:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Sesja przerwana. Nie udało się wyłonić wiceprzewodniczących [FOTO i VIDEO]

Rada Miejska w Łomży, Sesja przerwana udało wyłonić wiceprzewodniczących [FOTO VIDEO] - zdjęcie, fotografia
21/11/2018 12:31

Ani Marianna Jóskowiak, ani Dariusz Domasiewicz nie uzyskali wymaganej liczby głosów aby pełnić funkcję wiceprzewodniczących rady miejskiej. Powtórne głosowanie odbędzie się w poniedziałek. Podczas dzisiejszej sesji radni wraz z prezydentem złożyli uroczyste ślubowanie, rozpoczynając oficjalnie kadencję samorządu miasta Łomża. 

Po wyborze Jana Olszewskiego na przewodniczącego Rady Miejskiej w Łomży,odbyły się wybory na jego zastępców. Prawo i Sprawiedliwość zgłosiło kandydaturę Marianny Jóskowiak, która w październikowych wyborach otrzymała 561 głosów. Przyjazna Łomża zaproponowała Dariusza Domasiewicza, na którego 21 października zagłosowało 314 mieszkańców.

W wyniku głosowania - Marianna Jóskowiak i Dariusz Domasiewicz uzyskali po 11 głosów. 3 głosy okazały się nieważne, 3 radnych wstrzymało się od głosu. Żaden z kandydatów nie uzyskał poparcia większości rady. 

Dzisiejsza sesja rozpoczęła się z opóźnieniem. Sesji przewodniczyła najstarsza radna - Hanka Gałązka, która odczytała rotę ślubowania: "Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców." Nowo wybrani radni po kolei musieli wypowiedzieć słowo "przysięgam".

Następnym punktem obrad było ślubowanie prezydenta miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego, który słowami "Obejmując urząd Prezydenta Miasta Łomża, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta" oficjalnie rozpoczął II kadencję.

- Kampania wyborcza się skończyła. Kurtyna opadła. Dziś jednak widzimy, że nie każdy jeszcze potrafi zrozumieć, ze wyboru juz dokonano. - mówił po zaprzysiężeniu Chrzanowski.

Gratulacje prezydentowi złożyli m.in.: Andrzej Garlicki, Marek Olbryś, Andrzej Modzelewski i Mariusz Konopka. Głos zabrała takze Iwona Łada - dyrektor biura poselskiego Bernadety Krynickiej, która przekazała zaprzysiężonemu prezydentowi flagę i list okolicznościowy od premiera Mateusza Morawieckiego. Oprócz tego, radny Witold Chludziński przekazał Mariuszowi Chrzanowskiemu wizerunek Jana Pawła II.

Z uwagi na niemożność wyłonienia wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Łomży, przegłosowano przerwę w obradach do poniedziałku do godz. 10:00.

Sesja przerwana. Nie udało się wyłonić wiceprzewodniczących [FOTO i VIDEO] komentarze opinie

  • kabotyni i dyletanci - niezalogowany 2018-11-23 11:51:47

    Sejmik i tamtejszy "cyrk" to mały pikuś ...w Piątnicy jest jeszcze większe QUI PRO QUO i KABARET w jednym ! :... Gmina Piątnica na 15 radnych : 8 PiS 3 PZl 3 W Służbie Mieszkańcom J.B. 1 KWWW U.D. i radni z PiS nawet nie wystawili swojego kandydata na Przewodniczącego Rady hahahahahah hahahahahahahahahahaha z 50 % : radnem no to jeszcze i niechby tam ... na Sesji zjeść pączka , ciastko , kawy się napić , ręce do góry tzn " zagłosować" ... nie wiadomo czy płakać czy śmiać się taniej byłoby zainstalować losowy automat do głosowania ........ do byłego wójt K.K : -po co wystawiasz kogoś takiego do reprezentowania Gminy skoro ani Tobie nie zrobił promocji i przegrałeś wybory , ani nie nadaje się na Przewodniczącego Rady, po co ? ! do radnych piątnickich z pod szyldu niby PiS : - po co kandydujesz do Rady Gminy skoro nie nadajesz się aby reprezentować Gminę w PEŁNI tak jak należy ? !... skoro sam uważasz że nie nadajesz się na Przewodniczącego Rady to tym bardziej nie nadajesz się aby kandydować do reprezentowania Gminy na żadnym szczeblu Rady !

