:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rutkowski bada sprawę śmierci pochodzącego spod Łomży Jacka Filipkowskiego

Kronika kryminalna, Rutkowski sprawę śmierci pochodzącego Łomży Jacka Filipkowskiego - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 11/06/2019 13:05

Jacek Filipkowski pochodził z okolic Łomży. To tam spędził całe swoje młodzieńcze życie. Po ślubie postanowił wraz z żoną i córeczką wyprowadzić się w rodzinne strony małżonki do miejscowości Chodorówka. To tam na świat przyszła jeszcze trójka kolejnych dzieci.

Problemy zaczęły się przed świętami wielkanocnymi. To wtedy pan Jacek miał być jakby nieobecny, poirytowany, zamyślony. Co było tego powodem? Żona utrzymuje, że w ich małżeństwie nigdy nie było większych problemów.

- Ludzie mówią we wsi, że przed Świętami wyszło na jaw, że być może żona Jacka spotyka się z kimś. Dlatego Jacek nie był w kościele na Wielkanoc z rodziną, takie domysły chodziły. Wszyscy się domyślali i zaczęli później o tym mówić, wieś zaczynała huczeć od plotek – mówił dziennikarzom patriot24.net sąsiad.

Powieszonego w przydomowej komórce Jacka Filipkowskiego odnalazła  5. maja nad ranem teściowa.

W oparciu o informacje zebrane  przez  Biuro Rutkowski  pojawiły się istotne wątpliwości, co do motywu i  okoliczności śmierci samobójczej Jacka Filipkowskiego, które wskazują że zachowanie osób trzecich mogło spowodować targnięcie się na własne życie.

- Musimy poznać prawdę o śmierci naszego syna! Potrząśniemy niebo i ziemię. Dowiemy się, co tak na prawdę stało się tej strasznej nocy - krzyczy dławiąc łzy ojciec zmarłego Jacka.

http://www.patriot24.net/krzysztof-rutkowski-i-dziennikarze-telewizjapatriot24net-badaja-sprawe-samobojczej-smierci-jacka-filipkowskiego-czy-prokuratura-zbada-ten-koszmar-pod-katem-przestepstwa,23121

lomza

Rutkowski bada sprawę śmierci pochodzącego spod Łomży Jacka Filipkowskiego komentarze opinie

  • gość 2019-06-11 13:31:44

    ZACHOWANIE OSÓB TRZECICH (znaczy "wygrała ta druga strona" vide anegdota dot. świętej obrony ks.pedofili) Franciszek podkreślił: "Wiele razy myślę o gniewie Boga, jaki spadnie na rządzących państwami, którzy mówią o pokoju i sprzedają broń, by prowadzić wojny". "Ta hipokryzja to grzech" - ostrzegł papież.... Franciszek 3xNE Podkreślił: "Wiele razy myślę o gniewie Boga, jaki spadnie na rządzących katedrami, którzy mówią o miłości bliźniego i robią LUD w "Trzy Litery", by prowadzić zł dziejską dominację". "Ta hipokryzja to grzech" - nie ostrzegł papież.... NON POSSUMUS ? Można zostać Św.Świnią ? Można tylko trzeba wiedzieć z kim trzymać ... np. w Diecezji Łoooooooooooomżyńskiej oooooooooofiara ks.pedofila "wpadła pod samochód" a ks.pedofil odprawił piękny pogrzeb i matce ("samobójcy") dziecka doprowadzonego o obłędu ks.Sprawca powiedział piękne kazanie jakie to dziecko było wspaniałe

  • Adam mickiewicz - niezalogowany 2019-06-11 13:36:32

    Już on zamachowców znalazł hehehehe

  • gość 2019-06-11 14:20:35

    Rozumiem, że ten artykuł to reklama usług Rutkowskiego? Dostaliście jakieś pieniądze za to, prawda? Jeśli nie, to jak to jest być jeleniem?

  • gość 2019-06-11 14:20:54

    Rozumiem, że ten artykuł to reklama usług Rutkowskiego? Dostaliście jakieś pieniądze za to, prawda? Jeśli nie, to jak to jest być jeleniem?

  • 123 - niezalogowany 2019-06-11 14:40:14

    REKLAMA SKOŃCZYŁY SIĘ KURWA CZASY ZE ZE ZŁODZIEJAMI SIĘ WYKUPKO PODZIELIŁ I AUTO ODBALAZL , NIECH U RUSKICH ZNAJDZIE TERAZ , BOHATER ;-)

  • Wifi - niezalogowany 2019-06-11 15:21:45

    Panie Krzyśku pan w mieście Łomża kariery niezrobi bo tu niema żadnych zasad a kurwstwooo sięgnęło dna , Pozdrawiam.

