:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

"Przyjazna Łomża" ogłosiła listy kandydatów do rady miasta

Łomża, Przyjazna Łomża ogłosiła listy kandydatów miasta - zdjęcie, fotografia
17/09/2018 14:05

Znani są już kandydaci do rady miasta wystawieni przez Komitet Wyborczy Wyborców „Przyjazna Łomża”. Do wyścigu w wyborach samorządowych 2018 wystartuje 31 osób. Dziś o północy mija termin rejestracji kandydatów w wyborach do rad miasta, gminy, powiatu i sejmiku.

Z okręgów pierwszego oraz drugiego do rady zostanie wybranych po pięciu radnych. Z okręgu trzeciego wyłonionych zostanie 7, natomiast z czwartego sześciu. Najwięcej osób „Przyjazna Łomża” wystawiła w okręgu trzecim – aż 9 osób.

Termin rejestracji kandydatów na radnych miast, gmin, powiatów i do sejmiku wojewódzkiego mija dziś o północy. Natomiast do 26 września można zgłaszać kandydatów na prezydentów, wójtów i burmistrzów.

Okręg 1

1. Ewa Chludzińska
2. Andrzej Podsiadło
3. Małgorzata Sokołowska
4. Grażyna Wojewoda
5. Andrzej Gatyński
6. Maciej Chludziński
7. Krzysztof Cieśliński

Okręg 2

1. Dariusz Domasiewicz
2. Iwo Świątkowski
3. Marzena Zaniewska
4. Małgorzata Brzezińska
5. Grzegorz Mieczkowski
6. Agnieszka Pulwin
7. Krystyna Hofmann

Okręg 3

1. Wojciech Michalak
2. Stanisław Kaczyński
3. Iwona Chmielewska-Matyjaszczyk
4. Ryszard Matuszewski
5. Stanisław Szostak
6. Agnieszka Runo-Łada
7. Hanna Waszkiewicz
8. Kinga Grzymkowska
9. Marek Malinowski

Okręg 4

1. Andrzej Wojtkowski
2. Jan Jarota
3. Aleutyna Kołos
4. Małgorzata Śliwka
5. Sławomir Wróbel
6. Agata Arasimowicz
7. Wojciech Trawiński
8. Tadeusz Zaremba

"Przyjazna Łomża" ogłosiła listy kandydatów do rady miasta komentarze opinie

  • von Kleist - niezalogowany 2018-09-19 19:31:55

    Ależ ekipa :) Katolik Jan Jarota i tow. Zaremba i p. Aleutyna z ZNP, wszystko, byleby do władzy. Jeden drugiemu nie przeszkadza...eh, gdzie te czasy, gdzy komuch był komuchem, katol katolem. Teraz to nawet na wybory nie pójdę.

  • stangret - niezalogowany 2018-09-18 20:19:47

    Hahaha

  • Aneczka - niezalogowany 2018-09-18 20:15:08

    Doszczętnie to ty się kopromitujesz.. widać że ty już przeczytałeś dużo książek.A wykształcenie twoje samo mówi za Ciebie.Poucz się trochę A może zdobędziesz jakieś wykształcenie.

  • stangret - niezalogowany 2018-09-18 20:03:49

    Odmieniać ... Nie kompromituj się doszczętnie... Za książki się weź, a nie za ocenę kandydatów

  • Aneczka - niezalogowany 2018-09-18 19:58:44

    Stangret nieuku jak widać to ty chyba przez przypadki nie umiesz wymieniać :) A co do twojej firmy pucybucie to tylko zawód dla Ciebie. Także tą twoja firma pucybutów to se ją w buty schowaj:)

  • Nowicjuszka - niezalogowany 2018-09-18 19:47:17

    WOW Przyjazna Łomża!!!!Brawo!!!!Prześledziłam listy zaprezentowanych Komitetów Wyborczych i tutaj znalazłam największą liczbę osób, które znam osobiście z ich działalności zawodowej i społecznej - 12 osób.To osoby, które zawsze cenię za ich bogate umiejętności,pracowitość,uczciwość,nowatorskie i konstruktywne działania na rzecz środowiska społecznego w radach osiedlowych Spółdzielni Mieszkaniowej i stowarzyszeniach społecznych. Już trzymam kciuki!!!!CZAS NA ZMIANY!!!!!

  • stangret - niezalogowany 2018-09-18 19:36:43

    Jeśli już to osiągnąłeś nieuku :) zmieniam zdanie Twój poziom znajomości języka polskiego dyskwalifikuje Cię, by pucować w mojej firmie :p

  • Aneczka - niezalogowany 2018-09-18 19:05:23

    Stangret ten fach widoczni należy do Ciebie, skoro taki sukces osiagneleś. Także pucuj buty dalej pucybucie.

