:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ratusz chce poprawić bezpieczeństwo na przejściach przez Zawadzką

Łomża, Ratusz poprawić bezpieczeństwo przejściach przez Zawadzką - zdjęcie, fotografia
14/02/2018 12:11

Po naszych publikacjach i licznych komentarzach mieszkańców, jakie pojawiły się po ostatnim wypadku na przejściu dla pieszych przez ulicę Zawadzką, gdzie poważnie ranne zostało trzyletnie dziecko, władze Łomży postanowiły zamontować punktowe elementy odblaskowe. Na obecną chwilę nie jest planowany montaż sygnalizacji świetlnej.

W otrzymanej dziś z ratusza informacji czytamy:

"Po uzgodnieniach z naczelnikiem WRD Komendy Miejskiej Policji w Łomży zdecydowano o zamontowaniu punktowych elementów odblaskowych na przejściach dla pieszych przez ulicę Zawadzką w rejonie ul. Prusa i Parku Jana Pawła II. Ich montaż powinien zostać wykonany w najbliższych dniach. Jeszcze w tym roku, w miarę możliwości finansowych, przejścia te mogą zostać dodatkowo doświetlone. Na obecną chwilę nie jest planowany montaż sygnalizacji świetlnej na przejściach dla pieszych przez tę ulicę. "

Choć władze Łomży nie planują zamontowania sygnalizacji świetlnej, nie wspominając o znacznie droższym rozwiązaniu, jakim byłaby kładka, to dobrze, że przynajmniej taka reakcja się pojawiła. Czy zwiększy to bezpieczeństwo w wystarczającym stopniu, pokaże czas.

Ratusz chce poprawić bezpieczeństwo na przejściach przez Zawadzką komentarze opinie

  • doktor psychiatrii - niezalogowany 2018-02-15 11:55:32

    Na debilizm nie ma lekarstwa. Największy debil w Łomży żwawo komentuje i ocenia Prezydenta a sam jest nikim, chory psychicznie i to nieuleczalnie.

  • BL - niezalogowany 2018-02-15 11:52:41

    real to niezły wieśniak oceniający ludzi po rejestracjach

  • MichałMichaiło!!! - niezalogowany 2018-02-15 09:08:50

    Real!Gwoli ścisłości! Mieszkam i zameldowany jestem w Łomży i tu płacę niemałe podatki i dwiema dłońmi podpisuję się pod projektem świateł na newralgicznych przejściach w pasie ulic Zawadzkiej i Piiłsudskiego! Co niektórym krzykaczom przypominam, że podatki dochodowe, z których część trafia do gminy lub miasta płaci się w Urzędzie Skarbowym właściwym dla miejsca zamieszkania a nie zameldowania i rejestracja nie ma tu nic do rzeczy! Podatki miejskie - np. od nieruchomości płaci się wg. miejsca położenia nieruchomości - czyli jak masz mieszkanie w Łomży to płacisz w Łomży. BKL, BZA i BLM płacą podatki w Łomży, jeżeli tu mieszkają - a zameldowani mogą być gdzie indziej. Pianę najlepiej bić z niewiedzy.

  • real - niezalogowany 2018-02-15 07:54:36

    Proponuję, aby w tej ożywionej dyskusji nie brali tak aktywnego udziału ci, którzy, zgodnie ze rejestracjami pojazdów BLM, BKL, BZA i innymi spoza miasta Łomży, zameldowani są na stałe w tych okolicznych gminach. Ich podatki idą do gmin, w których są zameldowani. Nie mają więc moralnego prawa do zarządzania środkami budżetowymi miasta Łomży, pochodzącymi z podatków naszych, mieszkańców Łomży. Nie mają prawa do wybierania nam radnych i nie mają prawa do decydowania na co wydać nasze pieniądze - czy ma to być kładka, światła czy tylko odblaski. Nie wasza więc to sprawa BLM-y, BKL-e i inne przybłędy.

  • Prawo_to_nie_je_bajka - niezalogowany 2018-02-15 07:29:43

    Kierowco25! Jak kierowca nie zauważy, a pieszy nie przeżyje to kierowca idzie pod celę nawet i na 8 lat - 177 KK (§1) Kto naruszając choćby nieumyślnie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym powoduje nieumyślnie wypadek i (§2) jeżeli następstwem wypadku jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, podlega karze od 6 mc do lat 8 A zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym stanowią: Prawo o ruchu drogowym - art.26 - kierujący pojazdem który zbliża się do przejścia dla pieszych ma obowiązek zachowania szczególnej ostrożności. Widząc pieszego zbliżającego do przejścia, kierujący ma obowiązek zwolnić. (...) Jeżeli zachowanie pieszego sugeruje zamiar wejścia na przejście, to kierujący ma obowiązek zatrzymania pojazdu - Wyrok WSA w Bydgoszczy IISA/BD175/17. I co z tego, że pieszy stojący na przejściu lub zbliżając się do przejścia nie ma pierwszeństwa... Kierujący pojazdem dojeżdzając do przejścia dla pieszych winien przewidzieć możliwość podjęcia przez pieszych zachowań niezgodnych z normami prawa o ruchu drogowym - wyrok Sądu Najwyższego z 16-10-2012 (sygn: VKK423/11) Wbijcie sobie to do głowy młodzi kierowcy!!!

