:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ratusz informuje o stanie przygotowań do głównych obchodów jubileuszu

Newsy, Ratusz informuje stanie przygotowań głównych obchodów jubileuszu - zdjęcie, fotografia
13/04/2018 08:57

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski przekazał dziś radnym miejskim szczegółową informacje o stanie przygotowań do głównych obchodów jubileuszu 600-lecia nadania Łomży praw miejskich. Odbęda się one w dniach 15-17 czerwca 2018, ale nie oznacza to, że tylko wtedy będzie się coś działo. Jubileusz świętowany jest w Łomży przez cały rok i wszystkie lub niemal wszystkie imprezy organizowane w mieście są z nim powiązane.

Przygotowania do 600. rocznicy nadania praw miejskich Łomży rozpoczęły się 15 czerwca 2016 r. pierwszym posiedzeniem Miejskiego Komitetu Organizacyjnego. Powołane zostały zespoły robocze: ds. kultury i dziedzictwa narodowego, ds. promocji, ds. zagospodarowania i inwestycji, ds. edukacji i nauki oraz ds. duchowego przeżycia obchodów. Prace Komitetu miały charakter otwarty. Ich efektem było wypracowanie całorocznego programu obchodów, który jest obecnie realizowany.

Program obchodów Wielkiego Jubileuszu

15 czerwca

9:45 - Poświęcenie figury Chrystusa niosącego krzyż (Katedra) 10:00 - Msza święta w intencji Miasta pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Arcybiskupa Salvatore Pennacchio Nuncjusza Apostolskiego w Polsce (Katedra) 12:00 - Uroczysta sesja Rady Miejskiej Łomży (Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich) 15:00 - Rekonstrukcja nadania Łomży praw miejskich (Stary Rynek). Widowisku będzie towarzyszył Jarmark Średniowieczny zorganizowany na Starym Rynku. Zostaną rozstawione stoiska rękodzielników średniowiecznych, obóz rycerski itp. (14 stoisk stylizowanych, stoisko gastronomiczne - potrawy średniowieczne do degustacji, obozowisko rycerskie, dodatkowo - stoiska komercyjne z rękodziełem, pamiątkami itp.). Widowisko będzie zawierało kilka elementów: rekonstrukcja nadania przywileju, legenda miejska, turniej rycerski, rozprawa sądowa, korowód, przejazd Księcia. 17:00 - Uroczysty koncert Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży (Katedra) 22:00 - Projekcja video mappingu na fasadzie Ratusza

16 czerwca 2018

Muszla Koncertowa przy ul. Zjazd:

17:00 - 19:00 - Koncert My z Łomży cz. I: grupy wokalne miejskich instytucji kultury 19:00 - 22:00 - Koncert My z Łomży cz. II: Adam Kalinowski, Mateusz Kurkowski, Jula 22:00 - Występ gwiazdy wieczoru - zespołu Perfect 21:00 - 00:00 - Projekcja video mappingu na fasadzie Ratusza

17 czerwca

14:00 - 16:00 - Rodzinne grillowanie (Bulwary nad Narwią)

Muszla Koncertowa przy ul. Zjazd:

18:00 - 22:30 - Gala muzyki rozrywkowej: Wojciech Trawiński, Marcin Siegieńczuk, Exaited, Piękni i Młodzi 22:30 - Występ gwiazdy wieczoru - zespołu Boys

 

Ratusz informuje o stanie przygotowań do głównych obchodów jubileuszu komentarze opinie

  • zawiedzony wyborca PiSu - niezalogowany 2018-04-15 17:05:27

    Co za głupoty tu wypisują pro prezydenckie szumy. Mariusz ma rodzinę a Agnieszka nie ? Jest mężatką i matką kilkunastoletniej Marty. Raczej ministrom PiSu już jest nie po drodze z Mariuszem. Kaczyński widząc co się dzieje w Łomzy boi się , że tu PIS poprzez działania M.Ch. może przegrać. Rozważane jest wystawienie innego kandydata.

