:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rodzinny Festyn Parafialny Krzyża Świętego [FOTO]

Newsy, Rodzinny Festyn Parafialny Krzyża Świętego [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 11/06/2018 05:06

Na wczorajszy Festyn Rodzinny Parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży złożyło się kilka okrągłych rocznic. 30-lecie posługi kapłańskiej obchodzi ksiądz proboszcz parafii Andrzej Godlewski, a miasto Łomża świętuje swoje 600-lecie.

Impreza rozpoczęła się w samo południe. Z okazji 600-lecia miasta Łomża o godz. 13. odbyła się uroczysta Msza Św., którą transmitowano na żywo w TV Polonia. Po mszy podziękowania dla proboszcza Parafii pw. Krzyża Świętego Andrzeja Godlewskiego wygłosił ze sceny wiceminister Jarosław Zieliński.

Upalna aura nie przeszkadzała mieszkańcom Parafii pw. Krzyża Świętego we wspólnym, radosnym biesiadowaniu. Jak co roku, tak i na tej edycji festynu nie mogło zabraknąć licznych atrakcji, przeplatanych występami młodych artystów oraz tancerzy. Prowadzący imprezę, co rusz zapraszał mieszkańców Łomży do konkursów oraz wspólnych zabaw na scenie.

Nad bezpieczeństwem imprezy czuwali policjanci z KMP, Grupa Ratownicza Nadzieja oraz jednostki OSP. Duże wrażenie wśród przybyłych wzbudził zorganizowany przez policję pokaz neutralizacji terrorystów. Najmłodsi uczestnicy festynu mogli pobawić się wspólnie z policjantami. Dzieci robiły razem z nimi zdjęcia na motocyklach i brały udział w biegu z przeszkodami.

Na festynie serwowano grillowane potrawy, swojskiego piwo, watę cukrową i wiele innych przyjemności. Wieczorem zorganizowano dyskotekę, podczas której zostali ogłoszeni zwycięzcy głównych nagród konkursowych.

lomza

Rodzinny Festyn Parafialny Krzyża Świętego [FOTO] komentarze opinie

  • Gusia - niezalogowany 2018-06-12 07:42:33

    Mocno nie przemyślana ta impreza. Wybrałam się tam z 2-ką małych dzieci. Nie pozwalam im patrzeć na przemoc w tv to się napatrzyły na RODZINNYM pikniku przed KOŚCIOŁEM. Strzały, skuty człowiek na ulicy - co to było?? Długo nie mogłam ich potem uspokoić. Widziałam, że inne dzieci też to przeżyły. W poniedziałek do żłobka nie chciała jechać bo się bała "bam bam"!! Serdecznie dziękuję księdzu za taką imprezę. Zabrakło wyczucia. A jak to był pomysł Zielińskiego, to trzeba było to zrobić na strażackiej imprezie, nie rodzinnej. Liczę, że w niedzielę padnie słowo "przepraszam"

  • najpierw przy Krzyżu Śiwętym H - niezalogowany 2018-06-11 17:41:41

    @ Marcin Robak to nie tylko hipokryzja...to nie tylko toksyczna osobowość. nie tylko toksyczna hierarchia to przede wszystkim toksyczny związek toksyczna relacja i utopia paranoja indukowana jak ognia strzeż się jej... to można leczyć tylko brak odważnych lekarzy którzy zaczęli by demaskować przyczynę zamiast zajmować się leczeniem objawowym idąc na łatwiznę na wieki wieków amen ? takie porównanie jak długo ofiara wirusa ma dostawać leki na zbicie gorączki zamiast dostać lek antywirusowy ?

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-06-11 16:48:33

    Dlaczego tak piszesz od dłuższego czasu na Kościół?? Miałeś z nim do czynienia?? Nie da się wygrać tej walki prawda???

  • Marcin Robak - niezalogowany 2018-06-11 16:44:49

    to nie tylko hipokryzja...to toksyczna osobowość. jak ognia strzeż się jej.....

