:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Śmierć na drodze do Łysych! Część rozrzutnika zabiła kierowcę ciężarówki [FOTO]

Wypadki drogowe, Śmierć drodze Łysych! Część rozrzutnika zabiła kierowcę ciężarówki [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 27/09/2019 20:34

Osobówka uderzyła w rozrzutnik obornika, a oderwana od niego część przebiła szybę jadącej z naprzeciwka ciężarówki i zabiła jej kierowcę. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w rejonie miejscowości Popiołki (DW645). Droga w kierunku Łysych jest całkowicie zablokowana.

Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że najpierw kierujący samochodem osobowym audi a4 z dużą siłą najechał na tył ciągniętego przez traktor rozrzutnika. W wyniku uderzenia od maszyny oderwała się część, która następnie przebiła szybę jadącego z naprzeciwka ciągnika siodłowego z naczepą.

Niestety, oderwany element rozrzutnika (zębatka) uderzył kierowcę ciężarówki w głowę. Mężczyzna zginął na miejscu.

TIR zjechał do rowu. Droga wojewódzka nr 645 jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby, które wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia.

lomza

Śmierć na drodze do Łysych! Część rozrzutnika zabiła kierowcę ciężarówki [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 21:01:50

    Święte rolnicze krowy: bez świateł, kierunkowskazów, a nawet odblasków jakichkolwiek. Kombajny z hederem - jeżdżą po szosach jak po swoim polu. Ale kto im co zrobi? Toż to zywiciele narodu

  • gość 2019-09-27 21:06:12

    nieprawdopodobne co ci kurpie wyrabiają,przez czyjąś głupotę zginął niewinny człowiek,ehhh kierowca audi powinien siedzieć,rozrzutnik zapewne bez świateł,szkoda,wielka szkoda że przez brak mózgu innych,giną niewinni ludzie

  • Gośćkierowca - niezalogowany 2019-09-27 21:16:21

    Do wyżej masz rację. Jeżdżą bez świateł i kierunków po drodze jak po polu. Powinni go konkretnie ukarać, przez jego nieumyslnosc ktoś stracił męża, ojca itd. Współczucia dla rodziny kierowcy.

  • Xxx - niezalogowany 2019-09-27 21:20:29

    A wy mieściuchy jebane jeżdżą środkiem nawet trochę nie zjadą jadąc drogą to aż strach bo zapierdalacie jak szaleni i wam tak samo nikt nic nie zrobi

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 21:22:05

    Tragedia! Zginął o niewinny czlowiek,, przykre i wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 21:25:19

    Rozrzutnik zapewne był bez świateł więc to ten kierowca jest temu winny!

  • Loko - niezalogowany 2019-09-27 21:29:46

    Ale pech dla kierowcy ciezarowki... kto by to przewidzial

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 21:36:55

    Nie wiecie ale odrazu że rozrzutnik nie miał świateł... Jest napisane że kierowca Audi jechał z dużą prędkością. On nie zachował ostrożności, wjechał w tył, wina chyba jasna.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:13:57

    Do gość!. Wy szlachcice pier.. Ni... jak jeździcie tam jest ograniczenie do 90 a nie 130 czy 200 jak niektórzy potrafią w tym miejscu a przeważnie przejezdne auta między innymi takie najczęściej najszybciej jeżdżą szlachcicu z piątej dupy noga z gazu barany!!! A zwłaszcza że teraz jak jest najwięcej roboty w polu

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:19:10

    Ja mieszkam koło tej wsi widziałem zniszczenia stałem koło tej drogi na polu niedaleko TIRa pół wsi się zleciało żeby zobaczyć co się stało.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:20:53

    Ten kto uderza z tylu jest winny , nie ma znaczenia czy miał światla czy nie tym bardziej ze było jeszcze widno z tego co widać na foto . Kierowca audi nie zachował należytej odległości i ostrożności . Gdyby nie uderzył w tył rozrzutniki to człowiek żył by dalej .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:23:46

    Wy szlachcice zapierdalać jak idioci to możecie 140- 170 im każdemu pasować tak ale barany nikt z tych co zapierdalają niepomyśli że zwłaszcza w tym czasie jest najwięcej roboty w polu i może by pasowało zdjąć nogę z gazu bo akurat może coś jechać. Trzeba oczy rozjebać patrzeć co jest na drodze niezapierdalać....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:24:44

    Wy szlachcice zapierdalać jak idioci to możecie 140- 170 im każdemu pasować tak ale barany nikt z tych co zapierdalają niepomyśli że zwłaszcza w tym czasie jest najwięcej roboty w polu i może by pasowało zdjąć nogę z gazu bo akurat może coś jechać. Trzeba oczy rozjebać patrzeć co jest na drodze niezapierdalać....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:31:35

    Moze te podwojne patrole z Gmochem i Nielotem... zaniast stac i wpierdzielac sniadania na parkingach albo zalatwiac swoje prywatne sprawy... zajeli by sie takimi sprawami.... ale nie... przeciez sluzba nie drużba.... poczeka...

    Prawda Panowie?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:41:15

    Na tej waszej szlachcice też jest tak samo zobacz najpierw czy na twoim po dworku wszystko gra w maszynach czy samochodzie a potem wytykaj i czepia się kurpi

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 22:50:26

    Nie cierpię wieśniaków smierdzielów nawet pisać nie potrafią

  • Łukasz - niezalogowany 2019-09-27 23:01:43

    W tamtym roku wracałem z rodziną tą drogą. Też jakiś gamoń ciągnikiem zapierdzielał bez świateł. W ostatniej chwili wyhamowałem, a jeżdżę przepisowo. To jest jakaś paranoja, że takie gównomózgi mogą jeździć po drogach publicznych. Na koń i przez las wieśniaki.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 23:05:02

    Wyżej gość ma rację, sama wychowałam się na wsi ale teraz rolnikom popierdolilo się w glowach, rolniczkom i rolnikom. Nie raz odwiedzając rodzicow w niedzielę muszę łapać pobocza bo rolniczka Niewodowa"zapier...BMW i jedzie po środku drogi i jeszcze trabi na innych żeby madame zjechać na pobocze bo ona ogrodniczka ma meza rolnika z Niwkowa albo Kossak...Szkoda że te durne baby mając własne dzieci nie myślą o tym że zniszczą kiedyś komuś życie. Gdzie jest policja na tych wioskach??

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 23:08:47

    Każdy ocenia nikt nie zna sytuacji, lepiej zamknijcie gęby, a w te miejsce zmówcię modlitwę za ofiarę, to będzie lepszy udział w całej sytuacji

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 23:10:07

    Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego.

  • Madzik - niezalogowany 2019-09-27 23:14:18

    Kurde życie....każdemu się zdążyć.moze ...Nie osadzajmu to jest najważniejsze....wiecie jak jest nie raz każdy tak jechał nie raz każdy zawinił ale każdy może osądzić.pamiętacie nie gadajcie na.kogos jak wiecie że każdy może być w takiej sytuacji.Maskara.ludzie są po to żeby osądzać A każdy nie raz był w takiej sytuacji
    Bo gospodarz bo bez świateł oj zdarzyło się ale czemu już wyrok.niech każdy posprząta koło swoich drzwi A cała ulica będzie czysta

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 23:14:34

    Bym chciała zachęcać wszystkich jeżdżąc drogami wiejskimi zawiadamiac policję nie zważając czy to jest "sąsiad, koleżanka, kolega"wtedy może będzie mniej ginelo ludzi na drogach wiejskich.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 23:19:40

    Jak juz pisalem zawiadamiac policje mozesz.... moze komendant zbierze nagrania z kamer z parkingow sklepowych, szkół,stacji paliw i zobaczy jak jego podwladni dzialaja w terenie...

  • gość 2019-09-27 23:45:39

    mieszczuchy jebane widzieliscie kiedy kolwiek rozrzutnik ze swiatłami nie? to po huja sie przypierdalacie stało sie wyzywajac sie tego nie zmieni boże

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 23:47:52

    Huja sie znacie na pracy w rolnictwie więc żal mi was pajace. Tragedia okropna ale to a na audi bo zapierdalal jak głupi i nie wyhamowal .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-27 23:50:52

    Kierowca traktora bez uprawnień :) ciekawe czy też nie pod wpływem

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 00:00:24

    Jakby szybciej jechal zdążył by wyprzedzić a tak stalo się. Nie zal mi matolow niech jezdza szybciej na cmentarzu miejsce jest

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 00:02:53

    Tak czytam te wasze komentarze i nie rozumiem czemu wrzucacie wszystkich ludzi ze wsi do jednego worka to że jeden zakładając nie włączył świateł to nie znaczy że wszyscy ich nie włączają bądź nie dbają o stan techniczny ciągników czy maszyn rolniczych oczywiście wszędzie trafi się ta czarna owca która będzie psuć opinie całej reszcie dotyczy to tagże i miast tam najczęściej można się spotkać z buractwem i chamstwem w śrud kierowców tagże tych z miasta... Więc naprawdę nie rozumiem tego hejtu w stronę rolników i mieszkańców wsi bo wszędzie znajdzie się taki ktoś że ręce opadają a mętalność niestety jest taka że Polski rolnik to fleja pijak itp. Chodź to akurat nie prawda bo żeby tak było to wszyscy jak jeden pozdychalibyśmy z głodu...

  • gość 2019-09-28 00:49:54

    Bo chamy z wiochy takie są jeżdżą bez świateł jak po polu dziś to samo droga Piątnica Jeziorko jedzie guwnem bez świateł nawet z przodu więc co to ma być ? jeden na tysiąc jest oświetlony a reszta samowolka a tłumaczenie jak ciężko na rolo ohoho do 15 roku byłem często na gospodarstwie i wiem jakie maniany się wyprawia bo na chwilkę a to zaraz tu za somsiada polem a później ginie nie winny człowiek opamiętajcie się albo siedźcie w domu nikt za waszym gnojem płakać nie będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 05:23:38

    Byłem często na gospodarce hahahahahaha smieciu z miasta

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 05:43:06

    Wypadek, zginął człowiek, ustalanie faktów i osad trzeba zostawić właściwym organom a nie pastwic się

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 05:43:17

    Tak obrazacie gospodarzy to moze byście pojechali na tydzień na gospodarkę i zrobili to wszystko co musi zrobic rolnik. Po tygodniu już na pewno byś nie napisał takiego komentarza.

  • real - niezalogowany 2019-09-28 06:49:38

    Rolnicy to są huby społeczne. Podatku dochodowego nie płacą, składek na służbę zdrowia nie płacą, swoje składki emerytalne płacą w miniaturowych rozmiarach. Reszta społeczeństwa musi pracować na nich, na ich szkoły dla dzieci, opiekę medyczną, przyszłe emerytury i wszystkie inne świadczenia społeczne. Uważają, że wszystko im się należy za darmo, bo pracują. A inni to nie pracują? Huby pracują na swoim, a nie dorabiają innych. I jeszcze takie chamskie wpisy, za które powinni ponosić odpowiedzialność karną.

  • gość 2019-09-28 06:56:41

    Na wsi źle nie mają,są wyjątki którym nic się nie chce

  • Gość1111111 - niezalogowany 2019-09-28 07:07:37

    Zapierdala 180 I nie widzi jeżdżę motocyklem tą drogą do Myszynieca bo droga dobra to czemu ne 200 I kometarze kto winny jedz 90 I nie bedzie takich tragedii

  • gość 2019-09-28 07:53:46

    Pytanie zasadnicze. Czy rozrzutnik był oświetlony? Jeśli nie ( a ze zdjęć wynika właśnie, że jednak nie ) to całkowitą winę za wypadek powinien ponieść traktorzysta, gdyż kierowca Audi nie mógł zauważyć czegoś, czego nie widać, co z kolei nie doprowadziłoby do śmierci kierowcy TIR-a

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 07:57:46

    Nic nie zwalnia jednych i drugich z obowiazku uzywania mozgu.. szybka jazda, jazda bez swiatel, wymuszanie pierwszenstwa przez maszyny rolnicze. Za wszystko odpowiada czlowiek. Szkoda, ze przez glupote zginal czlowiek, ktory tylko tamtedy przejezdzal.. Najwazniejsze za to sa klotnie mieszczuchow i wiesniakow. Wstyd.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 08:02:11

    Zasadnicze pytanie do tych co tak zazdroszczą tych rolniczych przywileji rolnikom - a kto wam do czorta bronił / broni pracować na roli jak tam takie eldorado mlekiem i miodem płynące? Kasy zazdrościcie ale robić to wam się nie chce bo lepsza ciepła posadka na 8h dziennie dzięki czemu przez resztę dnia macie czas wylewac pomyje w internecie w jakie to chamy i brudasy na wsi by samemu przez te 5 minut złudnie poczuć się lepszym. Psy ogrodnika, za bogaty ten kto bogatszy niż ty.

  • gość 2019-09-28 08:02:17

    jeżeli rozrzutnik był oświetlony(w co wątpie) to wina kierowcy audi, natomiast jeśli nie to kierowca ruskiego(czerwony traktor) powinien iść do paki bo zabił człowieka. sam znam chama co z dwiema przyczepami z rozłożoną bortą zapierdala 20 km po drodze krajowej bez żadnych świateł o godz 23. Jest wielu inteligentnych rolników dla których światła przed wyjazdem na drogę i ich sprawdzenie to podstawa i wielu kretynów bez wyobraźni

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 08:03:35

    Tak sobie myslę, jezeli ten tir jechal z przeciwka, a rozrzutnik nie byl oswietlony to ten keirowca widzial tylko swiatla tira i nie mial szans na zauwazenie rozrzutnika. Straszny zbieg okolicznosci, straszna tragedia

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 08:32:57

    Ta tragedia daje nam jakieś przesłanie, oczywiście niektórzy dalej będą jeździć bez świateł maszynami rolniczymi.
    Stąd też nasuwa się wniosek do służb kontrolujących ruch na drogach, żeby zrobić akcję "światła" i wieczorem kontrolować tych , co za nic mają ludzkie zdrowie i życie. Teraz jesienią takich przypadków z pewnością będzie więcej.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 08:34:41

    Co on miał włączony ten rozrzutnik?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 08:43:50

    Ręce opadają czytając takie rzeczy o rolnikach. Niby "państwo z miasta" to dlaczego siedzą jak świnie w klatkach w tych blokach.
    Ktoś zapomniał ile darmo zjadow znajduje się w mieście.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 09:07:41

    Miastowy doskonale sobie poradzi na wsi a rolnik nie chyba że otrzyma rozmaite zasiłki od swojej ukochanej partii. Tygodniowo przejeżdżam ok 1000 km po różnych drogach i ze zgrozą stwierdzam że rolnicy mają za nic przepisy i stan techniczny swoich pojazdów. Policja nic im nie zrobi bo to jedyny słuszny elektorat o który trzeba dbać. Zadaje sobie pytanie co to jest wojna i uzyskałem właśnie odpowiedż wojna właśnie trwa na wiejskich drogach.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 09:14:27

    Było Audi a teraz jest kałdi

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 09:21:35

    Ludzie , skąd w was tyle jadu. Co się stało , że tacy jesteśmy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 09:24:43

    To tak! Pieszy idąc poza terenem zabudowanym po zmierzchu bez kamizelki dostwj mandat do 500zł bo jest niewidoczny i stwarza realne zagrożenie w ruchu lądowym.Kierowca rozrzutnika może sobie jeździć bez świateł w nocy i to on nie będzie winny tej tragedii? Chore! Jeśli wyjechales bez świateł to wiedz, że stwarzasz zagrożenie dla innych.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 11:03:53

    Do jednego z powyższych komentarzy: nieprawdą jest, że ten co uderza z tyłu jest winny. Kierowca rozrzutnika wyjeżdżając na drogę publiczną powinien mieć sprawne, niezabrudzone, widoczne z odpowiedniej odległości światła! I odpowiednie elementy odblaskowe. Poza tym rozrzutnik nie powinien być przepełniony i nic z niego nie powinno skapywać/ spadać! Tak mówią przepisy! Światła powinny być na tyle widoczne, żeby kierowca jadący z maksymalną dopuszczalną prędkością np.90km/h miał szansę zauważyć pojazd i wyhamować! Jeżeli kierowca audi jechał szybciej może to być uznane za przyczynienie do wypadku. Ale jeżeli kierowca rozrzutnika jechał bez świateł albo były one zabrudzone lub niewidoczne to on będzie miał zarzut umyślnego spowodowania wypadku!

  • gość 2019-09-28 11:32:18

    przez jebanego smiecia bez swiateł zginał niczego winny człowiek wsadzic na pare lat rolasa

  • gość 2019-09-28 11:38:22

    caly dzien lezal w nocy zachcialo mu sie obornik wywozic.Niewinny czlowiek zginal przez bezmyslnego barana inaczej nie mozna go nazwac

  • gość 2019-09-28 12:04:05

    Kaskaderzy bez świateł w nocy to też kierowcy samochodów tylko poruszający się dożo szybciej. Mojego syna wyprzedzał samochód i szedł na czołówkę z takim wariatem cudem unikneli obaj wypadku. Kto powiedział że to nie jest mieszczuch. Miasto nie rozumie wsi ,wieś nie rozumie miasta. Braki w oświetleniu maszyn wynikają często nie zaniedbania rolników, ale z braku pieniędzy na nowe maszyny i tak zamiast kupić nową kupuje się stary złom z zachodu bo na inny nie stać.A w starym jak to w stary tu coś zdarzy coś się poluzuje i świateł nie ma. Przepisy mówią o tym aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, nie sądzę aby one były zachowane? Kilka lat temu mój mąż miał wypadek i serce bolało co było wypisywane w komentarzach. Postawili wyrok choć mąż nie był winny. Także nie sądzmy byśmy nie byli sądzeni. Powinniście się raczej pomodlić za ofiarę. Piratów drogowych nie brakuje wszędzie.

  • markky - niezalogowany 2019-09-28 12:11:00

    Co tu duzo gadac.
    Kazdy kto decyduje sie na jazde samochodem musi liczyc sie z czyms takim.
    Ja jezdze 80-100 tys km rocznie,duzo widzialem i przezylem.Jak na razie los mnie oszczedzil,ale kto wie czy za tydzien,miesiac czy rok bede mogl tu cos komentowac.
    Wyrazy najglebszego wspolczucie dla rodziny.

  • Rolo - niezalogowany 2019-09-28 12:31:25

    Ja mam audi w elpedżi
    Jestem królem mojej wsi
    Dwieście na blacie
    I pełne gacie :-)

    Jaka tragedia.
    Co za pech, co za pech....

  • Urbanfucker - niezalogowany 2019-09-28 12:47:05

    Łomżyniaki zajebane juz zapomnieli a słoma dalej z buta wystaje odezwali się wielcy miastowi pstfu

  • gość 2019-09-28 13:26:12

    dobra kolniaku siedź na swojej wiosce kto ci każe tutaj przyjeżdżać i wchodzić na ten portal tacy wymądrzali bo siedzą w gnoju po pas i łohoho siedź i nie wyjeżdżaj z tej swojej wiochy a te se pożal się boże dary ziemi sprzedaj córeczce którą wydasz za miastowego bo żaden cham z wiochy nie chce takiej a ty myśląc o dziecku wyślesz do miasta żeby "liznęła" trochę świata XDDDDD beka z chamów co tu tak się wymądrzają bo wiedzą sami że jeżdżą złomem po drogach a jak ktoś im uwagę zwróci to uciekają w pole bo przypał

  • gość 2019-09-28 13:26:49

    Przygłup z audi powinien zginąć - gdzie tu sprawiedliwość.

  • gość 2019-09-28 13:30:10

    Rolnicy maja takie samo prawo do poruszania się po drodze jak każdy inny kierowca. Jak ktoś nie ogarnia tego jest kretynem. I może należy najpierw ustalić jak szybko jechało to audi , że nie zauważyło i nie zdążyło wyhamować przed tym rozrzutnikiem. Piękne drzewa przy drogach również się wycina , bo stanowią niby zagrożenie , ale kto do jasnej..... karze wam w nie walić ? Żal tylko kierowcy ciężarówki....współczuję rodzinie.

  • gość 2019-09-28 13:45:45

    nie masz prawa poruszać się po drodze publicznej pojazdem który jest nie sprawny nie ma ważnego przeglądu wystarczy że masz jednego światła w aucie i takie pojazd nie przechodzi ważnego badania technicznego nawet rower musi być odpowiednio oświetlony a pieszy korzystając z drogi publicznej po zmroku musi mieć kamizelkę ale komu to tłumaczyć jak wy macie za nic ludzkie życie tylko się napić pod GSem i w sobotę obijać auta pod sklepami . Buzka PA

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 14:40:32

    winne było Audi Kierowca jechał za szybko i doskonale raczej widział ciągnik z naczepą bo próbował nie hamując nawet go wyprzedzić na ale zauważył z naprzeciwka tira a przy takiej prędkości miał do wyboru albo czołówka z tirem albo traktor Wybrał jak wybrał szkoda tylko niewinnego człowieka

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 14:49:12

    . Jeżeli rozrzutnika był nie oświetlony to kierowca audi będzie niewinny (mógł się tylko prędkością przyczynić do wypadku), winny będzie kierowca rozrzutnika i zostanie mu postawiony zarzut umyślnego spowodowania wypadku ze skutkom śmiertelnym.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 14:54:13

    Zdjęcie nr 8 nie powinno być wstawione. Jest zbyt drastyczne i trzeba je usunąć

  • To ja gość - niezalogowany 2019-09-28 15:09:41

    I przez takiego debila zginął niewinny człowiek. Droga jest dobra i zachęca do szybkiej jazdy ale trzeba myśleć za kierownicą. Kierowca osobówki ma światła w samochodzie i widzi co jest przed nim. Chyba że jedzie szybko to wtedy na pewno nie zdąży wyhamować.
    Czy taki wypadek zmieni coś w jego życiu? Wątpię, cep będzie zawsze cepem.

  • gość 2019-09-28 15:15:10

    Gnój w kupę gnoju wjechał i nic mu się nie stało. To na pewno jakiś niedorozwój który za świniaka kupił prawko.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 15:16:09

    Podobno jak pojazd czuć z daleka, to wcale nie musi być oświetlony. Tak więc kierowca audi wpadł w niezłe gówno

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 15:28:06

    Pewnie ze miastowi jaka słoma wypierdalaj wieśniaku ja się do Łomży sprowadziłem w 1991 z Wrocławia a urodziłem się w Los Angeles słoma wystaje tobie z dupy raczej

  • gość 2019-09-28 15:33:17

    Ja się urodziłem na Karaibach a teraz pracuję w sklepie za marne grosze.

  • gość 2019-09-28 15:36:04

    Może to odór obornika zamroczył kierowcę audi? Lepiej nie uchylać okien - gówno może zabić!

  • gość 2019-09-28 15:39:14

    Kierowca w kupę gnoju wjechał - ale jaja!!!

  • gość 2019-09-28 15:41:44

    Alkohol i łajno upośledza.

  • Rolnik - niezalogowany 2019-09-28 17:35:18

    Do gość od "śmierdzieli i wieśniaków"
    Słuchaj cwelu tak nas rolników nazywasz i wogle.. Ciekaw jestem do kogo zwracacie się o pomoc w zimę gdy miejscy mistrzowie kierownicy wpierdolicie się do rowu na naszych wiejskich drogach czemu nie dzwońcie po pomoc drogową tylko przychodzicie do rolników i skamlecie jak psy żeby was wyciągnąć ja do tej pory takim pomagałem nawet o 3 w nocy bo jechali jeden z drugim jak idioci i wyjechali wzaspe do rowu. I z tego tytułu apeluje do wszystkich Rolników nie pomagajcie skurwysynom niech dzwonią po pomoc drogową a nie zawracają nam interes bo debil jeden z drugim jeździć nie umieją może wtedy zaczną nas szanować. Kultura osobista nie zależy od tego z kąd jesteś tylko co sobą reprezętujesz. A jak się to wszystko czyta to aż krew człowieka zalewa.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 17:58:19

    Kierowca audi nie widział traktorka z rozrzutnikiem ???? To ile on jechał ja się pytam ? Śmiechu warte.

  • gość 2019-09-28 18:17:09

    Przynajmniej przeżył przygodę życia - wbić się głową w gówno to niemal wygrana w totka.

