:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rondo Solidarności i przejazd pod prąd. Po co stać na światłach? [VIDEO]

Newsy, Rondo Solidarności przejazd prąd stać światłach [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
22/04/2018 06:44

Po serii zaskakujących, czasami zabawnych, najczęściej jednak niebezpiecznych - zachowań na łomżyńskich drogach, mamy wrażenie, że nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Ale wtedy pojawia się kolejne nagranie…

Wczoraj nagranie z kierowcą bmw pojawiło się na kanale Absurdy łomżyńskich dróg w serwisie YouTube.

- Co jest nie tak z Rondem Solidarności? Dlaczego dla niektórych wydaje się być ono zwykłym skrzyżowaniem, gdzie należy skręcić kiedy tylko asfalt na to pozwala? Nie pierwszy raz widziałem taki przypadek, zresztą w internecie też łatwo je znaleźć. Co jest nie tak? – zastanawia się internauta.

I rzeczywiście takich przykładów z pokonywania tego skrzyżowania w internecie jest więcej.

Jeżdżenie w zgodzie z przepisami i zdrowym rozsądkiem przerasta wielu polskich kierowców. Kierowca bmw natomiast był tak uprzejmy, że nawet wrzucił kierunkowskaz informujący o tym, że zamierza pokonać Rondo Solidarności niczym zwykłą nawrotkę.

<

Rondo Solidarności i przejazd pod prąd. Po co stać na światłach? [VIDEO] komentarze opinie

  • bvhvhhi - niezalogowany 2018-04-26 17:30:00

    na rondzie Kościuszki też się zdarzają takie sytuacje

  • bvhvhhi - niezalogowany 2018-04-26 17:30:00

    na rondzie Kościuszki też się zdarzają takie sytuacje

  • manamana - niezalogowany 2018-04-24 10:41:19

    Nic dziwnego, że niektórym nerwy puszczają bo objechać to rondo dookoła to chyba z 5 minut trzeba odstać na światłach.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-04-23 13:57:54

    Ale czereśniak! Kto go k...spłodził!

  • polo - niezalogowany 2018-04-23 10:45:56

    Za taki debilizm lub cynizm , od razu ba ponowny egzamin. Nie szanuje innych użytkowników, narażając ich, siebie , pasażerów, na utratę zdrowia lub życia. Karać kretynów skoro innych mają za nic!

  • bezkomentarza - niezalogowany 2018-04-23 10:45:54

    Kiedyś Pani z ul. Zawadzkiej parła od razu w lewo ale się wycofała, bo chyba w końcu skapnęła się że z lewej mieli zielone i auta ruszyły. Nr BL... Gratulacje. Widzę że nawet małpa za którymś razem by na prawko zdała.

  • rrrrrr - niezalogowany 2018-04-22 20:27:47

    Za duzo pasów na drodze i te skomplikowane rondo odkąd galeria jest w Łomży nie ma potrzeby jezdzic do białego poduczyc sie jazdy na rondach

  • Driver - niezalogowany 2018-04-22 18:49:48

    Jakieś ze dwa miesiące temu też tak jechał starszy pan na BLM tylko że od Niemcewicza do Piłsudskiego.

  • BL_ - niezalogowany 2018-04-22 18:06:32

    przecież to nie jest kwestia rejestracji, ten ktoś wiedział, że się wpycha, wiedział, że jedzie pod prąd ... zrobił to celowo .... wcale nie dla tego, że jest głupi , nie zna miasta lub przepisów ruchu drogowego ... więc się dzieci nie jarajcie ... wiedział co robi i robiło to po coś - nie wiem, bo mu się spieszyło, nie przewidział tylko, ze jakiś konfident to nagra i rozpowszechni :-)

  • alicja272 - niezalogowany 2018-04-22 17:11:08

    Kilka miesięcy BL od szosy zambrowskiej tak samo uczyniło

  • Sdf - niezalogowany 2018-04-22 15:12:38

    Widziałem to samo miesiąc temu z kierowcą na bkl

  • asd - niezalogowany 2018-04-22 14:14:38

    Ten to chyba akurat wieśniak z Ostrołęki

  • real - niezalogowany 2018-04-22 14:13:15

    Brawo Pliszkar! Napisałeś coś wreszcie od siebie, wprawdzie nie najmądrzej, ale zawsze. Za niedziele trollom nie płacą i pewnie dlatego.

  • Lomzyniak rodowity - niezalogowany 2018-04-22 13:21:55

    BLM i wszystko jasne wieśniacy w Łomży już mnie zadziwia.

  • enej - niezalogowany 2018-04-22 12:23:27

    pliszkar to ratuszowy troll więc uważa się za tego z mniasta hahahahha

  • enej - niezalogowany 2018-04-22 12:20:17

    pliszkar a to to niby kto lub co sobą reprezentujesz?