  • najpierw przy Krzyżu Śiwatym b - niezalogowany 2018-06-11 16:43:21

    @ parafia z browarem ale to jest Święta Obłuda POświęcony CYNIZM BŁOGOSŁAWIONA OBŁUDA ŁASKAMI SŁYYYYYNĄCA jak staraniem Ks.Paetza koronowany fałszywy obraz Matki Boskiej Pięknej Miłości z Katedry Łomżyńskiej schowany w pajęczyny i odnaleziony kilkanaście lat po wizycie JPII w Łomży ps założę się że Matka nie jest taka sama bo jedna blaszana a druga drewniana a to musi mieć wpływ na ks.serce z "kamienia" co się do takiej DWULICOWEJ matki miłości mizdrzy by w towarzystwie jej obraza sobie pofolgować nawet przy ołtarzu papieskim bo to opoka - skała tej FUNDAMENTALNEJ tajemnicy wiary w nie do wiary a gdy prawda zechce wyjść do Ludu to ją krzyżem Świętym i po kłopocie jak we wojsku ostre pogotowie gotowe na skinienie palcem hierarchy nawet jak to zwykły proboszcz skorumpowanego egzorcysty ECCE AKT Stworzenia czytam Człowieka w CYWILIZACYJNEJ SCHIZOFRENII+ pracodawca wsadza człowieka do ciupy na 18miesięcy po dwóch miesiącach ułaskawia skazując jednocześnie na banicję pozostawia człeka z wyrokiem uniemożliwiającym zatrudnienie u siebie jako ŁASKAWCY z obietnicą pomocy znalezienia pracy w innej firmie i rozpoczęciu nowego życia kazus ks.NUNCJUSZA W. z Krakowa vs KAMERDYNERA zamiatającego śmieci PO matactwach ekipy papieża z Krakowa przedstawiać nie trzeba Paolo Gabriele (ur. 19 sierpnia 1966 w Rzymie) - były kamerdyner papieża Benedykta XVI. Od 2006 do 2012 roku był kamerdynerem Benedykta XVI. W 2012 roku został aresztowany i oskarżony o kradzież tajnych dokumentów z Watykanu[3] (Vatileaks). Proces rozpoczął się w dniu 29 września 2012 roku i 6 października 2012 sąd uznał go za winnego stawianych mu zarzutów i skazał go na karę 1,5 roku pozbawienia wolności. Swój wyrok odbywał w areszcie Żandrameri Watykańskiej, oraz w areszcie domowym[5]. 22 grudnia 2012 roku, papież ułaskawił Gabriele, o czym osobiście poinformował kamerdynera. W związku z wyrokiem nie może już mieszkać na terenie państwa Watykańskiego, ani pracować w żadnej watykańskiej instytucji. Papież zaoferował pomoc kamerdynerowi w znalezieniu pracy i rozpoczęciu nowego życia. Jest żonaty, ma troje dzieci. (encyklopedia niezależna jeszcze o uczonych w piśmie tuczonych w prawie do kreowania prawd ...wiary-światopoglądu garbionego krzyżem-we własnym interesie)

  • parafia z browarem - niezalogowany 2018-06-11 15:10:17

    Hipokryzja.Hipokryta osiąga dzięki swojej dwulicowości sukces.W polityce także b.często wielu polityków przyłapuje się na hipokryzji,jednak zanim tak się stanie ,on zdąży zyskać popularność.GDY PRAWDA WYJDZIE NA JAW,POLITYK ZAMIAST SIĘ TŁUMACZYĆ,PRÓBUJE UMNIEJSZYĆ W OCZACH INNYCH DRUGĄ OSOBĘ.

  • N.N. to primus inter pares jak - niezalogowany 2018-06-11 14:40:28

    @ Franciszek2 jak pisaliśmy do papieża to kamerdyner papieski poszedł do ciupy ... tak więc "mów do krzyża" cierpienia dla nich Krzyża Świętego przy którym robią "żywą szopkę" z Boga i LUDU jEgo Ekscelencji Bożego Syna na tym krzyży wiszącego ... w dziwacznej pozie bo festyn pod krzem jest a na krzyżu JEST mina bez życia taki poziom bezradności "Opatrzności Bożej" czekającej na ręce ludzi dobrej woli ... ... by go z tego krzyża znieść/zdjąć tak jak to zrobili jego najbliżsi

  • rysiu - niezalogowany 2018-06-11 14:35:58

    Biskup od trzezwozci pisze do prezydenta Rp,zeby zeby zakazac reklamy piwa a tu proboszczu na festynie rodzinnym promuje browary!!!proboszczu

  • N.N. to primus inter pares jak - niezalogowany 2018-06-11 14:34:07

    M A F I A też robi sobie festyny rodzinne celebrując dom i nację swojej COSA NOSTRA a Ojciec Chrzestny czuwa jak PATRON przyjęcia

