:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Śmiertelny wypadek za Rogienicami. DK63 jest zablokowana [FOTO][AKTUALIZACJA]

Wypadki drogowe, Śmiertelny wypadek Rogienicami zablokowana [FOTO][AKTUALIZACJA] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 29/11/2019 16:42

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 63, pomiędzy miejscowościami Mały Płock i Rogienice Wielkie (pow. kolneński). Policja podaje, że jest to zdarzenie drogowe z udziałem tira i pojazdu osobowego. Droga jest całkowicie zablokowana.

Policja nie informuje obecnie o wstępnym przebiegu zdarzenia. Wiemy jedynie, że ciężarówka przewożąca drewno zderzyła się z pojazdem osobowym, po czym przewróciła się w poprzek jezdni na DK63. Według informacji przekazanych nam przez czytelnika jedna osoba jest reanimowana. Policja cały czas pracuje na miejscu zdarzenia.

Wyznaczono objazdy: Pojady jadące z miejscowości Mały Płock kierowane są m.in. w kierunku miejscowości Popki. Pojazdy ciężarowe jadące z Łomży do Kolna policjanci kierują w stronę Stawisk.

[AKTUALIZACJA] Zdarzenie na DK63 okazało się wypadkiem ze skutkiem śmiertelnym. Jedna osoba zmarła.

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący pojazdem marki citroen, mężczyzna, zjechał z nieustalonych przyczyn na przeciwlegly pas ruchu prosto pod pojazd ciężarowy marki scania. Mimo podjętej reanimacji zmarł. - przekazuje sierż. sztab. Monika Chmielewska z KPP w Kolnie.

Droga jest zablokowana. Na miejscu pracuje ruch drogowy oraz grupa dochozeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

 

lomza

Śmiertelny wypadek za Rogienicami. DK63 jest zablokowana [FOTO][AKTUALIZACJA] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 17:26:10

    Pierwszy i wiadomo Bekaele

  • Gość2 - niezalogowany 2019-11-29 17:29:01

    Właśnie że nie BKL TYLKO jakiś WW i BL to że na kolnenskiej drodze nie znaczy że BKL nie oceniaj zdarzenia po drodze na której był wypadek

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 17:30:33

    No bo kupił auto od BL i jeszcze nie przerejestrowal

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 17:33:53

    Jak zwykle glupie komentarze bkl. A ostatnio w to na pasach łomżyniacy rozjeżdzają ludzi

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 17:40:15

    I co dupa cię juz boli

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 17:40:45

    I w to ble ble nauczy się pisać

  • gość 2019-11-29 17:42:32

    nie macie wstydu sie tak wyzywac pzecierz to nie rejestracje jezdza ale kierowcy jak cos sie pisze to trzeba myslec i byc odpowiedzialny jezeli nie szanujecie siebie to szanujcie innych

  • gość 2019-11-29 17:50:59

    ostro leciał jak chłopa na bok wywaliło

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 17:53:02

    Taki żarcik

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 17:55:37

    BKL przy wjeździe na rondo ustąp kur..pierwszeństwo!!!!czy wy wiecie do czego służą znaki drogowe????

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 17:57:17

    Ludzie przeżywają tragedię a lomzynska kultura musi dać o sobie znać

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 17:58:48

    Z tymi bkl to chyba masz jakiś psychiczny uraz debilu

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 18:22:59

    Walikonik cwany tylko pisać w internecie bo nikt go nie widzi a na zewnątrz najwieksza cipa

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 18:26:14

    A dzis pod kolnem kto siedział w rowie nie bkl

  • Siwy - niezalogowany 2019-11-29 18:29:41

    Dość tego pierd lamento niech policja trasę z Miastkowo zmieni M.Plock

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 18:31:04

    Nie znaliscie człowieka a komentujcie. Ktoś stracił życie a wy o rejestracjach piszecie.
    Pokój jego duszy

  • gość 2019-11-29 18:31:33

    ludzie człowiek zginoł a wy takie głupoty pierdol.. niech spoczywa w pokoju....**

