:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Prezentacja kandydatów PiS do rady miasta Łomży [VIDEO i FOTO]

Łomża, Prezentacja kandydatów miasta Łomży [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
18/09/2018 11:10

Dzisiejszego południa w restauracji „Na Farnej” poseł Lech Kołakowski zaprezentował kandydatów partii PiS, którzy będą ubiegać się o miejsca w radzie miejskiej Łomży w zbliżających się wyborach samorządowych.

Kandydatka PiS na prezydenta Łomży Agnieszka Muzyk poinformowała, że nie będzie startować do rady miasta, gdyż jej celem jest zdobycie fotela zarządcy miasta.

- Nie gram na dwa fronty, nie tworzę procedury awaryjnej dla siebie. Po prostu wiem, do czego zmierzam, tak samo jak kandydaci – radni z listy PiS – mówi Agnieszka Muzyk.

Okręg 1

1. Marek Dworakowski
2. Tadeusz Kowalewski
3. Jadwiga Serafin
4. Elżbieta Rabczyńska
5. Bogusława Domian-Kruszewska
6. Grzegorz Rytelewski
7. Janusz Nowicki

Okręg 2

1. Marianna Jóskowiak
2. Janusz Sławomir Mieczkowski
3. Jacek Janusz Suchnicki
4. Jolanta Anna Karwowska
5. Mariusz Tarka
6. Regina Kijewska
7. Daniel Oliva

Okręg 3

1. Jan Olszewski
2. Wiesław Tadeusz Grzymała
3. Krzysztof Sychowicz
4. Lech Śleszyński
5. Regina Lewańczuk
6. Katarzyna Kupiec
7. Anna Dziemiańczuk
8. Joanna Wierciszewska
9. Paweł Marcińczyk

Okręg 4

1. Agnieszka Białobrzewska
2. Krzysztof Niewiadomski
3. Kazimierz Święciński
4. Zofia Kurkowska
5. Adam Zwierzyński
6. Alicja Żelazna
7. Zbigniew Zalewski
8. Tomasz Tyl

Z okręgów pierwszego oraz drugiego do rady miasta zostanie wybranych po pięciu radnych. Z okręgu trzeciego wyłonionych zostanie siedmiu, natomiast z czwartego sześciu.

;

Prezentacja kandydatów PiS do rady miasta Łomży [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • pepe - niezalogowany 2018-10-18 11:27:44

    ale wscieklizna zydo -komuny z bylej Uni Wolnosci :D , ile tu mowy nienawisci w komentarzach :D

  • ??!?????!!!!!! - niezalogowany 2018-09-20 22:08:44

    TOĆ TO SAMI SENIORZY, treba nam młodych.......

  • Kasa - niezalogowany 2018-09-19 13:29:05

    Efekt pracy doświadczonych radnych to upadek miasta i zadłużenie.Najlepiej im wychodzi siedzenie w pierwszym rzędzie w kościele,pobieranie diet a nie zarządzanie miastem.Zmiana rady może w końcu zmienić coś w mieście.Seniorzy to mówią jak było a młodzi jak ma być.

  • Emilia S. - niezalogowany 2018-09-19 12:52:06

    na pis już nie głosuję... Po akcji z Muzyk podziękowałam im

  • Gość - niezalogowany 2018-09-19 12:00:23

    Nie lubię chrzanu bo piśnięty. Dwie listy do klo się nadają bo jedną ideologią dojenia z publicznych podszyte. To co robiła ta dojna zmiana z naszym miastem w tej kadencji woła o pomstę do nieba. Gnać przy wyborach chrzanopiśniętych

  • UZALEŻNIENIE OD KORYTA I PARCI - niezalogowany 2018-09-19 11:01:05

    Farbowane lisy......

