:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rutkowski bada sprawę śmierci pochodzącego spod Łomży Jacka Filipkowskiego

Kronika kryminalna, Rutkowski sprawę śmierci pochodzącego Łomży Jacka Filipkowskiego - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 11/06/2019 13:05

Jacek Filipkowski pochodził z okolic Łomży. To tam spędził całe swoje młodzieńcze życie. Po ślubie postanowił wraz z żoną i córeczką wyprowadzić się w rodzinne strony małżonki do miejscowości Chodorówka. To tam na świat przyszła jeszcze trójka kolejnych dzieci.

Problemy zaczęły się przed świętami wielkanocnymi. To wtedy pan Jacek miał być jakby nieobecny, poirytowany, zamyślony. Co było tego powodem? Żona utrzymuje, że w ich małżeństwie nigdy nie było większych problemów.

- Ludzie mówią we wsi, że przed Świętami wyszło na jaw, że być może żona Jacka spotyka się z kimś. Dlatego Jacek nie był w kościele na Wielkanoc z rodziną, takie domysły chodziły. Wszyscy się domyślali i zaczęli później o tym mówić, wieś zaczynała huczeć od plotek – mówił dziennikarzom patriot24.net sąsiad.

Powieszonego w przydomowej komórce Jacka Filipkowskiego odnalazła  5. maja nad ranem teściowa.

W oparciu o informacje zebrane  przez  Biuro Rutkowski  pojawiły się istotne wątpliwości, co do motywu i  okoliczności śmierci samobójczej Jacka Filipkowskiego, które wskazują że zachowanie osób trzecich mogło spowodować targnięcie się na własne życie.

- Musimy poznać prawdę o śmierci naszego syna! Potrząśniemy niebo i ziemię. Dowiemy się, co tak na prawdę stało się tej strasznej nocy - krzyczy dławiąc łzy ojciec zmarłego Jacka.

http://www.patriot24.net/krzysztof-rutkowski-i-dziennikarze-telewizjapatriot24net-badaja-sprawe-samobojczej-smierci-jacka-filipkowskiego-czy-prokuratura-zbada-ten-koszmar-pod-katem-przestepstwa,23121

lomza

Rutkowski bada sprawę śmierci pochodzącego spod Łomży Jacka Filipkowskiego komentarze opinie

  • gość 2019-06-11 13:31:44

    ZACHOWANIE OSÓB TRZECICH (znaczy "wygrała ta druga strona" vide anegdota dot. świętej obrony ks.pedofili) Franciszek podkreślił: "Wiele razy myślę o gniewie Boga, jaki spadnie na rządzących państwami, którzy mówią o pokoju i sprzedają broń, by prowadzić wojny". "Ta hipokryzja to grzech" - ostrzegł papież.... Franciszek 3xNE Podkreślił: "Wiele razy myślę o gniewie Boga, jaki spadnie na rządzących katedrami, którzy mówią o miłości bliźniego i robią LUD w "Trzy Litery", by prowadzić zł dziejską dominację". "Ta hipokryzja to grzech" - nie ostrzegł papież.... NON POSSUMUS ? Można zostać Św.Świnią ? Można tylko trzeba wiedzieć z kim trzymać ...


    np. w Diecezji Łoooooooooooomżyńskiej oooooooooofiara ks.pedofila "wpadła pod samochód" a ks.pedofil odprawił piękny pogrzeb i matce ("samobójcy") dziecka doprowadzonego o obłędu ks.Sprawca powiedział piękne kazanie jakie to dziecko było wspaniałe

  • Adam mickiewicz - niezalogowany 2019-06-11 13:36:32

    Już on zamachowców znalazł hehehehe

  • gość 2019-06-11 14:20:35

    Rozumiem, że ten artykuł to reklama usług Rutkowskiego? Dostaliście jakieś pieniądze za to, prawda? Jeśli nie, to jak to jest być jeleniem?

  • gość 2019-06-11 14:20:54

    Rozumiem, że ten artykuł to reklama usług Rutkowskiego? Dostaliście jakieś pieniądze za to, prawda? Jeśli nie, to jak to jest być jeleniem?

  • 123 - niezalogowany 2019-06-11 14:40:14

    REKLAMA SKOŃCZYŁY SIĘ KURWA CZASY ZE ZE ZŁODZIEJAMI SIĘ WYKUPKO PODZIELIŁ I AUTO ODBALAZL , NIECH U RUSKICH ZNAJDZIE TERAZ , BOHATER ;-)

  • Wifi - niezalogowany 2019-06-11 15:21:45

    Panie Krzyśku pan w mieście Łomża kariery niezrobi bo tu niema żadnych zasad a kurwstwooo sięgnęło dna , Pozdrawiam.

