:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rutkowski ujawnił kolejne fakty w sprawie próby egzekucji [VIDEO]

Newsy, Rutkowski ujawnił kolejne fakty sprawie próby egzekucji [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
11/04/2018 13:49

O kolejnych faktach, wcześniej nieujawnianych, poinformował podczas dzisiejszej konferencji prasowej detektyw Krzysztof Rutkowski. Chodzi o nieudaną próbę dokonania egzekucji na łomżyńskim przedsiębiorcy, do której doszło w minioną sobotę, kiedy nieznany napastnik oddał dwa strzały w kierunku mieszkańca Łomży.

Przede wszystkim, co podkreślił Rutkowski, w tle sprawy nie ma żadnych porachunków bandyckich czy mafijnych. Najbardziej prawdopodobnym motywem działania zleceniodawcy zabójstwa była zemsta za to, że łomżyński przedsiębiorca wycofał się z uzgodnionego już biznesu. Mimo, że zwrócił pieniądze, jego niedoszły kontrahent z Ukrainy miał z tego powodu próbować się na nim zemścić. Właśnie ten wątek wskazuje na możliwość pochodzenia dość nieudolnego jak się okazuje, wykonawcy zlecenia z Ukrainy. Nieudolnego, ponieważ jak opisywał Rutkowski, miał on mieć nawet problemy z wyjęciem broni zaopatrzonej w tłumik spod kurtki.

Kolejnym ujawnionym dziś faktem jest ten, że już w lipcu ubiegłego roku firma łomżyńskiego przedsiębiorcy została w nocy obrzucona koktajlami Mołotowa. Ponieważ jednak do pożaru nie doszło łomżyniak zlekceważył to ostrzeżenie i nie powiadomił o sprawie Policji.

Biuro Detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego współpracuje przy rozwiązywaniu tej sprawy z Policją i z tego względu nie doszło do zapowiadanej na dziś prezentacji zapisu z monitoringu. Poszkodowany otrzymał ochronę policyjną i na tym etapie nie ma zgody na publikowanie wizerunku. Rutkowski obiecał jednak, że jeśli tylko taka zgoda od naczelnika wydziału kryminalnego KMP w Łomży zostanie wydana, materiał wideo zostanie przekazany do mediów.

Detektyw kilkakrotnie podkreślał fakt, że do zamachu doszło w biały dzień, tuż przed godziną 14.00 w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej Nr 7, obok budynku przy Moniuszki 8. Wystrzelone pociski przebiły płytę wiórową odgradzającą boisko szkolne, na którym mimo soboty mogły znajdować się dzieci. Przypomniał również, że za wskazanie sprawcy wyznaczona została nagroda w wysokości 10 tys. euro. Zostanie wypłacona osobie, która przyczyni się do zatrzymania zamachowca.

Poniżej udostępniamy retransmisję dzisiejszej konferencji prasowej, która była poprzez nas relacjonowana na żywo.

Rutkowski ujawnił kolejne fakty w sprawie próby egzekucji [VIDEO] komentarze opinie

  • miras - niezalogowany 2018-04-12 19:07:55

    taka maja metode policjanci: udaja ze cos robia i mowia ze wszystko tajemnica efektu nie ma zadnego poza tym ze o zdarzeniu nie dowiedza sie potencjalni swiadkowie.

  • niemogęsięnadziwić - niezalogowany 2018-04-12 17:00:04

    To się jedynie na wiochę nadaje. Niedawno się przeprowadziłem do Łomży i nie mogę się nadziwić....czy naprawdę nie ma ciekawszych tematów...

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-12 13:09:18

    re: mieszkaniec, nie kompromituj się. Gostek wyjechał z rodziną bo się bał, i co to pomoże, będzie się dalej bał i się ukrywał w Łodzi z rodziną? Jak bardzo komuś zalazł za skórę, to tego pechowego wykonawcę mogą i namierzyć, ba nawet i złapać, jak jeszcze nie opuścił granic RP , ale "pokrzywdzony" kontrahent z Rosji czy Ukrainy może mu nie odpuścić. Mało to byłych ludzi ze SPECNAZu szuka roboty za niewielkie pieniądze ? Jak myślisz, ile jest warte życie ludzkie na Ukrainie ? Pewnie dużo mniej, jak wyznaczona za pomoc nagroda 10 tysięcy euro. Za taką sumę, to można kilku cyngli wynająć.

  • ? - niezalogowany 2018-04-12 10:55:49

    bał się zostać męczennikiem czekając na grupę pokutniczą działających Bogu na chwałę ludziom na pokuszenie ?

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-04-12 10:50:33

    Myślę ,że b.bardzo bał się powrotu i wyjechał z rodziną do Łodzi i tam powiadomił o przestępstwie.

  • afera fryzjera - niezalogowany 2018-04-12 10:04:48

    jeżeli ktoś do mnie strzela to od razu powiadamiam p[olicje a nie jade do Łodzi do Detektywa i tam zgłaszam o przestępstwie skoro wiadomo kto to zlecił skoro w Łomży wpłyneło po 22 a miejsce miało po 13 to dla mnie to jest troche chore czyli młody przedsiebiorca musiał miec troche za kołnierzem tez

  • m00nRa - niezalogowany 2018-04-12 09:55:01

    Witam. Czy to zapowiedź Niezniszczalni IV (Expendebles IV) ?. Stylizacja głównego bohatera mocno na to wskazuje.