  • komet - niezalogowany 2018-04-15 15:17:29

    bo muzyk liczy jeszcze na coś a mariusz ma rodzinę i spędza z rodziną niedzele

  • emeryt - niezalogowany 2018-04-15 12:20:15

    W Marianowie nie było p.prezydenta tylko v-ce na spotkaniu z ministrem Kowalczykiem dlaczego?

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-15 11:19:38

    Teraz na siłę szukacie kozła ofiarnego, dla odwrócenia uwagi próbujecie wszystko zwalić na podwładnych prezydenta ? Skoro tak jest, jak piszecie to mamy dowód na to, że NIE NADAJE NA TO STANOWISKO skoro nie potrafi zapanować nad swoimi zastępcami, których nota bene sam sobie wybrał. Co on tam w takim razie robi w Ratuszu ?

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-04-15 10:56:25

    Szef powinien pokazać gdzie miejsce pracownika ....

  • enej - niezalogowany 2018-04-15 07:12:20

    a ja myślę ,że mając honor winien podać się do dymisji.

  • dołek z dołkowa - niezalogowany 2018-04-14 14:00:59

    myślę, że powinień porzegnać agnieszkę bo ona kopie dołki

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-14 12:53:22

    Zwycięskiego składu się nie zmienia w trakcie meczu , a i nie obsypuje nagrodami pieniężnymi za szczególne osiągnięcia. Za 2017rok zastępcy dostali po ok. 6 000 samej nagrody od prezydenta, więc o czym wy piszecie ? Jak jest tak źle , jak piszecie to dlaczego TERAZ ich nie zwalnia, na co czekać jeszcze pół roku ?

  • przedstawiciel Lomzy - niezalogowany 2018-04-14 12:38:18

    he he dobre dostalem e-maila od tego apolla smieszny jest chlopak..juz do nas pisal ze prezydent usunąl mu komentarz pod profilem fb i ze garlicki nie odpisal mu jakie ma wyksztalcenie !!!!!!co za gosc widac ze w domu sie nudzi...niech lepiej sam przejrzy co pisze na prezydenta i jak go brzydko atakuje!!a w tym komentarzu nic zlego nie bylo paranoja....niech sie wezmie Chrzanowski za tych co wmawiaja ze cos robi niezgodnego a zgodnie z prawem do krytyki osob publicznych...rysiek mogl wyrazic swoje zdanie i porownal tą paniusie do zachowan gryzonia..bo jal inaczej nazwiesz chec kandydowania przy swoim szefie,ktory dal jej pracę i ją karmii to ta odgryza palce

  • zygmunt z bema - niezalogowany 2018-04-14 12:32:10

    ....ale zastępcow sie nie wybiera raz na calo kadencję,jak ktos w trakcie zglasza swoje aspiracje do przeskoczenia szefa to myslisz ze ten bedzie go trzymal????

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-14 12:19:29

    Przecież zastępcy i doradcy działali w jego imieniu w ramach podległości służbowej. Wypisując głupoty z kilku kont jednocześnie, robicie tym swemu pryncypałowi niedźwiedzią przysługę. Ba, mało tego, pisząc paszkwile - sracie we własne PiSowskie gniazdo :))) Na początku kadencji było : Agnieszka Barbara Muzyk i Andrzej Zdzisław Garlicki będą zastępcami Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. - Kryteria, którymi kierowałem się przy wyborze moich zastępców, to doświadczenie, profesjonalizm, przygotowanie, a jednocześnie cechu charakteru, które będą nam wspólnie pomagały realizować program wyborczy przedstawiony przeze mnie mieszkańcom Łomży w trakcie kampanii wyborczej – mówił Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Podkreślał, że ze swoimi zastępcami stworzy dobory zespół, którego współpraca będzie korzyścią wszystkich mieszkańców.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-14 12:09:21

    TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-14 12:03:13

    Jak cyt : Moim skromnym zdaniem mariusz ma słabe otoczenie i w związku z tym daje się krecić TO ZNACZY, ŻE SIĘ NIE NADAJE NA TO STANOWISKO skoro nie potrafi zapanować nad swoimi zastępcami, których nota bene sam sobie wybrał.