  • Kiełc - niezalogowany 2019-11-29 18:38:48

    Buraki wstyd mi za was zginął człowiek a wy sracie tutaj i się wymądrzacie kur**, trochę szacunku do czlowieka bo nikt z was śmierdzące parszywe gnidy nie wie czy ten człowiek nie zasłabł podczas jazdy. Ja w przeciwieństwie do was składam najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. Niech ten człowiek spoczywa w pokoju [*] [*]

  • Mike - niezalogowany 2019-11-29 18:38:53

    Ogarnijcie się hejtowicze jak takie głupie komentarze możecie pisać po takiej tragedii. Jacy musicie być debile. Żałosni. Macie świra na punkcie BKL.

  • On - niezalogowany 2019-11-29 18:40:54

    "Według informacji przekazanych nam przez czytelnika jedna osoba jest reanimowana." czy ten czytelnik będący na miejscu zdarzenia(bo chyba tam był skoro przekazał info) podjął czynności resuscytacyjne? Czy czekał na straż i PRM pisząc do portalu newsa? Od zgłoszenia do przyjazdu pierwszych służb mija kupa czasu, nauczymy się ratować a nie cyk foteczka i jestem super

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 18:44:46

    Zginął człowiek mąż ojciec kurwa a was interesuje tylko to czy bkl. Wątpię w ludzi naprawdę

  • gość 2019-11-29 18:47:52

    Nie dość że drzewa rosną gęsto przy drodze to jeszcze leżą na asfalcie i jak tu jeździć ?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 18:55:42

    Jest mi przykro, że ktoś przeżywa tragedię, rodzina cierpi, a idioci animowo , ślą w eter swoje mądrości. Pamiętaj, że jutro Ty możesz być ofarą i mało istotne będzie jaką miałeś rejestrację, gdzie mieszkałeś i co robiłeś. Mariusz P.

  • GośMały Płock - niezalogowany 2019-11-29 19:04:29

    Wieczne spoczywanie. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. Pożądany człowiek zginął. Nie nr rejestracyjny stanowi o człowieku i kierowcy. Do osoby oceniającej, na samym początku trzeba spojrzeć na siebie zanim zaczniesz oceniać drugiego człowieka. Nigdy nic nie wiadomo co Ciebie spotka. Radzę wstrzymać się z ferowaniem wyroków. Wszystkiego dobrego dla Wszystkich nawet Tych " najjjj mądrzejszych."

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 19:09:09

    Jest mi wstyd , że stała się tragedia, cierpi rodziną, a idioci anonimowo ślą swoje mądrości. Pamiętajcie, że jutro Wy możecie być ofiarą wypadku i mało ważne jaką miałeś rejestrację, gdzie mieszkałeś i co robiłeś!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 19:17:19

    Lomzyniacy, wstyd mi za was. Nie macie za grosz kultury i szacunku wobec tragedii innego człowieka, być może waszego znajomego. Szczery wyrazy współczucia dla rodziny ofiary. To byl bardzo dobry człowiek.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 19:19:47

    A kto to mówi że to Łomzyniacy piszą co?

  • Gośćali - niezalogowany 2019-11-29 19:35:55

    Piszę to debili że wsi mieszkający w łomży

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 19:36:17

    Ludzie współczucia może!!!!!! Człowiek może zasłabł a wy piszecie takie bzdury!!!!! Zastanówcie się logicznie!!!! Każdego może dogonić słabość własnego organizmu!!!! Dzisiaj wstajesz rano i nie wiesz jak się poczujesz a nawet twój pojazd w którym zrobiłeś przegląd może ciebie zawieść!!!!!!! Samochód jak każda maszyna w każdej chwili może zawieść!!!!!!! Nie macie pojęcia o czym piszecie!!!! Jeżeli piszecie a nie wiecie jaka była przyczyna to wogole nie piszcie!!!!!!! Starczy tych głupich heytow!!!!! Współczucia!!!!! Bo każdy kto prowadzi pojazd może być na tym miejscu!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 20:13:03

    Ile wieśniaków az śmierdzi w sklepach dziś parkować nie idzie bo stają na trzech miejscach

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 20:26:12

    Wyzazy wspòłczucia i kondolencje dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 20:34:54

    Grupa Interia.pl uruchomiła akcję wspierającą walkę z mową nienawiści w polskim Internecie. Kampania ma zwrócić uwagę czytelników portalu na skalę zjawiska, zachęcić do refleksji, a także wyposażyć ich w narzędzia do przeciwstawiania się hejtowi. Może mylomza również zastanowi się nad treścią komentarzy w swoim serwisie.....

