Samorządowe becikowe coraz bardziej popularne

Łomża, Samorządowe becikowe coraz bardziej popularne - zdjęcie, fotografia
05/07/2018 07:52

Od początku 2016 roku z wprowadzonego w Łomży samorządowego becikowego skorzystało prawie 1,5 tysiąca świeżo upieczonych rodziców. W pierwszym roku wydanych zostało 515 decyzji, w 2017 było ich jeszcze więcej, bo 632. W obecnym jest ich już ponad 300.

O wprowadzeniu samorządowego becikowego w wysokości 500 zł wraz z wyprawką miejską prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski mówił jeszcze w swojej kampanii wyborczej. Nasze miasto jako jeden z nielicznych samorządów w Polsce wprowadziło taką formę wsparcia dla rodziców nowo narodzonych dzieci.

Oprócz świadczenia pieniężnego, rodzice noworodków otrzymują wyprawkę. Od początku był to szścioczęściowy zestaw, w skład którego wchodziły body na długi rękaw, półśpioszki, śliniaczek, łapki niedrapki, czapeczka i myjka z logo miasta oraz maskotka, kultowy już miś Łomżatek. W tym roku jest to kocyk z logiem 600-lecia Miasta Łomża i jubileuszowa moneta oraz dodatkowo - karta rodzinna z pakietem sześciuset minut do wykorzystania w Parku Wodnym lub Pływalni Miejskiej przy ul. Niemcewicza.

Od początku 2016 roku z samorządowego wsparcia skorzystało prawie 1,5 tysiąca świeżo upieczonych rodziców. W pierwszym roku wydanych zostało 515 decyzji, w 2017 było ich jeszcze więcej, bo 632. W obecnym jest ich już ponad 300.

- Coraz więcej młodych osób chce zostawać nad Narwią i tu realizować swoje plany życiowe. Polityka prorodzinna jest prowadzona w sposób właściwy, zgodnie z potrzebami mieszkańców i możliwościami samorządu – komentuje prof. nadzw. dr Krystyna Kubik z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Wsparcie rodzin w Łomży to także rządowy program "500 plus". Od momentu, kiedy wszedł w życie, czyli kwietnia 2016 roku do dnia dzisiejszego wydano ponad 10 700 decyzji o wypłacie świadczenia. Od 1 lipca ruszyła też wyprawka szkolna 300 plus w ramach rządowego programu "Dobry Start".

Samorządowe becikowe coraz bardziej popularne komentarze opinie

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-06 09:09:06

    Z ubóstwa to człowiek wyjdzie wtedy kiedy będzie w stanie samodzielnie na siebie i swoją rodzinę zarobić a rozdawanie pieniędzy to nie jest rozwiązanie problemu.

  • Marzenka - niezalogowany 2018-07-06 06:32:24

    trudno, żeby dawał ze swoich... Chodzi o to, że miał pomysł i go zrealizował.. Niezrozumiałe co ty tu piszesz

  • osóbka - niezalogowany 2018-07-06 06:30:40

    moja rodzina skorzysta brawo

  • Tereska - niezalogowany 2018-07-06 06:21:46

    coraz wiecej mlodych bedzie zostawac, Łomża sie rozwija

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-05 14:55:00

    Przybywa dzieci w mieście,gdzie nie ma dla nich przyszłości,ponieważ wyjadą z Łomży albo zostaną na zasiłkach.

  • Serce Miasta - niezalogowany 2018-07-05 13:20:14

    Liczy się pomysł i realizacja.. wcześniej nie było tego w Łomży

  • Student1 - niezalogowany 2018-07-05 13:01:16

    TEŻ MI ŁASKA :) ze swoich chrzan wam nie daje, WE WSZYSTKICH MIASTACH I W 99% GMIN JEST BECIKOWE , CZĘSTO DUŻO WIĘKSZE NIŻ W ŁOMŻY

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-07-05 13:00:48

    TEŻ MI ŁASKA :) ze swoich chrzan wam nie daje, WE WSZYSTKICH MIASTACH I W 99% GMIN JEST BECIKOWE , CZĘSTO DUŻO WIĘKSZE NIŻ W ŁOMŻY