  • enej - niezalogowany 2018-04-14 10:32:36

    o matko jedyna nie róbcie z tegoż prezydenta takiej sieroty którą to wszyscy kręcą jak chcą albo owijają wokół małego palca bo to jest nie prawda a tworzony obraz jest fałszywy i jak widać tworzony na potrzeby rozpoczętej kampanii wyborczej. W rzeczywistości pan prezydent jest zręcznym graczem rozstawiającym przeciwników po kątach stosując niebanalne przy tym metody. Prostym przykładem jest rozegranie sprawy radnych koła PiS którzy na początku sprzeciwiali się finasowaniu jego sztandarowego projektu parku. Dzisiaj ci radni z rączki mu jedzą jak to się mówi a nawet został pan prezydent członkiem ich koła. Tak więc nie róbcie myśliwego zwierzyny.

  • wolność ptaków - niezalogowany 2018-04-14 09:15:31

    A już mount Everest głupoty to pomijanie zasadniczego wątku sporu: którym jest nielojalność tej pani wobec obecnego Prezydenta poprzez niepochamowane aspiracje za plecami. Uważam podobnie jeśli Agnieszka chce władzy to niech z biskupem załozy komitet wyborczy przecież stowarzyszenia mogą powołać komitet a kościół ma ich od cholery i niech działają jawnie a nie mariusza wycinają. Moim skromnym zdaniem mariusz ma słabe otoczenie i w związku z tym daje się krecić

  • Wiocha.pl - niezalogowany 2018-04-14 08:52:56

    Sam se chyba tw poparcie napusales :D

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-14 08:47:35

    Dziękuję za słowa poparcia!!! Wiem że są ludzie którzy myślą tak samo jak ja o tej sytuacji. Oczerniać prezydenta to MOZNA???? A złego słowa na paniusie nie można powiedzieć???? Jaka to równość? Jaka wolność słowa? Dlaczego 4lomza kasuje moje komentarze przychylne Chrzanowskiemu?? Tym niech sie ktoś zajmie!!!! Szczura choduje w klatce i nie uważam żeby to było coś nadzwyczajnego zwierzę jak każde. apollo jest z innej planety na jego galaktyce szczury to ewidentnie traumatyczne doświadczenie. Przykro mi bardzo - jak to w przyrodzie czarna owca też się trafi to i wśród szczurów też...

  • donel - niezalogowany 2018-04-14 08:43:41

    sam pisze na Chrzanowskiego a oburzony,że kogoś sie szczurem nazywa ehheheheh dziwni są ludzie....marny hajterzy kodowscy

  • donel - niezalogowany 2018-04-14 08:42:18

    apollo to ten co obrazał chrzanowskiego n a 4 ???hoonuru ludzie nie mają ...szczury to ładne zwięrzęta tylko gryzą nawet jak ich karmisz

  • wacek,w - niezalogowany 2018-04-14 08:31:35

    lomzyniak co już usta zamykacie...obrazilwe??a jak apollo obrazał prezydenta to można????cienki ten komsonauta

  • ania12 - niezalogowany 2018-04-14 08:30:34

    Brawo Rysiek ma rację ...ten apolllo cały czas oczernia Chrzanowskiego...niech prezydent wezmie się za chłopczyka, który parę dni temu założył konto....a racja nic w słowie szczur nie ma obrazliwego...już portalik porównywał kadencje chrzanowskiego do różnych zwierzątnp..słon w porcelanie itp....wielkie mi co apolllo takie tanie chwyty przestraszenia opinii publicznej głoś w kosmosie

  • Kubryk - niezalogowany 2018-04-14 08:29:25

    Tez nie mam dobrego zdania o Pani wice hak i o Panu prezydencie ale tak bym nie napisal o kims, ogarnijcie sie wszyscy, beda wybory to na debate i twarza w twarz gadac

  • łomżyniak - niezalogowany 2018-04-14 08:28:27

    @Rysiu a gdzie ty mieszkasz? W Indiach? Powiedz to panu prokuratorowi, to uważaj, że ci uwierzy! Zgodnie z wykładnią polskiego orzecznictwa nazwanie kogoś szczurem jest obraźliwe

