:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Potrącenie na alei Piłsudskiego! Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

Wypadki drogowe, Potrącenie Piłsudskiego! osoby szpitalu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal mylomza.pl 08/10/2019 20:26

Idących przejściem dla pieszych dwóch chłopców potrącił 59-letni mężczyzna kierujący skodą. Do wypadku doszło dziś wieczorem na alei Piłsudskiego, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kazańską. Nastolatkowie trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godziną 20.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 59-letni kierujący skodą potrącił dwóch chłopców w wieku 15 i 16 lat. Zostali przewiezieni do szpitala – informuje asp. Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku 

Kierowca skody na kolneńskich numerach rejestracyjnych był trzeźwy. Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

lomza

Potrącenie na alei Piłsudskiego! Dwie osoby w szpitalu [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 20:34:55

    Burak pisał. Nie powinien wspominać o tablicach. Za chwilę się wkleję chyba że zrobił to specjalnie. Wstyd , głupota.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 20:36:34

    Bekaele a jak

  • gość 2019-10-08 20:42:55

    Celowo robią tak że widać nr jak nie są BL!!!
    Trzeba się tym zainteresować i kogoś wyżej, bo to się nazywa ....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 20:44:00

    BKL I BLM umieją jeździć tylko po wiejskich drogach....

  • gość 2019-10-08 20:49:52

    Trzeba jeszcze jedną sygnalizację świetlną postawić na Piłsudskiego, a najlepiej na każdym przejściu dla pieszych to nie będzie takich sytuacji...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 20:51:19

    Mam na koncie swoim przez 15 lat ze 2 miliony km przejechanych województwa mazowieckie i podlaskie powiedźcie obrońcy dlaczego 95 % chorych sytuacji to tablice trzyliterowe

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 20:51:55

    I tak nie zobaczą jasnonjak w dzień chujjjj i tak pojadą

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 20:54:12

    Deszcz i jesień go zaskoczyła

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 21:06:46

    Pierdolony bekael... Won na wieś na polne drogi..

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 21:08:43

    Banery na każdy przyjęciach i skrzyżowaniach niegdziej tak nie ma tylko w Łomży
    Kto tak robi żeby zasłaniać i takich miejscach wieszać
    Brak słów

  • Duch - niezalogowany 2019-10-08 21:14:18

    Moim zdaniem wina młodzieży niech się orientują przed wejściem na przejście chyba że mają po 7 żyć, wszystkie takie zdarzenia powinny być uznawane jako wtargnięcie na jezdnię

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 21:20:05

    To był chłopak i dziewczyna... Więc nie wiem skąd info ze to dwóch chłopaków.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 21:23:25

    Jesteście chorzy!!!! Co za naród!!!! Jak można oceniać kierowcę po numerach rejestracyjnych!!!! Żenada !!!!! Chciałabym zauważyć ze teraz w Łomży mieszka więcej ludzi co przyszli z wioski, a z miasta uciekają na wieś, także zastanówcie się.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 21:25:04

    Kierowca byl bardzo przejęty nie ma nic do tego rejestracja każdego może spotkać nieszczęście chwila nie uwagi swoje robi...

  • gość 2019-10-08 21:28:20

    BKL BKLEM ale co oni nie widzieli nadjeżdżającego auta ? srebrna skoda jest bardziej widoczna niż dwóch łepków w czarnych kurtkach z kapturem na głowie ? no sorry ale piesi co raz bardziej głupią się zachowują i jacyś agresywni przez papkę telewizyjną że wszystko wolno

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 21:28:56

    Co ma do rzeczy rejestracja...buractwo przejawiają ci co tak komentują...niech pozdejmuja te pier...banery bo ograniczają widoczność,a już zwłaszcza wyjezdzajac z browarnej w strone Kupisk,paranoja!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 21:32:02

    Banery to racja sam ostatnio zwróciłem uwagę co za debile to wieszają w razie mały dzieciak czy coś gowno widać

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 21:34:17

    Ale powiem tak dziś ja miałem 2 razy sytuacje zatrzymuje się zwalniam przed pasami a tu BLM a potem BGR jak dzida poszedł w dupie ma przepisy

  • gość 2019-10-08 21:38:10

    Tak się śmiali jak pisałem kiedyś żeby robić dodatkowe wysepki na dwóch pasmowych ulicach wtedy małe zwężenie dla tych co szybką jadą i bezpieczniej przejść za ten hajs z banerów byście wybudowali kilka takich wysp tfu na was