  • ale głuPOta - niezalogowany 2019-06-11 16:07:14

    ...a jeśli POwodem samobójstwa była niewierność ślubnej to komu należy się kara..?

  • ŁOMŻYNIAK - niezalogowany 2019-06-11 20:11:40

    Ja mam pytanie , gdzie pan się ubiera ?

  • Janina O. - niezalogowany 2019-06-11 20:14:50

    Poznaje te łachy to są dary dla powodzian

  • gość 2019-06-11 20:49:54

    Rutkowski chłopie ogol się.

  • gość 2019-06-11 22:25:26

    ale głuPOta - niezalogowany 2019-06-11 16:07:14 dla niej miłosierdzie gdy wzięta gwałtem i KARA za kórestwo z premedytacją uprawiane z NADZIEJĄ że kary nie będzie.... zgodnie z wykładnią starego przymierza przykazań "10"-ciu "filarów" "królów" hierarchii wartości kultury anty Chrysta ( wyznającej że trzy przykazania dotyczą Boga a siedem ludzi) Ap 17, 16 Ap 22,17 (ostatnie słowo pisma świętego dla naszej "strefy" klimatycznej/czasowej ) Biblijny (boski/doskonały) "Oblubieniec" Biblijnej "Oblubienicy" ("Niewiernej" mu Matki/Nieżądnicy ) rodzaju ludzkiego (4+5 et 6-uste dekalog et trynitarne złożenie 666) która zabija zdrową relacje we wspólnocie stając się bestią myślą słowem (słowo staje się ciałem) czynem językiem biblijnej gadziny 666 mową ciał przynoszącą złe owoce miastu i światu ... Urbi et Orbi ... na obraz i podobieństwo owej "rzymskiej suki" (Wilczyca) była świętym zwierzęciem boga wojny karmiącym bliźniaków ... w kulturze w której człowiek człowiekowi wilkiem stąd "mądrość ludowa" kto się Ojca (i Matki Jezusa) nie posłucha ten psiej skóry posłucha ... ks. Episkopat zKórwySynów ma na sumieniu wiele zaniedbań nie tylko wiele kurestwa "sukinsynów" w imię boże siłą religijnego wodolejstwa nauczających tłumy miłości bliźniego swego dla siebie samego ... potem taki ks.pedofil słabo się poczuje za kierownicą marki lepszego sortu bo akurat sumienia tego dnia nie zdołał skutecznie zagłuszyć i rypie zakutą pałą w poduszkę powietrzną oczy wiście wychodzi cało ze strefy zgniotu a rzecznik prasowy policji komentuje "ksiądz proboszcz zasłabł" i wszyscy współczujemy seryjnemu ks.pedofilowi a wszystkiemu winien upał ... i nikt nie współczuje ofiarom pedofilskiej formacji duchowej nikt nie patrzy na skutki przez pryzmat przyczyny Ap 17, 9 żadne tam "pagórki" "wiecznego miasta" ale szczyty hierarchii wartości wpisane w deprawację wykładni siedmiu ostatnich przykazań !!! Ap 13, 18 "czas honoru" "czas apokalipsy" Tu jest [xxx] mądrość.
    Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
    liczba to bowiem człowieka.... "matki" i "Ojca" dyrektora (J 8 44-do nadal) tej "bestialskiej" prokrecji

  • gość 2019-06-11 22:53:04

    Ap 17 ,17-16 Nagość - transparentność ... przez którą będzie widać co JPII zakamuflował ... z "liściem figowym" na obraza matki Jezusa niosąc "złotą różę" .... ("kwiat" wedle swej hierarchii wartości jaką pierwszy Syn Maryi odrzuca na obraz i podobieństwo Ojca a Ona jest mu wierna) JPII prężył się przed upokarzanymi komuchami przed lewakami przed feministkami przed całą masą ludzi których (CYNICZNI Hierarchowie i ich) Kościół miał w niełasce ... teraz "role" się odwrócą z bożej łaski upokarzani "POszarpią" kościelny teatr Ojca jednego aktora i matki będącej jednym wielkim bluźnierstwem doskonale widocznym na Górze Jasnej ;/ tamie miasto na górze co się ukryć nie może inaczej niż w ... "mentalności" Owiec Pasterzy "ciemnogrodu"