  • Indie ciekawy kraj - niezalogowany 2018-04-14 08:27:02

    Hahah to mam nadzieje, Rysiek ze prokurator tez bedzie z indi heheheh

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-14 08:21:33

    Szczur to synonim świętości w Indiach właśnie taką świętość tej pani miałem na myśli - w końcu krok w krok za świętością chodzi. Tylko każdy wie jaka to obłuda. Proszę bardzo czekam na wezwanie chętnie potwierdzę swoje spostrzeżenia. Widzę że portal 4lomza przestraszył się bardzo bo reakcja na strach jest atak który jako wolne hehe media uczynili. Obrońcy wolności słowa którzy knebluja usta każdemu przychylnemu komentarzowi Chrzanowskiego. A szczytem głupoty jest poparcie które sztucznie stworzyli tej paniusi najpierw w sondażu a teraz wybielając jej lica a zapomnieli że to ta sama władza Chrzanowski i zastępcy. To się nazywa Paranoja lub dwubiegunowe myślenie co nic z prawdą i rzetelnością dziennikarską nie ma wspólnego. A już mount Everest głupoty to pomijanie zasadniczego wątku sporu: którym jest nielojalność tej pani wobec obecnego Prezydenta poprzez niepochamowane aspiracje za plecami. Panie Chrzanowski do dzieła !!!

  • DominatorPL - niezalogowany 2018-04-14 08:01:44

    Ale tutaj chyba nie miales na mysli synonimu swietosci hahah dupka chyba cie boli a taki odwazny byles :)

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-13 21:34:44

    Apollo Twoje posty są bardzo braźliwe i wulgarne i nie śmiej pouczać innych . Mam nadzieję że prezydent sam osobiście się tym zainteresuje bo wiele pomówień można wyczytać z twoich tekstów. A ja w ramach rewanżu Twoje obraźliwe wpisy również wyśle do prezydenta,radnych i mediów. Ps .szczur w Indiach to synonim świętości.hehe

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-13 21:10:50

    Gdzie jest mąż tej asystentki. I co on na to?. A co na to ekscelencja że mąż drugie miejsce zajmuje a nie pierwsze...

  • Tomejk111111 - niezalogowany 2018-04-13 21:07:49

    To taki trójkącik biskup asystentka i Zieliński. Aż nie chce wiedzieć co robia...

  • emeryt - niezalogowany 2018-04-13 18:22:19

    Ekscelencja i jego asystentka to ładna para.

  • pan GOLONKA musi odejść - niezalogowany 2018-04-13 18:20:42

    https://pl-pl.facebook.com/PrezydentLomzy/ Jakoś na oficjalnym profilu prezydenta Chrzanowskiego na FB , nie ma prawie wcale pozytywnych komentarzy , tam nie ma tylu peanów na jego cześć. Może dlatego, że tam trzeba się podpisać imieniem i nazwiskiem . Jeden TROLL nie da rady przyjąć kilkunastu pseudonimów , jak tu i robić klakę prezydentowi :)

  • pan GOLONKA musi odejść - niezalogowany 2018-04-13 18:19:12

    Jakoś na oficjalnym profilu prezydenta Chrzanowskiego na FB , nie ma prawie wcale pozytywnych komentarzy , tam nie ma tylu peanów na jego cześć. Może dlatego, że tam trzeba się podpisać imieniem i nazwiskiem . Jeden TROLL nie da rady przyjąć kilkunastu pseudonimów , jak tu i robić klakę prezydentowi :) https://pl-pl.facebook.com/PrezydentLomzy/

  • kitoszi - niezalogowany 2018-04-13 17:41:53

    ratuszowe klakiery niech się tak nie napinają i przestaną wymyślać kasandryczne scenariusze personalne. Już za pasem nowe wybory i w ramach demokratycznego prawa poślemy naszymi głosami "w kosmos" całe to towarzystwo na czele z tym waszym najlepszym prezydentem w imię przyszłości tegoż miasta i naszych dzieci tak nam dopomóż Bóg.

