:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rozwiążą zagadkę śmierci dzieci z 1989 roku?

Kronika kryminalna, Rozwiążą zagadkę śmierci dzieci - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 24/10/2018 07:05

Policjanci na zlecenie łomżyńskiej prokuratury zatrzymali dwie osoby mogące mieć związek z tajemniczą śmiercią dzieci w Jeńkach w 1989 roku. Zatrzymania dokonano w 29. rocznicę makabrycznej zbrodni.

29 lat temu, w miejscowości Jeńki w powiecie wysokomazowieckim zamordowano dwójkę bezbronnych dzieci. Ciała 11-latki i 9-latka odnaleziono w lesie, wszystko wskazuje na to, że atak na dziewczynkę miał podłoże seksualne. Młodszy o 2 lata chłopiec zginął, gdyż był świadkiem śmierci swojej siostry.

Od tamtej pory nie odnaleziono sprawcy tego czynu lecz prawdopodobnie w sprawie nastąpił przełom. Dzięki pracy policjantów z tzw. "Archiwum X" zatrzymano dwie osoby mogące mieć związek ze sprawą. Obaj mężczyźni pochodzą z tego samego powiatu. 

lomza

Rozwiążą zagadkę śmierci dzieci z 1989 roku? komentarze opinie

  • bo źródło bo źródł wciąż bije - niezalogowany 2018-10-25 09:06:25

    @ Kancelaria

    czasem mam wrażenie że portalem administruje duch święty co odnawia wizerunek ziemi tej ziemi

  • Kancelaria - niezalogowany 2018-10-25 07:10:13

    Ty jeb....skur....chociaż w takich wątkach byś sië nie udzielał.
    Swoją drogą kto administruje ten portal?
    Gdzie można uzyskać jego dane kontaktowe?

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-24 11:20:21

    NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE O ŁOMŻY

    https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • ... - niezalogowany 2018-10-24 10:51:36

    księdza męża ...zaufania w sensie ojca ... duchownego

  • dedykacja obrońcom życia od na - niezalogowany 2018-10-24 10:49:54

    @ wrrozka

    znam sytuacje w jakiej matka ofiary ks.pedofila swojej matce pozwoliła umrzeć śmiercią głodową po wielu latach karmienia obłożnie chorej dostała nawet przyzwolenie męża lekarza księdza męża ...

    ... z cierpliwością czekając na nieuchronne zacierali ręce na sama myśl uwalniania się od problemu który nie pozwalał matce z różańcem w ręku wyjechać za granicę do córki która by uzyskać rozwód z mężem bez jego zgody zrobiła z niego alkoholika i uzyskała z sądu wyrok by mąż agresor się do niej nie zbliżał ona sama zaś miała wolną rękę by zbliżyć się do Niemca a protestanckie potomstwo ochrzcić przy łomżyńskiej Katedrze


    alleluja i do przodu

  • Jeżeli najbardziej niewinne i - niezalogowany 2018-10-24 09:13:09

    urząd nauczycielski kościoła nauczycieli

    siły sprawczej zbrodni doskonałej


    wedle Pawłowej Formacji Duchowej powiesić człowieka na krzyżu i przypisać mu sprawstwo własnego krzyż że on tak chciał

    i tak się proceduje formację duchową "LUDZI DOBREJ WOLI" na skinienie ks.kapelanów prawicy na ten krzyż cierpienia pchających się bo Bóg tak chciał i to miłe Bogu zgodne z Bożą wolą

    formacja duchowa wedle Pawłowej duchowości nie uczy o tych "ludziach dobrej woli" co ten krzyż innym zakładają na plecy podając na przykład "kurs" i "ścieżkę" Ewangelii wg. Marka (pokazywanego w ikonografii chrześcijańskiej jako lew (król prawa dżungli) w której Jezus mówi że "musi wiele wycierpieć" ...


    ... owo "musi" jest wyrazem tego że nie chce ale kieruje się stanem wyższej konieczności by dać świadectwo prawdzie że tych ludzi dobrej woli brak przy świątyni (religijnych niewolników na ciele i umyśle) !!!!!!!!!!

    a co to znaczy dobra wola w przeciwieństwie do złej woli np. w kongregacji nauki wiary zamiast nauki prawdy

    Jezus nie mówi ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat aby wisieć na krzyżu na wieki wieków amen ????????