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 20:46:01

    Wypad z baru smierdzielu z wywaru

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 20:51:28

    Ostatnio to bl ronda w kolnie przejerzajo a nie na BKL akurat to facet z Łomży byl dowieść się a dopiero się wypowiadajcie i niebyl pijany ani nacpany jak co niektórzy piszą miał sklep w m Płocku żal mi tych komentarzy i was ludzie nierzycze wam tego co czuje rodzina oby nigdy wy tego nie docenili skurwiel z Łomży niby take mądre to ywac cpajo odnas wara

  • gość 2019-11-29 20:52:11

    ale wy wszyscy jacyś wrażliwi jak różowi chłopcy w rurkach XD hejt na mylomza pewnie terroryzm i mowa nienawiści a prawda jest taka że każdy pisze to co uważa jeśli nie są to groźby karalne oraz upublicznianie wizerunku bez zgody reszta to jest zwykła opinia jakieś anonima czyli wasz wszystkich.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 20:58:19

    Ale ja nie pisałem że był czy nie był pijany czytaj uważnie napisałem że poczekajmy z oceną

  • 506 - niezalogowany 2019-11-29 21:00:07

    BL takie mądre a w Łomży na pasach pieszych to BKL prędzej przepusci niz ten nieskazitelny BL.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 21:00:07

    Skurwiel z Łomży?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 21:02:04

    Kurwa jak wy bkl jeździcie po Łomży to aż na zyganie bierze a ost jak światła ruszyły w kolnie to aż nie wierzyłem co widze nie wierzyłem dlaczego tyle tu obrońców skoro ciebie to nie dotyczy to po co się udzielasz

  • gość 2019-11-29 21:12:43

    nie piscie głupot

  • gość 2019-11-29 21:32:56

    Co za gnoje na tym forum, skąd się takie czuby biorą?!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 21:38:14

    W Łomży nienawiść jak widać ma się dobrze.
    Od wojny nic się nie zmieniło , wiocha.
    Wypadek śmiertelny a oni plują na innych, szkoda słów

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 21:51:09

    Do głupio mądrych to był czyjś ojciec, czyjś syn, czyjś mąż przez wzgląd na to przzymknij się.

    Czasem lepiej milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

  • Przyjaciel - niezalogowany 2019-11-29 21:55:16

    Jak każdy lomzyniak mówi że ów miasto to dziura zabita dechami bez perspektyw to i się wszystko zgadza po tych wpisach owych rodowitych. Otóż każdy kto mial odrobinę rozumu w głowie czy fachu w rękach to wyjechał gdzieś byle gdzie i wiedzie godne szczęśliwe życie a ten kto został wali głową w mur że dla niego nie wystarczyło już rozumu czy ambicji i musi zostać w tym smrodzie a ta nienawiść rośnie i przekłada się min. na tym forum i jego gownianej treści. Drodzy lomzyniacy dajcie spokój tym bkl bo u nich tak samo śmierdzi jak u was tylko mniej bo to mniejsze miasteczko ale teraz też mają światła tak jak wy i prawdopodobnie kiedyś osiągną wasz wysoki poziom perfekcji w prowadzeniu wozu. I pokory odrobinę bo taki wypadek jutro czy pojutrze może spotkać każdego. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 22:15:58