  • Never piss - niezalogowany 2018-11-22 12:11:33

    Kaczka podwórkowa nielotem była i nielotem jest. Kuper ciąży do ziemi a skrzydełka to tylko na grilka się nadają. Jaka partia a właściwie czyja takie to i rządy czy w kraju czy w samorządach. Partia Przytulić i Skubnąć to typowa dojna podłości zmiana a czy oni pod szyldem swojego właściciela z Czarnogrodzkiej w W-wie czy obrażeni na ten szyld jak u "nasz w miaście" to jeden czort. Z liczeniem do 12 kłopoty to i później się okazuje że 12 czy 15 milionów jak zabraknie to wsio ryba. Oj bedzie się działo i zabawa bez zespołów disko polo też się uda w tej kadencji. Zenek boysy i te nasze piękne mają na lata wolne od zatrudnienia w Łomży.

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-22 11:08:07

    naprawdę a myśłałem ze na 4 kasują i nic się nie zmieniło. Nadal czarosław ma ten sam cel . Walić na oślep. Garatuluje wyobraźni.

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 11:03:19

    miało być radni pana Chrzanowskiego głosują na PO

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 11:02:01

    cyt"możliwe, że ci od Chrzana na złość PiSowi poparli PO i Borysewicza, - ale to nie znaczy, że PO chce koalicji z pochrznionymi haha " Wiesz konstruowanie takiej tezy ,że miejscowe PO wystawia sobie swego głownego lidera na funkcję przewodniczacego rady tylko po to aby wystawić jest po prostu śmieszne. A PiS głosuje na PO aby zrobić na złośc PiSowi to dopiero kabaret godny ciemnej masy a nie ludzi myślących. Ja pojmuje ,że po tej klapie która przyniosła i PO i grupie pan prezydenta powód do zmartwień i to poważnych propagnadyci tych ugrupowań bedą tworzyli rożne arytmetyki oby wytłumaczyć tą kompromitację.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 10:51:54

    CENZURA DZIAŁA !!!!!!!! wszystko co rzuca cień na Mariusza, jest na tym pro prezydenckim portaliku kasowane no bo jak wytłumaczyć wyborcom prawicowym, że Chrzan brata się z lewakami, przeciw PISowi ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 10:48:45

    możliwe, że ci od Chrzana na złość PiSowi poparli PO i Borysewicza, - ale to nie znaczy, że PO chce koalicji z pochrznionymi haha CO BY MIAŁO NA TYM ZYSKAĆ ? Po atakach w minionej kadencji i w kampanii wyborczej, PO straciłoby wiarygodność .

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 09:52:17

    co by nie mówić strategiczna gra ugrupowania pana prezydenta i radnych PO skończyła sie totalną klapą i postawiła ich pod zarzutem wspólpracy co jest nie do przjęcia przez ich elektorat wyborczy i grozi im powaznymi perturbacjami. TERAZ TY TUTAJ USIŁUJESZ SPRAWĘ ROZMYDLIĆ STOSUJĄC NAIWNE WYBIEGI.

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 09:48:02

    ktos znowu pisze pod moi nickiem natomiast moje wpisy nie są puszczane

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 09:46:37

    ten wpis to nie moj ale arytmetyka poprawna

  • darekk - niezalogowany 2018-11-22 09:46:10

    Dariusz Domasiewicz uzyskał 11 głosów. Jakby byli dogadani z PiSem - przeciw PO to wynik powinien być osiem plus cztery wychodzi 12 na zasadzie: ma na waszego, wy na naszego. (musiałem zmienić nick, bo jakaś blokada nie puściła tego komentarza kilka razy )

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 09:39:12

    PO(4)+KWW Chrzanowskiego(6) i tyle w temacie.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:33:18

