:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Prosili Państwo o więcej…. Oto łomżyński talent show [VIDEO]

Sztuka, Prosili Państwo więcej… łomżyński talent [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
17/04/2018 11:26

Takie koncerty zdarzają się niewątpliwie rzadko. Amatorzy, zawodowcy, muzyka, śpiew. To połączyło polityków, dziennikarzy, działaczy społecznych. Odzew z Państwa strony był ogromny, a jeszcze więcej osób żałowało, że nie mogło zobaczyć jak nie wszystkich, to większości występów. Spełniamy Państwa prośbę.

Po licznych telefonach, mailach i komentarzach publikujemy kolejną odsłonę koncertu lokalnych gwiazd. Trzecia edycja z pewnością przejdzie do pamięci. Były upadki i wzloty, był śmiech i łzy, był stres… Zobaczmy to jeszcze raz.

Więcej o tym wyjątkowym koncercie: Kołakowski jak ułan, Piorunek jako skrzypek, Krynicka jako „Rudy Rydz”… utajnione talenty łomżyńskiej elity [VIDEO i FOTO]

Prosili Państwo o więcej…. Oto łomżyński talent show [VIDEO] komentarze opinie

  • złota malina - niezalogowany 2018-04-18 19:08:58

    ja Pierd..... prawdziwy CYRK.

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-18 07:40:34

    Ole Ole 4 zagra czy nie???? Ole Ole Ole Ole Pomoc boją się!!!!! Ole Ole Ole Ole 4 kopie dobrze czy źle???? Ole Ole Ole Ole A może cz polamie się!!!! Ole Ole Ole Ole Dla hospicjum zagraj hej Ole Ole Ole Ole Strzeli gola pewien ..j Ole Ole Ole Ole Pomożesz czarku innym tak Ole Ole Ole Ole Zmienisz postrzegania świat Ole Ole Ole Ole PiS nie da się !!!!!! PiS nie da się!!!!!!!

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 22:22:22

    mam zrytą pacynę :(

  • enej - niezalogowany 2018-04-17 21:54:40

    o tym trzeba pamiętać idąc do urn wyborczych bo to jest naprawdę szczególna wrażliwość. Tekst z 4lomza.pl "W 2015 roku Piotr Czaban w programie „Blisko ludzi” na antenie ogólnopolskiej telewizji TTV, pokazał reportaż o tym, jak wówczas nowe władze Łomży zmniejszyły o połowę dotację, dla jedynego w mieście hospicjum. To jak podkreślono kwestia symbolu, dobrego smaku i priorytetów. Pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić. Zwłaszcza umierającym ludziom. Zobacz OBCIĘTA DOTACJA DLA HOSPICJUM (TTV) Materiał ten wywołał oburzenie. Podczas sesji Rady Miasta, która odbyła się kilka tygodniu później grapa radnych z PiS złożyła wniosek, aby zwrócić się do prezydenta Mariusza Chrzanowskiego o udzielenie dodatkowego wsparcia hospicjum. W trakcie burzliwej debaty radny Janusz Mieczkowski ironizował, że jeśli miasta nie stać na wsparcie hospicjum, choć było stać na o wiele wyższe wydatki na inne zadania, „to weźmy kolejny kredyt na 17 tys. zł” Zobacz: Redaktor Czaban rządzi... Wniosek radnych na niewiele się zdał. Prezydent dotacje dla hospicjum zwiększał tylko symbolistycznie. O ile w 2015 roku wyniosła ona 23 tys. zł, to w 2016 r. - 24 tys. zł, a w 2017 r. 25 tys. zł. W ubiegłym tygodniu prezydent Mariusz Chrzanowski podpisał zarządzenie dzielące środki na zdrowie na 2018 rok. Łomżyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” pw. Świętego Ducha w Łomży otrzymało z budżetu miasta wsparcie na realizację zadania publicznego pod tytułem „Opieka hospicyjno - paliatywna nad chorymi w terminalnym stadium choroby nowotworowej” w wysokości 25 tys. zł. Na co prezydent Chrzanowski w tym roku dał więcej niż na hospicjum? Na wiele... •na wymianę wykładziny wraz z pracami naprawczymi i remontowymi w pokoju 101, czyli jego gabinecie - 25 tys. 596,30 zł •na organizację imprezy sportowej pt. „Armia Fight Night II” - 28 tys. zł •na występ kabaretu SMILE - 28 tys. 290 zł •na wykonanie filmów informacyjno - promocyjnych „600-lecie nadania praw miejskich Łomży” (czas trwania do 5 min.) wraz ze spotem reklamowym (czas trwania do 30 sek.) - 30 tys. zł. •na występ Zespołu piękni i Młodzi podczas Dni Łomży - 30 tys. 750 zł •na wykonanie występu artystycznego zespołu Boys podczas Dni Łomży - 31 tys. 980 zł •na przygotowanie i realizacja projekcji video – mappingu na fasadzie Ratusza z okazji obchodów 600-lecia nadania praw miejskich w dniach 15-16 czerwca - 40 tys. zł.

  • Szimi - niezalogowany 2018-04-17 21:45:02

    A czemu właściwie to nie ma występu Ich Troje ludzi malutkich? Czyżby po występie szanownej pani redaktor, co ciągle suszy zęby zaprosi siebie sama Na Starym Rynku? Niedługo lodówkę otworzę i będzie ona z tymi zębami? Żenujące.pl

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 20:31:33

    Ole Ole 4 zagra czy nie???? Ole Ole Ole Ole Pomoc boją się!!!!! Ole Ole Ole Ole 4 kopie dobrze czy źle???? Ole Ole Ole Ole A może cz polamie się!!!! Ole Ole Ole Ole Dla hospicjum zagraj hej Ole Ole Ole Ole Strzeli gola pewien ..j Ole Ole Ole Ole Pomożesz czarku innym tak Ole Ole Ole Ole Zmienisz postrzegania świat Ole Ole Ole Ole PiS nie da się !!!!!! PiS nie da się!!!!!!!

  • Szimi - niezalogowany 2018-04-17 20:13:32

    A to będzie jakiś mecz charytatywny? Mylomza będzie grało? A kto z 4lomza Derewońko , a z Narew pewnie ta pani reporterka,co ma parcie na szkło, co się wszędzie pcha. A kto z Kontaktów? Nagłośnijcie to, jak to już ma być w maju...