  • jantar - niezalogowany 2018-09-19 10:11:13

    Działacze PISu w Łomży nie mają za grosz honoru. Najpierw popierają reelekcję Chrzanowskiego, władze wojewódzkie przyjmują kandydaturę przez aklamację. Chwilę później Nowogrodzka wyciąga kandydaturę Muzyk z kapelusza i Chrzanowski już jest ten niedobry.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-19 09:14:33

    CYRK ŁOMŻYŃSKI!Wybory do Rady Seniorów!Doświadczenie miała aktualna rada i co jakie mamy efekty! Nie należy głosować na starszych bo to parcie do władzy,uzależnienie od koryta i od kasy!Jeżeli zostaną wybrani ci co byli to w mieście nic się nie zmieni,trzeba tylko stawiać na młodych ludzi nigdy na tych co siedzą latami w radzie.To jest przyczyna ,że Łomża nie rozwija się.CZY ŁOMŻA MA BYĆ MIASTEM DLA SENIORÓW CZY MIASTEM DLA MŁODYCH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • akwi - niezalogowany 2018-09-19 08:49:20

    MY PAMIETAMY DLACZEGO PANI ZOSTALA ODWOLANA!!! PAMIETAMY I NIE DAMY ZAPOMNIEC O TYM CO BISKUP ZROBIŁ Z NASZĄ ŁOMŻA W IMIE......NO WLASNIE WIMIE CZEGO MOZNA TAK SIE POSWIECIC????

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-19 08:48:03

    niech wielebny zastanowi sie zanim w kazaniu powyzywa ludzi od zbrodniarzy...twoj wlasny prywatny obronca...upady duchowny.

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-19 08:46:26

    agnieszka zmyj tapete bo i tak falszu nie zakryjesz. musisz bardzo cierpiec skoro taka nienawisc przemawia przez ciebie i twoich nowych radnych... niech biskup sie za ciebie mocno modli bo kres niebawem nadejdzie i cala polska dowie sie o tym co mialo miejsce w lomzy. bedzie od pudelka do gazety polskiej...tak jak lubisz na pierwszej stronie cala ty

  • Senior - niezalogowany 2018-09-19 08:44:53

    Muzyk i tak nie wygra. Pani Biskupowa nie wygra, już Borysewicz lepszy

  • Kolesiów likwidujemy - niezalogowany 2018-09-19 08:04:41

    Dobre Mariusek pochrzaniony otoczył się kolesiami, którym sowicie płacił za klikanie na Facebooku, drugiemu płacił na odżywki trzeciego zatrudnił przez Smsa i wiele brudow narobił A Wy chcecie cztery lata bzdurnej prezydentury wybielic na miesiąc przed wyborami? Dość!!! Łomża to nie idioci ludzie wybiorą osobę mądrą, wykształconą,którą zwolnił Wasz panicz bo wiedział doskonale, że to Ona jest zaangażowana w pracę A nie leń.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-19 05:40:55

    za dużo starszych osób, chyba podziękuję za taką listę

  • Ciąg dalszy nastąpi na pewno ! - niezalogowany 2018-09-19 04:37:34

    @ Zbychu taka forma komentarza jest przestępstwem i jest usankcjonowana karnie w polskim prawodawstwie, wiec myślę że masz się czego obawiać człowieku!!!

  • Ewunia - niezalogowany 2018-09-19 01:59:13

    1.Pani Jadziu, Pani Jadziu dała się Pani zmanipulować.Ma Pani za dużo wolnego czasu i kasy, to niech Pani działa w polityce. Pani restaurację będę omijać z rodziną. Alkohol w restauracji, tak blisko kościoła? 2.Tam gdzie przyszła kandydatka na prezydenta się pojawi, to krach. 3.Księże Biskupie Kościołowi, to nie potrzebne! Jak to naprawić teraz? Jest mi smutno i przykro. Dobranoc.

  • Stasiek ze wsi - niezalogowany 2018-09-18 20:29:20

    Same katechetki...Mein Gott..co oni zrobią...łapkę podniosą, jak im ks. biskup każe...komuno wróć :)

  • sebch - niezalogowany 2018-09-18 20:15:52

    Widziałem osoby po 20, po 30, 40 latków, to młode wykształcone, mądre, szczere i skromne osoby, otwarte na ludzi i na świat, niektórzy społecznicy , o których może nie słyszeliście. Nie jeden raz w cieniu poświęcali swój czas dla dobra i potrzeb innych ludzi. Skąd w innych tyle nienawiści. Na kogo głosowaliście wcześniej? Takich radnych jeszcze nie było, jest szansa to zmienić. Ja będę głosował i jestem na tak. Chcecie zmienić Łomżę??? głosujcie!

