:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Premier Mateusz Morawiecki przyjedzie do Kolna

Region, Premier Mateusz Morawiecki przyjedzie Kolna - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 20/08/2019 15:21

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Kolno przy okazji II Ogólnopolskiego Święta Wdzięczni Polskiej Wsi. Impreza, którą uświetni występ Szymona Wydry z zespołem Carpe Diem, odbędzie się 25 sierpnia.

W programie wydarzenia znalazły się: uroczysta Msza Święta, podziękowanie za plony i zakończenie prac polowych, występy zespołów ludowych, piknik rodzinny,  atrakcje i zabawy dla dzieci, degustacja lokalnych potraw i produktów, tradycyjna kuchnia regionów oraz koncert Szymona Wydry z zespołem Carpe Diem.

W obchodach weźmie udział prezes rady ministrów Mateusz Morawiecki, który ma wręczyć medale 100-lecia Odzyskania Niepodległości. II Ogólnopolskie Święto Wdzięczni Polskiej Wsi odbędzie się 25 sierpnia 2019 roku, o godz.12:00 w Kolnie przy ul. Kolejowej 14.  Organizatorem wydarzenia jest m.in. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Przypomnijmy, że z naszego okręgu (obejmującego również powiat kolneński) o miejsce w Senacie będzie ubiegał się ojciec premiera. Kornel Morawiecki w poprzednich wyborach otwierał listę wyborczą Kukiz'15 w okręgu wrocławskim i uzyskał mandat posła na Sejm RP. Teraz w województwie podlaskim powalczy o mandat senatora z listy Prawa i Sprawiedliwości.

lomza

Premier Mateusz Morawiecki przyjedzie do Kolna komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 15:57:15

    PiS tylko po ciemnogrodach jeździ bo w dużym polskim mieście to by ich wyvwizdano !!!

  • gość 2019-08-20 16:27:10

    BKL już flagi wiesza na lusterka

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 16:40:27

    Tata będzie senatorem spadochroniarzem, więc trzeba przygotować lądowisko.

  • gość 2019-08-20 17:32:12

    Wszystko jasne. Władze PIS omijają Łomżę. Poseł zmarnował dorobek PIS przed wyborami samorządowymi. Oszukał swoich ludzi, którzy byli oddani dla PIS.Wybory do sejmu już tuż, tuż.
    Niech poseł nie mówi, że nie wie o co chodzi. "Powodzenia".

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 18:05:33

    Może przejazd obiecaną obwodnicą Łomży?
    O nie panowie już nie tym razem.a tak swoją drogą już jedna pani senator była,jakim cudem wygrała wybory do dziś niewiadomo,a teraz kolejny senator kandydat!szok

  • gość 2019-08-20 18:20:59

    Pan Kornel powinien sie starac o miejsce w Klubie Seniora nie na Senatora co wspolnego ma z naszym regionem tyle zrobi co Anna Maria

  • gość 2019-08-20 18:48:56

    i super że przyjedzie premier

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 19:09:58

    Panie premierze przed wyjazdem proszę się zaopatrzyć w guniaki bo w Kolnie asfaltu nie ma

  • gość 2019-08-20 19:17:13

    Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami-George Orwell

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 19:39:47

    Odnośnie komentarza powyżej- kłamiesz, przecież na jednej stronie jest asfalt, akurat po prawej. :)))

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 20:54:53

    Przyjaaadziee do kurpsiii, chyba niewie o tym że kurp nie myśli po poludniu

  • gość 2019-08-20 21:18:19

    jak przyjedzie to będzie doskonała okazja urządzić święto pomidora czyli słynną Tomatinę w Kolnie. Może Marowiecki wpadnie do Łomży i zagra Pinokia bez charakteryzacji w naszym Teatrze Lalek. Wszak nos od kłamstw ma długi i drewniany. Dwa razy przez sąd skazany za kłamstwo.

  • gość 2019-08-20 21:20:10

    przyjedzie a pincet plus będzie słuchać tego kłamcę i kabotyna jak świnia grzmotu.

  • gość 2019-08-20 23:08:51

    Jak chce przyjechac, niech se przyjedzie, ale niech zaplaci ze swojej pensji za paliwo a nie se robia wycieczki (marketing) po kraju na koszt podatnikow. Moze jeszcze tak helikopterem sobie przyleci?? Amerykancow tez ze soba wezmie do ochrony?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 23:12:06

    Ubeki Lewaki i reszta zbokow z lgbt i co wam daje te ujadanie...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 04:53:33

    Przyjedzie? I po jaką cholerę!? Wystarczy tę gębę oglądać w TV

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 06:02:55

    Widać co łomki znaczą na mapie Polski.tam może zajechać tylko niecik i boys.