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 19:42:58

    Przytkało cię, podaj kto z mylomza ma zagrać

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 19:33:49

    Kto z redakcji mylomza ma wziąć udział w tym meczu ? takiś dobrze poinformowany co się dzieje u konkurencji, to i powinieneś wiedzieć co tam u twoich no dawaj, śmiało

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-04-17 19:12:30

    Chodzi o to czy zagra 4. A już dali znac że nie a reszta dziennikarzy i portali tak. Sami skomentujcie. Tacy obrońcy hospicjum a nie zagrali jako jedyni w meczu dla potrzebujących. Dumy nie umieją schować do kieszeni nawet w obliczu takiej akcji. Pośmiewisko z nich !!!!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-04-17 19:09:18

    3000 tys.podzielić przez ok.300 osób to po 10 zł wypadła zrzutka .To bardzo mało zebrano.

  • Lila - niezalogowany 2018-04-17 19:03:06

    Byłam jedną z proszących o drugą część. Więc dziękuję :) Ekhm, ekhm Chyba już rozumiem, czemu do pierwszej wybrano tamte wykonania.... Pan Dariusz Wójcik- dobra robota. Bez niego... to by nie zagrało :)

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 18:59:07

    To teraz podaj przykłady akcji charytatywnych zorganizowanych przez redakcję mylomza czekam

  • Alex. - niezalogowany 2018-04-17 18:45:43

    Nie przypominam sobie żeby portal 4lomza wziął czynny udział w jakiejś akcji charytatywnej.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 18:38:36

    RE: Franik kimono pisać, trzeba bo trzeba nazywać rzeczy takimi jakimi są, a nie na siłę dorabiać fakty do rzeczywistości. Jak np. na jakimś meczu czy innym komercyjnym wydarzeniu sportowym lub kulturalnym , ktoś przy okazji polata z puszką, kwestując na jakiś cel, to od razu mamy hołubić organizatora takowego wydarzenia, jako mecenasa ( ... opiekuna )wspierającego cele charytatywne i nazwać takową imprezę, imprezą charytatywną ? Czy np. media udostępniające swoje kilkanaście sekund czasu antenowego na jakąś charytatywną zbiórkę, od razu trzeba nazywać charytatywnymi? Ładnie to brzmi np. ... śniadaniowa TV poprowadziła charytatywny program :))

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 18:13:26

    Jeżeli leży wam na sercu hospicjum to wesprzyjcie na duchu 4 bo się boją i nie mają odwagi i dystansu do siebie żeby zagrać mecz harytatywny. Portal który najbardziej oczernia prezydenta boi się konfrontacji w grze. "Kopanie" ludzi inaczej wychodzi niż kopanie piłki.

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-04-17 18:09:12

    Ole Ole Ole 4 zagra czy nie???? Ole Ole Ole Ole Pomoc boją się!!!!! Ole Ole Ole Ole 4 kopie dobrze czy źle???? Ole Ole Ole Ole A może cz polamie się!!!! Ole Ole Ole Ole Dla hospicjum zagraj hej Ole Ole Ole Ole Strzeli gola pewien ..j Ole Ole Ole Ole Pomożesz czarku innym tak Ole Ole Ole Ole Zmienisz postrzegania świat Ole Ole Ole Ole PiS nie da się !!!!!! PiS nie da się!!!!!!!

  • Franik kimono - niezalogowany 2018-04-17 18:09:07

    Pokazany został występ naszych łomżyniaków, którzy zbierali pieniądze na hospicjum. Czemu upolityczniacie? Po co te zbędne oczernianie siebie nawzajem??? Gimbaza po prostu

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 18:07:11

    Wiem że 4 nie zagra boja się prezydenta. pisać tylko potrafią nieudolnie a piłeczki kopnąć nie mają odwagi. Hehehehen

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 18:04:53

    Skąd psi pomiocie wiesz, że stchórzyli ? A jak zagra jednak ktoś z redakcji 4lomza, to wtedy odszczekasz swoje kalumnie ? przestaniesz szkalować, oczerniać, obmawiać, dogadywać ?

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 18:04:31

    4 tchórze 4 tchórze 4 tchórze 4 tchórze 4 tchórze ¡!!¡!!¡!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 18:03:10

    Skąd psi pomiocie wiesz, że stchórzyli ? A jak zagra jednak ktoś z redakcji 4lomza, to wtedy odszczekasz swoje kalumnie ? przestaniesz szkalować, oczerniać, obmawiać, dogadywać ?

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 18:00:51

    Ciekawe czy 4 przyjdzie oglądać mecz przez swój obiektyw???? Tak wspierają hospicjum. grają na ludzkiej tragedii.a w meczu na hospicjum ciężko zagrać.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 17:57:09

    PO CO PISAĆ, jak to na mylomza : cyt " Łomżyńskie gwiazdy zaśpiewały w szczytnym celu " ? PRZECIEŻ , JAK TRWAŁY PRZYGOTOWANIA DO TEGO KONCERTU - NIKT NIE MYŚLAŁ JESZCZE O TAKIM CELU, celem miała być początkowo rozrywka PO PROSTU MIAŁA TO BYĆ IMPREZA WIOSENNA Z PRZYMRUŻENIEM OKA - III Wiosenny Koncert Gwiazd - wydarzenie nawiązujące do "prima aprilis" - pomysł dyrektora łomżyńskiej Filharmonii Kameralnej Jana Miłosza Zarzyckiego ... DOPIERO W OSTATNIEJ CHWILI wydarzenie było połączone ze zbiórką pieniędzy na rzecz hospicjum p.w. Świętego Ducha w Łomży. Pro prezydencki portalik manipuluje opinią publiczną .

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-17 17:56:53

    Cezary szykuje się podobno na prezydenta może nie ma czasu pomagać hospicjum.

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 17:54:16

    Mecz 2 maj na rzecz hospicjum. Dziennikarze kontra samorząd Łomży. Bez 4 Ci stchórzyli. Tacy pomocnicy i wspierający hospicjum.

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 17:52:40

    Ole Ole Ole 4 zagra czy nie???? Ole Ole Ole Ole Pomoc boją się!!!!! Ole Ole Ole Ole 4 kopie dobrze czy źle???? Ole Ole Ole Ole A może cz polamie się!!!! Ole Ole Ole Ole Dla hospicjum zagraj hej Ole Ole Ole Ole Strzeli gola pewien ..j Ole Ole Ole Ole Pomożesz czarku innym tak Ole Ole Ole Ole Zmienisz postrzegania świat Ole Ole Ole Ole PiS nie da się !!!!!! PiS nie da się!!!!!!!