  • gość 2019-10-08 21:52:51

    Nie myśleliście żeby zgłosić na prokuraturę wklejającego takie artykuły z tablicami tylko spoza Łomży? Ten typ zapewne jest za równouprawnieniem, jest za muzułmanami (imigrantami), a za swoimi krajanami puszcza artykuły nienawiści do BKLów, wcześniej BLMów żeby później jakiś debil zarysował lakier za tablicę spoza Łomży.
    Śledzie ze swoich mniejszych miast, miasteczek, wiosek nie nabijają się tylko bronią w każdej postaci, Podlasie to kraina. W Łomży odwrotnie, wszystkich, którzy są spoza miasta wyzywają od wieśniaków, a najgorsze, że tych, którzy tworzyli kiedyś województwo Łomżyńskie czyli swoich sąsiadów, rodziny, znajomych. Teraz się nie dziwię, że nikt was nie chce, ani Białystok, ani Kurpie.....nikt.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 22:04:36

    A myślisz, że BL szanuje przepisy dojeżdżając do przejścia dla pieszych? Tak samo jak BLM czy BGR, nawet nie zwróci uwagi na pieszego na przejściu.

  • gość 2019-10-08 22:07:33

    ilu głąbów nawet młodych jeżdzi na nie przerejestrowanym aucie a tacy kierowcy powinni przejść badania lekarskie czemu kierowca wymieniając prawojazdy dostaje terminowe a w tym wieku może warto by zbadać takiego kierowcę

  • gość 2019-10-08 22:19:45

    idioci perdol..nie wazna rejestacja przejcia dla pieszych sa za słabo oswietlone w tym smiesznym komżynskim miescie niech zrobia z tym porzadek to nie bedzie wiecej potracen

  • gość 2019-10-08 22:20:53

    złe oswietlenie a do tego kiepska pogoda i taka sytuacja..

  • janusz somsiada - niezalogowany 2019-10-08 22:22:53

    jakos nigdy nie widzalem przy wypadku/zdezeniu itp tablic BL O CZYM TO SWIADCZY???????????

  • warzywniak - niezalogowany 2019-10-08 22:30:24

    jak to takie śmieszne mniasto to wyjazd z tąd

  • gość 2019-10-08 22:32:06

    jakos nigdy nie widzalem przy wypadku/zdezeniu itp tablic BL - to chyba z domu nie wychodzisz, albo ślepy jesteś

  • gość 2019-10-08 22:33:09

    oho trzeba uważać na BKLe nie dość,że nie potrafią jeździć to jeszcze na forum pisać.wstyd

  • gość 2019-10-08 22:45:23

    bekaele wyjazd na kolniaka24

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 22:46:31

    To co wiem to łomżyniak kupił samochód od gościa z kolna ha ha

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 22:47:37

    Nieszczęście - ale niestety wielu pieszych nawet nie spojrzy czy coś jedzie wchodząc na pasy. Nawet gdy kierowca jedzie z prędkością przepisową - nie stanie w miejscu !!

  • gość 2019-10-08 22:58:00

    nie z kolna januszu tulko z jurca włościańskiego

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 23:27:19

    Zawsze jak jadę po regionie i leci za mną bkl chce mnie brać to przyspieszam i przyspieszam uwierzcie nie odpuści musi wyprzedzić chociaż miałby lecieć 200 musi albo jedziesz w kolnie za takim nagle pedal w podłogę skręca otwieram okno mowie kierunki gdzie a typ: a cio psieskadza

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 23:28:53

    Oni schodzili z pasów.Chłopak z Dziewczyną i psem .A gość ich zdjął na ostatnim pasie do zejścia z przejścia. Szli od Galerii Stokrotka w stronę Kazanskiej .I na tym przejsciu schodzili z jezdni.Ewidentna wina kierowcy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 23:33:38

    No ale wiesniaki będą wciskali ze nie ze to bl tez do dupy ze to ze tamto ze sramto a na każdym kroku widać gdybym miał auto którego mi nie szkoda to zdejmowalbym po 10 osób dziennie z ich winy takie to dobrze jeżdżą