  • Andrzej Kapuscin - niezalogowany 2018-09-18 19:53:14

    A ludzie około 40 to starzy? Chyba to najlepszy wiek na wejście do polityki - jest to osoba z doświadczeniem, z dorobkiem nie jest to emeryt.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-18 19:50:34

    Dlaczego nie ma młodych i wykształconych kandydatów do rady tylko stare typy i dlatego miasto umiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • wichajster - niezalogowany 2018-09-18 19:46:21

    Uczciwość to chyba nie jest domena pochrzanionego - jego koledzy sprzedali go. Ludzie opamiętajcie się dzisiaj chcecie po czterech latach nieróbstwa i organizowania igrzysk dla ludu głupiego chcecie go wybielić, że ktoś mu kuku zrobił? TO chłoptaś swymi rządami sam sobie kuku zrobił

  • AntoniK - niezalogowany 2018-09-18 19:40:25

    Ludzie o jakiej Wy uczciwości piszecie, że niby Wasz Panicz przez 4 lata pokazał swoją uczciwość? Gdzie i kiedy? Zatrudnianie swoich kolesiów, zatrudnianie przez SMS`a, zatrudnianie ludzi z rzekomych konkursów i wiele innych ciekawostek. Agnieszka Muzyk przy Waszym Paniczu to za bardzo mądra osoba i jak to przysłowie mówi: "Jajko okazało się mądrzejsze od kury..."

  • enej - niezalogowany 2018-09-18 17:45:57

    sama elita z mety do wyjebania w kosmos za pomoca nie oddania na nikogo z nich głosu po wejsciu do lokalu wyborczego. Chroń nas panie przed tym aby ktos z tych kandydatów dostał się do rady. Bedzie ten sam cyrk co obecnie i od lat ma miejsce w radzie.

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-18 17:11:29

    a ta rozowa landrynka to pani od restauracji sowa???? czy sie myle?

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-18 17:10:26

    Bronakowski zrobilby kariere w sredniowieczu teraz wystawia swoje popychadla ktore kazdy z nas zna. okropna falszywa osoba ktora jest dwulicowa i gra na dwa fronty. a teraz mowi ze takich gier nie zna????

  • Zbychu - niezalogowany 2018-09-18 16:56:42

    Najlepszy to jest Tomasz zwany Szczyl z okręgu 4, nikt Pana nie lubi w bloku w firmie i w ogóle !!! takimi ludźmi otacza się Pani Muzyk!

  • Estera - niezalogowany 2018-09-18 16:37:18

    A ich oświadczenie majątkowe mamy prawo zobaczyć?jeśli tak to gdzie?

  • gość 2018-09-18 16:14:44

    Okręg 1 pozycja 6. Grzesio uznał że czas odejść od PSL i dołączyć do Muzyk. Ale jak się śpiewa w Bractwie Kurkowym dla Biskupa to można. W ciągu ostatnich czterech lat trochę zmienił miejsc pracy i to nie za najniższą krajową. Wszystko dla władzy i kasy.

  • Ark - niezalogowany 2018-09-18 15:43:49

    Jestem pod wrażeniem,znam ogólnie kilka osób która teraz kandydują, czym się wcześniej zajmowali,nagle interesuje polityka,dlaczego???

  • Zniesmaczony - niezalogowany 2018-09-18 14:57:49

    Jest mi strasznie smutno, po tylu latach wiernego stania za PiS, teraz na nich nie zasługuję. Dziękuję Kołakowskiemu i Bronakowskiemu. W przyszłym roku będę pamiętał przy urnie. Żeby chociaż to była kompetentna osoba. Ale mądrość poseł ocenił według siebie. Pani zapomniała, że budżet na ten rok był uchwalony za jej kadencji, a ona odpowiadała za kulturę w tym także koncerty, o których tak się "wymądrzała" w poprzednim wystąpieniu, że to zmarnowane pieniądze.

  • Koniec z partyjniakami zrobmy - niezalogowany 2018-09-18 13:36:38

    Na sitwe partyjna nie bede glosowal choc poprzednich wyborach tak robilem. LUDZIE pokazmy srodkowy palec partyjniakom co za nasza kasę bawią sie w politykę. Wybierzmy kandydatow niezależnych a nie kukiełki sterowane prze partię.

  • speech - niezalogowany 2018-09-18 12:48:23

    Chrzanowski pokaż wszystkim i wygraj te wybory. Nie chce, żeby Łomżą rządzili peowcy i pewna kobieta z polecenia biskupa

  • euros - niezalogowany 2018-09-18 12:44:32

    Niedługo gala bokserska, remont Niemcewicza rusza, brawo Chrzanowski

  • glosik - niezalogowany 2018-09-18 12:38:11

    A ta pani radna ktora w Krzyzu modli sie za wstawiennictwem sw. Jana Pawła II niech się pani pomodli za swoją kandydatkę i biskupa. bo zlo się czai w Kosciele.....