  • Raszety - niezalogowany 2018-04-17 17:45:24

    Program wyborczy Cezary Zborowski Autor: Wirtualny (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 14-04-18 06:29 Czy prawdą jest plotka krążąca po mieście jakoby Pan Cezary Zborowski miał zamiar wystartować w najbliższych wyborach na prezydenta

  • Viper - niezalogowany 2018-04-17 17:44:52

    Każdy z nas po niemal 4 latach prezydentury Chrzanowskiego może sam ocenić jego dokonania. Nie potrzebujemy do tego wpisów jednego anonimowego trola, który tak nienawidzi Chrzanowskiego że aż co minutę lub nawet częściej zamieszcza mało merytoryczne, negatywne wpisy pod jego adresem. Nie obchodzą mnie powody dla których ten człowiek to robi. Wydaje mi się że chodzi tu o chęć wskoczenia na fotel w którym zasiada obecnie Chrzanowski lub spowodowane to jest chęcią osobistej zemsty np. za zwolnienie z pracy. Nie wnikam w powody ale muszę powiedzieć że w rozmowach ze znajomymi poruszamy tematy polityki i w 85 procentach prezydent Chrzanowski ma bardzo pozytywne komentarze. Mogę powiedzieć że osobiście nie widzę w tej chwili lepszego kandydata na to stanowisko

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 17:44:30

    przecież ci odpisał : Re: Program wyborczy Cezary Zborowski Autor: czarek (---.unknown.vectranet.pl) Data: 14-04-18 09:06 nie cz __________________ ... a ty dalej popelinę siejesz :)

  • Raszety - niezalogowany 2018-04-17 17:41:23

    Program wyborczy Cezary Zborowski Autor: Wirtualny (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 14-04-18 06:29 Czy prawdą jest plotka krążąca po mieście jakoby Pan Cezary Zborowski miał zamiar wystartować w najbliższych wyborach na prezydenta

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 17:29:27

    GDZIE UKRYLIŚCIE TEMAT : Kołakowski jak ułan, Piorunek jako skrzypek, Krynicka jako „Rudy Rydz”… utajnione talenty łomżyńskiej elity [VIDEO i FOTO] ???? TERAZ NAWET NIE MOŻNA TU WKLEIĆ LINKU DO tego WASZEGO MATERIAŁU z poniedziałek, 16 kwietnia 2018 09:35

  • enej - niezalogowany 2018-04-17 17:24:01

    o tym trzeba pamiętać idąc do urn wyborczych bo to jest naprawdę szczególna wrażliwość. Tekst z 4lomza.pl "W 2015 roku Piotr Czaban w programie „Blisko ludzi” na antenie ogólnopolskiej telewizji TTV, pokazał reportaż o tym, jak wówczas nowe władze Łomży zmniejszyły o połowę dotację, dla jedynego w mieście hospicjum. To jak podkreślono kwestia symbolu, dobrego smaku i priorytetów. Pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić. Zwłaszcza umierającym ludziom. Zobacz OBCIĘTA DOTACJA DLA HOSPICJUM (TTV) Materiał ten wywołał oburzenie. Podczas sesji Rady Miasta, która odbyła się kilka tygodniu później grapa radnych z PiS złożyła wniosek, aby zwrócić się do prezydenta Mariusza Chrzanowskiego o udzielenie dodatkowego wsparcia hospicjum. W trakcie burzliwej debaty radny Janusz Mieczkowski ironizował, że jeśli miasta nie stać na wsparcie hospicjum, choć było stać na o wiele wyższe wydatki na inne zadania, „to weźmy kolejny kredyt na 17 tys. zł” Zobacz: Redaktor Czaban rządzi... Wniosek radnych na niewiele się zdał. Prezydent dotacje dla hospicjum zwiększał tylko symbolistycznie. O ile w 2015 roku wyniosła ona 23 tys. zł, to w 2016 r. - 24 tys. zł, a w 2017 r. 25 tys. zł. W ubiegłym tygodniu prezydent Mariusz Chrzanowski podpisał zarządzenie dzielące środki na zdrowie na 2018 rok. Łomżyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” pw. Świętego Ducha w Łomży otrzymało z budżetu miasta wsparcie na realizację zadania publicznego pod tytułem „Opieka hospicyjno - paliatywna nad chorymi w terminalnym stadium choroby nowotworowej” w wysokości 25 tys. zł. Na co prezydent Chrzanowski w tym roku dał więcej niż na hospicjum? Na wiele... •na wymianę wykładziny wraz z pracami naprawczymi i remontowymi w pokoju 101, czyli jego gabinecie - 25 tys. 596,30 zł •na organizację imprezy sportowej pt. „Armia Fight Night II” - 28 tys. zł •na występ kabaretu SMILE - 28 tys. 290 zł •na wykonanie filmów informacyjno - promocyjnych „600-lecie nadania praw miejskich Łomży” (czas trwania do 5 min.) wraz ze spotem reklamowym (czas trwania do 30 sek.) - 30 tys. zł. •na występ Zespołu piękni i Młodzi podczas Dni Łomży - 30 tys. 750 zł •na wykonanie występu artystycznego zespołu Boys podczas Dni Łomży - 31 tys. 980 zł •na przygotowanie i realizacja projekcji video – mappingu na fasadzie Ratusza z okazji obchodów 600-lecia nadania praw miejskich w dniach 15-16 czerwca - 40 tys. zł.

  • Viper - niezalogowany 2018-04-17 17:12:34

    Każdy z nas po niemal 4 latach prezydentury Chrzanowskiego może sam ocenić jego dokonania. Nie potrzebujemy do tego wpisów jednego anonimowego trola, który tak nienawidzi Chrzanowskiego że aż co minutę lub nawet częściej zamieszcza mało merytoryczne, negatywne wpisy pod jego adresem. Nie obchodzą mnie powody dla których ten człowiek to robi. Wydaje mi się że chodzi tu o chęć wskoczenia na fotel w którym zasiada obecnie Chrzanowski lub spowodowane to jest chęcią osobistej zemsty np. za zwolnienie z pracy. Nie wnikam w powody ale muszę powiedzieć że w rozmowach ze znajomymi poruszamy tematy polityki i w 85 procentach prezydent Chrzanowski ma bardzo pozytywne komentarze. Mogę powiedzieć że osobiście nie widzę w tej chwili lepszego kandydata na to stanowisko

