:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rozwiążą zagadkę śmierci dzieci z 1989 roku?

Kronika kryminalna, Rozwiążą zagadkę śmierci dzieci - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 24/10/2018 07:05

Policjanci na zlecenie łomżyńskiej prokuratury zatrzymali dwie osoby mogące mieć związek z tajemniczą śmiercią dzieci w Jeńkach w 1989 roku. Zatrzymania dokonano w 29. rocznicę makabrycznej zbrodni.

29 lat temu, w miejscowości Jeńki w powiecie wysokomazowieckim zamordowano dwójkę bezbronnych dzieci. Ciała 11-latki i 9-latka odnaleziono w lesie, wszystko wskazuje na to, że atak na dziewczynkę miał podłoże seksualne. Młodszy o 2 lata chłopiec zginął, gdyż był świadkiem śmierci swojej siostry.

Od tamtej pory nie odnaleziono sprawcy tego czynu lecz prawdopodobnie w sprawie nastąpił przełom. Dzięki pracy policjantów z tzw. "Archiwum X" zatrzymano dwie osoby mogące mieć związek ze sprawą. Obaj mężczyźni pochodzą z tego samego powiatu. 

lomza

Rozwiążą zagadkę śmierci dzieci z 1989 roku? komentarze opinie

 • bo źródło bo źródł wciąż bije - niezalogowany 2018-10-25 09:06:25

  @ Kancelaria czasem mam wrażenie że portalem administruje duch święty co odnawia wizerunek ziemi tej ziemi

 • Kancelaria - niezalogowany 2018-10-25 07:10:13

  Ty jeb....skur....chociaż w takich wątkach byś sië nie udzielał. Swoją drogą kto administruje ten portal? Gdzie można uzyskać jego dane kontaktowe?

 • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-24 11:20:21

  NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE O ŁOMŻY https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

 • ... - niezalogowany 2018-10-24 10:51:36

  księdza męża ...zaufania w sensie ojca ... duchownego

 • dedykacja obrońcom życia od na - niezalogowany 2018-10-24 10:49:54

  @ wrrozka znam sytuacje w jakiej matka ofiary ks.pedofila swojej matce pozwoliła umrzeć śmiercią głodową po wielu latach karmienia obłożnie chorej dostała nawet przyzwolenie męża lekarza księdza męża ... ... z cierpliwością czekając na nieuchronne zacierali ręce na sama myśl uwalniania się od problemu który nie pozwalał matce z różańcem w ręku wyjechać za granicę do córki która by uzyskać rozwód z mężem bez jego zgody zrobiła z niego alkoholika i uzyskała z sądu wyrok by mąż agresor się do niej nie zbliżał ona sama zaś miała wolną rękę by zbliżyć się do Niemca a protestanckie potomstwo ochrzcić przy łomżyńskiej Katedrze alleluja i do przodu

