Prawybory w „Przyjaznej Łomży”. Kandydatów jest dwóch [ANKIETA]

Łomża, Prawybory „Przyjaznej Łomży” Kandydatów dwóch [ANKIETA] - zdjęcie, fotografia
07/09/2018 20:14

Dariusz Domasiewicz (40l.) i Tadeusz Zaremba (66l.) - to dwaj miejscy radni, którzy stoją na czele komitetu wyborczego wyborców „Przyjazna Łomża”. Który z nich zawalczy o prezydenturę? To pytanie padało na każdym spotkaniu z dziennikarzami. Dziś na naszym facebookowym profilu uruchamiamy ankietę z pytaniem, który z liderów powinien wystartować w październikowych wyborach samorządowych na fotel prezydenta miasta.

Dokładnie tydzień na konferencji prasowej „Przyjaznej Łomży” dotyczącej edukacji w Łomży pytaliśmy o wskazanie nazwiska potencjalnego kandydata.

- Ja bym chciał, żeby pan Domasiewicz kandydował. Pan Domasiewicz sugeruje, żebym to ja kandydował – mówił wtedy Tadeusz Zaremba. – Szukamy najlepszego rozwiązania – dodaje radny.

Jak informuje nas radny Domasiewicz już niedługo w komitecie, którego jest liderem odbędą się prawybory. Osoby startujące z list „Przyjaznej Łomży” mają zadecydować kogo popierają i kto z nich ma największe szanse powalczyć o prezydenturę.

My dziś na naszym facebookowym profilu uruchamiamy ankietę z pytaniem, który z liderów „Przyjaznej Łomży” powinien wystartować w październikowych wyborach samorządowych na fotel prezydenta miasta.

- Będziemy się dokładnie przyglądać głosom internautów, bo zapewne weźmie w niej udział sporo mieszkańców Łomży – deklaruje Domasiewicz.

Weź udział w naszej ankiecie: https://www.facebook.com/mylomza/?ref=settings

Prawybory w „Przyjaznej Łomży”. Kandydatów jest dwóch [ANKIETA] komentarze opinie

  • polka - niezalogowany 2018-09-14 11:57:15

    wybieram MANKA.

  • qwerty - niezalogowany 2018-09-10 05:43:16

    Żaden, bo i tak nie wygra

  • enej - niezalogowany 2018-09-09 19:08:42

    eusebio od 25 lat to PiS szczuje ludzi na siebie doprowadzając do tak patologicznej sytuacji jak obecnie gdy o zgrozo ludzie bardziej sie dzisiaj boją powiedziec to co myślą niż za czasów Polski socjalistycznej.

  • enej - niezalogowany 2018-09-09 19:07:00

    no coż panie Zaremba fakty mówią same za siebie patrząc z perspektywy minionego czasu zwyczajnie dało się dupy i teraz jest po ptokach.

  • eusebio - niezalogowany 2018-09-09 15:19:29

    25 lecie szczucia na PIS , wystarczy !!!

  • urzedniczka - niezalogowany 2018-09-09 15:11:48

    Szczegółowa analiza protokołów Komisji Finansów i Skarbu Miasta nie pozostawia złudzeń, podobno umiejący liczyć radny Tadeusz Zaremba akceptował politykę finansową miasta. Kiedy rozpoczęła się walka o stołki jest tej polityce stanowczo przeciwny. Na miejscu pana Chrzanowskiego spałbym spokojnie w oczekiwaniu na wynik wyborczy, bowiem Łomża to nie Nowy Jork... https://lomza-tuiteraz.blogspot.com/

  • Joannak - niezalogowany 2018-09-09 11:09:55

    Zaremba to ciekawszy kandydat

  • enej - niezalogowany 2018-09-09 10:22:15

    Zaremby jeżeli się faktycznie boja to z prostego faktu ,że ma on swoje zdanie które potrafi obronić a co najbardziej dla wielu niebezpieczne ma duża wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu. Myślę ,że potrafiłby to nasze miasto postawić na nogi no ale to jest trudne zadanie nawet dla niego ale w jego przypadku jednak wykonalne. Oczywiście musi uporządkować sprawy na stylu miejscowi hierarchowie a samorząd. Ze spokojem i szacunkiem wskazać gdzie jest granica pomiędzy samorządem a miejscowymi hierarchami i co najważniejsze bezwzględnie ją respektować i egzekwować respektowanie. W tej chwili to jedyny naprawdę sensowny i najlepszy kandydat w mieście. Osobiście będę na niego głosował i namawiam szczerze innych.