  • gość 2019-06-11 23:13:16

    Adam mickiewicz - niezalogowany 2019-06-11 13:36:32 ... Ap 17 ,17-16 Nagość - transparentność ... przez którą będzie widać co JPII zakamuflował (cynicznie wsłuchując się w odzew do głupszych od siebie którym POstawił pytanie "co stało się z szóstym przykazaniem" odzewu do "owiec" nie było więc teatr brnął dalej w imię Ojca i Syna i Matki Karola W.) we współpracy z ks.kapelanami skorumpowanych egzorcystów z duchen "czasu honoru" "zjednoczonej prawicy" zawsze i wszędzie c u r v a(wł)d z i e w i c y wszelkimi dostępnymi podstępami jadących "Bogu na chwałę..." dzieciom - p o t o m s t w u Ojca L U D U (Bożego) na ratunek ;/ u źródła (cywilizacyjnej) patologii kultury rodzaju ludzkiego (vide Rdz 3, 15 do nadal) nad którym pieczę zastępczą trzyma Ojciec o jakim Jezus mówił (J 8 44-do nadal) że to diabeł i dlaczego to A n t y C h r y s t

  • GIT - niezalogowany 2019-06-12 04:05:39

    Jebać BLIŹNIAKÓW z Kraski .

  • Były mundurowy - niezalogowany 2019-06-12 09:11:29

    Darmowa reklama pajaca, żaden detektyw, bez licencji, skazany za przestępstwo. Kpina, reklamowanie kogoś takiego. Fachowiec za dychę, cyrk sobie robi wokół siebie i nic innego, kabotyn.

  • gość 2019-06-12 09:23:27

    Wygląda jak jakiś przebieraniec.

  • Siwyy - niezalogowany 2019-06-12 10:27:25

    Rutkowski to ino umie zatrzeć ślady i ograbić rodzinę z pieniędzy jak widzę tego gnoja ubeka jebanego to myślę czemu nie siedzi za sprawy Karoliny czy Magdy bo tam piękne bajki opowiadał naćpany frajer

  • gość 2019-06-12 11:41:59

    Siwyy - niezalogowany 2019-06-12 10:27:25 "Rutkowski to ino umie ...." Ksiądz też tak potrafi zatrzeć ślady i ograbić św. rodzinę z godnosci jak widzę tego gnoja kanonika jebanego to myślę czemu nie siedzi za "te sprawy" dzięki którym umacnia się postawa że dobry Jezus to Jezus ukrzyżowany "...na wieki wieków amen" czy to IN OMNIBUS CHRISTUS we wszystkim wystawiony na krzyżu jak szmata w płocie ludzi zobojętniałych na widok "krzyża cierpienia" bo tam piękne bajki opowiadał jak naćpany na pokaz pobożny w sercu bezbożny duchowny egocentryczny jak ..."dobry pasterz" upadł jak sam diabeł otulony ogonem przerzutników lucyfer ... piękny z pawim piórem ... procesyjnie ułożonym przy dupie

  • Ja - niezalogowany 2019-06-12 18:00:52

    Dyma sobie frajerkow pseudo biznesmenow co nielegal robio i sobie myslo ze Jak Rutkoowskiemu zaplace znim sie pojawie w medjach to mi Nic Nikt NIE zrobi :-) UKS I inni ...

  • gość 2019-06-12 23:56:27

    Andrxejowi znowu sie pogorszylo na widok krzyza cierpienia.Czas do Tworek na leczenie

  • Czebu - niezalogowany 2019-06-13 05:56:44

    A żona to jak traktowała męża? Szanowała jego? Czy może wyzywała i biła? Albo poniżała i ciągle krytykowała?
    Pan Rutkowski wygląda jak pilot z amerykańskiej armii. Nie podoba mi się ten zarost. Większość ludzi uważa, że broda bez wąsów to niebroda. Nie powinno się tak nosić. Za to fryzura u pana Rutkowskiego podoba mi się. Niezły z niego gwiazdor! Wiecie to jest mój idol.

