:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Poszukiwani żołnierze do jednostki w Łomży

Aktualności, Poszukiwani żołnierze jednostki Łomży - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 09/10/2019 09:06

23 październka odbędą się kolejne kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej na potrzeby 18 Pułku Logistycznego w Łomży.

Wymagane specjalności kandydatów:

- w korpusie szeregowych: kierowca kat. C, C+E, D; operator urządzeń przeładunkowych

Szczególnie preferowane specjalności kandydatów:

- w korpusie podoficerów: podoficer sztabowy (łączność, logistyka)

- w korpusie oficerów: oficer (logistyka, łączność, ogólnowojskowy)

Kandydaci powinni posiadać: dowód osobisty; aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do odbycia sprawdzianu sprawności fizycznej; strój sportowy; książeczkę wojskową z wpisem o złożeniu przysięgi wojskowej; świadectwo ukończenia szkoły; dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje kandydata (prawo jazdy, certyfikaty ukończenia kursów itp.); świadectwa pracy; świadectwo lub zaświadczenie ukończenia służby przygotowawczej (dotyczy wyłącznie osób, które ukończyły ten rodzaj służby); świadectwo służby i ostatnią opinię służbową (dotyczy byłych żołnierzy zawodowych oraz funkcjonariuszy innych służb); zaświadczenie o zaliczonym sprawdzianie sprawności fizycznej (dotyczy osób, które zdały sprawdzian nie wcześniej niż 6 miesięcy przed dniem kwalifikacji);

Zakres kwalifikacji obejmować będzie:

sprawdzian sprawności fizycznej kandydata: marszobieg na 3000 m; podciąganie na drążku wysokim lub uginanie i prostowanie ramion w podporze leżąc przodem na ławeczce; bieg wahadłowy 10x10 m lub bieg zygzakiem "koperta"; (zakres sprawdzianu może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych);

wypełnienie karty statystycznej kandydata; rozmowę z psychologiem; rozmowę kwalifikacyjną.

lomza

Poszukiwani żołnierze do jednostki w Łomży komentarze opinie

  • gość 2019-10-09 10:42:41

    Tylko głupki i niemoty tam ssie zgłoszą !!!

  • gość 2019-10-09 13:24:44

    To ssie mylisz :)

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 13:51:51

    Błaszczak 500 od nowego roku dołoży to będą szli

  • general - niezalogowany 2019-10-09 14:57:26

    Dajcie spokoj. Bylem na poprzedniej rekrutacji. wszystko bezblednie zrobilem, stopien oficerski mam, prawko komplet, wozki widlowe itd. i uj z tego nikt nawet niezadzwonil. Uj wie kogo szukaja. Spadam z kraju. Mam juz robote nagrana w Belgii na Kierowce.

  • Gość ja - niezalogowany 2019-10-09 16:41:17

    Też byłem i do nikogo jeszcze nie dzwonili

  • eim - niezalogowany 2019-10-09 17:03:24

    Byłem. Jakiś żołnierz z nadwagą ze służby porządkowej (chyba mł.chor.) chodził i bezczelnie wciskał w każdą z kolejek swoją koleżankę, która później przyszła niż trzeba było.
    Następnie kolejka, bez ładu, składu, każdy się przepycha, nikt nad porządkiem nie panuje, wspolna kolejka żołnierzy i cywili, zero numerków czy kilku stanowisk. Wszyscy czekali do jednej kolejki 8 godzin, stłoczeni jak bydło. Żenada, bliżej nam do Rosji niż do NATO. Jak ma tak służba tam wyglądać to jedźcie za granicę. Jak tak wygląda rekrutacja, to lepiej nie będzie wyglądać codzienność.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 18:28:34

    Do nikogo nie dzwonili, nikt nie miał jeszcze rzadnej odpowiedzi. Z tego co wiem to tylko Ci którzy chcą się przenieść z innych jednostek to jakieś pisma już poszły nic więcej. Wszystko ma iść prze WKU więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 18:37:17

    Pchają się a jak coś do czego to spierd....ją . Norma. Nabiorą z pierwszej łapanki i oni mają nas bronić. Ja wolę żeby uczyć ich atakować A nie bronić.

  • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-10-09 19:01:36

    W Polsce nalezy przywrocic obowiazkowa sluzbe wojskows , oraz przeszkolenia wojskowe w szkolach srednich I na studiach.