  • Viper - niezalogowany 2018-04-17 17:11:44

    Każdy z nas po niemal 4 latach prezydentury Chrzanowskiego może sam ocenić jego dokonania. Nie potrzebujemy do tego wpisów jednego anonimowego trola, który tak nienawidzi Chrzanowskiego że aż co minutę lub nawet częściej zamieszcza mało merytoryczne, negatywne wpisy pod jego adresem. Nie obchodzą mnie powody dla których ten człowiek to robi. Wydaje mi się że chodzi tu o chęć wskoczenia na fotel w którym zasiada obecnie Chrzanowski lub spowodowane to jest chęcią osobistej zemsty np. za zwolnienie z pracy. Nie wnikam w powody ale muszę powiedzieć że w rozmowach ze znajomymi poruszamy tematy polityki i w 85 procentach prezydent Chrzanowski ma bardzo pozytywne komentarze. Mogę powiedzieć że osobiście nie widzę w tej chwili lepszego kandydata na to stanowisko

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 17:11:32

    Nie zagłuszycie sumienia !!!!!! PO CO CHRZANOWSKI CHWALIŁ SIĘ, ŻE PODJĄŁ ... decyzję, by był to koncert charytatywny ? ZGODA, PO WSZECHOBECNYM OBURZENIU MIESZKAŃCÓW ŁOMŻY, JAKIE OBJAWIŁO SIĘ I POTĘPIAJĄCYMI KOMENTARZAMI , DOTYCZĄCYMI OBCIĘCIA PRZEZ PREZYDENTA DOTACJI NA ŁOMŻYŃSKIE HOSPICJUM, P.Chrzanowski PRÓBUJĄC RATOWAĆ TWARZ W OSTATNIEJ CHWILI PRZYTULIŁ SIĘ DO TEJ IMPREZY , Z POMYSŁEM SPOŁECZNEJ ZBIÓRKI NA HOSPICJUM , ... ALE NIE BYŁA TO SENSU STRICTO IMPREZA CHARYTATYWNA - KONCERT CHARYTATYWNY !!!!! CZY TO BYŁA CZYSTO KOMERCYJNA IMPREZA BILETOWANA ? CZY WSTĘP BYŁ BEZPŁATNY , ZA OKAZANIEM ZAPROSZENIA ? Jak, tak to kto i gdzie informował o tym, że można gdzieś odebrać zaproszenia , a i KOMU takowe przysługiwały ? PS: sprawdziłem informacje o tym wydarzeniu na kilku portalach , nawet i na stronie Filharmonii NIGDZIE NIE MA INFORMACJI O SPRZEDAŻY BILETÓW , tj.np. jak zawsze przed jakimś koncertem informacjom o wydarzeniu towarzyszy zazwyczaj informacja : bilety do nabycia, tu i tu ... w cenie, takiej a takiej ... ewentualnie : zaproszenia do odbioru u ... organizatora ( i tu podane miejsce odbioru ) NAWET i mylomza NIE PODAŁA WCZEŚNIEJ ŻADNEJ INFORMACJI O MAJĄCYM ODBYĆ SIĘ KONCERCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak to było za zaproszeniami, TO PROSZĘ NAPISAĆ JAKIE BYŁY KRYTERIA I WYMOGI , BY TAKOWE ZAPROSZENIE OTRZYMAĆ ? ZAPROSZONO p. TERESĘ STECKIEWICZ PREZESA ŁOMŻYŃSKIEGO HOSPICJUM ?

  • Viper - niezalogowany 2018-04-17 17:11:14

    Każdy z nas po niemal 4 latach prezydentury Chrzanowskiego może sam ocenić jego dokonania. Nie potrzebujemy do tego wpisów jednego anonimowego trola, który tak nienawidzi Chrzanowskiego że aż co minutę lub nawet częściej zamieszcza mało merytoryczne, negatywne wpisy pod jego adresem. Nie obchodzą mnie powody dla których ten człowiek to robi. Wydaje mi się że chodzi tu o chęć wskoczenia na fotel w którym zasiada obecnie Chrzanowski lub spowodowane to jest chęcią osobistej zemsty np. za zwolnienie z pracy. Nie wnikam w powody ale muszę powiedzieć że w rozmowach ze znajomymi poruszamy tematy polityki i w 85 procentach prezydent Chrzanowski ma bardzo pozytywne komentarze. Mogę powiedzieć że osobiście nie widzę w tej chwili lepszego kandydata na to stanowisko

  • enej - niezalogowany 2018-04-17 17:07:05

    o tym trzeba pamiętać idąc do urn wyborczych bo to jest naprawdę szczególna wrażliwość. Tekst z 4lomza.pl "W 2015 roku Piotr Czaban w programie „Blisko ludzi” na antenie ogólnopolskiej telewizji TTV, pokazał reportaż o tym, jak wówczas nowe władze Łomży zmniejszyły o połowę dotację, dla jedynego w mieście hospicjum. To jak podkreślono kwestia symbolu, dobrego smaku i priorytetów. Pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić. Zwłaszcza umierającym ludziom. Zobacz OBCIĘTA DOTACJA DLA HOSPICJUM (TTV) Materiał ten wywołał oburzenie. Podczas sesji Rady Miasta, która odbyła się kilka tygodniu później grapa radnych z PiS złożyła wniosek, aby zwrócić się do prezydenta Mariusza Chrzanowskiego o udzielenie dodatkowego wsparcia hospicjum. W trakcie burzliwej debaty radny Janusz Mieczkowski ironizował, że jeśli miasta nie stać na wsparcie hospicjum, choć było stać na o wiele wyższe wydatki na inne zadania, „to weźmy kolejny kredyt na 17 tys. zł” Zobacz: Redaktor Czaban rządzi... Wniosek radnych na niewiele się zdał. Prezydent dotacje dla hospicjum zwiększał tylko symbolistycznie. O ile w 2015 roku wyniosła ona 23 tys. zł, to w 2016 r. - 24 tys. zł, a w 2017 r. 25 tys. zł. W ubiegłym tygodniu prezydent Mariusz Chrzanowski podpisał zarządzenie dzielące środki na zdrowie na 2018 rok. Łomżyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” pw. Świętego Ducha w Łomży otrzymało z budżetu miasta wsparcie na realizację zadania publicznego pod tytułem „Opieka hospicyjno - paliatywna nad chorymi w terminalnym stadium choroby nowotworowej” w wysokości 25 tys. zł. Na co prezydent Chrzanowski w tym roku dał więcej niż na hospicjum? Na wiele... •na wymianę wykładziny wraz z pracami naprawczymi i remontowymi w pokoju 101, czyli jego gabinecie - 25 tys. 596,30 zł •na organizację imprezy sportowej pt. „Armia Fight Night II” - 28 tys. zł •na występ kabaretu SMILE - 28 tys. 290 zł •na wykonanie filmów informacyjno - promocyjnych „600-lecie nadania praw miejskich Łomży” (czas trwania do 5 min.) wraz ze spotem reklamowym (czas trwania do 30 sek.) - 30 tys. zł. •na występ Zespołu piękni i Młodzi podczas Dni Łomży - 30 tys. 750 zł •na wykonanie występu artystycznego zespołu Boys podczas Dni Łomży - 31 tys. 980 zł •na przygotowanie i realizacja projekcji video – mappingu na fasadzie Ratusza z okazji obchodów 600-lecia nadania praw miejskich w dniach 15-16 czerwca - 40 tys. zł.