    Pewnie w Łomży gowno rozbryzgują ze az zygac sie chce no zablysles/as w tej chwili a co do świateł w Kolno to faktycznie strzałka warunkowego skrętu w prawo wyjazd za sygnalizator i dalej stoi bo widzi ze ci co mają czerwone stoją no komedia nie z tej ziemi jeśli dla ciebie wszyscy co wyjechali to mądrzy wykształceni ludzie no to Bravo dla mnie to ludzie bez umiejętności charakteru aha i bez szczypty patriotyzmu

  • gość 2019-11-29 22:17:26

    Prawda jest taka że to BKL ( farbowane lisy - mieszkający w Łomży ) szczują na tych BKL z Kolna bo większość Łomżyniaków wyjechała z tej wiochy zabitej dechami i ma gdzieś jakieś BKLy

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 22:48:26

    Wypadek! Ten pan mieszkał w Łomży a swoim sercem zawsze był w MP, brak słów na wasze komentarze i brak szacunku dla ludzi... Wyrazy współczucia dla rodziny, znajomych i sąsiadów naprawdę przykra sprawa...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 22:48:56

    Wypadek! Ten pan mieszkał w Łomży a swoim sercem zawsze był w MP, brak słów na wasze komentarze i brak szacunku dla ludzi... Wyrazy współczucia dla rodziny, znajomych i sąsiadów naprawdę przykra sprawa...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 22:49:33

    I po huj te drzewa przy drodze? Wyciąć posadzić 50 metrów dalej, by w takiej sytuacji auto mogło wyhamowac na zieleni bądź (oranym) gdzie bariery Energo chłonne, kierowca mógł zasnąć i uderzył prosto w drzewo... Gdyby go w tym miejscu nie było trawa uratowała by mu życie.... Pierdoleni ekolodzy w innych krajach przy drodze są ustalone odstępy drzew od drogi... Tylko u nas zagrożenie życia kierowcy.... Proszę admina o cenzurę wulgaryzmów

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 22:57:24

    Dajcie spokój za każdy razem ta sama sytuacja mianowicie jaka to różnica czy to bkl czy blm czy inny jakiś. To nie ma żadnego wpływu na to co może się stać.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 22:57:43

    Nieważne jaka rejestracja WAŻNE kto jak prowadzi a nawet doświadczonym kierowcom zdarzają sie bledy na drodze. Wszystko zależy w jakiej sytuacji sie znajdziemy tego nikt nigdy nie przewidzi. W calym kraju wiele takich wypadków sie zdarza i to nie zależy od rejestracji tylko od kierowców

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 22:58:47

    Zginal człowiek. Bezsensowne komentarze nie na miejscu.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 23:00:33

    Masz rację mój przedmowco. Możesz isc nue prowadząc auta i nie wiesz co cie spotka.

  • Ktoś.. - niezalogowany 2019-11-29 23:34:51

    Czytając te komentarze można się złapać za głowę. Najwięcej maja do powiedzenia bez mozgi... I osoby który nie były i nie widziały..

  • gość 2019-11-30 00:33:58

    Włosy na głowie stają dęba, od tych po prostu " głupich komentarzy, co niektórych idiotów " Przepraszam ... Tragedia !!!
    Zmarły, był porządnym człowiekiem, miał sklep spożywczy, ciężko na to, pracował.
    Wyrazy współczucia dla rodziny, Kondolencje.
    Znajomy / M P były sąsiad - Z J.

  • Jestem z Łomży - niezalogowany 2019-11-30 04:46:13

    Jestem z Łomży... I mam znajomych na BKL... Fakt też im dogryzam że nie umieją się poruszać autem a teraz jak mają światła to będzie jazda.... Jak oni biedak dadzą radę 1ich światła

  • Jestem w Łomży - niezalogowany 2019-11-30 04:51:32

    Cd
    ALE NA BOGA DAJCIE SPOKÓJ
    KTOS STRACIŁ ŻYCIE MIAŁ RODZINĘ, MARZENIA, PLANY
    ŻARTY ALE MOŻE NIE W TAKIM MOMENCI