  • gość 2019-09-28 18:17:31

    Jak by jechał tyle co nie którzy wypisują że 180 albo więcej to by tego traktorka nie było w polu widzenia

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 18:30:07

    Mój wpis jest na samej górze. Był emocjonalny bo szkoda czyjegoś życia. Przyznaję, że jeżdżą po drogach rolnicze sprzęty z oświetleniem i żółtym migaczem widocznym z daleka. No gdzieś muszą jeździć. Ale dziś rano znowu stary białorus bez zadnych swiatel na drodze krajowej. Szanujmy się

  • Ann - niezalogowany 2019-09-28 18:33:20

    Ludzie, chyba sobie żartujecie! Kierowca audi nie widział ciągnika? Serio? To gdzie on patrzył?! Do tyłu? Jego wina, bo po 1. Nie zapierdala się po drodze jak król szos-wszystko-mi-wolno-zjeżdżajcie-do-rowu, po 2 światła z tira nie oślepiły by go na tyle żeby nie widział że coś jedzie przed nim, nie ma takiej opcji, widzialny chociaż sam kształt, a że Polacy nauczeni są jechać na zderzaku to inna sprawa... po 3. Oświetlenie tej maszyny gówno by dało przy takiej prędkości jaką jechało audi. Szkoda kierowcy tira, wyrazu współczucia dla rodziny. Ten z Audi mam nadzieję odpowie za swoją bezmyślność, gdyby jechał dużo wolniej nie byłoby tego wypadku.

  • gość 2019-09-28 18:39:34

    Jakby nie mówić gówno zamortyzowało uderzenie i kierowca przeżył.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 18:42:44

    Mistrzowie kierownicy jak tu ktoś na forum wspomniał ... prawdopodobnie połowa z forum nie ma prawa jazdy ale się wypowiada i wypisuje chore rzeczy .. nikt na miejscu zdarzenia nie był i gówno wie ... wina w wypadkach zawsze według komentujących jest po stronie rolnika ... totalna żenada i nic więcej... widzę że każdy komentujących jest biegłym w sprawach dotyczących ruchu drogowego tylko nikt o tym nie ma pojęcia. Łomża miasto pfff wiocha jeszcze większą niż okoliczne miejscowości ludzie zawistni, bezczelni i bez kultury osobistej. Ktoś kiedyś mądrze powiedział : Łomża miasto kórw i bandytów ale jest też i Sąd. Zostawcie tą sprawę organom sprawiedliwości które są powołane do takich spraw tyle w temacie.

  • Loko - niezalogowany 2019-09-28 18:43:21

    Audi przy uderzeniu mial najwyzej 50km/h zeby bylo szybciej to wszyscy tam by zgineli...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 18:47:28

    Kiedyś trwoge budziły stare czrne beemki. Czyzby towarzystwo przesiadlo sie na zabytkowe audice? Zgroza

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 19:07:12

    No anonimowe cwaniaczki wypisywać swoje nazwiska w komentarzach... każdy jest mocny jak jest incognito. Ciekawe ilu by było chętnych do pisania takich komentarzy jak by trzeba było się przedstawić własnym imieniem i nazwiskiem. Prawdopodobnie była by cisza

  • Stefan - niezalogowany 2019-09-28 19:11:24

    To ja Stefan Burczymucha a ty milcz padalcu!

  • Loko - niezalogowany 2019-09-28 19:24:32

    Popieram przedmowce. Na fejsie cisza na temat bo juz nie anonimowe

  • Kowal - niezalogowany 2019-09-28 19:36:29

    Stefan przyjedź na popiołki i wtedy pogadamy bo tak na forum to w gębie patrzę jesteś mocny chodź myślę że na żywo była by z ciebie dobra pizdu spierdalająca z podkulonym ogonem dawaj....

  • Stefan - niezalogowany 2019-09-28 19:43:11

    Kurp po południu nie myśli a do bójki pierwszy.
    Czekam na ciebie w jutro w południe w Zbójnej przy cmentarzu. Zęby będą fruwać jak motyle.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 19:56:09

    Stefan kurwo zryta morda

  • Torowiec - niezalogowany 2019-09-28 20:14:40

    Witam!!!! Jestem kierowcą ciężarówki!!!! Nie tylko jeżdżę takim zestawem czyli ciągnik siodłowy plus zestaw!!!!! Również kiedy mam wolne Korzyzdam z urlopu jeżdżę osobówka zróbcie sobie test jadę 90 km ekspresówka lub droga krajową naprawdę wyciągnięcie wnioski zostawię to bez swojego komentarza nie lubię hejtu ale odzielicie pewne swe komentarze!!!!!! Ja tego doświadczyłem i jeżeli jadę z pradkoscią dopuszczalną na expresówce 130 to jestem w szoku a wy narzekacie na Ciezarowki wyprzedzające się może wtedy ktoś uratował ci życie glabie przejedz się na rożnej prędkości wtedy udzielisz komentarza itd!!!!! Pozdrawiam wszystkich bezpiecznych kierowców oni wiedzĄ co autor ma na myśli!!!’n

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 20:57:02

    Jeżdżę sam dużym ciągnikiem z naprawdę duża przyczepa światła sprawne kierunki są chce zjechać z drogi głównej na pole zawsze znajdzie się z 3 idiotow przewaga bl biorą na kierunku kurwa A potem pisać takie komentarze ludzie zaoszczedzisz minute A możesz stracić zycie takie to do przemyślenia kierowcom co mają za nic przepisy i swoje zycie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 20:58:17

    Jeżdżę sam dużym ciągnikiem z naprawdę duża przyczepa światła sprawne kierunki są chce zjechać z drogi głównej na pole zawsze znajdzie się z 3 idiotow przewaga bl biorą na kierunku kurwa A potem pisać takie komentarze ludzie zaoszczedzisz minute A możesz stracić zycie takie to do przemyślenia kierowcom co mają za nic przepisy i swoje zycie

  • Rolnik - niezalogowany 2019-09-28 21:42:22

    Dziwi mnie jedno skąd tyle nienawiści do nas rolników czy glaby piszace te komentarze myślą że jedzenie bierze się z biedronki albo z lidla każdy znawca przepisów ruchu drogowego A z przyczepka kurwa 5 m nie potrafi cofnac

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 22:13:21

    Zabiłeś mojego tatusia morderco.......

  • Gośćrolnik - niezalogowany 2019-09-28 22:28:32

    Do Real a kto tobie zrec produkuje jak nie rolnik rolnik też płaci podatki i żeby nie rolnik to chleba byś nie wpierdzielał złamasie tylko chodnik w mieście lizał a co tutaj ma wypadek z podatkiem

  • Gośćrolnik - niezalogowany 2019-09-28 22:29:31

    Do Real a kto tobie zrec produkuje jak nie rolnik rolnik też płaci podatki i żeby nie rolnik to chleba byś nie wpierdzielał złamasie tylko chodnik w mieście lizał a co tutaj ma wypadek z podatkiem

  • Were - niezalogowany 2019-09-28 22:57:31

    Ci którzy wyzywają rolników od wieśniaków. Gdyby nie ten ,,Wieśniak" to byś kamienie zamiast ziemiaków wpierd.... na obiad. Ci którzy swierdzili że w rozrzutniku nie było świateł, może i nie było. Ale weźcie też pod uwagę, że siła uderzenia była tak duża, że ten rozrzutnik jest przełamany w pół. Więc wątpię żeby światła przetrwały takie uderzenie.

    Nawet jeżeli przyczepa,rozrzutnik czy inny sprzęt rolniczy nie miał przy zakupie na wyposarzeniu świateł, to warto zadbać o swoje bezpieczeństwo, jak i innych, i założyć je. Koszt założenia świateł to 40-70zł.A o ile poprawi bezpieczeństwo.

    Godzina zgłoszenia wypadku to 18:10. Więc było jeszcze widno. Moim zdaniem ciężko by było nie zauważyć jadącego ciągnika. Kierowca audi "BYĆ MOŻE" jechał z nadmiernął prędkością i chciał wykonać manewr wyprzedzania ale z naprzeciwka jechał pojazd ciężarowy, no i nie zdążył.

