:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Spadł z ciągnika. Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie [VIDEO i FOTO]

Region, Spadł ciągnika Trafił śmigłowcem szpitala Warszawie [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
06/08/2018 08:31

19-latek ze wsi Wyk w gminie Zbójna spadł z błotnika traktora rolniczego. Młody mężczyzna, który nabawił się przy tym poważnego urazu kręgosłupa został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Warszawie.

W sobotni wieczór 4 sierpnia, o godz. 21.00 przy hotelu Zbyszko w Nowogrodzie wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Warszawa. Transportowaną osobą przez helikopter LPR był młody rolnik z terenu gminy Zbójna, który uległ wypadkowi w miejscowości Wyk

Jak potwierdza Urszula Brulińska z zespołu komunikacji społecznej KMP w Łomży 19-latek siedział na błotniku ciągnika i spadł z niego. Z poważnym urazem kręgosłupa trafił on śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie.

Dwie jednostki straży pożarnej zabezpieczyły start i lądowanie śmigłowca. W akcji wzięły udział zastępy z OSP Nowogród oraz drugi z PSP Łomża.

Spadł z ciągnika. Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • alex25 - niezalogowany 2018-08-09 10:32:04

    Ciekawe gdzie teraz jest siostrzyczka tego rolnika.??Wcześniej potrafiła nakłamać na chorego człowieka na policji..Krzywda ludzka wylezie..wcześniej czy później

  • szu - niezalogowany 2018-08-07 08:04:22

    No i nasrał troll i zadowolony. Prostactwo z idiotyzmem. Admin powinien usuwać te same wypowiedzi.

  • oki - niezalogowany 2018-08-06 20:01:00

    Taki sam jesteś pojeb jak i on nic chyba tobie nie brakuje przypadkiem psychiczny to jesteś ty na to wygląda

  • witek srytek - niezalogowany 2018-08-06 18:48:38

    Ciebie ..cytuje " pojebie" powinni do Tworek zabrać bo jesteś jakiś psychiczny Mądziął :)

  • xxxx - niezalogowany 2018-08-06 18:16:21

    Co za pojeb z ciebie

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:19

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:18

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:18

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:18

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:18

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:22:18

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:25

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:25

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:24

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:24

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:24

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:24

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:24

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:17

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:17

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:17

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:16

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:16

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:06

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:06

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:05

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:05

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:05

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:05

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • W rękach Warszawy! - niezalogowany 2018-08-06 17:21:05

    Trafił śmigłowcem do szpitala w Warszawie - mam nadzieje, że tam udzielą mu pomocy. W Warszawie ostatnimi czasy podejmują bardzo dobre decyzje! Jedną z nich było niewystawienie obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego w jesiennych wyborach prezydenckich. Partia nie udzieliła mu zaufania i jednoznacznie pokazała, że nie popiera jego działań (polityka zatrudnienia kolegów przez esemesy, pozbawienie Łomży dworca, ogromne zadłużenie Miasta). Wierze, że Warszawa i tym razem nie zawiedzie !

  • xxxx - niezalogowany 2018-08-06 09:34:41

    Czemu w Wyku nie wylądował tylko w Nowogrodzie

Dodajesz jako: |