:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika kryminalna, Spał kierownicą środku drogi - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 17/12/2018 07:20

Wczoraj Policja otrzymała informację, że na środku drogi, za kierownicą uruchomionego pojazdu śpi mężczyzna. Gdy zgłaszający wyciągnął kluczyki ze stacyjki, nietrzeźwy kierowca próbował uciekać. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariusza i trafił do policyjnego aresztu. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Do akcji doszło pomiędzy Mikutami a Chrzanowem w gminie Przytuły.

 

W niedzielę 16 grudnia Policja otrzymała informację, że za kierownicą uruchomionego pojazdu, stojącego na środku drogi pomiędzy Mikutami a Chrzanowem w gminie Przytuły - śpi mężczyzna.

Według relacji nadkom. Tomasza Krupy z Zespołu Prasowego KWP w Białymstoku, zgłaszający wyciągnął kluczyki ze stacyjki, lecz nietrzeźwy kierowca próbował uciekać. Kierowca Opla podejrzany o kierowanie w stanie nietrzeźwości, został zatrzymany w Mikutach po godz. 13:00 przez funkcjonariusza Policji. Trafił do policyjnego aresztu. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

- Minionej dobry policjanci zatrzymali 8 sprawców przestępstw w tym 7 nietrzeźwych kierowców, na drogach doszło do 3 wypadków, w których 3 osoby zginęły, a 5 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 5 osób poszukiwanych, interweniowali 368 razy - informuje nadkom. Tomasz Krupa.

lomza

Spał za kierownicą na środku drogi... komentarze opinie

  • Sara - niezalogowany 2018-12-18 19:41:02

    Ej zajączek pewnie to byłeś ty ...skoro tak bronisz pijanych kierowców tylko ciekawe co ty bys powiedział jakby taki gosciu nawalony w trzy dupy zabil kogos bliskiego tobie też bys tak go bronił...

  • Poirytowana - niezalogowany 2018-12-17 23:02:13

    Zajączek taki naród jest wszędzie,nie tylko w Chrzanowie więc daruj sobie te wywody z du** wzięte. Nie jestem z Chrzanowa a też bym wezwała policję na takiego pijusa co w takim stanie siada za kierownicę. Zabije taki niewinnego człowieka, za kraty nie wsadzą i lata z mordą rozwaloną ciesząc się ch** wie z czego. Już za taki wyczyn jak spanie za tą kierownicą w takim stanie powinno być siedzenie a być może wiele osób dzisiaj by żyło co zginęło niewinnie przez takich meneli! Więc zajączku zanim coś napiszesz puknij się najpierw w swój malutki zajęczy rozumek adekwatny do rozmiaru zwierzątka!

  • Poirytowana - niezalogowany 2018-12-17 23:01:36

    Zajączek taki naród jest wszędzie,nie tylko w Chrzanowie więc daruj sobie te wywody z du** wzięte. Nie jestem z Chrzanowa a też bym wezwała policję na takiego pijusa co w takim stanie siada za kierownicę. Zabije taki niewinnego człowieka, za kraty nie wsadzą i lata z mordą rozwaloną ciesząc się ch** wie z czego. Już za taki wyczyn jak spanie za tą kierownicą w takim stanie powinno być siedzenie a być może wiele osób dzisiaj by żyło co zginęło niewinnie przez takich meneli! Więc zajączku zanim coś napiszesz puknij się najpierw w swój malutki zajęczy rozumek adekwatny do rozmiaru zwierzątka!

  • Poirytowana - niezalogowany 2018-12-17 23:01:35

    Zajączek taki naród jest wszędzie,nie tylko w Chrzanowie więc daruj sobie te wywody z du** wzięte. Nie jestem z Chrzanowa a też bym wezwała policję na takiego pijusa co w takim stanie siada za kierownicę. Zabije taki niewinnego człowieka, za kraty nie wsadzą i lata z mordą rozwaloną ciesząc się ch** wie z czego. Już za taki wyczyn jak spanie za tą kierownicą w takim stanie powinno być siedzenie a być może wiele osób dzisiaj by żyło co zginęło niewinnie przez takich meneli! Więc zajączku zanim coś napiszesz puknij się najpierw w swój malutki zajęczy rozumek adekwatny do rozmiaru zwierzątka!