    Wyrazy współczucia dla rodziny :\'(


  • gość 2019-09-28 22:58:59

    Nawet doktor wam nie pomorze zastanówcie się co piszecie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 23:24:19

    Zastanowta się bo jak ktoś tu pisał gówno rzesta widzieli literalnie i dosłownie. :) Miał pan szczęście że gówno zamortyzowało.

  • gość 2019-09-28 23:50:45

    ch.. z wami wieśniaki(nie obrażając porządnych ludzi na roli, którzy ciężko pracują,ale również myślą co się dzieje dookoła), miałem też sytuację na drodze do Ostrowi Maz. jak o 22 jechał sobie traktorem z przyczepą na trawę, jedno światło upierdo... , a drugie wgl nie działało, świateł z traktora nie było widać kompletnie, jechałem 90-100 i żeby nie ucieczka na drugi pas to bym wcisnął się pod koła, skończyło się tak, że facet co za mną jechał też nie zauważył tej przyczepy i walnął w mój tył- mniejsze zło wygrało...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 08:23:10

    Czytajac te komentarze :chamy na wsi chamy w miescie im wpis bardziej ostry tym lepiej jak mozna nawzajem obrzucac sie tak blotem niby kazdy uprzejmy mily a tu wychodzi caly jad z kad wy sie wzieliscie

  • gość 2019-09-29 08:43:10

    W gówno wpaść i czystym wyjść? - niemożliwe!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 09:24:31

    Większość ludzi w mieście korzenie ma ze wsi... Obrazajac wieś obraża swoich dziadków, rodziców... Każdy zawód służy ludziom... Szanujmy się nawzajem. Nie ważne czy jesteś sprzątaczka, lekarzem, rolnikiem, urzędnikiem, czy sprzedawca....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 09:37:45

    To był Wypadek... Nikt z premedytacją nie zabił, nie uderzył... Wypadki były i będą... Każdy kto wsiada za kółko bierze odpowiedzialność za siebie, pasażerów i osoby znajdujące się na tej samej drodze co kierujący... Pamiętajmy o ty... Każdy kto kieruje może być uczestnikiem takiego wypadku... Jak ty byś się zachował? Co byś zrobił? Co byś czuł czytając te wszystkie komentarze? Co czuła by twoja rodzina?

  • gość 2019-09-29 10:02:29

    Dajcie spokój znawcy rolników i ich zachowań na drodze...Większość tych błaznów którzy wyzywaja ludzi ze wsi sami pochodzą ze wsi i to jeszcze takiej zabitej dechami..Wystarczy spojrzeć jak tą audycją wjechał pod samą oś rozrzutnika...Jakim trzeba być osłem by nie zauważyć rozrzutnika na drodze i jak trzeba zasuwać taką czarną audi?? Rolnikom nie długo nie pozwolicie wjechać na drogi..Głupi i bezmyślni piraci drogowi

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 10:13:16

    Wyzywacie się ten wsiur ten mieszczuch kurwa po co? Traktor nie miał należytego oświetlenia, a kierowca Audi mógł jechać z prędkością nie przepisowa ale czy jak by jechał 120 to by przeżył? Wątpię, wydaje mi się że jechał 90 max. Równie dobrze jak traktor nie miał świateł i odblaskow to swiatla tira mogły kierowcę Audi oslepic do tego stopnia że nie widział traktoru. Miałem podobnie tylko z przechodniem którego nie widziałem przez światła pojazdu z na przeciwka naszczecie prędkość miałem odpowiednią i zachowałem ostrożność. Należy pamiętać o oświetleniu, odblaskach i kamizelkach w przypadku przechodni dbajmy o bezpieczeństwo nasze i innych by się takie tragedje nie działy.

  • gość 2019-09-29 10:17:21

    To nie był zwykły wypadek tylko bezmyślność głupiego kierowcy. Gdyby jechał normalnie i uważnie nigdy by do tego nie doszło. Według mnie to niedorozwój stwarzający ogromne zagrożenie na drodze. Szkoda że gówno zamortyzowało uderzenie.

  • PrawdaNasWyzwoli - niezalogowany 2019-09-29 10:32:15

    Gwarantuje, że jeżeli na tym portalu byłoby widocznie że zdjęcia i nazwiska każdego komentującego to 3/4 komentarzy by tu w ogóle nie było. Tylko dlatego, że każdy jest anonimowy to czuję się wielce kozakiem, może czas najwyższy aby portal mylomza połączył konta na fb z każdym wpisem wtedy pi**a by większości tu zmiękła. A komentarz może by dosłownie od każdego z miasta czy też z okolic miasta. Ogarnijcie się ludzie, proszę was naprawdę, co sobie myślą inni ludzie z innych miast czytając te wypociny....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 10:54:37

    Jesteście wiesniaki i geje z vampa

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 11:21:41

    Prawda nas wyzwoli. Dokładnie tak jak piszesz mordki by zamknęli. Poza tym nie rozumiem po co te wyzwiska i będę to pisał za każdym razem. Chciałm bym żeby Ci napinacze stanęli naprzeciw siebie i dopiero zaczęli się wyzywać :p

  • gość 2019-09-29 12:05:46

    Niestety wina nieoświetlonego ciągnika, o 18:16 jest już ciemno.

  • gość 2019-09-29 12:07:49

    Raczej Audi nie jechało szybko ,bo kierowca osbówki by nie przeżył...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 12:39:24

    Jaka prawda jaka prawda prawda jest taka 18:10 wszystko widoczne, traktor naczepa, niewiadoma prędkość i manewr spowodowały ten dramat, był wybór czołówka króla szos z ciężarowym przy wyprzedzaniu lub wjazd w ą ę tak ładnie napisze kupkę, która spowodowała że większość ludzi żyje. Resztę ocenią biegli , nie ma innej możliwości ja przynajmniej w nią nie wierzę. Nikt mi tu nie będzie mącił... I mydlił oczu

  • gość 2019-09-29 12:55:26

    Zdecydowanie o 18:10 to już ciemno,szczególnie jak jest pochmurno,rozrzutnik powinien być oświetlony i mieć czyste światła przed wyjazdem z pola na drogę

  • gość 2019-09-29 12:56:03

    Gówno ocaliło życie - ale jaja!!!

  • gość 2019-09-29 12:59:35

    Na 12 zdjęciu widać że ten rozrzutnik nie ma na wyposażeniu świateł,szkoda ze komuś nie chciało się zamontować świateł,teraz ktoś nie potrzebnie stracił życie.

  • gość 2019-09-29 13:03:41

    W ciągniku nie ma nawet koguta,to o jakich błyskających światłach wy mówicie?
    Kierowca ciągnika bez uprawnień , chociaż trzeżwy?

  • gość 2019-09-29 13:25:53

    Co to za pajac tą audi wystrzelił?? To jakiś tutejszy?? Godzina zgłoszenia wypadku 18:10 więc co za durnie piszą o braku świateł? Przecież nie było ciemno..

  • gość 2019-09-29 13:40:00

    Spójrzcie wszyscy którzy piszecie o tym że ten audi jechał 90km/h ile ten idiota przepchnął ten rozrzutnik z obornikiem ...Chyba nie którzy nie maja wyobraźni ile waży rozrzutnik z obornikiem i jaka to musiała być prędkość? Moim zdaniem co najmniej 150km/h..Więc nie piszcie głupot o braku oświetlenia w rozrzutniku bo widać po zdjęciach jaka to była siła..Mam nadzieję że biegli wyliczą dokładnie tę prędkość i prokurator zamknie tego gnoja na jakieś 10 lat. I mam nadzieję że się obudzi w nim sumienie że zabił komuś ojca, męża..Chcociaż u tak prymitywnych ludzi ciężko o taką refleksję..

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 14:27:44

    Zależy jak patrzeć tobie może się wydawać jasno stojąc z boku a za kierownicą jest inaczej. Tak jak przechodnie którzy myślą że ich widać a często na przejściach sa źle oświetlone i nie widzisz tak jak potrzeba. Tak czy srak nie wiadomo jak do końca było.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 14:32:11

    Chyba normalne jest ze tyle go przepchał skoro traktor się poruszał do przodu, Audi nie musiało mieć 150 km/h przy kraksie, co innego jak by traktor stał w miejscu a ten w niego przyłożył i tyle go przepchnal.