 • Jeżeli najbardziej niewinne i - niezalogowany 2018-10-24 09:13:09

  urząd nauczycielski kościoła nauczycieli siły sprawczej zbrodni doskonałej wedle Pawłowej Formacji Duchowej powiesić człowieka na krzyżu i przypisać mu sprawstwo własnego krzyż że on tak chciał i tak się proceduje formację duchową "LUDZI DOBREJ WOLI" na skinienie ks.kapelanów prawicy na ten krzyż cierpienia pchających się bo Bóg tak chciał i to miłe Bogu zgodne z Bożą wolą formacja duchowa wedle Pawłowej duchowości nie uczy o tych "ludziach dobrej woli" co ten krzyż innym zakładają na plecy podając na przykład "kurs" i "ścieżkę" Ewangelii wg. Marka (pokazywanego w ikonografii chrześcijańskiej jako lew (król prawa dżungli) w której Jezus mówi że "musi wiele wycierpieć" ... ... owo "musi" jest wyrazem tego że nie chce ale kieruje się stanem wyższej konieczności by dać świadectwo prawdzie że tych ludzi dobrej woli brak przy świątyni (religijnych niewolników na ciele i umyśle) !!!!!!!!!! a co to znaczy dobra wola w przeciwieństwie do złej woli np. w kongregacji nauki wiary zamiast nauki prawdy Jezus nie mówi ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat aby wisieć na krzyżu na wieki wieków amen ???????? Teologia Pawła to teologia zniewolenia to Teologia zniszczenia KOŚCIOŁA (w zarodku) w DOBREJ NOWINIE (informacji o "kluczu") Wyzwolenia !!!!!! "zbawienia" z martwych wstania "umartwionych na modlitwie" przy nauce wiary Ewangelia Jezusa i Duchowość Pawłowa ciągle są w sztafecie gdyż Paweł przekazał pałeczkę nauki_wiary a Jezus nauki_prawdy Paweł ściga się mówi "w dobrych zawodach wystąpiłem wiary ustrzegłem" i w duchu tej wiary klątwą okłada tych co ten krzyż z Jezusa chcą zdjąć tak jak umiłowany uczeń Jezusa na którego Jezus przekazał tożsamość swojej linii po mieczu i po kądzieli "i jeszcze" po myśli przewodniej !!! ps Ojcze nasz ... i nie dopuść byśmy ulegli pokusie (obrońców krzyża i teologii "krzyżaków" cudzołożenie "spokrewnionych z Chrystusem")

 • wrrozka - niezalogowany 2018-10-24 08:32:41

  a biada tym kto przylozyl reke i wywiozl poza granice niczym uchodzcow dzieci odebrane rodzicom, gdzie sa, kto o tym decydowal jaki jest ich los,czy zyjo?, nasuwa sie mysl a zarazem pytanie czy decydenci w podobny sposob potraktowali swoich starych rodzicow, moze niejeden skonczyl w przytulku,ciekawy temat

 • Jeżeli najbardziej niewinne i - niezalogowany 2018-10-24 08:11:48

  Szaweł (reprezentant służb specjalnych) zwany Pawłem dla niepoznaki Świętym tak samo jak święta inkwizycja trzyma "swój MIECZ" (słowo "klucz" i inne słowa "klucze") za którymi kluchy umoczony we krwi Kościół ciągający przy sobie krzyż cudzy zamiast ciągania krzyża własnego np. sukcesja apostolska po Św.Piotrze co ma te "klucze" każdy następca Św.Piotra krzyż powinien nosić przy sobie a jego ferula wygląda jak krzyż Jezusa obrócony do góry nogami ... ... dzięki "PAWŁOWEJ FORMACJI DUCHOWEJ" ten krzyż stał się znakiem "satanizmu" (?) podczas gdy z krzyża Jezusa zrobiono "klucz" WYTRYCH do ludzkich "serc" (umysłów) by nad nimi panować by ludzie cierpieli i z kolan nie powstali tym krzyżem jak trzepakiem trzepiąc po łbach sprytnych anty Chrystów w operacji typu FALSE FLAG czerpiących zyski z ofiary która nie jest jałmużną ps Za Jezusem lub przeciw Niemu. Wyrzeczenie16 34 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale MIECZ. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową17; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy18. 37 Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. 38 Kto nie bierze swego krzyża19, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. 39 Kto chce znaleźć swe życie, straci je. a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je. A KOŚCIELNY BETON nadal daje wam "klocki do zabawy" w "kółko graniaste" takie wasze "kółka modlitewne" przy tych klockach ... z kamienia skały kefasa mar muru A KOŚCIELNY BETON nadal robi wam HYMN O MIŁOŚCI koncelebrując kulturę robiących AGAPE satanas potem ... +++++++++my chcemy krzyża ... bo na wojnie tym co zabijają ciało nawet materiału na te krzyże brakuje a tym co zabijają ducha tego materiału nigdy nie brak !!!!!!!!!!