  • Rysiu - niezalogowany 2018-04-13 16:17:59

    Pani zastepca zostanie niedługo odwołana ze stanowiska. Mam nadzieję że Pan Prezydent Chrzanowski zdobędzie w sobie siłę żeby wywalić takiego szczura i kręta w jednym.Pomimo tego że paniusia chowa się za plecami i sutanna człowieka który powinien zajmować się wiara a nie polityką. Mam nadzieję że ta dama zniknie z polityki lokalnej bo najgorszy to nielojalny pracownik a ekscelencję przeniosą w Bieszczady choć miej w opiece Boże tamtejszych mieszkańców. Na 600 lecie potrzebna jest msza za ekscelencję i jego asystentkę o opamiętanie.

  • Wschodnia sciana - niezalogowany 2018-04-13 15:44:03

    4LOMZA TO MANIPULATORZY. KASUJA WPISY pozytywne dla Chrzanowskiego. Co za obłuda, śmietnisko dezinformacji. Komuna jakich malo szukać w necie.

  • praca jest - niezalogowany 2018-04-13 14:39:21

    Przecież bezrobocie w Polsce jest najniższe od lat. Również w Łomży. Prezydent Chrzanowski zrobił dużo, by przyciągnąć nowych inwestorów. W strefie ekonomicznej w Łomży już wkrótce powstanie co najmniej kilkadziesiąt nowych miejsc pracy.

  • stary Łomżyniak - niezalogowany 2018-04-13 14:03:39

    MNIEJ NIZ ZERO !!!!!!!!!!!! BEZ KOSZTÓW I TRWAŁYCH WARTOŚCI. TAK TO MOŻNA OBCHODZIĆ ROCZNICĘ KÓŁKA ŁOWIECKIEGO.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-04-13 13:46:14

    Czy od upiększania miasta przybywa miejsc pracy dla młodych ludzi ?

  • łomżing - niezalogowany 2018-04-13 13:35:02

    Trzeba mieć chyba klapki na oczach, żeby nie zauważyć remontów i budowy dróg w mieście (Zawadzka, Szosa Zambrowska, Polowa, Sikorskiego, Kopernika i wiele innych mniejszych), remontu Filharmonii, modernizacji Parku Jana Pawła II, pozyskania finansowania przebudowy Hali Targowej na Halę Kultury, pozyskanie inwestorów w SSSE Podstrefa Łomża i wiele wiele innych.

  • Enrike Iglesias - niezalogowany 2018-04-13 11:06:20

    żyje w tym mieście od 1992 roku od kiedy przeprowadziliśmy się z rodziną do Łomży i nie pamiętam takiego festiwalu lansu, obłudy ze strony jakiegokolwiek prezydenta

  • Danutka333 - niezalogowany 2018-04-13 11:01:39

    Najgorszy prezydent jakiego pamiętam

  • Franek - niezalogowany 2018-04-13 10:50:20

    Prezydent Chrzanowski to prawdopodobnie najlepszy Prezydent w dziejach Łomży. Myśli perspektywicznie, dba o rozwój miasta. Nie zapomniał o seniorach, niepełnosprawnych, młodzieży, łomżyńskich rodzinach. Pozyskuje pieniądze na rozwój Miasta. Ma dobre kontakty z rządem, pozyskuje pieniądze z ministerstw (Filharmonia, Hala Kultury). Razem z rodziną będę na niego głosował w nadchodzących wyborach samorządowych.

  • my mieszkancy - niezalogowany 2018-04-13 10:18:35

    chrzanowski wracaj na PWSIP MY MIESZKANCY NIE BEDZIEMY ZA TOBĄ TESKNIC !

  • enej - niezalogowany 2018-04-13 10:13:29

    o wrażliwości pana prezydenta jeszcze napisze bo to naprawdę jest ciekawe na przykładzie jego działań w sprawie hospicjum . W tym prostym przykładzie jest zapisana cała ta wrażliwości to dobro papapa trolle ratuszowe