  • obserwatore - niezalogowany 2018-04-22 12:10:35

    Czy w tym mieście jest ktoś kto potrafi wymusić prawidłowe parkowanie przez kierowców na ul Por. Łagody 12 od sklepu Alex? ani Straż Miejska ani Policja nie są w stanie wyegzekwować przestrzegania przepisów mimo wielokrotnych zgłoszeń ! czy musi dojść do jakiegoś wypadku żeby kogoś to ruszyło?

  • Pliszkar - niezalogowany 2018-04-22 10:09:08

    Na portalu niejaki speech reprezentuje wiochę nie da się tego ukryć.

  • Wiocha i tyle - niezalogowany 2018-04-22 09:44:07

    Co sie spodziewac po kierowcach w lomzy jak tu jeden mlody malo rozgarniety chlopaczek smsem zatrudnil kolege - jeszcze mniej rozgarnietego ehhh wioche z tej lomzy zrobili

  • Język debaty na forum 4lomza - niezalogowany 2018-04-22 07:47:15

    Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy? Autor: -speech (---.unknown.vectranet.pl) Data: 21-04-18 21:45 Fakt, ja w Boga nie wierzę a cieszę się zdrowiem szczęściem i dobrobytem :))) ... jak i moja rodzina też , kali, - za co cię twój Bóg pokarał np. ślepotą , że o braku rozumu nie wspomnę ?

  • Język debaty na forum 4lomza - niezalogowany 2018-04-22 07:45:27

    Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy? Autor: -speech (---.unknown.vectranet.pl) Data: 21-04-18 20:42 kali, Gnostycka sekta ofitów (II wiek) czciła Judasza jako aktywnego uczestnika Bożego planu zbawienia (bez zdrady Judasza nie doszłoby do ukrzyżowania Jezusa, a co za tym idzie, nie byłoby Zmartwychwstania). W Wielkanoc roku 2006 wydano tłumaczenie odnalezionej w 1978 r. w Egipcie koptyjskiej kopii (datowanej na III/IV wiek) gnostyckiego apokryfu nazwanego Ewangelią Judasza (datowanego na II wiek), według którego Jezus poprosił Judasza, aby go wydał, co oznaczałoby, że Judasz nie był zdrajcą, lecz wykonawcą woli Chrystusa. Przy podawaniu tej informacji pomija się jednak często fakt, że w apokryfie argumentem Jezusa za zdradą było nie zbawienie ludzkości, lecz uwolnienie jego samego od cielesnej powłoki. Według jednej z hipotez, Judasz zgodził się zostać jednym z Apostołów, gdyż widział w osobie Jezusa przywódcę, który by poprowadził Żydów przeciwko Rzymianom. Sam Judasz miał być faworyzowany na tle pozostałych uczniów, co ma rzekomo potwierdzać wybranie go na skarbnika apostołów, co – według amerykańskiego duchownego Davida Wilkersona – ma być dowodem na zaufanie Jezusa względem Iskarioty. Inną poszlaką mającą wskazywać na uprzywilejowanie Judasza ma być jego często zasiadanie bezpośrednio po prawej stronie Chrystusa, co miało być miejscem zaszczytnym. CZYŻBY JEZUS SIĘ MYLIŁ ?

  • Język debaty na forum 4lomza - niezalogowany 2018-04-22 07:38:37

    Re: 500+ Autor: -speech (---.unknown.vectranet.pl) Data: 19-04-18 14:42 100% RACJI ! patologia mnoży się jak króliki, chlając i po pijaku płodząc bachory za 500+ po co im pracować, jak uczciwie pracujący ludzie zapłacą za nich ze swoich podatków ? 4x500+ do tego pomoc socjalna z opieki społecznej i komu będzie się chciało pracować - teraz propozycja Gowina, że NIGDY NIE PRACUJĄCA MATKA ma mieć płaconą emeryturę ?

  • Język debaty na forum 4lomza - niezalogowany 2018-04-22 07:35:36

    Re: Dziewczyny co raz grubsze Autor: -speech (---.unknown.vectranet.pl) Data: 15-04-18 18:27 Autor: Feldkurat Katz MENDO nie kłam ! Spotkam cię w Łomży pedałku , to ci mordę oklepię !

  • abc13 - niezalogowany 2018-04-22 07:28:34

    Jak tacy ludzie zdają egzaminy na prawo jazdy? Albo za którym razem im się udaje zdać? Poziom szkolenia przyszłych kierowców chyba pozostawia wiele do życzenia.

  • Janusz bez wąsów - niezalogowany 2018-04-22 07:08:16

    Blądyni Mogą Więcej-- jeżdżąc-- Bolidem Młodych Wieśniaków