  • gość 2019-09-29 15:14:18

    No dla każdego idioty to będzie że jechał 90/h a tu ewidentnie musiało być ze 150/h..Mimo to ze traktor jechał do przodu np.25/h to o te 25km jest zmniejszona prędkość audi..A mimo to rozrzutnik się rozleciał na kawałki..Więc nie piszcie głupot że było 90/h..Dobry biegły określi dokładnie..Trzeba być ślepym by o 18 potrzebować oświetlenia..

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 16:39:41

    Ludzie puknijcie sie w czaszki ,gdyby jechał 150 to tyle z niego by zostało co z tego rozrzutnika,
    Specjaliści od 7 - miu boleści.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 16:43:07

    A po 2- gie,każdy rozrzutnik jest wyposażony w oświetlenie,.

  • Гость - niezalogowany 2019-09-29 16:53:16

    Погиб очень добрый и солнечный человек .Жена и дочь остались без отца по чей то халатности.Скорбим. Дай Бог сил его близким пережить эту трагедию.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 16:53:21

    Proszę pamiętać ! Do jasnej 150 czy 200 obornik zamortyzował .

  • Гость - niezalogowany 2019-09-29 16:56:58

    Погиб очень добрый и солнечный человек .Жена и дочь остались без отца по чей то халатности.Скорбим. Дай Бог сил его близким пережить эту трагедию.

  • gość 2019-09-29 17:07:21


    Какая халатность? Какого черта ты? Ты так вежлив с тобой? Там нет несчастных случаев?

  • gość 2019-09-29 17:14:10

    Ludzie..Co to ma oświetlenie do tego skoro idiota łupnął z tyłu w prawidłowo jadący traktor z rozrzutnikiem.??.Każdy powinien się liczyć z tym że nawet oświetlenie może się uszkodzić podczas jazdy..Np spalić się bezpiecznik albo żarówka..Więc co to za kierowca? Po prostu jechał zbyt szybko i zabił człowieka..To zwykły pirat drogowy i tyle..Ciągnik jechał prawidłowo

  • Lo - niezalogowany 2019-09-29 17:28:32

    Z tego co mi wiadomo rożutnik to jest maszyna rolnicza A maszyna rolnicza nie wymaga świateł tylko odblaski. Szkoda tylko kierowcy tira bo zginą niewinny człowiek.A kierowca ałdi powinien ponieść surową karę za to co zrobił.

  • gość 2019-09-29 17:35:13

    Wszyscy kierowcy w czarnych audi kombi to kretyni i kretynki.Po co kupować sobie za życia karawan pogrzebowy?

  • gospodarz - niezalogowany 2019-09-29 18:04:50

    Wpadł w kupę gnoju i żyje. To się nazywa fart!

  • gość 2019-09-29 18:08:04

    Do wszystkich tych którzy nie widzą o 18:10 .Wyjdźcie z domu..Jesli nie widzicie dalej niż 100metrów to powinni wam z miejsca zabrać prawo jazdy..Albo sami je oddajcie..Bo jesteście potencjalnymi mordercami na drodze

  • гость - niezalogowany 2019-09-29 18:40:19

    Все водители в черном поместье - идиоты и дебилы. Зачем покупать похоронный караван при жизни?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 18:46:24

    Popieram.
    Мне очень жаль Произошла огромная трагедия. Выражения сострадания. Жаль, жаль, что отец и муж умерли из-за бравады. Выражаю большое сочувствие семье. Этого никогда не должно случиться. Я пишу это как полька и от имени поляков.

  • gość 2019-09-29 19:03:57

    И при чем тут польская национальность? Разве в Российской Федерации нет дебилов и бандитов?

  • гость - niezalogowany 2019-09-29 19:21:09

    почему ты пишешь на кириллице?

  • гость - niezalogowany 2019-09-29 19:33:25

    А почему ты пишешь кириллицей на польском форуме?

  • Mr - niezalogowany 2019-09-29 20:28:32

    Fota nr 9 - super, kawałki mózgu na podszybiu, a i jak się przyjrzeć to i chyba kierowce widać , no masakra

  • Szewa - niezalogowany 2019-09-29 20:33:52

    Poczytałem artykuł i te komentarze wnioski jak zwykle "rence łopadają" traktor=starszy rolnik, tir=średni wiek - doświadczony kierowca, audi=świeży kierowca (pierwsze auto) -wnioski, tylko kompletnykretyn będzie miał problem z tym działaniem...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 20:47:41

    Zeby nie te chamy ze wsi to byscie kit z okien wpierdalali w miescie albo beton z chodnikow

  • gość 2019-09-29 20:53:48

    Do Mr..Teraz to zdjecie zbyt drastyczne? Może jakiś gnojek sobie wyobrazi co się dzieje z mózgiem jak się dostanie kawałkiem metalu przy dużej prędkości...I może przez to ktoś nie zginie...Ale głupim ludziom to nic nie pomoże..Bo mądry człowiek to sam myśli i przewiduje co może się stać!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 20:56:40

    MR ma rację szanowny pan redaktor powinien 2 razy się zastanowić nad dodawaniem takich zdjęć jak fota nr 9 . 130 komentarzy i nikomu to nie przeszkadza ludzie co się z wami dzieje .

  • gość 2019-09-29 21:02:55

    Takie zdjęcia są po to by pobudzić myślenie..Nie jest przesadnie drastyczne..Widziałem gorsze widoki na żywo z wypadków..

  • gość 2019-09-29 21:08:56

    Zdjęcia wam przeszkadzają???? Bo mi to tacy kretyni przeszkadzają którzy pedzą na motocyklu czy samochodem ile wlezie i nie pouczą ich wtedy pasażerowie że tak nie wolno tylko sobie robią jaja...a jak zobaczą zdjęcie z wypadku to wtedy im przeszkadza..To sama prawda..Jeśli nie szanujesz życia to patrz co może cię spotkać.Nikt nikogo nie zmusza do oglądania tych zdjęć

  • MR - niezalogowany 2019-09-29 21:57:06

    No troche szacunku w takiej sytuacji redaktorze. A ludziom, ktorzy maja styropian zamiast mózgu takie zdjęcia nie pomogą, bo trzeba rozumieć co się ogląda.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 22:42:20

    Takie zdjęcia to powinni pokazywać na kursie żeby młody człowiek miał świadomość jak może zakończyć się brawura i nadmierna prędkość. Życie to nie gra drugej szansy można nie dostać. A tu zewzgledu na szacunek dla zmarłego pewnych zdjęć nie powinno się dodawać.

  • gość 2019-09-30 05:35:12

    Na kursie powinni pokazywać??? A gdzie na kursie uczą łamania przepisów i przekraczania prędkości??? Czy podane są dane osobowe kierowcy który zginął??? Dlaczego jego rodzina powinna czuć się w jakiś sposób pokrzywdzona albo wykorzystana??? Nie chcesz oglądać to nie oglądaj..Nikt cie nie zmusza..Jeśli chociaż jeden idiota widząc te zdjęcia przestanie piratować to na pewno śmierć tego człowieka może przyczyni się do czegoś dobrego..Chociaż wiadomo że rodzinie trzeba współczuć i pomóc bo pewnie stracili źródło utrzymania i ojca oraz męża..Przeważnie ci którzy nie maja nic wspólnego z tym człowiekiem będą chcieli najbardziej zarządzać zdjęciami z tego wypadku..Nie wasz interes.

  • Wiesniaki - niezalogowany 2019-09-30 06:25:24

    Wiesniaki jeżdżą po drogach jak chcą żeby było oświetlenie tego rozrzutnika to by wypadku nie było.niech policja wyjezdza na drogi i kary tych imbecily.zginol nie winny człowiek.nie wspomnę o innych maszynach co jedzą po drogach .

  • gość 2019-09-30 07:57:37

    Ślepoty jeżdzą po drogach bo o 18stej nie widzą rozrzutnika..Gdy jest jeszcze widno..Policja powinna takim "śplepakom" zabrać prawo jazdy dożywotnio bez możliwości ponownego egzaminu..Wtedy zmniejszyłaby się ilośc wypadków..A rolnicy jeździli ,jeżdzą i będą jeździć po drogach

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 07:58:29

    Nic by mu nie dało oświetlenie bo król szos za brawurowo jechał. O tej porze był dobry widok.

