:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rozbój w Łomży. Ukradli pieniądze i łańcuszek

Kronika kryminalna, Rozbój Łomży Ukradli pieniądze łańcuszek - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 17/10/2019 14:12

Do zdarzenia miało dojść wczoraj po południu w rejonie Szosy Zambrowskiej w Łomży. Nieustaleni dotąd sprawcy napadli starszą kobietę i zabrali jej pieniądze oraz łańcuszek.

St. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży informuje, że wczoraj po południu policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu, które wstępnie zostało zakwalifikowane jako rozbój.  Ze zgłoszenia wynikało, że skradzione zostały pieniądze oraz łańcuszek.

- W chwili obecnej prowadzone są czynności mające na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia i zatrzymanie sprawców.  - informuje st. asp. Szlesińska, dodając, że to jedyne informacje jakie może przekazać w sprawie. 

Sprawcami rozboju były prawdopodobnie dwie osoby, które skrępowały i przytrzymały około 80-letnią kobietę. Seniorka straciła pieniądze w kwocie ponad 1000 złotych oraz złoty łańcuszek.

lomza

Rozbój w Łomży. Ukradli pieniądze i łańcuszek komentarze opinie

  • gość 2019-10-17 14:35:18

    Monitoring sprawdzić

  • gość 2019-10-17 14:38:13

    UUUUUU 10-tka bardzo nie ladnie

  • gość 2019-10-17 15:35:42

    1000 zl? nosi przy sobie? nie no ludzie sa z innej planety:)

  • KKK - niezalogowany 2019-10-17 16:48:34

    A może wypłaciła z bankomatu te 1000 zł bo akurat taka suma była jej potrzebna na zakup czegoś? Np. Leków? Niektóre są bardzo drogie.. Proszę zastanowić się trochę zanim stwierdzisz, że "ktoś jest z innej planety" na przyszłość..

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 17:07:18

    Ja noszę 50 tysięcy, nie wolno?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 17:12:43

    Bekaele

  • Halo - niezalogowany 2019-10-17 17:37:24

    Może to ten co z kastetem terroryzuje CZARNOCIN , co ?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 18:23:14

    Oczywiście można nosić przy sobie i 100 tysięcy proponuje napisać na czole że ma się przy sobie tyle pieniędzy a potem się dziwić że jakiś bandyta skorzystał z okazji i okradł. Wypłaciła na leki? W dzisiejszych czasach przy zlodziejstwie się nosi kartę bo nawet 100 zł szkoda

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 18:41:33

    No ale właśnie widzisz sam użyłeś/użyłaś słowa dzisiaj sie nie nosi bo chyba kiedyś to było złodziejstwo dziesiony napady teraz to mało tego

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 18:46:35

    Może i mało tego ale jak widać wciąż się niestety zdarza. Okazja czyni złodziejem więc lepiej nie dawać takich okazji bandytom. Apelować uczyć szczególnie osoby starsze bo to ludzie bez honoru atakują staruszkę i mają na tydzień picia

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 19:52:57

    I taka Łomża kupa złodzieji

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 20:03:28

    Kupa to z ciebie wiesniaku

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 22:10:24

    TAK Wychowani sa łomżyniaki banda złodziej do roboty legaty

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 22:31:51

    Powyższy komentarz najprawdopodobniej napisał jakiś śmieć z kolna ) Umyj się brudasie

  • gość 2019-10-17 23:42:52

    już dawno w tym miescie nie działy sie takie cyrki. Pobicia , napady to zaczyna byc codziennością tego pięknego i jeszcze do niedawne spokojnego miasta.

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-10-18 06:57:44

    Jak można coś takiego starszej kobiecie zrobić. Takim smieciom powinno się wypalac oczy rozgrzanym pretem. Z uwagi na to, że jesteśmy w unni nie może być kary śmierci. Ale można a nawet trzeba utylizowac śmieci.

  • gość 2019-10-18 07:47:51

    Dlaczego niby nie można nosić gotówki gościu z innej planety, bo teraz się gotówki nie nosi tylko kartę?
    A ktoś nosi to co ma wypisane na czole czy jest zacofany bo nosi gotówkę!!!
    Dziwne podejście do sprawy!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 07:50:26

    Kiedyś takich znakowano, żeby z daleka było widać. Tatuować na czole, żeby każdy wiedział z kim ma do czynienia i odbierac prawa obywatelskie, ludzie sami zrobia porzadek, ale nic im za to nie grozi, bo taki "ktos" nie ma juz zadnych praw.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 09:48:24

    Brudasy BL nawet starsze panie okradajo... brak szacunku po całości....

  • gość 2019-10-18 11:30:24

    Rodzi się wiele pytań w sprawie...
    Konkurencyjny serwis podaje, że sprawcy mieli rojstopy na głowach. Czy oni byli w jednej parze rajstop jednocześnie we dwójkę? Czy rajstopy były nowe, czy używane?
    We wzorki? Czy rajstopy najpierw zostały skradzione innej osobie, żeby odsunąć podejrzenia?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 12:17:46

    Szczerze mówiąc czytając portal kolniak nie słyszy się o dziejach które dzieją się w naszej Łomży łomża nie jest spokojnym miastem

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 13:04:18

    A co się dzieje w Czarnocinie? Ktoś napisssl , ze jakiś gościu terroryzuje tam mieszkańców???

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 22:17:58

    Ale pier,, lenie

  • gość 2019-10-19 00:08:41

    Przyjechały bkl-e i okradli starszą osobę.A swoją drogą to wiek tej Pani świadczy o tym,że może nie ma konta w banku,bo zwyczajnie nie chce tego zakładać,gdyż jest to dla niej zbyt skomplikowane i nie będzie potrafiła wypłacić gotówki z bankomatu...Jak ujmą sprawców tego haniebnego czynu,to sąd powinien orzec najwyższy wymiar kary za tego typu przestępstwo,a następnie skierować do ośrodka,gdzie współtowarzysze spod celi umilą mu dalszą odsiadkę.

  • gość 2019-10-19 09:32:56

    Kilka razy pisałem na forum o zachowaniu młodych ludzi wieczorem i w nocy w Parku JP II ,i prosiłem o patrole Policji o Straży Miejskiej i do tej pory , jak grochem o ścianę . Dopiero , jak coś komuś się stania lub co gorsze kogoś zamordują , to znajdą się paragrafy i szukanie winnych. Profilaktyka i jeszcze raz profilaktyka , to zapobiega i wychowuje. Trzeba leczyć przyczynę , a nie skutek .

  • Czebu - niezalogowany 2019-10-21 03:28:06

    Chce mi się śmiać z Was. Ludzie! Jacy Wy jesteście naiwni i nie poinformowani. Chcecie nosić kartę płatniczą zamiast gotówki. Większego kretyństwa nie czytałem! Obejrzyjcie sobie te karty. Wystarczy spisać dane z karty i można wypłacać pieniądze do woli. Nieważne, czy to karta, czy gotówką. I kartę można ukraść i gotówkę można ukraść.

  • Kolniak ;) - niezalogowany 2019-10-23 18:36:06

    jebać Łomże w kake !! cwaniaki w kupie a oko w oko pałe by opierdolił jeden z drugim i pytali by sie czy mogą połknąć ! pozdrówki z Kolna