:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Śniadowo - Szczepankowo: Czołowe zderzenie osobówek [FOTO]

Wypadki drogowe, Śniadowo Szczepankowo Czołowe zderzenie osobówek [FOTO] - zdjęcie, fotografia
08/02/2019 20:28

Prawdopodobnie śliska nawierzchnia drogi powiatowej między Śniadowem a Szczepankowem była przyczyną zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. W miejscowości Osobne na lekkim łuku drogi czołowo zderzyły się skoda i audi.

Do czołówki doszło przed godziną 20.

Na miejsce zadysponowano dwie karetki pogotowia, ponieważ była obawa, że w wyniku zdarzenia mogła zostać ranna kobieta i 9-letnie dziecko. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, a samo zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze!

Śniadowo - Szczepankowo: Czołowe zderzenie osobówek [FOTO] komentarze opinie

  • ... - niezalogowany 2019-02-11 09:47:55

    napisał "inteligent" z chamowa...

  • łowca MIEszczurów z chamowa - niezalogowany 2019-02-10 12:57:14

    Już nie jeden wyjechał poza miasteczko Łomża do Warszawy i tramwaje autem przestawiał, co później cała Warszawka się śmiała jak to mają w zwyczaju ludzie mieszkający w blokach [mieście]. Ci miastowi ynteligenty/nowocześniaki/postępowi za dychę mają szacunek do innych narodowości.kultur większy niż do swoich, ludzi mieszkających w małych miastach/miasteczkach czy wioskach.

  • MORGAN - niezalogowany 2019-02-10 00:27:25

    Bl-e nie mają pojęcia o jeździe powyżej 50km/h to raz! A dwa to zachowują sie jak świnie poza terenem zabudowanym i myślą ze to już autostrada!

  • oyra - niezalogowany 2019-02-09 10:07:07

    70 % to wieśniaki

  • ASU - niezalogowany 2019-02-09 08:26:49

    ja pukam się w pustą banię bez przerwy... Pomaga.

  • ASU - niezalogowany 2019-02-09 07:21:14

    Szkoda tych ludzi piszącuych bzdury,chyba nie mają co ze sobą zrobić radzę puknąć się w te puste łby pozdrawiam

  • kuń mechaniczny - niezalogowany 2019-02-09 05:04:15

    ja za moje wielkie miasto Łomża nie wyjeżdżam... boję się, jestem zwykłym niedzielnym kierowcą, poza tym nie wiem czy mój złom dojedzie np. do konqrzyce.

  • Szkodagadac - niezalogowany 2019-02-09 04:56:07

    Łomża to nie miasto... połowie mieszkańców słoma z butów wystaje...

  • Do dzik - niezalogowany 2019-02-09 03:37:06

    Powiem inaczej miało się S3. Miało

  • Dzik - niezalogowany 2019-02-09 02:26:57

    Trudno jest dostosować prędkość do warunków jak sie ma S3

  • ... - niezalogowany 2019-02-09 00:07:06

    Spójrzcie na siebie jak jeździcie po "swoim" mieście..To że wypadek wydarzył się w wiosce nie oznacza, że ktoś z blm to spowodował. Tak jak widać rejestrację bl i wszystko jasne. Wyjadą mieszczuchy poza miasto i poradzić sobie nie potrafią na drodze. Wasze ocenianie jest na bardzo niskim poziomie...

  • ślepy koń mechaniczny - niezalogowany 2019-02-08 23:12:10

    A co niby by tam robili miastowi na tym zadupiu? To taki miastowy z rodowodem wiejskim - chłoporobotnik.

  • Uka - niezalogowany 2019-02-08 22:09:07

    A nawet dwa

  • Uka - niezalogowany 2019-02-08 22:07:07

    Kuniu Ty chyba nie zauważyleś bo jeden na BL

  • kuń mechaniczny - niezalogowany 2019-02-08 22:01:21

    Dwa wiejskie barany i tyle na temat.

Dodajesz jako: |