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-04-11 21:34:26

    Ile kasy bierze Rutkowski za taki cyrk?

  • sowik - niezalogowany 2018-04-11 21:12:10

    Dobry cyrk. Swoją drogą dobra prostaczka co u was pracuje, co chciała zabłysną?.Rozwaliła system tym brak wiedzy o boisku.Niech trochę pospaceruje po Łomży i zobaczy,że zaraz nieopodal boiska jest plac na którym bawią dzieci. Rutek celebryta pajacyk a ją zjechał w trymiga.

  • niech spieprza "Duch Twój" nie - niezalogowany 2018-04-11 21:10:07

    @ Zytka jakie miasto taki rozmach

  • niech spieprza "Duch Twój" nie - niezalogowany 2018-04-11 21:09:06

    @ ale czub to przez kremówki ... wadowickie

  • Zytka - niezalogowany 2018-04-11 20:52:38

    Jakie miasto taki zamach :)

  • ale czub - niezalogowany 2018-04-11 20:52:22

    ty się przypatrz swoim klepkom bo ci brakuje piątej

  • niech spieprza "Duch Twój" nie - niezalogowany 2018-04-11 20:49:20

    @ ale czub się przypatrz na resztę kościelnego towarzystwa w imię JPII walącego głupa przy miejscowej katedrze przy nich papież Franciszek jest jak obcy im ... kulturowo ... i jeszcze jehowa na przykład albo jaki inny lewosławny ewangelik

  • ale czub - niezalogowany 2018-04-11 20:44:31

    jak ci kaftan założą to oczyszczą oblicze tej ziemi i tego forum

  • ale czub - niezalogowany 2018-04-11 20:42:06

    zdrowo jesteś je.nięty

  • niech spieprza "Duch Twój" nie - niezalogowany 2018-04-11 20:36:47

    @ ale czub poprwacie mnie jak się myle - bo akurat jest okazja

  • niech spieprza "Duch Twój" nie - niezalogowany 2018-04-11 20:35:29

    @ ale czub przy papieżu Rudkowski miałby roboty do końca życia badając kolejne "fakty" z jakich zrobiono wielkie tajemnice wiary przy tym papieskim instytucie "dzieł bożych"

  • Gaudete et Exsultate - niezalogowany 2018-04-11 20:31:54

    @ ale czub niech spieprza "Duch Twój" niech wraca wyparty nim Duch Święty i oczyści oblicze ziemi tej Ziemi pokalane świętymi na niby

  • Gaudete et Exsultate - niezalogowany 2018-04-11 20:30:09

    @ ale czub gadaj do krzyża świętego inaczej gdyż ten co na nim wisi smutny wcale się nie uśmiecha a w świetle ostatnich doniesień kto się nie uśmiecha ten ma diabła za skórą i nie jest chrześcijanin

  • ale czub - niezalogowany 2018-04-11 20:25:16

    nie papież tylko ty jesteś psychol

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-11 20:15:42

    Detektyw inwektyw trafiłeś w samą dziesiątkę

  • niech spieprza "Duch Twój" nie - niezalogowany 2018-04-11 20:09:13

    @ Detektyw inwektyw bezdzietnego Ojca dyrektora w robieniu metodą na rodzinę żaden Detektyw inwektyw nie doścignie

  • niech spieprza "Duch Twój" nie - niezalogowany 2018-04-11 20:05:14

    @ ale czub może Matka Boska Pięknej Miłości - taka miłość bliźniego - jest skuteczniejsza bo nie pokalana przez "czarną mszę" koronacyjną jaką obrońcy autorytetu ks.pedofilów koncelebrowali "Bogu na chwałę ludziom na ..." pokaz podczas gdy JPII pytał Łomżan co zrobili z 6 przykazaniem

  • Detektyw inwektyw - niezalogowany 2018-04-11 20:05:06

    Czyzby jego żona w kominiarce ???heheh

  • niech spieprza "Duch Twój" nie - niezalogowany 2018-04-11 19:51:45

    @ ale czub jedna ręka strzelała druga kule nosiła fakt taki jak przy zamachu na JPII tylko tu Matka Boska Łomżyńska była skuteczniejsza ps papież też psychol ?

  • gugu - niezalogowany 2018-04-11 19:35:31

    Killer grasuje w Łomży,strach się bać haha

  • ale czub - niezalogowany 2018-04-11 19:33:03

    psychol Andrzej już nadaje

  • dewerew - niezalogowany 2018-04-11 19:29:38

    to rowerzysta strzelał do przedsiębiorcy czy przedsiębiorca do rowerzysty ??????? skoro kula trafiła w płot szkoły

  • niech spieprza "Duch Twój" nie - niezalogowany 2018-04-11 19:23:41

    @ Kate JPII nie na takich faktach w ornat świętości się dał ustroić

  • Kate - niezalogowany 2018-04-11 19:15:40

    Ten niby "detektyw" i fakty! Haha dobre sobie..