 • Jeżeli najbardziej niewinne i - niezalogowany 2018-10-24 07:40:58

  Kościelne "Archiwum X" mogłoby sięgnąć do Listów Pawła by uzgodnić ich treść z treścią nauki (Ewangelii) Jezusa może wówczas nauka Kościoła nie byłaby powodem (przyczyną) wielu zbrodni przeciw ludzkości nad którymi (nad skutkami) Hierarchowie sprawujący kainową liturgię (ofiarę) ciągle dają fałszywe świadectwo przeciw prawdzie przeciw człowiekowi przeciw bogu i przeciw słowu bożemu które nadal nie może stać się ciałem w pełni dorozwiniętym

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

AUDI A4 TURBO QUATRO

skóra, klimatyzacja, elektrycznie przesuwane fotele (podgrzewane), dodatkowe koła z alu felgami i oponami zimowymi. 2006, zarejestrowany w Polsce..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy osoby na stanowisko

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko biurowe ds. obsługi klienta detalicznego oraz hurtowego. Praca polega na..


Zobacz ogłoszenie

Ślusarz - Majsterkowicz -

Zatrudnimy tak zwaną złotą rączkę - majsterkowicza w wieku 30-45 lat do stałej pracy na pełny etat. Na start oferujemy 18zł na rękę. Wypłata co..


Zobacz ogłoszenie

DO WYNAJĘCIA 4

DO WYNAJĘCIA 4 "FOTELE" FRYZJERSKIE". NOWOCZESNY SALON OD 20 LAT W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI.


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Continental 4 sztuki

Sprzedam opony Continental 4 sztuki 195 65 r15 letnie stan bieznika db.


Zobacz ogłoszenie

Nowe mieszkanie w Centrum

Nowe mieszkanie, urządzone, przestronne, niezamieszkane. Trzy oddzielne pokoje. Bezpośrednio po remoncie - wysokiej klasy materiały wykończeniowe...


Zobacz ogłoszenie

Doradca Klienta

Firma Edukacyjna poszukuje osobę na staż z możliwością stałego zatrudnienia na stanowisko Doradcy Klienta. Wymagania: - komunikatywność, -..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWOŃ MY

Skup aut od 500 do 15.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Zobacz ogłoszenie

Firma Roletix zatrudni osoby

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osoby na produkcję: rolet, żaluzji, moskitier, plis oraz innych osłon okiennych. Praca polega na..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie 61,7m2 po remoncie, na osiedlu „Południe” przy ulicy Staffa z dużym balkonem. Duża piwnica. Przed blokiem znajduje się duża..


Zobacz ogłoszenie

Kierowca kat. C

Zatrudnię kierowcę kat. C w ruchu krajowym. Możliwe dwa rodzaje czasowe pracy: wyjazdy tygodniowe lub codzienne powroty. Po więcej informacji..


Zobacz ogłoszenie

Oferujemy państwu pęki balonowe,balony z helem , dekorowanie firm , sal weselnych , urodzin , chrzcin i innych jubileuszy , Posiadamy także napis..


Zobacz ogłoszenie

Kupię auta

Kupię auta osobowe,terenowe,dostawcze.Zarejestrowane w Polsce lub do rejestracji Zainteresowani jesteśmy kupnem każdego samochodu niezależnie od..


Zobacz ogłoszenie

Dom z piętrową oficyną w

Budynek zewnętrzny w zabudowie szeregowej z przyległą jednopiętrowa oficyna. Dom z 1985 roku o powierzchni użytkowej ok. 145 m2 na działce o..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lub sprzedam lokal

Wynajmę lub sprzedam lokal przy ul. Małachowskiego 2 (obecnie sklep motoryzacyjny MOTOZBYT) Lokal o powierzchni 34,5 m2, przed sklepem parking...


Zobacz ogłoszenie

Konsultant/ Doradca klienta

Salon Premium NC+ zatrudni osobę na stanowisku Konsultant/ Doradca klienta. Mile widziane doświadczenie. CV prosimy wysyłać na adres email.


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"