Śmiertelny wypadek motocyklisty pod Marianowem [FOTO]

Region, Śmiertelny wypadek motocyklisty Marianowem [FOTO] - zdjęcie, fotografia
08/07/2018 17:23

Motocyklista zginął na miejscu, a dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 61 pod Marianowem. Droga jest zablokowana. Na miejscy pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do wypadku doszło dziś po godzinie 18.00

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że motocyklista jechał w kierunku Łomży i zderzył się z kierującą daewoo matiz, która wykonywała manewr zawracania. Niestety 42-letni motocyklista zginął. 24-letnia kobieta i dwoje dzieci przewieziono do szpitala. 

Na miejscy pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Droga jest zablokowana, policja zorganizowała objazdy.

Śmiertelny wypadek motocyklisty pod Marianowem [FOTO] komentarze opinie

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-12 08:51:46

    Gdyby wszyscy jeździli ostrożnie to prawie nigdy nie byłoby wypadków. Też niedobrze - lekarz i grabarz musi zarobić.

  • Nie_dotyczy - niezalogowany 2018-07-12 07:33:55

    Zawodowy kierowco nawet ten ,ktory jedzie ostrożnie może zginąć bo jeśli nie ty w kogoś to ktoś w ciebie.Tak zginął mój ojciec.Świeć Panie nad Jego duszą.

  • zawodowy kierowca - niezalogowany 2018-07-11 10:00:08

    Pierdolenie - gdy ktoś jeździ ostrożnie wypadku nie spowoduje.

  • ... - niezalogowany 2018-07-10 20:56:06

    Kierowca.pl zawsze tobie może się coś takiego przydarzyć i jestem ciekawa czy nadal byś tak stanowczo oceniał ludzi i nazywał się downem zapewne nie byłeś świadkiem zdarzenia i nawet nie znasz szczegółów, a najwięcej masz do powiedzenia ...

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-07-10 18:41:17

    Z całą stanowczością uważam że tylko debile i dauny powodują wypadki. Jakimś cudem zdali egzaminy, jeżdżą i codziennie stwarzają zagrożenie. Typowy przykład to choćby ten - pusty łeb i czyjaś niepotrzebna śmierć. Za kierownicą trzeba myśleć i być skupionym. Wina jest w dziewięćdziesięciu procentach baby w samochodzie. Mam nadzieję że już nigdy w życiu nie siądzie za kierownicą!!!

  • Hudy - niezalogowany 2018-07-10 13:44:51

    Szkoda chłopa LWG wyrazy współczucia dla rodziny apropo wiejskiej chołoty i zakazu wjazdu żeby nie ta tzw.chołota to byś zdechł z głodu więc pomysl jeżeli masz trochę muzgu co wypisujesz każdy jeździ na ile jego możliwości pozwalają

  • Bliska os - niezalogowany 2018-07-10 09:41:00

    Policja u nas la winę kierowcy Matiza a nie motocyklisty

  • hej - niezalogowany 2018-07-10 05:46:48

    Podobno Muzyk ma nie wystartować w nadchodzących wyborach, ma wyrzuty sumienia z tego jak się zachowała w trakcie swojej pracy w urzędzie. Chrzanowski ma wystartować i ma dużą szansę na wygraną.

  • ... - niezalogowany 2018-07-10 05:46:07

    Adaskooo downem możesz być tylko i wyłącznie tyy. W sumie to i na ten tytuł nie zasługujesz, bo śmiem twierdzić, że osoby chorujące na zespół downa są bardziej inteligentniejsze niż ty. gregory "słoma z butów wychodzi" - bo co, bo BKL? Trybem takiego nielogicznego myślenia udowodniłeś właśnie, że słoma wystaje, ale ci z głowy. kosmo90 sprawiedliwie byłoby gdyby ciebie ktoś walnął prosto w łeb - może by ci się coś tam uruchomiło , bo tym komentarzem właśnie udowodniłeś, że nic tam nie masz!

  • Madi - niezalogowany 2018-07-09 23:18:40

    Matki , żony , dziewczyny zabierzcie swoimi mężczyznom zabawki śmierci i spalcie ich na stosie zanim kolejna rodziną pogrąży się w żałobie....