  • hhhhhh - niezalogowany 2018-07-05 13:00:12

    TEŻ MI ŁASA :) ze swoich chrzan wam nie daje, WE WSZYSTKICH MIASTACH I W 99% GMIN JEST BECIKOWE , CZĘSTO DUŻO WIĘKSZE NIŻ W ŁOMŻY

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 12:59:17

    TEŻ MI ŁASA :) ze swoich chrzan wam nie daje, WE WSZYSTKICH MIASTACH I W 99% GMIN JEST BECIKOWE , CZĘSTO DUŻO WIĘKSZE NIŻ W ŁOMŻY

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-07-05 12:58:23

    TEŻ MI ŁASA :) WE WSZYSTKICH MIASTACH I W 99% GMIN JEST BECIKOWE , CZĘSTO DUŻO WIĘKSZE NIŻ W ŁOMŻY

  • hhhhhh - niezalogowany 2018-07-05 12:26:32

    O wprowadzeniu samorządowego becikowego w wysokości 500 zł wraz z wyprawką miejską prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski mówił jeszcze w swojej kampanii wyborczej. Nasze miasto jako jeden z nielicznych samorządów w Polsce wprowadziło taką formę wsparcia dla rodziców nowo narodzonych dzieci. Oprócz świadczenia pieniężnego, rodzice noworodków otrzymują wyprawkę. Od początku był to szścioczęściowy zestaw, w skład którego wchodziły body na długi rękaw, półśpioszki, śliniaczek, łapki niedrapki, czapeczka i myjka z logo miasta oraz maskotka, kultowy już miś Łomżatek. W tym roku jest to kocyk z logiem 600-lecia Miasta Łomża i jubileuszowa moneta oraz dodatkowo - karta rodzinna z pakietem sześciuset minut do wykorzystania w Parku Wodnym lub Pływalni Miejskiej przy ul. Niemcewicza. Od początku 2016 roku z samorządowego wsparcia skorzystało prawie 1,5 tysiąca świeżo upieczonych rodziców. W pierwszym roku wydanych zostało 515 decyzji, w 2017 było ich jeszcze więcej, bo 632. W obecnym jest ich już ponad 300. - Coraz więcej młodych osób chce zostawać nad Narwią i tu realizować swoje plany życiowe. Polityka prorodzinna jest prowadzona w sposób właściwy, zgodnie z potrzebami mieszkańców i możliwościami samorządu – komentuje prof. nadzw. dr Krystyna Kubik z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Wsparcie rodzin w Łomży to także rządowy program "500 plus". Od momentu, kiedy wszedł w życie, czyli kwietnia 2016 roku do dnia dzisiejszego wydano ponad 10 700 decyzji o wypłacie świadczenia. Od 1 lipca ruszyła też wyprawka szkolna 300 plus w ramach rządowego programu "Dobry Start".

  • hhhhhh - niezalogowany 2018-07-05 12:26:19

    O wprowadzeniu samorządowego becikowego w wysokości 500 zł wraz z wyprawką miejską prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski mówił jeszcze w swojej kampanii wyborczej. Nasze miasto jako jeden z nielicznych samorządów w Polsce wprowadziło taką formę wsparcia dla rodziców nowo narodzonych dzieci. Oprócz świadczenia pieniężnego, rodzice noworodków otrzymują wyprawkę. Od początku był to szścioczęściowy zestaw, w skład którego wchodziły body na długi rękaw, półśpioszki, śliniaczek, łapki niedrapki, czapeczka i myjka z logo miasta oraz maskotka, kultowy już miś Łomżatek. W tym roku jest to kocyk z logiem 600-lecia Miasta Łomża i jubileuszowa moneta oraz dodatkowo - karta rodzinna z pakietem sześciuset minut do wykorzystania w Parku Wodnym lub Pływalni Miejskiej przy ul. Niemcewicza. Od początku 2016 roku z samorządowego wsparcia skorzystało prawie 1,5 tysiąca świeżo upieczonych rodziców. W pierwszym roku wydanych zostało 515 decyzji, w 2017 było ich jeszcze więcej, bo 632. W obecnym jest ich już ponad 300. - Coraz więcej młodych osób chce zostawać nad Narwią i tu realizować swoje plany życiowe. Polityka prorodzinna jest prowadzona w sposób właściwy, zgodnie z potrzebami mieszkańców i możliwościami samorządu – komentuje prof. nadzw. dr Krystyna Kubik z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Wsparcie rodzin w Łomży to także rządowy program "500 plus". Od momentu, kiedy wszedł w życie, czyli kwietnia 2016 roku do dnia dzisiejszego wydano ponad 10 700 decyzji o wypłacie świadczenia. Od 1 lipca ruszyła też wyprawka szkolna 300 plus w ramach rządowego programu "Dobry Start".