  • lepiej miec zaparcie niz popar - niezalogowany 2018-09-18 12:36:29

    PANI JADZIU WSTYDZI SIE PANI. NIE RAZ SLYSZALEM PANI OPOWIESCI A TERAZ PANI Z NIMI? Z BISKUPEM? EH LUDZIE SCHODZA NA PSY. BRAK PRZYZWOITOSCI.

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-18 12:32:11

    byla metoda na wnuczka zeby cos wymusic - kase? teraz bedzie slynna metoda na GOŃCA-zeby dostac prace? ktos chce wiedziec jak sie stosuje te metode na gońca? kulisy niedlugo. goniec sam sie zdziwi.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 12:31:18

    Jaki dworzec? A w mediach było napisane że będzie to tylko miejsce przesiadkowe? Na którego wg artykułów brakuje pieniędzy ( info BIP- unieważnione przetargi i informacje z Sesji RM) to co jest prawdą?

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-18 12:29:39

    antek poludnie robote to juz miales zalatwiona..ale sie obijales jak cymbal lezacy. drugi raz nie nabierzesz ludzi...po wyborach wszyscy sie dowiedza dlaczego taka robote dostales...bedzie ci wstyd? niech biskup twojej kandydatki otworzy osrodek interwencji kryzysowej dla ciezkich przypadkow zebys nie musial pukac do drzwi prezydenta.

  • tom37 - niezalogowany 2018-09-18 12:27:07

    Dworzec jest w trakcie budowy, autobusy też normalnie jeżdżą z dworca. Ten cały edzio się z choinki urwał, aby tylko dowalić Chrzanowskiemu. Pani Muzyk zapewne kazała napisać

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-18 12:25:42

    BISKUP MUSI ODPOWIEDZIEC ZA TO ZE MIESZA SIE DO POLITYKI!!!!! CHRZANOWSKI KAWA NA LAWE!!!! TY TYLE WIESZ...WIESZ CO CI MOWILI I JAK PRZEKONYWALI. WIESZ CO ROBIL BISKUP ... POWIEDZ LUDZIOM!!!!!!! ZROB KONFERENCJE, NAPISZ KSIAZKE BO W LOMZY PATOLOGIA ZA PATOLOGIA OD PETZA DO DZIS..... I SZANOWNY BISKUPIE NIE ZYCZE SOBIE ZEBY KTOS NAZYWAL LUDZI KTORZY MAJA SWOJE ZDANIE NA TEMAT NAZYWAC ZBRODNIARZEM....RADZE ZASTANOWIC SIE NAD KAZANIAMI ZANIM ZACZNIE ZASTANAWIAC SIE NAD TYM KARDYNAL, PAPIEZ EWENTUALNIE TVN.

  • qwerty - niezalogowany 2018-09-18 12:24:11

    Przecież dworzec już się buduje, ktoś tu chce na siłę przyczepić do Chrzanowskiego

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:53

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:53

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:53

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:53

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:53

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:53

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:52

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:52

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:52

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:52

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:52

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:52

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:52

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:52

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • antek południe - niezalogowany 2018-09-18 12:20:51

    na chrzanowskiego gołsuje bo robote smsem chcem miec załatwionom

  • serik - niezalogowany 2018-09-18 12:20:36

    jak wiarygodna moze byc rabczynska i sprawa edukatora? miala miec 4 lub 6 miejsce a przeskoczyla na 2 dlaczego? moze 4lomza w swoim artkule zapomnialo czegos dopisac? jak zwykle to bywa zborek rozporek z podniety ze dla Chrzana moze dowalic zrobi wszystko??? tak mowia na miescie...

  • rolnik Janek - niezalogowany 2018-09-18 12:18:58

    Ja głosuję na Chrzanowskiego, a nie na kościół

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-18 12:17:34

    ja bym nie dalala rady tak pracowac wbrew sobie. po takim 3 letnim nicnierobieniu bym po prostu na jakis turnus pojechala leczenia zdrowia psychicznego ...