  • enej - niezalogowany 2018-04-13 10:11:41

    bałagan i piekło dosłownie to się dopiero rozpęta gdy zacznie się budowa tymczasowego dworca. Efekt nieudolnej kalkulacji zysków przeznaczonych na budowę dworca ze sprzedaży działki która tak naprawdę nigdy nie powinna być sprzedana bo to właśnie na niej winien być ten dworzec doprowadzi już za parę dni do gigantycznego bałaganu na niewyobrażalną skalę w rejonie hali targowej. Jest to miejsce tłumnie odwiedzane przez mieszkańców a wiosna i lato do póżnej jesieni to okres najbardziej nasilonego handlu owocami i warzywami z którego korzysta całe miasto i okolica. Gro kupujących dojeżdża na rynek samochodami a planowana przebudowa to całkowicie uniemożliwi bo nie będzie gdzie kompletnie zaparkować a co dopiero tam wjechać. Błędne i nieodpowiedzialne decyzje jak widać doprowadzą do takiego zamieszania. PANIE PREZYDENCIE PANA JUŻ NIE MA ŻADNEJ PRZYSZŁOŚCI JAKO PREZYDENT BO TO CO PAN ROBI TO PANA KOMPLETNIE PRZEKREŚLA JAKO KANDYDATA NA KOLEJNEGO PREZYDENTA MIASTA

  • darek222222 - niezalogowany 2018-04-13 10:03:39

    o nie ! Chrzanowski na drugą kadencje ? nie ma opcji :D

  • nie dla chrzanowskiego ! - niezalogowany 2018-04-13 10:03:19

    nie dla chrzanowskiego !

  • kocopoły - niezalogowany 2018-04-13 10:03:04

    nie ma co, chrzanowski po tym jak się zachował wobec hospicjum nie jest dla mnie człowiekiem godnym zaufania

  • MARNY PREZYDENT Z TEGO MARIUSZ - niezalogowany 2018-04-13 10:02:09

    o jakich plusach mówisz ? bo chrzanowski ma tylko taki plus ze jest kolezenski, duzo jego kumpli trafiło do ratusza i teraz piszą pozytywne komentarze ?

  • darekk - niezalogowany 2018-04-13 09:58:04

    Ale zauważcie jak to wszystko wygląda, merytorycznie Prezydent Chrzanowski jest nie do ruszenia więc próbują innych płaszczyzn. Ale to co mu zarzucacie to tylko Jego plusy. Pokazuje to jak bardzo jest to wrażliwy na ludzką krzywdę człowiek o wielkim sercu!!! Popieram prezydenturę MARIUSZA CHRZENOWSKIEGP

  • SKANDAL za skandalem - niezalogowany 2018-04-13 09:56:41

    chrzanowskiego juz nikt nie wybierze

  • CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZY - niezalogowany 2018-04-13 09:55:13

    CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY CHRZANOWSKI TO NAJGORSZY PREZYDENT PO 1989 ROKU JAKI SPRAWOWAŁ WŁADZE W ŁOMŻY

  • CynctymnEtefe - niezalogowany 2018-04-13 09:52:48

    Les fans de vêtements Hip Hop aux états-Unis et dans d"autres pays du monde sont pris Nike Air Huarache Femme par la mode Bapes d"assaut. En 1990, un nouvel entra?neur, Phil Jackson a été mis à la charge des Chicago Bulls. Dans l"intérêt du large choix de ressources non cuites, y compris le cuir, le tissu, le nylon, le caoutchouc sans marque et similaires, le processus de fabrication est beaucoup plus avancé et de nombreux composants sont collés par de la colle. Beaucoup de nos clients ont arrêté leur plan de recrutement cette année. Certains dunks Nike sont extrêmement légers aussi! Bercer les rues avec ces baskets. Lorsque l"entreprise a commencé Nike Air Max Command à sortir, ils avaient été conduits par des vêtements comme leur première entreprise. xlccl20180412er

  • Rostkowski - niezalogowany 2018-04-13 09:52:00

    oczywiscie ze nie ma co! zeby bardziej zadłużał? To jaki ma stosunek do hospicjum ukazuje wartosc tego człowieka

  • darekk - niezalogowany 2018-04-13 09:51:31

    POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!! POPIERAM PREZYDENTURĘ MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO!!!

  • Bringm3 - niezalogowany 2018-04-13 09:51:22

    zgadzam się z większoscią komentarzy, nie ma co na chrzanowskiego więcej głosować

  • darekk - niezalogowany 2018-04-13 09:50:23

    co za trolle!!!! wracajcie na 4lomza tam jest wasze zakłamane lewackie środowisko!!!! ile wam płacą??? warto się szmacić za te grosze???

