Starostwo: awarii ciąg dalszy

Łomża, Starostwo awarii ciąg dalszy - zdjęcie, fotografia
13/06/2018 07:57

Z powodu awarii telekomunikacyjnej w dalszym ciągu utrudniony jest kontakt telefoniczny ze Starostwem Powiatowym w Łomży. Dotychczasowy operator ogłosił upadłość. Do urzędu dodzwonimy się jedynie pod specjalnie uruchomiony numer telefonu.

Usterka wynikła z powodu konieczności zmiany dostawcy usług telekomunikacyjnych.

- Dzisiaj podpinają nam Internet, a jutro telefony – wyjaśniała sekretarz Starostwa Powiatowego w Łomży, Beata Korwek.

Od czasu wystąpienia awarii do dzisiaj Starostwo Powiatowe w Łomży działało na zapasowym łączu internetowym. Uruchomiony został specjalny numer telefonu (886 042 126), dzięki któremu można skontaktować się z urzędem. Utrudnienia trwają od początku miesiąca.

Jak zapewniano w ubiegłym tygodniu awaria miała być usunięta w poprzedni piątek.

Starostwo: awarii ciąg dalszy komentarze opinie

  • rysiu - niezalogowany 2018-06-13 21:05:43

    Andrzej nie odwracaj starostwa ogonem. Nie o bisupstwach mowa.

  • .............. - niezalogowany 2018-06-13 20:30:23

    @ Kasa kiedy Jezus tworzył kościuł nie było kosztów utrzymania hierarchii bo Jezus nie tworzył hierarchii ... potrzeb o jakie zabiegają biskupi nie tylko miejscowe

  • .... - niezalogowany 2018-06-13 20:27:46

    @ Starosta Ziemski kiedy Biskupstwa Diecezjalne zostaną ZLIKWIDOWANE ? .. 150 % budżetu Diecezji to utrzymanie Biskupstwa ! iii dlatego nie ma na drogi powiatowe i na ... pierworodne dziecko !

  • Kasa - niezalogowany 2018-06-13 17:02:41

    W całym kraju likwidacja starostwa to wielkie oszczędności.W gminach to ludzie dobrze pracują.

  • Giver - niezalogowany 2018-06-13 14:51:59

    Starostwa to jedna ciągła awaria. Kiedyś w Łomży pani w okienku przyjmując ode mnie pieniądze w kasie wydała mi resztę, gdy zobaczyła, że przeliczam czy się zgadza, zapytała ze zdziwieniem, coś nie halo? Widocznie u nich mają ciągły problem z połączeniami między ludźmi. Zamknąć to pseudo instytucję.

  • rysiu - niezalogowany 2018-06-13 14:48:17

    Zamknać starostwa! Kompetencje urzędowe przekazać gminom! Niech nieroby, spadochrony, lewusy, eksperci od brania kasy zobaczą jak się pracuje.

  • malik - niezalogowany 2018-06-13 13:58:58

    Starostwo to przechowalnia, kogoś w gminie nie wybrali, gdzieś się opcja zmieniła Rozwiązać tak jak urząd marszałkowski

  • Ola A - niezalogowany 2018-06-13 11:57:22

    Dużo zależy od operatywności włodarzy - obecni Starostowie są niemrawi - czy się stoi czy się leży kasa się należy. Staroste wybierają radni a tu wystarczy układ kilka posad i jazda - powinno być jak w gminach aktywność od razu inna

  • kuntrol - niezalogowany 2018-06-13 11:17:07

    Siedza babcie w stolki pierdza i pokazuja jakie to sa ważne...

  • baoab - niezalogowany 2018-06-13 09:32:18

    Ja wysiadam, znowu prima aprilis? Popieram poprzednika. Starostwa powiatowe nie mają racji bytu!

  • Starosta Ziemski - niezalogowany 2018-06-13 08:57:21

    kiedy Starostwa Powiatowe zostaną ZLIKWIDOWANE ? .. 80 % budżetu Starostw to utrzymanie Starostw ! iii dlatego nie ma na drogi powiatowe i na nic co powiatowe !

Dodajesz jako: |