  • RR - niezalogowany 2018-07-09 19:26:31

    Latam na moto i tak jak wyżej kolega pisał splot przypadków niestety trzeba być przewidywalnym i za wczasu domyslac sie co zrobi kierowca samochodu nawet po kierunku ustawionych kół. W tym przypadku obydwoje nie przewidzieli przykry finisz chlopa nie ma rodzina płacze a mloda dziewczyna z 2 ka dzieci w szpitalu i trauma do końca. OGRANICZONE ZAUFANIE nawet do biegnacego po ulicy kota jak jadę na moto.Jeździłem wczoraj wieczorkiem nie tak powinna zakończyć się ta fajna letnia niedziela.

  • Luq - niezalogowany 2018-07-09 18:17:57

    Sam jestem motocyklistą i niejeden raz miałem nieprzywidywalną sytuację na drodze. Wszyscy macie po części racji. Niestety ale splot nieszczęśliwych przypadków sprawił że nie ma chłopa wśród nas. Włączmy myslenie na drodze niezaleznie od tego czym się poruszamy. Obyśmy zawsze wracali z trasy do naszych domów.....

  • stary kuń - niezalogowany 2018-07-09 17:59:19

    Popieram!!!

  • Adaskooo - niezalogowany 2018-07-09 17:17:41

    Daun za kierownicą, i tak to sie z daunami kończy!! Dauny zakaz kierowania i obsługi jakich kolwiek maszyn!!

  • Spokojny - niezalogowany 2018-07-09 15:04:35

    A do osób które piszą często o tablicach ból czy bom pytam skąd sami w większości się wywodzicie jak nie z tych okolic wszyscy na blondyn jesteście rodowitymi mieszkancami tak samo jezdzicie jak pojedziecie do Wawy

  • Spokojny - niezalogowany 2018-07-09 14:58:51

    Niestety można tylko współczuć rodzinie ale niestety w dużej przewadze kończy się tak jazda z nadmierną prędkością a niestety większość motocyklistów robi sobie z drogi tor wyścigowy bo mam klilka sekund do setki i wyprzedze wszystkich patrząc w lusterko nie da się przewidzieć za kilka sekund pojawi się motor ktory pędzi z zawrotną prędkością dla kierowców tego typu maszyn powinny być specjalne egzaminy i psychotesty A u nas niestety wielu kierowców dwóch kółek robiło prawko na mża która rozpedzala się do Max 120 i to w dlugim czasie a dziś siadaja na 1000 i tak się kończy obwinianie tej kobiety jest niesłuszne jesli już to wina jest wspolna niestety trzeba myśleć w obu przypadkach jesli widzi się korek zwłaszcza na tej trasie

  • Robert. - niezalogowany 2018-07-09 14:06:19

    Co za pech przez czyjoms nieuwagę

  • XD - niezalogowany 2018-07-09 13:29:00

    Mądre zawracać w takim miejscu to poco się pchać do miasta jak kilka minut stania przeszkadza ?

  • rekin - niezalogowany 2018-07-09 13:19:05

    Dostanie kilka lat w zawiasach i to wszystko.

  • gregor - niezalogowany 2018-07-09 12:58:30

    Tak jak napisal ryba. Nie ma co sie podniecac, wyrok oglosi sad a nie jakies chlopki z internetu.

  • Ryba - niezalogowany 2018-07-09 10:40:17

    Piszą ci co nie widzieli a przypuszczają, stałem bodajże 5 aut od Matiza i widziałem całe zajście, Matiz chcąc nie stać w korku wykonał manewr który nie powinien, a kierowca motocykla motocykla pedził grubo przeszło 100 w podkoszulku co wiatr aż unosił do kasku, może i nie widziała w lusterku ale słychać go było jeszcze parę aut za mną, jadąc normalna prędkością wrócił by do żony i dzieci

  • chłop ze wsi - niezalogowany 2018-07-09 09:55:49

    Baba zabiła chłopa!!!

  • ziarno_prawdy - niezalogowany 2018-07-09 09:39:12

    Kiedy w końcu wejdzie w Łomży zakaz poruszania się samochodów z rejestracją BKL przecież to sama wiejska patologia. Pewnie z 90 % kolizji i wypadków w naszym mieście i okolicach to właśnie przez nich. Precz...

  • serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 09:35:42

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • gregory - niezalogowany 2018-07-09 09:03:45

    Sta Nie wiem czy widać ale to daewoo matiz warto obejrzeć crash testy. Co do czepiania się kobiety darował bym sobie bo słoma z butów wychodzi.