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 12:17:13

    Mieszkaniec ja tam byłem. Przejeżdzam obok parku kilka razy dziennie. Ale obserwuję także BIP Miasta Łomży. Wyjątkowości szumnie ogłaszanej nie widzę. Ludzi nie wprowadzam w błąd bo nie muszę tego robić i nie chcę robić. Ok Gyziek mogę się spowiadać w trybie wyborczym. Te wszystkie informacje były umieszczone w mediach. Na sesji RM w postaci pytań interpelacji. Jestem mieszkańcem tego miasta. Widzę analizuję i nikogo nie obrażam. Co jest nie prawdą.

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-18 12:16:21

    ...bo biskup jej kazal.... ona nie chciala?

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-18 12:15:24

    ta pani zostala zniewolona? dlaczego nie reagowala? syndrom ofiary? Boze tyle zlego zrobil prezydent a ona nie reagowala...matko Boska co z grzech zaniechania i jeszcze chodzi do komuni sw????? takie zaniechanie dopiero po jej zwolnieniu otworzyla usta...dobrze ze to sie stalo bo dalej by tkwila na tej nieszczesnej posadce. zal kobiety trzy lata zmarnowane, pracowac wbrew sobie, wbrew woli....

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-09-18 12:15:01

    Dzisiaj Pani Agnieszka przyznała, że interesuje ją tylko fotel prezydenta. Na mieście mówiło się o tym już od dwóch lat.

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-09-18 12:15:01

    Dzisiaj Pani Agnieszka przyznała, że interesuje ją tylko fotel prezydenta. Na mieście mówiło się o tym już od dwóch lat.

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-09-18 12:15:00

    Dzisiaj Pani Agnieszka przyznała, że interesuje ją tylko fotel prezydenta. Na mieście mówiło się o tym już od dwóch lat.

  • były student - niezalogowany 2018-09-18 12:13:54

    Myślący człowiek i na Muzyk? Beczka śmiechu normalnie

  • lidelboy - niezalogowany 2018-09-18 12:11:26

    Widzę zwolennik Pani Muzyk próbuje robić wodę z mózgu mieszkańcom miasta. Skoro Chrzanowski miał dopuścić się niby takich zaniechań to pytanie dlaczego Pani Agnieszka przez ponad 3 i pół roku tolerowała to skoro jest tak uczulona na dobro miasta i jego mieszkańców. Pytanie dlaczego sama nie zrezygnowała tylko Chrzanowski sam ją zwolnił

  • lidelboy - niezalogowany 2018-09-18 12:11:26

    Widzę zwolennik Pani Muzyk próbuje robić wodę z mózgu mieszkańcom miasta. Skoro Chrzanowski miał dopuścić się niby takich zaniechań to pytanie dlaczego Pani Agnieszka przez ponad 3 i pół roku tolerowała to skoro jest tak uczulona na dobro miasta i jego mieszkańców. Pytanie dlaczego sama nie zrezygnowała tylko Chrzanowski sam ją zwolnił

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 12:11:13

    Nie traktuję się jako obrońca Muzyk. Tylko myślący człowiek potrafiący analizować. Wielki szacun dla Borysewicza że nie dał się wciągnąć w brudy Chrzanowskiego. Za pomocą jego rąk chciał dokopać Muzykowej ale nawet to się nie udało. Wielki szacun dla doktora

  • gyziek - niezalogowany 2018-09-18 12:09:56

    edek merytoryks za takie wrzutki to w trybie wyborczym bedziesz sie spowiadal...za rozpowszechnianie nieprawdziwych info!!!

  • południe - niezalogowany 2018-09-18 12:09:42

    wszędzie zakaz alkoholu proponuję jak Muzyk wygra, ale oby nie wygrała

  • mieszkaniec Starego Rynku - niezalogowany 2018-09-18 12:08:57

    Edek park sie buduje prezydent dostal dotacje z nfosou a ty ludzi w blad wprowadzasz pojedz tam i zobacz...racja oswiata kuleje zapyraj o to agniesie to ci pospiewa....

  • hugo - niezalogowany 2018-09-18 12:07:39

    edek wielki obrońca Muzyk

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 12:06:04

    A gdzie Twoja gyziek merytoryka?