  • stangret - niezalogowany 2018-09-18 18:04:55

    Aneczka pamiętaj że od tego fachu niektórzy zaczynali i osiągali sukces. Czekam na maila oferta aktualna

  • Aneczka - niezalogowany 2018-09-18 15:34:41

    Stangret rozumiem że ty już pucujesz i to dłuższy czas pucybucie :)

  • Nowicjuszka - niezalogowany 2018-09-18 08:39:24

    Caro zgadzam się z Tobą w pełni!!!!!!

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-18 07:14:47

    urzedniczka!!! nie daj się złamać...jak to powiedział wczoraj bronek hejterzy w dzisiejszych czasach to zwykli ludzie ktorzy maja swoje zdanie i opinie. a ze pani nie umie jej przyjac na klate to juz z ambony jej promotor bije w dzwon. za komuny tez tak straszono ludzi...i jak beda dalej tak postepowac to najwiekszy dzwon zabije juz niedlugo....dowodow jest mnostwo.

  • urzedniczka - niezalogowany 2018-09-18 06:09:52

    dam radę :)

  • stangret - niezalogowany 2018-09-18 06:08:31

    Aneczka, mam robotę dla Ciebie ma stanowisku specjalisty ds. pucowania butów . Pasuje? odezwij sie na priv: [email protected]

  • Aneczka - niezalogowany 2018-09-18 05:49:56

    Proszę Państwa właśnie wstali z łóżka startujący. Teraz będą przeżyć mięśnie.

  • pragmatyk - niezalogowany 2018-09-18 05:43:02

    karo - głos rozsądku. Głosuję na Przyjazną Łomżę! Dość partii, podkładania świń jeden drugiemu i "wbijania noży" w plecy.

  • karo - niezalogowany 2018-09-18 05:37:57

    A ja myślę że ta Przyjazna Łomża zamiesza na politycznej scenie Łomży. Domasiewicz jako lider to dobry pomysł,Zaremba i inni w sile wieku jako wsparcie merytoryczne oraz młodzi na dopełnienie może zapewnić im spory sukces. Co wnosi Borysewicz,Muzyk,Chrzanowski..kłótnie ? Zaraz obstawią się swoimi.

  • Cenzura - niezalogowany 2018-09-18 04:28:04

    Urzędniczka tobą jako pierwszą się zajmiemy :-)

  • Beka - niezalogowany 2018-09-18 03:11:10

    Gall ma rację bo już się zaczęło. Na miejscu pana Wróbla już bym złożyła doniesienie :)

  • jurys - niezalogowany 2018-09-17 21:48:32

    A ten Wróbel to się wszędzie pcha jak wsza. Konfident, społeczniak. Nawet miejscowa policja ma go dość, mimo,że na policji robił. Tuman tumanów

  • Król Maciuś I "Pączuś" - niezalogowany 2018-09-17 21:34:59

    Panie Borysewicz trzeba przewiesić banner ten od Kapucynków przy Rządowej. Całkowicie zasłania jadące Rządową w dół pojazdy.

  • ... - niezalogowany 2018-09-17 21:12:42

    @ Omen a MEN jak bramy piekielne będzie zamknięty na takie podejście do nauki "wiary" gdyż jaka by nie była prawica anty Chrysta od średniowiecza w Polsce uuuusiłuje hamować to co trzeba dzięki niej popychać...z passio(łac.)

  • Omen - niezalogowany 2018-09-17 20:47:10

    strach się bać normalnie

  • JESTEM KTÓRY JESTEM ... drogą - niezalogowany 2018-09-17 20:38:33

    @ K l e r przydała by się teoria a wraz z nią praktyka czytam fizyka bezwzględności w tej czatnej czytam ciemniej materii sił nieczystych Zrealizować ten cel w oparciu o jak najmniejszą liczbę niezależnych logicznie pojęć i arbitralnie założonych związków pomiędzy nimi (prawa pierwotne aksjomaty) nazywajmy to "jednorodnością logiczną" to podstawa ten drugi postulat można wyrazić brutalnie acz rzetelnie w następujący sposób nie tylko chcemy się dowiedzieć jaka jest ta materia (oraz jak przebiegają jej procesy) lecz także w miarę możliwości osiągnąć być może utopijny i pretensjonalnie brzmiący cel – poznanie, dlaczego materia JEST, JAKA JEST a nie inna. Na tym polega największa satysfakcja dostępna uczonemu "i jeszcze" z chrześcijańskiej strefy wpływów

  • ... - niezalogowany 2018-09-17 20:23:48

    @ teraz Einstein jest żydem a nie pchał się do koryta i Jezus jest żydem i do koryta się nie pcha - wyrośl z tego żłoba w przeciwieństwie do np. Polaka który żydem nie jest

  • Kler - niezalogowany 2018-09-17 20:18:17

    Przyjazna Łomża ich pogodzi.