  • gość 2019-10-08 23:40:13

    to wina banerow wyborczych które zaslaniaja przejścia i skrety dla kierowcow

  • gość 2019-10-08 23:47:34

    "Zawsze jak jadę po regionie i leci za mną bkl chce mnie brać to przyspieszam i przyspieszam"
    a wiesz januszku że to wbrew przepisom

  • gość 2019-10-09 00:12:18

    "gdybym miał auto którego mi nie szkoda to zdejmowalbym po 10 osób dziennie"
    no nieźle!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 03:23:37

    Jadę sobie ostatnio Pilsuskiego i widzę z3 do przejścia zbliża się dziewczynka lat ok 20 ze słuchawkami na uszach. Zatrzymuje się, w lusterku widzę granatowego passata b5 A zasuwa aż dym z rury. Mrugam długimi trąbię. Zatrzymała się. On z piskiem hamuje. Ledwo odskoczyła. Zatrzymał się z 10 m za pasami,pojechałem i krzyknąłem "Debilu zabiłbyś dziewczynę" A on do mnie"to sie ku... naucz jeździć" i uciekł. Granatowy pasat na zderzaki z lewej strony reklama jakiejś h..jowej firmy i numery na BL. Dziewczyna z Łomży i pajac z Łomży. Sami się powybijacie wy zryte berety.

  • gość 2019-10-09 05:55:02

    https://memy.pl/show/big/uploads/Post/290931/15705643599507.png?fbclid=IwAR3ppD17_FYWoMN68MQETc7SzoynR0xKjfabpBiCKOZmGYdEhJcBe5oQPsM

  • gość 2019-10-09 07:07:47

    W Łomży jak na dzikim zachodzie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 07:14:43

    Co jest wbrew przepisom nie przyspieszam podczas wyprzedzania mnie tylko w trakcie zbliżania się do mnie czytaj ze zrozumieniem

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 07:43:30

    W wakacje jadę nad wodę nieważne gdzie parkuje biorę graty z rodzinką idę leci gościu państwo przepraszam skąd zerka na tablice aha OK przepraszam
    Mowie panie o co chodzi
    A on do mnie ze BKL nie wpuszczają bo bydło i wstyd
    To można sobie wyobrazic

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 07:57:13

    Może 10 osób na 100 komentujących jest normalnych, czytam te komentarze i nie wierzę że tacy ludzie są. Masakra. Jedno jest pewne i w to wierzę że nikt o zdrowych zmysłach nie wypisuje takich idioctw jak tu można przeczytać.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 07:59:37

    Poziom komentarzy i osób komentujących już dawno sięgnął dna, a najśmieszniejsze jest to że zapewne większość nawet nie ma auta albo prawka. Szkoda mi was po części,bo wasze komentarze pokazują jak bardzo jesteście zaszczuci i zakompleksieni.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 08:00:18

    Jak nie wierzysz to nie czytaj nikt nie zmyśla same fakty i naucz się pisać

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-10-09 08:06:05

    BKL i BLM nie szanuje tych ludzi. Nie oszukujmy się nie potrafią jeździć. Dziewczyny BKL i BLM też się nie szanują daj wsadzić na pierwszej randce.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 08:19:14

    A Ty się naucz kultury poligloto za dyche. A kolega rodowity co może powiedzieć na temat dziewczyn? Człowieku żeby krowa nosiła stanik to byś do dzisiaj cycka nie widzial haha

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 08:27:47

    Właśnie dlaczego oświetlenia na ulicach niebylo? Przecież to masakra nie jazda była. Zero widoczności co na poboczu się dzieje. Nie tylko banery zasłaniają widoczność, na osiedlowych drogach też ludzie sobie robią samowolke sadzą krzaki jakieś, drzewa tak że nic nie widać, źle parkują np. Jak wyjazd z Makowej w Chabrową. Ogarnijcie się z tymi tablicami to już nie miasto to wieś

  • I live BLM - niezalogowany 2019-10-09 08:38:45

    Ta nie co rozbudowana wiocha powinna ( i chyba ) już jest w powiecie Kolnieńskim

  • gość 2019-10-09 08:45:39

    zabierac prawa jazdy inaczej nie naucz sie jezdzic

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 08:55:17

    I jak was mają szanować .jak to czytam to mi się żle robi.łomki dajcie na luz.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 08:55:37

    I jak was mają szanować .jak to czytam to mi się żle robi.łomki dajcie na luz.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 09:00:22

    Ha ha ha ha wiesniak imbecyl

  • Gośćnr007 - niezalogowany 2019-10-09 09:23:59

    O 20 to już latarnie włączone, ale ok 17-18 jak pada deszcz to jest masakra na ulicach, nic nie widać. Miasto powinno pomyśleć o wcześniejszym włączaniu latarni, nikt tego nie widzi ani policja ani straż miejska.