  • ale głuPOta - niezalogowany 2019-06-11 16:07:14

    ...a jeśli POwodem samobójstwa była niewierność ślubnej to komu należy się kara..?

  • ŁOMŻYNIAK - niezalogowany 2019-06-11 20:11:40

    Ja mam pytanie , gdzie pan się ubiera ?

  • Janina O. - niezalogowany 2019-06-11 20:14:50

    Poznaje te łachy to są dary dla powodzian

  • gość 2019-06-11 20:49:54

    Rutkowski chłopie ogol się.

  • gość 2019-06-11 22:25:26

    ale głuPOta - niezalogowany 2019-06-11 16:07:14 dla niej miłosierdzie gdy wzięta gwałtem i KARA za kórestwo z premedytacją uprawiane z NADZIEJĄ że kary nie będzie.... zgodnie z wykładnią starego przymierza przykazań "10"-ciu "filarów" "królów" hierarchii wartości kultury anty Chrysta ( wyznającej że trzy przykazania dotyczą Boga a siedem ludzi) Ap 17, 16 Ap 22,17 (ostatnie słowo pisma świętego dla naszej "strefy" klimatycznej/czasowej ) Biblijny (boski/doskonały) "Oblubieniec" Biblijnej "Oblubienicy" ("Niewiernej" mu Matki/Nieżądnicy ) rodzaju ludzkiego (4+5 et 6-uste dekalog et trynitarne złożenie 666) która zabija zdrową relacje we wspólnocie stając się bestią myślą słowem (słowo staje się ciałem) czynem językiem biblijnej gadziny 666 mową ciał przynoszącą złe owoce miastu i światu ... Urbi et Orbi ... na obraz i podobieństwo owej "rzymskiej suki" (Wilczyca) była świętym zwierzęciem boga wojny karmiącym bliźniaków ... w kulturze w której człowiek człowiekowi wilkiem stąd "mądrość ludowa" kto się Ojca (i Matki Jezusa) nie posłucha ten psiej skóry posłucha ... ks. Episkopat zKórwySynów ma na sumieniu wiele zaniedbań nie tylko wiele kurestwa "sukinsynów" w imię boże siłą religijnego wodolejstwa nauczających tłumy miłości bliźniego swego dla siebie samego ... potem taki ks.pedofil słabo się poczuje za kierownicą marki lepszego sortu bo akurat sumienia tego dnia nie zdołał skutecznie zagłuszyć i rypie zakutą pałą w poduszkę powietrzną oczy wiście wychodzi cało ze strefy zgniotu a rzecznik prasowy policji komentuje "ksiądz proboszcz zasłabł" i wszyscy współczujemy seryjnemu ks.pedofilowi a wszystkiemu winien upał ... i nikt nie współczuje ofiarom pedofilskiej formacji duchowej nikt nie patrzy na skutki przez pryzmat przyczyny Ap 17, 9 żadne tam "pagórki" "wiecznego miasta" ale szczyty hierarchii wartości wpisane w deprawację wykładni siedmiu ostatnich przykazań !!! Ap 13, 18 "czas honoru" "czas apokalipsy" Tu jest [xxx] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.... "matki" i "Ojca" dyrektora (J 8 44-do nadal) tej "bestialskiej" prokrecji

  • gość 2019-06-11 22:53:04

    Ap 17 ,17-16 Nagość - transparentność ... przez którą będzie widać co JPII zakamuflował ... z "liściem figowym" na obraza matki Jezusa niosąc "złotą różę" .... ("kwiat" wedle swej hierarchii wartości jaką pierwszy Syn Maryi odrzuca na obraz i podobieństwo Ojca a Ona jest mu wierna) JPII prężył się przed upokarzanymi komuchami przed lewakami przed feministkami przed całą masą ludzi których (CYNICZNI Hierarchowie i ich) Kościół miał w niełasce ... teraz "role" się odwrócą z bożej łaski upokarzani "POszarpią" kościelny teatr Ojca jednego aktora i matki będącej jednym wielkim bluźnierstwem doskonale widocznym na Górze Jasnej ;/ tamie miasto na górze co się ukryć nie może inaczej niż w ... "mentalności" Owiec Pasterzy "ciemnogrodu"