  • gość 2019-06-13 07:11:50

    gość 2019-06-12 23:56:27 ... nie do Tworek a na Jasną Górę z brylantem na wotum by cudowna panienka przywróciła cudowne życie w cudownej katolickiej rodzinie parafialnej ks.Andrxeja proboszcza "żywej szopki" zrobionej z Boga i Bliźnich Jego

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 15:23:26

    Rodzice Pana Jacka wyrzucili jego jego żonę z małym dzieckiem, potem sądzili się tyle lat. Nie utrzymywali z nim kontaktu a teraz nekaja rodzinę... To jest patologia. Zamiast wspierać wnuki robią z siebie debili.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-14 15:28:45

    Człowiek popełnił samobójstwo a zamiast wspierać rodzinę to obwiniaja...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 14:59:16

    Rodzina Pana Jacka się go wypala i to było powodem! Brak wsparcia od rodziców i rodzeństwa! Teraz szukają prawdy? Gdzie Pan Jacek sam się ich wyparl za wyrzucenie z domu!

  • gość 2019-06-16 00:16:49

    suka go zdradzała to wiemy na pewno

  • gość 2019-06-16 00:39:34

    kto suka tej znajdzie ... szczęście swoje bo zazwyczaj suka szczęścia w życiu ... jak ks.pedofil w Kościele suka dawcy ofiary a suka dlatego że nie potrafi [szczęścia] budować we wspólnocie /rodzinie/

  • gość 2019-06-16 01:44:42

    takie mamy kórwa(ł ać) duszpasterstwo rodzin ("poprawcie mnie jak się mylę") "cywilizacji łacińskiej"

  • Gość 123 - niezalogowany 2019-06-16 09:38:34

    Czy zdrada jest powodem do samobójstwa? Czy człowiek w nieszczęśliwym związku ma być z kimś na siłę? Suka jest pies nie człowiek. Czasami warto przemyśleć czyn ma kierować się człowiek wierzący.

  • Ja - niezalogowany 2019-06-16 10:55:46

    Nic dziwnego że Pan Jacek nie utrzymywał kontaktu z rodziną z taką patologia. Cała wieś o tym wie nawet ksiądz zna sytuację artykuł ma wiele błędnych informacji jak ktoś miał depresję głęboka i nie chce pomocy to nie da się pomuc a jak był alkohol??? Kto był najbliżej wiedział a kto nie ten teraz szuka odpowiedzi ale odpowiedzi nie uzyska bo szuka nie tam gdzie trzeba.

  • ość - niezalogowany 2019-06-16 11:41:37

    Gość 123 - niezalogowany 2019-06-16 09:38:34 w Ewangelii wyraźnie widać czym się kierują ludzie wierzący ... wobec tych którzy dają świadectwo prawdzie... do jakiej depresji do jakiego poziomu prowadzi nauka wiary ad intra et ad ekstra wpływająca na relacje(bodźce) determinujące (wyniszczające) stan psychiczny ... nawet na poziomie fizjologicznych uwarunkowań zaburzenia chemii ustrojowej (mózgu) .... dziadów pod kościołem wszak kościół wypasiony kosztem ofiar doprowadzonych do nędzy na wielu płaszczyznach współżycia ze złem na które odpowiedzią był "narodowy program ochrony zdrowia psychicznego" w narodzie w którym jest jest "apostolstwo trzeźw ości" biskupów trzeźwych jak orwellowska świnia na trzeźwy rozum celebrujących miesiąc trzeźwości narodowej w Kościele w którym nie ma żadnego miesiąca normaln ości ... episkopat dbał o kościołki a Lud cierpiał niedostatek skala aborcji była tym większa im większa była "bezdzietność" sztafety życia czytam sztafety pokoleń ... qui pro quo "cywilizacji śmierci" wspomaganej C U R V A(wł)Formacją Duchową Pasterzy "miłości bliźniego swego" dbających o postęp życia na ziemi tej Ziemi ... z urzędu nauczycielskiego Kościoła (pontyfikatu) JPII p o k a l a n e j DUCHEM obrońców autorytetu ks.pedofili ... "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie morze!" ????? "poprawcie mnie jak się mylę" jak pokazuje przykład JPII MORZE tylko trzeba wiedzieć z kim ... aGape satanas (6-uste dekalog) bo nie z każdym bo są tacy którzy jak Mr.Jezus czytam Pan Jezus powiedzą aPage SATANEK ... a potem dostają się w szpony "depresji" jak "Chrystus Frasobliwy" zepchnięty w cień Krzyża Cierpienia dla Pasterzy Kultury Życia z PASSIO to krzyż święty ... i tak to błędne koło trwa jak paranoja (indukowana) afektywna dwubiegunowa (z nadzieją) postępująca "Bogu na chwałę..." Ofiarom ptfu Ofiar o dawcom na ratunek