  • Korwin - niezalogowany 2018-09-09 08:33:50

    Zaremba lub Domasiewicz + Zaremba bo tak trzeba na nich patrzeć. Zaremby boją się notable. Chrzan wydojony i spuszczony.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-09 07:57:39

    Pognać tych co zapiścili nam miasto niezależnie czy mają poparcie czy nie. Patrzcie i słuchajcie uważnie. Przecież to w całym kraju jest tak samo. W gębach frazesy Jezus Maryja, Bóg Honor Ojczyzna, patriotyzmy i wyklęci, precz z komuną i podobne, jesteśmy najuczciwsi i cłowiek dla nas najważniejszy a po boku NAM SIĘ NALEZY, bedziem brać ile kcemy bo my od suwerena śmy. Obłuda kłamstwo jakiego świat nie widział od tych co z pissścia i ich wyznawców. Paszli oni won.

  • Bez pojęcia - niezalogowany 2018-09-09 07:49:30

    Chrzanowski bez PiS nic nie znaczy niestety Choćby pierdyliard trolli zatrudnił na tym portalu to nie oszuka rzeczywistości.

  • Marysiaggg - niezalogowany 2018-09-09 07:40:41

    Jeden i drugi to najgorsze co może spotkać Łomżę!!!!

  • Korwin - niezalogowany 2018-09-09 06:25:23

    Kolejna kadencja disco polo to bankructwo miasta.

  • Zaborowsky - niezalogowany 2018-09-08 23:05:46

    Chrzanowski to obecnie najlepszy możliwy wybór

  • Kler - niezalogowany 2018-09-08 19:41:03

    Masz na myśli swojego Mario? PiS go nie chce a on prze..

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-09-08 18:55:44

    do koryta nie brakuje swin ,a czy ona tyle wytrzyma ??

  • Mieszkaniec grodu nad Narwią - niezalogowany 2018-09-08 15:34:20

    Uważam, że Tadeusz Zaręba jest świetnym kandydatem. Takich operatywnych i przedsiębiorczych ludzi jak on widziałem niewielu w swoim życiu. Zna bardzo dobrze miasto i jego potrzeby, dlatego może zrobić wiele dobrego.

  • wacek,w - niezalogowany 2018-09-08 13:09:51

    belferl78 ...popatrz na siebie..zazdrość to grzech..to skromny madry człowiek....przeciwaga tej pni co go zdradzila

  • Johny - niezalogowany 2018-09-08 12:17:37

    Zauważcie co robi opozycja. Nie prowadzi merytorycznego sporu tylko zastrasza ludzi!!!!

  • Belferl78 - niezalogowany 2018-09-08 11:21:45

    Chrzanowski to nieudacznik jako prezydent - niestety błędów popełnił wiele

  • pepeer - niezalogowany 2018-09-08 11:03:31

    wszyscy szczujemy na PIS !!!!

  • Johny - niezalogowany 2018-09-08 08:46:57

    @belfer Jak się skończy jak ją prowadzę własną działalność gospodarczą hahabhahahaba Myślicie że kogoś zastraszycie pisaniem takich bzdur??

  • enej - niezalogowany 2018-09-08 07:00:05

    a widzę ,że odwagi to braknie owszem iść i posłuchać ekstremalnie niepochlebnych opinii o budowie tej inwestycji. lepiej pisać ten hejt za Mariuszkiem i wmawiać wszystkim to co się wam marzy w główkach. Prawda jest jedna. nigdy więcej tej wyjątkowo nieudanej prezydentury emanującej wiecznymi dąsami, nieprzyjemnymi zagrywkami personalnymi , nietrafionymi inwestycjami, dziwnymi decyzjami personalnymi, niekonwencjonalnymi działaniami, donoszeniem na internautów do prokuratury, obcinaniem dotacji dla ludzi nieuleczalnie chorych z miejscowego hospicjum. Dość dość. Dość też kolejnym zbawcom mającym ochotę na prezydencki stołek. Sterowanej z ulicy Sezamkowej Muzyk czy Borysewicza odnowiciela który po wybieleniu odplamiaczem zapomnienia minionej nieciekawej działalności w radzie miasta stara się nam jawić jako Borys odnowiciel. MIESZKAŃCY MUSZĄ DOKONAĆ WYBORU EKSTREMALNIE NOWEGO BO STARE ZNOWU PUKA BEZCZELNIE DO DRZWI MÓWIĄC - "TO JA TWÓJ DOSKONAŁY KANDYDAT NA PREZYDENTA NAOBIECUJE CI KOLEJNY GWIAZDEK Z NIEBA".