  • enej - niezalogowany 2018-04-17 17:05:25

    Prezydent Chrzanowski nie jest obojętny na sprawy hospicjum podkreślał to w swoim wystąpieniu " jasne fakty mówią same za siebie!!!!!!!!!!!!!! za 4lomza.pl "Prezydent dotacje dla hospicjum zwiększał tylko symbolistycznie. O ile w 2015 roku wyniosła ona 23 tys. zł bo obciął ją prawie o połowę , to w 2016 r. - 24 tys. zł, a w 2017 r. 25 tys. zł. W ubiegłym tygodniu prezydent Mariusz Chrzanowski podpisał zarządzenie dzielące środki na zdrowie na 2018 rok. Łomżyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” pw. Świętego Ducha w Łomży otrzymało z budżetu miasta wsparcie na realizację zadania publicznego pod tytułem „Opieka hospicyjno - paliatywna nad chorymi w terminalnym stadium choroby nowotworowej” w wysokości 25 tys. zł

  • enej - niezalogowany 2018-04-17 16:58:53

    o co szczekacze ratuszowi? Dać wam wolną rękę to z komentowania tej miłej imprezy zrobicie populistyczny propagandowy gnój wychwalając swego super prezydenta a obrzucając niewybredny sposób szefową miejscowego hospicjum. Wszystko po to aby odwrócić uwagę od prostego a jakże znaczącego faktu braku w minionych latach kadencji adekwatnej troski prezydenta o dobro ludzi nieuleczalnie chorych którymi to hospicjum się opiekuje. Osobiscie radzę powstrzymać te swoje pisowskie populistyczne mordy w ocenie tej szefowej bo się niebawem w wyborach boleśnie na tym przejedziecie. Ta pani niczego nie musi udowadniać bo fakty świadczą same za siebie czyli o jej wielkim zaangażowaniu w pomoc ludziom chorym natomiast wy daliście i dajecie przykład wielkiej arogancji i braku szacunku dla ludzi którzy coś w tym względzie robią jak również braku wrażliwości na cierpienie ludzi chorych. 25000 złotych to jest naprawdę wyjątkową wrażliwość.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 16:55:46

    O JAKIM TROLLU TY TU MECZU PISZESZ ? I SKĄD WIESZ, ŻE np. NIKT Z REDAKCJI 4 LOMZA NIE CHCE WZIĄĆ W NIM UDZIAŁU ?

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 16:53:58

    O JAKIM TROLLU TY TU MECZU PISZESZ ? I SKĄD WIESZ, ŻE np. NIKT Z REDAKCJI 4 LOMZA NIE CHCE WZIĄĆ W NIM UDZIAŁU ?

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 16:53:22

    Ole Ole Ole Ole 4 zagra czy nie???? Ole Ole Ole Ole Pomoc boją się!!!!! Ole Ole Ole Ole 4 kopie dobrze czy źle???? Ole Ole Ole Ole A może cz polamie się!!!! Ole Ole Ole Ole Dla hospicjum zagraj hej Ole Ole Ole Ole Strzeli gola pewien ..j Ole Ole Ole Ole Pomożesz czarku innym tak Ole Ole Ole Ole Zmienisz postrzegania świat Ole Ole Ole Ole PiS nie da się !!!!!! PiS nie da się!!!!!!!

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 16:53:00

    wtorek, 17 kwietnia 2018 14:57 Umieszczone przez: Rysiu - ...byłby koncert iście harytatywny. wtorek, 17 kwietnia 2018 15:54 Umieszczone przez: Tomejk111 - ... mówił że to harytatywny koncert wtorek, 17 kwietnia 2018 17:56 Umieszczone przez: Rysiu - ... odmawiajac udzialu w meczu harytatywnym. wtorek, 17 kwietnia 2018 18:16 Umieszczone przez: Tomejk111111 - ... do udziału w meczu harytatywnym wtorek, 17 kwietnia 2018 18:26 Umieszczone przez: Tomejk111111 - ... nie zagra na meczu harytatywnym MA KTOŚ JESZCZE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI, ŻE TEN ... "harytatywny" - TO JEST JEDEN I TEN SAM TROLL, PISZĄCY POD KILKOMA PSEUDONIMAMI ? Tomejk111111 Tomejk111 Rysiu

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 16:52:20

    O JAKIM TROLLU TY TU MECZU PISZESZ ? I SKĄD WIESZ, ŻE np. NIKT Z REDAKCJI 4 LOMZA NIE CHCE WZIĄĆ W NIM UDZIAŁU ?

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-04-17 16:49:30

    Wio wio wio wio wio.....

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 16:49:29

    wtorek, 17 kwietnia 2018 14:57 Umieszczone przez: Rysiu - ...byłby koncert iście harytatywny. wtorek, 17 kwietnia 2018 15:54 Umieszczone przez: Tomejk111 - ... mówił że to harytatywny koncert wtorek, 17 kwietnia 2018 17:56 Umieszczone przez: Rysiu - ... odmawiajac udzialu w meczu harytatywnym. wtorek, 17 kwietnia 2018 18:16 Umieszczone przez: Tomejk111111 - ... do udziału w meczu harytatywnym wtorek, 17 kwietnia 2018 18:26 Umieszczone przez: Tomejk111111 - ... nie zagra na meczu harytatywnym MA KTOŚ JESZCZE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI, ŻE TEN ... "harytatywny" - TO JEST JEDEN I TEN SAM TROLL, PISZĄCY POD KILKOMA PSEUDONIMAMI ? Tomejk111111 Tomejk111 Rysiu

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 16:48:03

    Wista wio pytaj 4lomza oni wszystko wiedzą i udzielają info dla takich jak ty. Ja ci mogę wytłumaczyć ale to będzie grochem o ścianę " nie chce mi się z toba gadać". Pisz zapytanie na 4 tam mówią twoim językiem to zrozumiesz szybciej a i wejście im zrobisz bo siedzą od paru dni na mylomza i tu trują i zaniedbują nawet swoje forum.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 16:47:33

    wtorek, 17 kwietnia 2018 14:57 Umieszczone przez: Rysiu - ...byłby koncert iście harytatywny. wtorek, 17 kwietnia 2018 15:54 Umieszczone przez: Tomejk111 - ... mówił że to harytatywny koncert wtorek, 17 kwietnia 2018 17:56 Umieszczone przez: Rysiu - ... odmawiajac udzialu w meczu harytatywnym. wtorek, 17 kwietnia 2018 18:16 Umieszczone przez: Tomejk111111 - ... do udziału w meczu harytatywnym wtorek, 17 kwietnia 2018 18:26 Umieszczone przez: Tomejk111111 - ... nie zagra na meczu harytatywnym MA KTOŚ JESZCZE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI, ŻE TEN ... "harytatywny" - TO JEST JEDEN I TEN SAM TROLL, PISZĄCY POD KILKOMA PSEUDONIMAMI ? Tomejk111111 Tomejk111 Rysiu

  • Fertych - niezalogowany 2018-04-17 16:45:29

    Panie Cezary czy naprawdę nie chce Pan wspierać łomżyńskiego hospicjum. Dlaczego nie chce Pan charytatywnie wspomóc hospicjum.

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 16:39:36

    Panowie i panie zacheccie 4 do udziału w meczu osobiście przyjdę kibicować !!!!! Co to byłby za mecz!!!!! I to w takim szczytnym celu!!!!!!

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 16:37:22

    Ole Ole Ole Ole Ole 4 zagra czy nie???? Ole Ole Ole Ole Pomoc boją się!!!!! Ole Ole Ole Ole 4 kopie dobrze czy źle???? Ole Ole Ole Ole A może cz polamie się!!!! Ole Ole Ole Ole Dla hospicjum zagraj hej Ole Ole Ole Ole Strzeli gola pewien ..j Ole Ole Ole Ole Pomożesz czarku innym tak Ole Ole Ole Ole Zmienisz postrzegania świat Ole Ole Ole Ole PiS nie da się !!!!!! PiS nie da się!!!!!!!

  • Dereder - niezalogowany 2018-04-17 16:32:28

    Tomejk 4lomza jest portalem liberalno lewicowym. Wystarczy tylko wejść na ich forum by zobaczyć jacy lewacy tam piszą i jakie nowoczesne poglądy rozpowszechniaja

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 16:30:02

    CZY TO BYŁA CZYSTO KOMERCYJNA IMPREZA BILETOWANA ? CZY WSTĘP BYŁ BEZPŁATNY , ZA OKAZANIEM ZAPROSZENIA ? Jak, tak to kto i gdzie informował o tym, że można gdzieś odebrać zaproszenia , a i KOMU takowe przysługiwały ? PS: sprawdziłem informacje o tym wydarzeniu na kilku portalach , nawet i na stronie Filharmonii NIGDZIE NIE MA INFORMACJI O SPRZEDAŻY BILETÓW , tj.np. jak zawsze przed jakimś koncertem informacjom o wydarzeniu towarzyszy zazwyczaj informacja : bilety do nabycia, tu i tu ... w cenie, takiej a takiej ... ewentualnie : zaproszenia do odbioru u ... organizatora ( i tu podane miejsce odbioru ) NAWET i mylomza NIE PODAŁA WCZEŚNIEJ ŻADNEJ INFORMACJI O MAJĄCYM ODBYĆ SIĘ KONCERCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak to było za zaproszeniami, TO PROSZĘ NAPISAĆ JAKIE BYŁY KRYTERIA I WYMOGI , BY TAKOWE ZAPROSZENIE OTRZYMAĆ ? ZAPROSZONO p. TERESĘ STECKIEWICZ PREZESA ŁOMŻYŃSKIEGO HOSPICJUM ? ZAPROSZONO p. TERESĘ STECKIEWICZ PREZESA ŁOMŻYŃSKIEGO HOSPICJUM ?

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 16:29:36

    CZY TO BYŁA CZYSTO KOMERCYJNA IMPREZA BILETOWANA ? CZY WSTĘP BYŁ BEZPŁATNY , ZA OKAZANIEM ZAPROSZENIA ? Jak, tak to kto i gdzie informował o tym, że można gdzieś odebrać zaproszenia , a i KOMU takowe przysługiwały ? PS: sprawdziłem informacje o tym wydarzeniu na kilku portalach , nawet i na stronie Filharmonii NIGDZIE NIE MA INFORMACJI O SPRZEDAŻY BILETÓW , tj.np. jak zawsze przed jakimś koncertem informacjom o wydarzeniu towarzyszy zazwyczaj informacja : bilety do nabycia, tu i tu ... w cenie, takiej a takiej ... ewentualnie : zaproszenia do odbioru u ... organizatora ( i tu podane miejsce odbioru ) NAWET i mylomza NIE PODAŁA WCZEŚNIEJ ŻADNEJ INFORMACJI O MAJĄCYM ODBYĆ SIĘ KONCERCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak to było za zaproszeniami, TO PROSZĘ NAPISAĆ JAKIE BYŁY KRYTERIA I WYMOGI , BY TAKOWE ZAPROSZENIE OTRZYMAĆ ? ZAPROSZONO p. TERESĘ STECKIEWICZ PREZESA ŁOMŻYŃSKIEGO HOSPICJUM ? ZAPROSZONO p. TERESĘ STECKIEWICZ PREZESA ŁOMŻYŃSKIEGO HOSPICJUM ?

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-04-17 16:28:26

    Są zmęczeni pykaniem w klawiaturę nie stać ich na gest szlachetności boją się piłki bo tylko przez obiektyw ja widzieli. Zachecmy ich do gry niech chłopaki się dotlenia bo może z braku tlenu takie farmazony na portaliku wypisują.

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 16:26:22

    Jak 4 Łomża nie zagra na meczu harytatywnym dla HOSPICJUM to znaczy że nie wspiera Hospicjum szczerze tylko gra na ich sprawie żeby mieć wejść więcej na portaliku bo każdy lubi historie ściskające za serce. Tylko jakim trzeba być ......żeby tak robić. Wszyscy którzy to czytają skomentujcie zachowanie 4. Zacheccie ich do meczu.

