:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Profilaktyka wad postawy u dzieci

Zdrowie i uroda, Profilaktyka postawy dzieci - zdjęcie, fotografia
06/08/2018 13:34

Nabyte wady postawy to powszechny problem wśród dzieci. Zapobieganie ich powstawaniu oraz ich leczenie to trudne zadanie – wymaga nie tylko właściwej diagnostyki i rehabilitacji, ale przede wszystkim edukacji rodziców i opiekunów. Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

Pieniądze na edukację i leczenie

W trosce o zdrowie dzieci mieszkających w województwie Podlaskim – w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – został ogłoszony konkurs z poddziałania 7.2.1 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na wsparcie projektów związanych z profilaktyką nabytych wad postawy u dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Jakie projekty mogą otrzymać dofinansowanie? Przede wszystkim te, które realizują „Program profilaktyki nabytych wad postawy skierowany do dzieci w wieku 5-14 lat z terenu województwa podlaskiego”. W konkursie chodzi m.in. o zapewnienie edukacji dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku 5-6 lat, a także dla uczniów szkół podstawowych, jak również o badania diagnostyczne, leczenie i rehabilitację tych dzieci, u których stwierdzono wady postawy.

Chcesz pomóc dzieciom – złóż wniosek!

Konkurs to szansa dla tych, którzy dzięki dofinansowaniu z funduszy europejskich, chcą wspomóc rozwój profilaktyki nabytych wad postawy u dzieci i rozwinąć własną działalność w tym zakresie. Jest adresowany do wszystkich podmiotów (z wyłączeniem osób fizycznych), w tym m.in. publicznych i prywatnych instytucji opieki medycznej czy integracji społecznej, a także jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych. Pula dofinansowania przeznaczona do podziału między wybranymi w konkursie instytucjami wynosi aż 8 milionów złotych. Nie czekaj – nabór wniosków potrwa do 20 sierpnia tego roku!

Profilaktyka wad postawy u dzieci komentarze opinie

  • chelsea trøje - niezalogowany 2019-01-03 07:38:33

    fodboldtrøjer billige fodboldtrøjer børn maglie calcio a poco prezzo

  • maglie calcio poco prezzo - niezalogowany 2018-12-06 08:42:47

    fotbollströjor fußballtrikots kinder fußballtrikots Günstige

  • Billige Fodboldtrøjer - niezalogowany 2018-12-04 17:41:30

    fotballdrakter Fodboldtrøjer Fodboldtrøjer Børn

  • maglie calcio bambino - niezalogowany 2018-12-03 15:11:32

    j1u3c7ysg 5d6gvwz Billige Fodboldtrøjer Børn 4wnz9k1qj 7o1j6t bd8yc1 pyunfh fußballtrikots cie6q52x8 3euxvw 0jf8tn tkzqyi43ra fotbollströjor barn lc4py2 6noy89

  • fotbollströjor barn - niezalogowany 2018-11-09 20:23:15

    xw45om0 rebqc2 billige fotballdrakter edr7j36 7q9ntedo 8gpw2oc 5f7iec maglie calcio pou3sk7 pjfxh9edr 51usrg 6un41wpy9 maglie calcio a poco prezzo 4kb23eoz n6msj7

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-07 12:27:51

    Reforma szkół bardzo potrzebna.Uczeń w szkole powinien nauczyć się wszystkiego a po szkole powinien odpoczywać na świeżym powietrzu.Nauczyciele zamiast nauczyć to sprawdzają jego wiedze,którą uczeń zdobywa w domu. Życie ucznia jest b.ciężkie siedzi w szkole,na przerwie siedzi,rodzice podwiozą pod szkołę,w domu siedzi i uczy się długo......często niewyspany rano znowu do szkoły z ciężkim plecakiem , bez śniadania i bez kanapek bo mama nie zrobiła,nie wszystkie szkoły zapewniają obiady dla uczniów całej szkoły ,kupi w sklepiku śmieciowe jedzenie....

  • Aston - niezalogowany 2018-08-07 09:42:42

    Trzeba obejrzeć i pomyśleć. Grozi naszym dzieciom Www.szczepienia.wybudzeni.com/2018/07/29/omowienie-hipotezy-przyczyn-powstawania-krzywych-usmiechow-i-asymetrii-twarzy/

  • Ella - niezalogowany 2018-08-07 05:42:27

    Tak w szkołach pełne plecaki po kilka kilogramów na plecach pierszakow A tu taka akcja. Trzeba najpierw zreformować szkoły. Gdzie są szafki? No i druga sprawa nawet jak są szafki to jest tyle zadane że trzeba to wszystko nosić

  • Seler - niezalogowany 2018-08-07 04:17:47

    A kiedy puszczą ciepłą wodę?

  • MArtini z Lodem - niezalogowany 2018-08-06 19:05:51

    no moze odpowiesz co jest takiego dobrego w SMSach ?

  • MArtini z Lodem - niezalogowany 2018-08-06 17:15:05

    a powiedz mi kolego co takiego było dobre w esemesach ? ze pan mariusz taki kolezenski niby ? po co nam prezydent zatrudniajacy kumpli esemesami ! ?

  • speech - niezalogowany 2018-08-06 16:53:17

    Cebula trollu idź na 4lomza i tam rób śmietnik. Cebula ci wystaje z butów

  • MArtini z Lodem - niezalogowany 2018-08-06 16:50:12

    to sięakurat zgadza ale największą winę ma oczywiscie Pan CHRZANOWSKI !

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-06 16:18:12

    Chrzanowski rządził razem z Muzyk i Garlickim.Oni wszyscy popełnili wiele błędów w zarządzaniu miastem,to widać i słychać!

  • 554454155 - niezalogowany 2018-08-06 16:12:34

    ja podobnie juz nigdy nie zagłosuje na mariusza chrzanowskiego

  • Nie polecam - niezalogowany 2018-08-06 16:12:10

    racja postawa chrzanowskiego jest haniebna, jak można esemesem praco oferować za podatki obywateli, taka osoba nigdy nie powinna zostać prezydentem kolejny raz

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:18

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:18

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:18

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:18

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:18

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:17

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:17

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:17

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:07

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:07

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:07

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:07

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:07

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:59:06

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:58:57

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:58:56

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:58:56

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:58:56

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:58:56

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:58:56

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:58:46

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:58:46

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 15:58:46

    Prawidłowa postawa to bardzo ważna sprawa! Nasz Włodarz - Mariusz Chrzanowski po objęciu stanowiska publicznego - PREZYDENTA MIASTA - wysyłał ESEMESY swojemu koledze- że jest praca w ratuszu i możne mu załatwić robotę. Czy takie zatrudnianie to prawidłowa postawa? No chyba nie ! Dlatego nie głosujemy więcej na PANA MARIUSZA OD ESEMESÓW!

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-06 14:46:55

    Przedszkola i szkoły podstawowe do pracy ....

Dodajesz jako: |