  • hhhhhh - niezalogowany 2018-07-05 12:26:09

    O wprowadzeniu samorządowego becikowego w wysokości 500 zł wraz z wyprawką miejską prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski mówił jeszcze w swojej kampanii wyborczej. Nasze miasto jako jeden z nielicznych samorządów w Polsce wprowadziło taką formę wsparcia dla rodziców nowo narodzonych dzieci. Oprócz świadczenia pieniężnego, rodzice noworodków otrzymują wyprawkę. Od początku był to szścioczęściowy zestaw, w skład którego wchodziły body na długi rękaw, półśpioszki, śliniaczek, łapki niedrapki, czapeczka i myjka z logo miasta oraz maskotka, kultowy już miś Łomżatek. W tym roku jest to kocyk z logiem 600-lecia Miasta Łomża i jubileuszowa moneta oraz dodatkowo - karta rodzinna z pakietem sześciuset minut do wykorzystania w Parku Wodnym lub Pływalni Miejskiej przy ul. Niemcewicza. Od początku 2016 roku z samorządowego wsparcia skorzystało prawie 1,5 tysiąca świeżo upieczonych rodziców. W pierwszym roku wydanych zostało 515 decyzji, w 2017 było ich jeszcze więcej, bo 632. W obecnym jest ich już ponad 300. - Coraz więcej młodych osób chce zostawać nad Narwią i tu realizować swoje plany życiowe. Polityka prorodzinna jest prowadzona w sposób właściwy, zgodnie z potrzebami mieszkańców i możliwościami samorządu – komentuje prof. nadzw. dr Krystyna Kubik z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Wsparcie rodzin w Łomży to także rządowy program "500 plus". Od momentu, kiedy wszedł w życie, czyli kwietnia 2016 roku do dnia dzisiejszego wydano ponad 10 700 decyzji o wypłacie świadczenia. Od 1 lipca ruszyła też wyprawka szkolna 300 plus w ramach rządowego programu "Dobry Start".

  • Franek kimono - niezalogowany 2018-07-05 12:26:00

    super prezydencie

  • No i tak ma być - niezalogowany 2018-07-05 12:10:31

    Słodkie dziecko na zdjęciu :) A co do Prezydenta to bardzo dobrze zrobił :)

  • Wkurzony - niezalogowany 2018-07-05 12:09:18

    Jezu jaki spam nie umiecie raz komentarza napisać?? Widać, że jedna osoba to pisze.. Zapewne biskup albo mąż Pani klarnet

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-07-05 12:07:35

    Mieszkańcy ul. Niemcewicza dziękują Chrzanowskiemu, że nie będzie szumnie zapowiadanego remontu ulicy ! SKANDAL! Po co było się wcześniej chwalić na mylomza ?

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-07-05 12:07:13

    Mieszkańcy ul. Niemcewicza dziękują Chrzanowskiemu, że nie będzie szumnie zapowiadanego remontu ulicy ! SKANDAL! Po co było się wcześniej chwalić na mylomza ?

  • Lomzak - niezalogowany 2018-07-05 12:06:54

    Jak to łatwo się cudze pieniądze rozdaje.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-07-05 12:06:52

    Mieszkańcy ul. Niemcewicza dziękują Chrzanowskiemu, że nie będzie szumnie zapowiadanego remontu ulicy ! SKANDAL! Po co było się wcześniej chwalić na mylomza ?

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-07-05 12:06:35

    Mieszkańcy ul. Niemcewicza dziękują Chrzanowskiemu, że nie będzie szumnie zapowiadanego remontu ulicy ! SKANDAL! Po co było się wcześniej chwalić na mylomza ?

  • mól ksiązkowy - niezalogowany 2018-07-05 12:05:43

    Po co go zmieniać jak dobry prezydent i spełnia obietnice wyborcze

  • fireman23 - niezalogowany 2018-07-05 11:55:58

    A.Muzyk i tak wygra, a chrzan nawet nie wystartuje.