  • gość 2019-09-30 08:45:45

    Czy ten kierowca ciężarówki to Rosjanin, tak podało radio Białystok, jak ktoś coś wie bliżej, to proszę o informację, Janek

  • gość 2019-09-30 09:06:52

    Chyba Rosjanin, przynajmniej tak wynika z tablic rejestracyjnych naczepy.

  • gość 2019-09-30 09:14:11

    Człowieku a co cie obchodzi czy Rosjanin czy Polak..??To taki sam człowiek..Co bys jeszcze chciał imie i nazwisko..??? Co za d..

  • gość 2019-09-30 09:18:57

    Do wszystkich którzy obwiniają kierowcę traktora...Traktor jechał prawidłowo.To kierowca audi uderzył w tył rozrzutnika i urwał zębatkę która uderzyła kierowcę TIR ..Więc czego wy jeszcze szukacie detektywi od siedmiu boleści.

  • ASD - niezalogowany 2019-09-30 09:56:35

    Myślę, że spora część komentatorów powinna jak najszybciej rozpocząć leczenie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 10:18:28

    A ja myślę że ci co odwracają tu uwagę od tematu i szukają innym lekarza powinni z rozpędu z makówki walnąć w ścianę. Byłem na miejscu i okazało się że sprawcą wypadku jest starszy koleś z Zambrowa. Czy że wzrokiem wszystko ok ? Bo bylo przed 18 gdy doszło do zdarzenia i dosyć jasno jeszcze.

  • gość 2019-09-30 10:46:04

    Gość z Zambrowa? Ciekawe co on tam robił??? Policjanci pewnie powiedzieli ci kto jest winien bo uznali że jesteś jedyna osoba wartą zaufania..Może się przedstaw i nie bądź taki skromny -) A nie było tam jeszcze jakiegoś gościa z Piździelewa??

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 11:33:38

    Typ dokładnie z wiochy a w Zambrowie pewnie przejazdem jest hahaha

  • gość 2019-09-30 11:38:04

    Bandzior a audi

  • gość 2019-09-30 12:23:24

    Pieprzy.e wczoraj o 18:00 byłociemno jak w d..pie
    Brak świateł jedyną przyczyną wypadku...

  • gość 2019-09-30 12:29:05

    Oświerlenie pojazdów to bolączka naszych rolników.Jezeli to maszyna rolnicza bez oświetlenia to ciągnik powinien mieć tzw.koguta, a tu widac że nie był wcale zamontowany...

  • gość 2019-09-30 12:29:50

    Gdzie ty mieszkasz? W norze? Skoro było wczoraj o 18stej ciemno? Bo u mnie to było widno wczoraj o 18stej a było pochmurno.

  • gość 2019-09-30 12:31:53

    Nie ma różnicy ,czy jechał 90km/h czy 150km/h jak na drodze jest coś bez świateł to święty Boże nie pomoże.

  • gość 2019-09-30 12:34:27

    Zawsze jakiś idiota się odezwie że brak świateł kiedy widno, albo zakręt nie w tym miejscu, drzewo winne... a nigdy ktoś kto po prostu albo jest ślepy albo jechał takim złomem że nie miał hamulców

  • gość 2019-09-30 12:36:44

    Audi dobre 150-200km/h i kierowca wyszedł cało z wypadku.

  • gość 2019-09-30 12:41:24

    Bo kierowca wpadł w gnój a raczej w obornik..I paradoksalnie gówn..o mu uratowało życie..Zobacz jak rozrzutnik się rozleciał.. A rozrzutnik nie jest z byle blaszek robiony.

  • gość 2019-09-30 12:59:10

    Chłopie przestań się ośmieszać ,produkujesz się tutaj na temat że oświetlenie rozrzutnika nie miało znaczenia...tylko zdarzenie było po godzinie 19:00
    Cholera dwa dni d.pę ludziom zawracasz... a o 19:00 tez u ciebie było wczoraj widno?

  • gość 2019-09-30 13:13:11

    Kolejny widze jakiś dobrze poinformowany...Teraz z 18:10 zrobił 19stą.A powiedz po co kierowca w audi miał swiatła z przodu i oczy? Nie widział rozrzutnika przed sobą?? A może oczy mu pi..ą zarosły.

  • gość 2019-09-30 13:21:05

    Skończ już ,bo błazna z siebie robisz z tymi teoriami,ludzie mogą w nocy poruszać się bez swiateł ? Obowiązek używania świateł jest nawet w ciągu dnia w pełnym słońcu, a ty twierdzisz że nie potrzeba świateł nawet w nocy?...ciężki przypadek...

  • Am - niezalogowany 2019-09-30 13:24:18

    Sadząc po godzinie dodania artykułu 20:34 , to całe zdarzenie musiało mieć miejsce co najmniej dwie godziny wcześniej.Sam dojazd reportera z łomży w jedną stonę co najmniej pól godziny, potem robienie fotek i zbieranie informacji i potem dojazd w drugą stronę i dodanie artykułu..Więc ile mogło zejść? Nie długo zaczną pisać że o dwudziestej było całe zdarzenie.

  • gość 2019-09-30 13:27:38

    "W piątek, około godz. 19, na drodze wojewódzkiej nr 645 na wysokości miejscowości Popiołki w powiecie łomżyńskim, w gminie Zbójna, doszło do tragicznego wypadku."
    cytat z Kuriera Porannego

  • gość 2019-09-30 13:29:03

    Do gość 2019-09-30 13:21:05 Ty z siebie przestań robić błazna bo światła mogą zgasnąć na wskutek przepalenia się bezpiecznika i nic nie zwalnia nikogo z tego by patrzył przed siebie,,Najlepiej jechać z rozwalona mordą i nie patrzyć na nic bo się swiatełko nie zaświeciło...Pewnie po całym zdarzeniu się zaświeciło tylko nieco już za późno .

  • sa - niezalogowany 2019-09-30 13:36:41

    Dokładnie.Proponuje jeszcze wszystkie drzewa poświetlać przy drodze by żaden kretyn nie miał wytłumaczenia że przecież nie było oświetlone i musiał w nie huknąć.

  • gość 2019-09-30 14:01:35

    Nie wiem jak trzeba być ślepym gdy z naprzeciwka jedzie samochód a przed kierującym audi jechał ciągnik z rozrzutnikiem i po samych światłach tira ten kierowca audi nie widział że przed nim cos jedzie? Naprawde chyba jakiś niedowidzący.Jak ktoś jeździ po nocy to wie o czym pisze.Jak się rozchodzą światła

  • gość 2019-09-30 15:18:11

    Co to za pisanie że wypadek był o 19-stej kiedy ja mieszkam w sasiedniej wiosce i wiem kiedy jechała straż..Wiec jak straż jechala ok 18:40 to jak wypadek mógł być o 19-stej????

  • Gość - niezalogowany 2019-09-30 15:33:26

    Na stronie OSP Nowogrod na facebooku strazacy napisali ze alarm mieli o 19.11 to tak na marginesie

    No i ludzie zginąl czlowiek- troche ciszy
    Zostawcie sprawe wyjaśnienia winy odpowiednim organom bo jak zwykle specow od wszystkiego wszedzie bez liku

  • gość 2019-09-30 15:39:08

    Może być ciemno jak w dupie u murzyna. Jedziesz samochodem, masz światła i widzisz co jest przed tobą. W świetle lamp nawet gówno widać. Chyba że zapach otumanił tumana.

  • gość 2019-09-30 16:45:12

    Z przeciwka jechała właśnie ciężarówka i oślepiała kierowcę osobówki,jak jedzie coś bez świateł albo idzie pieszy bez odblasków to nic nie zobaczycie ,każdy kto jest kierowcą to wie o czym piszę.
    Niech tu się nie wypowiadają ci co z buta dają bo jesteście tylko teoretykami

  • gość 2019-09-30 16:48:14

    Jak się bezpiecznik przepali to jest za to odpowiedzialny kierujący niesprawnym pojazdem...