  • Kocham Łomże - niezalogowany 2018-04-13 09:46:57

    rzeczywiscie gorszego prezydenta nie pamiętam

  • MARNY PREZYDENT Z TEGO MARIUSZ - niezalogowany 2018-04-13 09:44:53

    NIE DLA CHRZANOWSKIEGO !!!!!! ZADLUZA MIASTO OGROMNIE !

  • wernys90 - niezalogowany 2018-04-13 09:44:22

    dobra a co z kasą na hospicjum ? czy to mozliwe ze chrzanowski jest az takim czlowiekiem bez serca ? po co on do kosciola chodzi

  • darekk - niezalogowany 2018-04-13 09:43:03

    No i świetnie!!!! Cieszę się że ta rocznica przypadła na okres prezydentury Prezydenta Chrzanowskiego!!!!! On gwarantuje należytą organizację tych wydarzeń!!!! Wyobrażacie sobie jak wyglądałoby to za byłych prezydentów???

  • darekk - niezalogowany 2018-04-13 09:42:37

    No i świetnie!!!! Cieszę się że ta rocznica przypadła na okres prezydentury Prezydenta Chrzanowskiego!!!!! On gwarantuje należytą organizację tych wydarzeń!!!! Wyobrażacie sobie jak wyglądałoby to za byłych prezydentów???

  • eeeeee4 - niezalogowany 2018-04-13 09:41:57

    podobno sam Kaczynski ma pretensje do chrzanowskiego ze podzielił pis w łomzy nie powinno tak byc, chrzanowskiemu tylko zaciąganie kredytów wyszło

  • Niner - niezalogowany 2018-04-13 09:33:46

    Podobno PiS zrobił wewnętrzny sondaż z którego wynika że Chrzanowski ma 74 procent poparcia. Więc potencjalni kontrkandydaci mają nietęgie miny i publikują oszczercze wpisy na różnych portalach.

  • Pliszkar - niezalogowany 2018-04-13 09:29:14

    Wiosenna, Zawadzka, Podleśna, Piaski, Kopernika, Polowa, Sikorskiego, Studencka, Szosa Zambrowska i pewnie jeszcze wiele innych mniejszych. Do tego remont filharmonii, budowa bloku socjalnego, wykup i przebudowa dawnego hotelu robotniczego na lokale mieszkalne, rewitalizacja parku JP II, modernizacja klubu seniora i pewnie jeszcze wiele innych. Sporo środków pozyskanych z zewnątrz. Ta prezydentura nie jest wcale taka zła

  • dyle3PPP - niezalogowany 2018-04-13 09:29:09

    Wystarczy na fejsbuka wejsc zeby zobaczyć w komentarzach na mylomza jak nikt nie zostawi na Chrzanowskim suchaj nitki. A tutaj jakiś matoł wkleja hurtowo komentarze wychwalające Chrzanowskiego. Żenada ! juz jedna afera z janem palonym była

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:26:43

    nie znam osobiście osoby,która by popierała Chrzanowskiego po tych wszystkich aferach.

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:19

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!! NIE DLA CHRZANA !

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:19

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!! NIE DLA CHRZANA !

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:14

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:14

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:14

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:14

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:13

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:13

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:13

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:13

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:13

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:12

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:12

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:12

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:12

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:12

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:24:04

    no i po co ten kometarz wklejasz wszędzie PRowcu z ratusza !!!!! JUZ GO 15 RAZ WIDZE !!!!!!

  • enej - niezalogowany 2018-04-13 09:23:33

    Derewas po prostu wstydu nie masz pisząc takie bzdury no ale czego można się spodziewać po takich jak ty .