  • enej - niezalogowany 2018-09-08 06:55:56

    a widzę ,że odwagi to braknie owszem iść i posłuchać ekstremalnie niepochlebnych opinii o budowie tej inwestycji. lepiej pisać ten hejt za Mariuszkiem i wmawiać wszystkim to co się wam marzy w główkach. Prawda jest jedna nigdy więcej tej wyjątkowo nieudanej prezydentury emanującej wiecznymi dąsami, nieprzyjemnymi zagrywkami personalnymi , nietrafionymi inwestycjami, dziwnymi decyzjami personalnymi, niekonwencjonalnymi działaniami, donoszeniem na internautów do prokuratury, obcinaniem dotacji dla ludzi nieuleczalnie chorych z miejscowego hospicjum. Dość dość. Dośc tez kolejnym zbawcom mającym ochote na prezydencko stołek sterowanej z ulicy Sezamkowej Muzyk czy Borysewicza odnowiciela który po wybieleniu odplamiaczem zapomnienia minionej nieciekawej działalności w radzie miasta stara się nam jawić jako Borys odnowiciel. MIESZKANCY MUSZA DOKONAC WYBORU EKSTREMALNIE NOWEGO BO STARE ZNOWU PUKA BEZCZELNIE DO DRZWI MÓWIĄ TO JA TWÓJ DOSKONAŁY KANDYDAT NA PREZYDENTA .

  • sska - niezalogowany 2018-09-08 06:11:27

    enej..akurat w we wt i pt to dzoen targowy wiec ty jako okoliczny mieszkaniec czesto tam jestes!!!!!dworzec sie buduje a poprzednikom zabraklo odwagi!!!!a co za darmo myslisz ze wybudują..nie pisz 15 mln bo dworzec ma kosztowac 7-8!!i to dzoeki podzialowi inwestycji

  • AnnaMaria - niezalogowany 2018-09-08 06:07:34

    Niech obaj sobie darują start i poprą Chrzanowskiego, wtedy wszystkich wyszło by to na dobre!

  • benia - niezalogowany 2018-09-08 05:29:43

    Dla mnie to żaden z nich. Ja swój głos oddam na obecnego Prezydenta Pana Mariusza Chrzanowskiego. Koniec, kropka

  • Alex. - niezalogowany 2018-09-08 05:03:06

    Czytelnik co ciekawe redaktor naczelny jest członkiem stowarzyszenia dziennikarzy polskich i nawet sekretarzem tego związku w Białymstoku a toleruje łamanie przez swojego redakcyjnego kolegę zasad etyki dziennikarskiej. Czaruś przypomnij sobie artykuł 19 zasad etyki dziennikarskiej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Portal 4lomza upadł bardzo nisko

  • enej - niezalogowany 2018-09-07 23:30:42

    czytelnik najbardziej to prezydent atakuje sam siebie swoimi niekonwencjonalnymi decyzjami i działaniami i to już od pierwszych dni swojej kadencji. W ten sposób sam sobie dął szach mat i to już dość dawno. Problem w tym ,że on tego nie widzi , nie czuje natomiast ty i tobie podobni walczycie na śmierć i życie o stołki które wraz z jego odejściem zapewne utracicie. Co myślą o panu prezydencie wyborcy to można usłyszeć w każdy wtorek i piątek na targowisku miejskim gdzie mieszkańcy miasta mają niebywałą okazję tuz przed wyborami naocznie doświadczyć niebywała gospodarność pan prezydenta i pisowskiej rady miasta czyli przedstawienie natury gospodarczej czyli jak uzyskać 5 milionów by 15 stracić.

  • czytelnik - niezalogowany 2018-09-07 21:51:08

    Dlaczego Pan Mirosław dziennikarz portalu 4lomza i jednoczesnie przewodniczący komitetu , który startuje w wyborach samorządowych jeszcze pracuje w tej redkakcji>???? pisząc subiektywny przekaz moze juz przecież prowadzić kampanie swojego komitet???????Prezydencie radzę Panu w trybie wyborczym pozwać do sądu tą redakcję i poszczególnych redaktorów!!!prawie co drugi artykuł polityczny to atak na pana jak się czyta to pan nawet winien za to , że przetargi się nie rozstrzygają, a wiemy dlaczego bo nie ma ludzi do pracy itp....jak wiadmomo spór był pomiędzy gonćem i urzędem miasta, a nie Chrzanowskim!!!niech Pan na to nie pozwala tryb wyborczy daje Panu szansę szybkiego załatwienia sprawy i ukaranie finansowo personalnie poszczególnych redkatorów ..ma Pan w urzędzie rewelacyjną znaną z tego typu spraw Kancelarię prawną , w której pracuje mecenas była rzecznik Urzędu Miasta niech PAnu dobrze doradzi..oni łapią za słowka, niech Pan działa podobnie i trzeba działać walczyć o swoje w sądzie!!!!!! do dzieła!!!!!

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-07 21:49:16

    juz według tej sondy Chrzanowski wygrał z Muzyk !!!! a według sondy na fb innego portalu Muzyk przegrała nawet z Borysem....stawiam na Domasiewicza