  • gość 2019-09-30 16:53:39

    Niektórzy to nie rozumieją że jak jest noc to musi być ciemno.Że po to są swiatła w samochodzie by dzięki nim widzieć i obserwować drogę.Watpie aby policja miała problem ze wskazaniem winnego.Jeśli jadący traktorem nie wyskoczył nagle z drzewa tylko jechał normalnie prosto to wina jest tego który zaliczył dzwona i w niego wjechał. Bo chyba traktorzysta nie był pod wpływem? Takie sprawy jak światła w kazdej chwili maja prawo zgasnąć z winy bezpiecznika i nikogo nie można za to skazać. Tu widać ze traktor miał trójkąt wszystkie lampy więc nie sądze by to był jakiś lelek który by jechał bez świateł

  • gość 2019-09-30 17:04:41

    Do gość 2019-09-30 16:48:14 Chyba ty jesteś taki przezorny i jak jedziesz samochodem to stajesz co pięć minut i sprawdzasz czy wszystkie światła ci święcą? Po to kierowca ma oczy by widzieć co się dzieje na drodze a nie po to by wypatrywać czy ktoś prawidłowo oświetlił przyczepę czy nie..Jeśli kogoś oślepiają swatła w nocy to radzę siedzieć w domu gdy jest ciemno.Bo na każdej drodze jest tak że samochód jedzie z naprzeciwka i może oślepić.Oczywiście poza jednokierunkową

  • Gość/kierowca/rolnik - niezalogowany 2019-09-30 17:12:32

    Pozdrowienia dla ,,Gościa" tak dla jasności rozrzutnik nie musi mieć świateł ważne żeby był trójkąt odblaskowy. Winny jest kierowca audi ponieważ jechał l wiele za szybko niż jest tam dozwolone. Byłem tam na miejscu widziałem to co się tam stało i nie wińcie za to rolnika bo to nie jego wina. To co stało się z kierowcą TIRa to był poprostu nieszczęśliwy traf losu. Ty odrazu hejtujesz rolnika zastanów się nad tym co piszesz nie pozdrawiam

  • gość 2019-09-30 17:22:03

    Tumanie zrozum że jak coś jedzie z naprzeciwka to obowiązuje zmiana świateł na krótkie które tak nie oślepiają. A i przede wszystkim trzeba zmniejszyć prędkość w tym momencie.
    Czy debil zrozumiał?!

  • gość 2019-09-30 17:32:39

    Do gość 2019-09-30 17:22:03 Sam do siebie piszesz czy jak??? A skąd wiesz ze kierowca TIR a nie zmienił świateł na krótkie? Byłeś tam? Kierowcę traktora tez oślepił? Jakoś traktorem nie wjechał mu na drugi pas..Bedzie tak jak zwykle że winny ten co nie żyje.? Nie masz za grosz ludzkich odruchów???

  • gość 2019-09-30 17:48:01

    Straszny wypadek.Naprawdę kilka centymetrów zdecydowało o śmierci kierowcy Tira.Gdyby sekundę wcześniej przejechał nic by mu się nie stało..Tak miało być..Napewno nikt nie chciał śmierci tego człowieka..

  • gość 2019-09-30 17:51:00

    Nie chrzań, nikt nikogo nie oślepił. To tylko wina barana z audi bo jechał zbyt szybko.

  • gość 2019-10-01 12:07:53

    Ja pierdziele ,to teraz wolno jeżdzić bez świateł? To dlaczego ja dostałem mandat za brak świateł w ciągniku?
    Ty gościu nie chrzań głupot bo ktoś przez ciebie zginie.

  • gość 2019-10-01 12:12:33

    Do gość 2019-10-01 12:07:53 Weź człowieku nie promuj swojej głupoty na publicznych forach i lepiej się nie odzywaj ze swoimi głupimi wymysłami..A jak chcesz pisać te swoje durnoty to podaj imię i nazwisko..By wszyscy wiedzieli kim jesteś.

  • gość 2019-10-01 12:17:18

    Jeżdzę dużo ,rzeczywiście obciązone ciężarówki często oślepiają osobówki,ten co tu tłumaczy na temat zmiany świateł na krótkie ,chłopie ogarnij się bo nic nie wiesz na temat jazdy samochodem,tłumaczysz że bezpiecznik mógł się przepalić? w drugą stronę to też działa:kierowcę osbówki mógł oślepić TIR górnymi światłami,kierowca tira mógł się zagapić i nie zmienić świateł.Czy już ustaliliśmy że było jednak ciemno?Powodzenia w tłumaczeniu że jak jedziesz to nie sprawdzasz świateł w czsie jazdy...napewno każdy policjant który cię zatrzyma uwierzy w taką bajkę

  • Adam - niezalogowany 2019-10-01 12:24:43

    A po co kierowca TIR a miał go oślepiać skoro on był ślepy..Spójrz na uderzenie w rozrzutnik..Gość nie jechał za rozrzutnikiem tylko chciał uciec przed zderzeniem z ciężarówką i dlatego wjechał w tylny lewy róg rozrzutnika..Widzisz na zdjęciach czy też jesteś ślepy???

  • gość 2019-10-01 12:29:59

    No pewnie że kierowca tira mógł go oslepic jak widział że ten debil wali prosto na niego to mógł mu mignąc długimi żeby spadał z jego pasa.Czemu traktorzysty nie oślepiła ciezarówka skoro traktor był przed audi?

  • gość 2019-10-01 12:46:30

    Dokładnie.Gość w audi chciał na trzeciego się wepchać i gdy zobaczył że nie zdąży to zaliczył dzwona w rozrzutnik.Całe te wielkie detektywistyczne domysły spełzły na niczym o braku świateł na rozrzutniku.Nie raz policja mnie zatrzymała i miałem spaloną zarówkę i zostałem tylko pouczony by wymienić.Niektórzy pewnie nie maja pojęcia ze w dzisiejszych autach to by wymienić żarówke trzeba jechac do warsztatu samochodowego.A tak dużo jeżdzą kierowcy zasr..ni..Chyba po lesie -)

  • Kietowca... - niezalogowany 2019-10-01 13:24:38

    Do goscia... ktory pisze, ze kierowca ciężarówki mial zle ustawione swiatla....
    Poczekaj poczekaj mamy rok 2019, ciagnik siodlowy byl gdzies z roku 2010...+/- nie wiem czy woesz ale zawieszenie ciągników siodlowych jest teraz na pneumatyce, i ma cos takiego jak samo-poziomowanie... wiec nie potupitu tu glupot o zaladowanych ciezarowkach

  • gość 2019-10-01 13:32:15

    Do Kietowca… Nie pisz "takiemu" o pneumatycznym samo-poziomowaniu zawieszenia , bo on myśli że to się dzieje poprzez upuszczenie powietrza z kół. he he.Z mądrymi ludźmi można dyskutować ale nie z "innymi"

  • gość 2019-10-01 14:49:14

    To jest po prostu straszne..Jak sie czyta te komentarze jak niektórzy piszą że to kierowca Tira winny bo oślepił, to kierowca ciągnika rolniczego bo jechał przed audi a to światła albo ich brak..Nic dziwnego że takie wypadki mają miejsce skoro tu gdzie ewidentna wina tego co uderzył w rozrzutnik a jeszcze niektórzy szukają jakichś pierdół by się wybielić..Jakim trzeba być idiotą by uderzyć w kogoś z przodu gdy się samemu nie zachowało bezpiecznego odstępu albo prędkości i jeszcze obwiniać tego z przodu??Powinny być solidne kary za takie lekceważenie przepisów ruchu drogowego to może by było mniej takich zdarzeń

  • Gość - niezalogowany 2019-10-01 21:36:39

    Słuchaj śmieciu co piszesz że na rolników i na ich składki pracujesz, masz ty głąbie minimalną zawyźonà przez obecne rządy za którą pracę wykonujesz to ci się nawet połowa nie należy, my nie mamy cen skupu minimalnych. Dostajesz od państwa socjal w postaci minimalnej krajowej płacy.

  • bekael - niezalogowany 2019-10-01 23:00:54

    skończta temat januszki

  • gość 2019-10-02 12:01:33

    Na rolnika będą pisać gdy rolnik wykonywał po prostu swoja pracę..Moze by tak wszystkie tiry pousuwać z dróg albo wszystkie samochody służbowe?Tylko prywatne auta zostawić?

Dodajesz jako: |