:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Sondaże w wyborach do sejmików korzystne dla PiS

Partie polityczne, Sondaże wyborach sejmików korzystne - zdjęcie, fotografia
21/10/2018 19:15

Jak podaje TVN24 na podstawie badań Ipsos, w wyborach do sejmików wojewódzkich w całym kraju aż 32,3 proc. wyborców zagłosowało na kandydatów PiS. Koalicja Obywatelska uzyskała 24,7 proc. głosów. PSL zajął 3. miejsce z rezultatem 16,6 proc. oddanych głosów. 

Wyniki badań Ipsos na komitety wyborcze poszczególnych partii w Polsce:


Prawo i Sprawiedliwość – 32,3 proc. 

Koalicja Obywatelska – 24,7 proc. 

Polskie Stronnictwo Ludowe – 16,6 proc. 

Kukiz’15 – 6,3 proc. 

Bezpartyjni Samorządowcy – 6,3 proc. 

Sojusz Lewicy Demokratycznej – 5,7 proc. 

Wolność w Samorządzie – 1,5 proc. 

Ruch Narodowy – 1,2 proc. 

Razem – 1,4 proc.

Zieloni – 1,0 proc. 

Sondaże w wyborach do sejmików korzystne dla PiS komentarze opinie

  • Ratusz - niezalogowany 2018-10-22 03:12:39

    Muzyk : 0.13 Chrzan : 0.22 Borysiewicz : 0.01 Stało się

  • Wyborca od zawsze - niezalogowany 2018-10-21 22:07:05

    Edit: 16% Borysewicz

  • Wyborca od zawsze - niezalogowany 2018-10-21 21:58:29

    46% Chrzanowski 21 % Muzyk 12 % Borysewicz

  • rafik - niezalogowany 2018-10-21 21:54:43

    NA POWAZNIE , jak juz cos bedzie wiadomo , prosze o wyniki! DZIEKI

  • wyborca - niezalogowany 2018-10-21 21:43:10

    komisje liczą głosy. o godz.23.30 jezdzilem we wszystkich lokalach okręgu 2. nie ma wyników. Dobranoc.

  • trzymam kciuki za Chrzanika - niezalogowany 2018-10-21 21:39:21

    czuje ze Muzykowa wygra

  • OrganistaMieciu - niezalogowany 2018-10-21 21:30:37

    ksiądz dzisiaj mówił, że i tak wygra muzyk

  • K - niezalogowany 2018-10-21 21:24:13

    Ludzie ludzie dajcie konkrety,czekam na wyniki

  • caritas - niezalogowany 2018-10-21 21:19:42

    Według sondażu CARITAS wygrał Borysewicz 45procent

  • lomzanin - niezalogowany 2018-10-21 21:15:58

    muzyka 20 procent Borysewicz 12 procent w sondazowych wynikach

  • Rysiu - niezalogowany 2018-10-21 21:10:11

    Chrzanowski prowadzi. Walka o drugie miejsce Borys bóbr i fałszywa muzyka lep w lep?????

  • Racoooo - niezalogowany 2018-10-21 20:32:03

    Brawo Mariusz!! Zniszczyłeś konkurencję.

  • rafik - niezalogowany 2018-10-21 20:11:08

    W sejmikach raczej bedzie bez zmian, PiS wygral ale czy bedzie koalicja to juz nie wiadomo! Czyli bez zmian , wielkie miasta dla PO , male miasta i wsie dla PiS! Dajcie znac jak ktos wie jak w LOMZY wynik!!!!

  • lomzanin - niezalogowany 2018-10-21 20:06:48

    w sondażach Chrzanowski ma 48 procen Muzyk 20 procent ;) Brawo my;)

  • enej - niezalogowany 2018-10-21 20:01:48

    Donald problemy i to poważne się dopiero zaczną. Gdyby nasz kraj był na tyle mocny ,że byłby niezależny od wpływów globalnej koniunktury to bym ci przyznał rację ale wystarczy jedno tąpnięcie a u nas będzie katastrofa. Polska nie ma absolutnie żadnego bufora finansowego który mógłby przyjąć na siebie jakieś globalne tąpnięcie. My się rozwijamy owszem ale głównie na kredyt który dobija już do alarmującego poziomu.