  • Franciszek2 - niezalogowany 2018-06-11 14:27:51

    Zapomnijcie przez najbliższe kilka lat o zmianie któregokolwiek biskupa ponieważ przy Ojcu Św jest człowiek od mianowania biskupów na Europę Wschodnią z okolic Łomży. Jedyna nadzieja trzeba pisać do samego Franciszka na maila Facebooka lub Twitter

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-06-11 14:21:14

    Proboszcz z krzyża za alkohol do innej parafii za karę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • kasa - niezalogowany 2018-06-11 14:08:07

    Kabaret w Łomży!!!!Czekamy na ciąg dalszy!!!Co by na to wszystko powiedział papież Franciszek? Miasto uzdrowi tylko wymiana biskupów........................W mieście jest bieda z nędzą a teraz przybył jeszcze kabaret.

  • tony.m - niezalogowany 2018-06-11 12:03:29

    Łomżing przy kościele? Dobre!

  • ... - niezalogowany 2018-06-11 12:02:06

    @ acus z tym ich apostolstwem trzeźwości alkohol jak z krzyżakami miłość bliźniego takie apostolstwo "krzyża" św... Orwellowskiej kultury jedynie słusznej "prawicy"

  • MI-MI. - niezalogowany 2018-06-11 11:55:52

    To sie dopiero nazywa Łomżing. Pełna parą i poświęceniem

  • ... - niezalogowany 2018-06-11 11:52:41

    @ Andrzej z gory ks.świniom(por. Św...Orwellowskich vide Folwark Zwierzęcy kazus "owczarni" pasterzy dobrych inaczej) trzeba by powiedzieć "wypłyńcie na głębie..." zł ego ducha zgaście po co im takie nieruchomości skoro ich nie fizyczna płodność nie ma prowadzić do celu biologicznego prokreacji wartości doczesnych ????? bo Kościół niby zdrowy a na trzeźwo jak epileptyk wpada raz w ogień raz w wodę ... gorzej niż pijany a pijanemu Bóg wstępu do raju nie zagradza napisałby to w Dekalogu np. SZÓSTE nie pij alkoholu ... ... tymczasem jest jak wół odniesienie do TOŻSAMOŚCI pochodzenia prokreacji postępu kultury życia w duchu Bożym zaś do "pożądania żony" potencjalnie przyszłej ie tylko obecnej odnosi się inne przykazanie ulokowane w dalszej kolejności/kon/sekwencji algorytmu cywilizowanego życia jakim niewątpliwie jest deka Log...

  • acus - niezalogowany 2018-06-11 11:49:00

    a co robi reklama browarow na festynie rodzinnym w obecnosci Tadeo i Andreja??????????parodia

  • Pan P. - niezalogowany 2018-06-11 11:47:13

    Trochę to dziwne, nie przeszkadzają mu te parasole?

  • Kasa - niezalogowany 2018-06-11 11:41:04

    Koleś może wszystko.....

  • ania89 - niezalogowany 2018-06-11 11:36:55

    Ale jaja reklama piwa na rodzinnym festynie.

  • bercik - niezalogowany 2018-06-11 11:33:04

    Co na to orędownik trzeźwości narodu, który odziwo sam uczestniczył w tym pikniku

  • merkury - niezalogowany 2018-06-11 11:32:52

    Biskup wróg alkoholu, a tu na festynie parasole z alkoholem? No ładnie

  • bercik - niezalogowany 2018-06-11 11:32:18

    Rodzinny festyn z reklama napoju alkoholowego. To się nazywa wychowanie w trzeźwości

  • piękne metafory biblijnej kult - niezalogowany 2018-06-11 11:26:28

    @ Andrzej z gory taki "dowcip" hi hot historii o ironio losu - puk puk - kto tam - "OTWÓRZCIE DRZWI JEZUSOWI" nagle przestraszeni wybiegli Mu naprzeciw dwaj opętani (arcy kapłani - wtrącenie), którzy wyszli z grobów(swoich katedralnych cmentarzy-wtrącenie), bardzo dzicy(pozbawieni miłości bliźniego jak Bóg przykazał-wtrącenie), tak że nikt nie mógł przejść tą drogą. 29 Zaczęli krzyczeć: «Czego chcesz od nas, , Synu Boży? Przyszedłeś tu przed czasem (sądem ostatecznym-wtrącenie) dręczyć nas?» 30 A opodal nich pasła się duża trzoda świń. 31 Złe duchy prosiły Go: «Jeżeli nas wyrzucasz, to poślij nas w tę trzodę świń!» 32 Rzekł do nich: «Idźcie!» Wyszły więc i weszły w świnie. I naraz cała trzoda ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora i zginęła w falach. 33 Pasterze zaś uciekli i przyszedłszy do miasta rozpowiedzieli wszystko, a także zdarzenie z opętanymi. 34 Wtedy całe miasto wyszło na spotkanie Jezusa; a gdy Go ujrzeli, prosili, żeby odszedł z ich granic. "Dwaj opętani" wg Mt 8 Biblia Tysiąclecia

