:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Społeczność Łomży wspiera Samirę [VIDEO]

Aktualności, Społeczność Łomży wspiera Samirę [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 23/11/2018 11:00

Samira Khamsurkaeva to mieszkająca w Łomży 4-letnia dziewczynka, która choruje na najgroźniejszy dziecięcy nowotwór. Immunoterapia przeciwdziałająca nawrotowi guza, kosztuje prawie 900 tys. złotych. Społeczność Łomży włączyła się w akcję pomocy i zbierania środków na leczenie dziewczynki - czasu jest niewiele, a wciąż brakuje ogromnej kwoty pieniędzy.

- Myśleliśmy, że już nic gorszego nie może nas spotkać. Zdawało się, że jesteśmy bezpieczni, że naszym dzieciom nic nie grozi… Wtedy przyszedł rak, by zabić naszą najmłodszą córeczkę - Samirę! Tu jest mnóstwo dobrych ludzi, dlatego błagamy Was o pomoc dla naszego dziecka… - czytamy na stronie portalu siepomaga.pl

W akcję włączyła się społeczność Łomży. Jakie jest życzenie małych przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego "Mały Artysta"?

- Żeby Samirka wyzdrowiała - krzyczą chórem dzieci.

4-letnią dziewczynkę wspiera także Fight Club Łomża oraz Studio Tatuażu Artystycznego Psycho Ink.

- Pamiętajcie, że jesteście warci tyle ile możecie z siebie dać innym - apeluje ekipa Psycho Ink, która dochód za tatuaż Magdy Narożnej wraz z dodatkowymi pieniędzmi od wokalistki, zdecydowała się przekazać na rzecz 4-letniej dziewczynki.

- Ja na co dzień toczę walki w klatkach ale przed najcięższą walką stoi teraz Samira - mówi Damian Zorczykowski z Fight Club Łomża.

Aby przeciwdziałać nawrotowi choroby, konieczne jest zebranie 900 tysięcy złotych na immunoterapię Samiry w Krakowie. Czasu jest niewiele - trzeba zdążyć do 30 listopada.

Link do akcji: Życie Samiry

lomza

Społeczność Łomży wspiera Samirę [VIDEO] komentarze opinie

  • ... - niezalogowany 2018-11-25 11:47:50

    @ wiśta wio

    "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" (ks.Wyszyński napewno znał się na ks.pedofilii)

    Nie bójcie się tego, co zabija ciało, lecz duszy zabić nie morze. Bójcie się raczej tych, który... prowadzą do piekła najsamprzud duszę potem resztę tego mistycznego ciała bożego Mt 10 28-33 w kontekście religijnego wodolejstwa (zamiast chrztu z ducha) przy kryształowych ampułkach mieszanego z krwią męczenników w wielkiej tajemnicy wiary ... trzeciej fatimskiej

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-11-25 10:49:46

    Student1 Ty idioto,osle,zwyrodnialcu- wszystkie dzieci nasze sa !!!!

  • ... - niezalogowany 2018-11-23 18:19:46

    @ Forever PIS

    przewielebny z najwielebniejszych przy Św.Rodzinie pozwolił na ratunek dla JtBeBee to Właściciel z pogorzelca stał się najbogatszym katolikiem w Polsce ...

    załodze Łyso ... bo to miało być na pomoc dla nich a tym czasem nie stali się współwłaścicielami-udziałowcami najbogatszymi w Polsce

    ... nie wypada prosić wielebnego w tak nędznej sprawie z której najdostojniejsza jego ekscelencja senior di tutti capi nie zyska teraz i w przyszłości no chyba że Samila działkę za parę groszy od poddanych przy ul. zatylnej przyjmie i z bożą pomocą jak ci przy ulicy Radzieckiej kredyt dostanie na preferencyjnych warunkach ...


    ... to się może opłaci bo i sama się wyleczy i folwark zwierzęcy pasterzowi ubogaci

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-11-23 18:07:42

    Jedna taca kościelna jak wielebny pozwoli???? na ratunek tej dziewczynki????
    jak myślicie - jest kogo prosic?

  • ... - niezalogowany 2018-11-23 17:13:54

    @ zbiórka w kościołach na chore dzieci

    kościołków w Łomży jest więcej niż 10

    ta dziesiątka była tak z wolnej ręki wystrzelona na ofiarnych Łomżan a resztą kościołków to chyba Instytut Dzieł Bożych utrzymuje razem z papieskim Jałmużnikiem albo jaka inna mafia vatowska

    abo jaki inny cud że bezdomnych łomżan stać na takie religijne fanaberie do których dochodzi jeszcze park Jana Pawła drugiego świętego tak samo jak święta inkwizycja i święty kościół grzeszników trwających w grzechu śmiertelnym od pierwszego do ostatniego przykazania starego i nowego przymierza zarazem

    ps

    kilka milionów wywalili - by matki miały gdzie wózki z dziećmi ciągać - obłudnicy !!!! "Jak grasz z oszustami w oszustwo, to zgadnij, kto wygra" tak to jest odkąd ks.zKórwySyny zamienili wspólnotę wartości na wspólnotę interesów w jakich interes Pasterzy ("Rzeźników" Jezusa zob. Ojciec Pio) nie idzie w parze z Interesem Owiec (Ludu Bożego zob. Ojcze nasz ...)