  • antybolszewik - niezalogowany 2019-08-21 09:05:34

    to, że przyjedzie robić kampanię na koszt POdatników to mały pikuś, najgorsze jest to, że będzie znowu łgał jak PieS w gomułkowskim, komuszym stylu

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 09:37:13

    To.poco do nas BKL e jezdzicie. Zostancie u siebie w tej dziurze bez asfaltu. Premier przyjeżdża bo chce zobaczyć jak koniec Polski wygląda

  • gość 2019-08-21 09:57:23

    Niemożliwe - przecież w okolicy nie ma żadnego lotniska, więc to chyba jakaś ściema. Jak on tu przyleci?
    Promocja taty - kandydata na senatora?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 10:19:14

    Cały naród po 4 latach latach ich rządzenia zrozumial co to jest PiS !!! Złodziejstwo ,homoseksualizm ,pedofilia i morderstwa !!!Zostały już tylko kulka gospodyń wiejskich !!!

  • gość 2019-08-21 10:31:19

    Tylko Senator tej ziemi zostanie wybrany

  • Antykoder - niezalogowany 2019-08-21 10:35:30

    Szanowni Lewacy
    Polakom już się znudziły te wasze ujadanie i plucie na PiS, Polacy doskonale wiedzą i rozumieją za kogo ich uważacie ale niestety dla Was PIS wygra a wy.... wam pozostanie to co dotychczas czyli ujadanie bo nic dla Polski dobrego nie macie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 10:52:08

    Ceny w sklepach kosmiczne,prąd coraz droższy,robi się coraz ciekawiej,kraj już tonie w dlugach

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 10:58:45

    Ojoj jakie smuty, ceny rosną.. STRASZNE KU.. A

    Za zlidziejskich rządów poprzedników było to samo tylko jeszcze gorzej pomijając aspekt że nie było pracy, wyprzedawano wszystko co się dało i nie było żadnych programów dla ludzi...

    Ujadaja bo chcą powrotu do tego co było... Czyli kraść a Polak zwykły ma zdychac z głodu.

    Co kur... Zaniki pamięci macie Lewacy, za rządów popsl odbierane biednym pracującym dzieci z powodu biedy!
    Więc milczeć byd... i i nie udawać troski o finanse państwa.

  • normalny - niezalogowany 2019-08-21 11:08:28

    zaniki pamięci to wy PiSdzielce macie, bo ja pamiętam, że przez kilka lat była deflacja, czyli ceny spadały zamist rosnąć...

  • Łomżyniak - niezalogowany 2019-08-21 11:36:35

    POMYLIŁ SIĘ ON MA JECHAĆ DO KATOWIC TAM GO WYBIORĄ...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 13:03:07

    "Przypomnijmy wybrane pozycje z długiej listy afer, przekrętów i antyobywatelskich działań:

    Afera taśmowa, która pokazała, że „państwo polskie istnieje tylko teoretycznie” a interes narodowy wyparty został interesem prywatnym biznesowo-politycznych elit.

    Afera Amber Gold – usilnie zamiatana pod dywan

    Afera reprywatyzacyjna

    Afera stoczniowa – czyli doprowadzenie polskich stoczni do upadku Afera hazardowa

    Próba doprowadzenia LOT do upadłości

    Afera autostradowa, która doprowadziła polskie firmy do upadłości

    Afera stadionowa

    Afera wyciągowa

    Skok na OFE i ograbienie Polaków z połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w funduszach (153 mld zł)

    Afera z KGHM

    Afera z Elewarrem

    Afera stanowiskowa - Platforma wzięła 140 tysięcy stanowisk, PSL - 60 tysięcy!

    Skandal z budową gazoportu w Świnoujściu i dostawami gazu z Kataru

    Afera atomowa – Sam wybór lokalizacji trwał kilka lat, projekt budowy elektrowni atomowych pochłaniał ogromne pieniądze, które przeznaczano na tajemnicze cele. Jednym z nich jest przekazania 11 mln zł dla klubu sportowego

    Podwyższenie podatku VAT do 23 proc. Na artykuły dziecięce wzrósł drastycznie z 8 do 23 proc.

    Gigantyczne zadłużenie kraju - z 530 mld zł do blisko 1 bln zł

    Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców

    Podniesienie akcyzy na paliwo

    Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej

    Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)

    Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego

    Nałożenie na Lasy Państwowe gigantycznego haraczu - podatek od przychodu, a nie dochodu, co miało wzbogacić budżet państwa o 800 mln zł

    Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego

    Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego

    Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego

    Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej

    Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń

    Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych

    Podpisanie z Rosją fatalnej umowy gazowej, na mocy której mieliśmy najdroższy gaz w Europie

    Zatajenie raportu obnażającego nieprawidłowości ZUS

    Wyprzedaż majątku narodowego za prawie 60 mld zł – pozbywanie się spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów

    Osłabianie bezpieczeństwa i ograniczenie potencjału militarnego

    Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” - tzw. ustawa 1066, pozwalająca na obecność w Polsce zagranicznych służb i funkcjonariuszy

    Prowadzenie polityki zagranicznej, która uzależniała Polskę od silnych państw i osłabiała jej suwerenność

    Kilkuletni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego

    Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO

    Masowa inwigilacja obywateli

    Potężne osłabienie publicznej służby zdrowia

    Wydłużenie obowiązku pracy o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn, pomimo protestów i wniosku o referendum ws. wieku emerytalnego

    Wprowadzenie obowiązku szkolnego dla 6-latków, pomimo sprzeciwu społecznego

    Ponad 2 mln Polaków żyło w skrajnej biedzie, w tym aż 700 tys. dzieci

    To tylko część grzechów poprzedniego rządu. PO i PSL mają ich na politycznym sumieniu bardzo wiele. Pewnie dlatego tak głośno krzyczą i zamiast merytorycznej debaty, toczą emocjonalną i siłową walkę z rządem. Jakże paniczny musi być strach przed rozliczeniem win."

  • antykołtun - niezalogowany 2019-08-21 14:19:35

    ty PiSdzielcu, wklejasz tendencyjne i demagogiczne dzbdury, kto likwiduje OFE zabierając ludziom 15% oszczędności i wyprowadzając kasę z publicznego systemu ubzpeiczeń, bez prawa ich dziedziczenia..?, PiSlamiści, kto sprowadza miliony ton ruskiego węgla..?, PiSlamiści, kto tuszuje własne afery..?, PiSlamiści, kto zepsuł państwo prawa, zawłaszczył wszystkie niezależne instytucje tak, że świat cywilizowany POlskę piętnuje pierwszy raz PO 1989 r...?, PiSlamiści

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 17:14:28

    antykołtun i co Ci daje te ujadanie...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 18:21:03

    Amber gold to 250 milionow zł a afera PiS skok Wołomin to 5 miliardów zł w kieszeniach urzędników PiS i gdzie tu porównanie !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 18:22:40

    40 milionowy naród a w nim ogrodnik marszałkiem sejmu ,historyk premierem ludzie otwórzcie oczy !!!

  • Gość z Kolna - niezalogowany 2019-08-22 00:01:12

    Tyle nienawiści w komentarzach, widocznie pisane przez "bardzo mądrych ludzi". I co z tego czy jesteś z Kolna, Łomży, Pisza czy Warszawy? Ważne jakim jesteś człowiekiem. A ten rząd dzieli ludzi jak cholera. Należy głosować mądrze, z głową. Omotany ciemnogród wysławia prezesa, wysławia ten rząd. I co Ci dadzą te podwyżki skoro ceny idą w górę? Co Ci da 13 emerytura skoro przez resztę miesięcy musisz przeliczać czy starczy do końca miesiąca? 500+.. Rodzi patologię. PiS rozdaje pieniądze a dług publiczny rośnie i rośnie. I skąd niedługo będą brać te pieniądze? Każdy z nas będzie musiał za to słono bulic! Gdzie rozwój Polskiej gospodarki? Nie ma. Wydają tylko wasze pieniądze. Jesteś z miasta, ze wsi.. Nie ważne, ten problem dotyczy nas wszystkich. Oni potrafią ładnie nam śpiewać, recytować.. I ten naród ma klapki na oczach. I jeszcze jedno, zacznijcie zmieniać siebie zanim zaczniecie zmieniacy innych! Bo niektórzy z was nosi jad w sobie, wyżywając się na innych. A na pewno każdy z was wie co sam Piłsudski sądzi o tym narodzie, o ludziach. Precz z tymi którzy niszczą ten kraj. Niech żyją Ci którzy chcą jak Najlepiej. Precz z tym rządem!

Dodajesz jako: |