  • Derewas - niezalogowany 2018-04-13 09:21:05

    Każdy z nas po blisko 4 latach prezydentury Chrzanowskiego może sam ocenić jego dokonania. Nie potrzebujemy do tego wpisów jednego anonimowego trola, który tak nienawidzi Chrzanowskiego że aż co minutę lub nawet częściej zamieszcza mało merytoryczne, negatywne wpisy pod jego adresem. Nie obchodzą mnie powody dla których ten człowiek to robi. Wydaje mi się że chodzi tu o chęć wskoczenia na fotel w którym zasiada obecnie Chrzanowski lub spowodowane to jest chęcią osobistej zemsty np. za zwolnienie z pracy. Nie wnikam w powody ale muszę powiedzieć że w rozmowach ze znajomymi poruszamy tematy polityki i w 85 procentach prezydent Chrzanowski ma bardzo pozytywne komentarze. Mogę powiedzieć że osobiście nie widzę w tej chwili lepszego kandydata na to stanowisko.

  • enej - niezalogowany 2018-04-13 09:16:29

    bałagan i piekło dosłownie to się dopiero rozpęta gdy zacznie się budowa tymczasowego dworca. Efekt nieudolnej kalkulacji zysków przeznaczonych na budowę dworca ze sprzedaży działki która tak naprawdę nigdy nie powinna być sprzedana bo to właśnie na niej winien być ten dworzec doprowadzi już za parę dni do gigantycznego bałaganu na niewyobrażalną skalę w rejonie hali targowej. Jest to miejsce tłumnie odwiedzane przez mieszkańców a wiosna i lato do póżnej jesieni to okres najbardziej nasilonego handlu owocami i warzywami z którego korzysta całe miasto i okolica. Gro kupujących dojeżdża na rynek samochodami a planowana przebudowa to całkowicie uniemożliwi bo nie będzie gdzie kompletnie zaparkować a co dopiero tam wjechać. Błędne i nieodpowiedzialne decyzje jak widać doprowadzą do takiego zamieszania. PANIE PREZYDENCIE PANA JUŻ NIE MA ŻADNEJ PRZYSZŁOŚCI JAKO PREZYDENT BO TO CO PAN ROBI TO PANA KOMPLETNIE PRZEKREŚLA JAKO KANDYDATA NA KOLEJNEGO PREZYDENTA MIASTA.

  • Tośśśśśśka - niezalogowany 2018-04-13 09:15:51

    widze nie tylko ja mam negatywne odczucia na temat obecnej władzy w osobie Pana Chrzanowskiego

  • Mieczysław byl lepszy - niezalogowany 2018-04-13 09:07:15

    patrze ze tylko zadłużać potrafi

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-04-13 09:06:46

    co z smsami ja się pytam ?

  • koledzy koledzy - niezalogowany 2018-04-13 09:06:16

    podobno z pomnikiem się nie wyrobili bo mariusz zle zaplanował tak samo jak sprawe z dworcem

  • darek22PL - niezalogowany 2018-04-13 09:05:12

    my z całą rodzina tak samo nie zagłosujemy, nie sprawdził się na stanowisku

  • MasterSSS - niezalogowany 2018-04-13 09:04:37

    A DŁUG ROŚNIE JUZ WIECEJ NA CHRZANOWSKIEGO Z RODZINĄ NIE ZAGŁOSUJEMY

  • Koncerty nas nie uratują Kocha - niezalogowany 2018-04-13 09:04:02

    czy to w porządku, że kasa na koncerty disco polo sięznalazła a prezydent pożałował jej na hospicjum i obciął dotacje! Czy o taki elektorat prezydent juz nie dba ?

  • Rosd6666 - niezalogowany 2018-04-13 09:03:23

    nie dla CHRZANOWSKIEGO !

  • MARNY PREZYDENT Z TEGO MARIUSZ - niezalogowany 2018-04-13 09:03:03

    a moze Pan Prezydent na 600 lecie miasta wyjasni sprawe SMSów do swojego kumpla?

  • Misrak - niezalogowany 2018-04-13 09:02:37

    drugi raz juz nikt na niego nei zaglosuje ale po co to roztrząsac ?????

  • Kalinka88 - niezalogowany 2018-04-13 09:02:14

    ostatnia kadencja Panie Chrzanowski

  • DanielWed - niezalogowany 2018-04-13 09:01:58

    ooo znowu szastanie kasą na prawo i lewo a na hospicjum nie ma

  • Danutka - niezalogowany 2018-04-13 09:01:37

    będziesz się w piekle smażył Mariuszu za takie zadłużenie miasta !

Dodajesz jako: |