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-11 19:07:37

    Trudno się domyślić jaka to firma, nazwisko właściciela i gdzie to jest wiedząc, że to w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej Nr 7, obok budynku przy Moniuszki 8. - a w płocie jest płyta OSB z dziurą od kuli :))))))

  • fluk - niezalogowany 2018-04-11 18:50:48

    Płyta ogrodzeniowo-wiórowa ahahhhaa no żesz kur..

  • agent Tomek - niezalogowany 2018-04-11 18:41:51

    Łomżyński przedsiębiorca czyli kto?

  • Bogu dziękujcie [zł EGO] Ducha - niezalogowany 2018-04-11 18:32:01

    taki Duch NIECZYSTY w Łomży się umacnia od wizyty JPII podczas której staraniem ks.Paetza JPII koronował kopię obrazu zamiast świętego oryginał bo oryginał się zawieruszył w bałaganie i został znaleziony jakiś czas po koronacji podróbki no ale cicho sza jak ze wszystkim co wpływa na wizerunek pogromców komuchów

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-11 18:18:08

    Kiedy Rutek może leżeć z bronią w rowie ? ... kiedy jest pełnoletnia :)

  • Polermoler1234 - niezalogowany 2018-04-11 17:54:47

    W tej sprawie to chyba tutaj jest podwójne i potrójne dno. Ktoś coś kręci i nie mówi całej prawdy, jedynie fakty wygodne dla jednej strony. Kasę oddał i wycofał się z biznesu i ktoś się mści? Po co?

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-11 17:02:26

    Policja w Łomży „zawiadomienie” w sprawie otrzymała po północy z soboty na niedzielę z innej jednostki w kraju, a więc 10 godzin po ostrzale Czego się bał poszkodowany, że zwlekał aż 10 godzin z powiadomieniem Policji ?

  • poldek - niezalogowany 2018-04-11 16:52:25

    A co to za pajac w czapce i lustrzankach? To niby ten "słynny" detektyw?

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-04-11 16:51:49

    Jakie to interesy prowadził poszkodowany ?

  • Adam44 - niezalogowany 2018-04-11 16:34:52

    A skąd wiesz co jest w postępowaniu? Prokuratura nic nie mówi a Rutkowski tyle powiedział że wątpię aby o tym prokuratura nie wiedziala.

  • real - niezalogowany 2018-04-11 16:21:09

    Zorro, to nie są żadne wiadomości z postępowania, a jedynie, jak na razie, medialna informacja o zdarzeniu. Nie popadajmy w bezsensowne skrajności. Ten przepis ma na celu zapewnienie ochrony przed ujawnianiem informacji, które mogłyby utrudnić prowadzenie postępowania.

  • ababa - niezalogowany 2018-04-11 16:15:32

    mnie to zastanawia rzecz ma miejsce na terenie miasta Łomży a dowody formie łuski i sprawa trafia do Łodzi????

  • ababa - niezalogowany 2018-04-11 16:15:31

    mnie to zastanawia rzecz ma miejsce na terenie miasta Łomży a dowody formie łuski i sprawa trafia do Łodzi????

  • zorro - niezalogowany 2018-04-11 15:47:20

    Art. 241. § 1. Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. nie było żadnej informacji na temat zgody organu prowadzącego postępowanie a jest to niewątpienie Prokuratura a nie Naczelnik Wydziału Kryminalnego, jest to przestępstwo ścigane z urzędu więc jeden sprawca został już ujawniony i nagrodę pan detektyw chyba wypłaci sobie sam.

  • dada masz chyba racje co do fi - niezalogowany 2018-04-11 15:35:26

    tak się kończą szemrane interesy i znajomości nie oszukujmy się nikt nie próbuje podpalić lub zastrzelić bo ktoś wycofał się od tak z interesu no chyba że to mafia współczuje bo teraz życie łomżyniaka i jego rodziny to jak bomba zegarowa oczy dookoła głowy i siedzenie jak na szpilkach człowiek uczy się na swoich błędach no ale żeby wiedział człowiek że się przewróci to by usiadł

  • xxxx - niezalogowany 2018-04-11 15:30:25

    jakis Chojnowski

  • xyz - niezalogowany 2018-04-11 15:29:34

    ...a morze jest długie i szerokie...

  • Qwerty - niezalogowany 2018-04-11 15:28:23

    Jakość nagrania prima sort...

  • Dada - niezalogowany 2018-04-11 14:46:36

    A morze to firma która brzmi,, uczymy auta języka polskiego,,

  • ciekawy swiata - niezalogowany 2018-04-11 14:33:10

    firma na Mickiewicza młody przedsiębiorca hm... na myśl mi przychodzi Auto Części czy ktos wie o kogo tak naprawde chodzi

  • Aloalo - niezalogowany 2018-04-11 14:15:46

    Czego boi się lomzynska policja zabraniając publikowania wizerunku sprawcy!?!?

Dodajesz jako: |