    - a masz pewność, że radni od Domasiewicza go nie poparli ? Na co liczył ? a no nie spotkałeś się nigdy z tym, że opozycja wystawia swojego kandydata, wiedząc już wcześniej jaka jest arytmetyka, i że raczej nie dadzą rady. Zobacz i głosowania w Sejmie, na jakikolwiek stołek. Podobnie i składane obecnie wota nieufności.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:26:32

    enej nie ściemniaj , jak wg ciebie PO dogadała się z Chrzanem, to napisz SKĄD UZBIERALI TE 10 GŁOSÓW NA SWOJEGO KANDYDATA ? radni od Mariusza na PO głosowali ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:26:31

    enej nie ściemniaj , jak wg ciebie PO dogadała się z Chrzanem, to napisz SKĄD UZBIERALI TE 10 GŁOSÓW NA SWOJEGO KANDYDATA ? radni od Mariusza na PO głosowali ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:26:31

    enej nie ściemniaj , jak wg ciebie PO dogadała się z Chrzanem, to napisz SKĄD UZBIERALI TE 10 GŁOSÓW NA SWOJEGO KANDYDATA ? radni od Mariusza na PO głosowali ?

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 09:22:07

    pytanie jest proste po co pan Borysewicz kandydował na funkcję przewodniczacego rady miasta? Faktycznie uzasadnił swoją decyzję słyszeliśmy ale drugie pytanie brzmi. Skoro sie zdecydował to na czyje głosy liczył? Bo jak się okazało zaróno PiS i drugie ugrupowanie pan Domasiewicza go nie poparło. Więc na kim opierał się ,że podjął tak zdecydowaną decyzję a musiał być przy tym pewny zdobycia większości głosów. Opowiedź jest prosta. pozdrawiam z poważaniem

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:21:52

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ? PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA . PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:21:52

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ? PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA . PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:21:52

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ? PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA . PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:21:52

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ? PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA . PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 09:16:15

    strzelec nie ściemniaj bo koalicja PO z prezydentem jest ewidentnie widoczna a jezeli mówisz o kompromitacji to tu chyba ktos sam skompromitował .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:15:29

    PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:15:29

    PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:14:53

    PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:14:53

    PO NA KOALICJI Z CHRZANEM NIC BY NIE ZYSKAŁO, A I NIC NIE TRACI, - TYLKO STRACIŁOBY W OCZACH SWOICH WYBORCÓW, JAKBY DOSZŁO DO TAKIEJ KOALICJI ! Borysewicza przez 5 lat nikt w WORD nie ruszy, chroni go mandat radnego. Ewentualnie dla Kisiela coś znajdą .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:08:27

    PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:08:27

    PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:08:27

    PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:08:27

    PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:08:26

    PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:08:26

    PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:08:26

    PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 09:08:20

    strzelec nie ściemniaj bo koalicja PO z prezydentem jest ewidentnie widoczna

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:07:56

    PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:07:55

    PO CO PISAĆ BZDURY, ŻEBY SKOMPROMITOWAĆ BORYSEWICZA I PO ? PO NIE BRATA SIĘ Z PISIORAMI, POD KAŻDA POSTACIĄ - CZY TO Z PISEM CZY TO Z TYMI OD CHRZANA .

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:03:10

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:03:10

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:03:10

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-22 09:02:09

    Pierdol byka, a on bryka hahaha WIADOME BYŁO , ŻE PIS WYSTAWI SWOJEGO KANDYDATA, WIADOMO, ŻE OPOZYCJA WYSTAWI SWOJEGO, CI OD CHRZANA NIE CHCIELI SIĘ KOMPROMITOWAĆ, BO MUSIELIBY SWOIMI SZEŚCIOMA GŁOSAMI JAWNIE POKAZAĆ PISOWI SPRZECIW, - na 100% by nic nie ugrali, a tylko zaognili spór, co źle wróżyłoby na przyszłość współpracy w Radzie Miasta. Umiesz liczyć? wg ciebie PO skumała się z PiSem lub z Chrzanem i dała mu swoje 4 głosy hahaha - a kto w takim razie głosował na PO, skąd uzbierali te 10 głosów ? - może i Serdyński głosował przeciw PO ?