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 12:05:39

    Gyziek oto merytoryka: Brawo Pani dr Muzyk. Trzymam za Panią kciuki. Mam nadzieję że Pani nas nie zawiedzie Oby nie Chrzanowski bo: 1. budowa ul Zawadzka wątpliwa - wszystko wyjdzie pewnie po wyborach. 2. Muzykowa załatwiła dotację na budowę filharmonii, a Wydział Inwestycji jak buduje tak buduje i nie wiadomo czy zbuduje. 3. Dworca brak sprzedany za krocie a co z pieniędzmi się stało? 4. Zostaliśmy odcięci od świata jesteśmy pośmiewiskiem dla okolicznych miast i gmin. 5. Niemcewicza ma być budowane jeszcze przed wyborami ( za rok oby nie szybciej trzeba będzie ją poprawiać). 6. Parku Jana Pawła II nie ma 7. Kąpieliska nie ma 8. A teraz Edukator? Muzyk chyba powinna wystąpić do Sądu bo niesłusznie ją zwolnili- tak wynika z artykułu umieszczonego na 4 lomza. Brawo Panie Borysewicz że nie dał się Pan się wciągnąć w brudy. 9. Zadłużenie Miasta na maksa już chyba większe być nie może. 10. Podsumowanie: tragedia. Nasze szkolnictwo kuleje, hospicjum nie ma kasy a Pan Prezydent organizuje mordobicie. Przepraszam Panie Prezydencie. Ale ja nie zgadzam się z modelem zarządzania przez Pana Miastem. Nie zgadzam się na szastanie kasą miejską. Głosowałem na Pana bo wierzyłem w Pana. A teraz to mi jest przykro patrzeć na klęskę naszego miasta.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 12:04:02

    Ja nie jątrzę " za młodymi" W odp jakby Chrzanowski chciał dać na hospicjum to by dał. To on jest szefem. Niemcewicza ma być podobno gotowe do końca października. Tak szybko budować ulicę? pierwsze słyszę. Brak wyjaśnień w sprawie Zawadzkiej i orzeczenia Sądu o wstrzymaniu budowy. ale faktycznie buduje się tylko nie wiadomo czy nie zabulimy za to. Wydaje się na imprezki różne. Dlaczego nie ma budżetowych przesunięć. Przecież wielki Chrzanowski cudotwórca mógł to naprawić. Dlaczego tego nie zrobił? A skąd wiesz że dołki kopała pod Prezydentem czy są to tylko domysły?

  • gyziek - niezalogowany 2018-09-18 12:03:50

    ale trolle muzykowej sa zalosni!!!!!zero merytoryki tylko wrzucaja hasla mysla ze lud glupi to kupi...ludzie wiedza ze prezydent juz dawno piwinien ja wyrzucic bo pod nim ryla...ciagly lans,pokazowka w toruniu na spotkaniach radyjnych i gadanie zle o swoim szefie...nie pasowalo to trzeby bylo zlizyc rezygnajce!!!a teraz imprezy w miescie sie jej nie podobaja. wstyd muzyk wstyd

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-18 12:01:03

    mozliwe ze w czarno na bialym niedlgo zostanie wyemitowany odcinek o kulisach slawy tej biskupowej kandydatki? wiec radni nie ma sie z czego cieszyc zdemaskowanie waszej pani nastapi niedlugo.

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-09-18 11:59:11

    oj Bronakowski odpowie za swoje czyny nie na ziemi to w niebie albo gdzie indziej...ale licze na to ze ktos sie ta sprawa juz niedlugo zajmie i naglosni to na skale ogolnopolska. bo Łomża zasluguje na uczciwość a nie mamienie wyborcow blogoslawienstwem biskupa?

  • za mlodymi - niezalogowany 2018-09-18 11:58:31

    Edek a ty co z fabryki kredek???jatrzysz jak twoja kandydatka!!!!!niemcewicza,zawadzka sie buduje dworzec rowniez!!!!!!hospicjum sama muzyk dzielila bo przewodniczyla a edukator. chlopie brak nadzoru ze strony zastepcy odpowiedzialnego za oswiate!!!!gdzie ona byla???nie idz w info portaliku bo sie sam pograzasz...prezydent mowil,za co ja zwolnil nic o edukatorze wskazywal na brak komunikacji,lojalnosci i bledy w nadzorze!!!!nie mowil jakie????a glownym powodem ze ja zwonil to ze chciala startowac i pod nim kopala....he he moze rloscic sobie prawo????zastepca bez powodow moze byc odwolany to nie umowa o pracę tylko najblizszy wspolpracownik..a okazalo sie ze sam wyhodowal sobie takiego czlowieka

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 11:56:38

    Nie lubię chrzanu bo piśnięty. Dwie listy do klo się nadają bo jedną ideologią dojenia z publicznych podszyte. To co robiła ta dojna zmiana z naszym miastem w tej kadencji woła o pomstę do nieba. Gnać przy wyborach chrzanopiśniętych.