  • teraz - niezalogowany 2018-09-17 20:07:51

    Zydostwo od zarania dziejów pchalo się do koryta , i tak jest i teraz , a My mowimy NIE!!

  • papa - niezalogowany 2018-09-17 20:00:48

    Zlodziejom i nierobom mowimy NIE !

  • Paranoja - niezalogowany 2018-09-17 19:53:05

    Jak wiemy niektórzy używają tylko tej broni...zastraszania. Strachy na Lachy. PiS wam nie da jak nie zagłosujecie na prezydenta z PiS? Nie biegaj charytatywnie z Chrzanowskim bo będziesz się tłumaczył? Nie udostępniaj info o Chrzanowskim na FB bo znaczy że go popierasz i na dywanik? Nie zbieraj podpisów Chrzanowskiemu bo jak PiS wygra to może być różnie?? Coś w tym stylu??? Każdy kandydat podlega ocenie i to wnikliwej. Bo jaki człowiek taki prezydent. Proste jak drut..najpierw podstawa. Jeżeli w zyciu kieruje się prawda i dobrem wobec drugiego człowieka to potem tak samo postępuje w pracy. Chyba że ktoś jest dwulicowy....

  • Xxxxxxx - niezalogowany 2018-09-17 19:44:13

    Gall się obraził.Pewnie to jeden z kandydatów i myśli że kogoś przestraszy.Prawda w oczy kole.Żenada

  • urzedniczka - niezalogowany 2018-09-17 19:34:07

    nie strasz, nie strasz bo się ....

  • Tylu - niezalogowany 2018-09-17 19:26:27

    Och och ktoś tu się obraził,pewnie któryś z kandydatów.Już ktoś chyba kiedyś składał doniesienia,jednak najpierw trzeba.się zastanowić czy są ku temu przesłanki. A jak widać i czytać się umie to wyzwisk zadnych.wyżej niema. Więc spokojnie z tym straszeniem.

  • xxxxxxx - niezalogowany 2018-09-17 19:19:47

    Dla niektórych najbardziej przerażające jest to są to ludzie spoza układu w przytlaczajacej większości nowi ale jednocześnie doświadczeni życiowo a jednak nie siedzący w miejscowej sitwie

  • Gall - niezalogowany 2018-09-17 19:08:49

    Obrażajcie ludzi dalej. Niebawem bprzekonacie się czy jest się tu anonimowym. Dobra rada ...przemysl jeden z drugim zanim cokolwiek napiszesz

  • finally - niezalogowany 2018-09-17 18:53:55

    Muzyk też nie ma szans

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-17 18:31:15

    aj powiem tak... dobry czlowiek to dobry prezydent. a pani Muzyk zachowala sie nie ladnie wobec swojego pracodawcy i po co... klamstwo goni klamstwo....raczka raczke myje

  • Jastrząb - niezalogowany 2018-09-17 18:29:50

    Niema co sobie nimi głowy zawracać, i tak przegrani z góry.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-09-17 18:26:02

    aga idz spac....

  • Kto i co - niezalogowany 2018-09-17 18:24:11

    Zastanawiam sie po co tyle w Was nienawisci kazdy z osobna za monitorami jest taki cwany to powinien sie z nazwiska wypisywac a nie krytykowac!nikt nikomu nie broni startowac ani do rady ani na prezydenta nie mierzcie wszystkich swoja miara!zamiast pisac i wysmiewac trzeba bylo jednemu z drugim wystartowac w wyborach i pokazac jacy to wspaniali jestescie i jak to potraficie Lomza sie zajac

  • Tylu - niezalogowany 2018-09-17 18:13:26

    Będą mieli jeden głos.Śmieszna jesteś.

  • Nowicjuszka - niezalogowany 2018-09-17 17:55:59

    Gdybyście wiedzieli, że Wasze bzdurne komentarze nie mają żadnego znaczenia i nie wpływają absolutnie na efektywność głosowania - to okazalibyście więcej kultury i szacunku dla tych, którzy naprawdę chcą progresywnych zmian w Łomży. Pozdrawiam serdecznie - życzliwa dla kandydatów Przyjaznej Łomży

  • JAK - niezalogowany 2018-09-17 17:33:55

    A to ci siła, śmieszne!Jak dobrze pamiętam Pan Michalak już startował i to chyba nieraz z miernym skutkiem.