  • ZabijajCudzołóż - niezalogowany 2019-10-09 19:20:23

    gość 2019-10-09 13:24:44 w PRL\'u do wojska ochoczo garnęli się mądrzy ludzie nawet księża "poprawcie mnie jak ..." ssie myle :) bo wojsko to ostoja przedmóżdża chrześcijaństwa i bez tego przedmóża chrześcijaństwa by nie było - a tak jest - правда ? a jakie ono kórwa jest każddy widzi i nie trzeba do tego "uczonych w piśmie" arcykapłanów jednostek specjalnych kapelanów nauczających miłości bliźniego "Bogu na Chwałę Ludziom ..." na pokuszenie na taki ich kórwa ratunek w myśleniu o tym co ludzkie nie boski i że na to sztukę jakiej służą skorumpowani egzorcyści nie ma Chrystusa b(r)atem i we wszystkim (in omnibus) Chrystus sztywny krzyżem wisi ... nadzieja w komuchach że ten krzyż z niego zdejmą "i jeszcze" zdejmą z Ludu (Bożego) tym krzyżem pańskim doprowadzonego do ściany ... a nie po to mistyczne ciało boże w chrześcijaństwo się ubrało by je diabeł w ornat ubrany wodził na pokuszenie by to ciało spełniało pożądania ks. złodziejów chwały chrystusowej na trzeźwy rozum karmiących się miłością bliźniego do siebie samego najlepiej jak bliźni wykorzystywany jest trzeźwy to większa z niego ofiara z pijaka hierarchowie zło dziejskiej kul tury lokalni monarchowie (myślący o tym "kto nas będzie bronił") nie wiele zyskają na potrzeby swojej świątyni z której zrobili wygodną sobie (biblijną) "jaskinie zbójców" bogacących się na drodze wiary - na drodze cudzołożnego współżycia ze złym duchem materializujących m order c z ą kulturę bogacących w to co z prochu powstało i w proch już dawno temu winno się obrócić by kolejne pokolenie szło w przyszłość (bez obciążeń) bez kuli u nogi ... pracujących na utrzymanie (cmentarnianych) reliktów przeszłości przy k/Kościele houbionych jak zwłoki przy mauzoleum Lenina

  • Krul Rzydowski - niezalogowany 2019-10-09 19:36:01

    Jerzy Wnorowski - niezalogowany zbórzyć muzea ks. kustoszy brać na resocjalizację i przywrócić kulturę w miejsce sztuki robienia z Ludu "owiec" ... upowszechnić godność królewską w Kościele powszechnym tak jak to nauczał Król Żydowski ... nawiązując do pierwszych króli którym Bóg nadał panowanie by czynili sobie ziemię poddaną nie mówił żeby czynili sobie poddanych i armię pilnujących na pokaz pobożnego w istocie bezbożnego interesu diabła co się w ornat ubrał jak J. Paweł drugi ... tak samo dwulicowy orędownik nauki wiary w dobroczynność księży np. kapelanów zamiast nauki prawdy ... np. w temacie ks. pedofilii albo innych religijnych zbrodni przeciw ludzkości w jakie obfituje historia napędzana "krzyżem świętym" w błędnym kole oddawania krwi z Chrystusem ... niewolnikiem hierarchów przy Matce boskiej z ryngrafem pilnujących najcenniejszego ow(o)ca swej "piramidy..." żywieniowej a to taki owoc zakazany

  • ŻeźBićBałwohwal - niezalogowany 2019-10-09 20:00:09

    @ Gość - niezalogowany 2019-10-09 18:37:17 Ja wolę żeby uczyć ich jak współpracować w tym co nie stoi w sprzeczności z dekalogiem .... jak episkopat .... na co odpowiedział Jażdżewski w swoim stylu: "Polski Episkopat i jego polityczna klaka używa krzyża jako narzędzia władzy nad pokornymi owieczkami. Jest mi bliska ewangeliczna skromność Franciszka. A faryzeuszy i przekupniów trzeba przepędzić ze Świątyni!" ... takie jest przez tak liczne wieki wy rzeźbione bałwochwalstwo u hierarchów mających diabła za ojca (vide J 8, 44-32/31 taki reWers takie na wrócenie) oczy m pisał dawno temu Sienkiewicz i Jażdżewski niedawno temu

  • General - niezalogowany 2019-10-09 23:30:59

    Dwie lewe ręce mają, po średniej to idą.