  • Marietta74 - niezalogowany 2018-10-21 19:57:03

    Chrzanowski lepiej niech się z esemesow wytłumaczy

  • zmieszany - niezalogowany 2018-10-21 19:56:18

    Łomża pozostanie zaściankiem... Polska C ;(

  • antyPiS - niezalogowany 2018-10-21 19:54:30

    Angelika, twoja Muzykowa oby zajęła miejsce na POdium...

  • Osamabinladen - niezalogowany 2018-10-21 19:52:52

    TAAAK MUZYK MUZYK BRAWO

  • wiktorio - niezalogowany 2018-10-21 19:48:22

    angelika pomarzyć zawsze możesz

  • DonaldTusk - niezalogowany 2018-10-21 19:47:32

    brawo PIS!! może wreszcie zacofanie i bieda w które wpędza nas ojropejska platforma i niedojdy, które wyjechały z rodzinnych terenów skończy się... teraz do dzieła, jeszcze raz gratulacje :)

  • Angelika Łomża - niezalogowany 2018-10-21 19:46:29

    I są pierwsze sondaże: Muzyk 39.2 Chrzanowski 24.4 Borysewicz 21.5 % Czekamy na II ture!

  • Kasa - niezalogowany 2018-10-21 19:46:17

    enej, myślisz, że teraz nagle PSL zmieni koalicjanta w sejmiku województwa ? Prawo i Sprawiedliwość – 32,3 proc. + ewentualnie Kukiz 15 – 6,3 proc. NIE ma SZANS : Koalicja Obywatelska – 24,7 proc. + Polskie Stronnictwo Ludowe – 16,6 proc.

  • krzyś - niezalogowany 2018-10-21 19:46:10

    jak wiecznie tego darmowego pieniadza nie bedzie. to co wowczas? juz ci odpowiadam. to sie dodrukuje, wypusci obligacje i pojdziemy w slady poprzednich rzadow po-psl-dlug i tak beda splacac nastepne pokolenia do konca swiata plus 1 dzien.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-10-21 19:40:01

    Genialne wystąpienie prezesa Kaczyńskiego : Wygraliśmy - ALE ZNÓW I TO NAWET W I-szej - PRZEGRALIŚMY Z KOALICJĄ OBYWATELSKĄ I INNYMI KANDYDATAMI hahahahaa

  • enej - niezalogowany 2018-10-21 19:37:24

    w sumie o tym kto będzie gdzie rządził zadecydują zawarte koalicje. Chyba ,ze PiS będzie miał tyle głosów,że będzie mógł rządzić samodzielnie. Ciekawy jest wysoki bo 16% wynik PSl które tak w kampanii wyborczej było niszczone przez PiS. Martwi mnei ,ze pomimo tylu namacalnych dowódów i faktów niszczenia Polski przez PiS nadal 32% oddało głos na ta partię. Pieniądz darmowy rozdawany z kieszeni wszystkich podatników robi swoje jak widać. Problem w tym ,że wiecznie tego darmowego pieniądza nie będzie i co wówczas?

  • januze - niezalogowany 2018-10-21 19:36:20

    jak to dobrze,że człowiek wyjechał z tego czegoś.ciągle tylko popaprance i pisiorki.a nawet mi was nie zal gnijcie dalej i glosujcie w kolko na te same mordy.pozdrawiam

  • enej - niezalogowany 2018-10-21 19:30:40

    tam gdzie zacofanie największe tam PiS zdobył większość. W największych miastach Polski przegrał. Zacofana ściana wschodnia a głownie małe miasteczka i wsie zagłosowały na PiS. No ale wszystko może sie zmienić bo PiS ma ogólnie 32% ale jak się ułożą koalicje w sejmikach czas pokaze.

  • darekk - niezalogowany 2018-10-21 19:29:56

    NO I CO SIĘ ZMIENI W UKŁADZIE KOALICJI PO-PSL W SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ? ... znów PiS - PRZEGRAŁO !!!!!!! podliczcie głosy i znów PiSiory nie będą rządzić w sejmiku :))) PIORUNEK będzie marszałkiem !

Dodajesz jako: |