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-07-09 08:28:13

    Osobiście jak tylko mogę umożliwiam motocyklistów wyprzedzanie - bo po co mają się wlec za sznurem samochodów. Oczywiście mądrze bez brawury. W tym wypadku to tylko wina roztrzepanej baby.

  • Aaa - niezalogowany 2018-07-09 07:36:02

    Widziałam na własne oczy z jaka prędkością jechał motocyklista wyprzedzając rząd aut w którym jechałam, przy takim ruchu w niedzielę wieczorem to niezbyt mądre. nie minęło 5 min mijałam go już w rowie. Kobieta nie powinna tam zapewne zawracać, a on nie powinien jechać z taka prędkością, bo ruch zwyczajnie na to nie pozwalał. Bardzo przykra sprawa.

  • Sta - niezalogowany 2018-07-09 07:07:14

    Piszą tu ludzie którzy nie znają całej sytuacji , nie widzieli jak to było także może nie wylewajcie swoich opinii które mogą nie być fajne . Znam kierowce samochodu i wiem że upewnila się zanim wykonała manewr i mogła to zrobić w tym miejscu . Patrząc na szkody samochodu to motocykl jechał za szybko. Stało się. Czasu nie odwrocicie. A takie komentarze zostawcie dla siebie !!!

  • Zmuszona zareagowac - niezalogowany 2018-07-09 05:38:43

    Kosmos albo tobie w leb

  • Zmuszona zareqgowac - niezalogowany 2018-07-09 05:37:28

    Młodszy szeregowy cizia to twoja sta.. Swoje przypuszczenia schowaj do kieszeni. Zawracała w niedozwolonym miejscu a on zapier....

  • sss - niezalogowany 2018-07-09 05:36:55

    raczej wolno nie jechał skoro samochód tak wygląda.. wuna tylko i wyłącznie motocyklisty - mogł nie zapier.dalać

  • młodszy szeregowy - niezalogowany 2018-07-09 02:45:33

    Cizia musiała kierunkowskaz włączyć w ostatniej nie dając motocykliście najmniejszych szans na reakcję.

  • kosmo90 - niezalogowany 2018-07-09 01:30:08

    Byłoby sprawiedliwie gdyby walnął prosto w drzwi.

  • Eda - niezalogowany 2018-07-09 00:07:46

    Ludzie to mojego najlepszego kolegi brat ogarnięty miał firmę żonę sieci wejście się za siebie a nie komentuje ie kogoś panie świec nad jego dusza mnie z nug zcielo jak się dowiedziałam że on nie żyje niezajmujcie się. Plotami tylko zastanówcie się nad swoimi jazda i jak tam można źle jechać jak tam jest fotoradar i puzniej podwujno ciągła jak tam można zawracać jak dalej jest cpn można spokojnie zawrócić bkl nie bkl nie wasza sprawa postacie się w sytuacji tej rodziny nikomu nie życzę

  • Salvador - niezalogowany 2018-07-08 22:15:26

    Rejestracja bkl wszystko jasne

  • Moto - niezalogowany 2018-07-08 22:14:31

    Zginął z pasją lewa reka w gorę

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-07-08 21:54:25

    Kierowca zdrowy na umyśle wie że nie jest sam na drodze i potrafi się zachować. Trzeba kilka razy upewnić się zanim zrobi się jakiś manewr.

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-07-08 21:54:24

    Kierowca zdrowy na umyśle wie że nie jest sam na drodze i potrafi się zachować. Trzeba kilka razy upewnić się zanim zrobi się jakiś manewr.

  • Miko - niezalogowany 2018-07-08 21:37:24

    Ludzie - ktoś zginął to jest straszne dla rodziny. Kobiety błąd czy nie ,to ona będzie żyła z tym do końca. Po co komentować. Nieszczęście się stało. Pzdr.

  • asd - niezalogowany 2018-07-08 21:15:07

    kierowca.pl A skąd info, że ona upośledzona? Może on jechał źle? Non stop na drogach latają motorami jak nienormalni. Trzeba patrzeć realnie na sprawę.

  • kierowca.pl - niezalogowany 2018-07-08 20:49:33

    Przykre to że przez jakąś upośledzoną babę zginął motocyklista.

  • Loko - niezalogowany 2018-07-08 17:48:56

    Aj z tymi drogami... robi sie za ciasno. Maly blad i tak sie kończy. Przykra sprawa :-(

Dodajesz jako: |