:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Spotkanie "U Babci Anny" w Ogrodach Biskupich [FOTO i VIDEO]

Portal mylomza.pl 22/07/2019 13:00

Jak co roku, z racji liturgicznego wspomnienia św. Joachima i Anny, biskup zaprosił dzieci wraz z dziadkami lub opiekunami na radosne spotkanie. Najmłodsi chętnie włączali się w przygotowane dla nich zabawy.

Spotkanie "U Babci Anny", które rozpoczęło się o godz. 10:00, poświęcone było czci Świętej Anny, czyli babci Jezusa. Jak co roku, gospodarzem wydarzenia był biskup Janusz Stepnowski.

Atrakcji oczywiście nie brakowało. Wszystkie dzieci, które odwiedziły Ogrody Biskupie, mogły wziąć udział w przygotowanych konkursach, grach, zabawach, śpiewach i tańcach, integrując się tym samym ze swoimi dziadkami i opiekunami. Na najmłodszych czekała muzyka, a nawet darmowe, przepyszne pączki! Zabawie na pewno sprzyjała też pogoda.

Następne spotkanie "U Babci Anny" już za rok!

lomza

Spotkanie "U Babci Anny" w Ogrodach Biskupich [FOTO i VIDEO] komentarze opinie

  • łowca ped - niezalogowany 2019-07-22 13:24:46

    dzieci na kuriewnym terenie stwarza zagrożenie!

  • gość 2019-07-22 13:31:09

    Ten ogród powinien być czynny cały rok a nie jedynie 1 dzień.Po co biskupowi przez 363 dni tyle miejsca?

  • gość 2019-07-22 13:37:46

    oj czarne kice miały radochę i ucztę dla oka hahah

  • gość 2019-07-22 14:34:49

    nareszcie normalnie

  • Mama - niezalogowany 2019-07-22 15:03:14

    Szkoda że nie było wcześniej żadnej informacji o tym

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 15:03:29

    http://lomza-tuiteraz.blogspot.com/2019/07/w-takich-sytuacjach-zazwyczaj-sie-szuka.html?m=1

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 16:07:14

    To się Ekscelencja nie popisał raz na rok organizuje takie spotkanie dla dzieci i ich dziadków i dziadostwo w postaci pączków z biedronki i wody i napoju z biedronki.
    Ks Bp na takie imprezy to się zamawia duży tort, pączki domowe, batoniki, lody itp. Czyżby Ekscelencja nie ma kasy?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 19:44:13

    Darmowe pączki wow,co za dobroć haha

  • gość 2019-07-22 20:45:30

    Batonikiem to Ty się w łeb stuknij. Wszyscy hojni za czyjeś pieniądze. Nie podoba to się to siedź w domu, w przepoconej koszulce i bądź mistrzem stękania za plecami. Internetowy filantrop

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 21:50:42

    Durniu A na co ten Biskup wydaje te pieniądze, które zbiera z Parafii? Przecież to w skali roku to są grube miliony. A tu raz do roku wydać dla Dzieci i ich dziadków na super przyjęcie z porządnym poczęstunkiem. Ale nie.

  • gość 2019-07-22 21:52:55

    @ gość 2019-07-22 14:34:49 KURVAmać niech się ks.Biskup określi czy to spotkanie "u babci Anny" czy "w Ogrodach Biskupa" bo tej zakłamanej retoryki tego "świętojebliwego" relatywizmu językowego używanego przez "uczonych w piśmie" do umacniania kultury "owiec" w interesie "pasterza" wertykalnie z góry na dół "kurewską" hierarchią wartości łasych na błyskotki i zaszczytne adoracje swoich adoratorów poniżającego boski logos i ludzki rozum (poddanych od dziecka) bliźnich na obraz i podobieństwo Ojca i Matki nie/pokalanej aktem wiary gorliwych na modlitwie jak poganie !!! Spotkanie "U Babci Anny" w Ogrodach Biskupich nie sposób nie dotknąć językiem Jezusa językiem świętego dawania świadectwa w prawdzie która do wierzących w takie "cuda" mówi (por. J 8 44-) "WY DIABŁA MACIE ZA OJCA" i dziadka i babcię i niech ks.Biskup nie wali głupa że nie wie o co chodzi w tej "świętej rodzinie" i niech nie idzie w zaparte tylko prostuje "drogę pańską" prostując pokrętne drogi idących śladami CURVA(wł)Przodków i Tyłków przy dupników jak "owca" z głową na poziomie ... zadu "pasterza" którzy idąc śladami błądzących pasterzy złego słowa im nie powiedzą tylko pochlebstwa gwarantujące awans w dupie ptfu w grupie :/ "poprawcie mnie jak się mylę" @łowca ped - niezalogowany 2019-07-22 13:24:46 kolorowych "pedałów" się boją a "czarnym" jedzą z ręki CÓRVA(wł)co za obłudne chrześcijaństwo ptfu ptfu ptfu Ks.Janusz "zburzcie świątynię" a Jezus odbuduję ją na nowo w 3 dni a nie w 300lat

  • gość 2019-07-22 22:31:48

    o komuchach o lewakach tylko źle albo wcale a o tym co u biskupa w ogrodach tyko dobrze albo wcale tak jak o ks.pedofilach i ich niezłomnie domniemanej niewinności

  • gość 2019-07-22 23:19:31

    Spotkanie u Babci Anny w ogrodach U babci Anny a babcia Anna nie jest biskupem a Biskup nie stosuje metody na wnuczka "poprawcie mnie jak się mylę" morze czegoś nie wiem ... jak obrońcy autorytetu ks.pedofili co do których Jezus mówi "przebacz im bo nie wiedzą co czynią" ? jakby jeszcze ewangelii nie znali ???

  • gość 2019-07-23 00:22:24

    no i niech zawżdy "uczeni w piśmie" wyznawcy kapłanów kultu kultury eufemizmów językiem literatury pięknej a nadobnej z liturgiczną poprawnością przepiszą swoją wersję zdarzeń jak to w ogrodzie (taki eden) relatywista w ornat się ubrał i ...kręcąc ogonem popleczników w jedynie słuszną prawą stronę dewotów produkował "...na wieki wieków amen" "i jeszcze" "...niech będzie pochwalony" eufemizm pierdolony coby Ludowa Pobożność pałała miłością chrześcijańską do Władzy Ludowej która do każdego tronu mówi «Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz»