:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Przejechał na czerwonym i spowodował wypadek [FOTO]

Kronika kryminalna, Przejechał czerwonym spowodował wypadek [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal mylomza.pl 22/12/2018 19:11

Kierowca hondy przejechał na czerwonym świetle i doprowadził do wypadku z prawidłowo poruszającą się skodą. Kierująca fabią trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 19 na skrzyżowaniu Al. Legionów z ul. Polową.

Kierująca skodą fabia w czasie wykonywania lewoskrętu z ul. Polowej na Al. Legionów została uderzona przez sportową hondę, której kierowca wjechał na skrzyżowania na czerwonym świetle.

Poszkodowana w wyniku zderzenia trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Policja apeluje do wszystkich osób podróżujących samochodem o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

lomza

Przejechał na czerwonym i spowodował wypadek [FOTO] komentarze opinie

  • Rysio - niezalogowany 2018-12-24 11:45:21

    Skoro kierowca wjechał na skrzyżowania, to może na tym drugim było akurat zielone?

  • siemano - niezalogowany 2018-12-23 18:46:16

    mano To nie "kierująca została uderzona przez sportową hondę, której kierowca wjechał na skrzyżowania na czerwonym świetle", tylko jej auto. A swoją drogą, co takiego sportowego jest w tej hondzie, a raczej było w niej?

  • łomżyniak - niezalogowany 2018-12-23 18:37:47

    wsiochy, po co tu przyjeżdzata (pisownia celowa) skoro łomża to wiocha , dwa ronda i skrzyżowania, won do kolna, tam sami swoje :) tłuc chamów

  • paplik - niezalogowany 2018-12-23 18:36:11

    POpaprańćy , dobra zmiana k...mać!

  • bezkomentarza - niezalogowany 2018-12-23 17:37:52

    lomzyniak to bym wam pozamykali sklepy i zaorali galerie i bys siedzial jak ... i gapil sie w TV i nie pier... bo kiedys w lomzy to gowno bylo i teraz tez ale galeria jest fakt ze smiechu warta ale jest itd a zrec to pewnie wolisz od wiesniaka niz padline ze sklepu. Hipokryzja i tyle. Ale taki mieszkaniec takiej malej dziury musi sie dowartosciowac jakos.

  • Lomzyniak rodowity - niezalogowany 2018-12-23 15:58:53

    Moim zdaniem powinni zabraniać wjeżdżać do miasta wieśniakom. Wieśniak musi wiedzieć, że jego miejsce jest na polu lub w głowie a nie w mieście.

  • idioci - niezalogowany 2018-12-23 15:39:28

    lkspsy jestes spierdolony na leb,znam kierowce i uwierz mi ze pierdolisz bzdury :)

  • erjot - niezalogowany 2018-12-23 12:39:54

    A jutro Wigilia.Wesołych Świąt.

  • Stefan Burczymucha - niezalogowany 2018-12-23 12:05:00

    Staś R-pizda

  • Stasiu R - niezalogowany 2018-12-23 11:18:05

    Czekam tylko na ten moment, aż zaczną publicznie pokazywać kto komentuje na tym portalu po imieniu i nazwisku wtedy skończy się cwaniakowanie pizdochlapów przed ekranami komputerka. A swoją drogą to kojarzę tego łebka, cały czas zapierdala po mieście jak pojebany.

  • Tygrys Alik - niezalogowany 2018-12-23 09:34:27

    Ewidentnie wina Roztockiego.

  • Mobilek - niezalogowany 2018-12-23 09:27:45

    Wiejski portal pokazuje wiejskie zdarzenia a pseudomieszczuchow już nie, czemu to nie było informacji jak auto na BL w Wa-wie zakorkowalo ważne skrzyżowanie po kolizji. Ps. Auto ,hmmmm ... Ale jakie - Alfa Zlomeo, ot czym jeździ wieś na prawach miejskich

  • JacaPraca - niezalogowany 2018-12-23 09:26:49

    Chója sie znacie a wypisujecie swoje guwno madrosci na forach bo wam madki 500+ nie dajo a w samochodach siedzita na miejscu pasazera lub w ostatnim rzedzie autobusu.

  • Rysiu - niezalogowany 2018-12-23 08:36:57

    Wjeżdżnie na czerwonym staje smutną i powszechną praktyką. Jeśli nie będzie nad tym kontroli, to niedługo będziemy jeździć jak w Bombaju, a poszkodowanych będzie coraz więcej.

  • Nicdodaćnicująć - niezalogowany 2018-12-23 07:55:39

    BlmOWIEC nie znam takiego miasta ani takiej "wiochy" Jak KOMŻA

  • lkspsy - niezalogowany 2018-12-23 07:43:47

    Moi drodzy koledzy z Łomży, ciekawe kto te wasze puszczalskie córeczki penetruje w hondach na polance jednaczeskiego lasu. Każdy o tym wie, że ci młodzi chłopacy przyjeżdzają do miasta w jednym celu. Łatwe i bez jakichkolwiek zadad dziewczyny. One nie lecą na chłopaczków w leginsach jeżdzących łokerami , niestety.