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-07-05 11:55:35

    A.Muzyk i tak wygra, a chrzan nawet nie wystartuje.

  • zastam co dopieru - niezalogowany 2018-07-05 11:55:15

    A.Muzyk i tak wygra, a chrzan nawet nie wystartuje.

  • anka123 - niezalogowany 2018-07-05 11:54:11

    A.Muzyk obiecała, że podwyższy do 1 000 zł

  • Student1 - niezalogowany 2018-07-05 11:53:44

    A.Muzyk obiecała, że podwyższy do 1 000 zł

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 11:53:27

    A.Muzyk obiecała, że podwyższy do 1 000 zł

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-05 11:52:18

    W takiej małej dziurze jak Śniadowo dają 600 zł. becikowego a więc więcej.

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 11:52:02

    W takiej małej dziurze jak Śniadowo dają 600 zł. becikowego a więc więcej.

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-05 11:35:30

    Rodzice wychowywali dzieci dawniej bez żadnych zasiłków,jedzenie skromne,zero słodyczy,skromne ubranie itd.Aktualnie to dzieci wystrojone ,z jedzeniem marudzą tego nie chcą, mają za dobrze to widać np. w szkole.Rodzice młodzi mają teraz i dzieci bardzo dobrze.

  • RONDA - niezalogowany 2018-07-05 11:11:52

    fajny program dla mlodych rodzicow, Mariusz sie stara mysle ze Kosciol chociaz na kazde pierwsze dziecko powinien zadbac o kazdo nowo dusze, rodzicow zwolnic z oplat za przyjecie sakramentu, to nie tak wiele jednak rodzicom byloby znacznie lzej

  • Pan P. - niezalogowany 2018-07-05 09:41:24

    Dobry ruch Chrzanowskiego. To się ceni

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 09:41:22

    i z czym Muzyk chce konkurować z Prezydentem???? Muzyk z czym do ludzi??????

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-05 09:21:16

    Jaka przyszłość dzieci w Łomży?

  • lulu - niezalogowany 2018-07-05 09:14:39

    Ludzie, weźcie się za robotę, a nie całymi dniami siedzicie na forum, to zarobicie więcej niż te marne 500 złotych

  • Jjerzy - niezalogowany 2018-07-05 09:06:28

    Mariusz to tutaj nie ma konkurencji

  • oj muzyk muzyk - niezalogowany 2018-07-05 09:03:32

    Ciekawe czy jakby muzyk wygrała to by to zlikwidowała... Ona woli wydawać pieniadze na pomnik, ktorego nie ma..

  • Marzenka - niezalogowany 2018-07-05 09:00:49

    czasami właśnie brakuje te 500zł.... a kredytu nie wezme, bo wiem, ze nie dam rady splacic... W mojej rodzinie były kryzysy i pamietam, ze te 500zl to moze byc ostatni ratunek dla niektorych rodzin. A tyle pieniedzy wydaje sie na jedzenie dla dwojga dzieci.. jak nie wiecej czasami

  • jackiewicz - niezalogowany 2018-07-05 08:57:45

    Muzyk narzeka a sama pewnie korzysta

  • Grzbyb - niezalogowany 2018-07-05 08:55:33

    Pieniądze na rodzine to najlepsze co można zrobić !!! Tak to moge posiedzieć troche w domu z rodziną. A bez pomocy to bym siedzial po 12h i pozniej sa rozwody. Bede głosował na Chrzanowskiego bo człowiek myśli i coś robi.

  • żal.pl - niezalogowany 2018-07-05 08:55:18

    Czy ktoś słyszał, by jakiś inny samorząd w regionie wprowadził dla swoich mieszkańców takie świadczenie? Ja, nie. To pokazuje jakiego mamy Prezydenta. Żal tylko, że ludzie z jego najbliższego otoczenia okazali się zdrajcami...

  • Mam opinię - niezalogowany 2018-07-05 08:50:54

    Najlepsze jest to, że na 4Łomża w ógole nie można się udzielać... Przed Chwilą pisałem o tym, że nie lubie PO... Nie mówiąc już nawet o P. Klarnet czy Flet o której nie można nic napisać....Derewońko usuwa co chce. PO nie miała takiej inicjatywy: 500+ jak PiS. Dobrze, że jest tutaj 300+ to zawsze troche pieniazkow dla rodzin, a kazdy wie ile pieniedzy jest potrzebne na utrymanie rodziny.