  • Korwin - niezalogowany 2018-09-17 17:28:41

    Przyjazna Łomża dobrze rozgrywa to marketingowe. Ciągle coś się dzieje. Mają ŁSM a to siła.

  • serik - niezalogowany 2018-09-17 17:28:33

    dzis kolejny raz pani Muzyk wszystkich przekonala ze nie zna sie wogole na prawie. robi cos potem sie z tego wycofuje bo jak sie okazuje nie wiedziala. czy tak samo nie wiedziala o edukatorze pomniku??? gdzie ta merytoryka? gdzie wiedza i doswiadczenie? jezeli w takich prostych sprawach kobieta lezy.. c.d wkrotce. zalamany wyborca

  • Marenia - niezalogowany 2018-09-17 17:27:49

    Dj Weselny też jest!! Pewnie będzie grał im po przegranej. Dobry Konik.

  • bbb - niezalogowany 2018-09-17 17:26:16

    Jan Jarota? to dziękuję

  • urzedniczka - niezalogowany 2018-09-17 17:19:32

    piłka w grze hehehe

  • uiyi - niezalogowany 2018-09-17 17:18:50

    To zakamuflowane PO ?

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-09-17 17:14:37

    pi-jarowe zagranie. zamykają liste jakby chcieli swoja przyjaznią objąć wszystkich ludzi, szczegolnie swoich radnych bo tych normalnych to mieli gdzies przez 4 lata. obudzili sie teraz z letargu bo wpadli na pomysl ze powalcza o przywodctwo. zareba ciety facet pod pantoflem trzyma domasia, ten taka klucha ciepla ale bardziej sympatyczny. ajajajaja ale szczerze wole tych zakapiorow nizeli pania brak lojalnosci, zdradziecka i falsywa do szpiku muzyczke.

  • polo - niezalogowany 2018-09-17 17:12:32

    Zaremba wystartuje na prezydenta , a ewentualne głosy na jego osobę przejdą na 1 z okręgu;)

  • beka - niezalogowany 2018-09-17 17:11:12

    To proste Dzida, rusz główką :)

  • Dzida - niezalogowany 2018-09-17 17:02:37

    Domasiewicz ma 1 a Zaremba ostatni o co to chodzi

  • jony b. - niezalogowany 2018-09-17 16:18:38

    dużych szans w nadchodzących wyborach nie widzę

  • speech - niezalogowany 2018-09-17 16:08:57

    Mordy pokazac nowicjuszy duzo Nazwisk pelno jest podobnych .Po nazwisku to po pysku!!

  • Kler - niezalogowany 2018-09-17 16:06:22

    Samorządową lista ma duże szanse na sporo mandatów

  • Ewunia - niezalogowany 2018-09-17 15:18:27

    Ale mix,głowa mała.

  • Bannermama - niezalogowany 2018-09-17 15:18:04

    Ja to bym pana Borysewicza jednak poprosiła o zdjęcie plakatów wyborczyc z obrębu skrzyżowań, dziś prawie zostało potrącone dziecko którego nie było widać przez taki banner. Chce pan mieć krew dziecka na rękach?

  • Qbuś - PdŁ - niezalogowany 2018-09-17 14:52:50

    haha no masakra lesne dziadki obudzili sie ze snu :D ale okreg nr 4 to chyba moj :) a ten wojtek trawinski z numerem 6 to ten co spiewal umow sie ze mna dziewczyno z lomzy ???

  • Remek - niezalogowany 2018-09-17 14:47:14

    To nareszcie się dowiemy jak dobrze Prezesik ŁSM zarabia. I wyjdzie na jaw jak się dobrze powodzi prezesom.

  • Ankaaa - niezalogowany 2018-09-17 14:40:31

    Łomżyńska Spółdzielnia Mleczarska

  • Korwin - niezalogowany 2018-09-17 14:36:04

    Prezes ŁSM

  • Rydz - niezalogowany 2018-09-17 14:35:04

    A ten trzeci na tym zdjęciu obok Zaremby i Domasiewicza to kto? Skąd się urwał ?

  • Korwin - niezalogowany 2018-09-17 14:16:43

    Brawo Zaremba i Domasiewicz

  • Paranoja - niezalogowany 2018-09-17 14:07:54

    Ewidentnie Stanisław Kaczyńskim ma ogromne szanse być radnym. Może będzie coś nowego??? Bo domas i Zaręba spali cała kadencję a teraz olśnienie jak u Muzyk. Niewiarygodni.

Dodajesz jako: |