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 05:04:20

    Uszanujmy to i nie piszemy głupot pod tym artykułem

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 06:36:18

    Czy to BL czy BKL to i tak jedna kurwa...jestescie tak zalosni że szkoda gadać.. Jedni jebnieci ćpuny złodzieje i nic więcej... Lepiej idźcie się gdzieś wszyscy pierdolnąc z jakiegoś wieżowca...aaaa sory w zapizialej Łomży nie ma wieżowców bo to SMIERDZACĄ WIEŚ... A to że człowiek zginąć.. Być może Mąż i ojciec a wy cwele jebani nawet zero współczucia... Pókoj jego duszy*

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 06:54:40

    Redakcja powinna blokowac komentarze pod artykulami o wypadkach tego typu. Moze rodzina ofiary czyta to , moze trzeba pomyslec jak jest im przykro w tym momencie. Komentarze pod takimi artykulami sa zbedna rzecza. Czy wy nie widzicie droga redakcja co sie dzieje?

  • Gośćaaa - niezalogowany 2019-11-30 07:40:18

    Te forum to porażka.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 08:14:15

    Szkoda czlowieka znałem osobiście doswiadczony kierowca i wyrazy współczucia dla rodziny. Osobiście też mam nr. Na bkl nie uważam się za zawodowca ale jeżdżę bardzo dużo po Polsce nie ma tygodnia żebym nie zrobił 1000 km osobowka wiec jest jakaś wprawa. Sam czasami nie mogę uwierzyć co Kolniacy wyprawiaja bo do samochodu wsiadaja " Od Święta " niedzieli kierowcy. Zaobserwowalem ze większość ma problemy nawet w Łomży z poruszaniem się po radach czy skrzyżowaniach A co by było w Warszawie czy innym większym mieście. A co do świateł w kolanie PORAZKA w codzienny dzień się korkuje A co będziesz jak Warszawa latem zacznie jechać. Światła przy urzędzie skarbowym nawet dobry pomysł bo na tamtym skrzyżowaniu zawsze był problem z wyjazdem A kierowcy jak to kierowcy nawet jak kturys miał pierwszeństwo to i tak patrzył na drugiego czy kturys nie wyjedzie. Ale drugie światła bliżej Orlenu masakra tylko się przez nie korkuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 08:26:48

    https://m.facebook.com/profile.php?id=613017428724963&ref=content_filter

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 08:31:53

    Jak ktoś s wcześniej przeglądal to pamięta że 90% ta auta z rejestracją BL
    Tylko jakiś cwaniak zamazal literę L bo wstyd pewnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 10:02:20

    Największą lipę w Łomży odwalają WO i WOS

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 10:19:15

    Ale wy pier**licie o tych ludziach co wyjechali za granicę to same mózgi i ludzie z ambicjami...
    Hahahhahaha no nie wyrobię że śmiechu większość tych pajacow to były te jebane slamsy dresy co chodziły po mieście i się pruły do każdego mieszkańca i szukali problemów, jak ja się cieszę, że tego bydła nie ma u nas w kraju już na DOBRE. Zwykłe sebixy które nap**rdalają gdzieś w polu i są zwykłymi szmatlawcami. Przynajmniej jest o wiele spokojniej w Łomży od ostatnich paru lat.

  • gość 2019-11-30 10:22:32

    Jesteście Debilami :)

  • bekaela - niezalogowany 2019-11-30 10:42:12

    wy też

  • Gość5 - niezalogowany 2019-11-30 11:10:53

    Nie ma jak to w Łomży wczesnym rankiem wali gównem i rumiankiem ... wyrazy współczucia

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 11:11:20

    Ludzie gdzie w Was trochę godności? Człowiek stracił życie. Był naprawdę uczciwym i dobrym człowiekiem. Zamiast się zamknąć i zostawić komentarz dla siebie, piszecie publicznie takie głupoty. Nie wiecie co się wydarzyło, czy człowiek zasłabł, czy samochód zawiódł.. a wypisujecie takie głupoty ze oczy bolą. Przemyślcie swoje zachowanie, bo nie wiecie, czy kiedykolwiek Wam, bądź bliskiej osobie się to nie przytrafi. Trochę szacunku. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 11:11:56