  • HiFi - niezalogowany 2018-07-05 08:49:16

    A Pani M. to już pomogła hospicjum słowami wypowiedzianymi do red. Czabana - "żeby komuś dać to trzeba komuś zabrać", czy jakoś tak.

  • wyborca - niezalogowany 2018-07-05 08:47:36

    Pomoc jest ważna, wiele rodzin jej potrzebuje

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 08:45:11

    Gromek nic nie mów o Muzyk. Ona dwiema decyzjami naraziła miasto na 1 000 000 zł (MILION) strat!!!! Wyobraź sobie ile osób za to dostałoby becikowe!!!!! Muzyk jest tragedią dla Łomży!!! Poza tym ja na zdrajców nie głosuje!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 08:45:06

    Gromek nic nie mów o Muzyk. Ona dwiema decyzjami naraziła miasto na 1 000 000 zł (MILION) strat!!!! Wyobraź sobie ile osób za to dostałoby becikowe!!!!! Muzyk jest tragedią dla Łomży!!! Poza tym ja na zdrajców nie głosuje!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 08:44:59

    Gromek nic nie mów o Muzyk. Ona dwiema decyzjami naraziła miasto na 1 000 000 zł (MILION) strat!!!! Wyobraź sobie ile osób za to dostałoby becikowe!!!!! Muzyk jest tragedią dla Łomży!!! Poza tym ja na zdrajców nie głosuje!!!!

  • HiFi - niezalogowany 2018-07-05 08:42:47

    I oto chodzi, by pomagać na starcie młodym. Gdyby wcześniej się o tym myślało to by nie było tylu młodych za granicami Polski. Nie dziwi mnie poparcie w sondażach Chrzanowskiego, choćby za takie inicjatywy.

  • sunny* - niezalogowany 2018-07-05 08:40:26

    super wyprawkę i my równiez otrzymalismy w tamtym miesiacu, szybko miło sprawanie decyzja przyszła chyba w dwa dni i 500 stówek na konto wpłynęło lux dziekujemy :D- nasz głos dla Prezydenta Chrzanowskiego

  • Gromek - niezalogowany 2018-07-05 08:39:22

    Chrzanowski nie jedzie na populizmie, tak jak niektórzy politycy, którzy są niestety w większości. On ma plan działania i go realizuje. M to katastrofa dla miasta.

  • Antonin - niezalogowany 2018-07-05 08:39:16

    M.in. za samorządowe becikowe w wyborach zagłosuję na Chrzanowskiego.

  • brawo - niezalogowany 2018-07-05 08:36:36

    Jak widać czarne scenariusze, o których kiedyś pisali redaktorzy 4lomza.pl chyba się nie sprawdzą i Łomża nie będzie za kilkadziesiąt lat miastem z ok. 30 000 mieszkańców. Wsparcie rządowe - 500+, wkrótce też Mieszkanie+ oraz samorządowe becikowe powodują jednak, że urodzeń także w Łomży nie tylko nie jest mniej, ale i coraz to więcej.

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 08:33:15

    i poza tym to duża pomoc dla mnie i mojej rodziny!!! Dziękuję!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 08:32:51

    POLITYKA PRORODZINNA TO PODSTAWA!!!! wiedzą to w niemczech, francji, Wielkiej Brytanii i każdym wysoko rozwiniętym państwie. Cieszę się że Prezydent Chrzanowski dostrzega te kwestie i odpowiednio reaguje!!!!

  • spoko loko - niezalogowany 2018-07-05 08:32:32

    Bardzo dobry program. Może nie są to kokosy, ale jakieś wsparcie na pewno. Młodzi rodzice z pewnością dziękują za tą inicjatywę Prezydenta.

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 08:31:04

    ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 08:30:53

    on będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 08:30:42

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu

  • Aurelian - niezalogowany 2018-07-05 08:30:01

    Polityka prorodzinna w naszym mieście może być wzorem dla innych samorządów w Polsce, a to dzięki obecnie urzędującemu Prezydentowi. Tak trzymać!

  • ksyk - niezalogowany 2018-07-05 08:26:47

    Każdy pieniądz dany na rodzine nie jest stracony!!! Im więcej młodych tym lepiej!!!! Coraz więcej widać ogłoszeń pracy.. A nie ma chętnych

  • łomżing - niezalogowany 2018-07-05 08:26:47

    Mariusz Chrzanowski - ten człowiek dotrzymuje obietnic.

  • Karolina W. - niezalogowany 2018-07-05 08:25:22

    I dobrze zrobił Chrzanowski z tym becikowym, dzięki

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 08:25:02

    i to mi się podoba w Prezydencie Chrzanowskim i właśnie dlatego będę głosował na niego w następnych wyborach!!!!

  • Teresa.k - niezalogowany 2018-07-05 08:25:00

    Czasami człowiek przy trojce dzieci po prostu nie wyrabia...W ogole nie mówiąc o przyjemnościach. A dzieci sie wkurzaja jak meza nie ma w domu 10 godzin a czasami wiecej.. bo musi zarobic na dom. To jest bardzo mądra decyzja, powinno być więcej takich becikowych w Polsce, bo znowu wroci moda na jedno dziecko albo brak... A rodzina jest najwazniejsza, trzeba o tym pamietac!!

  • ewka - niezalogowany 2018-07-05 08:24:12

    Rodzina dla prezydenta najważniejsza i to się ceni Panie Mariuszu. Ma Pan nasz głos!

  • PanTadek - niezalogowany 2018-07-05 08:23:03

    Czyli wychodzi, że Chrzanowski spełnił wszystkie swoje obietnice. Pożądny człowiek. Takiego człowieka warto kolejny raz poprzeć.

  • Henryk Łomżyca - niezalogowany 2018-07-05 08:22:06

    Jak mówił w kampanii wyborczej, tak zrobił. Brawo Panie Prezydencie. Takich ludzi potrzeba Łomży, a nie jakichś Muzyków czy innych.

  • Kowal - niezalogowany 2018-07-05 08:18:53

    Moda na dzieci znowu wraca... i dobrze!!!!

  • zajler - niezalogowany 2018-07-05 08:18:42

    Po narodzinach dziecka, każdy pieniądz się przyda. Dobre i 500 zł.

  • Zły Obywatel - niezalogowany 2018-07-05 08:17:28

    Pan Chrzanowski prowadzi podobną politykę do Pisu.. A oni mimo to wybierają Muzyk. W Polsce liczą się tylko znajomości księży i biskupów...

  • K. T. - niezalogowany 2018-07-05 08:15:38

    dużo ludzi- 1,5 tysiąca Jak tyle ludzi korzysta.. to widać jakie jest zapotrzebowanie na pomoc dla rodzin w Polsce. Panie Mariuszu dobry pomysł dla rodzin Dziekuje za pomoc

  • darekk - niezalogowany 2018-07-05 08:14:33

    i to jest konkretna i wymierna pomoc!!!! Dziękuję!!!!

  • Zbych - niezalogowany 2018-07-05 08:13:06

    Widać, że Chrzanowski coś robi w Łomży

  • Ewaa - niezalogowany 2018-07-05 08:12:47

    Dziękujemy za pomoc!

  • Jolka - niezalogowany 2018-07-05 08:11:58

    Dla mnie to dobry pomysl Moja rodzina może skorzystac. Trudno utrzymac duza rodzinke, kazdy grosz dla moich dzieci sie liczy dobry prezydent wie czego ludzie potrzebuja

  • leo joe - niezalogowany 2018-07-05 08:07:14

    Chrzanowski robi dużo dobrej roboty w zakresie polityki społecznej. To się chwali

  • Merq - niezalogowany 2018-07-05 08:03:43

    W tym roku i ja skorzystam, zawsze się przyda jakaś pomoc.

  • Bartek Niemcewicza - niezalogowany 2018-07-05 07:57:32

    W zeszłym roku przyszło na świat nasze pierwsze dziecko i bardzo miłym gestem było to że otrzymaliśmy wyprawkę oraz becikowe od prezydenta. Niby niewiele ale na podstawowe rzeczy się przydało. Dziekujemy

  • tom37 - niezalogowany 2018-07-05 07:57:25

    DObry pomysł na pewno :)

Dodajesz jako: |