  • Caser - niezalogowany 2018-04-17 16:26:22

    Może w tym portalu wszyscy dziennikarze przesadzili z treningiem rowerowym.

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-04-17 16:20:12

    O znów mnie wykasowali na 4 . Co za wolne media niesamowite i tak skore do pomocy już rozgrzewke robią pewnie i na siłkę chodzą. W końcu to dla hospicjum na pewno im ta sprawa leży na sercu przepraszam na kieszeni poczytalności portalu. Jak nie zagrają to są dla mnie gorzej niż dnem wręcz głębina zła.

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 16:16:01

    4lomza bojkotuje udział w meczu harytatywny. Proszę wszystkich o wsparcie aby zachęcali owy portal do udziału w meczu harytatywnym na rzecz hospicjum który będzie 2 maja. Zagra samorząd z dziennikarzami!!!!! Może okaże się że kopanie piłki lepiej im idzie niż "kopanie" ludzi na swoim portaliku.

  • Stoper - niezalogowany 2018-04-17 16:15:29

    Raszety co gorsze ich kandydat jest dziennikarzem konkurencyjnego portalu.

  • Raszety - niezalogowany 2018-04-17 16:11:15

    Ludzie a co wy cały czas o tym hospicjum. Miasto dało dotację na hospicjum, przy okazji koncertu zebrano kolejne 3 tysiące. Nie rozumiem co za obłudnik pisze jeszcze dyrdymały że prezydent nic nie dał. Szanowni państwo otóż środowiska liberalno lewicowe w Łomży zaczęły już kampanię wyborczą i próbują oczerniać prezydenta Chrzanowskiego. Sami nawet złotówki nie przekazali a od innych wymagają milionów.

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 16:05:05

    Nędzny portlaik stchorzyl boją się zagrać mecz bo boją się że prezydent podbiegnie z piłką i co wtedy zrobią jak oni piłki nie widzieli tylko przez obiektyw.... Mało tego jak piłki nie widzieli to choć niech poudaja że wiedza co to te okrągłe coś przecież to DLA HOSPICJUM!!!!!!!! Zobaczcie jak na koncercie ludzie robili z siebie żarty jaki dystans miala choćby Bernardetta. No ciezko wyobrazić sobie pana cz sztywnego jak pal Azji w takiej sytuacji ale na meczu dlaczego nie przecież to dla HOSPICJUM!!!!! Nie bojkotujcie takiego szczytnego celu bo sobie w kolano strzelcie a i tak na jednym kustykacie. Ledwo ciagnac to wszystko co nazywacie portalem. Odbicie piłkę pokażcie że macie jaja.

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-17 15:56:03

    Ciekawe co pani dyrektor stowarzyszenia hospicjum powie na to ze portalik ktory jej pomagal zrobic sensacje i z prezydenta bezdusznego czlowieka powie na.to.ze w majowym meczu na rzecz hospicjum portalik nie.zagra jako jedyna druzyna z dziennikarskiego swiatka. Nie.zamierzaja pomoc a oczerniaja innych o brak zaangazowania. Sami dali.znak ze nie chca pomoc odmawiajac udzialu w meczu harytatywnym. Co ty na to SpECH EnEJ i reszta obludnikow????

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-17 15:50:18

    Nawet kilka dni temu w wiadomosciach owa pani sie wypowiadala nieprzychylnie o wladzy. Takiego zlotem oblozysz to.i tak bedzie zle tak juz ci ludzie maja uwazaja ze.rozumy pozjadali i nic poza ich tematem nie interesuje. I nie chodzi tu o tych biednych ludzi tylko tego kto prowadzi i w jaki sposob "dogaduje" sie z innymi.w sprawie pomocy. Kaczkowski to.wzor dialogu i pomocy. Pokory i rzetelnej pracy o.kazdej poze dnia i nocy.

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-17 15:43:46

    Nie bylo imiennych zaproszen z tego co wiem. Kto chcial to przyszedl. Komu lezalo na sercu hospicjum ten sie pojawil dac datek. A pani prezes hospicjum nie wiedziala ze to koncert podczas ktorego wspieraja jej hospucjum? To.cienko poerwsza z puszka powinna stac i zachecac do pomocy. Najlepiej jak ktos sam pilnuje swoich interesow a nie zwala cale niepowodzenia na innych ludzi. To.nazywa sie zerowaniem na innych z pomoca nosnego tematu.

  • zorro - niezalogowany 2018-04-17 15:03:14

    Elita Łomży rzuciła do puszek nieco ponad 3 tysiące złotych - to i pewnie tyle z tego charytatywnego koncertu było dla hospicjum

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-04-17 14:57:44

    Sprawdź dobrze i nie rób dymu. Zborowski już ci odpowiedział w jednym z tematów jakie ostatnio trolu założyłeś na 4lomza Taka sama prawda, jak to że Chrzanowski idzie w ministry hahahaha Przecież te Tomnki , Rysiu i Pliszkar to ten sam typ

  • Pliszkar - niezalogowany 2018-04-17 14:47:11

    A czy prawdziwą informacją jest krążąca po Łomży plotka jakoby Pan Cezary Zborowski pracownik portalu 4lomza miał wystartować w jesiennych wyborach samorządowych. Czy prawdą jest że portal 4lomza celowo kasuje wpisy przychylne ewentualnemu kontrkandydatowi Pana Zborowskiego.

  • Pliszkar - niezalogowany 2018-04-17 14:46:32

    A czy prawdziwą informacją jest krążąca po Łomży plotka jakoby Pan Cezary Zborowski pracownik portalu 4lomza miał wystartować w jesiennych wyborach samorządowych. Czy prawdą jest że portal 4lomza celowo kasuje wpisy przychylne ewentualnemu kontrkandydatowi Pana Zborowskiego.

  • Derewas - niezalogowany 2018-04-17 14:43:36

    Tomejk jeden z drugim jeszcze dobrze po polsku nie nauczą się pisać a chcą kogoś pouczać, a Rysiu drugi raz jak chcesz coś napisać to sprawdzaj ze słownikiem ortograficznym.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 14:43:06

    ZAPROSZONO p. TERESĘ STECKIEWICZ PREZESA ŁOMŻYŃSKIEGO HOSPICJUM ?