  • Oburzony - niezalogowany 2019-10-09 09:51:26

    Mnie ostatnio dwa razy wyprzedzono na przejściu na Piłsudskiego. Całe szczęście piesi byli czujni i nie weszli. Zabierać prawa jazdy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 11:25:51

    BL wcale nie umie jeździć

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 12:38:13

    Geje z vampa

  • Kaska - niezalogowany 2019-10-09 13:45:47

    Wczoraj jechałam ulica Piłsudskiego o godzinie 18 i Browarna. Ciemno, padał deszcz a latarnie uliczne były nie zapalone! Nic nie widać, światła z naprzeciwka oślepiają przy przejściach dla pieszych czarno! Jechałam 40 na godzinę rozglądając się na boki a i tak nie zauważyłam mężczyzny wchodzącego z drugiej strony ulicy na przejście. Cud ze wchodził ze strony drugiego pasa i jechałam powoli bo bym nie wyhamowała. Dopiero o godzinie 18:20 zaczęły zapalać się latarnie ale w takim tempie ze zdążyłam przejechać miasto praktycznie w ciemności nie widząc pieszych. Czy osobom odpowiedzialnym za oświetlenie ulic i przejść nie przyszło do głowy ze mamy jesień i zupełnie ciemno jest już o 18?
    Co do kierowcy, jeżeli są kiepskie warunki pogodowe to trzeba zachować ostrożność i tak jak w moim przypadku 40 km/h nie było zawrotna prędkością a wystarczyłoby aby kogoś potrącić.
    Pozdrawiam uszczypliwych pieszych wypowiadających się na forum, którzy wsiadają za kółko kiedy musza albo w ogóle nie jeżdżą. Zamieńmy się rolami, ponieważ zazwyczaj piesi nie biorą pod uwagę tego jak słabo są widoczni w ciemnych ubraniach na słabo oświetlonych ulicach. Kolejny przykład dziś rano, młoda dziewczyna wbiegła na przejście bo autobus by jej uciekł z przystanku, nie patrząc na samochody! Bo przecież maszyna staje na zawołanie a kawał blachy to tylko kawał blachy!

  • ziarno_prawdy - niezalogowany 2019-10-09 13:47:36

    Może powinni za to odpowiadać ci "wybrancy" którzy wiszą na barierkach? Nie wyobrażam sobie jak można pozwolić na wywieszanie tych geb w takim miejscu!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 14:17:50

    Bl bl bl zawsze ktoś napisze blm bkl nie jeździ jak się należy wiele razy widziałem bl w akcji buhaha że z wioski do gorsi porównanie ocena po tablicy śmieszne

  • ajent_oo7 - niezalogowany 2019-10-09 15:50:57

    Żadna okolica nie przebije BMN. To jest 100 % drogowej bandyterki, zawsze i wszędzie. Przed chwilę ok. 15.30 przy Prymie taki jeden na pełnej prędkości urządzał wyścigi z wozem technicznym tak z 10 ton, jeden imbecyl a drugi jeszcze lepszy. Ciekawe czy milicja zagląda do monitoringów ...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 15:59:28

    Naucz się pisać wieśniaku ja widzę codziennie was w akcji szczególnie na parkingach

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 07:49:00

    Ludzie wejście pod uwagę że to starszy mężczyzna co za różnica skąd on jest. Napewno ni była to szybka jazda i szpanowanie jak w przypadku młodych kierowców. Po za tym potrąceń wyszli już do domu zarówno i chłopak i dziewczyna czują się już dobrze na 4lomza podali już takie info wczoraj. Słaba widoczność i tyle nie ma znaczenia czy to bkl czy blm czy bl.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 09:38:16

    A Borka tam nie było gdzieś obok albo cukierka zaraz powiedzą na policji jak to wszystko było hahahah KONFIDENT JEDEN Z DRUGIM !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 13:01:02

    Patrz że wracając z pracy wieczorem ciągle dzien przy dniu nie mam gdzie zaparkować bo samochód na BL zajmuje dwa miejsca więc nie tylko BKL ale I BL parkuje jak chce