  • rafik - niezalogowany 2018-11-22 07:01:10

    No to kto w Lomzy rzadzi???Jaka Koalicja??? Chyba nie Chrzan z lewakami z KO??? NIe po to na nie go sie glosowalo zeby z lewactwem sie laczyl!!!!

  • Ko - niezalogowany 2018-11-22 06:44:15

    Jak można być totalną opozycją, walić w prezydenta 4 lata a potem się układać. Czy na to liczyło 5 tyś mieszkańców popierają KO?

  • Zawiedziony - niezalogowany 2018-11-22 05:30:21

    Mieli chłopaki dogadane stanowiska z Chrzanem. Ewidentnie widać, że nagle PO skumala się Babą Jagą i wojtkosiem. Także to wstyd i hańba dla PO w Łomży. Nie takiego scenariusza oczekiwaliśmy od Macieja.

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 00:45:23

    poza tym czemu za szali pojawiły się tylko dwie kandydatury? Jedna z PiS druga Borysewicz. Ugrupowanie Chrzanowskiego nie wystawiło żadnej. Więc co w tej sytuacji zrezygnowało z walki o ta funkcje? A może postanowiło zagłosowac za kandydaturą PiS? Czy raczej dogadało się z Borysewiczem i wsparło jego kandydaturę?

  • enej - niezalogowany 2018-11-22 00:40:25

    nie chrzań bzdur tylko policz bo jakby nie liczyć wszystko wskazuje ,że Seredyński zgłaszając kandydaturę Borysewicza nie robił tego tylko po to aby sobie go zgłosić. Więc nie rznij głupa

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-21 22:50:09

    NIE CHRZAŃCIE BZDUR GŁOSOWANIE BYŁO TAJNE NIE WIADOMO, KTO , JAK GŁOSOWAŁ - po co wróżyć teraz z fusów, że ktoś zdradził, ktoś gdzieś przeszedł, po co pisać bzdury o Borysewiczu, czy o Domasiewiczu, Wojtkowskim ? ZA PARĘ MIESIĘCY WSZYSTKO BĘDZIE JASNE, PO PIERWSZYCH GŁOSOWANIACH W RADZIE MIASTA . - a o sześciu radnych z komitetu Mariusza zapominacie, jak oni głosowali ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-21 22:50:09

    NIE CHRZAŃCIE BZDUR GŁOSOWANIE BYŁO TAJNE NIE WIADOMO, KTO , JAK GŁOSOWAŁ - po co wróżyć teraz z fusów, że ktoś zdradził, ktoś gdzieś przeszedł, po co pisać bzdury o Borysewiczu, czy o Domasiewiczu, Wojtkowskim ? ZA PARĘ MIESIĘCY WSZYSTKO BĘDZIE JASNE, PO PIERWSZYCH GŁOSOWANIACH W RADZIE MIASTA . - a o sześciu radnych z komitetu Mariusza zapominacie, jak oni głosowali ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-21 22:50:09

    NIE CHRZAŃCIE BZDUR GŁOSOWANIE BYŁO TAJNE NIE WIADOMO, KTO , JAK GŁOSOWAŁ - po co wróżyć teraz z fusów, że ktoś zdradził, ktoś gdzieś przeszedł, po co pisać bzdury o Borysewiczu, czy o Domasiewiczu, Wojtkowskim ? ZA PARĘ MIESIĘCY WSZYSTKO BĘDZIE JASNE, PO PIERWSZYCH GŁOSOWANIACH W RADZIE MIASTA . - a o sześciu radnych z komitetu Mariusza zapominacie, jak oni głosowali ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-21 22:50:08

    NIE CHRZAŃCIE BZDUR GŁOSOWANIE BYŁO TAJNE NIE WIADOMO, KTO , JAK GŁOSOWAŁ - po co wróżyć teraz z fusów, że ktoś zdradził, ktoś gdzieś przeszedł, po co pisać bzdury o Borysewiczu, czy o Domasiewiczu, Wojtkowskim ? ZA PARĘ MIESIĘCY WSZYSTKO BĘDZIE JASNE, PO PIERWSZYCH GŁOSOWANIACH W RADZIE MIASTA . - a o sześciu radnych z komitetu Mariusza zapominacie, jak oni głosowali ?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-11-21 22:49:23