  • Ten zaś rodzaj złych duchów wy - niezalogowany 2018-06-11 11:13:22

    ks.STEPNOWSKI bierz się za pastorał albo idź precz ze świniami w pizdu do rzeki a z niej do diabła ps czuwajcie i módlcie się a na modlitwie hipokryci nie bądźcie gorliwi jak faryzeusze obłudnicy pobożni jak poganie postu zażyjcie od liturgii na pokaz pobożnych w sercu bezbożnych o których Jezus mówi że słusznie o nich prorok powiedział ten lud czci Boże Ciało wargami lecz sercem - myślą przewodnią daleko jest od celu Ojca Jezusa przy którym powinien być już dawno ! a nadal nie jest ! - "poprawcie mnie jak się pogubiłem"

  • "a taki na kościół" "z Bozej L - niezalogowany 2018-06-11 10:52:26

    @ Jozek są inne priorytety np. miejscowy raj inwestycyjny pod wezwaniem JPII z kręgami w granice wykutych złotych myśli wybranych z prokreacji siły nieczystej za którą kościół lezie jak pijany od praw ego do lew ego rynsztoka cywilizacji wojującej z szafarzami czyniącymi ...cuda jak cud ks.pedofilii świętej a nietykalnej cudownie obecnej i nieobecnej zarazem coś jak Duch Święty ze swoimi darami bo taka cudowna ks.pedofilia to tak samo jak Duch Święty obfituje darami

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-06-11 10:46:41

    Głowy diecezji są tacy sami,główny daje przyzwolenie na działania w polityce niższemu,to są tylko biznesmeni a nie eksperci życia duchowego w mieście,aktualny prezydent jest uczciwy a w/w wymienieni nie.Jak zakończy się walka o stanowisko prezydenta Łomży?

  • przez jaki kanał się modlić do - niezalogowany 2018-06-11 10:42:12

    @ Lew on się sam nie pogubił zgubiła go hierarchia za którą pchał się do świątyni idąc za Ks.Jezusem jak Mr.Judasz do religijnych kanoników a wtedy byli nimi faryzeusze tak samo wy/kształceni kanoniczne uczeni w prawie wychowywani przez Ojca swej formacji duchowej do powtarzania to samo przez to samo do dziedziczenia toż samej tej ich liturgicznie wypieszczonej faryzejskiej sakra mentalności

  • Jozek - niezalogowany 2018-06-11 10:36:45

    A gdzie artykuł o wyroku sądu w sprawie budowy przedłużenia ul. Zawadzkiej??? To nie jest ważne? Takie z was wdupołazy chrzanowskiego?

  • przez jaki kanał się modlić do - niezalogowany 2018-06-11 10:15:34

    @ Mariusz tak trzymaj. G..z..f...k a może modlić się za wstawiennictwem PROTESTANTÓW o wstawiennictwo przez LUTRA skoro przez wstawiennictwo świętego JPII to tylko ks.pedofilom się dobrze powodzi i ta świętość nie pomaga ofiarom ks.pedofilii wyjść z matni ? (matnia taka pro forma macicy matecznika matki ciemnogrodu kwintesencja pułapki rybackiej na chrześcijaństwo matka JPII z pułapką rybacką - matnią i rybami - ryba symbol chrześcijaństwa - ma wiele wspólnego matnia i ukrywanie przy niej niegodziwości przed Ojcem Jezusa wybrzmiewa nawet przy testamencie JPII

