:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Potężny niewybuch w centrum Nowogrodu! Jutro ewakuacja mieszkańców!

Region, Potężny niewybuch centrum Nowogrodu! Jutro ewakuacja mieszkańców! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 13/08/2019 15:18

Znaleziony dzisiaj niewybuch to prawdopodobnie pocisk artyleryjski o promieniu rażenia do 1200 metrów. Jutro do godz. 9:30 mieszkańcy Nowogrodu powinni opuścić swoje domy i udać się do miejsc ewakuacji!

Niewybuch został odnaleziony dzisiaj rano w centrum Nowogrodu - obecnie pilnuje go poicja.

Z decyzji burmistrza Nowogrodu i saperów wynika, że niewybuch zostanie usunięty dopiero jutro. Wszystko przez to, że samorząd nie zdążyłby dzisiaj ewakuować mieszkańców. Zdaniem saperów promień rozrzutu tego niewybuchu może wynieść nawet 1200 metrów!

Dzisiaj (13.08) strażacy mają jeździć od domu do domu i informować o ewakuacji.

Mieszkańcy całego Nowogrodu proszeni są o zabezpieczenie i opuszczenie domów w środę 14 sierpnia do godz. 9:30 na czas usunięcia niewybuchu do odwołania.
Miejsce ewakuacji: Stadion Miejski w Nowogrodzie, ul. 11 Listopada oraz Urząd Miejski w Nowogrodzie, ul. Łomżyńska 41.

zdj. archiwum

lomza

Potężny niewybuch w centrum Nowogrodu! Jutro ewakuacja mieszkańców! komentarze opinie

  • sdasdas - niezalogowany 2019-08-13 15:39:59

    buahahah

  • do barana - niezalogowany 2019-08-13 16:08:27

    sdasdas\nZ czego rżysz Baranie

  • Piętaszek - niezalogowany 2019-08-13 16:13:41

    to antyPalkowa oPOzycja POdrzuciła ten POcisk..., a Józef taką bombkę własnymi ręcami wyniósłby do Narwi...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 16:14:45

    Jutro? To co Burmistrz nie potrafi Zorganizować ewaukacji 2 tysięcy ludzi? A jakby byl nalot na ten caly Nowogrod to trzeba byloby czekać, bo sie nie da sie? Zagrozenie wybuchem, ale bomba musi poczekac w razie co :D

  • Wujo - niezalogowany 2019-08-13 16:47:19

    Porażka ze dopiero jutro za duże koszty pewnie ale burmistrz pewnie już dawno wyjechał
    Powinni ogłosić skoro nie wybuchł przez tyle lat to zostawić tam co jest i się modlić ze lej niepowstania

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 19:12:08

    Maaaaarek dawaj diaxa

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 20:40:48

    Skoro ladunek ma tak duze pole razenia, dlaczego czekac do jutra!!! Bomba znaleziona rano powinna byc rozbrojona tego samego dnia!
    Jak mieszkancy, a przede wszystkim sasiedzi tej posesji, spedza noc ze swiadomoscia o takim zagrozeniu!?!
    Akcja tak zorganizowana, ze nie wszyscy mieszkancy zostali poinformowani...
    Mam nadzieje, ze nie dojdzie do tragedii!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 21:03:34

    1200m pole rażenia
    Toc to cały Nowogrod może wylecieć w powietrze !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 21:06:03

    Centrum Nowogrodu.... Heh.
    Ahh te mylomza

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 23:21:26

    Odbierdolta się od Nowogrodu, Nowogród to nie miasto, Nowogród to styl życia

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 23:22:47

    Ludzie bez jaj, to nie jest wina burmistrza, niestety do takiego nirwybuchu nie przyjedzie zwykły Zenek tylko wyspecjalizowana i odpowiednią grupa, która nie ma jednostki w Łomży tylko około 600km stąd, więc nie dojedzie w 5 min.... I nawet jeżeli burmistrzem byłby Wasz wujek, kolega brat, to procedura jest ta sama, nie siejcie niepotrzebnej paniki ani niepotrzebnego hejtu, nie wybuchło do tej pory to i nie wybuchnie, pozwólcie spacjalistom się tym zająć, i wspólnie jednomyślnie pomóżcie wzajemnie dostosować się do zasad ewakuacji

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 00:25:31

    Od kiedy to Orzysz jest 600km od Nowogrodu. Od rana do nastepnego dnia czekać to przesada...

  • Gośćió - niezalogowany 2019-08-14 02:27:51

    Dobsze rze pilnóje go poicja

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 05:16:15

    Pewnie ognisko palą przy nim i kiełbaski pieką

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 05:21:03

    Powinni na miejscu tam to zdefiniować

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 07:25:00

    2 auta specjalistów było i nie wyciągnęli bo nie umiano ewakuacji zorganizować saperzy przyjechali i pojechali

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 08:06:43

    A w jakiej odległości jest ten stadion miejski od miejsca gdzie jest ta bomba. Skoro ponad 1000m rażenia to czy stadion czy urząd gminy i tak sieknie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 08:12:16

    To nie jest w centrum Nowogrodu.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 10:22:07

    Trzeba było czekać do jutra , bo saperzy nie przyjadą wam na zawołanie , oni pracują do określonych godzin.

  • gość 2019-08-14 11:33:00

    i co czołg wystrzelił ? czy dalej czeka aż pierwsza dziewica z kurpi wyjdzie za mąż xD

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 12:10:14

    Mój wujek znalazł taki niewybuch w lesie za zbyszkiem nad rzeką i nikogo nie ewakuowali a na saperów czekaliśmy 2 tygodnie. Więc no ...

  • jebut - niezalogowany 2019-08-14 15:07:00

    dawaj ją na szablak

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 19:14:48

    Zostawcie to specjalistom , oni wiedzą co robić ! A tym bohaterom co tak krytykują to niech się niczego nie obawiają , niech nie robią zawczasu w spodnie , napewno będą ich dupy uratowane

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 22:52:31

    Ale co trzeci wpis to jakis Janusz pisał, pewnie z "łomzy" do tego. Debile .. .... dobrze że sie nikomu z NOWOGRODU nic nie stało.. Pozdrawiam Nowogród!!!

Dodajesz jako: |