  • gość 2019-06-11 23:13:16

    Adam mickiewicz - niezalogowany 2019-06-11 13:36:32 ... Ap 17 ,17-16 Nagość - transparentność ... przez którą będzie widać co JPII zakamuflował (cynicznie wsłuchując się w odzew do głupszych od siebie którym POstawił pytanie "co stało się z szóstym przykazaniem" odzewu do "owiec" nie było więc teatr brnął dalej w imię Ojca i Syna i Matki Karola W.) we współpracy z ks.kapelanami skorumpowanych egzorcystów z duchen "czasu honoru" "zjednoczonej prawicy" zawsze i wszędzie c u r v a(wł)d z i e w i c y wszelkimi dostępnymi podstępami jadących "Bogu na chwałę..." dzieciom - p o t o m s t w u Ojca L U D U (Bożego) na ratunek ;/ u źródła (cywilizacyjnej) patologii kultury rodzaju ludzkiego (vide Rdz 3, 15 do nadal) nad którym pieczę zastępczą trzyma Ojciec o jakim Jezus mówił (J 8 44-do nadal) że to diabeł i dlaczego to A n t y C h r y s t

  • GIT - niezalogowany 2019-06-12 04:05:39

    Jebać BLIŹNIAKÓW z Kraski .

  • Były mundurowy - niezalogowany 2019-06-12 09:11:29

    Darmowa reklama pajaca, żaden detektyw, bez licencji, skazany za przestępstwo. Kpina, reklamowanie kogoś takiego. Fachowiec za dychę, cyrk sobie robi wokół siebie i nic innego, kabotyn.

  • gość 2019-06-12 09:23:27

    Wygląda jak jakiś przebieraniec.

  • Siwyy - niezalogowany 2019-06-12 10:27:25

    Rutkowski to ino umie zatrzeć ślady i ograbić rodzinę z pieniędzy jak widzę tego gnoja ubeka jebanego to myślę czemu nie siedzi za sprawy Karoliny czy Magdy bo tam piękne bajki opowiadał naćpany frajer

  • gość 2019-06-12 11:41:59

    Siwyy - niezalogowany 2019-06-12 10:27:25 "Rutkowski to ino umie ...." Ksiądz też tak potrafi zatrzeć ślady i ograbić św. rodzinę z godnosci jak widzę tego gnoja kanonika jebanego to myślę czemu nie siedzi za "te sprawy" dzięki którym umacnia się postawa że dobry Jezus to Jezus ukrzyżowany "...na wieki wieków amen" czy to IN OMNIBUS CHRISTUS we wszystkim wystawiony na krzyżu jak szmata w płocie ludzi zobojętniałych na widok "krzyża cierpienia" bo tam piękne bajki opowiadał jak naćpany na pokaz pobożny w sercu bezbożny duchowny egocentryczny jak ..."dobry pasterz" upadł jak sam diabeł otulony ogonem przerzutników lucyfer ... piękny z pawim piórem ... procesyjnie ułożonym przy dupie

  • Ja - niezalogowany 2019-06-12 18:00:52

    Dyma sobie frajerkow pseudo biznesmenow co nielegal robio i sobie myslo ze Jak Rutkoowskiemu zaplace znim sie pojawie w medjach to mi Nic Nikt NIE zrobi :-) UKS I inni ...

  • gość 2019-06-12 23:56:27

    Andrxejowi znowu sie pogorszylo na widok krzyza cierpienia.Czas do Tworek na leczenie

  • Czebu - niezalogowany 2019-06-13 05:56:44

    A żona to jak traktowała męża? Szanowała jego? Czy może wyzywała i biła? Albo poniżała i ciągle krytykowała? Pan Rutkowski wygląda jak pilot z amerykańskiej armii. Nie podoba mi się ten zarost. Większość ludzi uważa, że broda bez wąsów to niebroda. Nie powinno się tak nosić. Za to fryzura u pana Rutkowskiego podoba mi się. Niezły z niego gwiazdor! Wiecie to jest mój idol.

  • gość 2019-06-13 07:11:50

    gość 2019-06-12 23:56:27 ... nie do Tworek a na Jasną Górę z brylantem na wotum by cudowna panienka przywróciła cudowne życie w cudownej katolickiej rodzinie parafialnej ks.Andrxeja proboszcza "żywej szopki" zrobionej z Boga i Bliźnich Jego

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 15:23:26

    Rodzice Pana Jacka wyrzucili jego jego żonę z małym dzieckiem, potem sądzili się tyle lat. Nie utrzymywali z nim kontaktu a teraz nekaja rodzinę... To jest patologia. Zamiast wspierać wnuki robią z siebie debili.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 15:28:45

    Człowiek popełnił samobójstwo a zamiast wspierać rodzinę to obwiniaja...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 14:59:16

    Rodzina Pana Jacka się go wypala i to było powodem! Brak wsparcia od rodziców i rodzeństwa! Teraz szukają prawdy? Gdzie Pan Jacek sam się ich wyparl za wyrzucenie z domu!

  • gość 2019-06-16 00:16:49

    suka go zdradzała to wiemy na pewno