:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Senator wybrany zgodnie z prawem

Partie polityczne, Senator wybrany zgodnie prawem - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 05/11/2019 14:56

Marek Komorowski z Prawa i Sprawiedliwości zdobył mandat senatora zgodnie z prawem - tak uznał Sąd Najwyższy - przekazuje Polskie Radio Białystok.

Sąd Najwyższy odrzucił dzisiaj protest wyborczy złożony przez komitet wyborczy PSL - Koalicja Polska. Dotyczył on wyborów w okręgu nr 59 (Łomża i Suwałki). Według ludowców Prawo i Sprawiedliwość bezprawnie, po upływie ustawowego terminu, zarejestrowało Marka Komorowskiego jako kandydata na senatora, w miejsce zmarłego 30 września Kornela Morawieckiego

Śmierć pierwotnego kandydata PiS nastąpiła w 13. dniu przed dniem wyborów (30 września).

Art. 265a. Jeżeli, w przypadku, o którym mowa w art. 222 § 1, skreślenie nazwiska kandydata na senatora nastąpiło wskutek jego śmierci, komisja zawiadamia osobę zgłaszającą kandydata o możliwości zgłoszenia nowego kandydata. Zgłoszenia dokonuje się najpóźniej w 15 dniu przed dniem wyborów

Termin 15 dni przed wyborami wypadał w sobotę, dlatego - zdaniem Sądu Najwyższego - kandydata można było jeszcze zgłosić w najbliższy dzień roboczy.

lomza

Senator wybrany zgodnie z prawem komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 15:56:11

    Brawo gonić nowy tęczowy PSL i ich wszystkich czopków

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 16:42:52

    Cyrk na kółkach PiS może łamać prawo jak widać i tak mu brawa biją... dno, wodorosty i dwa metry mułu.

  • PiSlamskie jaja - niezalogowany 2019-11-05 16:48:41

    w sobotę i niedzielę kandydat jeszcze żył i nie był skreślony zatem nie było przyczyny do zgłoszenia nowego, dni te nie liczyłyby się gdyby śmierć nastąpiła w piątek

  • 666 - niezalogowany 2019-11-05 17:22:50

    Faryzeusze też robili wszystko zgodnie z prawem tak jak PiS... np. zmielone w katastrofie ludzkie szczątki rozdzielali i prowadzili badani szczegółowe z dbałością o czystość pochówków w duchu egoizmu nie wspólnoty w drodze którą Bóg złączył

    a co Bóg złączył PiS swą brudną prawicą rozłączył "i jeszcze" profanując wolę Boża na Boga się powoływał ... grzebiąc umarłych sztuka po sztuce zamiast pogrzebać ich jak bóg przykazał ... bez rzeźbienia cudzołożnego stosunku do Boskiej Natury w Kościele ... oczy wiście

    ks. Jędraszeski z Ks. Dziwiszem zarazem zapomnieli że co Bóg złączył prezes nie może ... o tym i o tym że

    "I jeśli PRAWICA twoja jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła. " Ewangelia Jezusa według Mateusza rozdział 5 wiersz 30 w przekładzie żywego słowa za Biblią Tysiąclecia ... ogłupienia Ludu i nowego działa ewangelizacji w duchu jeszcze nowszego skłócenia Słowian a nawet Chrześcijan

  • gość 2019-11-05 17:58:06

    Nielegalny senator

  • A+++ - niezalogowany 2019-11-05 18:32:30

    gość 2019-11-05 17:58:06 zakazany owoc pracy rąk ludzkich biblijnego Legionu ...

    ps
    po katastrofie smoleńskiej wszystkie zmieszane ze sobą szczątki powinie być pogrzebane razem w mogile zbiorowej w łączności z Kościołem w jednym terminie jako wspólnota którą bóg złączył i człowiek są brudną prawicą nie powinien rozłączać nawet jak to najwyższy prezes który na tej profanacji woli bożej tuczył siłę nieczystą w grzechu śmiertelnym w grzechu przeciw duchowi bożemu formując kapitał ludzki jako kapitał polityczny egocentrycznej władzy obłudnych religijnych egoizmów
    to również grzech Ojców duchownych jakże wzorem Ojca o jakim Jezus mówił że o diabeł(J 8, 44) odpowiedzialnych za kształtowaną wspomafganą kulturę kultu prokreacji owoców zakazanych jakie z pokolenia (Rdz,3, 15) na pokolenie umacniają przy sobie niszcząc owoc nakazany ... przez restytucję ewangeliczną kultury prokreacji Króla Żydowskiego pierwszego w śród równych Królów Rodzaju Ludzkiego (Rdz 1, 28) przy których Bóg nie błogosławił tego by królowie czynili sobie poddanych z siebie nawzajem i między sobą nawzajem nie czynili sobie królów lepszego sortu ...

    PiS jakby się na niego nie patrzeć to z każdej strony idzie w imię boże i we wszystkim jest to karygodne według logiki boga na którego oni sami się powołują urządzając "cywilizację życia" w umacnianej szeroko rozumianej tradycji "cywilizacji śmierci" której sedno JPII sprowadził do powierzchownej struktury skotów bez wskazania ZIARNA przyczyny pierwszej

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 07:52:29

    Senator... sam w to nie wierzy pewnie, jak można tak ludziom kłamstwa opowiadać a odwołanie to pic na wodę! SN...pytanie po co ta instytucja wgl. istnieje jak kasta pisowska jest nad wszystkim i wszystkimi.

  • stan wojenny - niezalogowany 2019-11-07 10:22:13

    nowe " uprawnienia dla Milicji i ZOMO " to TOTALNE państwo TOTALITARNEGO BEZPRAWIA ! !

    ... 7 LISTOPADA 2019 i znowu mamy " stan wojenny " Obywatele zostali pozbawieni Praw i SWOBÓD OBYWATELSKICH zapisanych w KONSTYTUCJI ! !

Dodajesz jako: |