  • kierowc25 - niezalogowany 2018-02-14 20:52:51

    Piesi zachowują się jak święte krowy wlaza na przejście nie zwracając uwagi w ogole na to co dzieje się na drodze. Kaptur na łeb i Pan wchodzi bo mu wolno i samochód musi się zatrzymać. Owszem samochód się powinien zatrzymać ale co jeśli kierowca nie zauważy.. wtedy co z tego że wina kierowcy ale zdrowia czy życia nikt pieczemy nie przywróci. LUDZI ROZGLADAJCIE SIĘ DLA WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA A NIE BEZMYSLNIE WLAZICIE NA TO PRZEJŚCIE.

  • Sms przyszedł - niech wejdzie - niezalogowany 2018-02-14 20:03:34

    Troll Chrzanowskiego przedawkował i dekiel mu rozpier.oliło he he. Idź umyj się i dawaj z buta na audiencję do mr prezydenta, opowiedz mu i napisz książkę. He he

  • pomału - niezalogowany 2018-02-14 19:51:54

    Ten portal nie przestrzega regulaminu i promuje trollowanie. Brawo wy. Będziecie wkrótce sami te reklamy oglądać jak pozwalacie na taki syf schizofrenikowi na forum

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:48

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:48

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:47

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:46

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:44

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:41

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:31

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:29

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:29

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:28

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:28

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:27

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:26

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:26

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:25

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:24

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:23

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:23

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:23

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:22

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:21

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:20

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:20

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:15

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:14

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:13

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:12

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:12

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:11

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:10

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:09

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:08

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:08

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:07

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:05

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:05

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:32:05

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:59

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:59

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:58

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:57

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:57

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:56

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:56

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:55

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:54

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:51

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:50

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:22

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:21

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:21

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:15

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:15

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:13

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:13

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:12

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:11

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:11

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:09

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:08

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:08

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:05

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:05

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:04

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:04

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:03

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:02

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:02

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:00

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:31:00

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:58

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:57

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:56

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:55

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:54

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:53

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:52

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:50

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:48

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:46

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:46

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:43

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:42

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:41

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:41

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:40

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:39

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:38

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:38

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:36

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:36

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:35

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:33

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:33

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:32

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:32

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:31

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:30

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:01

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:30:00

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:59

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:58

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:55

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:54

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:53

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:53

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:52

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:51

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:51

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:50

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:49

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:48

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:48

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:47

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:46

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:44

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:43

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:42

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:41

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:41

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:40

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:40

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:27

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:26

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:26

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:25

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:25

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:25

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:21

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:21

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:20

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:20

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:19

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:19

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:18

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:13

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:11

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:10

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:08

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:07

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:07

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:02

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:01

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:01

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:29:00

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:59

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:59

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:58

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:58

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:57

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:56

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:56

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:55

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:54

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:53

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:53

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:53

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:52

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:51

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:51

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:51

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:50

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:49

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:48

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:48

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:46

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:46

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:45

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:45

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:44

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:44

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:44

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:43

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:42

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:41

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:41

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:40

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:39

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:38

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:37

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:36

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:35

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:34

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:33

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:32

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:32

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:31

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:30

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:30

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:29

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:28

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:27

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:27

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:26

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:26

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:25

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:18

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:15

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:14

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:12

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:10

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:07

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:05

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:03

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:28:03

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:57

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:56

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:56

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:52

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:51

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:45

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:40

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:38

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:37

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:35

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:34

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:33

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:30

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:28

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robote kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:07

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:27:03

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:55

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:53

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:49

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:47

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:45

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:44

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:28

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:27

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:27

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:27

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:27

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:17

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • Praca poprzez sms - niezalogowany 2018-02-14 19:26:15

    Pamiętaj Mariuszu ! Prawo mówi jasno ! Kto smsem robot kumplowi oferuje! Ten na zaufanie mieszkańców nie zasługuje!

  • 8000 zł pierwsza praca kolega - niezalogowany 2018-02-14 19:23:26

    Chrzanowski jak ci nie wstyd za smsy ? Kumplowi robotę tak ogarniać? Co to ma być ??????? Chrzanowski noco to ma być ???

  • Rapatapa144 - niezalogowany 2018-02-14 19:09:32

    Expert! 122 tys. brutto? Oszalałeś czy to cena dla przyjaciela? Masz poniżej kosztorys z ZP wygranego przez firmę znajomego przetargu -lokalizacja: Wawa, Ursynów. Wstępny kosztorys projektu wraz z wyszczególnieniem jego składowych Projekt i uzgodnienia - 10 tys. Montaż 2 słupów z 4 sygnalizatorami (2 dla samochodów, 2 dla pieszych) - 20 tys. Jednostka sterująca + okablowanie - 20 tys. Całkowity koszt projektu: 50 000,00 zł PS. Miesięczny koszt poboru prądu to 50,00 zł

  • prezesa_zarządu - niezalogowany 2018-02-14 18:44:56

    A co z Niemcewicza od szkoły nr 10 w dół do Przykoszarowej? Tu też zapier*alają tylko dym z tedeików idzie, tutaj też jest przejście i dwa przedszkola ...