  • ania12 - niezalogowany 2018-09-18 11:55:47

    finally masz racje. Tadeusz za bardzo sie zaangazowal...ciekawe dlaczego? stawiac cos ponad powolanie? bo nie oszukujmy sie nie taka hierarchie wartosci wyznaje duchowny?

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 11:55:03

    Nie dla Muzyk a może wybraki A. Muzyk na kandydatkę dzięki niekompetencji Mariusza Chrzanowskiego? Agnieszka to powinna jemu flaszkę postawić. Musiał bardzo się postarać.

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-18 11:53:11

    tak Agusiu tobie juz tylko przyjemnosci w glowie. tytaniczne przyjemosci ...mozliwe dzieki twojemu czerwonoglowcy.

  • finally - niezalogowany 2018-09-18 11:52:32

    kościół niech się nie miesza w politykę. przecież wiadomo, że dzięki niemu Muzyk wybrali na kandydatkę

  • u sowy - niezalogowany 2018-09-18 11:51:30

    powiem tak... pani Jadziu jak pani nie wstyd stać obok kogos na kogo pani do nie dawna nadawla jak radio ? czy pani tez poszla na sprzedaż jak i czarna mamba? po co to? biskup bedzie pani kazal glosowac za ograniczeniem alkoholu a pani jako przedstawiciel przedsiebiorczosci bedzie to wspierac? czuje ze pani restauracja to po tym wystapieniu bedzie miala mniej obrotow. nie potrzebnie pani sie wmieszala w polityke..bardzo zle dla pani i pani restauracji. ja tam juz nogi nie postawie...

  • Never piss - niezalogowany 2018-09-18 11:50:19

    Dwie listy w całości do wyrzucenia bo skalane partią dojnej zmiany. W nic im nie uwierzę za bardzo wzrok w korytach utkwiony. Gnać przy wyborach wszystko co pissssem podszyte niezależnie czy obecnie czy w niedawnej przeszłości. Nie lubię chrzanu i dojnej zmiany bo to to samo.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 11:48:49

    Biskup to też człowiek. Tylko są rzeczy ważne i ważniejsze. Widać że nie masz dzieci finally. To tak jak z budżetem domowym przedmówco. Najpierw wydajemy na potrzeby bez których nie możemy żyć, a później na przyjemności. To taka podstawowa wiedza.

  • finally - niezalogowany 2018-09-18 11:45:55

    mordobicie? lepiej na kościół pewnie wydać pieniądze, trzeba w końcu jakoś podziękować biskupowi

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 11:45:47

    Ja nie muszę nikogo obrażać. Posługuję się argumentami.