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-12-23 07:38:46

    Kierowca pizda nie umie jeździć i tyle.

  • czytelnik - niezalogowany 2018-12-23 07:20:48

    zeby nie wies to bl zdechli by z glodu debile z łomzy

  • Pogoda - niezalogowany 2018-12-23 07:12:17

    O czym wy piszecie Bl czy BLM może po prostu się zagapił i wjechał na czerwonym a nie juz dyskusja i komentarze honda popisywał się na Sikorskiego warczał banda id... którzy nie znają sytuacji a komentarzy tysiąc najwazniejsze aby nikomu nic się nie stało i tyle w tym temacie

  • real - niezalogowany 2018-12-23 06:53:02

    Ja bym tego idiotę, co podpisuje się hahaha, pozbawił prawa jazdy. Jaki powód? Debilizm nie do wyleczenia.

  • Prelude - niezalogowany 2018-12-23 03:17:40

    Hunda szybsza niż wyglunda

  • samosi22 - niezalogowany 2018-12-22 23:59:09

    jakie miasto wiocha z wiochy powstała. Jak wam zrobią skrzyżowanie nowe to musi policjant tłumaczyć jak je przejechać bo prawko macie za h... wie co Się usmiałem jak na porzykoszarowej policjant tłumaczy łomżyniakom kto ma pierwszeństwo. Ku... mac co da d.... Ale czujemy się lepsi bo mamy kompleksy że w dziurze mieszkamy gdzie nie ma niczego oprócz sklepów. I żeby nie okolice to by was na mapie nie było gam... i by tylko 2,3 biedronki na krzyż były.Ale jak ktoś się deb... urodził to i ... umrze.

  • www33 - niezalogowany 2018-12-22 23:46:49

    Widzę że portal mylomza ma się za kogoś "lepszego" i zawsze jak jest wina auta z tablicą BLM to musi być fotka żeby było widać. A jak BL to już niekoniecznie. Pytanie tylko czemu taka małomiasteczkowość i .... amatorszczyzna. Bo pewnie czują się lepsi że w "metropolii" mieszkają. całej Polsce jak powiesz że z Łomży jesteś to .... Także trzeba się czymś dowartościować jak nie ma czym. gówniarzeria z gimnazjum czasem ma więcej inteligencji niż ten co pisze te ... byle jakie teksty. Widać amator i ... niech lepiej idzie do szkoły, ale i tak nie pomoże. A BLM to mieszkają na starej Łomży i ci co mają też kasę i znajomości. Także drwij sobie ... i się kiedyś .... o nie wiesz z kogo "niby subtelnie drwisz" ale to już twój problem ....

  • beka - niezalogowany 2018-12-22 23:07:02

    Ale dyskusje, edukacja wczesnoszkolna.

  • prawda - niezalogowany 2018-12-22 23:05:50

    Warszawa Białystok ma za wiochę. Białystok Łomżę ma za wiochę. Łomża jeszcze mniejsze miasta/miasteczka/wioski ma za wiochy. Wy się powinniście leczyć. Średniowiecze dawno już się skończyło, a ci dalej o mieszczaństwie i chłopstwie.

  • biskup Komzy - niezalogowany 2018-12-22 22:36:43

    to wies z biskupem na czele nie miasto nic bez poswiecenia sie nie obedzie...

  • blmOWIEC - niezalogowany 2018-12-22 22:33:01

    KOMŻA TO WIOCHA NIE MIASTO!!!!!!!!!!!!1

  • tigra - niezalogowany 2018-12-22 22:18:58

    bl to wiocha zabita dechamy dwa skrzyżowania i dwa ronda i to miasto żenada

  • hahaha - niezalogowany 2018-12-22 21:54:05

    prawda jest taka ze czy BL, BLM czy BKL to wszyscy jezdzicie jak ślimaki po 30 na godzine - jak boicie sie koleczkiem krecic to do mpk sie przesiadzcie

  • Pozytywna - niezalogowany 2018-12-22 21:09:05

    Blm szkoda gadać. Na wsi siedzieć a nie w miasto jechać haha

  • Spekulant - niezalogowany 2018-12-22 20:48:02

    A nie wiem czy to ten sam.samochod co ostro warczal i zapierniczal jak szalony na sikorskiego. Właśnie sobie pomyslalem ,co za debil zapier...tak w taka pogode.

  • Waga - niezalogowany 2018-12-22 20:47:12

    Odwal sie od BLM spójrz jak BL jeździ naprawdę mistrzowie kierownicy

  • GłupiJestem - niezalogowany 2018-12-22 20:43:25

    Blisko Łomży Mieszkam (BLM). Jesteście Mistrzami za Kierownicą. Tak się kończy przygoda, jak się raz na rok z Pola do Miasta jedzie.

  • Tiruriru - niezalogowany 2018-12-22 20:34:09

    Musi nakleił naklejke TypeR i hunda że zdechnietych 80 kuni z 143 dostała +30 kunia i musi chciał przeskoczyć do tego podtlenek LPG i "sportowa hunda" i kierowca nie mógł opanować rdzy XD