  • a może modlić się o pomoc isla - niezalogowany 2018-06-11 10:00:20

    @ Mariusz tak trzymaj. G..z..f...k Nawet na wykładzie kiedyś jakiś lewacki profesor nadawał na prawicę, zapytał czy ktoś jest zwolennikiem prawicy to Mariusz jedyny na sali audytoryjnej podniósł rękę. Nigdy nie wstydzil się swoich poglądów. zważ że Jezus PzN jest lewakiem w swym szlachetnym urodzeniu aż do śmierci brzydzącym się prawicą szatana kuszącego władzą z jaką kultura anty Chrysta idzie od wieków z krzyżem w łapie wykorzystując postać Jezusa jak niewolnika zaprzęgniętego w interesie zaborczych hierarchów nie tylko z czasu świętej inkwizycji świętej tak samo jak inne świętości piekielnej hierarchii wartości

  • a może modlić się o pomoc isla - niezalogowany 2018-06-11 09:51:33

    @ Czatachowa "Dopoki glowa w diecezji jest zepsuta daje przyzwolenie na takie dzialania."(jak marginalizacja ofiar ks.pedofilów i dominacja obrońców autorytetu ks.pedofilów w kościele) a może modlić się o pomoc islamu - Bóg jest wszędzie - islam przyjdzie żali wysłucha może głowa tutejszego kościoła się zmieni jak mówisz "ksiadz to nie Bog a biskup tym bardziej." że jak głosi tradycja piekło wybrukowane jest głowami księży - skąd ten bliski związek księży z dnem piekielnym ???? a już H.Sienkiewicz w/skazuje na siłę nieczystą tj specjalnej kasty nad/ludzi

  • Mariusz tak trzymaj. G..z..f.. - niezalogowany 2018-06-11 09:33:20

    Znam Mariusza ze studiów. Czytam te fora i komentarze i myślę sobie że to jakaś nieprawdopodobna rzecz. Mariusz jak na kasie kobieta wydała za dużo reszty albo nie policzyła czegoś to zawrócił się i regulował wszystko, uczciwszego człowieka nie poznałem. Od młodych lat zawsze w Pisie. Nawet na wykładzie kiedyś jakiś lewacki profesor nadawał na prawicę, zapytał czy ktoś jest zwolennikiem prawicy to Mariusz jedyny na sali audytoryjnej podniósł rękę. Nigdy nie wstydzil się swoich poglądów. Dla mnie to jest gość i nie wierzę w żadną jego krytykę w tych komentarzach. Lepszego prezydenta Łomża nie mogła sobie wyobrazić a wszystko co na niego wymyślają to kłamstwa.

  • Kasa - niezalogowany 2018-06-11 09:17:35

    Biskup jak przez 4 lata ciągnął wielką kasę od ratusza to było dobrze,na wszystkie katolickie szkoły,bursy .......Widać,że dobroć nie popłaca,za dobry jest prezydent i cały ratusz.Eminencja myśli tylko osobie i żeby mieć swojego prezydenta i żyć w bogactwie , przepychu.......Zobaczcie jak wyglądają szkoły katolickie a inne szkoły w mieście,które są biedne i skromnie wyremontowane.

  • Czatachowa - niezalogowany 2018-06-11 07:55:58

    Piszcie co chcecie ale i wasze zale nie zmienia tego. Dopoki glowa w diecezji jest zepsuta daje przyzwolenie na takie dzialania. Jest chierarchia nikt sie nie wychyli i nigdy to sie nie zmieni od sredniowiecza takie rzeczy sie dzieja. Wasze zale sa daremne. Lepiej samemu zaczac sie modlic Bog jest wszedzie, ksiadz to nie Bog a biskup tym bardziej. Nie bez powodu mowi sie ze pieklo wybrukowane jest duchownymi. Oni odpowiedza za to jak spelniali powolanie. Polecam pojechac do Czatachowy do ojca Daniela. Nie raz mowil ze najbardziej modlic sie trzeba za biskupow i ksiezy.

  • Andrzej z gory - niezalogowany 2018-06-11 07:46:15

    Andrzejek i Tadzio jedna klika. Biznesmeni zauwazcie tylko andrzejek ma ck i grn. Do niego warto isc na msze sw. sie lansowac. Kawe wypic wsrod zyrandoli. A po co biskup ma isc do.malej parafi przy ktorej tylko krzaki i cisy. Tu maja interesy. Zielinna dochodzi jeszcze i znajomosci. To biznesmeni nie ksieza oni dawno sprzedali dusze za mamone i wladze. Zapomnieli jak ewangelizowac. Nie tedy droga....wierni potrzebuja duchowego wsparcia od ksiezy, slowa umocnienia w trudnej rzeczywistosci a nie festynow. Ksiadz to powinien zostac ksiedzem.

  • Czarsza - niezalogowany 2018-06-11 07:35:41

    Jak zobacze te babe na miescie to chyba zwymiotuje. Mam uczulenie na takie typy. Kiedys w pracy mialem z podobna do czynienia. Zatruwala potem zycie dlugi czas...takze prezydent musi sie liczyc z tym ze zatruwac mu bedzie zycie i w pracy swoimi dojsciami wciaz dzialac zeby mu noga sie podwinela. Nawet kosztem miasta. Najgorsze to msciwe baby.

  • Aga uciekaj jak najdalej - niezalogowany 2018-06-11 07:27:00

    Agnieszka stracila swoja godnosc takim zachowaniem po odwolaniu. Nie bez powodu taki rumor robi z wielebnym. Chce swoimi bledami obarczyc Mariusza. Zhanbila sie w 4 i hejtuje nieustannie Mariusza. Swietnego pracownika stracil Mariusz prawda?? Czlowieka mozna poznac jak odchodzi z pracy...jakue kroki podejmuje. Zauwazcie ze Mariusz ja pozegnal i nic.normalna sprawa.a agnieszka pierwsza rzucila kamien w jego strone i do tej pory go kamieniuje. Za pomoca 4 za pomoca swoich wielebnycg. Sa okropni i niedobrze sie robi jak uswiadomisz sobie kogo Mariusz 4 lata trzymal i komu ufal.

  • Since fiction - niezalogowany 2018-06-11 07:20:35

    Mysli ze biskup ja wybroni. Warci siebie. Popaprancy. Chorzy z msciwosci ludzie.

  • Since fiction - niezalogowany 2018-06-11 07:17:14

    G....o wiesz real. Mariusz po to zastepcow mial zeby pilnowali i odpowiadali za swoje dzialki. Wolontariat to nie byl. Wynagrodzenie brala niech teraz odpowiada. Jak w kazdej pracy dama wyzej s..a niz d....e ma.

  • real - niezalogowany 2018-06-11 07:05:04

    Mantra, to nie są brudy po Agnieszce, bo przecież nie przejął po niej stanowiska, ale brudy po sobie. To on odpowiada za działanie całego urzędu, wcześniej i teraz, także za tę część administracji, którą sprawowała Agnieszka Muzyk. Nie mieszajcie ludziom w głowach i nie wybielajcie Mariuszka.

  • Gurtio - niezalogowany 2018-06-11 06:52:18

    Moze na pielgrzymke niech idzie jak tak lubi chodzic. Za miasto skoro tak leje w 4 na Mariusza, jak tak zle sie nagle stalo po jej odwolaniu. Szkoda ze jak na stolku siedziala to tego nie widziala. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia

  • Mantra - niezalogowany 2018-06-11 06:48:29

    A dajcie juz spokoj. Mariusz ma na glowie urzad i brudy po agnueszce. On ma co robic. Lexusy nie maja to stad te kombinacje. Agnieszka na wolnym to co jej zostalo chodzi gdzie moze zeby sie pokazac zeby nikt o niej nie zapomnial. Tylko to jest wlasnie jej praca chodzila w urzedzie i teraz chodzi. Nachodzi sie biedna az buty zetrze.

  • karolkowy - niezalogowany 2018-06-11 06:46:12

    Widać po komunii łzy u Zastama ale za późno na łzy trzeba odpowiedzieć za ustawki konkursów, przetargów i wzięcia na zastępców Judaszy

  • WiktorR - niezalogowany 2018-06-11 06:19:25

    Tadek wraz Kanonikiem tak ustawili całą komedię mszy że Mariusek stał z boku jak nikt (zero) a brylowała Agniecha wraz z Lexusem - pokaz przykładnej rodziny. Całe kazanie było owiane podtekstami

  • Lew - niezalogowany 2018-06-11 05:51:20

    Chyba Czcigodny ksiądz kanonik pogubił się ze swoją posługą. Duszpasterstwo zeszło na drugi plan, ksiądz stał się celebrytą. Czyżby to nowa reklama wiary. No cóż mozna i tak, tylko szkoda, że Boga pozostawiono gdzieś na zapleczu.. Myślę, że co niektórzy duszpasterze już przesadadzają i zaczyną żadzić nimi mamona lub tylko ustawianie się na piedestale.

Dodajesz jako: |