  • ość - niezalogowany 2019-06-16 12:40:14

    Ja - niezalogowany 2019-06-16 10:55:46 ... Jezus też nie chciał pomocy a pił co wieczerza a od ostatniej wieczerzy siedzi frasobliwie na kurpiach skulony jak król w depresji patrząc się na kult kultury honorowych obywateli ziemi tej Ziemi pokalanej cudzołożną duchow ością miejscowych arcyPasterzy patriotyzmu wiernych swoim "grobom pobielanym" i ks.kustoszom "martwej ręki" dbającej o zdrowe relacje w rodzinie jak JPII o zdrowe dzieci wśród obrońców autorytetu ks.pedofili dających w Kościele świadectwo jak jest fajnie tylko "jehowy" jest pierdolnięty ... bo nie potrafi tak jak ksiądz dobrodziej idąc śladami swojego arcyBiskupa dający dobry przykład swoim arcyPawianom jakie są korzyści z wyznania wiary w duchu janopawłowego pontyfikatu Wielkiego AGAPE SATANAS

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:03:43

    Kontakt z rodziną ograniczył przez swoją "wspaniałą" żonę.

  • gość 2019-06-16 17:31:19

    Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:03:43 żnę swojego Ojca cholera jasna ? piepr żona święta rodzina i kult matka jest święta a facet to świnia jak na krzyżu nie wisi i nie cierpi w milczeniu ... ZNACIE JAKĄŚ GRUPĘ WSPARCIA DLA mężczyzn inną niż różańcowa ???

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 22:03:05

    A co Pan Jacek był dzieckiem nie miał własnego rozumu ,jakby chciał to by miał kontakt z rodzicami .A może to on popełnił jakiś grzeszek i bał się że wyjdzie na jaw,może on miał kogoś ??? zawsze obwinia się jedno stronę.Nigdy prawda nie wygląda tak oczywista jak nam się wydaje

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 22:04:39

    A co Pan Jacek był dzieckiem nie miał własnego rozumu ,jakby chciał to by miał kontakt z rodzicami .A może to on popełnił jakiś grzeszek i bał się że wyjdzie na jaw,może on miał kogoś ??? zawsze obwinia się jedno stronę.Nigdy prawda nie wygląda tak oczywista jak nam się wydaje

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 22:09:15

    Jeśli facet zostawia czwórkę dzieci które niby kochał to jest tchurzem albo był psychiczny nikt normalny tego nie robi

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 23:24:52

    To jeśli miał tak wspaniałą żonę to czemu od niej nie odszedl do lepszej, albo do swojej wspaniałej rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 15:27:38

    Kontakt ograniczył przez żonę? Jak ktoś chce kontakt to go utrzyma widocznie nie chciał... Wszystko jest zapisane w aktach spraw jakie toczyły się między synem a rodzina każde zeznania. Człowiek po czymś takim nie ma rodziny... Skoro słowa Pana Jacka przed śmiercią były bardzo oczywiście że nie chciał kontaktu z własną matka . Ciekawe czemu może to właśnie matka zawiniła? Czemu o matce tak wiele złego się mówi wśród ludzi jak byłego zięcia potraktowała? Jak własną teściową potraktowała jak jej mąż popełnił kiedyś zbrodnie.! Tacy ludzie osadzaja

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 15:39:12

    Kiedy oczy się otworzą dla tych co mają je tak zamknięte? A kiedy usta zamilknal? Ile ludzi tyle teorii. Powieszonego w przydomowej komórce ? Czyli żona go powiesiła? Silna kobieta musi być żeby takie coś zrobić?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-18 15:17:34

    Na swojego męża na "Pan". Zostawmy bez komentarza wypowiedzi.

  • gość 2019-06-18 18:40:29

    Gość - niezalogowany 2019-06-17 15:39:12 a do żony Ojca "Pani matko" ;/ prawicowe "mądrości życiowe" ks.duszpasterzy tejże wykończyły nie jedną rodzinę

  • Gość - niezalogowany 2019-06-19 11:13:19

    A kto pisze na własnego męża? Proszę się dowiedzieć skąd wypływają komentarze

  • Gość - niezalogowany 2019-06-19 11:20:21

    A dlaczego bez wypowiedzi? Niech się każdy dowie kto jeszcze nie wie jaka była prawda!? Skoro już oskarazmy kogoś to trzeba miec ku temu podstawy a nie domysły?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-19 15:20:13

    Prawdy i tylko prawdy!

Dodajesz jako: |