    Gdzie robia ludzie z Kolna prawojazdy w Lomzy to moze cos nie tak jest ze im wydaja prawko

  • gość 2019-11-30 11:21:10

    do administratora strony prosze o wprowadzenie aby kazdy komentarz byl pisany pod swoim imieniem i nazwiskiem skonczyl by sie hejt i mowa nienawisci bo tylko tchorze potrafia tak pisac

  • gość 2019-11-30 13:26:12

    podpisz się imieniem i nazwiskiem golniaku

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 13:51:42

    Tych na ciężarówkach zrobić kontrol bo kładą drzewa a później nawet nie zjeżdżają tylko cała droga ich jak te slepaki lompy a później to osobowki winę bo oni to święte krowy

  • gość 2019-11-30 14:44:07

    gosc 13 26 12 ja urodzilem sie w Lomzy moja cala rodzina od pokolen reprezentuje to miasto a co ty mozesz wiedziec spadochroniarzu i nie pisz w imieniu rodowitych lomzyniakow bo cie do tego nikt nie upowaznil rozumiesz?

  • gość 2019-11-30 15:32:22

    dobrze januszku

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 15:35:43

    Proponuje zabronić jazdy ciezarowymi w Polsce bo to oni sa przwaznie sprawcami bezposrednimi a w wielu przypadkach w wyniku ich jazdy generuja sie wypadki tiry na szroty a nie na drobi

  • gość 2019-11-30 17:20:34

    DLA MNIE JAKO RODOWITEGO WARSZAWIAKA CZY BKL CZY BL - TO JEDEN CHOJ , TYLKO W INNYM OPAKOWANIU )))))))))))))))))))))))))

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 18:15:48

    Boże jacy idioci się tu wypowiadają

  • WAWA SSIE CHUJA - niezalogowany 2019-11-30 18:16:58

    WARSZAWIAKI TO KURWY BEZ MÓZGU GORSZE OD BKLÓW.

  • gość 2019-11-30 19:19:16

    od januszkow to mozesz wyzyw ac chamie swoich najblizszych spadochroniarzu wracaj tam akad przyjechales pewnie brakuje ci gestej puszczy bo w miescie sie nie mozesz odnalesc przez przejscie dla piszych tez ktos cie przeprowadza a co do ostatniego wpisu widac ze lubisz to robic trzeba byc debilem zeby sie tak zalogowac blyszczysz jak neon nad burdelem

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 20:17:42

    Takiego skupiska patologi w wypowiedziach jak tu jest to ze swieca szukac. Tragedia. Zeby czlowiek nie przeczytal tych komentarzy to by i na slowo nie uwierzył ze tacy delikwenci sie tu wypowiadaja.

  • gość 2019-11-30 22:03:42

    do wszystkich normalnych internautow trzeba doprowadzic do tego aby kazdy piszacy na tym portalu logowal sie pod swoim imieniem i nazwiskiem mamy przeciez demokracje mozemy pisac co chcemy ale nie mamy prawa obrazac innych ich uczuc przekonan pewien jestem ze skonczyl by sie hejt i mowa nienawisci

  • Mrx - niezalogowany 2019-11-30 22:45:52

    W wypadku zginal wlasciciel sklepu z malego plocka. Byl bardzo pracowitym czlowiekiem. Zatrudnial ludzi do pracy dbal o klienta. Niestety w zycie nic nie jest pewne ...

  • Znajoma-Gość - niezalogowany 2019-11-30 23:56:05

    Zginal czlowiek...
    Zaden pirat drogowy.To byla jego codzienna trasa do i z miejsca w ktorym prowadzil przez 30 lat swoja dzialalnosc.
    Do tych,ktorzy rzucacie takim hejtem...Wasze komentarze czyta rodzina i znajomi tragicznie zmarlego.opamietajcie sie ludzie

