:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rolniczka z naszego powiatu szuka męża w telewizji [VIDEO]

Rolnictwo, Rolniczka naszego powiatu szuka męża telewizji [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
15/04/2017 08:27

28-letnia Małgorzata Sienkiewicz ze wsi Uśnik Kolonia (gm. Śniadowo) wystąpi w pilotażowym odcinku 4. edycji "Rolnik szuka żony". W programie, który zostanie wyemitowany już jutro wieczorem w TVP1 zostaną przedstawione sylwetki dziesięciorga nowych rolników i dwóch rolniczek wybranych spośród setek zgłoszeń.

Małgorzata Sienkiewicz jest inżynierem rolnictwa. Prowadzi nowoczesne gospodarstwo rolne w miejscowości Uśnik Kolonia. Sama określa się „rolnikiem w szpilkach”. W wyborach samorządowych w 2014 r. startowała z list Łomżyńskiej Wspólnoty Samorządowej do rady powiatu łomżyńskiego. Bez powodzenia, w swoim okręgu przegrała z samorządowymi „wyjadaczami” - Lechem Szabłowskim czy Jarosławem Kuleszą.

W jutrzejszym programie zostaną przedstawione sylwetki dziesięciorga nowych rolników i dwóch rolniczek wybranych spośród setek zgłoszeń. Po emisji odcinka twórcy popularnego show czekać będą na listy od osób zainteresowanych bliższym poznaniem któregoś z uczestników. Rolnicy, którzy otrzymają najwięcej listów, zostaną w programie i to oni sami wybiorą tych, których zaproszą do dalszego udziału w programie.

Nowa edycja "Rolnik szuka żony" wystartuje dopiero jesienią 2017.

<

Rolniczka z naszego powiatu szuka męża w telewizji [VIDEO] komentarze opinie

  • LorenGelix - niezalogowany 2018-05-18 17:17:03

    polskie zaklady bukmacherskie

  • miecia - niezalogowany 2017-04-18 16:06:49

    a co skończyły sie komentarze? a damy i wiesniaczki? to było beznadzieja i dama jak ..a tu dziewczyna prawdziwa z dobrym sercem

  • zakochany - niezalogowany 2017-04-18 13:58:33

    fajna pu..pka. ja piszę do niej list, ma urodę i biznes swój. Jak mnie wybierze to jestem ustawiony, wreszcie nie będę musiał napieprzać w tesco.

  • Straznik teksasu - niezalogowany 2017-04-17 10:25:04

    Eee Prowincjonalne Hejtery konia do łapy ciśnienie se spuścić to i może poziom i kultura wam się poprawi...

  • Miastowy - niezalogowany 2017-04-17 06:44:07

    Nie rozumiem jej zgłoszenia ładna dziewczyna spokojnie bez takiego programu mogła by znaleźć męża . Ale cóż trochę mi wygląda na osobę która chce zabłysnąć w telewizji i być sławna . Trochę zabiera miejsce tym bardziej potrzebującym

  • Łomżanka - niezalogowany 2017-04-17 05:35:57

    Fajna dziewczyna . Życzę powodzenia , będę trzymac za nia kciuki!

  • Nie przejmuj się idiotami - niezalogowany 2017-04-17 01:27:48

    Weście śpierdalajc..ie. FAJNA DZIEWCZYNA. Szkoda że szuka męża w takim głupkowatym programie. 10 lat temu chętnie był się z nią spotkał.

  • Z dk61 - niezalogowany 2017-04-16 17:13:19

    Dama czy wiesniaczka? Pochodzenie to jedno a stan bytu drugie.

  • Edek z fabryki kredek - niezalogowany 2017-04-16 16:31:08

    monsterr ciulu ubodło cię, czyżbym trafił i uraził ambicję gównozjada, krów ze mną nie pasałeś , gimbusie dla takich jak ty , to jam jest Pan Edek :)) obszczymurku jakie m3, u mnie ? kasę jaką zarabiam w pół roku, ty i całe życie nie zarobisz :) I nie przyrównujcie "chłopaki do wzięcia" do "Rolnik szuka żony" , jedno to głównie odpady, stare kawalery bez szkoły, pieniędzy i rozumu ,często patologia społeczna, że o "urodzie" nie wspomnę :) drugie to forma rozrywki połączonej z zabawą i autopromocji, a i występują tam ludzie, którzy już coś mają, do czegoś w życiu doszli Co prawda, to raczej tego nie oglądam, nie moje klimaty, ale jak ktoś lubi wieś, czemu nie ?

  • monsterr - niezalogowany 2017-04-16 15:22:02

    Tak jak ten Edek z fabryki potomek tępaka i mamusi w m3 hhahahaa

  • maus - niezalogowany 2017-04-16 15:20:11

    Może bardziej oceniam ją ze względu na to że jest na tyle Żałosna i zdesperowana może ? aby brać udział w takiego typu show w TVP tak samo jak "chłopaki do wzięcia" nie wiem jak to można oglądać ale są tępe dzidy co się tym fascynują

  • mieszkanka - niezalogowany 2017-04-16 11:12:48

    Żałośni są Ci komentujący i oceniający dziewczynę nie znając jej ani nie wiedząc o niej absolutnie nic. Czyżby zazdrość jakaś? Nie wiem, Ci piszacy takie żałosne teksty zapewne siedzą w domu nie robiąc nic albo nie osiągneli tego czego chcieli i zwyczajnie plują jadem na wszystkich wkoło, którzy coś robią - to jej życie. Nie ma jak "inteligentny" hejt anonimowego KOGOŚ uważającego się za lepszego. Gosi życzę powodzenia bo jako pracowita i normalna dziewczyna zasługuje na kogoś wartościowego. A może akurat w programie kogoś takiego znajdzie.

  • justi - niezalogowany 2017-04-15 23:03:23

    No i super....powodzenia życzę

  • DoLeviaaIInnycH - niezalogowany 2017-04-15 21:28:43

    chyba sama sobie to piszesz :D

  • Leviaa - niezalogowany 2017-04-15 20:59:50

    Szkoda że do powiatu przegrała z tymi bez urzetecznymi warchołami jw

  • Ojk - niezalogowany 2017-04-15 19:38:57

    Sympatyczna i rezolutna. Powodzenia zycze

  • lesba - niezalogowany 2017-04-15 19:17:48

    ...ale czy ta dziewucha naprawdę szuka żony..?, bo ja jestem chętna...

  • Edek z fabryki kredek - niezalogowany 2017-04-15 16:39:19

    Co za tępaki i potomkowie roztrząsaczy gnoju tu hejtują dziewczynę, żenada jak można na podstawie jednego zdjęcia takie głupoty wypisywać? gównozjady pewnie sami na zasiłku z MOPSu, ledwie gimnazjum skończyli i u mamusi w M3 się gnieżdżą zazdrość !

  • Prowi - niezalogowany 2017-04-15 15:26:14

    Jakie miasto tacy hejterzy ja pierdole zazdroszczą bo sami czekają do 40 a potem to huj jednoręki bandyta czeka takiego kawalera z niastta hehe

  • XY - niezalogowany 2017-04-15 14:46:44

    Jesteście beznadziejnie zakompleksieni i zazdrośni. :) Powodzenia dziewczyno, znajdź swoją miłość! :)

  • BMW - niezalogowany 2017-04-15 14:44:13

    Niech szuka ale widać ile inteligencji ogląda takie programy czytając wpisy widać że dupsko rozrywa z zazdrości :D

  • Xxxx - niezalogowany 2017-04-15 14:41:39

    Hejtowac kogos kogo się nie zna. Ocenianie po jednym zdjęciu, zwykłe chamstwo, prostactwo i zazdrość...

  • miś yogi - niezalogowany 2017-04-15 14:36:02

    Spier(dalaj

  • FACHER MACHER - niezalogowany 2017-04-15 14:30:32

    Jak wiele można powiedziec o czlowieku z jednego zdjecia xDDD Ogarnijcie sie bo wstyd

  • polski traktorzysta - niezalogowany 2017-04-15 13:19:29

    Trochę już wiekowa ta panna ze wsi i raczej urodą nie grzeszy. Zamiast dzieci rodzić szuka księcia z bajki. Co mi się wydaje że odpadnie w przedbiegach i tylko obędzie się smakiem. Wielki Świat wcale nie jest tak kolorowy a życie na wsi w sumie nie jest takie złe.

  • Levia - niezalogowany 2017-04-15 13:08:47

    Świnia szuka Knura

  • Lomzyniak - niezalogowany 2017-04-15 12:57:57

    Nowoczesne chlewy i jeszcze to i tamto... panna (jeśli jeszcze) nie ogarnia interesu w sumie to nie dziwota że szuka chłopa w szpilkach po gnoju to nie robota :]

  • fazowicz - niezalogowany 2017-04-15 12:10:39

    hahahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahhahaha

  • g - niezalogowany 2017-04-15 11:17:24

    Z wyglądu podobna do zupełnie nikogo.

Dodajesz jako: |