  • Szatan - niezalogowany 2019-10-10 11:40:05

    Dlaczego nikt nie banuje tych chrześcijańskich trolli ? Gdzie dyskusja tam są i oni.

  • Szatan - niezalogowany 2019-10-10 11:40:35

    Dlaczego nikt nie banuje tych chrześcijańskich trolli ? Gdzie dyskusja tam są i oni.

  • Sygnalista+++ - niezalogowany 2019-10-10 12:30:55

    @ Szatan - niezalogowany 2019-10-10 11:40:35 nikt nie banuje tych chrześcijańskich trolli ? w odpowiedzi na pytanie uprzejmie donoszę że banuje ich SpessMediaGroup z nadzieją że banowaniu słowa by nie stało się ciałem - w dobrej wierze - oczy wiście - będą królowali ".... na wieki wieków amen"

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 17:41:57

    Do wku dzwoniłem i tam powiedzieli że bendo dzwonić A narazie trzeba czekać.A kiedy bendzie nabór to nawet w wku nie wiedzo.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 17:43:17

    Do wku dzwoniłem i tam powiedzieli że bendo dzwonić A narazie trzeba czekać.A kiedy bendzie nabór to nawet w wku nie wiedzo.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-13 07:58:53

    Jak te nasze biedna wojsko zasilą tacy jak ,,pisarze,, jak powyżej to dobrze nie będzie. Ortografia się kłania...

  • krul rzydowski - niezalogowany 2019-10-13 09:47:49

    @ Gość - niezalogowany 2019-10-13 07:58:53 "i jeszcze" interpunkcja gdyż edukacja poszła w tym kierunku że bez przecinka we właściwej kolejności barany staną w rozkroku nie wiedząc w którą stronę poszedł rozkaz z góry na dół mówiącego "ZABIĆ NIE WOLNO PRZEBACZYĆ" i ks.kapelan z dekalogiem z tyłu głowy będzie srał w kibel pierdząc jak dupa w kubeł a tam echo ... będzie się rozlegać ZABIĆ,,,,,, NIE WOLNO PRZEBACZYĆ ? ZABIĆ NIE WOLNO ,,,,,,, PRZEBACZYĆ ? OTO JEST PYTANIE ..... i w tym "namiocie spotkania" będzie kblował do wyjaśnienie .... w DUCHU Posłuszeństwa "srając ogniem" z dumką na dwa serca .... co Kórwa zwierzchnik miał na myśli .... kiedy dyktował rozkaz jak Jezus dyktujący ewangelię "swoim" uczonym w piśmie "przydupasom" hierarchom "najwyższego kapłana" paśnika pasterzy paśnika własnej chwały systematycznie pozbawianych pozbawionych DUCHA (Prawdy) PRAWODAWCY PRAWA

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 09:31:48

    Ja bym się tak nie cieszył z tego wojska. Przeszkolą was i wyślą do Syrii jako mięso armatnie w imię trumpka i wiz turystycznych do USA. 2 miesiące temu już prezydent dudka podpisał na nas wyrok. A przyszłość z sojuszem hamerykanskim czeka nas taki sam jak Kurdów, zrobimy swoje za darmo, a gdy przestanie się to opłacać hamerykanom to nas opuszczą tak jak opuścili Kurdów i turcja wszczęła wojnę, a reszta świata nic nie widzi.

  • Niech będzie .. - niezalogowany 2019-10-16 10:33:09

    a reszta świata nic nie widzi. bo się na JPII zagapiła a to taki kórwa święty spiritus movens odnowy oblicza ziemi tej ziemi co problem aborcji (cywilizacji śmierci) sprowadził na poziom źródła zatrutego z a r a z ą ... i ze swym apostolstwem trzeźwości na drodze krucjaty wyzwolenia człowieka zrobił to na trzeźwy rozum mając cały cas za uszami święte słowa swojego "sługi bożego" Wyszyńskiego "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" "...na wieki wieków amen" JPII nie mógł ich tych słów nie rozumieć gdyż oni wmówili w tym samym dobrze sobie znanym języku nauki wiary

Dodajesz jako: |