    NIE CHRZAŃCIE BZDUR GŁOSOWANIE BYŁO TAJNE NIE WIADOMO, KTO , JAK GŁOSOWAŁ - po co wróżyć teraz z fusów, że ktoś zdradził, ktoś gdzieś przeszedł, po co pisać bzdury o Borysewiczu, czy o Domasiewiczu, Wojtkowskim ? ZA PARĘ MIESIĘCY WSZYSTKO BĘDZIE JASNE, PO PIERWSZYCH GŁOSOWANIACH W RADZIE MIASTA . - a o sześciu radnych z komitetu Mariusza zapominacie, jak oni głosowali ?

  • enej - niezalogowany 2018-11-21 22:15:26

    PO w trybie pilny winno zająć się ta sprawą pana Borysewicza bo jest to zdrada i poniżenie tych wszystkich wyborców którzy zagłosowali na jego kandydaturę na radnego i prezydenta miasta. Ten pan zapomniał ,ze ludzie zagłosowali nie ze względu na jego nazwisko tylko wartości jakie reprezentuje partia z ramienia której kandydował. W sumie doszło do bardzo poważnej sytuacji bo PO i KOD w tym momencie przestaje w mieście istnieć bo ludzie popierający ten ruch i te wartości zostali zrażeni i zawiedzeni gdyz zwyczajnie ich oszukano.

  • Borysio - niezalogowany 2018-11-21 21:29:09

    Borysek musi ratować swojego kolegę Cezarego. Trzeba mu ciepłą posadę wydeptac u Mariuska, który już tylu obradował, że kilku więcej nie ma znaczenia.

  • Wild Bill - niezalogowany 2018-11-21 19:46:47

    Mistrzynią rewolty i tak pozostanie kandydatka na radnę marzena g. Startowała z listy PO, biagając za Maćkiem i Cezarym wkrótce już byłym dyrektorem WORD agitowała i jak lwica walczyła o swoje liberalne wartości. Następnie otwarcie popierała kandydatkę PIS na prezydenta melodyjną Agniesię. Hahahah Teraz w kolejce stoi z nadzieją na pracę w ARIMR bo przecież, od razu po wyborach przestała już pełowców wspierać. Maciuś teraz na kolana przed Mariuszem. Cezaremu pracy potrzeba, bo i on to w zasadzie może identyfikować się z programem Chrzana.

  • Korwin - niezalogowany 2018-11-21 19:06:12

    Ten Domasiewicz to z Zarembą komitet założylii zdobyli 4 mandaty ale jeden im się sprzedał.

  • Obserwator Łomzyskie sceny pol - niezalogowany 2018-11-21 18:52:24

    Borysek cwany Lisek Chciało sie byc przewodniczącym Rady na otarcie łeż , dogadał się z Chrzanem że bedą w koalicji tak jak z czerwonym Mietkiem a tu zonk , Domasiewicz farbowany lis najpierw PO teraz dla PiSu gra ale na takich małych ludzi nie należy stawiać bo pojdą zawsze za karierą . Co do Borysa to z WORD nikt go nie zwolni bo chroni go imunitet radnego 5 lat spokoju ale dla swojego kolegi Przewodniczącego PO niejakiego Cezarego trzeba u prezydenta posady szukać bo inaczej zielona łączka czeka PiS pogna precz z WORDu więc włazi w dupę Mariuszowi bo inaczej bida ... chyba PO sie rozpadnie bo ponoć nie wszyscy są zadowoleni w partii że układa się z Prezydentem ... oj po PO chyba w Łomży i co zrobią przyjaciele ze szkolnej ławy Maciek i Czarek ??? ... Zobaczymy jak daleko sie posuna dla posady .