  • Poirytowana - niezalogowany 2018-12-17 23:01:26

    Zajączek taki naród jest wszędzie,nie tylko w Chrzanowie więc daruj sobie te wywody z du** wzięte. Nie jestem z Chrzanowa a też bym wezwała policję na takiego pijusa co w takim stanie siada za kierownicę. Zabije taki niewinnego człowieka, za kraty nie wsadzą i lata z mordą rozwaloną ciesząc się ch** wie z czego. Już za taki wyczyn jak spanie za tą kierownicą w takim stanie powinno być siedzenie a być może wiele osób dzisiaj by żyło co zginęło niewinnie przez takich meneli! Więc zajączku zanim coś napiszesz puknij się najpierw w swój malutki zajęczy rozumek adekwatny do rozmiaru zwierzątka!

  • Serio? - niezalogowany 2018-12-17 22:59:34

    Zajączek taki naród jest wszędzie,nie tylko w Chrzanowie więc daruj sobie te wywody z du** wzięte. Nie jestem z Chrzanowa a też bym wezwała policję na takiego pijusa co w takim stanie siada za kierownicę. Zabije taki niewinnego człowieka, za kraty nie wsadzą i lata z mordą rozwaloną ciesząc się ch** wie z czego. Już za taki wyczyn jak spanie za tą kierownicą w takim stanie powinno być siedzenie a być może wiele osób dzisiaj by żyło co zginęło niewinnie przez takich meneli! Więc zajączku zanim coś napiszesz puknij się najpierw w swój malutki zajęczy rozumek adekwatny do rozmiaru zwierzątka!

  • Serio? - niezalogowany 2018-12-17 22:59:05

    Zajączek taki naród jest wszędzie,nie tylko w Chrzanowie więc daruj sobie te wywody z du** wzięte. Nie jestem z Chrzanowa a też bym wezwała policję na takiego pijusa co w takim stanie siada za kierownicę. Zabije taki niewinnego człowieka, za kraty nie wsadzą i lata z mordą rozwaloną ciesząc się ch** wie z czego. Już za taki wyczyn jak spanie za tą kierownicą w takim stanie powinno być siedzenie a być może wiele osób dzisiaj by żyło co zginęło niewinnie przez takich meneli! Więc zajączku zanim coś napiszesz puknij się najpierw w swój malutki zajęczy rozumek adekwatny do rozmiaru zwierzątka!

  • Bębenek - niezalogowany 2018-12-17 18:45:10

    Edekdopsychiatry. Chyba pisał to wiadomość ktoś z otoczenia tego kierowcy,skoro twierdzi że niema świadków...

  • Edekdopsychiatry - niezalogowany 2018-12-17 17:34:31

    Żeby nie było że bronię "pijusa" ale tak mówi prawo. Muszæ mu udowodnić że poruszał się tym autem pod wpływem ,co w tym przypadku jest nie możliwe chyba że jest jakiś świadek . Ps.Pijanych karać za jazdę z całą surowością.

  • Edekdopsychiatry - niezalogowany 2018-12-17 17:31:40

    Hmm uruchomione czy się poruszało? Jeżeli to pierwsze to nie powinien ponieść żadnych konsekwencji.

  • Bębenek - niezalogowany 2018-12-17 17:27:04

    Najlepiej niech wszystkich pijanych za kierownicą samochodu, odwożą do domu... Ktoś tu chyba broni tego idioty który już nie raz jeździ pod wpływem alkoholu i nie tylko. Należało mu się,ma tylko szczęście że jeszcze nikogo nie zabił!!!!

  • Cinquecento Turbo - niezalogowany 2018-12-17 12:33:37

    zajaczek nic nie usprawiedliwia pijanego za kierownica

  • cheers - niezalogowany 2018-12-17 11:52:33

    On niewinny, to szum silnika go ululał.

  • Zajączek - niezalogowany 2018-12-17 11:47:20

    Tam właśnie w Chrzanowie taki naród mściwy, plotkarski i po..bany. Zamiast odwieść do domu to na policję dzwonią. W ogóle nie powinni mu dać do samochodu wsiąść ale lepiej potem się śmiać, że gościa w Internecie obsmarowali.

  • cycu - niezalogowany 2018-12-17 11:40:25

    Było mu kołysankę zaśpiewać!

  • gość 2018-12-17 09:32:29

    Ja bym go do domu odwiózł a nie na milicje dzwonił.

  • Służba drogowa - niezalogowany 2018-12-17 09:29:34

    Nic mu nie zrobią bo nie jechał.

  • Zawsze trzezwy kierowca - niezalogowany 2018-12-17 09:11:28

    Jednak ta jazda jest wyczerpujaca.Następny pijak,który kogos zabije kiedys.Ja nie wiem gdzie ich myslenie...

  • JacaPraca - niezalogowany 2018-12-17 09:08:21

    Moze był zmeczony po swiatecznych porzadkach a ktoś musiał mu przeszkodzic .

Dodajesz jako: |