  • nie dla pana CHRZANA - niezalogowany 2018-09-18 11:45:46

    Chrzanowski - mieszkancy cie nie lubią bo kolegów zatrudniasz esemesami

  • nie dla pana CHRZANA - niezalogowany 2018-09-18 11:45:45

    Chrzanowski - mieszkancy cie nie lubią bo kolegów zatrudniasz esemesami

  • nie dla pana CHRZANA - niezalogowany 2018-09-18 11:45:45

    Chrzanowski - mieszkancy cie nie lubią bo kolegów zatrudniasz esemesami

  • nie dla pana CHRZANA - niezalogowany 2018-09-18 11:45:45

    Chrzanowski - mieszkancy cie nie lubią bo kolegów zatrudniasz esemesami

  • nie dla pana CHRZANA - niezalogowany 2018-09-18 11:45:45

    Chrzanowski - mieszkancy cie nie lubią bo kolegów zatrudniasz esemesami

  • nie dla pana CHRZANA - niezalogowany 2018-09-18 11:45:45

    Chrzanowski - mieszkancy cie nie lubią bo kolegów zatrudniasz esemesami

  • nie dla pana CHRZANA - niezalogowany 2018-09-18 11:45:45

    Chrzanowski - mieszkancy cie nie lubią bo kolegów zatrudniasz esemesami

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 11:44:55

    Speech mam na imię Edek i jestem facetem. Nie trzeba być Agnieszką. Te argumenty znają wszyscy i mówią o nich otwarcie w mieście Brawo Pani dr Muzyk. Trzymam za Panią kciuki. Mam nadzieję że Pani nas nie zawiedzie Oby nie Chrzanowski bo: 1. budowa ul Zawadzka wątpliwa - wszystko wyjdzie pewnie po wyborach. 2. Muzykowa załatwiła dotację na budowę filharmonii, a Wydział Inwestycji jak buduje tak buduje i nie wiadomo czy zbuduje. 3. Dworca brak sprzedany za krocie a co z pieniędzmi się stało? 4. Zostaliśmy odcięci od świata jesteśmy pośmiewiskiem dla okolicznych miast i gmin. 5. Niemcewicza ma być budowane jeszcze przed wyborami ( za rok oby nie szybciej trzeba będzie ją poprawiać). 6. Parku Jana Pawła II nie ma 7. Kąpieliska nie ma 8. A teraz Edukator? Muzyk chyba powinna wystąpić do Sądu bo niesłusznie ją zwolnili- tak wynika z artykułu umieszczonego na 4 lomza. Brawo Panie Borysewicz że nie dał się Pan się wciągnąć w brudy. 9. Zadłużenie Miasta na maksa już chyba większe być nie może. 10. Podsumowanie: tragedia. Nasze szkolnictwo kuleje, hospicjum nie ma kasy a Pan Prezydent organizuje mordobicie. Przepraszam Panie Prezydencie. Ale ja nie zgadzam się z modelem zarządzania przez Pana Miastem. Nie zgadzam się na szastanie kasą miejską. Głosowałem na Pana bo wierzyłem w Pana. A teraz to mi jest przykro patrzeć na klęskę naszego miasta.

  • speech - niezalogowany 2018-09-18 11:41:55

    Edek masz na imię Agnieszka? Wielce prawdopodobne

  • Edek - niezalogowany 2018-09-18 11:38:51

    Brawo Pani dr Muzyk. Trzymam za Panią kciuki. Mam nadzieję że Pani nas nie zawiedzie Oby nie Chrzanowski bo: 1. budowa ul Zawadzka wątpliwa - wszystko wyjdzie pewnie po wyborach. 2. Muzykowa załatwiła dotację na budowę filharmonii, a Wydział Inwestycji jak buduje tak buduje i nie wiadomo czy zbuduje. 3. Dworca brak sprzedany za krocie a co z pieniędzmi się stało? 4. Zostaliśmy odcięci od świata jesteśmy pośmiewiskiem dla okolicznych miast i gmin. 5. Niemcewicza ma być budowane jeszcze przed wyborami ( za rok oby nie szybciej trzeba będzie ją poprawiać). 6. Parku Jana Pawła II nie ma 7. Kąpieliska nie ma 8. A teraz Edukator? Muzyk chyba powinna wystąpić do Sądu bo niesłusznie ją zwolnili- tak wynika z artykułu umieszczonego na 4 lomza. Brawo Panie Borysewicz że nie dał się Pan się wciągnąć w brudy. 9. Zadłużenie Miasta na maksa już chyba większe być nie może. 10. Podsumowanie: tragedia. Nasze szkolnictwo kuleje, hospicjum nie ma kasy a Pan Prezydent organizuje mordobicie. Przepraszam Panie Prezydencie. Ale ja nie zgadzam się z modelem zarządzania przez Pana Miastem. Nie zgadzam się na szastanie kasą miejską. Głosowałem na Pana bo wierzyłem w Pana. A teraz to mi jest przykro patrzeć na klęskę naszego miasta.

  • speech - niezalogowany 2018-09-18 11:37:10

    śmiech na sali

  • tgvb - niezalogowany 2018-09-18 11:31:40

    ale lista lesnych dziadkow!!!

  • merkury - niezalogowany 2018-09-18 11:29:30

    coś biskupa nie widzę... co się stało, że go nie było?

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-18 11:29:20

    ake miejsce wybrala u jadzki!!!!!!nie tak dawno walczyla o alkohol z kurią a dzis kandydatka i udosteonia lokal

  • tgvb - niezalogowany 2018-09-18 11:28:32

    spotknie na Farnej..to tam alkohol sprzedaja ????w sasiedztwie katedry..co na to Tadeusz????????

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-18 11:27:36

    zenada szczyl i oliwa???,lista slabiutka tak jak i kandydatka