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-11-21 18:37:38

    Już raz się ustawili na stanowiska w Barze na Giełczyńskiej a jak Pis się dogadał między sobą to je potracili.Jestem ciekawy czy czołowi obrotowi tamtej kadencji (bez nazwisk...) poradzą sobie w nowym otoczeniu.

  • ciekawy - niezalogowany 2018-11-21 18:34:57

    Głosowało 11 radnych,3 nieważne głosy,3 wstrzymało się to razem jest 17 głosów a gdzie jest 6 głosów innych radnych.

  • Kierowca Bombowca - niezalogowany 2018-11-21 18:24:48

    Wojtkoś to stary zdrajca - zawsze z każdym startuje aby tylko dostać się do koryta. Ludzie opamiętajcie się już mnie kiedyś wydymał ze startu a teraz tych Przyjaznych. A i tak będzie im cudować, bo zawsze nienawidził Konopcyny.

  • ciapek - niezalogowany 2018-11-21 18:21:04

    Andrzej W zdradził bo nie lubi Boryska, dlatego wstrzymał się od głosu.

  • senior - niezalogowany 2018-11-21 18:18:46

    do radnych pani M.pan Wojtkowski ........

  • Konstanty Wysmułek - niezalogowany 2018-11-21 18:18:08

    Chłopy jak nie umieją liczyć, przecież na jednej karcie był Domasiewicz i Jóskowiak. Dlatego Ci sami radni oddali na jednej karcie głos na Jednego i drugą dlatego i jedno ma 11 głosów i drugie ma 11 głosów ale dalej z tych samych radnych. DLatego co to za filozof próbuje doszukiwać się błędu matematycznego? 11 głosów na DOmasiewicza i 11 głosów na Jóskowiak i to wszystko na jednej karcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-11-21 17:53:32

    Wojtkowski-Przyjazna Łomźa.Przeszedl do radnych Chrzanowskiego.

  • senior umiejący liczyć - niezalogowany 2018-11-21 16:52:30

    Z krzyżem na piersi jedna z komisji liczącej głosy !

  • nauka liczenia do 23 dla radn - niezalogowany 2018-11-21 16:45:38

    Pisiorki już na początku kombinują po katolicku ! Liczyć nie umieją!

  • Kler - niezalogowany 2018-11-21 16:38:39

    Ciekawa kto go oszukał. Na kogo stawiacie? Tylko 10 miał. Wojtkowski z kąd kandydował?

  • Korwin - niezalogowany 2018-11-21 16:37:13

    Ale Borysa zrobili.

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-11-21 16:27:06

    takie pisiorki liczyć nie umieją.

  • głosowanie na v-ce przewodnicz - niezalogowany 2018-11-21 16:01:18

    Odsłuchajcie rady ,to komisja tak mówiła, że wyszło ,że mają 28 radnych.Na 4 lomza wynik jeszcze inny 11 + 11 + 3 nieważne to razem 25 głosów.To szok ,że nie potrafią podać dobrze wyniku głosowania .............

  • Alinka1 - niezalogowany 2018-11-21 15:29:36

    Pewnie z pośpiechu im błąd wynikl. To przecież nie oni tam piszą albo drukują tylko pracownicy Rady.

  • senior - niezalogowany 2018-11-21 14:31:41

    KOMISJA LICZYŁA GŁOSY I NIE UMIE LICZYĆ DO 23 TO WSTYD DLA ŁOMŻY!

  • głosowanie na v-ce przewodnicz - niezalogowany 2018-11-21 13:46:31

    Jedenaście plus jedenaście plus trzy nieważna plus trzy wstrzymało się to równa się 28 głosów.Radnych jest 23.

  • głosowanie na v-ce przewodnicz - niezalogowany 2018-11-21 13:24:06

    Czy komisja umie liczyć ?

  • głosowanie na v-ce przewodnicz - niezalogowany 2018-11-21 13:19:04

    Liczba radnych zwiększyła się do dwudziestu ośmiu na sesji rady.

  • głosowanie na v-ce przewodnicz - niezalogowany 2018-11-21 13:15:04

    Ponowne liczenie głosów na v-ce .......