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-04-17 13:54:23

    A dajze spokój czy prezydent jest jeden w swej instytucji ? Może ktoś w organizacji zawalił może dyrektor coś zawalił może wydzial promocji ? Myślisz że prezydent ma czas wstawiać na fejsie tematy i zajmować się organizacją wszystkiego? Myślę że ma wiele ważniejszych rzeczy i to jak został przedstawiony koncert zależało od dyrektora filharmonii to on był organizatorem a prezydent widocznie miał wesprzeć dodatkowo te akcje. Szczerze mówiąc gdyby prezydent przed koncertem nie poruszył tematu zbiórki i nie przedstawił problemu hospicjum to cienko by było. Zarzycki słowem nie pozna. Skończyłoby się to tym że stałyby osoby z puszkami i tyle. Zaden artysta nie pisna słowem zachęty do wpłat bo zajęci byli gwiazdorzeniem. Ale już w klipie po koncercie to każdy mówił że to harytatywny koncert tylko szkoda że przed kamerami po koncercie.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 13:51:51

    Administrator, a CO WAM TERAZ PRZESZKADZAŁO, ŻE Z WASZEJ STRONY GŁÓWNEJ ZNIKNĄŁ DZIAŁ : OSTATNIO KOMENTOWANE ? CZYŻBY ZA BARDZO RZUCAŁY SIĘ W OCZY NIEPRZYCHYLNE PREZYDENTOWI KOMENTARZE ?

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 13:32:36

    TO PO CO CHRZANOWSKI CHWALIŁ SIĘ, ŻE PODJĄŁ ... decyzję, by był to koncert charytatywny ? ZGODA, PO WSZECHOBECNYM OBURZENIU MIESZKAŃCÓW ŁOMŻY, JAKIE OBJAWIŁO SIĘ I POTĘPIAJĄCYMI KOMENTARZAMI , DOTYCZĄCYMI OBCIĘCIA PRZEZ PREZYDENTA DOTACJI NA ŁOMŻYŃSKIE HOSPICJUM, P.Chrzanowski PRÓBUJĄC RATOWAĆ TWARZ W OSTATNIEJ CHWILI PRZYTULIŁ SIĘ DO TEJ IMPREZY , Z POMYSŁEM SPOŁECZNEJ ZBIÓRKI NA HOSPICJUM , ... ALE NIE BYŁA TO SENSU STRICTO IMPREZA CHARYTATYWNA - KONCERT CHARYTATYWNY !!!!! Takie przedstawienie sprawy,że ... "Podjąłem decyzję, by był to koncert charytatywny..." wprowadza tylko czytelnika w błąd . Ciekawe, czy był to zabieg celowy ? Dziwnym trafem, nawet na swoim FBowym profilu NIGDY wcześniej, przed koncertem się tym nie chwalił.

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-04-17 13:08:47

    W związku z tym że portal 4 Łomża ogranicza moja wolność wypowiedzi chciałem na obecnym forum złożyć powiadomienie że autor spech pomawia pana prezydenta Chrzanowskiego. W jednym z wpisów widnieje nieprawdziwe określenie godzące w dobre imię prezydenta i innej osoby. Zawiadomienie zostanie złożone .

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-17 12:57:20

    Moim zdaniem dyrektor filharmonii powinien cały dochód z biletów przekazać na hospicjum wtedy to byłby koncert iście harytatywny. Ale może orkiestra nie chciała że Free grać. no i ktoś musial scenariusz wymyślić czy za Free ?wątpię stąd te bilety. Pomimo to słuchacze zapłacili podwójnie bo i dodatkowo wsparli hospicjum.

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-17 12:53:49

    Podczas koncertu zbierano środki na hospicjum. Swoje zapytanie odnośnie biletowania kieruj do dyrektora filharmonii.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 12:41:04

    https://pl-pl.facebook.com/PrezydentLomzy/ jak to rozumieć, to był to w końcu koncert charytatywny czy impreza komercyjna ?

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 12:37:59

    cyt "Wczoraj odbył się wiosenny koncert gwiazd filharmonii kameralnej, w trakcie którego wystąpili m.in. politycy, samorządowcy i dziennikarze. Podjąłem decyzję, by był to koncert charytatywny ze wsparciem dla Hospicjum Św. Ducha..." z Facebooka prezydenta

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 12:35:56

    Koncert charytatywny czy też inna impreza charytatywna, to kumam, że wszyscy artyści występują gratis, amatorzy i profesjonaliści , koszty organizacyjne np. wynajęcie sali ect. bierze na siebie miasto Łomża - a wpływy z biletów W CAŁOŚCI przeznaczane są na cel charytatywny ! Ile kasy z biletów przekazano łomżyńskiemu hospicjum ?

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 12:34:31

    Pomimo kilkakrotnych prób nie wchodzi komentarz na temat tego co napisał Chrzanowski na swoim oficjalnym profilu prezydenta Łomży na Facebooku na temat tej "charytatywnej " imprezy !

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-04-17 12:28:47

    z krynickiej taka sama posłanka jak i aktorka :D o spiewie nie mozna wspominac :D

  • co na to administrator ? - niezalogowany 2018-04-17 12:26:01

    :))) a jednak działa i miałem rację , jeden komentarz wchodzi drugi nie ? mój komentarz dotyczył informacji zamieszczonej przez Chrzanowskiego na FB

  • co na to administrator ? - niezalogowany 2018-04-17 12:23:54

    Dlaczego nie puszczacie już drugi raz z rzędu w ostatnich trzech minutach komentarza na temat tej imprezy ?

  • uchodźca - niezalogowany 2018-04-17 12:12:24

    jakie bilety? toć to było za free, ja bym nic nie płacił za taki kabaret

  • to ja - niezalogowany 2018-04-17 12:01:09

    Bilety do kupienia w Filharmonii, jak na każdy koncert, informacja jak zawsze , na plakatach

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 12:00:38

    Ww do redaktora "bjk ", jak już piszesz, to podaj informacje , które interesują łomżyńskiego podatnika !! PS; a gdzie ukryliście poprzedni artykuł o tej imprezie, za dużo tam było nieprzychylnych Chrzanowskiemu komentarzy ?

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-17 11:51:33

    Z jakiej okazji zorganizowany był ten koncert ? Jak to wyglądało z zaproszeniami, kto i gdzie mógł je otrzymać ? ( bo chyba nie była to impreza biletowana ?) Czy to było tylko dla wybrańców ? Kto w takim razie to sponsorował i ile to kosztowało ? PS: ZAPROSZONO p. TERESĘ STECKIEWICZ PREZESA ŁOMŻYŃSKIEGO HOSPICJUM ?

Dodajesz jako: |