:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rok 2018 w gminie Piątnica

Region, gminie Piątnica - zdjęcie, fotografia
04/01/2019 14:35

Do najpopularniejszych imion nadawanych młodym mieszkańcom gminy Piątnica należy zaliczyć: Amelię, Liliannę, Aleksandrę, Filipa, Szymona i Jakuba. W 2018 roku liczba zarejestrowanych zgonów była równa z liczbą nowonarodzonych dzieci, a na terenie gminy zameldowanych było 10809 osób. 

W 2018 roku liczba zameldowanych mieszkańców gminy Piątnica wynosiła 10.809 osób. Dla porównania - w 2017 roku było ich 10822. W ciągu jednego roku gmina "zmalała" o 13 osób.

W 2018 roku urodziło się 121 dzieci, w tym 61 dziewczynek i 60 chłopców. Piątnicki Urząd Stanu Cywilnego zarejestrował 26 urodzeń poza terenem Rzeczypospolitej Polskiej. Dzieci te nie zawsze mają adres zameldowania na terenie gminy - ale są jej mieszkańcami. Do najpopularniejszych imion nadawanym młodym mieszkańcom gminy należy zaliczyć: Amelię, Liliannę, ALeksandrę, Filipa, Szymona i Jakuba.

Liczba zarejestrowanych nowonarodzonych dzieci była równa z liczbą zarejestrowanych zgonów - 121.

Ze statystyki Urzędu Stanu Cywilnego w Piątnicy wynika, że w 2018 roku związek małżeński zawarły 74 pary. To jeden ślub mniej niż rok wcześniej. W ciągu ubiegłego roku odnotowano także 22 rozwody, podczas gdy w 2017 roku było ich 25.

<

Rok 2018 w gminie Piątnica komentarze opinie

  • bara bara - niezalogowany 2019-01-11 11:35:03

    czy schylanie się aby ucałować berło to uległość czy stan umysłu ?

  • MAFIA kk OSZUŚCI i ZŁODZIEJE - niezalogowany 2019-01-10 12:06:06

    czy te honorowe obywatelstwo dla obcokrajowca który nic dla nas nie zrobił to czy to za to że ma pod sobą byłego mieszkańca Piątnicy ?

  • podatnik - niezalogowany 2019-01-09 13:37:05

    a czy minister Zieliński sprawdził czy w Drozdowie w stodole to wus strażacki za 1.000.000 to ptaki dekorują równo czy jest g... ?

  • od zadu - niezalogowany 2019-01-08 12:22:32

    jedno co widać to to że pederaści wchodzą w układy z każdą władzą i to coraz głębiej

  • apartament warszawski - niezalogowany 2019-01-08 10:20:48

    @ enej żeby bez radni nie wykonali polecenia to by nie zostali radnymi ... to po primo a po 2 do "watykańska mafia" ma ponad 1000 lat i łupi Polskę i Polaków a my zamiast ich pogonić to coraz mocniej zaciskam y pasa ! !

  • watykańska mafia - niezalogowany 2019-01-07 14:26:32

    Mam pytanie, za jakie zasługi ten kardynał został honorowym obywatelem? Raczej zgodze się z poprzednikiem, że za publiczne pieniądze zrobiono show, zeby przypodobać się pewnej pseudo "yelicie". Niestety grzech pychy odbił się czkawką. A za ten show (oj była niezła impreza) gmina okryła się wstydem co za tym idzie wszyscy mieszkańcy.

  • dddddddddddd - niezalogowany 2019-01-07 08:34:22

    Sam Gerhard zgadzając się zostać honorowym obywatelem na pewno miał dobre intencje. Natomiast Jego najbliżsi przyjaciele łącznie z duchownym popełnili grzech pychy. Nie odradzili Mu wplątywania się w polityczno-wiejskie gierki wójta. Woleli mieć show i być na świeczniku. Teraz muszą wszyscy przełknąć gorzki smak pokuty. Z Panem Bogiem zacni katolicy.

  • enej - niezalogowany 2019-01-06 19:39:39

    przepraszam miało być pożytku a nie porzytku mo blad

  • enej - niezalogowany 2019-01-06 19:38:12

    pomyślcie tak logicznie czy ten kardynał prosi , błagał o ten zaszczyt honorowego mieszkanca Piątnicy. Bardzo w to wątpię . Sami mu zaproponowaliście i w mediach się tym szczyciliście. Waszym zadaniem przed podjęciem tej decyzji było dokładne rozparzenie tej poropozycji i zrobienie rozeznania czy na to zasługuje. Życie napisało nieprzewidziany scenariusz więc teraz z pokorą należy okryć to zasłoną milczenia i nie robić kolejnego skandalu który gminie żadnego porzytku nie przyniesie tylko ośmieszenie i pogardę i to nawet nowemu wójtowi który nie ma nic wspolnego z tą sprawą. Owszem złośliwi wracają do tego tematu bo im zwycajnie na zrobieniu skandalu i rozróby zależy. Gardanał bez tytułu się na bank obejdzie w gmina na zawsze okryje sie wstydem. W obecnej sytuacji nie ma mowy o tym bo skąd niby w momencie podejmowania decyzji o tym nadaniu miałby ktos przewidywać taką sytuację . No ale teraz gdy pójdzie taką drogą która proponuja tu zwyczajni złośliwcy będzie musiała sie w to uwikłac i zając stanowisko.

  • apartament warszawski - niezalogowany 2019-01-06 11:50:33

    @ enej a apartament warszawski to kto odziedziczy i żeby bez podatku od darowizny ? może ślub w Holandii ?

