet gra. Biegał za p. Czerniawskim, teraz za p. Chrzanowskim.Co za przechrzta!!!

  • normalne miasto - niezalogowany 2018-10-11 21:24:59

    Kukiz"15 idzie ze swoim programem i postulatami. 1. Spłata długów miasta 2. Zakaz zadłużania się 3. Wstrzymanie projektów zadłużających miasto 4. Obniżka podatków do minimum w tym PIT 11% 5. Promocja miasta jedynie poprzez kulturę 6. Aktywizacja organizacji pozarządowych 7. Zaprzestanie realizacji projektów nie tworzących stałych miejsc pracy.

  • Otrzezwijcie sie - niezalogowany 2018-10-11 09:41:55

    Szkolenia sa za unijna kase baranie. Starczy dla kazdego. Zloz wniosek. Jest ponad 40 mln zl, starczy dla wszystkich, wystarczy chciec sie uczyc a to juz nie kazdemu pasuje. Skladajcie wnioski zeby unijna kase wykorzystac. Co ma sie zmarnowac.

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:26:31

    a ja zapraszam do wysyłania esemesów do kumpli

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:26:31

    a ja zapraszam do wysyłania esemesów do kumpli

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:26:31

    a ja zapraszam do wysyłania esemesów do kumpli

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:26:31

    a ja zapraszam do wysyłania esemesów do kumpli

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:26:31

    a ja zapraszam do wysyłania esemesów do kumpli

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:26:30

    a ja zapraszam do wysyłania esemesów do kumpli

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:26:30

    a ja zapraszam do wysyłania esemesów do kumpli

  • Kukiz 15 Łomża - niezalogowany 2018-10-11 08:00:32

    Zapraszamy na otwarte spotkanie z Pawłem Kukiz do auli Wyższej Szkoła Agrobiznesu sobota 17.30 Nowa aula

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 07:58:19

    modzelowi biznes nie szedł to poszedł na państwowe, sprzątaczki niezgodnie z prawem zwalnia i robi podyplomówki za nasz hajs

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 07:58:19

    modzelowi biznes nie szedł to poszedł na państwowe, sprzątaczki niezgodnie z prawem zwalnia i robi podyplomówki za nasz hajs

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 07:58:18

    modzelowi biznes nie szedł to poszedł na państwowe, sprzątaczki niezgodnie z prawem zwalnia i robi podyplomówki za nasz hajs

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 07:58:18

    modzelowi biznes nie szedł to poszedł na państwowe, sprzątaczki niezgodnie z prawem zwalnia i robi podyplomówki za nasz hajs

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 07:58:18

    modzelowi biznes nie szedł to poszedł na państwowe, sprzątaczki niezgodnie z prawem zwalnia i robi podyplomówki za nasz hajs

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 07:58:18

    modzelowi biznes nie szedł to poszedł na państwowe, sprzątaczki niezgodnie z prawem zwalnia i robi podyplomówki za nasz hajs

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 07:58:18

    modzelowi biznes nie szedł to poszedł na państwowe, sprzątaczki niezgodnie z prawem zwalnia i robi podyplomówki za nasz hajs

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 07:58:18

    modzelowi biznes nie szedł to poszedł na państwowe, sprzątaczki niezgodnie z prawem zwalnia i robi podyplomówki za nasz hajs

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 07:58:18

    modzelowi biznes nie szedł to poszedł na państwowe, sprzątaczki niezgodnie z prawem zwalnia i robi podyplomówki za nasz hajs

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 07:58:17

    modzelowi biznes nie szedł to poszedł na państwowe, sprzątaczki niezgodnie z prawem zwalnia i robi podyplomówki za nasz hajs

  • hahaha - niezalogowany 2018-10-11 07:51:05

    Co za zacne grono z Andżejem na czele hahaha uhahaha hehehe

  • Kolumb - niezalogowany 2018-10-11 07:40:50

    gość od sportu i rekreacji zmeczył się mocno dukając te kilka słów bez ładu i składu. On mówi o rozwiju Łomży? niech lepiej popracuje nad swoim rozwojem.

  • Zuch - niezalogowany 2018-10-11 07:27:20

    Marcin Pieńkowski lider listy

  • Student1 - niezalogowany 2018-10-11 07:18:42

    re:Zuch tak, to podaj choć jednego kandydata Kukiz15 z Okręgu wyborczego nr 4 (Perspektywa).

  • Kasa - niezalogowany 2018-10-11 07:15:04

    Dzikich tłumów zwolenników Kukiz15 to tam nie było, wszystkiego nieco ponad 10 osób -hihihi a gdzie się podziała reszta kandydatów ?

  • Zuch - niezalogowany 2018-10-11 07:14:02

    KUKIZ 15 wystawił w 4 okręgach info na PKW

  • Student1 - niezalogowany 2018-10-11 07:12:21

    Nieciecki się chwali a zapomniał ,że nawet do Rady Miasta nie wystawili kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych .

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-11 07:09:38

    a tak mówi Paweł Kukiz "Chcemy samorządów niepartyjnych, chcemy samorządów, w których nie będziemy mieli do czynienia z nepotyzmem, nie będziemy mieli do czynienia z kumoterstwem, nie będziemy mieli do czynienia z marnotrawieniem obywatelskich pieniędzy”

  • Alex. - niezalogowany 2018-10-11 07:08:31

    "Jeszcze ciekawiej zrobiło się, poseł Agnieszka Ścigaj wskazywała trzy absolutnie konieczne punkty, do których przestrzegania zobowiązani są wszyscy kandydaci do samorządu od Kukiza. Na pierwszy miejscu wymieniała transparentność – która, jak wyjaśniała - „wiąże się z całą jawnością umów, rejestrów zleceń, ale również konkursami i kompetencjami branymi pod uwagę na wszystkie stanowiska kierownicze w spółkach miejskich ale też na stanowiska kierownicze w Urzędzie Miasta”. Drugim punktem mają być referenda czy konsultacje społeczne zwłaszcza w odniesieniu do decyzji dotyczących dużych inwestycji, a trzecim „zaprzestanie zadłużenia naszych gmin i miast”.

  • darekk - niezalogowany 2018-10-11 07:07:17

    Poseł Agnieszka Ścigaj "która pierwszy raz była w Łomży, mówiąc o obowiązkowej transparentności działań, referendach czy zaprzestaniu zadłużania miast, zachwalała prezydenta i siedzących obok niej dyrektora MOSiR, oraz pana znanego z sex shopu."

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:02

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:02

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:02

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:02

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:02

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:02

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:02

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:02

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:01

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:01

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:01

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:01

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:01

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:01

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:01

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:01

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:00

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:00

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:00

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:59:00

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:58:51

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:58:51

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:58:23

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:58:22

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 06:58:22

    zal - mówią o transparentności, przejrzystosci w zatrudnianiu, ograniczeniu zadłużenia a obok siedzi kumpel prezydenta co robote dostał w wiadomych okolicznosciach, kto rozsądny zagłosuje jeszcze na chrzanowskiego? esemesami zatrudnia !

  • Amba - niezalogowany 2018-10-11 06:54:51