:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

SLD postrzelało w Piątnicy [FOTO]

Warsztaty, postrzelało Piątnicy [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 23/08/2018 14:56

Wczoraj po konferencji prasowej, na której przedstawiono kandydata SLD na prezydenta Łomży członkowie partii wraz z dziennikarzami wybrali się na strzelnicę, na której odbyły się zawody o puchar przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego.

Zawody odbyły się na strzelnicy w Piątnicy. Wśród dwudziestu osób biorących udział najlepszy okazał się nasz redakcyjny kolega Tomek, który stanął na pierwszym stopniu podium. Wyróżnieni zostali również Marcin Kulaska oraz kandydat na prezydenta z ramienia SLD Dariusz Janicki.

W turnieju zorganizowanym przez SLD uczestniczyli najważniejsi członkowie partii w województwie. Po turnieju dla dorosłych przyszedł czas na dzieci, które również mogły postrzelać tego dnia.

- Było fajnie, zainteresowanie duże. Nie ukrywam, że myślę o tym, żeby to było cykliczne - mówi Magdalena Wdziękońska, przewodnicząca SLD w Łomży.

lomza

SLD postrzelało w Piątnicy [FOTO] komentarze opinie

  • Czebu - niezalogowany 2018-08-26 18:34:16

    To całe SLD pachnie mi wielkim szwindlem. Ja myślę, że oni nie tylko umieją strzelać. Oni też umieją dobrze kłamać. Jak to było, że w Łomży dwa razy prezydentem był Jerzy Brzeziński. Został oskarżony o przestępstwa urzędnicze. Nie przyznał się do winy i nagle po jego dwóch kadencjach pojawił się nowy prezydent, z ramienia SLD, Mieczysław Czerniawski. Dodam jeszcze, że Mieczysław Czerniawski nie urodził się w regionie podlaskim. Na prawdę co raz bardziej zaczynam wierzyć w te legendy na temat wyborów samorządowych głoszone przez Prawo i sprawiedliwość.

  • Student1 - niezalogowany 2018-08-24 07:53:35

    re: Zator
    o czym ty kibolu piszesz, tam byli poważni ludzie w średnim wieku a nie patałajstwo mocne tylko w gębie i odważne kupą na jednego.

    Uważasz, że w SLD nie ma młodych, wysportowanych ludzi, którzy by oklep dali kibolom ?

  • Zator - niezalogowany 2018-08-24 04:59:03

    Żeby na ustawkę z kibicami poszli to było by coś. Poszli z pukawki postrzegać. Mizerny pokaz

  • do Katedralnych Pasterzy własn - niezalogowany 2018-08-23 21:25:48

    "Bieda dzieci była największym wstydem Polski. Dzięki 500 plus mamy redukcję nędzy dzieci o 50 procent" - podkreśliła w czwartek minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, odnosząc się do słów byłego prezydenta Lecha Wałęsy na temat programu "Rodzina 500 plus".

    Co wypasali Pasterze tacy jak ks.Janusz wtedy kiedy była ta nędza ????????????
    Widać jak wypasły się cmentarne zbytki - zabytki waszego kultu kultury ciasnej ale własnej

    TYLKO 50% zmniejszyła się nędza - pewnie zmniejszy się o 50% napływ świeżej krwi tych którzy nie mogąc zrealizować postulatu ODPOWIEDZIALNE RODZICIELSTWO (nie z własnej winy) zostali zepchnięci do zachowania dziewictwa bo polityka społeczna generowana przez odnowicieli zabytkowej kultury nie sprzyjała stałym związkom nie tylko z pracodawcą


    Ks.Janusz pierwszy i ostatni zarazem ;/pierwsi będą ostatni/ mam się modlić za Ciebie jak za Ks.kainową duchowość która matecznik inteligencji Kościoła Łomżyńskiego prowadzi do złego "i jeszcze" nie przyznaje się do tego ?

    ps

    przestańcie ciągnąc na cmentarne dzieła sztuki a rzeźbiarze przestaną być pomnikażami służącymi wam grabarzom kultury (cywilizacji) życia na ziemi tej ziemi
    przestańcie ciągnąc na cmentarne dzieła sztuki zaspokajając pożądanie martwego ciała np.mamony lokowanej w zabytkach zbytkach kultu kultury hierarchii (wartości) upadłej jak sam diabeł to może rzeźbiarze zaczną rzeźbić domy w jakich można się rozwijać razem z dziećmi ...

    przestańcie ciągnąc na cmentarne dzieła sztuki zaspokajając pożądanie swego "ciała bożego" (por. J 8 -44) to może ofiara nie będzie wam się mieszać z jałmużną a nędza spadnie o 100%

  • obserwator - niezalogowany 2018-08-23 20:58:07

    Bosssszzz.to jest ten lewicowy pomysł? O Matko

  • von Kleist - niezalogowany 2018-08-23 19:31:53

    Puchar Czarzastego? Hehehe :) tow. Czarzasty...czemu nie o puchar im. Grudnia 70? Albo puchar im. gen. W. Jaruzelskiego? Tudzież tow. Cz. Kiszczaka? Brawo SLD, dzięki takim tuzom i pomysłom mogę spać spokojnie, wiedząc, że pozostaniecie tam, gdzie trzeba - na śmietniku historii. Nie pozdrawiam!

  • damian123 - niezalogowany 2018-08-23 19:25:25

    prawicowy pro chrzanowski portalik a brata sie z sld oj nieladnie nieladnie

  • Qwerty - niezalogowany 2018-08-23 17:51:34

    Trzeba będzie przeprowadzić egzorcyzmy po czerwonych na strzelnicy...

  • alicja272 - niezalogowany 2018-08-23 17:49:06

    a co to SLD i do kogo strzela?
    Policja!!!!

  • enej - niezalogowany 2018-08-23 16:03:33

    kogo wy naprzeciw nim wystawicie. Babę Jagę i Gargamela? hahahah

  • enej - niezalogowany 2018-08-23 16:02:18

    stara nie stara ale prawda jest tak ,że wy prawicowi nacjonaliści przy nich wypadacie intelektualnie blado.

  • motor22 - niezalogowany 2018-08-23 15:17:59

    stara gwardia aż łza w oku się kreci widząc te "rycerskie" twarze.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-23 15:13:46

    znając pochodzenie SLD to chyba do żołnierzy wyklętych.....

  • gość 2019-05-30 09:47:36

    jeszcze sami siebie wystrzelają przy takim ... :)

  • gość 2019-05-30 09:49:01

    o parę takich granatów i byłby porządek i spokój