    Teologia Pawła to teologia zniewolenia to Teologia zniszczenia KOŚCIOŁA (w zarodku) w DOBREJ NOWINIE (informacji o "kluczu") Wyzwolenia !!!!!! "zbawienia" z martwych wstania "umartwionych na modlitwie" przy nauce wiary


    Ewangelia Jezusa i Duchowość Pawłowa ciągle są w sztafecie gdyż Paweł przekazał pałeczkę nauki_wiary a Jezus nauki_prawdy

    Paweł ściga się mówi "w dobrych zawodach wystąpiłem wiary ustrzegłem" i w duchu tej wiary klątwą okłada tych co ten krzyż z Jezusa chcą zdjąć tak jak umiłowany uczeń Jezusa na którego Jezus przekazał tożsamość swojej linii po mieczu i po kądzieli "i jeszcze" po myśli przewodniej !!!

    ps

    Ojcze nasz ... i nie dopuść byśmy ulegli pokusie (obrońców krzyża i teologii "krzyżaków" cudzołożenie "spokrewnionych z Chrystusem")

  • wrrozka - niezalogowany 2018-10-24 08:32:41

    a biada tym kto przylozyl reke i wywiozl poza granice niczym uchodzcow dzieci odebrane rodzicom, gdzie sa, kto o tym decydowal jaki jest ich los,czy zyjo?, nasuwa sie mysl a zarazem pytanie czy decydenci w podobny sposob potraktowali swoich starych rodzicow, moze niejeden skonczyl w przytulku,ciekawy temat

  • Jeżeli najbardziej niewinne i - niezalogowany 2018-10-24 08:11:48

    Szaweł (reprezentant służb specjalnych) zwany Pawłem dla niepoznaki Świętym tak samo jak święta inkwizycja trzyma "swój MIECZ" (słowo "klucz" i inne słowa "klucze") za którymi kluchy umoczony we krwi Kościół ciągający przy sobie krzyż cudzy zamiast ciągania krzyża własnego np. sukcesja apostolska po Św.Piotrze co ma te "klucze" każdy następca Św.Piotra krzyż powinien nosić przy sobie a jego ferula wygląda jak krzyż Jezusa obrócony do góry nogami ...


    ... dzięki "PAWŁOWEJ FORMACJI DUCHOWEJ" ten krzyż stał się znakiem "satanizmu" (?) podczas gdy z krzyża Jezusa zrobiono "klucz" WYTRYCH do ludzkich "serc" (umysłów) by nad nimi panować by ludzie cierpieli i z kolan nie powstali tym krzyżem jak trzepakiem trzepiąc po łbach sprytnych anty Chrystów w operacji typu FALSE FLAG czerpiących zyski z ofiary która nie jest jałmużną

    ps

    Za Jezusem lub przeciw Niemu. Wyrzeczenie16


    34 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale MIECZ. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową17; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy18. 37 Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. 38 Kto nie bierze swego krzyża19, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. 39 Kto chce znaleźć swe życie, straci je. a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je.


    A KOŚCIELNY BETON nadal daje wam "klocki do zabawy" w "kółko graniaste" takie wasze "kółka modlitewne" przy tych klockach ... z kamienia skały kefasa mar muru

    A KOŚCIELNY BETON nadal robi wam HYMN O MIŁOŚCI koncelebrując kulturę robiących AGAPE satanas potem ... +++++++++my chcemy krzyża ... bo na wojnie tym co zabijają ciało nawet materiału na te krzyże brakuje a tym co zabijają ducha tego materiału nigdy nie brak !!!!!!!!!!

  • Jeżeli najbardziej niewinne i - niezalogowany 2018-10-24 07:40:58

    Kościelne "Archiwum X" mogłoby sięgnąć do Listów Pawła by uzgodnić ich treść z treścią nauki (Ewangelii) Jezusa może wówczas nauka Kościoła nie byłaby powodem (przyczyną) wielu zbrodni przeciw ludzkości nad którymi (nad skutkami) Hierarchowie sprawujący kainową liturgię (ofiarę) ciągle dają fałszywe świadectwo przeciw prawdzie przeciw człowiekowi przeciw bogu i przeciw słowu bożemu które nadal nie może stać się ciałem w pełni dorozwiniętym

Dodajesz jako: |