  • EXPERT - niezalogowany 2018-02-14 18:41:47

    50tys xDD? chyba raczej 122tys brutto!!!

  • EXPERT - niezalogowany 2018-02-14 18:40:43

    50tys xDD? chyba raczej 120tys netto

  • obserwator - niezalogowany 2018-02-14 17:20:09

    Trzeba realizować potrzeby pierwszej pomocy,konieczne,b.pilne dla mieszkańców Łomży a nie na rozrywki.Miasto marnuje dużo kasy np.niepotrzebne remonty szkół,szkoła powinna być czysta i skromna a nie luksusowa i bogata....

  • Wagabunda - niezalogowany 2018-02-14 14:11:57

    Właśnie!!! Masz rację mieszkaniec! Całkowity koszt montażu świateł na przejściu dla pieszych to 50.000 zł!!! Pytanie!!! Ile chce wydać Ratusz na park przy kościele??? Ile chce wydać na diskopolowy koncert w czerwcu???

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-02-14 14:01:43

    a może zamiast wydawać kasę na zielsko w przykoscielnej łączce lepiej zamontować sygnalizacje???

  • polo - niezalogowany 2018-02-14 14:00:43

    Popieram aktywne przejścia, czyli rodzaj świateł pilsacyjnych w momencie przechodzenia lub zbliżania się pieszych

  • real - niezalogowany 2018-02-14 13:59:55

    Abstrahując od tego, kto był winny tego wypadku, po raz kolejny apeluję szczególnie do młodych matek, prowadzących dzieci lub wózki z dziećmi przez ulice, aby nie zajmowały się w tym czasie obsługą smartfonów i skoncentrowały się na bezpiecznym pokonaniu jezdni. Cóż z tego, że kierowca jest winien? Zdrowia, a może i życia dziecka wyrok sądowy nie przywróci!

  • pieszy - niezalogowany 2018-02-14 13:57:55

    Nie montujcie w jezdni odblaskow bo to wcale nie poprawi bezpieczeństwa, a tylko skupia kierowcę na ominięciu przeszkody zamiast obserwacji okolicy przejacia. Jeśli o takie odblaski chodzi , to wywalone pieniądze w błoto.

  • nieujawniony - niezalogowany 2018-02-14 13:50:38

    Niewątpliwie ostatni wypadek na Zawadzkiej jest dowodem na to jak niebezpiecznie jest na przejściach dla pieszych, ale.... wina jest zawsze po obu stronach. Kierowca że nie dostosował prędkości a także pieszy, że nie zachował należytej ostrożności. Biorąc pod uwagę ilu jest nieodpowiedzialnych kierowców to bezpieczne przejście powinno leżeć w gestii pieszego. Kierowca jak potrąci to zapłaci karę, odsiedzi jakiś czas w najgorszym wypadku, a pieszy.... jak zostanie potracony to niestety w najlepszym wypadku szpital a w najgorszym to .... sami sobie dokończcie. Fakt przejście jest dla pieszych, ale pieszy na nie powinien być ślepy i głuchy ( a tak niektórzy piesi się zachowują).

  • sierżant sztabowy - niezalogowany 2018-02-14 13:13:51

    Tępić debili żeby wolniej jeździli i będzie O.K.

  • termal - niezalogowany 2018-02-14 13:04:34

    Bardzo dobrze że Miasto zajmie się tym tematem. Co jak co ale bezpieczeństwo jest bardzo ważne

  • hehemir - niezalogowany 2018-02-14 13:03:54

    Gdzie są ci od kładek hehehe to dopiero tytany intelektu

  • xDDD - niezalogowany 2018-02-14 12:58:02

    Fotoradar xDDD może szlaban i barykady ? jak się nie potrafi przechodzić to i się jeździć nie potrafi większość takich ciotek to właśnie ci co najwięcej narzekają i wyjadą raz na niedziele autem i stwarzają zagrożenie a na co dzień chodzą po chodnikach i zagrażają innym.

  • Patron - niezalogowany 2018-02-14 12:54:54

    Była kasa na światła do kościoła na Łomżycy -uzywane tylko w niedzielę , a nie ma kasy na tak często używane przejście przez kilkaset osób ?

  • Fota - niezalogowany 2018-02-14 12:31:47

    Fotoradar zamotujcie on pomoże na 1000000%

  • Rekos - niezalogowany 2018-02-14 12:30:19

    Może warto zainteresować się tematem przejść aktywnych. Myślę, że koszt instalacji nie byłby duży a zysk bezpieczeństwa bezcenny. Działało by to na zasadzie, że gdy ktoś zbliża sie do jezdni, na drodze zapalają sie migające czerwone światełka.

  • wyklęty - niezalogowany 2018-02-14 12:25:12

    a co specjaliście od rondek pomysły się skończyły

Dodajesz jako: |