  • Ego 24 - niezalogowany 2019-12-01 00:16:56

    Zajrzyj dokładnie do swoich korzeni rodzinych skąd pochodzenia jest twój dziadek lub pradziadek i nie rzucaj tu gnojem bo z tego chłopskiego gnoju żyją tacy jak ty nie mając wiedzy jak żyją prawdziwi ludzie pracujący na chleb, ten człowiek wypracował wszystko od kromki chleba co ty o tym nie masz nawet pojęcia wiele lat pracy nauczyło go pokory i szacunku dla ludzi, mieszkał w Łomży i tym się nie wywyższał, ale całym sercem był w MP... wyrazy współczucia dla rodziny

  • gość 2019-12-01 09:53:31

    JAK WY LUDZIE BOGA SIE NIE BOICIE ZA TAKIE KOMENTARZE

  • Loko - niezalogowany 2019-12-01 11:41:17

    Mysle ze trzeba zgłosić ten portal do odpowiednich instytucji! Na wiekszosci portali juz na szczęście nie mozna komentowac artykulow.. w wypowiedziach jest za duzo nienawisci i obrazania innych! Komentowanie powinno byc zakazane..... komentujacy przewaznie nie znają życia sieja tylko zamęt

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 13:27:15

    Szuje bez rozumu. Człowiek który zginął był czyimś ojcem i mężem. I tak był to stu procentowy "BL". Zamiast wyrazić trochę współczucia to wylewacie z siebie żółć bo nic więcej nie macie.

  • gość 2019-12-01 18:20:09

    2019-12-01 11:41:17

    Sam go zgłosze też. screen komentarzy zrobiony

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 18:27:58

    Popieram wypowiedz powyzej. To w glowie sie nie miesci zeby takie rzeczy wypisywac.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 19:07:07

    No właśnie podpierdalanie wiesniaki tez mają we krwi bede lepszy zrobię wiecej za mniej

  • Szewa - niezalogowany 2019-12-01 20:15:02

    Uwielbiam czytać komentarze dotyczące mojej okolicy tzn mojego miejsca gdzie się wychowałem (los nie wybiera... To Łomża) jeśli chodzi o BKL - kocham was wszystkich a najbardziej wasze panny, BLM - najlepsze mleko, warzywa i owoce jesteście THE BEST! No i moi ziomale... no wiecie generalnie super: tolerancja, innowacja, aktywizacja, przedsiębiorczość ect, itp. Ale ŁKS, Wieża Ciśnień, Browar Łomża w metalowej puszce - słabo. A dla wszystkich zboczuchów jak chcesz zrobić sobie dobrze to rób to swoją ręką - pozdro dla bystrzaków, w końcu tak niewielu ich zostało...

  • M - niezalogowany 2019-12-03 00:42:25

    Wiecie to przykre.Gdy patrzy się na taką wiochę! I znieczulice ! Byście chodz raz zmówili wieczny odpoczynek.. A nie ! Skąd wiecie kim był zmarły i czy może poprostu nie zasłabł! Ogarnijcie tyłki i zwróćcie uwagę jak jezdzicie i co was czeka w przyszłości!

  • gość 2019-12-03 21:33:20

    Człowiek zasłabł, wracał z pracy a tu takie komentarze....

  • Real - niezalogowany 2019-12-04 16:26:22

    Wpuścić Łomżynskie...... Na salony obora gotowa bez alkoholu wystarczy posłuchać co mają ciekawego do powiedzenia, jak świat światem Łomża ma żal d..... Do wszystkich do okoła że jest tylko miastem powiatowym

  • gość12 - niezalogowany 2019-12-08 21:00:53

    https://www.youtube.com/watch?v=sEakW7j3Ov4

  • gość 2019-12-08 22:55:27

    Czy jesteście pewni że to był TIR?
    Ktoś woziłby drzewo tranzytem przez UE, do krajów zewnętrznych?
    Nie wydaje mi się.

  • gość 2019-12-09 01:03:01

    SPRAWDŻCIE !!! !!! !!! na YT : https://www.youtube.com/watch?v=sEakW7j3Ov4 12sekunda filmu koło prawego światła TIRa - zwierzę SPRAWCA ucieka do lasu !!!

Dodajesz jako: |