  • mieszkaniec - niezalogowany 2019-01-05 21:16:13

    Krzysiu byl najlepszym wójtem . Mimo tej wpadki z GM dalej goscia szanuje. Szkoda chlopa. Porzadny , pracowity przegral z jakims wefista bez doświadczenia , ktory na swoich spotkaniach wyborczych mowil " ja polityki dopiero bede sie uczył , mam dobrych urzednikow ktorzy beda ogarniac projekty " obecnego wojta poznamy dopiero za 2-3 lata jak projekty KK sie skoncza. Wtedy zobaczymy na co sie zda A W . Wojt z przypadku. Wojt ktorego poparli ludzie z gimbazjum...

  • przemytnik - niezalogowany 2019-01-05 19:09:02

    faktycznie był ubaw gdy przemytnika samochodów Straż Graniczna aresztowała , ani układy z pzpr a ukradziona kasa nie pomogły przemytnika wykupić

  • kler to sługi Lucyfera - niezalogowany 2019-01-05 13:31:32

    żeby w 2019 roku oddawać hołdy chłopom w sukienkach to chyba trzeba nie mieć wszystkich domu 1- opodatkować organizacje zwane: związkami wyznaniowymi 2- wyliczyć zaległe podatki od działalności gospodarczej na terytorium Polski przez przedstawicielstwo obcego wrogiego państwa Watykan za 1000 lat wstecz

  • MAFIA kk OSZUŚCI i ZŁODZIEJE - niezalogowany 2019-01-05 12:09:50

    @ enej to jak będziesz miłą zgwałcone Dziecko to siedż cicho i daj na tacę wszystkie swoje pieniądze i cały majątek i pamiętaj żebyś czasem brakiem posłuszeństwa nie zdenerwowała największych zbrodniarzy i oszustów bo inaczej to njśfientsza śfienta inwizycyja obetnie głowę i posiądzie żonę na własność

  • 10 PRZYKAZAŃ - niezalogowany 2019-01-05 11:45:37

    jedno co jest pewne to to że ani jeden ani drugi kabotyn nigdy nie stanie przed Panem ,jedynie co najwyżej przed swoim panem Lucyferem ! a skoro nasza władza utrzymuje kontakty z największą organizacją przestępczą jaką jest agentura to dowidzi tylko współdziałania mafii, a nie działań zgodnych z prawem ani z dobrem Polski życzę zdradzieckiej władzy i agenturalnej mafii aby UDŁAWILI się własną śliną i niech was piekło POCHŁONIE

  • enej - niezalogowany 2019-01-05 11:25:42

    radziłbym nie podnosić tej sprawy a po prostu pozostawić tak jak jest i nie roztrząsac bo nie ma to najmniejszego sensu i uzasadnienia dla interesu gminy

  • enej - niezalogowany 2019-01-05 11:21:04

    to nie jest takie proste odebranie honorowego obywatelstwa. Nie sądze aby wójt i rada się na to zdecydowali. Ten kardynał ma nadal bardzo duże wpływy w Polsce i jest dobrze widziany i przyjmowany w pałacu prezydenckim.

  • podatnik - niezalogowany 2019-01-05 11:05:56

    a z jakie racji truteń i pasożyt otrzymała Honorowe Obywatelstwo Gminy Piątnica ? czyżby Bóg odebrał już rozum radnym ?

  • Słowianka - niezalogowany 2019-01-04 20:58:54

    co tu jest nie halo , żeby usunięty z funkcji i pozbawiony urzędu w Watykanie po takiej aferze był Honorowym Obywatelem Gminy , skoro wyleciał z Watykanu to tym bardziej powinien być wykluczony z zaszczytów w naszym Państwie - Muller powinien sam złożyć rezygnację a tak z ciekawości to za co on otrzymał te Honorowe Obywatelstwo Gminy Piątnica ?

  • john - niezalogowany 2019-01-04 18:36:51

    ..gdy dwóch mężczyzn jest razem 25 lat to już jest kazirodztwo proszę pani sekretarki :)

  • sekretarka Gokarda Lubczyka - niezalogowany 2019-01-04 15:43:17

    do Rady Gminy Piątnica i Wójta Gminy Piątnica : a czy Rada Gminy Piątnica podjęła Uchwałę i czy już pozbawiła Honorowego Obywatelstwa niejakiego Gerharda Ludwiga Mullera gdy po ubiegłorocznej aferze z narkotykami , alkoholem i orgią sekretarzy w podległej wówczas Mullerowi Prefekturze Kongregacji Wiary w Watykanie gdy i gdyż w/w Muller i jego sekretarka zostali natychmiastowo usunięci z funkcji w Watykanie ? ! w/w Muller wyrzucony z funkcji w Watykanie a jako "honorowy obywatel" to wstyd i hańba dla Gminy Piątnicy na cały Świat ! a czy tych dwóch co przyjeżdżają na gościnne występy do Piątnicy co ich w tamtym roku wywalono z funkcji w Watykanie po aferze z narkotykami , alkoholem i orgiami sekretarzy watykańskich że aż Włoscy Karabinierii interweniowali w obcym państwie , to czy tacy z takiego "towarzystwa" to co to jest za towarzystwo dla Prawych i Godnych Mieszkańców Gminy Piątnica ? ! ...................................... do Naczelnika Wydziały Spraw Społecznych i Obywatelskich oraz do Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Urzędzie Gminy Piątnica : ... gdy 2 dwóch mężczyzn oficjalnie jest razem np ze 25 lat to jak to jest traktowane przez Urząd Stanu Cywilnego i Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich w Urzędzie Gminy Piątnicy ?

Dodajesz jako: |